Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Цитата
Походу туди куди можна доїхати до води ( Пиж...ка ) , як що не зможемо вийти то будемо перебиратись вище по притоках Калюс, Ушиця, і так далі, будем пробувати. Десь після 11,00 якщо когось цікавить то можите звонити.
Не знаю чи правда але чув що на Пижівці вітер  поламав лід,дзвонити не буду,не хочу надоїдати,бо сам знаю як на рибалці цей телефон надоїдає,а отчьота будемо чекати до 3:00
 
Цитата
Не мужики я завтра їду:be:. Так що тримайте кулаки.:dk: Інформацію завтра після 20,00:du:

Мужики з якими я мав їхати дали ЗАДНЮ, і ніхто нікуди не поїхав.
В 3.00 ночі звонив до кума щоб впасти на хвіст а він б...ть не взяв трубку, послав йому і ще одному куму смс ( одному в 3.00 другому в 6.30 ) а від них мовчок. Звоню десь біля 10.30 а вони на рибалці і кажуть шо телефони покидали в кармани і не бачили що там поприходили смс-ки, вот гівн...ки!!! Злий як скот..на. Рву і мітаю, незнаю куди себе подіти. Зараз напевно включу якусь стрілялку і всіх там перех....у. Сволочі а не куми.
А живу я з ними в одному підїзді, вот так буває:eek:.
 
Цитата
Мужики з якими я мав їхати дали ЗАДНЮ
Вот хто сволочі:cl:
 
Цитата
Мужики з якими я мав їхати дали ЗАДНЮ, і ніхто нікуди не поїхав.
В 3.00 ночі звонив до кума щоб впасти на хвіст а він б...ть не взяв трубку, послав йому і ще одному куму смс ( одному в 3.00 другому в 6.30 ) а від них мовчок. Звоню десь біля 10.30 а вони на рибалці і кажуть шо телефони покидали в кармани і не бачили що там поприходили смс-ки, вот гівн...ки!!! Злий як скот..на. Рву і мітаю, незнаю куди себе подіти. Зараз напевно включу якусь стрілялку і всіх там перех....у. Сволочі а не куми.
А живу я з ними в одному підїзді, вот так буває:eek:.

Бачу, що не тільки в мене такий облом вийшов з Дністром. А хотілось. Тепер прийдеться знову тиждень чекати.
 
Цитата
Мужики з якими я мав їхати дали ЗАДНЮ, і ніхто нікуди не поїхав.
В 3.00 ночі звонив до кума щоб впасти на хвіст а він б...ть не взяв трубку, послав йому і ще одному куму смс ( одному в 3.00 другому в 6.30 ) а від них мовчок. Звоню десь біля 10.30 а вони на рибалці і кажуть шо телефони покидали в кармани і не бачили що там поприходили смс-ки, вот гівн...ки!!! Злий як скот..на. Рву і мітаю, незнаю куди себе подіти. Зараз напевно включу якусь стрілялку і всіх там перех....у. Сволочі а не куми.
А живу я з ними в одному підїзді, вот так буває.

Цитата
Бачу, що не тільки в мене такий облом вийшов з Дністром. А хотілось. Тепер прийдеться знову тиждень чекати
Та не "парьтесь",хлопці.Якби адміністратори затулили очі і вуха,то я б реально розказав би про сьогоднішню поїздку на Дністер.Іноді краще посидіти вдома.
 
Цитата
Та не "парьтесь",хлопці.Якби адміністратори затулили очі і вуха,то я б реально розказав би про сьогоднішню поїздку на Дністер.Іноді краще посидіти вдома.
Ну то можна хоча б в загальному що ж сталось.. Багато народу збирається на Дністер, всім буде цікаво)))
 
Пора на Днестре онлайн камеру ставить =))
 
Цитата
Бачу що я буду першим в понеділок.

Толян:dk:, цілий день тримав за тебе кулаки... Хочеться щось почути від тебе... Як Дністер, як лід, окунь, судак???
Чекаю...
 
Цитата
Бачу що я буду першим в понеділок.

ОГОГО:cm:, я теж хочу знати як там Дністер:bc::holod:
 
Цитата
ОГОГО:cm:, я теж хочу знати як там Дністер:bc::holod:

Я вже бачу шо Толян клацає відповідь... Ще чуть і взнаємо...

О, і фотки будуть...
 
Цитата
Толян:dk:, цілий день тримав за тебе кулаки... Хочеться щось почути від тебе... Як Дністер, як лід, окунь, судак???
Чекаю...
Був сьогодні на Калюсі,лід нормальний,до 5см,місцями правда десь тільки вчора став,але завтра на нього вже можна буде спокійно виходити.З судаком на Калюсі в цей період трошки проблемно,там його мало,а окуня вистачає,ось результат.
 
Цитата
Був сьогодні на Калюсі,лід нормальний,до 5см,місцями правда десь тільки вчора став,але завтра на нього вже можна буде спокійно виходити.З судаком на Калюсі в цей період трошки проблемно,там його мало,а окуня вистачає,ось результат.

Ну ти і хапуга:dl:. Маладца:dk:, ось би дотерпіти до четверга:du:
 
Цитата
Був сьогодні на Калюсі,лід нормальний,до 5см,місцями правда десь тільки вчора став,але завтра на нього вже можна буде спокійно виходити.З судаком на Калюсі в цей період трошки проблемно,там його мало,а окуня вистачає,ось результат.

Ай да красава,ай да маладца....А как там з дорогой? не перемело,не позаметало?
 
Цитата
Ай да красава,ай да маладца....А как там з дорогой? не перемело,не позаметало?
Ні ,таке враження,що там снігу не було.
 
Цитата
Ну то можна хоча б в загальному що ж сталось.. Багато народу збирається на Дністер, всім буде цікаво)))

Та це я так,зпересердя.Слава Богу,нічого не сталося.Просто не зміг знайти на Дністрі нормального льоду,а на "стрьомний" лід тягнути за собою дитину не наважився.В результаті об'їздили з Малим пів-України і повернулись додому ні з чим.По дорозі назад були на трьох ставках,якщо це можна назвати по-дорозі(В.Кужелева,Кремінна і Загінці).Загальний "крючок" на спідометрі склав 376 км.
 
Цитата
Та це я так,зпересердя.Слава Богу,нічого не сталося.Просто не зміг знайти на Дністрі нормального льоду,а на "стрьомний" лід тягнути за собою дитину не наважився.В результаті об'їздили з Малим пів-України і повернулись додому ні з чим.По дорозі назад були на трьох ставках,якщо це можна назвати по-дорозі(В.Кужелева,Кремінна і Загінці).Загальний "крючок" на спідометрі склав 376 км.
В Крым на бычка можно было рвануть.:al:
 
Молодец, Толян! Поздравляю с удачной рыбалкой! А куда ты к Калюсу подъезжаешь? с Куражина?
 
Цитата
Був сьогодні на Калюсі,лід нормальний,до 5см,місцями правда десь тільки вчора став,але завтра на нього вже можна буде спокійно виходити.З судаком на Калюсі в цей період трошки проблемно,там його мало,а окуня вистачає,ось результат.

Анатолий!!!
Если не секрет, как можно добраться до места,и каким транспортом!!!
Зарание благодарен!!!
 
В Куражині поворот наліво до ферми,заїзд нормальний можна навіть легковою машиною,біля ферми залишаєте машину і тривалий спуск вниз.
 
Это вы потом вверх перли под ту крутую гору???? Я там когда-то чуть Богу душу не отдал в снегу по колено)))) Респект..
 
Хех, приїзжайте до нас в Рогізну :ap:
 
Цитата
Хех, приїзжайте до нас в Рогізну :ap:
Що там у вас в Рогізній?
 
подйомчик невеличкий ))))
 
Цитата
подйомчик невеличкий ))))
Так ви там наверно не рибалкою більше увлєкаєтесь, а альпінізмом))):du:
 
НЕЕЕЕ, в Рогизной я тоже подымался - не то.... Вот Куражин под птицефермой - это ЖЕСТЬ.... курящим и людям с плохой дыхалкой или сердцем лучше не рисковать...
 
Ну це дивлячись де... Я вже правда теж учений і знаю, що краще зайвих півтора-два км. по березі пройти ніж цю саму відстань навпростець але під горбочок )))
 
Цитата
В Куражині поворот наліво до ферми,заїзд нормальний можна навіть легковою машиною,біля ферми залишаєте машину і тривалий спуск вниз.

Огромное благодарю!!!
 
А про Пыжовку что слышно?В субботу еду,но так альпенизмом не хочу заниматься.
 
Цитата
А про Пыжовку что слышно?В субботу еду,но так альпенизмом не хочу заниматься.

Я завтра поїду попробую і роскажу шо там........
 
Цитата
Я завтра поїду попробую і роскажу шо там........

Спасибо,буду ждать отчёта.Спать не ложусь,жду.:dn:
 
Цитата
В Куражині поворот наліво до ферми,заїзд нормальний можна навіть легковою машиною,біля ферми залишаєте машину і тривалий спуск вниз.

Только,что разговаривал с мужиком,так он сказал,что был в Куражине на выходные наловил много окуня,но по приезду домой весь выкинул.Говорит,что весь с червяками и аж из рта вылазили.Хочу спросить тебя Анатолий,правда или нет?
 
Сьогодні були в Старій Ушиці.Таке враження, що окунь вимер.Переїхали  на Бакоту до Чайковського, там веселіше.Хоча дуже багато дрібного окуньця.
 
Пыжовка "0"..12 штук сковородочного варианта и штук 20 таранечно-пальцевого)) ..Ветер,ужас...клёва ноль.Осуществлён переход на другую сторону,результат-1 окунь...и тишина.
 
Сьогодні знайомий розказував,що в одній із притоків Дністра місцеві "лупашили"щуку (конкретно місце і спосіб розголошувати не буду,щоб не привабити ще більшу кількість голодних до риби).Ну коли вони вже наїдяться?
 
Був в Пижовкі дуже дрібний окунь я не рахував думаю 20 штук десь зловів і все:((((
 
Цитата
Був в Пижовкі дуже дрібний окунь я не рахував думаю 20 штук десь зловів і все:((((
Мне тоже знакомый говорил,что полный ноль.Так,что Днестр пока отдыхает.:aq:
 
Цитата
Мне тоже знакомый говорил,что полный ноль.Так,что Днестр пока отдыхает.:aq:
Теж були вчора на Дністрі, кльов не ахті, але і окунь не зовсім в ступорі, дуже багато мілкого... кожен по трохи привіз додому)))
 
Цитата
кожен по трохи привіз додому
По трохи того, що багато погубили під час підйому на гору??:bj:
 
Цитата
Только,что разговаривал с мужиком,так он сказал,что был в Куражине на выходные наловил много окуня,но по приезду домой весь выкинул.Говорит,что весь с червяками и аж из рта вылазили.Хочу спросить тебя Анатолий,правда или нет?
Ні неправда,не без того,але стільки його там точно немає,тільки що перебирав при трапизі,одного знайшов,витягнув викинув і продовжив дальше.
 
Цитата
Сьогодні знайомий розказував,що в одній із притоків Дністра місцеві "лупашили"щуку (конкретно місце і спосіб розголошувати не буду,щоб не привабити ще більшу кількість голодних до риби).Ну коли вони вже наїдяться?
Лупашили на що?
 
Цитата
Ні неправда,не без того,але стільки його там точно немає,тільки що перебирав при трапизі,одного знайшов,витягнув викинув і продовжив дальше.
Вот мне stempel ссылочку кинул и как то стрёмно стало,а тараньки то 42 штуки отборной весит.
http://www.ribalemo.org.ua/forum/index.php?showtopic=755&st=0
 
Цитата
Вот мне stempel ссылочку кинул и как то стрёмно стало,а тараньки то 42 штуки отборной весит.
http://www.ribalemo.org.ua/forum/index.php?showtopic=755&st=0
Ти що ті хробаки живими маєш їсти,вони при обробці гинуть.
 
Цитата
Ти що ті хробаки живими маєш їсти,вони при обробці гинуть.
Не,моя жена про этих хробачков почитала и говорит хоть на Ладогу едь,но с Днестра рыбу есть не буду.Мне то побарабану,а вот за жену и ребёнка переживаю.
Хотя если не брезговать ,то есть можно.Пока не узнал,что это червяки то ел рыбу с Днестра,аж уши шевелились.
 
Цитата
Не,моя жена про этих хробачков почитала и говорит хоть на Ладогу едь,но с Днестра рыбу есть не буду.Мне то побарабану,а вот за жену и ребёнка переживаю.
Хотя если не брезговать ,то есть можно.Пока не узнал,что это червяки то ел рыбу с Днестра,аж уши шевелились.

ДА на Днестре с каждым годом всё новые и новые сюрпризы.
Вот один раз в Пыжовке отдыхали летом познакомились с соседями,так они рассказывали как когда то они перепутали солитёр с молочком,да  и ещё дрались кому по больше достанется,но ни чего говорят живы.Вы бы видели их глаза когда я им показал солитёра,они аж побледнели.
 
Цитата
ДА на Днестре с каждым годом всё новые и новые сюрпризы.
Це все наслідок людської діяльності. Все почалось з вирубки лісів в Карпатах - як результат - повені по декілька раз за літо, які вимивають різну гидоту - по селах змивае в річки вбиральні, розмивае цвинтарі і скотомокильники, це все пливе до низу... і осідае в більш стоячій воді - водосховищі, де воно осідае і є всі умови для його розмноження... :ak: Нажаль...
 
червячки в основному в хижаках окунь, судак, щука. місцеві жителі одеської області говорять що червячки були завжди, в якомусь році більше в якомусь менше.
 
Не той червяк що ми їмо, а той що нас!
 
Цитата
Не той червяк що ми їмо, а той що нас!
В тому той проблема, що ці хробаки запросто можуть жити в людині в різних формах (личинка, доросла особина, цисти) ну і відповідно вже їсти нас...:bl:
 
Вчера были на Студенице район с.Калачковцы нормальная рыба игнорировала мотыля,блесну,балансир...,а вот "чёртик"рулил.:connie:
 
Цитата
Вчера были на Студенице район с.Калачковцы нормальная рыба игнорировала мотыля,блесну,балансир...,а вот "чёртик"рулил.
Да полосатый действительно хорош,в целом и рыбалка не плохая!
 
Вчора був на р. Калюс,за цілій день обійшов по річці кілометрів до 10,клювало дуже погано,якщо прокльовував то мілкий окунь,результат 5 шт по грам 300.Для любителів лову білої,клює плотва 200-300гр,але потрібно знайти,бачив як група рибаків з 20 чоловік бомбила.Лід товщиною від 5 до 20 см,на лід бажано взувати чулки,тому що багато снігу і води!
 
Мужики щойно у мене зі Стецюком появилась "бредова" ідея рванути завтра на Дністер :eek::bm:  Якщо в кого є бажання приєднатися до нашої скромної компанії, мілості просім:dk:, дайте знати в найближчих три години...:dt:
 
Цитата
Мужики щойно у мене зі Стецюком появилась "бредова" ідея рванути завтра на Дністер :eek::bm:  Якщо в кого є бажання приєднатися до нашої скромної компанії, мілості просім:dk:, дайте знати в найближчих три години...:dt:

Я тоже завтра на хвост упал.Ура первый выезд на Днестр в этом году.
 
Цитата
Якщо в кого є бажання приєднатися до нашої скромної компанії, мілості просім
Залишилось одне місце. Якщо ще хтось захоче, то в 04-00 можете подзвонити мені 067-9З7-88-ЗЧ
 
Цитата
Залишилось одне місце. Якщо ще хтось захоче, то в 04-00 можете подзвонити мені 067-9З7-88-ЗЧ
Да Саньок,на сьогоднішній день проблемно зібрати компанію,часом сам не можу знайти з ким їхати,видно багатьох лякає ціна бензину.
 
Цитата
Да Саньок,на сьогоднішній день проблемно зібрати компанію,часом сам не можу знайти з ким їхати,видно багатьох лякає ціна бензину.

Можливо і ціна бензину... Але я їду на легковій машині і колектив мені потрібен не для здешевлення поїздки (тьху, тьху, тьху - пока з цим проблем не має), а для - веселіше :dk: і раптом застряну в снігу (лишня пара рук не помішає):bk:
 
Ну що ж, чекаемо звіту!!!
 
Вчера были в Пыжовке.Двое наших нырнули.Словил 25шт. по 150-300гр.Брало очень вяло,налазился капитально ноги еле донёс до машины.
В магазине встретили ребят которые были в Куражине,по плотве отловились супер,а окуня мало.
А мы побоялись туда ехать думали замел в полях.
 
Цитата
Вчера были в Пыжовке.Двое наших нырнули.Словил 25шт. по 150-300гр.Брало очень вяло,налазился капитально ноги еле донёс до машины
А хоть винирнули??? :eek:
 
Цитата
А хоть винирнули??? :eek:

Да всё нормально.Один по груди нырнул,а второй по колено.
 
Цитата
Ну що ж, чекаемо звіту!!!

Звіт - якщо коротко то ОП.
 
Я завтра на Калюс мотаю,если есть желание,пишите...2 места свободных есть! :drill2:
 
Цитата
Я завтра на Калюс мотаю,если есть желание,пишите...2 места свободных есть
Там уже не клюет!
 
Цитата
Там уже не клюет!

Хто казав?)) В четвер !
 
Цитата
Хто казав?)) В четвер !
Що скажеш,рибак,забираю свої слова назад!
 
Цитата
Що скажеш,рибак,забираю свої слова назад!

Просто треба не лінуватися мотиля натягувати :connie: :df: (спасибі)
 
Цитата
Просто треба не лінуватися мотиля натягувати
Той хто,хоч раз в своєму житі,нормально половив на балансир чи на  блешню,до мотиля не вернеться ніколи!Так по крайній мірі в моєму випадку.
 
Цитата
Той хто,хоч раз в своєму житі,нормально половив на балансир чи на  блешню,до мотиля не вернеться ніколи!Так по крайній мірі в моєму випадку.

100% підтримую!!! Коли я казав ОП, то саме мав на увазі, що баланси, блешні, твістера (їх тоже макав :)) ігноруються окунем.
 
Цитата
100% підтримую!!! Коли я казав ОП, то саме мав на увазі, що баланси, блешні, твістера (їх тоже макав :)) ігноруються окунем.
До речі Саньок,як там супер блешня власного виробництва?
 
Цитата
До речі Саньок,як там супер блешня власного виробництва?

Грає супер. А в той день ловила точно так як і балансіри дєдушки Лаурі Рапали :bk:, один в один, нє не так - нуль:нуль :bj::dk:
 
Цитата
Той хто,хоч раз в своєму житі,нормально половив на балансир чи на  блешню,до мотиля не вернеться ніколи!Так по крайній мірі в моєму випадку.

Цитата
100% підтримую!!! Коли я казав ОП, то саме мав на увазі, що баланси, блешні, твістера (їх тоже макав :)) ігноруються окунем.
+1
100-пудово, я тож за цілий день погодився вже у ввечері достати свою "балалайку" з мормишкою, і хоть трохи скрасити дядю ОПа парочкою кокунів, але мормиха це не те!!! Її окунь обережно бере, зажовує... а вот баланси і бльосни атакує, тому таку рибалку вважаю набагато яскравішою і динамічнішою рибалкою, ніж впрошувати на мотиля... Ну і якже ш без ІМХО тут :)
 
Посматривайте на льду друг за другом. Чтобы не искать потом... Как тут.
 
Цитата
Посматривайте на льду друг за другом. Чтобы не искать потом... Как тут.

Наверное он разозлился потому что жена не пускала на рыбалку.
 
Цитата
Посматривайте на льду друг за другом. Чтобы не искать потом... Как тут.
Это у инопланетян такая рыбалка.:wink:
 
Цитата
Посматривайте на льду друг за другом. Чтобы не искать потом... Как тут.
последний комент по ссылке разрядил обстановку:bj:
 
Цитата
Наверное он разозлился потому что жена не пускала на рыбалку.

Цитата
Это у инопланетян такая рыбалка.

Цитата
последний комент по ссылке разрядил обстановку
Мужики,это все называется"черный юмор",мало ли что с человеком случилось!
 
Вчьора кум їздив в район Дністра і зловив вот таку рибку.
На трьох взяли 10-кг ( окунь, плотва ). Весь улов взяли за 40 хв. Чи то стаї підійшли чи то з уровнем води зіграли:bw::bw::bw:???
 
Цитата
Вчьора кум їздив в район Дністра і зловив вот таку рибку.
На трьох взяли 10-кг ( окунь, плотва ). Весь улов взяли за 40 хв. Чи то стаї підійшли чи то з уровнем води зіграли:bw::bw::bw:???

Гарна плотва.
 
Шебутинці по плотві сьогодні не вразили. А от окунь пролітав непоганий.Хоча дуже багато дрібного.Балансир ковтав до половини.
 
Сьогодні знову був на Калюсі,день вирішив присвятити судаку,кльов на мій погляд був ніякий,але результат в цілому нормальний,можете оцінитиhttp://tolan.rybalka.com/microblog/view/1292/.За весь день три покльовки,всі три результативні,але один з них мало того що був піднятий з 27 м,то щей розміром менший за дев'ятий розмір балансира,відпустив,буду сподіватись що вижеве.Товариші ловили окуня,кльов теж був в'ялим,а окунь мілким,по кілограм п'ять насмикали.Вище по течії сиділи знайомі на плотву,ловили добре.Лід в цілому нормальний,там де тільки лежить сніг то занадто слабкий,будьте обережні минайте стороною,дорога нормальна до самої ферми прогорнуто.Вроді би розказав все,якщо виникнуть якісь питання,звертайтесь.Дякую за увагу!!!
 
Толь, ну ти прям ЗВІЗДА сезону :ay:
 
Вчора був в Устю. Кльов був поганий.
Зранку пробував ловити за поворотом, там де Смотрич в Дністер впадає, зловив пару окуньців на мотиля. Пробував ловити на балансір, результат нульовий.
В обід перемістився до парома. Зловив там пару окунців і відвів душу на ершиках.
Другі рибалки тоже жалувалися що немає кльову.
 
Вчора були зі Стецюком і Серёгою (Sheva911) були на Калюсі. Якшо коротко - то ОП. Трохи невеликого окуня, пару плотвиць і усьо.... Народ цілий день бродив по льду в пошуках риби, з тих що ми говорили не половив ніхто..
 
Ось яку штучку впіймав на Дністрі в неділю (на мормишку).
 
Цитата
Вчора були зі Стецюком і Серёгою (Sheva911) були на Калюсі. Якшо коротко - то ОП. Трохи невеликого окуня, пару плотвиць і усьо.... Народ цілий день бродив по льду в пошуках риби, з тих що ми говорили не половив ніхто..
І ми були там само,за весь день три судачка по 800гр видрочили на двох,на фотографії напевне що ваша гопкомпанія.
 
То виходить в мене ще не все так погано.Біля півторадесятка окунців по 100 г. і  19 рибців.
 
Вчора побували з Серёгою (Sheva911) на Збручі в Ісаківцях.:mnogo_lodka:.... Вода як добре заварена кава з молоком... В першій половині дня хотіли пробратись на Дністер, там вода чистіша. але не вдалось - завадила крига..:cm:. Бороздили Збруч, тички постійні, але невнятні...:connie: значить потрібно було підібрати ключ...:bw:. по обидва береги на Збручі сидить місцеве населення, цідить воду спінінгами на білу - ловлять дуплетами.... значить біла підшла на підйом, на нерестилища.... біля місцевих пробували шукати хижака, знайшли..... як завжди "мікруха" зробила своє звичне діло - врятувала рибалку..... Працювала тільки сьєдобка, іто присмачена атрактантом....:at:  В прилові карась (не на мікро), кокуні, жерех, (доволі жваво товкли ризину жерешата) попались парочку йоршів-носарів, підуст, судачок і ше якась фігня...:bk:Короче сезон розпочато, доставайте всі свої пасочки і айда мідітірувати на водоймі))):dm:
 
Цитата
Дністер дав добро!
Спритний ти!
 
Цитата
Дністер дав добро!

Та нє, Сань. Дністер сказав зачекайте, а добро дав Збруч. Не вводь людей в оману:bf:
А то що ти зловив, то в тебе в руках був "талісман" - морковка!!!:dk:
 
Ну от вже й в Ісаківцях скоро не половиш... Понаїжало тут панімаєш лі всяких проскуровських )))))))
Вітаю з уловом! ;)
Радий що не дарма їхали так далеко. А от за інформацію
Цитата
по обидва береги на Збручі сидить місцеве населення, цідить воду спінінгами на білу - ловлять дуплетами.... значить біла підшла на підйом, на нерестилища
вельми вдячний. Поїду і я в неділю відкривати сезон!
:az:
 
Завтра хочемо їхати на Дністер, може хтось щось чув по білій рибі і хіщніку. Хочемо з ночовкою.:az:
 
У нас по місту затишшя. Тільки на Ісаківцях щось ловлять. Хоча можливо за ці два дні і хтось проклюнув вже (лід вже зійшов майже скрізь) але у мене поки інформації немає.
 
Ну что там Днестр? кто ловил? судак берет,есть смысл ехать?
 
Цитата
Ну что там Днестр? кто ловил? судак берет,есть смысл ехать?

Були вчора на Калюсі. По судаку - нічого (якщо не враховувати однієї покльовки), трошки насмикали окунців. А їхати варто завжди, тим білше що з 01.04 вже заборона.
НО, я в шоці відкількості сєток, котрі встановлені по усьому Калюсі (починаючи від Рудковець і до самого верхів'я), вони не сховані, поплавки на поверхні води. Нам щоб проплисти по річці приходилось не аби як маневрувати, хоч це і не спасало від запутування "тряпок" на вінт.
КУДИ дивиться рибінспекція??? Який може бути нерест, коли рибу на шляху до нерестилища зустрічають браки і сотні сіток??? Для кого пишуться закони??? Яким чином можна "заохотити" рибінспекцію працювати???
PS. Смайліків не вставляю, так як немає таких щоб висловити свої емоції...
 
В мому селі точно так само(р.Ушиця,с.Губарів),тільки ставлят не селяни а самий РИБХОЗ,який має підтримувати популяцію риби,а не знешкоджувати її
Інші подробиці писати сюди не буду,задля власної безпеки
Хто хоче детальніше- то в ЛС(і то для тих кого я більш менш знаю)
 
Цитата
самий РИБХОЗ
Може РИБНАДЗОР??
 
Нєєє рибнадзор трясе рибаків які ловлять удочками.з 1-м ,двома гачками.
Прізвище ви його маєте знаєте :bf:
 
Трохи з запізенням, але відчитаюсь... :dt:
Закриття на Дністрі таки відбулось, і відбулось при чому з "аншлагом" - такої кількості бажаючих половити з лодки я іще не бачив.:be: Мимовільно пригадав ЮБК із толпою народу та купою скутерів, де толком плюнути немає як... Вобщем шмаляєш джигу в воду і дивишся, щоб вона не приземлилась на голову черговим рибацюгам, пролітаючим поряд на катері.... Це по кучності рибаків, шодо кльову  -то з цим діло обстояло гірше - судак майже не клював, трохи краще клював окунь, а ще краще прокльовували "тряпки" бракош та коряги..... короче арсенал приманок прорідився непогано, прийдеться поповнюватись до відкриття...
Радує одне, що риба прогресує в плані розвитку, в кращу сторону, оскільки боковою лінією може всліпу проходити будь-які підводні лабіринти - іншого пояснення я не находжу, для того як вона піднімається в верхов'я поміж сотень браконьєрських сіток....:dc: Ну і на завершення декілька фото з завершення сезону))
 
Цитата
Трохи з запізенням, але відчитаюсь... :dt:
Закриття на Дністрі таки відбулось, і відбулось при чому з "аншлагом" - такої кількості бажаючих половити з лодки я іще не бачив.:be: Мимовільно пригадав ЮБК із толпою народу та купою скутерів, де толком плюнути немає як... Вобщем шмаляєш джигу в воду і дивишся, щоб вона не приземлилась на голову черговим рибацюгам, пролітаючим поряд на катері.... Це по кучності рибаків, шодо кльову  -то з цим діло обстояло гірше - судак майже не клював, трохи краще клював окунь, а ще краще прокльовували "тряпки" бракош та коряги..... короче арсенал приманок прорідився непогано, прийдеться поповнюватись до відкриття...
Радує одне, що риба прогресує в плані розвитку, в кращу сторону, оскільки боковою лінією може всліпу проходити будь-які підводні лабіринти - іншого пояснення я не находжу, для того як вона піднімається в верхов'я поміж сотень браконьєрських сіток....:dc: Ну і на завершення декілька фото з завершення сезону))

А Рулик молодець впіймав судачка.:udochka:Заздрю вам білою заздрістю,я також хочу на Дністер
 
Мабуть з такою погодою яку обіцяють наші гісметео і метеопрог накрилась на вихідні моя рибалочка мідним тазіком:ak::eek:
 
Цитата
Мабуть з такою погодою яку обіцяють наші гісметео і метеопрог накрилась на вихідні моя рибалочка мідним тазіком:ak::eek:

Облом повний!
 
Цитата
Мабуть з такою погодою яку обіцяють наші гісметео і метеопрог накрилась на вихідні моя рибалочка мідним тазіком:ak::eek:

І моя тоже, я вже неможу , руки чешуться ,... кожного дня дивлюся на спін і на ящик з причандалами ...... слюні вже течуть , коли ж та погода почнеться люди добрі......???????????????
 
Цитата
... слюні вже течуть , коли ж та погода почнеться люди добрі......???????????????

Так, я щось не зрозумів:bk: Яку погоду хочете???? Гляньте на прогнози:dt: погодка просто чудова, а якщо не виходиш на водойму, то не так вже тії слюні і течуть :bj:
 
Погодка на вихідні вдалась -супер, і нарешті вдалось виїхати на Дністер, вірніше на  р.Ушицю. Окунь клює мляво, але клює.
 
Тоже на вихідні побував на одній з приток р. Дністер. Непогано половили плотви а також взяли два підлящика 450-600гр і на хробачка взяли досить пристойних два окунці.
Погодка була ляля.
 
Цитата
Тоже на вихідні побував на одній з приток р. Дністер. Непогано половили плотви а також взяли два підлящика 450-600гр і на хробачка взяли досить пристойних два окунці.
Погодка була ляля.

В мене підлящик один. А от окунів десь біля двох десятків, від 100 до 200 гр.
 
Добрый день рыболовы!Хотел узнать ктонибудь ловит в районе Ворновыци,Ленкивци,Днистровка, это район Келменцов?Как там обстоят дела интересуе лещ, карп в особенности.
 
У нас ніби пішла інфа, що в районі старого моста коропа та карася вночі ловлять.
 
Ловил ли кто в окрестностях Хотына? Как лучше подьехать,и вообще куда подьехать,че тамашней рыбе по вкусу?Ну и вообще,если есть чем поделиться в плане информации,буду очень благодарен т.к.планирую быть в тех местах.
 
На выходных побывал на рыбалке:du:
http://kastian.rybalka.com/photo/view/9336/
 
Kastian, єх... завидую ))))
 
Цитата
На выходных побывал на рыбалке:du:
http://kastian.rybalka.com/photo/view/9336/

Здається, ніби це Шебутинці. А як заїзд?
 
Мужики,на следующей неделю еду на 2 дня в Рудковцы по работе.
Что там сейчас можно словить и на ,что?
 
Цитата
Мужики,на следующей неделю еду на 2 дня в Рудковцы по работе.
Что там сейчас можно словить и на ,что?

На одну удочку с одним крючком:плотва на хробака,опарыш.На один спинн с одной блесной-окунь.На "сьедобную резину"-судак.Все с берега.Не вздумай с лодки-будут проблемы с рыбоохраной,причем смотрят не только в бинокль,но и фиксируют на фото!(по-типу ГАИцев).Был случаи  с приятелями,составили протоколы,размазывали слезы по щекам,проплатили штраф-слава Богу не отбрали човникі и авто.Впрочем,поедь-отловись-отпишись!С ув. НХНЧ !
 
так я не дописал...И поймали фигню(по-чесному),и сетями не страдают,а вот такая канитель с служивыми вышел.Черновицкие по нашей стороне,Хмельницкие по ихней.
 
Цитата
На одну удочку с одним крючком:плотва на хробака,опарыш.На один спинн с одной блесной-окунь.На "сьедобную резину"-судак.Все с берега.Не вздумай с лодки-будут проблемы с рыбоохраной,причем смотрят не только в бинокль,но и фиксируют на фото!(по-типу ГАИцев).Был случаи  с приятелями,составили протоколы,размазывали слезы по щекам,проплатили штраф-слава Богу не отбрали човникі и авто.Впрочем,поедь-отловись-отпишись!С ув. НХНЧ !
Не,я без лодки,так вечерком и с утречка спининг покидаю,а ночью может на фидер посижу.Спасибо за совет.
 
Цитата
Не,я без лодки,так вечерком и с утречка спининг покидаю,а ночью может на фидер посижу.Спасибо за совет.

НЕ ЗА ЧТО !
 
Цитата
Не,я без лодки,так вечерком и с утречка спининг покидаю,а ночью может на фидер посижу.Спасибо за совет.

Серёга если на фидер то только иди на Калюс ,так в Рудковцах(в дубках) у меня с братом по 5 спиннингов в том году простояло и нифига,а с знакомыми ездил на Калюсе по пару килограмм даже ляща словили.
 
Порибачили файно i маньячки розловили --> http://rjudag.rybalka.com/blog/view/6605/
 
Цитата
Порибачили файно i маньячки розловили --> http://rjudag.rybalka.com/blog/view/6605/

Молодець, гарно проведений час! Я теж на минулому тижні там побував, але на жаль не видалось з погодкою. Хоча улов вийшов не поганий, в тому числі і один клень.
 
В цю суботу буду в файному місті Кам"янець-Подільському. Також планую заїхати на Дністер. Можливо хтось порадить, де і що можна поблизу Кам"янця половити на спін?
 
Найближче і найпростіше - це Устя біля паромної переправи. Там і поджигувати можна і на ракушатнику окуня на оберталки поганяти. Тим паче там дозволено у нерест ловити на спортивну снасть. З під'їздом також все Ок. Можна також у Врублівці до бази відпочинку "Ксенія". Мій товариш в цю неділю затоварився там непоганим судачком та жерехом. А так варіантів вистачає! ;)
 
Цитата
Найближче і найпростіше - це Устя біля паромної переправи. Там і поджигувати можна і на ракушатнику окуня на оберталки поганяти. Тим паче там дозволено у нерест ловити на спортивну снасть. З під'їздом також все Ок. Можна також у Врублівці до бази відпочинку "Ксенія". Мій товариш в цю неділю затоварився там непоганим судачком та жерехом. А так варіантів вистачає! ;)
Дякую, зараз буду пробивати що до чого.
 
На Устя маршрут
На Врублівці маршрут
 
Ловили ночью в Рудковцах,прям на пляже.Итог 1 лещ на 1.2 кг, 2 рыбца по гамм 300 и 3 плотвы по грамм 250.
Но мы больше отдыхали у костра под уху чем ловили.Если удариться чисто в рыбалку та за ночь можно хорошо натягать.
Руки до фотоотчёта не доходят.
 
Вот так отдохнули.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/6627/
 
Супер просто! Молодець! Треба свою банду ломати на "мирну" рибалку )))
 
Хтось володіє інфою щодо с. Сокіл, ловиться зараз там щось чи ні? На вихідні думаю поїхати десь на Дністер, вибираю зараз куди.

to Wizard, є вільне місце, маєш бажання приєднуйся.
 
Цитата
Хтось володіє інфою щодо с. Сокіл, ловиться зараз там щось чи ні? На вихідні думаю поїхати десь на Дністер, вибираю зараз куди.

to Wizard, є вільне місце, маєш бажання приєднуйся.

Дякую, я б із задоволенням. Але на завтра запросили у кафе на святкування ДН ((
 
Де Дністри можна половити уклейку
 
Ну якщо ви мали на увазі запитання "Де на Дністрі можна половити уклейку?", то відповім що скрізь. Але не скрізь вона товарного розміру. А от "секретні" місця, то вже треба показувати на місцевосці ;)
 
А хоть приблизно де не підскажете.
 
А чом не скажу, скажу! Приблизно на 48-й паралелі.
Удачі ;)
 
Цитата
Тоже на вихідні побував на одній з приток р. Дністер. Непогано половили плотви а також взяли два підлящика 450-600гр і на хробачка взяли досить пристойних два окунці.
Погодка була ляля.

На ці вихідні знову вдалось вирватись на рибалочку. В суботу як приїхали то взяли щучку (700-800гр) з першого заброса на велику колебалку  і на цьому вечірня рибалка закінчилась ( почали готувати вечерю, варити кашу ставити палатку ). З самого ранку зловили по пару  підляшиків 600-700гр і я на вудку трошки посмикав плотви і окунчика і кльов пішов можливо далі по течеї.
 
Цитата
На ці вихідні знову вдалось вирватись на рибалочку. В суботу як приїхали то взяли щучку (700-800гр) з першого заброса на велику колебалку  і на цьому вечірня рибалка закінчилась ( почали готувати вечерю, варити кашу ставити палатку ). З самого ранку зловили по пару  підляшиків 600-700гр і я на вудку трошки посмикав плотви і окунчика і кльов пішов можливо далі по течеї.

Бачу, дуже вам сподобалась  ця притока!
 
Цитата
А чом не скажу, скажу! Приблизно на 48-й паралелі.
Удачі ;)

Ось, сьогодні побували в районі тієї паралелі.
 
Цитата
Бачу, дуже вам сподобалась  ця притока!

Да  місця там гарні, тільки туди ми напевно цього року вже не поїдем!!! Будем відкривати велику воду.
 
Цитата
На ці вихідні знову вдалось вирватись на рибалочку. В суботу як приїхали то взяли щучку (700-800гр) з першого заброса на велику колебалку  і на цьому вечірня рибалка закінчилась ( почали готувати вечерю, варити кашу ставити палатку ). З самого ранку зловили по пару  підляшиків 600-700гр і я на вудку трошки посмикав плотви і окунчика і кльов пішов можливо далі по течеї.

А ми пробували в Колодіївці. Не клює ні підлящ, ні плотва. В наступний раз поїдемо на Ушицю.
 
А ми сьогодні на Збручі відривалися по голавлю. На Дністер місцеві старожили поки забили. Ну майже. Погано стало клювати на Дністрі. Вчора був в Хотині - вода страшно мутна. Крім того рівень дуже низький на водосховищі. Сьогодні проскакувала думка, що саме через рівень кльов ослаб. Треба трошки часу, щоб рибне царство адаптувалося до цього рівня. Хоча це лише здогадка але рівнем дуже бавляться останнім часом.
 
А где именно на Збруче?Жабинцы или Збрыж и на что ловили голавля.Зарнее благодарен.
 
Цитата
А ми пробували в Колодіївці. Не клює ні підлящ, ні плотва. В наступний раз поїдемо на Ушицю.

Позавчера батя отловился на 6-ти метровою удочку,клюет просто ппц,Лещ,подлещик,плотва,карась,карп.Один лещ завесил килограмм на 3-4
Ушица рулит.
А вчера уже даже бычок не дергал:ak:
Но все равно Ушица рулит:dp:
 
Цитата
А где именно на Збруче?Жабинцы или Збрыж и на что ловили голавля.Зарнее благодарен.

Нам туда далеко. Ми тут, біля себе, поближче до Дністра. Ловили на фети. Я особисто на головастика вінницького, а товариш на саморобного з лопаткою від пивної банки )))
 
Цитата
Позавчера батя отловился на 6-ти метровою удочку,клюет просто ппц,Лещ,подлещик,плотва,карась,карп.Один лещ завесил килограмм на 3-4
Ушица рулит.
А вчера уже даже бычок не дергал:ak:
Но все равно Ушица рулит:dp:

Дійсно, Ушиця останніми роками більше тішить, ніж Дністер.
 
Цитата
Позавчера батя отловился на 6-ти метровою удочку,клюет просто ппц,Лещ,подлещик,плотва,карась,карп.Один лещ завесил килограмм на 3-4
Ушица рулит.
А вчера уже даже бычок не дергал:ak:
Но все равно Ушица рулит:dp:

Хоч би на фотці такого велетня  побачити, а то за 10 років  ні разу не попався.
 
Та я би і сам не проти побачити,якби я ловив то обовязково сфоткав,а батя таким ніколи не займаєтся:ap::ak:
Цього року як савжди поїду до себе в село,якщо будуть якісь трофеї-з мене фотки:bk:

І ще одне,свіжа інфа з Ушиці:
Окунь став гірше ловитися на спінінг,а на удочку майже не клює
 
Сьогодні в 6 годин після роботи їздив з друзями купатися в Слободу. Захопив спіна із собою і провів майстер-клас. На очах у них, в тому місці де вони плавали діставав спортивних окунців. Після 5-хвилинного полоскання силіконок просто почав рвати матросів на СтрайкПрошний Мідж. Аж самому цікаво стало. Міняв іншу насадку - не бере. Ставлю А10 Мідж і панєслась по новій!
 
Цитата
Ставлю А10 Мідж і панєслась по новій!

Ну ти і кадр... В мене такий в коробці пилиться вже років зо три і ні**я... може на силіконках зациклився...

Молодець!
 
Цитата
Ну ти і кадр... В мене такий в коробці пилиться вже років зо три і ні**я... може на силіконках зациклився...

Молодець!

Мідж "Гад" ловить окуня щей як, тільки в мене під форельку колір. Думаю собі на днях ще пару штук прикупити, дійсно хороший воблер, щей за такі гроші!
 
Цитата
Мідж "Гад" ловить окуня щей як, тільки в мене під форельку колір. Думаю собі на днях ще пару штук прикупити, дійсно хороший воблер, щей за такі гроші!
по сєкрєту скажу шо і бебіки косять непогано)
 
Люди !!!
просветите меня, с какого числа можно на днестр ехать на рыбалочку с лодочкой и кучей спинов (для ловли с берега) ...
а то я  совсем запутался, сегодня знакомый сказал что с 11 можно:dp: ... я потерялся:be:....
только если можно своими словами, а не ссылками или цитатами из законов....
спасибо :bk:
 
Завтра можеш ехать
 
Цитата
Люди !!!
просветите меня, с какого числа можно на днестр ехать на рыбалочку с лодочкой и кучей спинов (для ловли с берега) ...
а то я  совсем запутался, сегодня знакомый сказал что с 11 можно:dp: ... я потерялся:be:....
только если можно своими словами, а не ссылками или цитатами из законов....
спасибо :bk:

Вот сегодня был на р. Ушица.
Улов за суботу и воскресение до 10,00.
 
Люди огромная просьба к тем кто обладает информацией про Днестр--- уровень воды(поднимается или падает),на сколько она грязная и ловится ли рыба.
Хотелось бы 7 июня рвануть,но с этими дождями не знаю что делать.
 
Цитата
Люди огромная просьба к тем кто обладает информацией про Днестр--- уровень воды(поднимается или падает),на сколько она грязная и ловится ли рыба.
Хотелось бы 7 июня рвануть,но с этими дождями не знаю что делать.

та же ситуация,тоже еду 7го и хотелось бы знать что там твориться сейчас.
 
Вода висока. Сьогодні казали що муть вже до Жванця добралася. Але франківські друзі-рибаки з сусіднього форуму кажуть, що вода пішла на спад. Особисто сам зібрався завтра відкривати сезон по лящу.
 
Цитата
Вода висока. Сьогодні казали що муть вже до Жванця добралася. Але франківські друзі-рибаки з сусіднього форуму кажуть, що вода пішла на спад. Особисто сам зібрався завтра відкривати сезон по лящу.

Наверное где то на речках которые  впадают в ДНЕСТР.
П.С.если не секрет  в личку черкни пожалуйста где можно порыбачить в притоках,но так что бы потом от туда выехать.
 
Плнемяник вчера на Бакоте у Чайковского словил вечером 5 неплохих лещей и даже голавля на вертуху.Вода чистая.
 
Цитата
Наверное где то на речках которые  впадают в ДНЕСТР.
П.С.если не секрет  в личку черкни пожалуйста где можно порыбачить в притоках,но так что бы потом от туда выехать.
Це про сам Дністер. А порибачити зараз реально лише на Дністрі. На притоках мутна вода. У вівторок на Збручі смоктав по повній. :am:
 
Цитата
Це про сам Дністер. А порибачити зараз реально лише на Дністрі. На притоках мутна вода. У вівторок на Збручі смоктав по повній. :am:

То есть на Днестр стоит ехать,хотел попробовать  Пыжовка  или Устя.
 
Цитата
Плнемяник вчера на Бакоте у Чайковского словил вечером 5 неплохих лещей и даже голавля на вертуху.Вода чистая.

А уровень наверное сильно высокий,может заметил что повышается конкретно??
 
З Устям проблем взагалі з підїздом немає. Там кажуть біля самої пристані йде гарний карась на опариша. Але стоять лодками за кропивкою.
 
Может кто то на выходные был на Днестре-рассказываем; или имеет информацию-делимся.
 
Був у Врублівцях на скалах із ківочними вудками. Я зловив 4 підлящика, а товариші по одному. Плюс двоє ще не витримали і пішли джигувати окуня. По джигу взагалі повний нуль, а на оберталки по вимілинах пару окунців взяли. Це у нас. А за 10 метрів від нас розташувалися "промисловики"... Ще до 10 ранку у нас були приблизно паритетні покльовки, а от після почалося щось. Вони просто почали грати на піаніно своїми вудками, а деколи навіть "брали аккорди" декількома. В улові у них були як підлящики так і досить матьорі лящі. Коротше кажучи ми зрозуміли, що "тут риби нєт - вона вся там", змоталися і поповзли додому. По дорозі у одного дачника випитали, що промисловики ці вже там з місяць бомблять ляща. Так що треба шукати собі наступного разу нове місце.
Одне порадувало мене - моя нова мастирка жжот! На відміну від моїх колег у мене постійно стояв підлящик і скубав насадку, а у них були лише епізодичні покльовки. "Кормилися" ми всі моєю прикормкою на основі Timar універсал + Якась нова протеїнова прикормка у блискучій упаковці + Мастирка з ароматом гвоздики. Останню варив товариш - знатний лящатник у минулому.
 
Кто скажет......стоит ехать завтра на Днестр или как??
Блин...воды чувствую привалит пипец..
 
Варто, варто. Не так вже й там багато води. А наші західні земляки взагалі кажуть, що у них рівень пішов на спад. Рівень Дністра якраз в більшій мірі від Карпат залежить. Крім того сьогодні товариш дзвонив-казав що у Збручі вода очистилася.
 
Цитата
Кто скажет......стоит ехать завтра на Днестр или как??
Блин...воды чувствую привалит пипец..
У вівторок вода в Усті була чиста,так що навряд чи привалить.Звичайно ЇХАТИ.:wink:
 
По приезду в четверг в Устя вода мутная,уровень низкий,клёв плохой.
Пятница:вода мутная, уровень низкий,рыбалка по хищной и мирной рыбе результатов не принесла даже ночью.
Суббота: днём- как обычно,а на вечер пошел подъём воды и ночью мы и оторвались в особенности по подлящику,но вода все таки не Днестровской прозрачности.
Результатом ловли  за три дня и две ночи  где то ,  по 4кг белой рыбы.
 
13/07, "Друга банка", Студениця, глибина 14-18м, Тернопільська пружина (каша+пінопласт).Три поклевки, з 8.30 до 9.00, результат три ляща загальною вагою 3,7кг(1,1 1,2 1,4) і все.
 
Цитата
По приезду в четверг в Устя вода мутная,уровень низкий,клёв плохой.
Пятница:вода мутная, уровень низкий,рыбалка по хищной и мирной рыбе результатов не принесла даже ночью.
Суббота: днём- как обычно,а на вечер пошел подъём воды и ночью мы и оторвались в особенности по подлящику,но вода все таки не Днестровской прозрачности.
Результатом ловли  за три дня и две ночи  где то ,  по 4кг белой рыбы.
за три дня якось маловато ....  за 4 години було б непогано... але я вгадаїш коли вона бере , головне не результат а сам процес....:du:
 
18-19/07 с. Куражин. Вода прозора, рівень низький. Результат 3 лящі (один не поганий біля 1 кг.) та 2 карасі грам по 400. Покльовки тільки в ночі. Хоч і з результатом, але осад в душі остався !!!!:ak::ak::ak:
 
Цитата
18-19/07 с. Куражин. Вода прозора, рівень низький. Результат 3 лящі (один не поганий біля 1 кг.) та 2 карасі грам по 400. Покльовки тільки в ночі. Хоч і з результатом, але осад в душі остався !!!!:ak::ak::ak:
Цікаво скажіть будь-ласка на що там покльовує риба , мастирка , засоси , червяк , опариш ,горох чи кукурудза ,  карпа там реально зловити??? і на що там він ловиться???  а то ніразу на дністрі не рибалив..
 
Привет всем, думаю в начале августа буду на днестре, возможно будет рыбалка, подскажите , че на что ловить на днестре,
и вобше  посоветуйте инвентать для начинающего
 
Цитата
Цікаво скажіть будь-ласка на що там покльовує риба , мастирка , засоси , червяк , опариш ,горох чи кукурудза , карпа там реально зловити??? і на що там він ловиться??? а то ніразу на дністрі не рибалив..
Короп в Дністрі звичайний і вподобання в нього звичайні.А порибалити на Дністрі рекомендую.Не пожалієш(якщо навіть риба ловитись не буде).І на рахунок коропа,екземпляри там більш ніж пристойні.Сам не раз в цьому переконувався.До-речі,особисто мені останніми роками на Дністрі з коропом більше везе,ніж з лящем.
 
Цитата
Привет всем, думаю в начале августа буду на днестре, возможно будет рыбалка, подскажите , че на что ловить на днестре,
и вобше  посоветуйте инвентать для начинающего

"Резинка"до 6-ти крючков.Мамалига,хробак,опариш.Предпочтительно прикормить.(мамалига с глиной размером с апельсин.)С лодки.Надо чистить водоросли,на пикер-фидер часто зацепы,да и ночью фидер не закинешь в одно и тоже место.Резинка-рулит(местные именно на нее ловят)Впрочем,пробуй,экспериментируй!НХНЧ.
 
Цитата
"Резинка"до 6-ти крючков.Мамалига,хробак,опариш.Предпочтительно прикормить.(мамалига с глиной размером с апельсин.)С лодки.Надо чистить водоросли,на пикер-фидер часто зацепы,да и ночью фидер не закинешь в одно и тоже место.Резинка-рулит(местные именно на нее ловят)Впрочем,пробуй,экспериментируй!НХНЧ.
Дякую колеги, резинка да річ класна , сам на ню ловлю але в мене трішки іначий підхід , в мене 20 гачків і чіпляється все до спінінга , короче називається снасть "перемет" завожу на лодці і прикормлюю горохом на карпа, улов гарантований,  ловити потрібно тільки в парі бо самому витягнути нереально , гачків багато , а вот цікаво скільки метрів резинки треба на дністер бо в мене по 20 м на кожній..
 
20 метрів резинки і 5-6 гачків - оптимум. Хоча деколи буває на коротку результативніше клює. А 20 гачків при гарному кльові сплошний геморрой та й заборонена така снасть. З насадок або мамалтга або горохова мастирка. у і опариша не варто з хробачком забувати вдома.
 
[QUOTE=AlexWizard;317322]20 метрів резинки і 5-6 гачків - оптимум. Хоча деколи буває на коротку результативніше клює. А 20 гачків при гарному кльові сплошний геморрой та й заборонена така снасть. З насадок або мамалтга або горохова мастирка. у і опариша не варто з хробачком забувати вдома.[ Согласен на все 1000% с AlexWizzard ! Правилами спортивно-любительского рыболовства предусмотрено ловля на донную снасть от 1-го до 5-ти крючков(гачків).Действительно,если попал в клев(я говорю про Днестр.ВДХР)-то 10-20 гачків-проблематично ! Рядом тягают с периодичностью в 5-10 мин.соседи(как говорят на Киевщине "ВАСЫЛЕЙ" - а ты,тупо,насаживаешь 10-ть ...И второй момент."Я можу затягнути перемет"(с) Вопрос: А сколько человеку(рыбаку) рыбы надо ?
 
Цитата
Дякую колеги, резинка да річ класна , сам на ню ловлю але в мене трішки іначий підхід , в мене 20 гачків і чіпляється все до спінінга , короче називається снасть "перемет" завожу на лодці і прикормлюю горохом на карпа, улов гарантований,  ловити потрібно тільки в парі бо самому витягнути нереально , гачків багато , а вот цікаво скільки метрів резинки треба на дністер бо в мене по 20 м на кожній..

Без обид,ничего личного!Вот просмотри последний блог КЛЕВЫЙ .Вот это семья отдыхает ! Не торбохват и не мясозаготовка...
 
Як вже було сказано 20 м. гуми саме оптимально.

Цікавить інформація про Гідро??? Пройшов слух, що міняються орендатори, і рибку бьють безбожно!!!
 
Цитата
Дякую колеги, резинка да річ класна , сам на ню ловлю але в мене трішки іначий підхід , в мене 20 гачків і чіпляється все до спінінга , короче називається снасть "перемет" завожу на лодці і прикормлюю горохом на карпа, улов гарантований,  ловити потрібно тільки в парі бо самому витягнути нереально , гачків багато , а вот цікаво скільки метрів резинки треба на дністер бо в мене по 20 м на кожній..
Мужики ето не спортивно , я на рыбалку хожу для удовольствия, а не по 20 крюков ставить уже браками пахнет, в чём смысл?????????????
 
Цитата
Мужики ето не спортивно , я на рыбалку хожу для удовольствия, а не по 20 крюков ставить уже браками пахнет, в чём смысл?????????????
"Чем больше выпьют комсомольцы, тем меньше выпьют хулиганы." ©:bk:
 
Цитата
Вчера вернулся с Пыжовки отдых и рыбалка просто супер(фото выложу позже).
Почти все лящи (около 30-ти штук по 500-1200грамм) пойманны на оснастку коромысло на жёлтый пенопласт и мамалыгой в пружине,даже резинки которыми я  так исправно раньше орудовал по лящу именно там,словили пару штук.И окуня было выловлено 500 штук на пустые крючки на резинке.
Еду завтра в черновцы , подскажите на что и как ловите, и как дела с сомом ????????
 
Цитата
Цікаво скажіть будь-ласка на що там покльовує риба , мастирка , засоси , червяк , опариш ,горох чи кукурудза ,  карпа там реально зловити??? і на що там він ловиться???  а то ніразу на дністрі не рибалив..

Вчера вернулся с Пыжовки отдых и рыбалка просто супер(фото выложу позже).
Почти все лящи (около 30-ти штук по 500-1200грамм) пойманны на оснастку коромысло на жёлтый пенопласт и мамалыгой в пружине,даже резинки которыми я  так исправно раньше орудовал по лящу именно там,словили пару штук.И окуня было выловлено 500 штук на пустые крючки на резинке.
 
Цитата
Еду завтра в черновцы , подскажите на что и как ловите, и как дела с сомом ????????

Про снасточку коромысло  почитай тут http://sibarit.rybalka.com/blog/view/3573/
Варил мамалыгу и в пружину на крючки жёлтый пенопласт,по крайней мере я так словил прилично  лящей,а за рыбца и вовсе молчу(просто куча).
По сому не знаю не ловил но слышал на той стороне квокали.
Так что запасайся мамалыгой и вперёд.
 
Спасибо!!!!!!!!!!!!!!
 
Цитата
Кто то из вас рыбачет на Днестре?
Был на Днестре на этих выходных,я не особый рыбак,ездил в основном отдохнуть с детьми,но взял с собой спининг(если это так можна назвать)-китайская палка 2,1м и катушка древняя совдеповская вроди дельфин:)пытался ловить на силиконовые приманки-наверное твистер это называеться(нейтральных приближенных к натуральным цветам),ну насадил я его на крючек с грузилом (наверное джиг головка:)-бросаю-толку мало,зацепы и т.д.,а возле меня пацаненок местный таскает окуней один за одним:)ну присмотрелся я к его ловле_ловил он на то же самое,но крючек у него был без грузила,а для заброса у него было  грузило на отдельном поводке который чуток длиннее поводка с наживкой!получается он по дну тянет грузило,а твистер чуток выше плывет-никаких зацепов и клев нормальный!ну естественно я сделал тоже самое:)никаких извращений в проводке-просто плавно тянул-и я тоже начал ловить:)
на следующтй день я сделал тоже самое,что не заброс то окунь:)мелкие правда,но приятно:)отдыхающие сразу набежали,все давай бросать,аж мне некуда было бросить-а у них нифига(снасть не та:),только все разошлись,я опять начинаю ловить-у всех глаза на лоб:)спининги,катушки дорогие-а клева нет:)ну когда я наловился,то поделился своим секретом-и у людей пошел клев:)
Ловил я в Кельменецком районе,с.Вороновица,прямо на месте причаливания парома!
Еще мне местные рыбаки показали как чистить окуня(ну там пивными пробками,вилкой я тоже слышал,но под рукой кроме перочинного ножичка ничего не было)-секрет заключается в том-надо срезать от хвоста к голове спинной плавник,поддеть ножичком кожу,и от хвоста к голове снять кожу вместе с луской,кишками и головой как чулок!остается чистая спинка без костей!жеренную такую спинку с удовольствием ели даже дети и не плевались костями!
Вода была чистая,теплая,отдохнули отлично,но мало:)
 
Цитата
Ловил ли кто в окрестностях Хотына? Как лучше подьехать,и вообще куда подьехать,че тамашней рыбе по вкусу?Ну и вообще,если есть чем поделиться в плане информации,буду очень благодарен т.к.планирую быть в тех местах.
в основном слышал что люди еду кудато в Пригородок(что то вроди этого),не далеко от Хотина!!!
 
Народ!
Хто останнім часом був на Днестрі?
Лещ вже пішов?
А то думаю катнути на пару днів, але чи є смисл!
можна в П.М.
 
Цитата
Народ!
Хто останнім часом був на Днестрі?
Лещ вже пішов?
А то думаю катнути на пару днів, але чи є смисл!
можна в П.М.

Можна і в П.М.с.:bk: НО до того як леш піде треба почекати пару мільйонів років... може... а пока він плаааааває!!!:bj:
PS. Я в суботу і неділю був на Дністрі, Бодя тож був... горілка з пивом там п'ється нормално...:bf: можеш їхати :dk:
 
Цитата
Можна і в П.М.с.:bk: НО до того як леш піде треба почекати пару мільйонів років... може... а пока він плаааааває!!!:bj:
PS. Я в суботу і неділю був на Дністрі, Бодя тож був... горілка з пивом там п'ється нормално...:bf: можеш їхати :dk:
ну ну
я хочу на дністер щоб:spin::udochka::drill2:
а Ви все про:az::az::az::at::be::dj:
 
Цитата
ну ну
я хочу на дністер щоб:spin::udochka::drill2:
а Ви все про:az::az::az::at::be::dj:
Колян, ти що вудочки на Дністер береш?:bj:
Факт з власної біографії:
Коли я був студентом, то на вихідні їздив додому, до батьків. І завжди з собою брав книжку ( або навіть кілька), щоб підготовитись до занять. І..., жодного разу я її не відкрив. :bk:
 
Та нах мені там вудочки!
Я беру побільше ГСМ :wink: і після того як добре заправлюсь починаю ходити по рибакам і збирати данину рибою :cl:
 
Цитата
Та нах мені там вудочки!
Я беру побільше ГСМ :wink: і після того як добре заправлюсь починаю ходити по рибакам і збирати данину рибою :cl:

Ага, на днях якраз бродив по березі Дністра бачив стояли пусті, самотні, безхозні тапки одного з тих що полюбляють побільше ГСМ та поближче до річки, ну щоб освіжитись, а може то рибаки принесли в жертву богу річки (якомусь Дністровському ПОСЕЙДОНУ), чергового п'янчужку, що намагався збирати данину рибою,а тепер годує чолов`яга раків, І тільки пусті пенопластові шльопки за ним сумують під вербою)))))))
 
Хто що чув про Дністер? Щось десь ловиться? А то хочу завтра на Дністер поїхати. Стоїть питання куди?
 
Тиждень назад в Колодіївці був глушняк,зараз не в курсі.
 
Глушняк по чому?
Чув що окунь там у формі. :bf:
 
По всему,окуня словили буквально пару шт.
 
Цитата
По всему,окуня словили буквально пару шт.

Побував у гарній компанії на Дністрі, в районі Сокола... судак, окунь впирався і клювати не виявляв особого бажання, лише поодинокі вистріли.... проте"дав джосу" жерешанька на кастмастєра .... перший раз за своє життя я побачив, як при покльовці лопає доволі міцний шнур, привезений з піндосії....:dr: Сєрьозі (Sheva) потрібно було декілька хвилин аби прийти в себе і заспокоїтись після такого удара.... І знову в котре палилась чергова партія браконьєрських "тряпочок"...:bf:
Зи. Після таких рибалок арсенал автоматично поповнюється на немалу кількість кастмастєрів.....:be:
 
Цитата
проте"дав джосу" жерешанька на кастмастєра
:be:О, такі злі :dm:покльовкі жереха мені довелося відчувати:ai: на собі вперше:bk:, тому й не дивно, що

Цитата
потрібно було декілька хвилин аби прийти в себе і заспокоїтись після такого удара....

А загалом хоча й, трофеї того дня не дуже поспішали ловитися але відпочинок  вдався на славу, особливо ввечері під веселі байки кума та куштування смаженої риби приготовленої Басом!:dk:
 
Цитата
Побував у гарній компанії на Дністрі, в районі Сокола... судак, окунь впирався і клювати не виявляв особого бажання, лише поодинокі вистріли.... проте"дав джосу" жерешанька на кастмастєра .... перший раз за своє життя я побачив, як при покльовці лопає доволі міцний шнур, привезений з піндосії....:dr: Сєрьозі (Sheva) потрібно було декілька хвилин аби прийти в себе і заспокоїтись після такого удара.... І знову в котре палилась чергова партія браконьєрських "тряпочок"...:bf:
Зи. Після таких рибалок арсенал автоматично поповнюється на немалу кількість кастмастєрів.....:be:

А я то думаю чого ви так на кастмастери накинулися у СОМА))))))
 
Окуньок покльовує дуже непогано на поппери та волкери  але недовго. Ляща ловлять трошки і біль всяку іншу. Жерех скаче як дурний по всьому плесу. Всьо.

PS
Славко, ще раз дякую за передачу! ;)
 
Сьогодні відбомбився по окуню так, шо мама не гарюй!!! В прилові жерешатко поплило далі бешкетувати... Хе-хе-хе...
Славко, твоя передача у-у-у-у-уххх як зажІгала!!! А також у фаворі був поппер та його друзі! )))))
Ще одна покупка мене порадувала, так це ось ця цяця, вибачте за тавтологію! правда мені вона дісталася рівно у півтора рази дешевше. Кайфу від "в роботі" купа!
 
Цитата
Сьогодні відбомбився по окуню так, шо мама не гарюй!!! В прилові жерешатко поплило далі бешкетувати... Хе-хе-хе...
Славко, твоя передача у-у-у-у-уххх як зажІгала!!! А також у фаворі був поппер та його друзі! )))))
Ще одна покупка мене порадувала, так це ось ця цяця, вибачте за тавтологію! правда мені вона дісталася рівно у півтора рази дешевше. Кайфу від "в роботі" купа!

Сьгодні тоже непогано відловився по окуню, десь на 20шт меньше чим тоді у Колодіївці. АфіГЕнно працював мікродЖиг на зелененькі і темно червоно-корічневі маленькі твістирочкі.
Ройон Субичь - Рогізна, під скалами. Лящь на розтяжку брати не хтів а вот на фідера ночью непогано половили.
Фото скину пізніше, у телефоні сіла батарея!!!
 
Цитата
Побував у гарній компанії на Дністрі, в районі Сокола... судак, окунь впирався і клювати не виявляв особого бажання, лише поодинокі вистріли.... проте"дав джосу" жерешанька на кастмастєра .... перший раз за своє життя я побачив, як при покльовці лопає доволі міцний шнур, привезений з піндосії....:dr: Сєрьозі (Sheva) потрібно було декілька хвилин аби прийти в себе і заспокоїтись після такого удара.... І знову в котре палилась чергова партія браконьєрських "тряпочок"...:bf:
Зи. Після таких рибалок арсенал автоматично поповнюється на немалу кількість кастмастєрів.....:be:

Молодцы насчет сетей,а то там иногда даже катером проблема пройти.Но на будущее ребята будте осторожными если там ночуете или оставляете транспорт.Пару лет назад эти гады(браки)моему другу порезали на Ниве все четыре ската.Представляете сколько было гимара? Конечно, после этого резаться началось все подряд с тройной энергией.Вот только катера теперь скидываем на Устье, а транспорт под охрану на базу лучше поставить.
 
Цитата
Вот только катера теперь скидываем на Устье, а транспорт под охрану на базу лучше поставить
Режут без разбора, или те кто спалился перед ними??? То что по катеру который прошел по сетям бахнули с ружьишка с леска на скале в Слободе сам видал!
 
Цитата

Славко, твоя передача у-у-у-у-уххх як зажІгала!!!
А то в твоїх руках вона б не працювала :)

А я сьогодні наОПався. Вирішив дослідити дністровські окрісності і подався на Калюс, хоча збирався на Буг :dp:Калюс нас зустрів зеленим бульйоном замість води. Зранку там покльовували зовсім мілкі окуні і судачки. То вирішили спуститися до Дністра. Але там ситуація була не на багато краща: десятка три окунців і один десь грам на 500-700. Хлопці якісь теж розказували що жерех там зранку витворяв...
 
Цитата
Сьгодні тоже непогано відловився по окуню, десь на 20шт меньше чим тоді у Колодіївці. АфіГЕнно працював мікродЖиг на зелененькі і темно червоно-корічневі маленькі твістирочкі.
Ройон Субичь - Рогізна, під скалами. Лящь на розтяжку брати не хтів а вот на фідера ночью непогано половили.
Фото скину пізніше, у телефоні сіла батарея!!!

Ось ті пару фоток які встиг зробити
 
А я завтра знову туди ;)
 
Цитата
Ось ті пару фоток які встиг зробити

Все не влізло
 
Цитата
А я завтра знову туди ;)

А я на наступні вихідні на три дня.:dk::dn:
 
А ковбаса що на фото як називається? Доярська? )))))))))))
 
Цитата
А ковбаса що на фото як називається? Доярська? )))))))))))

А хрен її знає, нам тоді якось було побоку як вона зветься:az::dj::mnogo_lodka:
 
Цитата
Ось ті пару фоток які встиг зробити

Кастян для кокуня бери краще не кукан, а садок... удобніше.... я такі називаю одноразовими, так як більше ніж на 1-ну рибалку не вистачає - по-любому в якийсь момент забуваємо його дістати з води, і після того як даєш "капець" на моторі він просто відривається в нЄбитьйо...:bk: одне радує, що коштує копійки - до 10 гривень, і на веслах буде важко його так обірвати.... коротше удобна штука, не треба кожного полосатого мучити і на кукан садити в той час, коли саме кльов))):bf:
 
Я для таких цілей беру невеличке відро з кришкою. Рибу кидаю туди а потім партіями пересажую на кукан. І додому транспротувати зручно, не треба шукати 10 пакетів які всеодно протечуть в салон/багажник.
 
Патсани, якось перестрінемся я вам здам свою методу ;) Все набагато банальніше і зручніше.
Щодо сьогодні. Казати, що знову сьогодні навалив окуня не буду - вже встидно перед собою і нашими "неразговочивими" читачами форуму. Та й не це головне. Головне, що ми сьогодні відтягнулися ще й по бабці! По реальній БАБЦІ! Перших декілька бичків товариш взяв на силікон, а потім ловили на "брата"... У-у-у-у-х!
 
Цитата
Патсани, якось перестрінемся я вам здам свою методу ;) Все набагато банальніше і зручніше.
Та знаю я цю методу, Сань.... Сам зазвичай так само роблю - скидую просто кокуня в мішок, обично трьох-чотирьох мішків на одну рибалку хватає)))):da::eek::ce:
 
Цитата
Кастян для кокуня бери краще не кукан, а садок... удобніше.... я такі називаю одноразовими, так як більше ніж на 1-ну рибалку не вистачає - по-любому в якийсь момент забуваємо його дістати з води, і після того як даєш "капець" на моторі він просто відривається в нЄбитьйо...:bk: одне радує, що коштує копійки - до 10 гривень, і на веслах буде важко його так обірвати.... коротше удобна штука, не треба кожного полосатого мучити і на кукан садити в той час, коли саме кльов))):bf:

Саня, я з мотором развішо тільки на буксірі а так на веслах та на веслах!
Варіант Славіка мені більше підходить але кукан непогано влаштовував, з відром дійсно краще транспортувати!!!!:dk:
 
Цитата
Саня, я з мотором развішо тільки на буксірі а так на веслах та на веслах!
Варіант Славіка мені більше підходить але кукан непогано влаштовував, з відром дійсно краще транспортувати!!!!:dk:

СогласЄн, з відром іще зручніше... але літом в жару у відрі довго риба не протягне... а у садку завжди у свіжій воді))):wink:
 
Цитата
СогласЄн, з відром іще зручніше... але літом в жару у відрі довго риба не протягне... а у садку завжди у свіжій воді))):wink:

Десь я чув але непамьятаю де, одна розумна людина сказала - - - "а ше краще зразу в велику бочку складати, і пересипати сіллю:)":bj::bj::bj:
 
Цитата
Та знаю я цю методу, Сань.... Сам зазвичай так само роблю - скидую просто кокуня в мішок, обично трьох-чотирьох мішків на одну рибалку хватає)))):da::eek::ce:

А як ти догадався? :ap:
:bj::bj::bj:
 
Вчора були на Бакоті... Цілий день шукали судака... не знайшли, прокльовував лише спортивного розміру....  на скалах бичок не дає проходу сьєдобці, але дороге то задоволення виходить, якщо твістера вистачає максимум на дві повноцінні проводки... в береговій бровці як і завжди беспрєдеєльнічає окунь, вот по чому, а по окуню можна дійсно відірватись....
З негатива на рибалці:
- так і не знайшли судака нормального розміру;
- стецюк умудрився зломати за одну рибалку ось цих два чуда - перше і друге :be:.....  
Після чого об'явив, що буде завязувати з рибалкою і піде в шахматний клуб... :bj:
 
Санька, краще запиши його на шейпінг ;)
Ексклюзивчика відверто шкода. Він мені влітку так ліг у руку )))
А бичка треба було ловити на... бичка. Тобто на м'ясо першого впійманого на силіконку.
Одне мене радує - поки я хворію судак також не поспішає залізати на гачки інших, хоч і набагато більш майстерніших, судачатників )))
 
Цитата
Вчора були на Бакоті... Цілий день шукали судака... не знайшли, прокльовував лише спортивного розміру....  на скалах бичок не дає проходу сьєдобці, але дороге то задоволення виходить, якщо твістера вистачає максимум на дві повноцінні проводки... в береговій бровці як і завжди беспрєдеєльнічає окунь, вот по чому, а по окуню можна дійсно відірватись....
З негатива на рибалці:
- так і не знайшли судака нормального розміру;
- стецюк умудрився зломати за одну рибалку ось цих два чуда - перше і друге :be:.....  
Після чого об'явив, що буде завязувати з рибалкою і піде в шахматний клуб... :bj:
це пздц. а я то думаю чо ви трубки  не берет1 шось вашій комаді цього року "пре" на таку біду1 печалька, 100 за упокой патиків...
 
отвечу от Сашки того шо Барадач.... ПРИСКОРБНО!
 
ещё бы я мог найти за что зацепить и сломать, но Саня.....
а потом рассказывают что судака "нормального" не нашли... сказали бы что сорвался или снасть не выдержала, а то " не нашли"...
 
Цитата
- стецюк умудрився зломати за одну рибалку ось цих два чуда - перше і друге .....
Ну це навєрно ви рєбята, того кіна надивились де патики об коліно ламали:bj::bj::bj: ( фільм "Река счастья или атака тайменей" якщо хто незнає)
 
Вчера тоже был на Днестре.Ловилась не очень но 25 хвостов упросил.Весь окунь среднего размера один крупный.Ветер был сильный потому днём и не ловили.
Остальное фото выложит Саша (Bonus),которому огромная благодарность за компанию и возможность побывать на Днестре.
 
Цитата
Вчера тоже был на Днестре.Ловилась не очень но 25 хвостов упросил.Весь окунь среднего размера один крупный.Ветер был сильный потому днём и не ловили.
Остальное фото выложит Саша (Bonus),которому огромная благодарность за компанию и возможность побывать на Днестре.
Cерёга ,чтож не позвонил , я бы сказал ,что нефиг ехать.
Ветер реально штормовой.И не берёт ничего. Только с утра можно покидать и всё.
 
Цитата
Cерёга ,чтож не позвонил , я бы сказал ,что нефиг ехать.
Ветер реально штормовой.И не берёт ничего. Только с утра можно покидать и всё.

Тёзка,когда Саша выложит фото то ты поймёш, что мы довольно не плохо съездили.
 
Цитата
Ну це навєрно ви рєбята, того кіна надивились де патики об коліно ламали:bj::bj::bj: ( фільм "Река счастья или атака тайменей" якщо хто незнає)

Точно)))) :eek::biggrin:
 
Цитата
Вчера тоже был на Днестре.Ловилась не очень но 25 хвостов упросил.Весь окунь среднего размера один крупный.Ветер был сильный потому днём и не ловили.
Остальное фото выложит Саша (Bonus),которому огромная благодарность за компанию и возможность побывать на Днестре.

тоже был в воскресенье!окунь средний-20 хвостов взял+1 неплохой жерех(и всё на одну вертушку),ветер к обеду поднялся,пришлось перейти в залив
 
Вчера  был ,5 окуней средних и один судак на 1800кг с лодки а был в Калачковцах.
 
Цитата
когда Саша выложит фото
Через кілька днів(зараз не можу добратись до фотика).
 
Цитата
Через кілька днів(зараз не можу добратись до фотика).
Тоже времени нет выложить.
 
вот мой скромный улов)
 
Хочу на выходние поехать со спинингом на хищника с лодки куда посоветуете?
 
с.Пижівка,с.Лоіівці,НовоУшицький р-н,Хмельницька обл.Окунь з берега на вертуху,судак-як знайдеш ...(На судака бажано з сонар і на човнику).
 
Та для чого йому так далеко їхати. Он в Сокіл, Жванець, Устя чи на крайняк у Баговицю поїхати. А там можна навіть і без лодки зі скал. Тим паче що 14 км від міста. Пижівка, Лоївці - це для нас космос. Кокунь зараз найкраще попід кропивку на силікон. Ну і вертухи для разноманітності. На силікон треба видражнювати. Але пре шо дурний. У нашого екіпажу ще жодні вихідні без шаленого кльову не пройшли. Вже аж надоїло... Зараз будемо займатися екзотикою - пошуком довгоочікуваного судака...
 
Вот мы были на выходные.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7603/
 
Цитата
Та для чого йому так далеко їхати. Он в Сокіл, Жванець, Устя чи на крайняк у Баговицю поїхати. А там можна навіть і без лодки зі скал. Тим паче що 14 км від міста. Пижівка, Лоївці - це для нас космос. Кокунь зараз найкраще попід кропивку на силікон. Ну і вертухи для разноманітності. На силікон треба видражнювати. Але пре шо дурний. У нашого екіпажу ще жодні вихідні без шаленого кльову не пройшли. Вже аж надоїло... Зараз будемо займатися екзотикою - пошуком довгоочікуваного судака...
Шо там Сань зараз район Жванчика та Ісаковець по жереху-суждаку, мовчить?
 
По Жванцю є інфа тижневої давності - судачок на донку з бабкою. Кажуть непогано.
По Ісаківцям є тільки зі Збруча інфа - зрідка щучка проскакує ну і звичайно ж кокунці. До речі, на Збручі у нас попросипалися мамки. Останнім часом дуже багато і фоток і повідомлень про хайки на 2-3 кг. Що, погодьтеся, для Збруча нівроку так. Сам нічого не можу сказати - вже три тижні болячки не відчіпляються, на рибу не їзжу, ловлю на компі і слухаю "репортажі з місця подій" по телефону (((
 
Цитата
ловлю на компі
ха я також вконтакті присів на трофейную рибалку))))))))
 
Цитата
ловлю на компі
ха я також вконтакті присів на трофейную рибалку))))))))
 
Хіба тут треба радіти? Мені особисто сумно із цього приводу. І за себе і за вас (((
 
Питання до експертів-Дністровиків. Подивившись на прогноз я думав посидіти вихідні дома, але тут мене підмовляють у Неділю десь рванути. Отож, чи варто рванути на Дністер у Неділю, враховуючи такий скачок температури? Головною цілью є певне окунь і що клюне під скалою )) Що скажете?

P. S.
Хто вчора був на сірому жигулю в Розсохах? Як улов? В мене один шнурок тільки.
 
Цитата
Питання до експертів-Дністровиків. Подивившись на прогноз я думав посидіти вихідні дома, але тут мене підмовляють у Неділю десь рванути. Отож, чи варто рванути на Дністер у Неділю, враховуючи такий скачок температури? Головною цілью є певне окунь і що клюне під скалою )) Що скажете?

P. S.
Хто вчора був на сірому жигулю в Розсохах? Як улов? В мене один шнурок тільки.

 Славік, скажу так - зібрався?????!!!! Їдь!!! Не дивись на погоду і за вікно, а вдруг судак рухнеться і плотно рухнеться???:bf: Щоб потім себе не картати. Ложи на погоду з високої колокольні і їдь. Але раз така кухня то вибирай гарний підїзд до водички щоб потім не було проблем з виїздом!!!!!!!!!!!!! :dk:
 
Теж правда...
 
Цитата
Хто вчора був на сірому жигулю в Розсохах? Як улов? В мене один шнурок тільки.
На бежевом .
А я хотел было в личку писать.
У меня 2шт 1-800гр,2-500гр.И было пару сходов.Брала не плохо но ветер доконал и смылись мы домой так и не заплатив Вите за рыбалку.
А напарник мой ничего не словил.
 
Цитата
Брала не плохо но ветер доконал и смылись мы домой так и не заплатив Вите за рыбалку
Попросите Виталия 79 что бы он этот пост дядьке своему показал, будет котрольный в голову:bj:
 
Цитата
На бежевом .
А я хотел было в личку писать.
У меня 2шт 1-800гр,2-500гр.И было пару сходов.Брала не плохо но ветер доконал и смылись мы домой так и не заплатив Вите за рыбалку.
А напарник мой ничего не словил.
Вітаю. :bf: Правду казав Тітов, -- "Якщо у вас не клює, то це не значить що не клює у всіх."
Відать я повний лох :ak:Я проплавав з самого ранку і тільки один отой шнурок. Була ще окуньова кокльовка ніби. Був там ще мужик, той що в передачах про рибалку світився (Паша вроді). Я так поняв в нього справи були не краще моїх, бо втік він дуже рано.

А на що брала? Бо я все твічив і в кінці паузи на "пів папіроси" робив, і на такій паузі одна сіла так тихенько що я аж не поняв що то риба.
 
Цитата
Вітаю. :bf: Правду казав Тітов, -- "Якщо у вас не клює, то це не значить що не клює у всіх."
Відать я повний лох :ak:Я проплавав з самого ранку і тільки один отой шнурок. Була ще окуньова кокльовка ніби. Був там ще мужик, той що в передачах про рибалку світився (Паша вроді). Я так поняв в нього справи були не краще моїх, бо втік він дуже рано.

А на що брала? Бо я все твічив і в кінці паузи на "пів папіроси" робив, і на такій паузі одна сіла так тихенько що я аж не поняв що то риба.

Я ловил равномерной проводкой на мепсовский циклоп серебро и жёлтый ,а также литл клио тоже отличилась.
 
Цитата
Вчера тоже был на Днестре.Ловилась не очень но 25 хвостов упросил.Весь окунь среднего размера один крупный.Ветер был сильный потому днём и не ловили.
Остальное фото выложит Саша (Bonus),которому огромная благодарность за компанию и возможность побывать на Днестре.

[
Цитата
Cерёга ,чтож не позвонил , я бы сказал ,что нефиг ехать.
Ветер реально штормовой.И не берёт ничего. Только с утра можно покидать и всё

Цитата
Тёзка,когда Саша выложит фото то ты поймёш, что мы довольно не плохо съездили.
__________________
Відпочили дійсно непогано.
 
Вот рыбалочка на Днестре.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7646/
 
Гарний блог! І де ти часу тільки знайшов при подібних умовах. Ми навіть поснідати не встигли толком на березі )))))
Серьож, та не потрібно тобі того УЛ для Дністра. Ти ж бачив, що я десь на середині рибалки переставився на свій другий спін Бофу 6-24 гр. і продовжував ловити з тим самим успіхом. Тільки покльовки тепер реєстрував "по шнуру" і "в руку". Зате міг швидко переключитися на важкі приманки і помацати жереха і судака (якого я таки намацав). Коли з вами розпрощався, на зворотній дорозі взагалі ловив на 2гр. головку і 2см. октопуси та твістера, а це вважайте вже майже мікроджиг. Ну або близько до того.
 
З тоньшою снастю, як мінімум, в штанах веселіше :)
 
Цитата
З тоньшою снастю, як мінімум, в штанах веселіше :)

Ти маєш на увазі реакцію "очка" :bj::bj::bj:при покльовці?
 
Цитата
Ти маєш на увазі реакцію "очка" :bj::bj::bj:при покльовці?
Саме так.  А при виважувані... :dr:
 
Цитата
Гарний блог! І де ти часу тільки знайшов при подібних умовах. Ми навіть поснідати не встигли толком на березі )))))
Серьож, та не потрібно тобі того УЛ для Дністра. Ти ж бачив, що я десь на середині рибалки переставився на свій другий спін Бофу 6-24 гр. і продовжував ловити з тим самим успіхом. Тільки покльовки тепер реєстрував "по шнуру" і "в руку". Зате міг швидко переключитися на важкі приманки і помацати жереха і судака (якого я таки намацав). Коли з вами розпрощався, на зворотній дорозі взагалі ловив на 2гр. головку і 2см. октопуси та твістера, а це вважайте вже майже мікроджиг. Ну або близько до того.
Тоже сомневаюсь насчёт ультрика ,но насчёт длины спина задумался серьёзно.
2.10 для Днестра маловато.
 
Це да. Для берегової ловлі треба щонайменше 2.4, а комфортно буде 2.7
Деколи так жаба давить, що навпроти стоїть морж на лисичанці і тягає кілушних агапчиків, а тобі не вистачає якогось десятка метрів, щоб достати до завєтної бровки...
 
Цитата
І де ти часу тільки знайшов при подібних умовах.
Саша а у него как в той рекламе про" руки белки" только у него фотоаппарат ))))
 
Резини? ...твои меть,кто такой резини? поцони,кто ловить на резини? Что есть-исть резини? Я не понимать после порции витаминов грппИ В ....
 
Были вчера в Соколе с 7 утра к 12 на двоих 5 окуней перепробовали чемодан силикона и кучу блесен тишина ,и тут друг заметил маленьких мальков бабки словил одну одел вместо селекона и сразу при первом забросе окунь грамм 300 и пошла тогда рибалка взяли на двоих 8кг.Но не понимаю почему не хочет резини?
 
Цитата
Резини?
Циликонэ разной, каг свэтомузыка! Краснэй, синей, зэлонай! Судаг вашпе в ауте, рэкамендую!!!
 
Цитата
Циликонэ разной, каг свэтомузыка! Краснэй, синей, зэлонай! Судаг вашпе в ауте, рэкамендую!!!

Цудак воопще в потерЭЭ однако,такой жИстокай рыБа,никокХда ниловил однака,видать мне не сутЬба иё словитць...ИБА "Сцуко"  резина аднака никагда не юзала я аднака)))))
 
От клоуни )))))))))) Повеселили!
А судака питав у місцевого ретранслятора каналу "ОБС" щось не густо в уловах. Або якщо хто намацав, то тихенько їздить туди і черпає. Сокіл дуже навіть перспективне місце для його пошуків. Дивно, що взагалі не намацали навіть карандашиків. Хоча повторюся, його треба намацати. В ці вихідні також збиралися в ті краї але я вже точно пропускаю цю вилазку. ((((


ЦілліконЕ == Ціллуліта?
 
https://www.youtube.com/watch?v=R2hJMvZHqYA "врубиде музиг" (с)
 
Да судака ненашли но зато на окуне оторвались
 
Цитата
Да судака ненашли но зато на окуне оторвались

Артур,пиши будь-ласка з родільними знаками,не пиши по москальськи,якщо не можешЬ....Пиши "По нашому" !!!
 
"....я мужики не знаю шо мені рабить,чи плакать чи смеятса"))

https://www.youtube.com/watch?v=Yw_hAkN80eU
 
Цитата
"....я мужики не знаю шо мені рабить,чи плакать чи смеятса"))

https://www.youtube.com/watch?v=Yw_hAkN80eU
Пацани, 90, пацани??))))) ВОно?)) ЯК в полі чудєс, угадую нє глядя)))
 
andre777,
....А шо ж ще?)))))))))) саме воно)))))))))
 
Цитата
"Сцуко" резина аднака никагда не юзала я аднака)))))
Пілять, шо зять Абрамовіча)))))))))))))
 
Цитата
Циликонэ разной, каг свэтомузыка! Краснэй, синей, зэлонай! Судаг вашпе в ауте, рэкамендую!!!

цвЭт по барабану, когда закушав сЭдобку:ar:
 
Авторов суржиковых постов с 20:53 до 22:56 вздрючить бы надо   :dl:! Да из-за Покровы   пощажу. Но далее продолжающим мовну вакханалию - :co:однозначно!
 
Цитата
Были вчера в Соколе с 7 утра к 12 на двоих 5 окуней перепробовали чемодан силикона и кучу блесен тишина ,и тут друг заметил маленьких мальков бабки словил одну одел вместо селекона и сразу при первом забросе окунь грамм 300 и пошла тогда рибалка взяли на двоих 8кг.Но не понимаю почему не хочет резини?

А не на "старому карєрі" ви случайно стояли? ми тож там пропливали, на жестяному кориті :mnogo_lodka:))))
 
Цитата
Авторов суржиковых постов с 20:53 до 22:56 вздрючить бы надо   :dl:! Да из-за Покровы   пощажу. Но далее продолжающим мовну вакханалию - :co:однозначно!
Петрович, почистіть тему. Погралися і досить. А то ж звикнуть, флуду налетить... А воно нам надо.
Цей пост також потріть
 
Цитата
А не на "старому карєрі" ви случайно стояли? ми тож там пропливали, на жестяному кориті :mnogo_lodka:))))
Вот і здав Санька ти рибне місце ;)   ...на якому риби зараз нема :ap:
 
Цитата
А не на "старому карєрі" ви случайно стояли? ми тож там пропливали, на жестяному кориті :mnogo_lodka:))))

За "КОРИТО" :dl: - ОТВЄТІШЬ Саня !!! :am: Зара " рєпу"  розмажу мінусами !!!:aq:
 
Цитата
Вот і здав Санька ти рибне місце ;)   ...на якому риби зараз нема :ap:
так то ж не ми стояли...:wink: так що не впевнений чи то рибне місце)))):ao::bk:

Цитата
За "КОРИТО" :dl: - ОТВЄТІШЬ Саня !!! :am: Зара " рєпу"  розмажу мінусами !!!:aq:

Да нє Бодь, ти всьо не так поняв.....:av: "корито" не того що воно погано плаває чи погана лодка.... а корито, тому що лодка такого самого кольору, як в моєї бабки корито з якого вона кормить своїх морських свинок...:da: справа в  тому, що в моєї бабки є морські свинки, ну не зовсім морські,:cd: насправді вони самі звичайнісінькі, просто ми їх називаємо морськими, так як в них корито покрашене в колір морської волни:eek:, через те, що з корита іншого кольору вони просто відказуються їсти....:an: вот такі - вони естети, блін....:ai::ca: ну і вот, коли я дивився на того Прогреса, кольору морської волни, в мене він асоціювався з тим коритом, з якого бабка кормить своїх морських свинок....:bj: вот така вот історія...:cw: а лодочка дійсно достойна....:mnogo_lodka::ay:
 
Тіпа відмазався ))))
А місце дійсно рибне і секретне. Минулого року всю осінь майже там відловився
 
Цитата
так то ж не ми стояли...:wink: так що не впевнений чи то рибне місце)))):ao::bk:



Да нє Бодь, ти всьо не так поняв.....:av: "корито" не того що воно погано плаває чи погана лодка.... а корито, тому що лодка такого самого кольору, як в моєї бабки корито з якого вона кормить своїх морських свинок...:da: справа в  тому, що в моєї бабки є морські свинки, ну не зовсім морські,:cd: насправді вони самі звичайнісінькі, просто ми їх називаємо морськими, так як в них корито покрашене в колір морської волни:eek:, через те, що з корита іншого кольору вони просто відказуються їсти....:an: вот такі - вони естети, блін....:ai::ca: ну і вот, коли я дивився на того Прогреса, кольору морської волни, в мене він асоціювався з тим коритом, з якого бабка кормить своїх морських свинок....:bj: вот така вот історія...:cw: а лодочка дійсно достойна....:mnogo_lodka::ay:
Так , мля , це вже НАЄЗД !!! Оказується "його бабки свині" жеруть з такої самої херні на якій я рибачу ... Виходить ( бо "він" писав що ті свині - ЕСТЕТИ)  шо моє естетіческое воспітаніє і воспріятіе на рівні свиней "його бабки" ??? Сцуко Плят !!! Рука дрожить - але "РЄПУ" тра мінусувати ....:aq::aq::aq:
 
Оце повеселили :bj::bj::bj:
Дуель на патиках-одночастніках! Однозначно! Нє, жалко. Тоді хто кого закидає твістерами 00-номеру. Переможе той хто вже не зможе триматися на ногах від сміху. :bj::bj::bj::bj::bj::bj:
 
Уважаемые рыболовы! Подскажите местечко потролинговать на могучем Днестре. (неохота вслепую ехать) Заранее спасибо.
 
Цитата
Уважаемые рыболовы! Подскажите местечко потролинговать на могучем Днестре. (неохота вслепую ехать) Заранее спасибо.

Ввиду того, что воблера дорогие, а сетей, шнуров, якорей (камней) с натянутыми тросами и всякого рода тяжелого мусора в воде очень много. Поэтому тролинг нецелесообразен. Дорого это, и отцепить либо отбить застрявший воблер очень сложно. Мы на Днестре не тролингуем.
 
Жаль((( А куда можна поехать потролить нормально не подскажеш?
 
Хочу на вихідні поїхати в Сокіл, поганяти судака і окуня, хтось був там недавно,відпишітся як там ?
 
Окунь - нормально , судак - хреново(пісталєти) . Я б краще на Бакоту їхав (окунь)..
 
Цитата
Жаль((( А куда можна поехать потролить нормально не подскажеш?

В Сорокошичи ,  говорят киевляне там не плохо тролят .....:bf:..........:ds:......:al:
 
Цитата
Я б краще на Бакоту їхав (окунь)..
Если не трудно по подробней??? Можно в личку. Заранее благодарен!!!
 
А що саме цікавить про Бакоту?
 
Цитата
А що саме цікавить про Бакоту?
Де стоїть окунь, з лодки чи без, та й заїзд легковим авто!!!
 
Скрізь. І так і так. Так.
 
Цитата
Де стоїть окунь, з лодки чи без, та й заїзд легковим авто!!!

Сто пудово , але чесно кажучи я без лодки - не мастак , просто так виходить що постійно з лодки .... Остання інфа - окунь - на вході в Калюс - НЄМЄРЯНО . Заїзд на Бакоту - ну ... I-Go , NAVITEL , GOOGLE MAPS , а якщо серйозно - то проблем там дійсно ніяких .
 
Цитата
Скрізь. І так і так. Так.
Цитата
Остання інфа - окунь - на вході в Калюс - НЄМЄРЯНО .
Благодарю за инфу!!!
 
Окуня цього року, слава Богу, скрізь "НЄМЄРЯНО"!!! А от судачок щось підкачує... ((
 
Цитата
Окуня цього року, слава Богу, скрізь "НЄМЄРЯНО"!!! А от судачок щось підкачує... ((
Саня , оставь нам нам на зиму немножко пожалуйста окунька.:ap:.
 
Не знущайтеся, я, по-перше, від нашого виїзду на рибі не був, а, по-друге, я взимку не ловлю :-Ь
Товарищъ сьогодні був - відписався http://www.ribalemo.org.ua/forum/index.php?showtopic=792&view=findpost&p=13467
 
Цитата
Не знущайтеся, я, по-перше, від нашого виїзду на рибі не був, а, по-друге, я взимку не ловлю :-Ь
Товарищъ сьогодні був - відписався http://www.ribalemo.org.ua/forum/index.php?showtopic=792&view=findpost&p=13467

Хотів спитати на рахунок захворювання окуня на Дністрі, що ти про це знаєш, а бо може якась силка є щоб почитати. Сьогодні теж відловився на Дністрі, аж другий раз в цьому році, окуня засолив на тараньку, але одні кажуть що в ньому якісь хробачки червоні, інші кажуть що все нормально, окуня можна їсти, якщо вже раніше говорилось десь то вибачте і нагадайте де!
Розглянув через одного окунів, нічого підозрілого не знайшов! НХНЧ
 
А поверхневий огляд нічого не дасть.
Ось:
1. http://www.infectology.ru/nosology/parasitic/helmintoses/diphyllobothriosis.aspx
2. http://www.eurolab.ua/encyclopedia/trip/1400/
Реальне фото, зроблене моїм напарником, модератором рибалемо.орг.уа: нэрвних просым удалыцца
Потрібно окуня ретельно проглядати. Я з окуня знімаю філе, тому тушку та шкіру проглядаю на світло (добре видно). Але цього року мені хробак попався один раз. Та й то не на спін, а з порізаного екрана. Він був вже який напівдохлий. От і купуйте потім на базарі рибу!
Ось тут трішки написано. Та й на нашому форумі десь зустрічав...
 
Ось я виймав в прошлому році з дністровських окуняк,скажу так в притоках менш інфікований окунь,в самому Дністрі більш інфікований....Цей хроб гине при температурі 50градусів по Цельсію або у розчині(не памятаю відсоткової рамки) солі за три доби можеш вивішувати і нічого не боятись,...щёлкать неперещёлкать =))..Колись ще в щуці находив на сантиметрів 6 в районі хребта. В дністровських окунях найбільш частіше зустрічається біля плавників в брюшній полості,рідше в хребетній частині...Дивишся на них,вроді здорова риба,а вона трохи того))))
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!