Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
вчерашний улов http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10206/

Если не трудно отписаться, на что брала, метод проводки и т.д. и т.п.?
Фотки приманок в студию!

PS. Возьму уроки ловли хищника на дом!
 
де можна карасика половити,будь яких розмірів,головне не дуже далеко і безплатно,ну або білет 10-15 грн.
 
Цитата
де можна карасика половити,будь яких розмірів,головне не дуже далеко і безплатно,ну або білет 10-15 грн.

Ярославка - 40 км пути и ты на бесплатном водоеме где в последнее время неплохо клевал карасик, но некрупный в основном.
 
Спасибо,завтра поедем розузнаем
 
Цитата
де можна карасика половити,будь яких розмірів,головне не дуже далеко і безплатно,ну або білет 10-15 грн.
Царское озеро, на картошку , попадается карпик 0,5-1,5 кг , бесплатно.
 
Будьте бдительны, на перекрестке ул. Расковой и ул. Комунаров (район салона Лига 2) орудует шайка "извращенцов" которые любят нюхать чужие запахи с разных мест! Приметы: машина с мигалкой, полосатые палки и шапки с кокардой!!! Замечены 2й день подрят, предпочитают время после 22-00, палкой орудуют аки прокаженные пыняя всех подряд!!!! :aq:
 
Как бы вопрос не к рыболовам а к охотникам,где сейчас патронов можно купить в воскресенье,очень нужно?
 
Цитата
Как бы вопрос не к рыболовам а к охотникам,где сейчас патронов можно купить в воскресенье,очень нужно?
Как минимум сегодня рекрут работает!
 
Цитата
Как минимум сегодня рекрут работает!

Вроде бы воскресенье там выходной
 
Цитата
Вроде бы воскресенье там выходной
Точно на сайте вроди вых, а мне кажется я в ВС снасти покупал на всяк случай можно позвонить тел. 8 (0382) 70-23-61
 
ок спасибо
 
Цитата
Точно на сайте вроди вых, а мне кажется я в ВС снасти покупал на всяк случай можно позвонить тел. 8 (0382) 70-23-61
выходной,:mnogo_lodka: все на охоте в восресенье.........
 
Прийшли воблери з www.voblery.com.ua ,довольний як слон.
Особливо порадував поппер від Серебряного ручья,єдиних 4 покльовки були на нього.:bf:
 
Цитата
Царское озеро, на картошку , попадается карпик 0,5-1,5 кг , бесплатно.

А где находится "царское озеро"? =)
 
Цитата
А где находится "царское озеро"? =)
http://maps.google.com.ua/maps?q=%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%­B8%D0%B9,+%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B­0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&hl=ru&ie=­UTF8&ll=49.422029,26.928477&spn=0.015605,0.029526&sll=48.382803,31.17461&sspn=16.328134,30.234375&vpsrc=6&t=h&z=15
 
Цитата
Прийшли воблери з www.voblery.com.ua ,довольний як слон.
Особливо порадував поппер від Серебряного ручья,єдиних 4 покльовки були на нього.:bf:

А які конкретно?
 
Цитата
Прийшли воблери з www.voblery.com.ua ,довольний як слон.
Особливо порадував поппер від Серебряного ручья,єдиних 4 покльовки були на нього.:bf:
Скажу по секрету, у нас в місті їх можна купити дешевше ;)
 
Цитата
Скажу по секрету, у нас в місті їх можна купити дешевше ;)
Даже набагато дешевше і на доставці зекономити, але + того ресурсу, що можна взяти те що шукаєш скопом, а не ходити у нас по магазам і базару в пошуках...
 
Цитата
Даже набагато дешевше і на доставці зекономити, але + того ресурсу, що можна взяти те що шукаєш скопом, а не ходити у нас по магазам і базару в пошуках...
Це да. Сам ненавиджу базари і на тучу для мене піти за штанами це як каторга )
 
Цитата
Скажу по секрету, у нас в місті їх можна купити дешевше ;)

Так точно а саме в Юності.:al:
 
Вот така во і рибалка вийшла з пятниці на суботу:dm:
 
неплохо отловился по хищнику http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10240/
 
Цитата
Так точно а саме в Юності
Да ну нах, я аж розплакався від сміху:bj:
 
Половили.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7419/
 
Цитата
Вот така во і рибалка вийшла з пятниці на суботу:dm:
Хорошие поросята.
 
Цитата
Вот така во і рибалка вийшла з пятниці на суботу:dm:

Извини меня дружище,похоже ты себя сам не уважаешь, "ладошечных" карпиков фоткаешь... Я бы даже акцент на таком не делал бы...
 
Цитата
Извини меня дружище,похоже ты себя сам не уважаешь, "ладошечных" карпиков фоткаешь... Я бы даже акцент на таком не делал бы...

Уважение прежде всего у Вас должно быть к другим, акцент некто не делает, обидно просто за Вас.... Так как фотик присутствует на каждой рыбалке, грех не сфотографировать:bk:
P.S без обид:)
 
Цитата
Уважение прежде всего у Вас должно быть к другим, акцент некто не делает, обидно просто за Вас.... Так как фотик присутствует на каждой рыбалке, грех не сфотографировать
P.S без обид:)
Да не в фотке дело, можно сфоткать и отпустить, а ты мальков забираеш... ИМХО
Может потому, что я и много моих знакомых таких не берут, даже на платнике...
 
Den23, треба було зразу написати що був на рибхозівському ставку (по коропцю видно що саме звідти) і там тільки такі і є.
 
Там не платник и не рыбхоз, с выше 1,500кг там такой рыби нету, рыбу нужно было конкретно на селедку, вот и вся задача, ... .
 
Цитата
Уважение прежде всего у Вас должно быть к другим, акцент некто не делает, обидно просто за Вас.... Так как фотик присутствует на каждой рыбалке, грех не сфотографировать:bk:
P.S без обид:)

Причём здесь фотик вообще?) Да фоткайте на здоровье,,ну задача селёдка- знач селёдка ....Только не выкладывайте больше на форум такую базарно-ванную мелочь,здесь люди о рыбалке говорят,рассказывают,преподносят....,а не о заготовках на зиму.
 
Цитата
Причём здесь фотик вообще?) Да фоткайте на здоровье,,ну задача селёдка- знач селёдка ....Только не выкладывайте больше на форум такую базарно-ванную мелочь,здесь люди о рыбалке говорят,рассказывают,преподносят....,а не о заготовках на зиму.

Хотел чтоб Вы за меня порадовались, а тут "просак" (извените), и не туда и не сюда:bk:, больше не буду выкладывать фотки, так как вам не интересно:bt:
 
Цитата
Хотел чтоб Вы за меня порадовались, а тут "просак" (извените), и не туда и не сюда:bk:, больше не буду выкладывать фотки, так как вам не интересно:bt:
ну а тебе самому интересно таких карпов ловить?
честно, если начинает ловится откровенная мелочь я меняю или насадку ( в большинстве приманку - на хищника в основном все таки охочусь:do:) или место ловли....

ну а если это еще и не платник, тогда комментировать тут нечего, и с чего тут радоватся:bl:
 
Цитата
Хотел чтоб Вы за меня порадовались, а тут "просак" (извените), и не туда и не сюда:bk:, больше не буду выкладывать фотки, так как вам не интересно:bt:
Никто не говорит что-бы ты фотки не выкидовал. Просто люди тебе пытаються об'яснить что мелочь выпускать надо.
 
Цитата
ну а тебе самому интересно таких карпов ловить?
конечно, если другой нету(побольше 1,500кг), глупий вопрос, радоватся есь всегда любой рыбе...


Цитата
Просто люди тебе пытаються об'яснить что мелочь выпускать надо.
три года назад снимал видео, если загрузится посмотрите как надо випускать....

P.S немогу загрузить
 
Мужики подскажите по ставу в с. Чабаны. Какая рыба, на что ловить, цена билета, сколько ехать от города? Спасибо.
 
Какая цена билета в Иванковцах?
 
Цитата
Мужики подскажите по ставу в с. Чабаны. Какая рыба, на что ловить, цена билета, сколько ехать от города? Спасибо.
50, карп, карась и прочая бель + шнурки! ехать минут 15)))
Цитата
Какая цена билета в Иванковцах?
Какие Иванковцы? Если возле Олешина то там 2 става!
 
Цитата
Мужики подскажите по ставу в с. Чабаны. Какая рыба, на что ловить, цена билета, сколько ехать от города? Спасибо.

Ехать туда 30 км. Цена билета 50грн. Есть карп, карась, щука-но ща клёва нет. Был тама в понедельник на 15 рыбаков два карпа на 1.2 кг и у меня два карася по 300гр. Орендатора все проклинают)))) он ходит обиженный. Может после дождей что то и будет.
 
Спасибо! Да Иванковцы возле Олешена, на какой лучше?
 
Цитата
Орендатора все проклинают))))
А че его не проклинать, хитрый жук, сам сеточки ставит иногда, то только толстолоба взять, то тем кто заплатил за "отдых" рыбки подогнать, а в начале говорил став чисто для рыбалки! Щук ежегодно запускают по грамм 100, которые и проклевывают, всю что крупнее давно выбили! Был у него прикол кто словит 4 кг щупака - вернет билет, раз такое было, 3 с гаком взял мужик, 1й раз пришлось распрощатся с 50 грн))) Да и если была бы там норм. щука то не было бы столько бели на такое мини плесо, которую гляжу там и так лупят нехило! Для себя Чабаны закрыл этой весной!
 
Цитата
Вот така во і рибалка вийшла з пятниці на суботу:dm:

Нормальная рыбалка)))). Никого не слушай-это они от зависти, отпускают токо на камеру, а потом хвастаются. Лучше здай место (можно в личку) или возьми с собой в следующий раз. Есть машина)))
 
Цитата
Спасибо! Да Иванковцы возле Олешена, на какой лучше?
тот став в Иванковцах, что слева от дороги (по направлению из города) - 50 грн, справа (заезд через  территорию бывшего колхоза) карп - 120 грн, хищник - 80 грн.
 
Цитата
Спасибо! Да Иванковцы возле Олешена, на какой лучше?
Смотря на что! На закоряженом можна нормальную рыбу взять и билет там дешевле, раньше всегда за 20 можно было сторговать, но там и можно оборватся нехило, на тот что на территории бившего колхоза билет толи 50 толи 80 уже, шнурки и бель!
 
Спасибо за инфу! может кто знает как там сейчас рыбалка (в иванковцах), что бы зря бабки не выкинуть
 
Цитата
что бы зря бабки не выкинуть
Бабки на рыбалку не считаю зря выброшенные, откурить можно в любом случае и на любом водоеме, зря деньги не выбрасываются только в "Рыбном"
 
Цитата
Спасибо за инфу! может кто знает как там сейчас рыбалка (в иванковцах), что бы зря бабки не выкинуть
сейчас там рыбалка как и везде - "никакая"
 
понял спасибо!
 
А головченцы как? Кто знает?
 
Цитата
Куплю за символическую плату щенка (кобелька) немецкой овчарки, без документов, для охраны частного дома.
Дякую форумчанам за допомогу :dk:. Вчора у мене з'явився четвероногий друг Дік!
 
Цитата
Вот така во і рибалка вийшла з пятниці на суботу:dm:

Да таких карпиків дійсно варто випускати і в жодному разі не фоткати, і я гадаю всі поважаючі себе риболови-водіїї мають їздити як мінімум на Лексусах, або на крайняк Брабусах, все що нижче для лохів та лушпаків, думаю, навіть не варто того щоб з гаража виїзджало (ми ж вважаємо що на  решті автопрому лише чмошніки і їздять)))) і в кого дружина має параметри  не 90х60х90 мабуть краще в підвалі сидить борщі готує, бо реальні чуваки одружені лише на моделях. Без образ)))).  
А серйозно то Вітаю Den23 з успішною рибалкою. Молодчина!!!
 
Цитата
Да таких карпиків дійсно варто випускати і в жодному разі не фоткати, і я гадаю всі поважаючі себе риболови-водіїї мають їздити як мінімум на Лексусах, або на крайняк Брабусах, все що нижче для лохів та лушпаків, думаю, навіть не варто того щоб з гаража виїзджало (ми ж вважаємо що на  решті автопрому лише чмошніки і їздять)))) і в кого дружина має параметри  не 90х60х90 мабуть краще в підвалі сидить борщі готує, бо реальні чуваки одружені лише на моделях. Без образ)))).  
А серйозно то Вітаю Den23 з успішною рибалкою. Молодчина!!!


Якщо чесно, то 100% підтримую..... Накинулись на хлопця, який оселедця захтів(..  В нас тут не тільки риболови-спортсмени, але й ті що рибу "НАВІТЬ ЇДЯТЬ"....  о як буває.....
 
Цитата
НАВІТЬ ЇДЯТЬ
Нагадаю, що українське законодавство не забороняє їсти рибу. Проте, встановленні чіткі ліміти на розмір їстівних екземплярів.

Види риб
                               
Розмір (см)
                                                                                             
Білизна
                               
30
                                                                                             
Язь
                               
28
                                                                                             
Голавль
                               
24
                                                                                             
Короп
                               
25
                                                                                             
Линь
                               
20
                                                                                             
Лящ
                               
32
                                                                                             
Сазан
                               
35
                                                                                             
Сом
                               
70
                                                                                             
Судак
                               
42
                                                                                               
Тарань
                               
18
                                                                                             
Товстолобик
                               
40
                                                                                             
Чехонь
                               
24
                                                                                             
Щука
                               
35
                                                                                             
Раки
                               
10

P. S.
В принципі я *рав на все це тупе законодавтсво, але ж треба бути людиною. І до природи ставитися належним чином, не залежно від всяких законів.
 
Как сообщили «Комментариям» в пресс-службе Верховной Рады,  соответствующий законопроект №4585 был принят в первом чтении в четверг, 8  сентября.
Согласно документу, символика объединений граждан,  политических партий и общественных организаций не должна воспроизводить  государственные или религиозные символы, а также символику Вооруженных  сил Украины, других воинских формирований, органов исполнительной  и судебной власти, утвержденную соответствующими постановлениями  Кабинета министров Украины.
«Приобретение, продажа, обмен  или другая платная передача ордена, медали, нагрудного знака к почетному  званию, их присвоение или ношение лицом, которое не имеет на то права,  или их незаконное хранение, а также ношение военной формы одежды ВСУ,  формы одежды других воинских формирований, органов исполнительной  и судебной власти, знаков различения, использование колористики  “камуфляж” для военнослужащих и лиц, которые имеют специальные звания,  лицами, которые не имеют на то права, – влекут за собой предупреждение  или наложение штрафа от 10 до 15 необлагаемых минимумов доходов граждан», — отмечается в документе.
Повторные  действия аналогичного характера в течение 1 года после наложения  админштрафа влекут за собой наложение штрафа от 15 до 50 необлагаемых  минимумов доходов граждан.

Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/6766848/
 
Славік, для кого ти цю таблицю виложив? Сумно, що є дуже багато людей для яких ловити і забирати ладошечного карпа "в порядке вещей", вони навіть не можуть усвідомити того, що від них хочуть добитися цими постами, адже для них це норма життя.

P.S. Пропоную закрити цю тему і нехай кожен залишається при своїх інтересах.
 
Вітя, з однієї сторони згідний. Але з іншо, "їхня думка" впливає на всіх. Ловимо то ми в одних водоймах.
А на рахунок таблиці. Я буквально десь літом був приємно здивований коли взнав що на голавля теж є ліміт :) Все думав що він не промисловий і він як йорші йде.
 
Цитата
... з іншої, "їхня думка" впливає на всіх. Ловимо то ми в одних водоймах.
Славік згоден з тобою на 100%. "+" в рєпу! :dk:
PS. Кому сподобалась така рибалка і він відписувався що так і теба робити - в рєпу "-"!!!:aq:
PS.PS. - Хош сільодки - на базар!:bk:
 
Цитата
Как сообщили «Комментариям» в пресс-службе Верховной Рады,  соответствующий законопроект №4585 Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/6766848/
Опанькі.....:eek:. тепер по-ходу мені можна сховати свою камуфляжку в далекий кут гаража - на рибалку в ній вже не поїдеш..... це піпец)))
П.с. Або можна поїхати в камуфляжі і хай попробують мене наздогнати на лодці для наложення штрафу)))))))) :be::biggrin:
https://www.youtube.com/watch?v=rbVA8G4R_9w
 
Цитата
Славік згоден з тобою на 100%. "+" в рєпу! :dk:
PS. Кому сподобалась така рибалка і він відписувався що так і теба робити - в рєпу "-"!!!:aq:
PS.PS. - Хош сільодки - на базар!:bk:

Відкрию одну МАЛЕСЕНЬКУ таємницю - на БАЗАРІ риба теж зі ставка або річки (на дереві поки не росте:-(((( тільки ти нікому не кажи), присто зловили її на сітку чи за допомогою електровудки, тому да - всі на базар а то браки загнуться, ))) Блін не подумав - всі хто купує рибу на базарі - в репу.
 
Мене завжди дивує така логіка... Мені часто кажуть: "Нащо ти її відпустив, завтра її хтось зловить і забере". Я у відповідь кажу: "Якщо хтось педараст, то що мені теж до того опускатися?".

P. S.
Був цього року такий цікавий випадок. Зловив я ввечері голавля, і втопив його по старій добрій традиції. Але трійником йому непогано подерло горло. Але яке було у мене здивування, коли я зранку на тому ж місці зловив такого ж голавля з такою ж раною! :)
 
Цитата
Мене завжди дивує така логіка... Мені часто кажуть: "Нащо ти її відпустив, завтра її хтось зловить і забере". Я у відповідь кажу: "Якщо хтось педараст, то що мені теж до того опускатися?".

P. S.
Був цього року такий цікавий випадок. Зловив я ввечері голавля, і втопив його по старій добрій традиції. Але трійником йому непогано подерло горло. Але яке було у мене здивування, коли я зранку на тому ж місці зловив такого ж голавля з такою ж раною! :)


Да чувак ти дав, вітаю всіх хто хабарав рибу з рибалки Ви гомосеки))))
 
Ти мене невірно зрозумів. Я не казав що рибу брати не можна. Мова йде про дотримування правил риболовства і раціонального ставлення до риби.
Я про те що не треба дивитися на когось, як ти дивишся на базар. Не купуй просто на базарі мальок, а тільки зачотні екземпляри і все.
 
Цитата
Как сообщили «Комментариям» в пресс-службе Верховной Рады,  соответствующий законопроект №4585 был принят в первом чтении в четверг, 8  сентября.
Согласно документу, символика объединений граждан,  политических партий и общественных организаций не должна воспроизводить  государственные или религиозные символы, а также символику Вооруженных  сил Украины, других воинских формирований, органов исполнительной  и судебной власти, утвержденную соответствующими постановлениями  Кабинета министров Украины.
«Приобретение, продажа, обмен  или другая платная передача ордена, медали, нагрудного знака к почетному  званию, их присвоение или ношение лицом, которое не имеет на то права,  или их незаконное хранение, а также ношение военной формы одежды ВСУ,  формы одежды других воинских формирований, органов исполнительной  и судебной власти, знаков различения, использование колористики  “камуфляж” для военнослужащих и лиц, которые имеют специальные звания,  лицами, которые не имеют на то права, – влекут за собой предупреждение  или наложение штрафа от 10 до 15 необлагаемых минимумов доходов граждан», — отмечается в документе.
Повторные  действия аналогичного характера в течение 1 года после наложения  админштрафа влекут за собой наложение штрафа от 15 до 50 необлагаемых  минимумов доходов граждан.

Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/6766848/

Нормальный закон, при Союзе аналогичный существовал и клоунов на улицах практически не было. Сейчас СЭС, лесники, "казаки", проводники, экологи и ещё масса представителей различных контор и прочих богаделен понашили себе форму с лампасами, маршальскими звёздами и "орденами" - срамота!:aq: Армии нормальной в стране не стало, зато ряженных появилось немеряно...:at: Сам после увольнения форму ни разу не одевал (хоть и с "правом ношения" ушёл). Только свой полевой камуфляж на охоту и рыбалку. Но приструнить "не наигравшихся в зарницу" псевдомилитаристов таки следует. Заслужить это дело надо, а не напялить нахаляву.:dn: Но камуфляж без знаков отличия не подпадёт под запрет и будет и дальше востребован охотниками и рыбаками. Хотя в нашей державе могут и его вне закона объявить...:bj:
 
Та я все розумію, шкода що мене не всі((((. Я радий і за тебе і за таких як ти (це без іроніі) людей з нормальним матеріальним становищем, здатних витратити купу грошей на поїздку, а рибу відпустити (і це абсолютно нормально), але нажаль риба для багатьох з нас це ще й додатковий продукт харчування, а це те, заради чого ходили на риболовлю наші батьки та діди. і немає жодної різниці чи купити її на базарі чи зловити власноруч, окрім Ваших моральних принципів в математичному сенсі. І судити людину за те що він зловив і з"їв рибу це абсурд. гидко коли наловлять, а вона згниє бо лінь почистити. невже ви ніколи не рвали підсніжники, чи не їли черемшу, рослини які занесені до червоної книги, та ж природа яку ми можемо не залишити дітям (стосовно берегти природу) Чи ніхто з вас не давав хабаря за дитину імбіцила аби ВОНО вступило до медінститу (будь якого іншого вузу) а це наше майбутнє, чи не перевищував швидкість на авто (чи порушував інші ПДД) наражаючи на небезпеку усіх учасників руху а не лише своїх недоумків родичів,чи друзів. (це стосовно порушення законодавства) Та і стосовно риболовлі неодноразово чув про такі їхні порушення від самих авторитетних форумчан, але це при особистому спілкуванні, а на форумі всі чесні та чемні. Тільки одного разу одна коаліція чмирить за "хлопнути дверима" (думаю всі активні зрозуміли про що я), а потім опозиція дає відповідь коаліції по судаку легріна. Просто себе ми не бачимо нажаль(((((
 
От читаю я тут ваші суперечки і дивуюся... Ну пустили хлопця половити в РИБХОЗНОМУ ставі (а це 200% риба звідти - сам не раз на подібних ловив), ну наловив він риби, мабуть аж руки боліли, ну і з радощів виклав фотку... Ну НЕМАЄ там в цей період крупнішого карпа, тому всі екземпляри однакові, в жовтні вони доростуть до 1-1.5 кг максимум. На став його пустив дядько, кум, сват чи хто інший, який скажімо подарував йому цю рибу... Ну не нашкодив він нашій ненці - природі, хіба свому знайомому, але то його справа. Я неодноразово ловив на подібних ставах і просто не вважав за досягнення виставляти фотки подібних "трофеїв". Ну помилився хлопець з фоткою, ну так простім його...
 
А от на річці ми з колегами випускаємо  і не тільки не домірків...
 
Ой, нема що сказати, ніякого тут досягнення немає конкретно цієї риби(фото), бачу всі на форумі добрі, а на спрасді хто його знає(не в обіду сказано), гляньте на фотку і закриємо цю тему на рахунок "недомірків", дякую за увагу:df:
 
Цитата
Та я все розумію, шкода що мене не всі((((. Я радий і за тебе і за таких як ти (це без іроніі) людей з нормальним матеріальним становищем, здатних витратити купу грошей на поїздку, а рибу відпустити (і це абсолютно нормально), але нажаль риба для багатьох з нас це ще й додатковий продукт харчування, а це те, заради чого ходили на риболовлю наші батьки та діди.
А от це не треба. Не треба рівняти що була рибалка колись і що зараз. В скільки грошей тобі обходиться одна риболовля (дорога, снасті, прикормки, наживки, ...)? І от пора*** скільки на це можна було купити риби.
На сьогодні риболовля це аж ніяк не засіб добути собі харчі. Скоріше навпаки.

Цитата

і немає жодної різниці чи купити її на базарі чи зловити власноруч, окрім Ваших моральних принципів в математичному сенсі. І судити людину за те що він зловив і з"їв рибу це абсурд.
Повторюся в черговий раз. Ніхто, абсолютно ніхто тут не казав що не можна брати рибу. Мова йшла про ліміт на розмір виловленої риби. Для тебе в цих питаннях є різниця? Чи всеодно що їсти?

Цитата

гидко коли наловлять, а вона згниє бо лінь почистити.невже ви ніколи не рвали підсніжники, чи не їли черемшу, рослини які занесені до червоної книги, та ж природа яку ми можемо не залишити дітям (стосовно берегти природу)
Всі роблять помилки. Свою першу щуку я на радощах забрав на тараньку, хоч було в ній грам 50 від сили. Так, я був малий і дурний. І не було людини яка б мені пояснила що я поступив погано.

Цитата

Чи ніхто з вас не давав хабаря за дитину імбіцила аби ВОНО вступило до медінститу (будь якого іншого вузу) а це наше майбутнє,
 На щастя немає в мене таких дітей. Та й ніякого майбутнього в таких дітях бути не може.

P. S.
Ця цензура доставляє, їй навіть слово "пасчитай" не подобається ))
 
Цитата
А от на річці ми з колегами випускаємо  і не тільки не домірків...
Ухти, а що за риба? Товстолоб?
 
Цитата
Та я все розумію, шкода що мене не всі((((. Я радий і за тебе і за таких як ти (це без іроніі) людей з нормальним матеріальним становищем, здатних витратити купу грошей на поїздку, а рибу відпустити (і це абсолютно нормально), але нажаль риба для багатьох з нас це ще й додатковий продукт харчування, а це те, заради чого ходили на риболовлю наші батьки та діди. і немає жодної різниці чи друзів. (це стосовно порушення законодавства) Та і стосовно риболовлі неодноразово чув про такі їхні порушення від самих авторитетних форумчан, але це при особистому спілкуванні, а на форумі всі чесні та чемні. Тільки одного разу одна коаліція чмирить за "хлопнути дверима" (думаю всі активні зрозуміли про що я), а потім опозиція дає відповідь коаліції по судаку легріна. Просто себе ми не бачимо нажаль(((((
Як казав Горбатий: "Да, складно звониш."
Якщо не журналіст по професії, то точно в школі твори на 5 писав.
Справа не в тому наловив  хтось  зарибка, чи випустив.  А справа в тому, що в даному впадку немає чим хвастатись перед всім форумом. Його читають навіть ті в кого свідомість в плані відношення до природи тільки формується. А тут навіть читати не треба. Тільки на фотку подивитись достатньо. Короче , я проти.
P.S. У мене не Лэксус, і я сам не цейво, я к його.:bk: , але щуку до кіла завжди випускаю.
 
Цитата
Ухти, а що за риба? Товстолоб?

Рибка доволі рідкісна - вирезуб
 
Мужики, дивуюсь і сміюсь, по перше: дозволив дядько-дядька-прадядка  виловити рибу скільки треба, для себе , на спіненги, так вот риби там більше 1,500кг немає!напали на мене, як бутто я виловив вашу рибу, яка б би підросла більша, як би я її відпустив, запевняю Вас, там де я ловив, Ви не ловили і ловити не будете, так як там тільки для .... можна, не буду тикати пальцями, які ловлять на збручу, тут на форумі їх достатньо, які ловлять(беруть) судака ну трошки більше лодоні, на власні очі бачив того року((( Обідно просто....
P.S ну дуже смачна сельодка, яка виловленна, а не куплена)
 
Цитата
Рибка доволі рідкісна - вирезуб

Червона книга... Якщо я не помиляюсь... Гарна рибка... На Дністрі таких мало залишилось.
 
Цитата
Den
НУ так і сразу можна було черканути, не зря Сашка сразу задав питанння про рибхоз!
 
Цитата
Рибка доволі рідкісна - вирезуб
Недавно їв з неї тараньку , на дністрі вона дуже часто попадається ...
 
Цитата
Там не платник и не рыбхоз, с выше 1,500кг там такой рыби нету, рыбу нужно было конкретно на селедку, вот и вся задача, ... .

Цитата
Мужики, дивуюсь і сміюсь, по перше: дозволив дядько-дядька-прадядка  виловити рибу скільки треба, для себе , на спіненги, так вот риби там більше 1,500кг немає!напали на мене, як бутто я виловив вашу рибу, яка б би підросла більша, як би я її відпустив, запевняю Вас, там де я ловив, Ви не ловили і ловити не будете, так як там тільки для .... можна, не буду тикати пальцями, які ловлять на збручу, тут на форумі їх достатньо, які ловлять(беруть) судака ну трошки більше лодоні, на власні очі бачив того року((( Обідно просто....
P.S ну дуже смачна сельодка, яка виловленна, а не куплена)

Цитата
НУ так і сразу можна було черканути, не зря Сашка сразу задав питанння про рибхоз!


Дійсно, чого вимахуватись стільки чясу????
Сказав би що ловив на приватному ставочку і проблем не було би зовсім а так відхрещувався ніби цел.... патріотка!!!:cw::cz:
 
Цитата
Недавно їв з неї тараньку
За такі пости скоро в розиск подадуть, а може й ще зобанять))))))
 
Цитата
Якщо чесно, то 100% підтримую..... Накинулись на хлопця, який оселедця захтів(..  В нас тут не тільки риболови-спортсмени, але й ті що рибу "НАВІТЬ ЇДЯТЬ"....  о як буває.....

Цитата
Відкрию одну МАЛЕСЕНЬКУ таємницю - на БАЗАРІ риба теж зі ставка або річки (на дереві поки не росте:-(((( тільки ти нікому не кажи), присто зловили її на сітку чи за допомогою електровудки, тому да - всі на базар а то браки загнуться, ))) Блін не подумав - всі хто купує рибу на базарі - в репу.

Цитата
Да чувак ти дав, вітаю всіх хто хабарав рибу з рибалки Ви гомосеки))))

Цитата
Та я все розумію, шкода що мене не всі((((. Я радий і за тебе і за таких як ти (це без іроніі) людей з нормальним матеріальним становищем, здатних витратити купу грошей на поїздку, а рибу відпустити (і це абсолютно нормально), але нажаль риба для багатьох з нас це ще й додатковий продукт харчування, а це те, заради чого ходили на риболовлю наші батьки та діди. і немає жодної різниці чи купити її на базарі чи зловити власноруч, окрім Ваших моральних принципів в математичному сенсі. І судити людину за те що він зловив і з"їв рибу це абсурд. гидко коли наловлять, а вона згниє бо лінь почистити. невже ви ніколи не рвали підсніжники, чи не їли черемшу, рослини які занесені до червоної книги, та ж природа яку ми можемо не залишити дітям (стосовно берегти природу) Чи ніхто з вас не давав хабаря за дитину імбіцила аби ВОНО вступило до медінститу (будь якого іншого вузу) а це наше майбутнє, чи не перевищував швидкість на авто (чи порушував інші ПДД) наражаючи на небезпеку усіх учасників руху а не лише своїх недоумків родичів,чи друзів. (це стосовно порушення законодавства) Та і стосовно риболовлі неодноразово чув про такі їхні порушення від самих авторитетних форумчан, але це при особистому спілкуванні, а на форумі всі чесні та чемні. Тільки одного разу одна коаліція чмирить за "хлопнути дверима" (думаю всі активні зрозуміли про що я), а потім опозиція дає відповідь коаліції по судаку легріна. Просто себе ми не бачимо нажаль(((((


"Кто старое помянет тому .........." Ти слухай не заговарюйся і фільтруй трохи своє ПИСЬМО!!!:dt::cx::dl::aq::at::be:
 
Цитата
Кто старое помянет тому ..........
За Бодю жаба гляжу не відпустила багатьох за пів року))))))))))) Дам пораду, катайтеся на рибалку почеще, мож і самі шось зловите толкове))
 
Цитата
Червона книга... Якщо я не помиляюсь... Гарна рибка... На Дністрі таких мало залишилось.

Точно Червона книга... А рибка дуже гарна і сильна. Останніми роками почала потрошки попадатись в уловах, але нажаль не всі "свідомі" рибаки її відпускають... Саме ця рибка була зловлена в Лімниці.
 
Цитата
Славік, для кого ти цю таблицю виложив? Сумно, що є дуже багато людей для яких ловити і забирати ладошечного карпа "в порядке вещей", вони навіть не можуть усвідомити того, що від них хочуть добитися цими постами, адже для них це норма життя.

P.S. Пропоную закрити цю тему і нехай кожен залишається при своїх інтересах.

Всі і все усвідомили!!! Просто непотрібно накидатись на людину, тіпа ми такі" ВАЖНІ" рибаки, а ти тут нам картіну портиш. МОже він кращий рибак за нас всіх. Хотів порадуватись своїм уловом, я особисто за нього порадів. На початку літа на платніку за 50грн наловив ще більше ніж в нього на фото. Але після таких коментарів навряд чи хтось наважится виставляти фотки.
 
[QUOTE=Voys;326598]Та я все розумію, шкода що мене не всі((((. Я радий і за тебе і за таких як ти (це без іроніі) людей з нормальним матеріальним становищем, здатних витратити купу грошей на поїздку, а рибу відпустити (і це абсолютно нормально), але нажаль риба для багатьох з нас це ще й додатковий продукт харчування, а це те, заради чого ходили на риболовлю наші батьки та діди. і немає жодної різниці чи купити її на базарі чи зловити власноруч, окрім Ваших моральних принципів в математичному сенсі. І судити людину за те що він зловив і з"їв рибу це абсурд. гидко коли наловлять, а вона згниє бо лінь почистити. невже ви ніколи не рвали підсніжники, чи не їли черемшу, рослини які занесені до червоної книги, та ж природа яку ми можемо не залишити дітям (стосовно берегти природу) Чи ніхто з вас не давав хабаря за дитину імбіцила аби ВОНО вступило до медінститу (будь якого іншого вузу) а це наше майбутнє, чи не перевищував швидкість на авто (чи порушував інші ПДД) наражаючи на небезпеку усіх учасників руху а не лише своїх недоумків родичів,чи друзів. (це стосовно порушення законодавства) Та і стосовно риболовлі неодноразово чув про такі їхні порушення від самих авторитетних форумчан, але це при особистому спілкуванні, а на форумі всі чесні та чемні. Тільки одного разу одна коаліція чмирить за "хлопнути дверима" (думаю всі активні зрозуміли про що я), а потім опозиція дає відповідь коаліції по судаку легріна. Просто себе ми не бачимо нажаль((((([/QU

Ти шо таке писати!!!! Ще образиш великих рибакІв. Вони замість того, щоб дати якусь мудру пораду, чи щось пояснити, відразу накидаються на людину. А в одного даже РЄПА зачухалась-чуть не луснула (може треба прорідити???).
              А в таланті написання поста- дійсно мастак))))
 
Цитата
Ти шо таке писати!!!! Ще образиш великих рибакІв. Вони замість того, щоб дати якусь мудру пораду, чи щось пояснити, відразу накидаються на людину. А в одного даже РЄПА зачухалась-чуть не луснула (може треба прорідити???).
              А в таланті написання поста- дійсно мастак))))

А ти прийди на зустріч подивись людям, з якими спілкуєшся в очі, і скажеш всьо що думаєш.... і там же можеш "прорідити і рєпу"....:dl: чи слабо???:at: Ато задовбали вже такі як ти пІсатЄлі постів, мені це нагадує оте собачення карманного зросту, що на подвір'ї гавкати то гавкає, але з буди не вилазить)))))) :cz:
Чи думаєш що комусь щось розчехлиш і докажеш вот такими постами????:bj:
 
Я внимательно следил за возникшей дискуссией, теперь выскажусь. Атмосфера в нашей региональной ветке всегда была толерантной, по отношению к новичкам - в том числе. Существование "дедовщины", а тем паче, возникновение неких каст, я сразу же жёстко пресекаю.:dl: От "косяков" не застрахован никто, но это не повод к переходу к агрессии по отношению к напортачившему, а ему в свою очередь - к высказавшимся на этот счёт участникам форума. На "платниках" условия диктуются хозяином и не всегда они совпадают с Правилами рыболовства плюс общепринятыми в рыбацкой среде постулатами. Ловите, документируйте и выкладывайте здесь свои результаты и рекорды. Остальным же стоит внимательно смотреть, при каких обстоятельствах всё это было поймано. "Зашитых" водоёмов уже много и их количество, к сожалению, продолжает увеличиваться. Что поделаешь, живём в эпоху барыг...:aq: Те, кто близок к владельцам ставков (блатные:dc:), без труда могут ошеломить всех крутыми уловами и размерами. Тем весомее результат "пересечных рыбацюг", ловящих достойные экземпляры на водоёмах, куда может попасть каждый! Ведь всё очевидно.

PS.
Цитата
А ти прийди на зустріч подивись людям, з якими спілкуєшся в очі, і скажеш всьо що думаєш....
Абсолютно прав Саша по поводу клубных встреч, не одну проблему мы на них разрулили. Двери открыты для всех!:dk:
 
Цитата
А ти прийди на зустріч подивись людям, з якими спілкуєшся в очі, і скажеш всьо що думаєш.... і там же можеш "прорідити і рєпу"....:dl: чи слабо???:at: Ато задовбали вже такі як ти пІсатЄлі постів, мені це нагадує оте собачення карманного зросту, що на подвір'ї гавкати то гавкає, але з буди не вилазить)))))) :cz:
Чи думаєш що комусь щось розчехлиш і докажеш вот такими постами????:bj:

На форумі зарегався зовсім нещодавно і то з 5 разу (через місто Хмельницький не хотіло чогось брати -хоча я тут проживаю). На зустріч обовязково хочу прийти, щоб якомога більче поспілкуватись, та набратись якихось мудрих порад від бувалих рибаків. Сам тільки на початковій стадії цього захоплюючого процесу. Те шо ти кинувся своїх друзяк захищати, це звичайно добре, але де ти був коли вони відверто ображали форумчан??? Не суди, да не судим будеш. От прочитай своє пісьмо, тий сам відразу хАмиШ (це нагадує оте собачення карманного зросту, що на подвір'ї гавкати то гавкає, але з буди не вилазить ) . Шо тобі відповісти тим самим??? Цей форум для взаємних образ, чи для якоїсь науки та поділом цікавої інформації???
 
Цитата
... Цей форум для взаємних образ, чи для якоїсь науки та поділом цікавої інформації???

Всё, закончили выяснение отношений посредством эпистолярного жанра. Вживую решаем на клубных встречах. Неугомонных ждут санкции.:co:
 
Цитата
Всё, закончили выяснение отношений посредством эпистолярного жанра. Вживую решаем на клубных встречах. Неугомонных ждут санкции.:co:
Вынужденная мера, Петрович, а то некоторые рыболовы могут себя полностью дискредитировать.:dl:
 
Сьогодні випадково біля свого під*їзду познайомився з одним із наших форумчан:af:. Яке ж моє було здивування, коли виявилося, що він проживає у сусідньому під*їзді!!!:ag::dk:Це ж треба жити стільки часу поряд і тільки сьогодні вживу познайомитися:ap:
 
Цитата
Сьогодні випадково біля свого під*їзду познайомився з одним із наших форумчан:af:. Яке ж моє було здивування, коли виявилося, що він проживає у сусідньому під*їзді!!!:ag::dk:Це ж треба жити стільки часу поряд і тільки сьогодні вживу познайомитися:ap:
Ятеж приємно здивувався.:be:
 
Цитата
Всі і все усвідомили!!! Просто непотрібно накидатись на людину, тіпа ми такі" ВАЖНІ" рибаки, а ти тут нам картіну портиш. МОже він кращий рибак за нас всіх. Хотів порадуватись своїм уловом, я особисто за нього порадів. На початку літа на платніку за 50грн наловив ще більше ніж в нього на фото. Але після таких коментарів навряд чи хтось наважится виставляти фотки.

Може ти, можливо я чи хтось інший відловились на "часних" водоймах, але ніхто не пропагандує риболовлю з наловленими за раз 20 кг. риби. Всі ми розуміємо що у кожного є сват, брат, чи так родина... і ми можемо попасти на "заготовку риби", але хвалитися там нічим. Треба відверто ставитись до запитань що до місця ловлі, сказав би він зразу - не було би ні в кого питань.

Цитата
...А в одного даже РЄПА зачухалась-чуть не луснула (може треба прорідити???)....

Може ти переходиш на відверті відносини? "Рєпа" без лапок і без смайликів це те що ми всі подумали?
ТАК, тоді не питання, її дійсно  треба прорідити!!! ПРИХОДЬ!

Цитата
... Не суди, да не судим будеш. От прочитай своє пісьмо, тий сам відразу хАмиШ ...

Та нє, відповісти тобі треба було... Ти себе в зеркалі бетманом побачив??? Перестань, спустись на землю...

Цитата
Всё, закончили выяснение отношений посредством эпистолярного жанра. Вживую решаем на клубных встречах. Неугомонных ждут санкции.:co:

Давно пора!!! Ніхто і не відмовлявся.

Цитата
Чи думаєш що комусь щось розчехлиш і докажеш вот такими постами????

:bj::bj::bj: Саня, ХТО і КОМУ??? :bj::bj::bj:
 
Цитата
От читаю я тут ваші суперечки і дивуюся... Ну пустили хлопця половити в РИБХОЗНОМУ ставі (а це 200% риба звідти - сам не раз на подібних ловив), ну наловив він риби, мабуть аж руки боліли, ну і з радощів виклав фотку... Ну НЕМАЄ там в цей період крупнішого карпа, тому всі екземпляри однакові, в жовтні вони доростуть до 1-1.5 кг максимум. На став його пустив дядько, кум, сват чи хто інший, який скажімо подарував йому цю рибу... Ну не нашкодив він нашій ненці - природі, хіба свому знайомому, але то його справа. Я неодноразово ловив на подібних ставах і просто не вважав за досягнення виставляти фотки подібних "трофеїв". Ну помилився хлопець з фоткою, ну так простім його...

Підтримую цитату, вірно написав!
 
Цитата
Всі і все усвідомили!!! Просто непотрібно накидатись на людину, тіпа ми такі" ВАЖНІ" рибаки, а ти тут нам картіну портиш. МОже він кращий рибак за нас всіх. Хотів порадуватись своїм уловом, я особисто за нього порадів. На початку літа на платніку за 50грн наловив ще більше ніж в нього на фото. Але після таких коментарів навряд чи хтось наважится виставляти фотки.

Так ніхто ж не накидався.
Давайте я щераз опишу ситуацію: хлопець виставивши фото гарних карпиків і  сказав що ловив не на платніку і не зарибленому ставку. Якщо так то йому ж одразу і вказали на явний перелов яким не варто хвастатись. Потім же він пояснив що ловив на дядька дядкиного брата свата приватному ставку ---- ось тут усі питання і знімаються і тема закривається. А вказав би він усе ЦЕ одразу так і КІПІШУ цього б і не було.
Я б якби так відловився на платніку теж бувби радий що відбив БАБЛО потрачене на білет і бензин.
Я думаю що усі все зрозуміли и повертатись до цієї теми ми не будемо.:bf:
 
Цитата
Підтримую цитату, вірно написав!

Дарма  хлопця зацькували, там одразу було видно, що рибхоз.  Зловити стільки каліброваного карпіка на безхозній водоймі або річці……. Дас ист фантастиш!!!:dm:
 
Цитата
Так ніхто ж не накидався.
Давайте я щераз опишу ситуацію: хлопець виставивши фото гарних карпиків і  сказав що ловив не на платніку і не зарибленому ставку. Якщо так то йому ж одразу і вказали на явний перелов яким не варто хвастатись. Потім же він пояснив що ловив на дядька дядкиного брата свата приватному ставку ---- ось тут усі питання і знімаються і тема закривається. А вказав би він усе ЦЕ одразу так і КІПІШУ цього б і не було.
Я б якби так відловився на платніку теж бувби радий що відбив БАБЛО потрачене на білет і бензин.
Я думаю що усі все зрозуміли и повертатись до цієї теми ми не будемо.:bf:

              Мені сподобалось коли Ви  делікатно кажете (  то йому ж одразу і вказали на явний перелов). Його звинуватили в виловлені ЛАДОШЕЧНИХ карпиків (по фото ми бачимо, шо це не так) , тупі натяки на РЕПУ, послали на базар за сільодкою і т. д. Мені особисто самому було неприемно читати це все. І тому я м*яко)))) людям натякнув (назвавши їх ВЕЛИКИМИ РИБАКАМИ), що потрібно форумчанам помагати та радити, а не ображати.
               Все було зроблено в кращих рибацьких традиціях, наживка закинута (ВЕЛИКІ РИБАКИ). І вони клюнули))))
 
Цитата
Славік згоден з тобою на 100%. "+" в рєпу! :dk:
PS. Кому сподобалась така рибалка і він відписувався що так і теба робити - в рєпу "-"!!!:aq:
PS.PS. - Хош сільодки - на базар!:bk:

Кому ти тут хочеш в РЕПУ???? Шось я не бачу кавичок, лапок про які ти пишеш???
(Ти себе в зеркалі бетманом побачив???)--  А на рахунок цього ти правий-для тебе я БЕТМЕН
(ТАК, тоді не питання, її дійсно треба прорідити!!! ПРИХОДЬ!)-- Куди приходити???
 
Шановний , я ось не хотів вмішуватись . рахуючи що привід не вартий того ... Але Ви бачу таки натурально КАНКРЄТНИЙ БЕТМЕН !!! Якщо Ви не знаєте що таке РЄПА+ і РЄПА- в постах Стецюка - то пояснюю це додавання або ж зняття РЕПУТАЦІЇ на форумі.Але ящо Вам шановний СУПЕР БЄТМЕН , треба для цього кудись прийти , то приходьте в четвер на зустріч .. Думаю Ви будете приємно вражені ...
 
Народ в кого може десь завалялась лодка типу Лисичанка, я б купив не дорого?
 
Цитата
Народ в кого може десь завалялась лодка типу Лисичанка, я б купив не дорого?

Тут пацани за барки вже беруться. А він так спокойно, - може в кого лодочка є?
Желєзні нєрви.:bj:
 
Треба якось ситуацію розрядити!!!!!!! :dk::dl::dk:
 
Цитата
приходьте в четвер на зустріч .. Думаю Ви будете приємно вражені ...
Stason, треба Вам йти, раптом хлопці Гари Лумиса подарують………..:dk:
 
Хороша компанія + тепла атмосфера + куча рибацьких байок коштують набагато дорожче від Гари Лумиса.
Овнером мене за вухо, якщо брешу.:dk:
 
Цитата
раптом хлопці Гари Лумиса подарують………..
Ти також пам"ятається збирався на зустріч і таки ні разу не прийшов, твій Люміс назад в штати полетів))))))))))
 
Цитата
Шановний , я ось не хотів вмішуватись . рахуючи що привід не вартий того ... Але Ви бачу таки натурально КАНКРЄТНИЙ БЕТМЕН !!! Якщо Ви не знаєте що таке РЄПА+ і РЄПА- в постах Стецюка - то пояснюю це додавання або ж зняття РЕПУТАЦІЇ на форумі.Але ящо Вам шановний СУПЕР БЄТМЕН , треба для цього кудись прийти , то приходьте в четвер на зустріч .. Думаю Ви будете приємно вражені ...

   Дуже правильно зробили шо вмішались. У кожного є своя думка, яку він в змозі висловити в КОРЕКТНІЙ формі, по відношенню до інших форумчан. Мені також можливо неприемно починати свою присутність на форумі, з конфлікту. Але в тій ситуації поступити по іншому не міг. Не люблю коли всі на одного, без вагомих на те підстав. Впевнений,  Хмельницькі форумчани в основній своїй масі-гарні та приємні люди. Я розумію що є вже створений певний осередок активних форумчан, які звісно підтримують одне одного. І це правильно. Є також і ті -що згідні зі мною (не буду тиката пальцями). Якщо при зустрічі всі однозначно скажуть що я неправий- вийду з форуму та не буду Вам заважати. Але до тих пір поки цого не сталось, залишаю за собою право писати на цьому форумі)))  
P.S Доречі-чому Ви не клюнули на ВЕЛИКІ РИБАКИ????))))). І останнє БЕТМЕНОМ має ексклюзивне право називати мене тільки Стецюк- всім іншим зась.
 
[QUOTE=Север;327449]Stason, треба Вам йти, раптом хлопці Гари Лумиса подарують………..:dk:[/QUOTE
 Даааааааааа- це був би сюрприз)))),то може я ще когось прихвачу і їм шось перепаде??? Тільки якшо пропустимо по пару кружок пива, то  дорою
до дому можна загубити))) ХАй краще на другий день дарують)))
 
Цитата
Так ніхто ж не накидався.
Давайте я щераз опишу ситуацію: хлопець виставивши фото гарних карпиків і  сказав що ловив не на платніку і не зарибленому ставку. Якщо так то йому ж одразу і вказали на явний перелов яким не варто хвастатись. Потім же він пояснив що ловив на дядька дядкиного брата свата приватному ставку ---- ось тут усі питання і знімаються і тема закривається. А вказав би він усе ЦЕ одразу так і КІПІШУ цього б і не було.
Я б якби так відловився на платніку теж бувби радий що відбив БАБЛО потрачене на білет і бензин.
Я думаю що усі все зрозуміли и повертатись до цієї теми ми не будемо.:bf:

Цитата
Дуже правильно зробили шо вмішались. У кожного є своя думка, яку він в змозі висловити в КОРЕКТНІЙ формі, по відношенню до інших форумчан. Мені також можливо неприемно починати свою присутність на форумі, з конфлікту. Але в тій ситуації поступити по іншому не міг. Не люблю коли всі на одного, без вагомих на те підстав. Впевнений,  Хмельницькі форумчани в основній своїй масі-гарні та приємні люди. Я розумію що є вже створений певний осередок активних форумчан, які звісно підтримують одне одного. І це правильно. Є також і ті -що згідні зі мною (не буду тиката пальцями). Якщо при зустрічі всі однозначно скажуть що я неправий- вийду з форуму та не буду Вам заважати. Але до тих пір поки цого не сталось, залишаю за собою право писати на цьому форумі)))  
P.S Доречі-чому Ви не клюнули на ВЕЛИКІ РИБАКИ????))))). І останнє БЕТМЕНОМ має ексклюзивне право називати мене тільки Стецюк- всім іншим зась.

Блінассс, ну знову те саме і ті самі ТРА-ТА-ТА-ІНЦЕЙЦИ, балакали балакали сіли і заплакали. Я ж написав чого і на що йому почали вказувати, потім хлопець признався і всі попустились а Вас я бачу ще тримає....!!!! Може ХАРЕ????!!!!
 
Ну не клюнув я на Вашу приманку:av: ( "великі рибаки") по перше тому - що ловити ви ще не дуже вмі"єте :bt:...  І будь ласка Шановний , не використовуйте тут всім давно відомі , і вже встиглі дуже надоїсти піар ходи , не треба нас тут ділити ( хоча смішно - людина яка ще не встигла прийти на форум - вже встигла розділити жителів цього форуму  - на тих і не тих !!!) Це якби перше . Друге - " він в змозі висловити в КОРЕКТНІЙ формі, по відношенню до інших форумчан. " - це не є правильно (ІМХО) _ правильно - висловлювати в формі яка загально прийнята і всім зрозуміла - а якщо " він не в змозі" - то "йому " тут не місце ( ІМХО)..І третє - " якщо всі скажуть що я не правий" - не дай Бог виходити з форуму !!!(ІМХО) Я таких просто не люблю ... Не завжди "толпа " права , це треба доказувати ,цій "толпі", боротись , я так вважаю , а може і не треба ...КОМУСЬ ...Короротше .., десь так , думаю Ви мене зрозуміли ... І ще одне - " повєрьтє моєму огромнєшєму опиту таваріщі" - завжди , ЗАВЖДИ , краще коли в Вас багато друзів !!! І ЗАВЖДИ на 95% це залежить від Вас ( читати НАС) самих ....Дякую .                                Пи.Си . Шо прочитали ? Ну тепер Ви поняли ? Нє ??? Це пі....Ц - в четвер , всі , на зустріч !!! Буде остання безкоштовна лекція!!! Дальше - ВСЬО !!! Только МОРДОБІТІЄ !!!
 
Шановні рибалки, прошу всіх найти іншу тему для спілкування, крім взаємних погроз та проявів неповаги, слід пам'ятати, що всіх нас об'єднує улюблене захоплення, тому наполегливо пропоную поспілкуватись на менш гарячі теми.
З повагою, модератор.
 
Богдане, я вже починаю шкодувати, що не знайомий з вами особисто. У ваших жилах просто тече кров філософа.
Народ, а взагалі так по правді - кінчайте, га! Вже трошки приїлося. Давайте якусь нову тему. Ну хоч би вибір нових штанів і кофтин на заміну камуфляжі (от уявляю як зараз Петрович читає це і злорадствує))))
І взагалі, мужики айда до нас на Дністер знову. Окунь бере - зашибісь! Стецюка і Басюка не беріть. А то судак не почне ловитися навіть цього року. Він їх за 30 км. чує і ховається в сомові нори! )))))
 
Бодя мужик и рыбак правильный - уважаю !!! при знакомстве личном у всех остаётся такоеже мнение (я так думаю)
а вообще, есть такое хорошее высказывание : там где в сети переходят на "ВЫ", в реале бьют морду....
завязывайте, а то утомили....
 
Цитата
твій Люміс назад в штати полетів

прикро:bh:
 
мля як по РЕПІ надавали:cg:
 
Цитата
Хороша компанія + тепла атмосфера + куча рибацьких байок коштують набагато дорожче від Гари Лумиса.
Овнером мене за вухо, якщо брешу.:dk:

Овнером це дуже просто, а вот якимись тупим китайцем це жорстокіше буде!::ap:
 
Цитата
Ти також пам"ятається збирався на зустріч і таки ні разу не прийшов, твій Люміс назад в штати полетів))))))))))

Ну Вадік ти чого боїшся на зустріч прийти, злякався що всі твої секретні місця випитають?
Мля я знов в цей четвер заступаю на добове чергування, я теж вже забувся коли на зустрічі був, а хочю дуже, шо там зустріч я й на форум часу зайти не маю, цей рік якісь одні проблеми.
Все мужики тільки буде вільний четвер, беру Вадіка (Севера) за барки і тягну на зустріч! Всім НХНЧ!:ap:
 
Вот до чего вчера докидались.
 
Мужики скиньте ссылочку на поперы так чтоб на Днестре окуньков по тягать.
 
Не дорогий але в біса робочий уокер: http://777fishing.com/shop/details/728/272/uggorodskiy-stik/vobleri/uggorodskiy-stik-50mm.html

Якщо немає бажання гратися з доставкою та інтернетом то можна в Рибалочкі (на овочевому в вуглі) купити клона. Коштує 45 карбованців.
 
Цитата
Не дорогий але в біса робочий уокер: http://777fishing.com/shop/details/728/272/uggorodskiy-stik/vobleri/uggorodskiy-stik-50mm.html

Якщо немає бажання гратися з доставкою та інтернетом то можна в Рибалочкі (на овочевому в вуглі) купити клона. Коштує 45 карбованців.

Дякую Слава, а по кольору що підскажеш?
 
Цитата
Дякую Слава, а по кольору що підскажеш?

Кастян різниці абсолютно нема який колір, вони всі робочі, в мене дві штуки один чорний з оранжевим хвостом, другий чорна спинка срібне брюхо різниці в клювані не помітив, головне змійку правильно зробити, по окуню дійсно дуже уловисті волкері.
 
Я прихильник того що в поверхневих приманках колір не має ніякого значення. Що на фоні неба всі вони здаються чорними. Якщо це так, то краще брати саму ярку (спину), щоб її було видно тобі краще, як вона анімуєтсья.
 
О це оперативність:bf:, дякую мужикам за швидкість і правдивість!!!
Почитав відгуки і сижу тут в шоці:dp:
 
Саму ярку спину не рекомендую! Пташечки, суки, тоже виявляється глазасті бувають! ))) А самий поки у мене вловистий Гобі Поппер від СтрайкПро - дешево і сердито. А по волкерах у нас працює найкраще овнеровський ЗіпЕнЗіг ну і ще недавно підігнаний Славою шакаловський Мокассін. Вони десь на одному рівні але "роблять" ужстіка як два пальця об асфальт. Кольори теж пофіолетово які. Головне щоб ти їх сам міг бачити здалека.
 
Цитата
Пташечки, суки, тоже виявляється глазасті бувають! )))
Хапали? )))
В мене чайка підлітала, але з близька бачила що то розвод і тікала.
 
Люди!! Попробовал из щуки сделать селёдку,,,,, ПРОСТО БОМБА!!!!!!!
Маринад бил с приправы:
 
Респект Косте( Kastian) за приправу!!
 
Цитата
Респект Косте( Kastian) за приправу!!

Та немає за що, завжди радий допомогти!!!
В холодильнику якраз кастрюлька з "селёдкой" з підлящика стоїть, потихеньку винищую:bf:
 
Цитата
Ну Вадік ти чого боїшся на зустріч прийти, злякався що всі твої секретні місця випитають?
Мля я знов в цей четвер заступаю на добове чергування, я теж вже забувся коли на зустрічі був, а хочю дуже, шо там зустріч я й на форум часу зайти не маю, цей рік якісь одні проблеми.
Все мужики тільки буде вільний четвер, беру Вадіка (Севера) за барки і тягну на зустріч! Всім НХНЧ!:ap:

Вот це правильно!!!! Остання зустріч, з того, що я пам'ятаю, закінчилась в аКурат в сАуні десь о 5.00 ранку, це після більярду і посідЄлок... зі Стецюком жінка до цих пір не говорить)))):cz: Так що непереварюю коли, як каже Петрович, міряються тут, на форумі, піськами.... айда всім на зустріч, і попробуйте в тій толпі, коли вже всі в "доброму настрої" шось комусь да й доказати....:bj: І не дай Бог хтось раніше 3.00 ночі додому попаде - рах.уй явка на зустріч не зарахована)))) От тоді (ті хто іще ні разу не приходив на наші спільні посідЄлки) нехай спробують щось розказати, думаю світогляд поміняється....)))
Пи.си. Доречі, якщо хтось думає, що Басюк на форумі тільки флудить і РаЗногольствує, то скажу відверто - думаю, що ви помиляєтесь....... Вважаю, що поміг не одній людині, і не тільки з форума, як порадою (здаю місця, рекомендую снасті, ділюсь плавзасобами і т.д.) так і купляю по досить гарним цінам і совєршенно бєзвозмєздно різного роду снасті, вплоть до того, що притягую зі Штатів... І знаю як мінімум таких іще декілька чоловік, називати їх не буду.... але того всього дійства на форумі не видно, то все вирішується в телефонному режимі, і лише після особистої зустрічі....... так що, якщо бажаєте дійсно влитись в цей колектив - приходьте, думаю всі будуть раді знайомству, не зважаючи на попередні прєнія.... :az:
 
Цитата


Вот це правильно!!!! Остання зустріч, з того, що я пам'ятаю, закінчилась в аКурат в сАуні десь о 5.00 ранку, це після більярду і посідЄлок... зі Стецюком жінка до цих пір не говорить)))):cz: Так що непереварюю коли, як каже Петрович, міряються тут, на форумі, піськами.... айда всім на зустріч, і попробуйте в тій толпі, коли вже всі в "доброму настрої" шось комусь да й доказати....:bj: І не дай Бог хтось раніше 3.00 ночі додому попаде - рах.уй явка на зустріч не зарахована)))) От тоді (ті хто іще ні разу не приходив на наші спільні посідЄлки) нехай спробують щось розказати, думаю світогляд поміняється....)))
Пи.си. Доречі, якщо хтось думає, що Басюк на форумі тільки флудить і РаЗногольствує, то скажу відверто - думаю, що ви помиляєтесь....... Вважаю, що поміг не одній людині, і не тільки з форума, як порадою (здаю місця, рекомендую снасті, ділюсь плавзасобами і т.д.) так і купляю по досить гарним цінам і совєршенно бєзвозмєздно різного роду снасті, вплоть до того, що притягую зі Штатів... І знаю як мінімум таких іще декілька чоловік, називати їх не буду.... але того всього дійства на форумі не видно, то все вирішується в телефонному режимі, і лише після особистої зустрічі....... так що, якщо бажаєте дійсно влитись в цей колектив - приходьте, думаю всі будуть раді знайомству, не зважаючи на попередні прєнія.... :az:

Сньок, ти що після вдалої сьогднішньої рибалочки по приїзду трішки бухнув що так заливаєш????:al::dk:
 
Кого интересует, в продаже есть курточки летние кмф (Германия), магазин "КАЛАМБУР" , остановка "ПОДІЛЛЯ", цена 15 грн.!!!
 
Цитата
Кого интересует, в продаже есть курточки летние кмф (Германия), магазин "КАЛАМБУР" , остановка "ПОДІЛЛЯ", цена 15 грн.!!!

Да, но якби ще розміри більші були та штанці в комплект!
 
Хочу поїхати, хижака половити, а авто не маю. Може хто буде їхати, бажано після 21 - го вересня та буде вільне місце, то я з задоволенням поїду. Мрію зловити жереха, а де й на що, крім каст мастера,
краще ловити не знаю. HELP
 
Привіт. Правильніше було б раніше привітатися, а вже потім просити про допомогу, і ще як любить казати мій товариш Andre777, треба здати 3 щучих водойми... жарт :bj:
А серйозно, то першим ділом на думку спадає Дністер (дивись тут), і чим тебе не влаштовує кастмастер?
 
Я тут рознюхав де в Рудківцях жерех буянив на вихідних. Можна було б якийсь десант зібрати і висадитися...

P. S.
Старий анекдот про кастмастер. Нічого ним не хотів сказати, просто згадався.

Идёт заседание клуба спиннингистов;
Заседатель -- Существует 100 видов  жереховых приманок;
голос из зала --  101
Заседатель -- 100
голос -- 101
Заседатель -- Ну хорошо, давайте посчитаем. Первая, -- Кастмастер.
голос из  зала -- Ну тогда 102
 
Цитата
Кого интересует, в продаже есть курточки летние кмф (Германия), магазин "КАЛАМБУР" , остановка "ПОДІЛЛЯ", цена 15 грн.!!!
Де ця остановка , біля готеля поділля ???? , і справді є розміри ????
 
Цитата
Де ця остановка , біля готеля поділля ???? , і справді є розміри ????

Вхід в двері "Сільпо" і при вході зразу на право...
 
Цитата
Де ця остановка , біля готеля поділля ???? , і справді є розміри ????

Дійсно розмір не великий, полюбе треба міряти, нажаль штанців там немає!!!!
 
Сьогодні вирішив вчитись ловити на спінінг.Палочка(Banax mega) лежить без діла вже пів-року(дружина з сином подарували на день народження).А я її як фідер використовував.Ну піпєц якийсь.Дкуючи Shevchuki,прибарахлився сьогодні(катушка,шнур,приманки),в неділю спробую порибалити.Хоча з іншої сторони,жаба давить-неділя один раз на тиждень,а хочеться ще й на коропа з'їздити.
 
Цитата
Сьогодні вирішив вчитись ловити на спінінг.Палочка(Banax mega) лежить без діла вже пів-року(дружина з сином подарували на день народження).А я її як фідер використовував.Ну піпєц якийсь.Дкуючи Shevchuki,прибарахлився сьогодні(катушка,шнур,приманки),в неділю спробую порибалити.Хоча з іншої сторони,жаба давить-неділя один раз на тиждень,а хочеться ще й на коропа з'їздити.
Присядите на щуку,забудете про карпа.У меня так было.
Карпа ловлю,когда щука не ловиться,но такое редко бывает.
 
Цитата
Присядите на щуку,забудете про карпа.У меня так было.
Карпа ловлю,когда щука не ловиться,но такое редко бывает.
Воно то так,але хвилююсь,щоб на слідуючий день народження рушницю не подарували,бо не буду на роботу ходити:понеділок і вівторок-на коропа,середа і четвер-на щуку,п'ятниця і субота-на охоту,неділя-вихідний.
 
Привет всем форумчанинам;)
Недельку назад тоже решил попробовать себя в ловле хищника. Купил спининг KAIDA Angel, парочку твистеров и колебалку. Буквально с 10-го заброса поймал свою первую в жизни щуку. Ощущения просто незабываемые, я даже и не думал что ловля хищника такая увлекательная. И вот я хотел попросить помощи, советов, где и как ловить этих рыбок у опытных жителей форума.

P.S. На форуме первый раз, но надеюсь на теплый прием в круг общения Хмельницких любителей активного отдыха с удочкой в руках)) Всем НХНЧ!!!!!
 
Цитата
Воно то так,але хвилююсь,щоб на слідуючий день народження рушницю не подарували,бо не буду на роботу ходити:понеділок і вівторок-на коропа,середа і четвер-на щуку,п'ятниця і субота-на охоту,неділя-вихідний.

Главное попасть на нормальную щучью рыбалку,что бы пару раз свечи кинула или спиннинг к воде прижала,а вот тогда можно сравнить с ловлей карпа.

П.С.Хотя по правде сравнивать тяжело.
Карповая ловля - пасивный вид рыбалки на котором после расстановки лагеря и заброса снастей садишься в удобный стульчик с бутылочкой любимого пива и получаешь уже кайф,а если ещё клюнет то вообще прекрасно.
Щука - активная ловля потому как целый день  находишься в поиске рыбы и подбора приманок.
Вываживать рыбу одинаково приятно что карпа,что щуку в этом рыбалка похожа.
Всё,что выше написано это чисто моё мнение,так,что выбирать каждому.
 
Цитата
Главное попасть на нормальную щучью рыбалку,что бы пару раз свечи кинула или спиннинг к воде прижала,а вот тогда можно сравнить с ловлей карпа.

П.С.Хотя по правде сравнивать тяжело.
Карповая ловля - пасивный вид рыбалки на котором после расстановки лагеря и заброса снастей садишься в удобный стульчик с бутылочкой любимого пива и получаешь уже кайф,а если ещё клюнет то вообще прекрасно.
Щука - активная ловля потому как целый день  находишься в поиске рыбы и подбора приманок.
Вываживать рыбу одинаково приятно что карпа,что щуку в этом рыбалка похожа.
Всё,что выше написано это чисто моё мнение,так,что выбирать каждому.

Полностью согласен:dk::bf:
 
Цитата
неділя один раз на тиждень,а хочеться ще й на коропа з'їздити.
Знайомі відчуття.........:be:
 
Цитата
неділя один раз на тиждень,а хочеться ще й на коропа з'їздити.
Знайомі відчуття........:be:
 
Цитата
Ощущения просто незабываемые, я даже и не думал что ловля хищника такая увлекательная.
Вітаю з першим уловом!!!!!!
 
Сьогодні вийшов трішки помахав, давно вже виходив на рибалочку на хижого звіря...
 
Цитата
Сьогодні вийшов трішки помахав, давно вже виходив на рибалочку на хижого звіря...

Классно намахал ++++++
 
Вітаю!
Вован у своєму репертуарі! ;)
 
В раьоні пр. Миру 70 був запілінгований  синенький автомобіль (Жигулі 5-7 моделі) з номерами ВХ 3299 .......!!! Чий буде?
 
Цитата
В раьоні пр. Миру 70 був запілінгований  синенький автомобіль (Жигулі 5-7 моделі) з номерами ВХ 3299 .......!!! Чий буде?
НаклЄйкі ліпять а пілінгуватися не хочуть! Я так вже місяців з 4-5 запілінгував коритце з крупною наклєйкою і не признаються))) Тра було падрєзать)))
 
Цитата
НаклЄйкі ліпять а пілінгуватися не хочуть! Я так вже місяців з 4-5 запілінгував коритце з крупною наклєйкою і не признаються))) Тра було падрєзать)))

Я тож сірого ланоса (чи то сенса) з обірваним глушаком в районі таврії бачив...... тож з "наших")))) Хто???
 
И я тоже попалил даже сфотал на ходу
 
Цитата
И я тоже попалил даже сфотал на ходу

Во сколько неопознаных объектов катается по городу!!!!
 
дайте наклейку =)) ,хочу наклейку:am::bk:
 
Цитата
дайте наклейку =)) ,хочу наклейку:am::bk:

У меня есть....:dk:
С тебя рыбалка:ap::ap::bk::bk::bk:
 
Цитата
У меня есть....:dk:
С тебя рыбалка:ap::ap::bk::bk::bk:

Договорились)))
 
Цитата
И я тоже попалил даже сфотал на ходу

Я знаю цього жука на цьому авто, я навіть знаю хто їму наклейку підігнав!
Я навіть вчора з ним на риболовлю їздив, це Олежка (Temaks)
 
Цитата
Я навіть вчора з ним на риболовлю їздив
НУ і що вчора щука казала??
 
Цитата
Я тож сірого ланоса (чи то сенса) з обірваним глушаком в районі таврії бачив...... тож з "наших")))) Хто???
Это моего кореша Серёги Панцер ,только он тачку продал и владелец стал рыбаком по неволе.:ap:
 
Цитата
НУ і що вчора щука казала??

Не знаю що вчора, але сьогодні не ахті... вітер кришу зносив, якорь ніфіга не витримував такого нагруза, заброси тільки по вітру... да ще й до того всього треба було змотуватись раніше, в 14.30 вже був вдома..... Але хоч згадав покльовки щучки, і ловлю себе на тому, що розпочав знову купувати пасочки для ловлі останньої)))) Питаю себе - навіщо, тільки ж був усе розпродав?!:be::bk:
На днях також виїзжав на пару годин. Як тільки пасмурна погодка, бере краще, появилось сонце - усьо кльова нЄма))))):dc: https://www.youtube.com/watch?v=EMQlOtwKt1g
П.с. Підрахував я, що дороговато зараз виходить якщо їхати лише вдвох бензин+білети=трохи получається....
 
Цитата
П.с. Підрахував я, що дороговато зараз виходить якщо їхати лише вдвох бензин+білети=трохи получається....
можу бути третім, якщо приймете у команду))))))))
 
Цитата
бензин+білети=трохи получається....
Можна і без них! Цього року був на платніках раза 4-5, стараюсь їх оминати:dn: Да сам таку тенеднцію давно вже замітив, тіки виходить сонце і оп, а в какашкіну погоду товче! Зараза ще сидить по корчах, актівно пітатися не хоче
 
Цитата
Можна і без них! Цього року був на платніках раза 4-5, стараюсь їх оминати:dn: Да сам таку тенеднцію давно вже замітив, тіки виходить сонце і оп, а в какашкіну погоду товче! Зараза ще сидить по корчах, актівно пітатися не хоче
Да я взагалі по платнікам не катаю... ДНЄСТР, вот де дійсно нормальна рибалка.... а платнічки це так від нєхвата часу.... Андрюха ти думаєш якби в мене була лишня вільна сутка, я б по жабовнікам плавав???:dp:

Цитата
можу бути третім, якщо приймете у команду))))))))

Да як такої команди немає, просто намагаємось їздити майже завжди одним і тим самим екіпажом, всі один до одного вже привикли, тому амуніція на воді розбирається-збирається мовчки і в лічені хвилини... ну а коли в нас неповний екіпаж, я завжди виложую запрошення ось у цій вєтці, так що мілості просім)))))))
 
Цитата
Да як такої команди немає, просто намагаємось їздити майже завжди одним і тим самим екіпажом, всі один до одного вже привикли, тому амуніція на воді розбирається-збирається мовчки і в лічені хвилини... ну а коли в нас неповний екіпаж, я завжди виложую запрошення ось у цій вєтці, так що мілості просім)))))))
все зрозуміло буду слідкувати, може і пощастить попасти на риболовлю із справжніми гуру
 
Цитата
все зрозуміло буду слідкувати, може і пощастить попасти на риболовлю із справжніми гуру

Ето как в "Особеностях национальной рыбалки" мастер,которых достиг вершину своего мастерства :dn:

Я б тоже не протів получити майстер клас від спєцов :al::bk:
 
Цитата
Можна і без них! Цього року був на платніках раза 4-5, стараюсь їх оминати:dn: Да сам таку тенеднцію давно вже замітив, тіки виходить сонце і оп, а в какашкіну погоду товче! Зараза ще сидить по корчах, актівно пітатися не хоче
Всю жизнь щука лучше брала в плохую погоду,особенно когда дождик перестаёт.А в мряку вообще супер.Солнце это не для нас :ap:.
Краем уха вчера услышал о блесне колебалке ,по словам рыбацюги лучше приманки по щуке и не только он не знает.
Называл он её лососёвой ,ромбической формы. Может кто знает ,что за блёсенка и где её купить?
 
Цитата

Краем уха вчера услышал о блесне колебалке ,по словам рыбацюги лучше приманки по щуке и не только он не знает.
Называл он её лососёвой ,ромбической формы. Может кто знает ,что за блёсенка и где её купить?
Я слыхал что на мегабасы пипец как лупит) Знаю где купить, цена > 200 грн)))))))) Не всё то золото что блестит, у каждого есть свои фавориты, только у одних они косят, а у других молчат))) Я таким уже стараюсь не страдать, покупаю то что мне нравится и стараюсь подбирать ключик если не выстреливают сразу!
 
Цитата
Всю жизнь щука лучше брала в плохую погоду,особенно когда дождик перестаёт.А в мряку вообще супер.Солнце это не для нас :ap:.
Краем уха вчера услышал о блесне колебалке ,по словам рыбацюги лучше приманки по щуке и не только он не знает.
Называл он её лососёвой ,ромбической формы. Может кто знает ,что за блёсенка и где её купить?

Да Серебан ....с таким подходом к рыбалке, ты во всей области приманки поскупляешь.
 
Вчора під керівництвом гуру Chevchuki вговорив три щучки і три окунці.Процес сподобався.Будемо продовжувати.
 
Цитата
Да Серебан ....с таким подходом к рыбалке, ты во всей области приманки поскупляешь.
В среду еду в Бердичев. Никому ничё не нннадо ? :ap:
 
Всем привет. Может у когото еще есть наклейка лишняя, очень хотелось бы..))
 
Цитата
Я слыхал что на мегабасы пипец как лупит) Знаю где купить, цена > 200 грн)))))))) Не всё то золото что блестит, у каждого есть свои фавориты, только у одних они косят, а у других молчат))) Я таким уже стараюсь не страдать, покупаю то что мне нравится и стараюсь подбирать ключик если не выстреливают сразу!
Минулої рибалки саме з таких мотивів обміняв з Дімичем Салмо Батчер на Джексон Літл. В мене за 2 роки на нього не було ні тичка, а Джексонами ловлю, в Дімича такий же разклад тільки навпаки... Давно замітив таку тенденцію, що деякі приманки у одних "працюють", а в інших "мовчать"... і чого б це???:confused:
 
Цитата
Я слыхал что на мегабасы пипец как лупит) Знаю где купить, цена > 200 грн)))))))) Не всё то золото что блестит, у каждого есть свои фавориты, только у одних они косят, а у других молчат))) Я таким уже стараюсь не страдать, покупаю то что мне нравится и стараюсь подбирать ключик если не выстреливают сразу!
100% у меня crack jack pantoon21 в одни ворота перелавливает Tiny Magalon-а и
Rigge-а  
У кого под что руки лучше стоят :bk:
 
Цитата
Всю жизнь щука лучше брала в плохую погоду,особенно когда дождик перестаёт.А в мряку вообще супер.Солнце это не для нас :ap:.
Краем уха вчера услышал о блесне колебалке ,по словам рыбацюги лучше приманки по щуке и не только он не знает.
Называл он её лососёвой ,ромбической формы. Может кто знает ,что за блёсенка и где её купить?
Тоже не факт я в этом году ловил и в 13:00 в 35 граусную жару при полном солнце. и не на платнике а на реке.. так что общепринятые правила работают не всегда.:al:
 
Цитата
у меня crack jack pantoon21 в одни ворота перелавливает Tiny Magalon-а
Вово, а у меня на 58F только 1 сход))))
 
Цитата
Тоже не факт я в этом году ловил и в 13:00 в 35 граусную жару при полном солнце. и не на платнике а на реке.. так что общепринятые правила работают не всегда.:al:
Якщо вона бере , ти ви хоть палку їй кидайте вона буде брати , недавно мого знайомого охотніка вкусила за ногу , і почала гризти резинового чобота і він її дістав за жабра.... Особисто я люблю всякі там селекони воблери шмоблери , але ловлю в основному на желізяки...
 
Цитата
але ловлю в основному на желізяки...
На чоботі треба ловити, судя по тому як гризла то має брати жадно))) А як на желізяки в корчах чи затопленому камиші ловити???
 
Читаючи титри на ICTV побачив:
" В хмельницькому халатність міських комунальників призвела до масової загибелі риби"
Хтось шось чув,бачив?
 
Цитата
На чоботі треба ловити, судя по тому як гризла то має брати жадно))) А як на желізяки в корчах чи затопленому камиші ловити???
В таких місцях , не спорю треба щось плаваюче і незацепляюче , для того й створили воби і всякі інші причендали ...
 
Цитата
И я тоже попалил даже сфотал на ходу

Это мое)))
 
Цитата
Это мое)))

Значит мы с одного района ОЗЁРНАЯ!!!!
 
Цитата
Читаючи титри на ICTV побачив:
" В хмельницькому халатність міських комунальників призвела до масової загибелі риби"
Хтось шось чув,бачив?

по халатности комунальщиков в г. Старокостантинове  сброшены неочищенные канализационные воды в р. Случ !!!
в итоге загрязнение верхних вод и массовая гибель рыбы ниже по течению, ущерб около 1млн. грв., делом занимается природоохранная прокуратура!

далее следует.....
 
В **** ту прокуратуру! Вони як завжди скажуть що то божа воля.

Цитата
Мер Старокостянтинова Микола Мельничук категорично відкидає причетність  до цієї екологічної катастрофи міського комунального підприємства  «Водоканал».
Масову загибель риби він пов'язує із кисневим голодуванням, небезпека  якого особливо зростає в спекотну погоду. Микола Мельничук вважає, що  окремі депутати спеціально нагнітають обстановку навколо цієї проблеми,  аби підірвати авторитет міського голови.

Цитата
Як повідомив начальник Старокостянтинівської районної державної лікарні  ветеринарної медицини Леонід Слободянюк, лабораторні аналізи мертвої  риби не проводилися, оскільки під дією спекотливої погоди вона почала  швидко розкладатися і матеріал дослідженню не підлягав.
Як їм треба, то вони якогось теращанського трупа можуть роками по моргах тягати і досліджувати.

http://ye.ua/news_6375.html
 
Цитата
http://ye.ua/news_6375.html
Акуєть, що мер що інспектор, одному киснева нестача в річці, 2му впадляк в Самчики їхати...пздц чинів країна має! А то шо гамно річку засрало ніразу не може бути!
 
Цитата
по халатности комунальщиков в г. Старокостантинове  сброшены неочищенные канализационные воды в р. Случ !!!
в итоге загрязнение верхних вод и массовая гибель рыбы ниже по течению, ущерб около 1млн. грв., делом занимается природоохранная прокуратура!

далее следует.....
От вони і є справжні браки, які наносять набагато більше шкоди ніж місцевий абореген з 100м сітки(хоч їх я теж не долюблюю)
 
Цитата

http://ye.ua/news_6375.html
писец полный ..... а как же теперь Самчики Губин? :ak:
 
Цитата
Значит мы с одного района ОЗЁРНАЯ!!!!

Родители остались там, а я на Проспект переехал)):dn:
 
вот так сегодня порыбачил.
самая большая 3,4 кг,   2 штуки по 1,5кг и одна на килограмм
 
Цитата
вот так сегодня порыбачил.
самая большая 3,4 кг,   2 штуки по 1,5кг и одна на килограмм
Мамки пошли, скоро крокодилы повыходят.
Главное не прозевать !
Серёга молодчага.
Опять воблер подобрал ?:ap:
 
Цитата
Опять воблер подобрал ?
Кстати ты прав.На воблер который был   у меня попадались больше щуки чем на другие приманки
 
Молодець. Бачу діло зрушило з мертвої точки. Треба й собі кудись рухатись - кудись туди, куди наші чини ще не насрали!!!)))
 
А я вот такого окунька встретил на Буге. Кстати, в черте города, и никаких платников не надо.

А еще плавал вокруг полуострова в районе земснаряда. Неприятно то, что на 1 живого рака - 1 дохлый лежит. Никак дети вольта - 220 им в опу - прошлись.

Кстати на заметку любителям пива со сраками. С 10.09 начался запрет, так что советую в этот период переключаться на тараньку.
 
Цитата
А я вот такого окунька встретил на Буге. Кстати, в черте города, и никаких платников не надо.

А еще плавал вокруг полуострова в районе земснаряда. Неприятно то, что на 1 живого рака - 1 дохлый лежит. Никак дети вольта - 220 им в опу - прошлись.

Кстати на заметку любителям пива со сраками. С 10.09 начался запрет, так что советую в этот период переключаться на тараньку.
Хорош окунь! Мы 1го вроди электроловителя видели! В забродниках с какой то херней по пляжу ходил, потом уже прочухали что это за тело может быть...ездит на белом убитом запорике, если кто увидит то поинтересуйтесь чем это он занимается!
 
Цитата
вот так сегодня порыбачил.
самая большая 3,4 кг,   2 штуки по 1,5кг и одна на килограмм
Давайте будемо чесними , сама більша ну ніяк не тяне на 3,4 кг......... в середину напевно свинцю напхав??
 
Цитата
Давайте будемо чесними , сама більша ну ніяк не тяне на 3,4 кг......... в середину напевно свинцю напхав??

Разрежем посмотрим может какието пружины там и есть
 
Цитата
Серёга молодчага.
Опять воблер подобрал ?
Я ж говорив-гуру.
Цитата
Давайте будемо чесними , сама більша ну ніяк не тяне на 3,4 кг......... в середину напевно свинцю напхав??
Є свідки.
 
Цитата
сама більша ну ніяк не тяне на 3,4 к
Да ну, вона добре груба, може бути!
 
Цитата
Да ну, вона добре груба, може бути!

так и есть))) на фото просто не видно
 
Цитата
так и есть))) на фото просто не видно
Нехай буде так:dk: аби ловилась більша кіла бо меньші нецікаві.....
 
Уважаемые рыболови! Купил наконец то свой первый шнур Berkley FireLine Braid Tracer Yellow/Black 0,14mm. Подскажите нормальный выбор или нет? Раньше только на леску ловил, вот решил попробовать.
 
Цитата
Уважаемые рыболови! Купил наконец то свой первый шнур Berkley FireLine Braid Tracer Yellow/Black 0,14mm. Подскажите нормальный выбор или нет? Раньше только на леску ловил, вот решил попробовать.

Я тоже только первые разы шнур опробываю в ходу ..У меня Cadman 0,14,по сравнению с леской небо и земля,на шнур каждый тычёк слышно будет,да и гемора меньше нежели с леской,насчёт качества не знаю,поюзаеш года 2 точно ;)
 
Я брал спин колеги покидать, так настолько понравилось что решил и себе не отставать))
 
Цитата
Уважаемые рыболови! Купил наконец то свой первый шнур Berkley FireLine Braid Tracer Yellow/Black 0,14mm. Подскажите нормальный выбор или нет? Раньше только на леску ловил, вот решил попробовать.

А якщо громада забракує назад поверниш))):dn:Після лєски любий шнур буде різнитися як небо і земля.Собі на осінь купив "У Сома" Супер Пе 8лб білий.:bf:
 
Цитата
Уважаемые рыболови! Купил наконец то свой первый шнур Berkley FireLine Braid Tracer Yellow/Black 0,14mm. Подскажите нормальный выбор или нет? Раньше только на леску ловил, вот решил попробовать.

Дуже навіть не поганий шнурок, виліт і міцність на висоті.... доволі якісну річ купив, як для першого переходу від жилки))):bf: НХНЧ з ним)))
 
Цитата
Дуже навіть не поганий шнурок, виліт і міцність на висоті.... доволі якісну річ купив, як для першого переходу від жилки))) НХНЧ з ним)))
Большое спасибо, буду пробовать)))
 
Цитата
Уважаемые рыболови! Купил наконец то свой первый шнур Berkley FireLine Braid Tracer Yellow/Black 0,14mm. Подскажите нормальный выбор или нет? Раньше только на леску ловил, вот решил попробовать.
хороший шнур... пользую уже 2 год...:du:
 
Вчера вечером одну приговорил.
 
Поздравляю с очередной полученой порцией адреналина от такого приговора!
 
Накінець то впіймав свого першого судачка на спінінг.:schuka:
Хочу подякувати  за мудрі поради Sasha-St. :dk:
 
Вітаю з трофеєм!!! Зачот!

Капєц, судака вже вовсю товчуть, а я вдома гнию на лікарняному ((((
 
Цитата
Накінець то впіймав свого першого судачка на спінінг.:schuka:
Хочу подякувати  за мудрі поради Sasha-St. :dk:

Ничё себе судачёк ........СУДАЧИЩЕ!!!! 5+++
 
Цитата
Накінець то впіймав свого першого судачка на спінінг.:schuka:
Хочу подякувати  за мудрі поради Sasha-St. :dk:

С почином вас!!!! Хороший экземпляр.
 
Всім дякую. :bk:
Ловити справді цікаво, але якщо бути відвертим, то  щука - "боец по-сильнее будет". Моя власна думка.
 
Цитата
Всім дякую. :bk:
Ловити справді цікаво, але якщо бути відвертим, то  щука - "боец по-сильнее будет". Моя власна думка.

К стати не от Вас первого слышу.
 
Цитата
К стати не от Вас первого слышу.
Серега, а что так официально. Мы здесь не первый
день. Да и с одного микрорайона. :az:
 
Клень і жерех також не дуже боєц але відчуття першого удару не порівняєш ні з чим!
 
Алекс хотів спитати ти не чув де на Дністрі можна потягати щось на спінінг з лодки хочу рвонути на вихідні але не знаю куди
 
Как по мне  , то не слишком большая резвость АГАПА с лихвой  компенсируется тем, что его труднее спровоцировать на поклевку, труднее найти места его стоянок и так далее. Тут уже рыболов должен подключать "извилины". А не тупо тащить блесну вдоль камыша.
Хотя , может мне какой-то закумареный попался. Вот поймаю с десяток, тогда точно буду знать.
 
Цитата
Алекс хотів спитати ти не чув де на Дністрі можна потягати щось на спінінг з лодки хочу рвонути на вихідні але не знаю куди
Да скрізь зараз товче! Он мої сьогодні знову торби повезли додому з окунем. З лодкою можна до старого ж/д мосту
 
Цитата
Накінець то впіймав свого першого судачка на спінінг.:schuka:
Хочу подякувати  за мудрі поради Sasha-St. :dk:

Красава...
 
Цитата
Накінець то впіймав свого першого судачка на спінінг.:schuka:
Хочу подякувати  за мудрі поради Sasha-St. :dk:

Йома на йо,ось це по чоловічому....Вітаю,моя задача на найближче майбутнье,вірніше мрія впіймати хоча б наполовину меншого)))
 
Цитата
Йома на йо,ось це по чоловічому....Вітаю,моя задача на найближче майбутнье,вірніше мрія впіймати хоча б наполовину меншого)))
У нас с тобой одна цель :ap:.
 
Цитата
У нас с тобой одна цель :ap:.

Серебан давай блог!!!!ЖДЁМ!!!!
 
Сьогодні порибалив пару годин. Результат на фото
 
Цитата
Сьогодні порибалив пару годин. Результат на фото
Супер. Вітаю.
 
Цитата
Сьогодні порибалив пару годин. Результат на фото
Вітаю, гарний результат, 5+++++++++
 
Цитата
Как по мне  , то не слишком большая резвость АГАПА с лихвой  компенсируется тем, что его труднее спровоцировать на поклевку, труднее найти места его стоянок и так далее. Тут уже рыболов должен подключать "извилины". А не тупо тащить блесну вдоль камыша.
Хотя , может мне какой-то закумареный попался. Вот поймаю с десяток, тогда точно буду знать.

Я правильно понял, что если хочешь поймать щуку, то нужно "тупо" тащить блесну вдоль камыша?
Я бы не сказал, что судака труднее найти, заставить на поклевку другое дело, так как и другую хищную рыбу, если есть лодка с мотором и хороший эхолот, то нет проблем. Может я не прав, я не судачатник, раза два, три в год на него выезжаю, можете меня поправить.
 
Спорить не буду. Так как эхолота не имею.
И железная лодка без мотора, зато я ее недавно покрасил.:dn: Но она, зараза все равно течет. Надо днище варить. Если до весны продержится то так и поступлю, если ее настоящий хозяин на металолом не сдаст.:bk:
 
дайте будь-ласка відповідь коли краще ставити замість поводка ставити  струну і чи взагалі це потрібно робити
 
Цитата
дайте будь-ласка відповідь коли краще ставити замість поводка ставити  струну і чи взагалі це потрібно робити
Ставити струну замість поводка можна завжди, це кому як подобаєть! Я ловлю на саморобні поводки, Андре на струну, особливої різниці не бачу.
 
Цитата
дайте будь-ласка відповідь коли краще ставити замість поводка ставити струну і чи взагалі це потрібно робити
Це потрібно робити якщо ти збираєшся твічити, буде набагато менше захльостів при проводці! Я в принципі користуюсь струнами завжди, дешево і сердито! після декількох пєчальних обривів №1 став використовувати тільки №2 струни, 1шу лишаю під ул воби! До цього нормально користувався поводковим матеріалом від джексона, під вертухи і кренки саме то, вязав 8кою і на розрив нічо так!
 
Хочу попробовать на бугу судака половить.Я не прошу места здавать просто подскажите на какие твистера ловитса судак(какой цвет ,какой размер)Зарание благодарин.
 
Цитата
на какие твистера ловитса судак
НА съедобные:dn:А по цветам не угадаешь, в основном кисель и какашкоподобные!
 
Цитата
Сьогодні порибалив пару годин. Результат на фото

ДАА!! Нормальных пару часов.......
 
Спасибо ребята! И это бесплатный водоем :dk:
 
Цитата
Спасибо ребята! И это бесплатный водоем :dk:

гарно відірвався!
 
Цитата
Хочу попробовать на бугу судака половить.Я не прошу места здавать просто подскажите на какие твистера ловитса судак(какой цвет ,какой размер)Зарание благодарин.

машинное масло, чай с перцем, съедобка (цвета натуральные)
 
Цитата
Спасибо ребята! И это бесплатный водоем :dk:

Маладца,поделишся координатами в ЛС?)))
 
Цитата
машинное масло, чай с перцем, съедобка (цвета натуральные)
Подскажите где съедобку купить и почём ?
Неохота по всему городу кататься.
 
Цитата
Подскажите где съедобку купить и почём ?
Незнаю наскільки вона там дорога/дешева, але є в магазині що у пафільйоні, на овочному. Здається "Шторм" він зветься.
 
Не подскажете ли новичку по ловле хищника, какие воблера, твитеры, вертушки купить что бы половить в Ярославке на бесплатном ставке? Может кто то опытным путем направит, не охота наугад накупать все подряд, да и финансы немного не позволяют раскошеливаться((( Если можно конкретные названия и советы. Заранее спасибо.
 
у мене частіше за все на колебалку 18-28гр
 
[QUOTE=Клёвый;330795]Подскажите где съедобку купить и почём ?
Неохота по всему городу кататься.[/QUOTE
У Шини в Карпе
 
Цитата
Не подскажете ли новичку по ловле хищника, какие воблера, твитеры, вертушки купить что бы половить в Ярославке на бесплатном ставке? Может кто то опытным путем направит, не охота наугад накупать все подряд, да и финансы немного не позволяют раскошеливаться((( Если можно конкретные названия и советы. Заранее спасибо.

Ярославка не совсем то место ИМХО
 
Цитата
Не подскажете ли новичку по ловле хищника, какие воблера, твитеры, вертушки купить что бы половить в Ярославке на бесплатном ставке? Может кто то опытным путем направит, не охота наугад накупать все подряд, да и финансы немного не позволяют раскошеливаться((( Если можно конкретные названия и советы. Заранее спасибо.

А где там бесплатный ставок???Про приманки которые канают на колхозном ставе(сразу при въезде справа)знаю,и то что на большом ставу с лева мало было замечено рыбаков на спининг,а про бесплатный нет.
 
он сейчас пока бесплатный, там насколько знаю судятся за него. при вьезде в село слева, справа платный, 30 грн билет.
 
тогда не чем помочь не могу потому что выше уже сказал


Цитата
Ярославка не совсем то место ИМХО

Цитата
что на большом ставу с лева мало было замечено рыбаков на спининг
 
Цитата
тогда не чем помочь не могу потому что выше уже сказал

я понимаю что это идеальное место для ловли хищника но по крайней мере он там есть и ловится. Сами ловили окуня на удочку))) и причем не маленькие попадаются. Ребята на лодках тоже ловят щук и причем тоже не шнурков. Вот и интересуюсь, может кто то подскажет на что лучше?
 
Цитата
я понимаю что это идеальное место для ловли хищника но по крайней мере он там есть и ловится. Сами ловили окуня на удочку))) и причем не маленькие попадаются. Ребята на лодках тоже ловят щук и причем тоже не шнурков. Вот и интересуюсь, может кто то подскажет на что лучше?

Тогда я с особым вниманием буду тоже наблюдать, что скажут люди.
 
Цитата
может кто то подскажет на что лучше
Вертушки, колебалки, джиг! К воблерам нужно проводку подбирать, если начинающие и очень хочется воблер то купите джексоновского карася, равномерка или стоп энд гоу!
А вообще стояло бы глянуть на что мужики ловили, тогда много вопросов отпало бы в выборе приманок, а вот словите или нет, это индивидуальное...
 
Цитата
Не подскажете ли новичку по ловле хищника, какие воблера, твитеры, вертушки купить что бы половить в Ярославке на бесплатном ставке? Может кто то опытным путем направит, не охота наугад накупать все подряд, да и финансы немного не позволяют раскошеливаться((( Если можно конкретные названия и советы. Заранее спасибо.
Просто начинать ловить хищника, мне кажется надо в местах где его много...
Для новичка :
воблер: Jaxon карась (не самый лучший но для начала пойдет, чтобы не замарачиваться с твичингом)
Вертушка : mepps black fury № 3,4
Колебалка : белая(:bj:) можно little cleo , kuusamo
Виброхвост: predator, kopyto желтый 3,4 дюйма
Хотя каждый к своим приманкам приходит по своему:dm:
 
Лучше сразу сесть за мерседес, а не дойти к нему через запорожцы , москвичи и жигули :ap:.
Начинайте сразу с воблеров , а то будет как у меня . Есть три коробки приманок, а на рыбалку езжу с одной . Тупо выкинутые деньги.
А сейчас пришёл к выводу , что достаточно 2 - 3  хороших воблера.Главное прочувствовать их .Последние рыбалки использую 3 воблера и всё.Ну иногда одеваю вертухи мепс из - за прошлых боевых заслуг ,но тогда ещё не получалось ловить на воблеры.Силикон последнее время не использую ( но на всякий случай вожу ). Это я про щуку.
За обрывы не страшно , ловлю с лодки и на крепкий шнур, подплыл отцепил.
Ну конечно на судака и окуня нужен силикон ,но это уже другая история.
Из личного опыта .
 
Цитата
он сейчас пока бесплатный, там насколько знаю судятся за него. при вьезде в село слева
Там сіток "немеряно", був там пару разів, клювало на
blue fox super vibrax 2
                                                          Блесна Mepps Black Fury Black-Yellow  № 2        
 
Цитата
я понимаю что это идеальное место для ловли хищника но по крайней мере он там есть и ловится. Сами ловили окуня на удочку))) и причем не маленькие попадаются. Ребята на лодках тоже ловят щук и причем тоже не шнурков. Вот и интересуюсь, может кто то подскажет на что лучше?
Купи пару вертух , Мепсів і не парся на вертухи меньше зходів , воблерів особо і не накупляєшся якщо бюджет не позволяє , за одного воба можна купити три нормальних мепса , а то жалко якщо буде тільки один воб і тут бац зацеп і тютют бай бай ,
 
Цитата
Купи пару вертух
Вертло це добре, але і тоже штука не дешева, було за рибалку 3 мюрани лишав))) Да і якщо щук по дну сидить то і вертло врят його достане да і якщо трави купа в водоймі, то вертушка її ой як буде цепляти! Катигорично так не варто в сторону вертух а остальне на юх, наприклад приїде alla в Яськівці і буде на вертушки траву щозабросу цепляти! Оптимально це мати пару вертух, коливалок і жменю сілікону! НУ а якщо на ставу корчі чи трава на дні, то і незацепляйки різнопланові і воби зайвими не будуть!
 
Цитата
Не подскажете ли новичку по ловле хищника, какие воблера, твитеры, вертушки купить что бы половить в Ярославке на бесплатном ставке? Может кто то опытным путем направит, не охота наугад накупать все подряд, да и финансы немного не позволяют раскошеливаться((( Если можно конкретные названия и советы. Заранее спасибо.

Алла_поедьте в с.ГУБИН,Старо-Константиновского р-на.Покидайте приманки (разные-всякие) в реку СЛУЧ .Даже не обязательно лодка,с берега,щука там присутствует,поганяете адреналин.Желательно в будний день...Удачи !А,и самое главное,бесплатный водоем(..." и финансы немного не позволяют раскошеливаться...")Смена места-всегда здорово !
 
Цитата
Алла_поедьте в с.ГУБИН,Старо-Константиновского р-на.Покидайте приманки (разные-всякие) в реку СЛУЧ .Даже не обязательно лодка,с берега,щука там присутствует,поганяете адреналин.Желательно в будний день...Удачи !А,и самое главное,бесплатный водоем(..." и финансы немного не позволяют раскошеливаться...")Смена места-всегда здорово !
А після недавніх подій там риба залишилася?
 
Цитата
А після недавніх подій там риба залишилася?

а куди вона поділась ?
 
так порыбачил,брала очень плохо http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10406/
 
Доброго вечора!  Допоможіть будь-ласка порадою. На вихідні збираюсь на Дністер(вперше), автомобіль низький поганою дорогою не проїде, є лодка (без мотора). Велике бажання зловити судака, хоча програма мінімум - проїхатись не в холосту. Підкажіть куди краще їхати, або хоча б якийсь населений пункт призначення на який орієнтуватись
і скажіть ще будь-ласка який діапазон ваги джигових головок і грузів.
 
Цитата
Лучше сразу сесть за мерседес, а не дойти к нему через запорожцы , москвичи и жигули :ap:.
Начинайте сразу с воблеров , а то будет как у меня . Есть три коробки приманок, а на рыбалку езжу с одной . Тупо выкинутые деньги.
А сейчас пришёл к выводу , что достаточно 2 - 3  хороших воблера.Главное прочувствовать их .Последние рыбалки использую 3 воблера и всё.Ну иногда одеваю вертухи мепс из - за прошлых боевых заслуг ,но тогда ещё не получалось ловить на воблеры.Силикон последнее время не использую ( но на всякий случай вожу ). Это я про щуку.
За обрывы не страшно , ловлю с лодки и на крепкий шнур, подплыл отцепил.
Ну конечно на судака и окуня нужен силикон ,но это уже другая история.
Из личного опыта .
Короче , збирай бабло і на рибалку , треба мати з собою все , на всяк випадок , а випадки бувають різні..:ap::ap::ap:
 
Сегодня опять охотился за зубатой:spin:Окунь 0,6 кг. :ds:Виброхвост 3 дюйма.
 
Цитата
а куди вона поділась ?
Чуть говна в Старконі в Случ скинули https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=584
 
Цитата
Доброго вечора! Допоможіть будь-ласка порадою. На вихідні збираюсь на Дністер(вперше), автомобіль низький поганою дорогою не проїде, є лодка (без мотора). Велике бажання зловити судака, хоча програма мінімум - проїхатись не в холосту. Підкажіть куди краще їхати, або хоча б якийсь населений пункт призначення на який орієнтуватись
і скажіть ще будь-ласка який діапазон ваги джигових головок і грузів.
с.Устя Кам.-Подільського р-ну.Дорога нормальна до самої річки.Був там в неділю,впіймав 4 жерешка.
 
Цитата
Лучше сразу сесть за мерседес, а не дойти к нему через запорожцы , москвичи и жигули :ap:.
Начинайте сразу с воблеров , а то будет как у меня . Есть три коробки приманок, а на рыбалку езжу с одной . Тупо выкинутые деньги.
А сейчас пришёл к выводу , что достаточно 2 - 3  хороших воблера.Главное прочувствовать их .Последние рыбалки использую 3 воблера и всё.Ну иногда одеваю вертухи мепс из - за прошлых боевых заслуг ,но тогда ещё не получалось ловить на воблеры.Силикон последнее время не использую ( но на всякий случай вожу ). Это я про щуку.
За обрывы не страшно , ловлю с лодки и на крепкий шнур, подплыл отцепил.
Ну конечно на судака и окуня нужен силикон ,но это уже другая история.
Из личного опыта .

А на какие именно воблеры ловите? Посоветуйте какие лучше взять?
 
Цитата
Посоветуйте какие лучше взять?
http://voblery.com.ua/catalog/power-bill.html
http://voblery.com.ua/catalog/riprizer.html
http://voblery.com.ua/catalog/morethan-x-cross.html
http://voblery.com.ua/catalog/rudra-jerkbait.html
http://voblery.com.ua/catalog/vision-110.html
http://voblery.com.ua/catalog/orbit-80.html
http://voblery.com.ua/catalog/rigge-s-line-70f.html
http://voblery.com.ua/catalog/rigge-90f.html
Много хороших отзывов, за одно и твич будете осваивать :bj:
 
Цитата
http://voblery.com.ua/catalog/power-bill.html
http://voblery.com.ua/catalog/riprizer.html
http://voblery.com.ua/catalog/morethan-x-cross.html
http://voblery.com.ua/catalog/rudra-jerkbait.html
http://voblery.com.ua/catalog/vision-110.html
http://voblery.com.ua/catalog/orbit-80.html
http://voblery.com.ua/catalog/rigge-s-line-70f.html
http://voblery.com.ua/catalog/rigge-90f.html
Много хороших отзывов, за одно и твич будете осваивать :bj:

да и цены просто сказка))))
 
Цитата
да и цены просто сказка
ну так бюджет озвучен не был, я думал без лимита:bj: да и о условиях ничего не известно! Если начинаете ловить хищника то не стоит на вобах сильно заморачиваться, некоторые раскуривать нужно очень долго! Вам сейчас из вобов стоит глядеть на страйк про (чаби кренк, оскар и ихние миношки), можно йо зури воб ру, или аналог от серебряного ручья, 44 и 66 зурики ну и карась джексон! Да и ещё раз повторюсь, если начинаете ловить щуку то сначала пробуйте колебалки и вертушки+силикон если нужно пробить по дну свалы или ямы, сначало нужно понять что да как, а потом уже за вобы братся, ведь они некоторые не дешовые и думаю будет обидно если они в коробке пролежат так и не разловленые!
 
Несмотря на затянувшийся процесс реализации водо-газоснабжения дачи, на свой клубный ставок иногда заглядываю.:df:
 
Цитата
на свой клубный ставок иногда заглядываю
Петрович, клубитесь?:bj:А щук на кормак взял??????
 
Цитата
Петрович, клубитесь?:bj:А щук на кормак взял??????

Щупак (70 см, кантор в городе забыл) спокусился на окуня, изловленного тут же на хробачка. Крючок - карповый Овнер, поводок - плетёнка (практически перегрызла его). Заброс с поплавком метров на 15, короче - чистый экспромт... Через 20 минут поклёвка, две свечки и чувство глубокого удовлетворения от реализованной идейки.:dv:
 
мужики начал лепить свой блог, хочу узнать Ваше мнение? http://khmelnytskyifishing.blogspot.com/
 
Цитата
Лучше сразу сесть за мерседес, а не дойти к нему через запорожцы , москвичи и жигули :ap:.
Начинайте сразу с воблеров , а то будет как у меня . Есть три коробки приманок, а на рыбалку езжу с одной . Тупо выкинутые деньги.
А сейчас пришёл к выводу , что достаточно 2 - 3  хороших воблера.Главное прочувствовать их .Последние рыбалки использую 3 воблера и всё.Ну иногда одеваю вертухи мепс из - за прошлых боевых заслуг ,но тогда ещё не получалось ловить на воблеры.Силикон последнее время не использую ( но на всякий случай вожу ). Это я про щуку.
За обрывы не страшно , ловлю с лодки и на крепкий шнур, подплыл отцепил.
Ну конечно на судака и окуня нужен силикон ,но это уже другая история.
Из личного опыта .
Всё зависит от условий. Каждый воблер подбираеться под них . Глубина , растения , коряги , течение и т.д. Как для новичка (Alla) будет всего много и сразу.ИМХО
А вертушку можно провести и над дном , постукивая лепестком и практически по поверхности, тоже и с колебалкой.
Попробуйте загнать Tiny Magallon на 2 метра.
Для того чтобы начинать с воблеров надо иметь минимальный опыт ИМХО Потому что можно здорово разочароваться в данной приманке. Всё приходит с опытом.
 
Разловил новую палочку :du: Микроджиг рулит
 
Цитата
да и цены просто сказка))))
Де цены сказка , 230 грн 250 грн , сказка ....:ap::ap::ap::ap:
 
Цитата
Разловил новую палочку
Что за инструмент?
 
Цитата
Что за инструмент?

dragon fishmaker 2.13 тест 3-16 extra fast
 
Цитата
Микроджиг рулит
А что за силикон?
 
Цитата
А что за силикон?
Live Impact 2"
 
Цитата
узнать Ваше мнение?
Автор всех статей блога Вы? Если нет, то принято указывать авторство:al:
 
доброго времени суток. наблюдаю несколько дней за ведением форума, думал что подчерпну че ползного, но пока увы. решил тогда задать вопрос в лоб - ...рыбалку люблю с малых лет, а вот более срьезно начал заниматся пяток лет назад. оснастился, начитался, проконсультировался, промастеркласился, практики хватает, теперь с уверенностью могу сказать - ГОТОВ. Вопрос - осень еще теплая, хотя с понедельника (03,10,2011) передают дожди, но "жировку" карася и карпа еще не кто не объявлял. день я выбрал, время выкроил, а вот КУДА???? вопрос остался открыт...
люди, подскажите где можно достойно закрыть сезон, так как в этом году мне не пощасливилось взять хотябы жалкое подобие трофея (с условием: в радиусе 50-60 км. от города, и более мение приличной рыбешкой)
 
Цитата
Щупак (70 см, кантор в городе забыл) спокусился на окуня, изловленного тут же на хробачка. Крючок - карповый Овнер, поводок - плетёнка (практически перегрызла его). Заброс с поплавком метров на 15, короче - чистый экспромт... Через 20 минут поклёвка, две свечки и чувство глубокого удовлетворения от реализованной идейки.:dv:

Отличный улов чик 5++++++ )))):bf:
 
Цитата
доброго времени суток. наблюдаю несколько дней за ведением форума, думал что подчерпну че ползного, но пока увы. решил тогда задать вопрос в лоб - ...рыбалку люблю с малых лет, а вот более срьезно начал заниматся пяток лет назад. оснастился, начитался, проконсультировался, промастеркласился, практики хватает, теперь с уверенностью могу сказать - ГОТОВ. Вопрос - осень еще теплая, хотя с понедельника (03,10,2011) передают дожди, но "жировку" карася и карпа еще не кто не объявлял. день я выбрал, время выкроил, а вот КУДА???? вопрос остался открыт...
люди, подскажите где можно достойно закрыть сезон, так как в этом году мне не пощасливилось взять хотябы жалкое подобие трофея (с условием: в радиусе 50-60 км. от города, и более мение приличной рыбешкой)

Готов к чему???
, если ты не взял за сезон ни одного подобия на трофей и даже не заешь куда ехать, о чем ты столько рассказываешь????
рановато ты задаешь вопросы в лоб:bl:
во вторых, знакомство на форуме в корне не верное (уже не раз упоминалось кстати) потому точки тебе будут сдавать становясь в очередь ИМХО:bj:

вот тоже человек недавнишний, но ........ разницу улавливаешь?
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=18195
 
Цитата
Готов к чему???, если ты не взял за сезон ни одного подобия на трофей и даже не заешь куда ехать, о чем ты столько рассказываешь????
Забанили зразу:bj:
 
Цитата
Забанили зразу
Банить тіки Петровіч ну і інші з кнопкою кому не лєнь сюда зайти! Згідний з Дімоном, а особливо вбила фраза не почерпнув нічого полєзного! я так поняв полєзність тіки тут http://rybolov.km.ua/vodoemy-hmelnickoi-oblasti.html а в нашій вєтці всьо "запущено")))
 
Цитата
Всё зависит от условий. Каждый воблер подбираеться под них . Глубина , растения , коряги , течение и т.д. Как для новичка (Alla) будет всего много и сразу.ИМХО
А вертушку можно провести и над дном , постукивая лепестком и практически по поверхности, тоже и с колебалкой.
Попробуйте загнать Tiny Magallon на 2 метра.
Для того чтобы начинать с воблеров надо иметь минимальный опыт ИМХО Потому что можно здорово разочароваться в данной приманке. Всё приходит с опытом.
Две рыбалки подряд я ловил на кренк  Kamatsu (в интернете не нашёл). Точной цены не помню, но точно до 50 грн. Два разных водоёма с разными глубинами. Один в лилиях , второй в корягах. На первой рыбалке на него сошла самая большая в тот день щука и сегодня тоже самая крупная взяла потягала , замотала за корягу и ушла вместе с воблером.
И окунь на него кидался. Буду искать.
Опыта не нужно, простая равномерная проводка и бац. А играет ,аж руки трясутся.
Можно подёргать и в тишине послушать через шнур как он звенит.
Правда тройники на нём маленькие , но зато меньше цепляет. По верху не проведёшь, быстро тонет. Дёшево и сердито.
Выловленный  Джексоновский карась две рыбалки молчит, может его кто то выкинул:ap:.
Вечером вцепили силикон и выловили 2 окуня и одного шнурка.
Был бы кренк , ловил бы на него. Интереснее.
На поверхностную рыбалку ещё ни разу не попадал , хотя посещяю регулярно.
Брала на падении в основном , а поверху 0. Есть 3 попера ,волкеры и все молчат.
Неспорю ,еслю попаду на зрелещный выход щуки за попером ,а ещё и сфотографирую :ap: , то полюбому буду писать ,что это лучшая приманка , но пока никак , а вот кренки ловят реально.
Хорошо ловить в  3 -  4 , понимаешь когда на воблер не клюёт или когда на всё не клюёт.
А на этот кренк клевало когда всё другое молчит и не шнурки :ak:,
Ну ничего , у меня ещё целая коробка.
Китая по шесть гривень ловить не переловить :ap:.
 
Салмо для начала тоже подойдёт , крути и жди.
Недавно разловил , но редко упирался, были другие фавориты.
 
И не нужно ждать щуку , почувствуйте , поиграйте с воблером и тогда он начнёт играть с Вами.
И в этот момент к Вам присоединится щука.:ap:
 
Не варто так впиратися виключно на воблера. Ті ж самі вертушки можуть покласти на лопатки їх як запор у цьому ролику http://youtu.be/yTT7i49_aXQ
Якщо ж ловити окуня, то варто комбінувати мікроджиг (джиг), вертушки та поверхневі приманки типу волкерів та попперів.
Те ж саме і зі щукою. Я он недавно показав майсте-клас по ловлі зубатої на стару радянську коливалку Гном-1. Ну он Сергій-Шева останні фото виставляє які зачотні! І ловить він на дешеві силіконки!
Доречі, також не обов'язково гнатися за дорогими приманками. Так в цілому можливо якийсь супер-пупер японець зловить на пару хвостів більше. Але чи варто воно того. Це хіба якщо спортом займатися серйозно. Тоді там +-50 балів за хвіст грають роль. Я з товаришем взагалі ловлю виключно на саморобні моделі та Страйк Про за 25-30 грн. А ще один наш товариш взагалі має в коробі два воблера, одну вертушку і 4 дешевих силіконки. І це аж ніяк не заважає йому нас періодично обловлювати на Збручі ))))
Головне у рибалці має бути рибалка! Думати, аналізувати, робити правильні висновки, ну і звичайно навчаючись на помилках набувати досвіду.
 
Цитата
подчерпну че ползного
АЧТОЭТО???
 
Цитата
Две рыбалки подряд я ловил на кренк Kamatsu
Серёга, я так понимаю это с 1 водоёма?? А стоит попробовать на разных водоемах может и оказатся что кренк там будет молчать, а колебло или вертухи ловить! Не стоит так категорично решать в сторону воблеров с нескольких рыбалок! у меня на 1 водоеме по щуке каждый раз фавориты предыдущей рыбалки просто молчат, искать нужно что то другое! Хотя у меня за этот сезон появились новые любимые вобы, но большинство для голавля)))
 
Цитата
Две рыбалки подряд я ловил на кренк  Kamatsu (в интернете не нашёл). Точной цены не помню, но точно до 50 грн. Два разных водоёма с разными глубинами. Один в лилиях , второй в корягах. На первой рыбалке на него сошла самая большая в тот день щука и сегодня тоже самая крупная взяла потягала , замотала за корягу и ушла вместе с воблером.
И окунь на него кидался. Буду искать.
Опыта не нужно, простая равномерная проводка и бац. А играет ,аж руки трясутся.
Можно подёргать и в тишине послушать через шнур как он звенит.
Правда тройники на нём маленькие , но зато меньше цепляет. По верху не проведёшь, быстро тонет. Дёшево и сердито.
Выловленный  Джексоновский карась две рыбалки молчит, может его кто то выкинул:ap:.
Вечером вцепили силикон и выловили 2 окуня и одного шнурка.
Был бы кренк , ловил бы на него. Интереснее.
На поверхностную рыбалку ещё ни разу не попадал , хотя посещяю регулярно.
Брала на падении в основном , а поверху 0. Есть 3 попера ,волкеры и все молчат.
Неспорю ,еслю попаду на зрелещный выход щуки за попером ,а ещё и сфотографирую :ap: , то полюбому буду писать ,что это лучшая приманка , но пока никак , а вот кренки ловят реально.
Хорошо ловить в  3 -  4 , понимаешь когда на воблер не клюёт или когда на всё не клюёт.
А на этот кренк клевало когда всё другое молчит и не шнурки :ak:,
Ну ничего , у меня ещё целая коробка.
Китая по шесть гривень ловить не переловить :ap:.

Если любите кренки то попробуйте http://voblery.com.ua/catalog/wo-b-ru.html или
http://voblery.com.ua/catalog/triumph-pro.html

У меня лично в фаворе были : http://voblery.com.ua/catalog/crackjack-58.html
http://voblery.com.ua/catalog/greedy-guts.html
http://voblery.com.ua/catalog/tiny-magallon.html
http://voblery.com.ua/catalog/l-minnow.html
но это твичинг (когда молчит железо)
Всё это очень индивидуально ИМХО. У кого лучше работает Megabass а у кого колебалка за 3 грвн.
По холодной воде твичинг перелавливал вертушки, а по лету вертушкам равных нет.
 
Цитата

Готов к чему???
, если ты не взял за сезон ни одного подобия на трофей и даже не заешь куда ехать, о чем ты столько рассказываешь????
рановато ты задаешь вопросы в лоб:bl:
во вторых, знакомство на форуме в корне не верное (уже не раз упоминалось кстати) потому точки тебе будут сдавать становясь в очередь ИМХО:bj:

вот тоже человек недавнишний, но ........ разницу улавливаешь?
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=18195

согласен, знакомство не очень, но по моему это форум о рыбалке, а не "институт благородных девиц".
к сож. я не могу позволить себе изучать водоемы области за неимением большого количества свободного времени, и я перкрасно понимаю что поиск водоема это не отъемлимая часть тихой охоты. вот по этому я и задал свой вопрос... кто что бы посоветовал, а не обсуждал ......
 
Цитата
по лету вертушкам равных нет
Повністю підтримую, тим більше, що і окунь і щука однаково хватають.
 
Цитата
Не варто так впиратися виключно на воблера. Ті ж самі вертушки можуть покласти на лопатки їх як запор у цьому ролику http://youtu.be/yTT7i49_aXQ
Якщо ж ловити окуня, то варто комбінувати мікроджиг (джиг), вертушки та поверхневі приманки типу волкерів та попперів.
Те ж саме і зі щукою. Я он недавно показав майсте-клас по ловлі зубатої на стару радянську коливалку Гном-1. Ну он Сергій-Шева останні фото виставляє які зачотні! І ловить він на дешеві силіконки!
Доречі, також не обов'язково гнатися за дорогими приманками. Так в цілому можливо якийсь супер-пупер японець зловить на пару хвостів більше. Але чи варто воно того. Це хіба якщо спортом займатися серйозно. Тоді там +-50 балів за хвіст грають роль. Я з товаришем взагалі ловлю виключно на саморобні моделі та Страйк Про за 25-30 грн. А ще один наш товариш взагалі має в коробі два воблера, одну вертушку і 4 дешевих силіконки. І це аж ніяк не заважає йому нас періодично обловлювати на Збручі ))))
Головне у рибалці має бути рибалка! Думати, аналізувати, робити правильні висновки, ну і звичайно навчаючись на помилках набувати досвіду.
Підтримую.... дорогі воблери  і всякі там причендали за собою носити в  трохярусних ящиках це теж саме що на карпа бойли різні закидати  ... ще ні разу на них нічого не зловив може в америкосі та німців на них ловлять в акваріумах а вот в наших диких ставах карп незнав шо таке бойл незнає і не буде знати , горох кукурудза мастирка , червяк опариш друге діло.... . ....
 
Цитата
согласен, знакомство не очень, но по моему это форум о рыбалке, а не "институт благородных девиц".
к сож. я не могу позволить себе изучать водоемы области за неимением большого количества свободного времени, и я перкрасно понимаю что поиск водоема это не отъемлимая часть тихой охоты. вот по этому я и задал свой вопрос... кто что бы посоветовал, а не обсуждал ......

  Подсказать я ничего не могу так как постоянно рыбачу на Днестре или его притоках а если и выбираюсь куда нибудь то в основном это р. Збручь (голавлик) или р. Случь (село Калиновка или тот же Губаров, голавлик, окунь, щучька), платники чёт меня не превлекают из за цен на них и тех же правил которые ограничивают меня в телодвижение. Выбираю восновном отдых для души а не для тела и количество рыбки не играет роли, вот и того ежжу восновном  на Днестр на три дня (РЕЛАКС ПОЛНЫЙ) впечятлений и эмоциональный заряд на неделю в перёд.
Сомневаюсь что р. Днестр действует на когото иначе????
 
Цитата
согласен, знакомство не очень, но по моему это форум о рыбалке, а не "институт благородных девиц".
к сож. я не могу позволить себе изучать водоемы области за неимением большого количества свободного времени, и я перкрасно понимаю что поиск водоема это не отъемлимая часть тихой охоты. вот по этому я и задал свой вопрос... кто что бы посоветовал, а не обсуждал ......
Вы уважніше форум почитуйте. От тут недавно парніша розказував про свої трофеї у Карпівцях. Сходіть на те ж Дубово, пройдіться по березі, подивіться які там улови в тих хто сидить. Можливо Вам і їхати далеко не прийдеться ;)
Про Росохи і коропа тут писали теж недавно.
 
Цитата
диких ставах карп незнав шо таке бойл незнає і не буде знати
Хоть я не карпятник но спробуй покормити місяць другий коропа бойлами і будеш здивований як дикий короп їх потом буде брати)) Тіки дорого це
 
Цитата
Днестр на три дня (РЕЛАКС ПОЛНЫЙ) впечятлений и эмоциональный заряд на неделю в перёд.
Сомневаюсь что р. Днестр действует на когото иначе????
ПРЕКРАСНО, я повністью згоден. але останнім часом там де я ловив (колодіївка, гораївка і пижівка) з берега не виходить шось взяти, а ось ти я так зрозумів тільки на хижака. а вот по донній рибі... хотілось би поподробнєє
 
Цитата
Хоть я не карпятник но спробуй покормити місяць другий коропа бойлами і будеш здивований як дикий короп їх потом буде брати)) Тіки дорого це
мені здається шо це міф.
хоча старші люди кажуть шо раніше крім бараболі та макуха навіть не знали про щось інше.
на сьогодні я чогось упевнений, шо наші браві арендатори шось таки поробляють тим ставкам, або б.. перед вихідними насиплють якого жмиху шоб та наїлась і не йшла

БУДЕШ ДОБРИЙ - КИНЕШ ПИТИ?!
 
Цитата
Хоть я не карпятник но спробуй покормити місяць другий коропа бойлами і будеш здивований як дикий короп їх потом буде брати)) Тіки дорого це
мені здається шо це міф.
хоча старші люди кажуть шо раніше крім бараболі та макуха навіть не знали про щось інше.
на сьогодні я чогось упевнений, шо наші браві арендатори шось таки поробляють тим ставкам, або б.. перед вихідними насиплють якого жмиху шоб та наїлась і не йшла
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!