Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
ПРЕКРАСНО, я повністью згоден. але останнім часом там де я ловив (колодіївка, гораївка і пижівка) з берега не виходить шось взяти, а ось ти я так зрозумів тільки на хижака. а вот по донній рибі... хотілось би поподробнєє

На білу теж їздемо. Після того як зійшов льод дуже прекрасно по непоганій плотві працюють шебутенці (подивись у мене і у Кльового Серьоги), пізніше перебираемось у Вахнівці, Чабанівку (по лящю) , потім ще пізніше (вже по окуню) у Субічь, Рогізна ну а завжди закриваемо сезон на Бакоті, і лящь непогано бере (з берега і з розтяжки) і окуньчика можна потягати.
 
Цитата
мені здається шо це міф
Коль здається то віру в міфи ніхто не відміняв! А я кажу те що чую не від 1го вже чоловіка!
 
Цитата
на карпа бойли різні закидати ... ще ні разу на них нічого не зловив
Я думав тільки я один такий
 
Сегодня фафакнул тёмной машинке с клубной наклейкой с гос. №9555 в половине одиннадцатого на перекрёстке Театральная-Соборная, в ответ - тишина... Кто це був?:bf::bq:
 
діло не в тому бойл чи не бойл, у мене знайомий, мною дуже уважаєма людина в плані рибалки, розказав одну історію (ну як же рибак без історій), поспорив з товаришем що зловить коропчика на вишню, просту вишню, і зловив....
а все дуже просто, - короп не ість шо попало, але основним органом яким він розпізнає навколишнє середовище є його страшний ротяка, ну рук у нього ж нема, ось - головне шоб він знайшов ту вишеньку (закормити) і обовязково він її засмоктне, але !!!! мова йде про волосянку! а далі вже все залежить чи правильно та волосянка звязана - довга чи коротка і чи правильний гачок
 
Я имею в виду интересность процесса.На воблеры намного приятнее и интереснее ловить , чем на всё остальное.
В блогах писал,что бомбил на вертуху, а воблеры молчали , а Киевляни отвечают ,что просто не умею на них ловить и не упираюсь и кавк убедился - это правда.
Если она клюёт на вертухаи то на воблер тоже клюнет.
Мне лично в данный момент по душе воблеры.
Человек сейчас хочет ловить щуку , а не летом. А сейчас щука у меня больше ловиться на воблеры.
ИМХО.
 
Цитата
Хоть я не карпятник но спробуй покормити місяць другий коропа бойлами і будеш здивований як дикий короп їх потом буде брати)) Тіки дорого це
Можливо , але карп це не собака яка сидить на привязі біля буди, і її кормлять чим попало і він змушений його їсти  , а потім привикає , наприклад ті карпи яких ловлю я а точніше в тих водоймах вони точно ніколи не будуть знати шо таке бойл... і по поводу того шо це дорого теж , ну так заче платить больше??? купив кіло гороху і лови скільки душа побажає ....
 
Цитата
купив кіло гороху і лови скільки душа побажає ....
Я бойли не нав"язую, просто на них реально ловити, і ті в кого бабла хватає і шукають трофейних карпів таким способом і принаджують його, кормлячи деякий час певну водойму бойлами, коп до них звикає а потом і кушає залюбки! Так само і горохом коропа кормлять, тіки це для нього більш звичніший харч))
 
Цитата
Сегодня фафакнул тёмной машинке с клубной наклейкой с гос. №9555 в половине одиннадцатого на перекрёстке Театральная-Соборная, в ответ - тишина... Кто це був?:bf::bq:

Авто  с номером Хмельницкого региона ? Какая марка автомобиля ?
 
Цитата
с.Устя Кам.-Подільського р-ну.Дорога нормальна до самої річки.Був там в неділю,впіймав 4 жерешка.
Дякую! а на що жереха впіймав:al:?
 
Цитата
Можливо , але карп це не собака яка сидить на привязі біля буди, і її кормлять чим попало і він змушений його їсти  , а потім привикає , наприклад ті карпи яких ловлю я а точніше в тих водоймах вони точно ніколи не будуть знати шо таке бойл... і по поводу того шо це дорого теж , ну так заче платить больше??? купив кіло гороху і лови скільки душа побажає ....
Вова , в тех ставках где ты ловишь карпа , мой племяха регулярно присаживает твоих карпов на бойли , ещё ничего не словил , но что такое бойл они точно знают , правда ещё не понимают  в чём прикол.:ap:
Так что не загорами , что скоро карпуши будут твой горох игнорировать и отдавать предпочтение нашим клубничным или шоколадным бойлам.:ap:
 
Може хто знає де в нашому місті можна записатись на "кружок" шахматістів?:bk:
PS. Продам трохчастніка, дорого!:bj:
 
Цитата
Може хто знає де в нашому місті можна записатись на "кружок" шахматістів?:bk:
PS. Продам трохчастніка, дорого!:bj:

Вазврат палюпе! Погарантіїоднозначно!
А нащо тобі шахматісти? Може б у йоги подався? Там хоч по лобі шахівницею нема шансів получити? А то ж хіба знаєш шо то за люди оті шахмарюги
 
Бойли це сила!!!!! на рахунок ціни можна робити самому варіантів безліч. просто потрібно пробувати результат буде по крупняку.:du:
 
Цитата
Може хто знає де в нашому місті можна записатись на "кружок" шахматістів?:bk:
Береш чекушку, папірос пачку і йдеш до філармонії (чи в парк Франка) на лавку в неділю зранку. Там мужички сидять, ну а далі розберешся.
 
Славко, там поки в шахи з "мужичками" грати навчишся алконавтом конкретно можна стати! ))))
 
Цитата
Може хто знає де в нашому місті можна записатись на "кружок" шахматістів?:bk:
PS. Продам трохчастніка, дорого!:bj:
Саня, там хвігурки хліпкі. На штангу йди. Там трудно шось зламати. :du:
 
Цитата
Салмо для начала тоже подойдёт , крути и жди.
Недавно разловил , но редко упирался, были другие фавориты.

Серега, для начала не пойдет, это один из самых самых, просто нужно подобрать к нему ключик:udochka:
да и Салмо фирма отнуть не из последних, что называется дешево и сердито, ты еще хорнетика (да и не только) прикупи, будешь удивлен))

недавно были споры по поводу веса трофеев, ради интереса взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...
 
Цитата
Серега, для начала не пойдет, это один из самых самых, просто нужно подобрать к нему ключик:udochka:
да и Салмо фирма отнуть не из последних, что называется дешево и сердито, ты еще хорнетика (да и не только) прикупи, будешь удивлен))

недавно были споры по поводу веса трофеев, ради интереса взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...

Дима...гдето полторашка??
 
Цитата
взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...
Крас-с-с-ава.  2.1кг.
 
Цитата
Дима...гдето полторашка??
Там походу задвушка
 
Цитата
Серега, для начала не пойдет, это один из самых самых, просто нужно подобрать к нему ключик:udochka:
да и Салмо фирма отнуть не из последних, что называется дешево и сердито, ты еще хорнетика (да и не только) прикупи, будешь удивлен))

недавно были споры по поводу веса трофеев, ради интереса взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...

А вобщето это надо у Вовки спросить
 
Цитата
Славко, там поки в шахи з "мужичками" грати навчишся алконавтом конкретно можна стати! ))))
Всеодно дешевше ніж рибалка :bj:
 
Цитата
Дякую! а на що жереха впіймав:al:?
В мене весь улов -на мепсовську вертушку.Напевне,поки що хріновенький я спінінгіст(жодна інша приманка в той день в мене не працювала).
 
Цитата
Серега, для начала не пойдет, это один из самых самых, просто нужно подобрать к нему ключик:udochka:
да и Салмо фирма отнуть не из последних, что называется дешево и сердито, ты еще хорнетика (да и не только) прикупи, будешь удивлен))

недавно были споры по поводу веса трофеев, ради интереса взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...
А в каком цвете хорнетик?
2,6 кг.
 
Цитата
ради интереса
2,45.Глаз-алмаз.
 
2.0-2.1 счучка))
 
Цитата
Може хто знає де в нашому місті можна записатись на "кружок" шахматістів?
PS. Продам трохчастніка, дорого!
ЇЇ по ходу прокляли після кіпішу з пропилом. Прийми мої співчуття :ak: Прикольна паловка була...
 
Цитата
Серега, для начала не пойдет, это один из самых самых, просто нужно подобрать к нему ключик:udochka:
да и Салмо фирма отнуть не из последних, что называется дешево и сердито, ты еще хорнетика (да и не только) прикупи, будешь удивлен))

недавно были споры по поводу веса трофеев, ради интереса взвесте мою счучку на глаз:schuka:
 сегодняшний улов...

Десь 1.8-1.9кг:dk:
 
Димыч говори вес , не томи.Ставки растут.:ap:
 
Цитата
Димыч говори вес , не томи.Ставки растут.:ap:

Хто ближчий до реальної ваги той отримує ПРИз, приз в студію:bj:!!!
Не, Дімон давай вже озвучуй вагу!!!
 
Хочу в воскресенье с утра поехать на Днестр на окуня, может хто был, посоветуйте места? Еду в первый раз подскажите, пожалуйсто что предпочитает днестровский окунь? Какую джиг головку нужно использовать(вес)?
 
Цитата
Сегодня фафакнул тёмной машинке с клубной наклейкой с гос. №9555 в половине одиннадцатого на перекрёстке Театральная-Соборная, в ответ - тишина... Кто це був?:bf::bq:
Эт моя. наверно :ar: громко слушал или жена :aq:за рулём была.
 
Цитата
Хочу в воскресенье с утра поехать на Днестр на окуня, может хто был, посоветуйте места? Еду в первый раз подскажите, пожалуйсто что предпочитает днестровский окунь? Какую джиг головку нужно использовать(вес)?

Зараз окунь мені кажиця бере скрісь. Головка як на мене то краще 3-4 грама.
 
Цитата
Хочу в воскресенье с утра поехать на Днестр на окуня, может хто был, посоветуйте места? Еду в первый раз подскажите, пожалуйсто что предпочитает днестровский окунь? Какую джиг головку нужно использовать(вес)?
Завтра еду, приеду отпишусь.
 
Цитата
Зараз окунь мені кажиця бере скрісь. Головка як на мене то краще 3-4 грама.
Костя чебурашки 4-5 грамм я купил, и взял офсетные крючки каматсу № 1.Но мне кажется что они для малых виброхвостов великоваты.
Какие крючки ты используеш , и какой цвет твистеров ?
 
просто хотелось сравнить как кто оценивает трофеи по фотографии (сам иногда сомневаюсь сколько весит) фото и реал разные вещи:be:

вот вес судите сами....
 
Цитата
2,45.Глаз-алмаз.

Цитата
Десь 1.8-1.9кг:dk:

Цитата
просто хотелось сравнить как кто оценивает трофеи по фотографии (сам иногда сомневаюсь сколько весит) фото и реал разные вещи:be:

вот вес судите сами....

І в кого глаз алмаз??? Пріз в студію!!!:dk::az:
 
Цитата
Костя чебурашки 4-5 грамм я купил, и взял офсетные крючки каматсу № 1.Но мне кажется что они для малых виброхвостов великоваты.
Какие крючки ты используеш , и какой цвет твистеров ?

http://www.gamakatsu.kiev.ua/product/krjuchok-gamakatsu-ls-3423f-nl-006/

Твистерок коричневого или тёмнокрасного оттенка, ещё тёмно зелён, в общем тёмные. менс
 
Цитата
просто хотелось сравнить как кто оценивает трофеи по фотографии (сам иногда сомневаюсь сколько весит) фото и реал разные вещи:be:

вот вес судите сами....

З воблером треба було важити, як на першій фотці.:do:
 
Цитата
http://www.gamakatsu.kiev.ua/product/krjuchok-gamakatsu-ls-3423f-nl-006/

Твистерок коричневого или тёмнокрасного оттенка, ещё тёмно зелён, в общем тёмные. менс
Спасибо Костя , а с двойным хвостом твистера подойдут ?
 
Цитата
Спасибо Костя , а с двойным хвостом твистера подойдут ?

 Серёга в принцыпе если берёт то берёт на всё а если нет то выпрашуется на без двойного хвоста. В Колодиевке летом когда ездили с рыбаками с форума брало на всё а в Субыче когда ты звонил то двойной на отрез отказывался брать!!!
 
Вчора з Славкою трохи поганяли зубатих! Вся з ікрою, зуби молоді, недавно полиняли, особої яктивносні не наблюдали, бере за край губи! Слава ще влупив трофейного кокуня на 80 сквад:bj:
 
вітаю, не погано порибачили, особливо кокунь порадував)))), якщо не секрет де клювало?
 
Мої вітання! Так тримати! У Слави на спіні новий модний тюнінг? Це щось із категорії "нано"? Номером телефону родбілдера поділитеся?
 
Цитата
Номером телефону родбілдера поділитеся?
Набери Славу, в нього ще ізолєнта є, зародбілдить))))
 
Цитата
Мої вітання! Так тримати! У Слави на спіні новий модний тюнінг? Це щось із категорії "нано"? Номером телефону родбілдера поділитеся?
Телефон майстра: 09724481З4 :)

Та от яка халепа трапилася була. На новому (рибалки 4 йому) Динамік 2 при закручувані катушкотримача-форегріпа лопла пропка на ньому. Клею гади пожаліли, і вона там трималася на чесному слові. Але в цілому палка сподобалася.
Це поки зробив тимчасовий бандаж. Думаю після заклейки вона буде як нова. :dv:
 
Прикольно. Значить твій Динамік збирається на одному заводі, що і моя Швейда. У мене також відійшла "ева" від "пробки" на ручці ))))
 
Цитата
Вчора з Славкою трохи поганяли зубатих! Вся з ікрою, зуби молоді, недавно полиняли, особої яктивносні не наблюдали, бере за край губи! Слава ще влупив трофейного кокуня на 80 сквад:bj:
Я сьогодні теж помахав
 
Цитата
Вчора з Славкою трохи поганяли зубатих! Вся з ікрою, зуби молоді, недавно полиняли, особої яктивносні не наблюдали, бере за край губи! Слава ще влупив трофейного кокуня на 80 сквад:bj:

день на день не приходиться:bl: (та мені взагалі здається що риба вивчила розпорядок вихідних днів і саме в ці дні її все пох.....:dp:) сьогодні там же майже повний ОП!, актвності 0, на трьох: дві досить непоганих зійшло (одна навіть з хфирменою блешнею), 2 взяли і декілька кокунів )) взагалі хрен..ко:bl:
 
Цитата
день на день не приходиться:bl: (та мені взагалі здається що риба вивчила розпорядок вихідних днів і саме в ці дні її все пох.....:dp:) сьогодні там же майже повний ОП!, актвності 0, на трьох: дві досить непоганих зійшло (одна навіть з хфирменою блешнею), 2 взяли і декілька кокунів )) взагалі хрен..ко:bl:
Да ,на выходные хоть на роботу ходи.
 
Цитата
Да ,на выходные хоть на роботу ходи
Да ну, погода просто переменная! Хотя сегодня за 2 часа 1 шурок, 1 сход грам 500-700+2 схода невидимых! Знакомого встретил, взял 2 по 1-1.2 кг где то! Берет сцука уже, но в разных водоемах по разному!!!
 
1 октября ловилось, несмотря на "молодой месяц", неправильное давление и шквальные порывы ветра. :ap:
 
Цитата
Да ,на выходные хоть на роботу ходи.
Не знаю як в кого я вчора за дві години на случі 3 щучки по кілу , вся стандартна один в один... хотя вітруган був конкретний але ловив в зарослях камишових там було затишніше...фото нема не фоткав...
 
Только что стоял на коленях в болоте на берегу Южного Буга и плакал:ap:.
Вцепилась мамка около метра длинной и толстая толстая , а бока жёлтые.
Три раза подводил под берег ,а взять немогу высота берега не позволяет.
И обидно, что подсак лежит недалеко в машине и помочь некому.
Лежит бревно под ногами , а взять немогу .
Скокнула мысль ,хоть сфотографирую и до рюкзока тоже дотянуться немогу.
Лёг на камыш ,намок ,дотронулся до её жабр ,рывок и крючок на джиг головке стал ровный как гвоздь.
Плюнул , обтряхнулся и пошёл дамой грязный ,мокрый и злой как собака.
 
У меня тоже были случаи... С тех пор начинаю рыбылку раскладыванием подсака, заканчиваю - складыванием.
 
Цитата
Только что стоял на коленях в болоте на берегу Южного Буга и плакал:ap:.
Вцепилась мамка около метра длинной и толстая толстая , а бока жёлтые.
Три раза подводил под берег ,а взять немогу высота берега не позволяет.
И обидно, что подсак лежит недалеко в машине и помочь некому.
Лежит бревно под ногами , а взять немогу .
Скокнула мысль ,хоть сфотографирую и до рюкзока тоже дотянуться немогу.
Лёг на камыш ,намок ,дотронулся до её жабр ,рывок и крючок на джиг головке стал ровный как гвоздь.
Плюнул , обтряхнулся и пошёл дамой грязный ,мокрый и злой как собака.

Да блін Серьога буває і таке!!!
Цього мабуть свому ворогу щкода побажати. Я собі навіть не уявляю скільки в тебе адреналіну виділелось:bj:
 
Цитата
Только что стоял на коленях в болоте на берегу Южного Буга и плакал:ap:.
Вцепилась мамка около метра длинной и толстая толстая , а бока жёлтые.
Три раза подводил под берег ,а взять немогу высота берега не позволяет.
И обидно, что подсак лежит недалеко в машине и помочь некому.
Лежит бревно под ногами , а взять немогу .
Скокнула мысль ,хоть сфотографирую и до рюкзока тоже дотянуться немогу.
Лёг на камыш ,намок ,дотронулся до её жабр ,рывок и крючок на джиг головке стал ровный как гвоздь.
Плюнул , обтряхнулся и пошёл дамой грязный ,мокрый и злой как собака.
Красиво описано. Сабанеев отдыхает. :ds: Серега, не стоит расстраиваться. Ее потомство еще не раз принесет тебе радостные мгновения.:dk:
 
Цитата

Ее потомство еще не раз принесет тебе радостные мгновения.:dk:

Чому потомство, тепер в тебе є ціль. Ти ж знаєш де вона живе.... Років три назад закинув кастмастер і зразу ж на падінні удар і в сторону. До берега метрів 50-60 я мотаю, а фрикціон в другу сторону (хоча був чуть-чуть відпущений) і так секунд 20-30, я кручу ручку а вона мотає в другу сторону і притому так, що злякався, що спінінгу торба. Потім свічка (хоча з води випригнула висунулась тільки до половини), знову на середину і легкість. Думав що нитку коцнула, але тащу і відчуваю, ща кастмастер на місці, не можу зрозуміти як зійшла. Коли витащив, зрозумів (стало ще гірше). На тройніку один гачок відламаний. До цього часу згадую, теж була добра. Всім НХНЧ. А ти її ще знайдеш.
 
Найду конечно ,главное ,что бы Олешинские робингуды ночью острогой не нашли или сеткой , там такое регулярно практикуется.
 
Вот про такой крэнк я расказывал.
Что на щуке оборвался.
 
Цитата
Вот про такой крэнк я расказывал.
Что на щуке оборвался.

це ратлін...:wink:
 
Цитата
це ратлін...:wink:
Извеняюсь ,плохо осведомлён :ap:.
Но ловил даже под названием кренк.
 
Цитата
Извеняюсь ,плохо осведомлён :ap:.
Но ловил даже под названием кренк.

Нікого не слухай, купи такий самий і знову ж назви його КРЕНКОМ!
"Как Вы лодку назовёте, так она и поплывёт" (с) :bf:

Сьогодні зранку мав можливість трохи поджигувати в районі морської школи..:du: результат на фото :dn:
 
Цитата
результат на фото
Гарний риП! Однозначно... Ну що тут скажеш... тільки те, що мій побільше буде :dk:. Можна глянути ТУТ
 
Судаки братів Стецюків так нагнали рибацького апетиту, що замість обіду поїхав пополювати на годинку й собі на хижака .Ось така щучка стала винагородою - 2 кг,зловлена на Салмовський тонучий слайдер.
 
Цитата
Судаки братів Стецюків так нагнали рибацького апетиту, що замість обіду поїхав пополювати на годинку й собі на хижака .Ось така щучка стала винагородою - 2 кг,зловлена на Салмовський тонучий слайдер.
Хорошая щучка 5++))
 
Цитата
Судаки братів Стецюків так нагнали рибацького апетиту, що замість обіду поїхав пополювати на годинку й собі на хижака .Ось така щучка стала винагородою - 2 кг,зловлена на Салмовський тонучий слайдер.

А где можно за час так порыбачить в Хмельницком?)))
 
Цитата
А где можно за час так порыбачить в Хмельницком?)))
Де???? це питання  загадка , її можна зловити в любому жабовніку.........аби вона там була і хотіла їсти...
 
Цитата
Де???? це питання  загадка , її можна зловити в любому жабовніку.........аби вона там була і хотіла їсти...

Так вот и интересно где она у нас в городе есть и хочет есть))))
 
Цитата
Так вот и интересно где она у нас в городе есть и хочет есть))))
Если чено ,то поймать можно в любой точке Южного Буга.
Я ловил и с песочка пляжа и на выходе с плоской и на гречанах и на дальних гречанах и даже напротив Эпицентра.
Только суть в том , что она на Южном Буге очень прошенная и её мало.
Хотя ребята показывают мастер класс , уважуха и + в репу.
А вот на лодочке напротив пожарной части окуня на микруху ох как можно погонять ,но лучше на расвете , пока ветер не поднялся.
 
Цитата
А где можно за час так порыбачить в Хмельницком?)))

Цитата
Если чено ,то поймать можно в любой точке Южного Буга.
Я ловил и с песочка пляжа и на выходе с плоской и на гречанах и на дальних гречанах и даже напротив Эпицентра.
Только суть в том , что она на Южном Буге очень прошенная и её мало.
Хотя ребята показывают мастер класс , уважуха и + в репу.
А вот на лодочке напротив пожарной части окуня на микруху ох как можно погонять ,но лучше на расвете , пока ветер не поднялся.

Серега правильні місця радить:bf:,мені пощастило на р.Плоскій біля Царського озера.:bk:
 
Цитата
Серега правильні місця радить:bf:,мені пощастило на р.Плоскій біля Царського озера.:bk:

Я колись теж там пробував на живця, то самі шнурки брали. Всі випустив, але нерви полоскотали, кожен раз думав що щось путнє взяло.)))
 
Мне как начинающему спиннингисту, наконец улыбнулась удача! Клев начался только после 12:00, все экземпляры были пойманы на Джексоновского Карася 6см. (правда крючки пришлось сменить сразу же после схода приличной зубатой, тройник ставил Гамакатсу на 1 номер больше чем родные, дабы не было перехлёстов пришлось одеть ниппель 4-5 мм. между колечком и ушком воблера). Ощущения не передаваемые!!!!
 
Цитата
Мне как начинающему спиннингисту, наконец улыбнулась удача! Клев начался только после 12:00, все экземпляры были пойманы на Джексоновского Карася 6см. (правда крючки пришлось сменить сразу же после схода приличной зубатой, тройник ставил Гамакатсу на 1 номер больше чем родные, дабы не было перехлёстов пришлось одеть ниппель 4-5 мм. между колечком и ушком воблера). Ощущения не передаваемые!!!!
Отличное начало.Так держать.
 
Цитата
все экземпляры были пойманы на Джексоновского Карася 6см.
А вот я не могу разловить того карася уже пару лет.Вроде и всегда пробую и экспериментирую с проводкой,но никак.
 
Цитата
А вот я не могу разловить того карася уже пару лет.Вроде и всегда пробую и экспериментирую с проводкой,но никак.
Серёга я так понял ,что воблер воблеру рознь ,одни ловят другие молчат.
 
Цитата
А вот я не могу разловить того карася уже пару лет.Вроде и всегда пробую и экспериментирую с проводкой,но никак.

Дак це нормально, для того, щоб розловити його, дай комусь на нього половити, нехай розловить його... при чому в тебе на очах.....  в мене таке було не раз... ми постійно з напарником риємось один в одного в "сундучках", і після того як достаєш якесь гуано:ap: з його коробочки, обовязково питаю чи він шось ловив на нього, якщо ж ні - сміливо вішаю на застьожку... після того як в тебе на очах твоя ж цяцька запрацює просто почнеш і сам у неї вірити...:bk: вот так воно і получається, як в казці)))):dt::biggrin:
 
Цитата
Дак це нормально, для того, щоб розловити його, дай комусь на нього половити, нехай розловить його... при чому в тебе на очах.....  в мене таке було не раз... ми постійно з напарником риємось один в одного в "сундучках", і після того як достаєш якесь гуано:ap: з його коробочки, обовязково питаю чи він шось ловив на нього, якщо ж ні - сміливо вішаю на застьожку... після того як в тебе на очах твоя ж цяцька запрацює просто почнеш і сам у неї вірити...:bk: вот так воно і получається, як в казці)))):dt::biggrin:

Да....вера в приманку дело первое,может как раз в этом и дело .
П.с Как правило после того как кто то возьмёт у меня приманку в коробке я её больше не вижу(оборвут у меня на глазах) всёравно ,что специально.
 
А я в 2  поверил и оба оборвал на щуках.
Есть ещё один , последний в которого верю :ap:.
А дальше нужно искать :ap:.
Какие там красиво  играют ?
 
Цитата
Отличное начало.Так держать.
Благодарю за поддержку!!!!
 
Цитата
А вот я не могу разловить того карася уже пару лет.Вроде и всегда пробую и экспериментирую с проводкой,но никак.
Вчера карась в 8 см. молчал, а 6-см. показал себя с наилучшей стороны, цвет желто-красный, окрас полупрозрачный, в середине не то фольга , не то голограмма, при поворотах воблера переливается, раньше таких не встечал. Разловлен на первой же рыбалке. Проводка медленная, с паузами!!!
 
Цитата
Вчера карась в 8 см. молчал, а 6-см. показал себя с наилучшей стороны, цвет желто-красный, окрас полупрозрачный, в середине не то фольга , не то голограмма, при поворотах воблера переливается, раньше таких не встечал. Разловлен на первой же рыбалке. Проводка медленная, с паузами!!!

а фото можна??
 
Цитата
а фото можна??
Серёга у меня такой есть , он больше на линя похож.Сам жёлтый а на просвет зелёный.
 
Цитата
Мне как начинающему спиннингисту, наконец улыбнулась удача! Клев начался только после 12:00, все экземпляры были пойманы на Джексоновского Карася 6см. (правда крючки пришлось сменить сразу же после схода приличной зубатой, тройник ставил Гамакатсу на 1 номер больше чем родные, дабы не было перехлёстов пришлось одеть ниппель 4-5 мм. между колечком и ушком воблера). Ощущения не передаваемые!!!!

отлично! а на крюках экономить себе дороже, проверенно неоднократно, я если воблер из дешевых и ловить сразу крюки меняю


по поводу карася у меня таже история что и у shevchuki, не ловит хоть тресни!
 
І у мене два самих модних у самих популярних кольорах та розмірах - в неділю буду намагатися щось із цим робити! ;)
 
Цитата



по поводу карася у меня таже история что и у shevchuki, не ловит хоть тресни!

А у меня был один 6 см ред-хед ловил отменно, оставлен на какой-то коряге :ak:
после чего купил другой анологичный первому.... не ловит и всё....  после чего перешел на минноу.
 
Цитата
І у мене два самих модних у самих популярних кольорах та розмірах - в неділю буду намагатися щось із цим робити! ;)
В мене теж є такий карась , 6 см в принципі щучка та окунь на нього брала не погано , і ще маю DoRaDo Lake , дуже похожий на карася , ігра та сама але він більш якісніший і коштує трішки більше...
 
Хто ще не переглядав блогSerg Admin? Будьмо небайдужі!
 
Цитата
а фото можна??
Фотка не очень, но видно. Модель карася VJ-KA6FC. В наличии в магазине возле остановки ЖД вокзала, и если не ошибаюсь в офис-центре. Две поклёвки были в начале проводки, скорее всего всплеск привлек внимание зубатой, а одна поклевка в конце проводки, возле лодки.
 
Цитата
Фотка не очень, но видно. Модель карася VJ-KA6FC. В наличии в магазине возле остановки ЖД вокзала, и если не ошибаюсь в офис-центре. Две поклёвки были в начале проводки, скорее всего всплеск привлек внимание зубатой, а одна поклевка в конце проводки, возле лодки.
О один в один, а на солнечный просвет пузо у него зелёное, в тени жёлтое.
Точно линь.:ap:
 
Цитата
Фотка не очень, но видно. Модель карася VJ-KA6FC. В наличии в магазине возле остановки ЖД вокзала, и если не ошибаюсь в офис-центре. Две поклёвки были в начале проводки, скорее всего всплеск привлек внимание зубатой, а одна поклевка в конце проводки, возле лодки.

у меня не такой расцветки,а с блёсками серебристый
 
Цитата
у меня не такой расцветки,а с блёсками серебристый
Будет ловить, у меня в такой расцветки Сильвер Фокс, от него тоже не отказывались. Правда игра в Сильвер Фокс не так ярко выражена!!!
 
Всем драсте! Никогда в жизни не ловил хищника, но оч хочу)))! Народ посоветуйте плз с чего начать, в плане приманок!?
 
Цитата
Всем драсте! Никогда в жизни не ловил хищника, но оч хочу)))! Народ посоветуйте плз с чего начать, в плане приманок!?

Для начала спининг и рыбное место))))
 
Цитата
Всем драсте! Никогда в жизни не ловил хищника, но оч хочу)))! Народ посоветуйте плз с чего начать, в плане приманок!?
Здесь посмотри!!!
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=591
 
Цитата
Для начала спининг и рыбное место))))
Это да.... погодь запишу)))))))
 
Цитата
Это да.... погодь запишу)))))))

Ну а если серьезно то конкретно тебе никто не скажет, так как все зависит от водоема, рыбы, погоды и прочего. Тоже уже несколько раз пробовали но пока безрезультатно, но надежду не теряем. Возможно у тебя получиться с первого раза, удачи.
 
Цитата
Ну а если серьезно то конкретно тебе никто не скажет, так как все зависит от водоема, рыбы, погоды и прочего. Тоже уже несколько раз пробовали но пока безрезультатно, но надежду не теряем. Возможно у тебя получиться с первого раза, удачи.
Так это никто ж не спорит))) Да и тему такую вижу уже обсуждали ранее (хотя кому я расказываю, сама ж её подымала).... В любом случаи спасибо всем кто отозвался) Выводы для себя сделал.... будем пробовать)!!!!!
 
Цитата
Лучше сразу сесть за мерседес, а не дойти к нему через запорожцы , москвичи и жигули :ap:.
Начинайте сразу с воблеров , а то будет как у меня . Есть три коробки приманок, а на рыбалку езжу с одной . Тупо выкинутые деньги.
А сейчас пришёл к выводу , что достаточно 2 - 3  хороших воблера.Главное прочувствовать их .Последние рыбалки использую 3 воблера и всё.Ну иногда одеваю вертухи мепс из - за прошлых боевых заслуг ,но тогда ещё не получалось ловить на воблеры.Силикон последнее время не использую ( но на всякий случай вожу ). Это я про щуку.
За обрывы не страшно , ловлю с лодки и на крепкий шнур, подплыл отцепил.
Ну конечно на судака и окуня нужен силикон ,но это уже другая история.
Из личного опыта .

А что ж это за три таких волшебных вооблера???
 
Цитата
А что ж это за три таких волшебных вооблера???

это как "три орешка для золушки"....  
у каждого рыбака они свои,
вот когда прикупишь десяток-другой всякого разного барахла и однажды стоя на берегу или сидя в лодке подумаешь :"а один хрен не клюёт, брошу ка я вот ЭТО..."  
ЭТО и будет первым "орешком",а потом похожим образом найдёшь и остальные... НО ни в коем случае не переставай возить с собой весь "арсенал" ибо никогда не знаешь что превратится в "орешек"...

а если серьёзно, мне советовали начинать с "мепсов" (какие именно описывалось чуть выше), по своему опыту скажу, что 100% МАСТ ХЭВ - "блю фокс" чисто белый №4, на окуня можно и помельче № 1 или 2.
катушка для начала (на первые пару-тройку лет) пока не убъешь - RYOBI ECUSIMA 2000-2500 на выбор.
палку выберешь по цене и чтоб руку легла, не особо дорого и с хорошим запасом прочности "TICA" (тика).
леску и поводки , с нитки начинать не стоит - дорого.  ИМХО.

а далее, как говорится - СКОЛЬКО ЛЮДЕЙ, СТОЛЬКО И МНЕНИЙ.
 
Спасиб.... и повесилил, и с пользой))
 
Беру любой воблер с подходящими техническими требованиями, цепляю и начинаю кидать.
Пробую как он играет и как люди советуют.
Час кидаешь , два кидаешь и опа , что то стукнуло..
Понимаешь в какой момент проводки произошёл удар.
Пытаешся повторить такую же проводку и БАЦ , понеслась.
Главное что бы не оборвала.
А то будет как у меня , только раздуплил воблер, а его съели.
Дешёвых китайцев по 6 грн пробовал - не розлавливаются ( в Крыму с дури накупил ) .
У меня ратлины работают. Дешёвые СПРО , Каматсу.

Из вертушек реально работает Мепс Аглия 3 белая с красно - чёрными точками.
По окуню Мепс XD жолтый.
 
Цитата
Для начала спининг и рыбное место))))

Жалко що тут не сайт знакомств , я би для початку що інше запропонував би для дами, а то її тут всі воблерами і вертухами зразу засипали.....:ap::dk::dk::dk::dv::dv:
 
Цитата
удачи.
Тепер з першого точно не "получится".
 
Цитата
Из вертушек реально работает Мепс Аглия 3 белая с красно - чёрными точками.
В мене два тижні тому точно така по жереху спрацювала(4 штуки при чому два зовсім непогані),правда,підкрадався я до них ду-у-же обережно(до сих пір не читав,як і на що правильно жереха ловити,але така моя тактика спрацювала+рибалка дуже сподобалась).
 
А у меня сегодня событие: я розловил наконец то карася!!!!!!Да как разловил-больше половины улова-его заслугаи добытая рыбка отличалась размерами по больше,приманка простоКЛАСС!!!главное понять как её вести,я уже понял.
Вот результат,и в этот день рабочие приманки:
 
Цитата
Тепер з першого точно не "получится".

100%%:am::am:
 
Саша (Bonus) вот приправа
 
Цитата
А у меня сегодня событие: я розловил наконец то карася!!!!!!Да как разловил-больше половины улова-его заслугаи добытая рыбка отличалась размерами по больше,приманка простоКЛАСС!!!главное понять как её вести,я уже понял.
Вот результат,и в этот день рабочие приманки:
Мои поздравления!!! Что за воб, на фото слева???
 
Цитата
Мои поздравления!!! Что за воб, на фото слева???

Якщо не помиляюсь то це Тайфун - 1
 
Цитата
Всем драсте! Никогда в жизни не ловил хищника, но оч хочу)))! Народ посоветуйте плз с чего начать, в плане приманок!?
По твоему запросу!!! Вот ссылочка http://www.ex.ua/view/546770?r=1987 . Материала для изучения, валом, полезного очень много!!!!
 
Цитата
Якщо не помиляюсь то це Тайфун - 1
Благодарю! Где у нас его можно посмотреть, прикупить???
 
Цитата
По твоему запросу!!! Вот ссылочка http://www.ex.ua/view/546770?r=1987 . Материала для изучения, валом, полезного очень много!!!!

Спасиб) Обезательно гляну!
 
Цитата
Благодарю! Где у нас его можно посмотреть, прикупить???

В Юності бачив.В Штормі на овочевому є оригінал від Ю-Зурі.
 
Цитата
Благодарю! Где у нас его можно посмотреть, прикупить???

По алее, где когда то стояли палатки, как идти к овощному базару к центральному входу с левой стороны есть рыболовный магазин.Там серьёзный выбор Серебряного ручья.
 
Цитата
По алее, где когда то стояли палатки, как идти к овощному базару к центральному входу с левой стороны есть рыболовный магазин.Там серьёзный выбор Серебряного ручья.
Дуже вдячний!
 
Цитата
А у меня сегодня событие: я розловил наконец то карася!!!!!!Да как разловил-больше половины улова-его заслугаи добытая рыбка отличалась размерами по больше,приманка простоКЛАСС!!!главное понять как её вести,я уже понял.
Вот результат,и в этот день рабочие приманки:
Дай карася завтра покидать.:ap:
Серёга - красава. 5 +++++.
 
Цитата
Якщо не помиляюсь то це Тайфун - 1
Вот это мой третий воблер в который верю и ловит.
Опять Серёге Шевчуки спасибо.
Сам мне его купил, показал как ловить и где на него ловится. Респект и уважуха.
 
Цитата
Вот это мой третий воблер в который верю и ловит.
Опять Серёге Шевчуки спасибо.
Сам мне его купил, показал как ловить и где на него ловится. Респект и уважуха.

Тайфун - 0також смертельна зброя особливо, літом між ліліями,восени також пересвідчився що і з півтораметрової глубини на нього гарно щука виходить.
 
Цитата
Тайфун - 0також смертельна зброя особливо, літом між ліліями,восени також пересвідчився що і з півтораметрової глубини на нього гарно щука виходить.
Скоро из - за этих воблеров прейдётся кидать семью и ехать на зароботки.:ap:
 
Цитата
А у меня сегодня событие: я розловил наконец то карася!!!!!!Да как разловил-больше половины улова-его заслугаи добытая рыбка отличалась размерами по больше,приманка простоКЛАСС!!!главное понять как её вести,я уже понял.
Вот результат,и в этот день рабочие приманки:

А если не секрет, где рыбачили и какие условия? Можно в ЛС.
 
Сьогодні зранку довго в цій темі шукав посилання на фільм про "атаку тайменей". Раніше не мав змоги подивитись. А коли знайшов, скачав і подивився... Капєц. Я вже пів дня на емоціях.  Тепер я знаю що таке щастя.:bk:
Хто ще не бачив-  https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=558
 
Цитата
Сьогодні зранку довго в цій темі шукав посилання на фільм про "атаку тайменей". Раніше не мав змоги подивитись. А коли знайшов, скачав і подивився... Капєц. Я вже пів дня на емоціях.  Тепер я знаю що таке щастя.:bk:
Хто ще не бачив-  https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=558
Да фильм реально запоминающийся.Кто не видел , много потерял.
 
Цитата
А если не секрет, где рыбачили и какие условия? Можно в ЛС.

Водоём частный и ловля рыбы запрещена.Попасть туда можно только по знакомству.
 
Цитата
Сьогодні зранку довго в цій темі шукав посилання на фільм про "атаку тайменей". Раніше не мав змоги подивитись. А коли знайшов, скачав і подивився... Капєц. Я вже пів дня на емоціях.  Тепер я знаю що таке щастя.:bk:
Хто ще не бачив-  https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=558
Після цього поста, сів і знову передивився цей фільм.... шо тут скажеш - шедевр...
А Стецюк все не міг успокоїтись після недавнього судачка і знову береться за своє, і знову в туфлях, але цього разу уже невеликий толстолобик:bk: https://www.youtube.com/watch?v=1pZsoNtPOio
 
Цитата
Сьогодні зранку довго в цій темі шукав посилання на фільм про "атаку тайменей". Раніше не мав змоги подивитись. А коли знайшов, скачав і подивився... Капєц. Я вже пів дня на емоціях.  Тепер я знаю що таке щастя.:bk:
Хто ще не бачив-  https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=558
Я після цього поста вирішив іще раз переглянути і хочу сказати, що фільм дійсно потужний....:bf:
А Стецюк все ж ніяк не міг успокоїтись після недавнього судачка і продовжив своє шествіє в туфлях :ap: черговою його жертвою стає ось такий лобатенький)))))
https://www.youtube.com/watch?v=K48uc9lGoEY
 
Цитата
Да фильм реально запоминающийся.Кто не видел , много потерял.

Да....ради таких моментов стоить копить годами на такую рыбалку...Жалко у нас в Украине нету подобных мест:ak::ak:

Во такая же схема рыбалки  http://taimentour.ru/?a=fishing&b=11
 
Цитата
і продовжив своє шествіє в туфлях
Це новий фартовий ребацкий фен шуй, в кого не клює - замість сапог прикупіть лакіровані туфєльки і будете в прилові:bj:
 
Цитата
Це новий фартовий ребацкий фен шуй, в кого не клює - замість сапог прикупіть лакіровані туфєльки і будете в прилові:bj:
И щёточку с гуталином для фарта вместо антрактанта :ap:.
 
Цитата
И щёточку с гуталином для фарта вместо антрактанта :ap:.

Він наверно начищає зовсім не туфлі, і не зовсім гуталіном (хоть і тоже на г..... починається :ap:) шоб таку рибу ловити)))):be:
 
Мужики, ви красавці, просто ****! Нереально круто!
 
Цитата
Саша (Bonus) вот приправа
а я взял этот рецепт http://www.belarus.e-stile.ru/kylinaria/1/14/. Тоже, все дешево и вкусно.
через сутки маринования, пошла с водочкой, как "дети в школу" )))
 
Вот так вот сьодні порибачив .....:bf:
 
Цитата
Вот так вот сьодні порибачив .....:bf:

Крас-с-ава! На що судацюра хапнув?
 
Цитата
Да....ради таких моментов стоить копить годами на такую рыбалку...Жалко у нас в Украине нету подобных мес

Для поїздки на далекий схід бюджет дуже потужний, а от в заполярний Урал впринципі можна, бюджет в рази менший тут головне вже не гроші, а хороша компанія.
 
Всем привет коллеги, мне на мыло пришла вот такая ссылочка, может и Вам всем тоже, если нет, то не оставайтесь равнодушными (https://www.rybalka.com/petition/)
 
Цитата
Крас-с-ава! На що судацюра хапнув?

Балансир "рапала 5"
 
Цитата
А Стецюк все ж ніяк не міг успокоїтись
Ви б ще, як американці, "азійського коропа" в Китай відправляли.:ap:
 
В неділю поганяв плямистих, смугастих та ……….. ( на великой реке Бовенец)!!!:ay:
 
Цитата
В неділю поганяв плямистих, смугастих та ……….. ( на великой реке Бовенец)!!!:ay:

ого.... щуки такого размера и тебя погонять могут))) классно порыбачил)))
 
Ecsv plfhjdf/
В неділю закривав сезон по коропу, вийшло досить непогано враховуючи три досадних сходи... Рибачив на одному з кооперативних водойм, доступ до якої трохи обмежений :bk:
 
Цитата
В неділю поганяв плямистих, смугастих та ……….. ( на великой реке Бовенец)!!!:ay:
Окунёк - красавчик!!!
 
Цитата
В неділю закривав сезон
Красава. А чого закрив. рибалка не закривається ніколи. Я наприклад взимку більше ловлю.
 
Цитата
Красава. А чого закрив. рибалка не закривається ніколи. Я наприклад взимку більше ловлю.

Дякую! Ну я, напевне, не так висловився:bk:. Звичайно не закрив, а снасті з сигналізаторами відложив до весни, а в руки взяв інший робочий інструмент :dk:
 
Цитата
Ecsv plfhjdf/
В неділю закривав сезон по коропу, вийшло досить непогано враховуючи три досадних сходи... Рибачив на одному з кооперативних водойм, доступ до якої трохи обмежений :bk:

Да уж , зачетненько однозначно ! А хто не откликнулся на приглашения Петровича - пусть кусает локти ....
 
Всем привет! Ко мне тут слух дошол что на Дубовском озере, там где 60 грн билет, хичника розрешили ловить на шарик... Кто-то что то такое слышал, или пушка????
 
Гляньте як наші хлопці рибачять.:be:
http://sasha-st.rybalka.com/microblog/view/2469/
 
Цитата
Гляньте як наші хлопці рибачять.:be:
http://sasha-st.rybalka.com/microblog/view/2469/

Це всьо ті ж туфлі.:am:
Поділітся де купляли:dk:\
5+
 
Цитата
Це всьо ті ж туфлі.:am:
Поділітся де купляли:dk:\
5+

Мабудь зі Штатів з секонду прислали:bj::bj::bj: в нагрузку до шнурів і катух:bf:
 
Аууу) Люди... так что там с дубовским озером по хищной рыбе????....
 
Цитата
Аууу) Люди... так что там с дубовским озером по хищной рыбе????....
Сходіть там прогуляйтеся ввечері. Розвідаєте і нам розкажете :)
Я там минулої осені окуньків на палець ловив. Людей з силіконом було багато. Що там цього року не знаю. Але без лодки там складна водойма, саме цікаве по середині.
 
Цитата
Сходіть там прогуляйтеся ввечері. Розвідаєте і нам розкажете :)
Я там минулої осені окуньків на палець ловив. Людей з силіконом було багато. Що там цього року не знаю. Але без лодки там складна водойма, саме цікаве по середині.

і на цьому дякую!) Шось буду думати!)
 
Цитата
Аууу) Люди... так что там с дубовским озером по хищной рыбе????....

Краще по річці походи, ловлю періодично.
 
Цитата
Мабудь зі Штатів з секонду прислали:bj::bj::bj: в нагрузку до шнурів і катух:bf:

Які штати? який секонд? :ao: Мєсна туча рулить :dm::bj::bj::bj:
Доречі, на рахунок шнурів - на днях маємо заказувати собі знову шнури Sufix Performance Braid :bf:. Хто хоче собі - пишемо Басу в лічку:dk:
 
Цитата
Краще по річці походи, ловлю періодично.
По якій саме? Кудрянці? Де?
 
Сьогодны при сильному вітрові і дощеві зацепив хайку на 2 кг
 
нече так рыбалочка http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10565/
 
Цитата
Аууу) Люди... так что там с дубовским озером по хищной рыбе????....

Була халява...... а зара 15 грн зробили
 
Цитата
Була халява...... а зара 15 грн зробили
А щось влітає там? Є якісь happy story?
 
Цитата
А щось влітає там? Є якісь happy story?

Слышал о судаке на 2кг.......................И о 15гр тоже слышал..
 
Завтра після обіду їду ганяти хіЩніка, є поки 1 вільне місце, може буде 2! Бажаючі приєднатися пишіть в лічку
 
Цитата
Завтра після обіду їду ганяти хіЩніка, є поки 1 вільне місце, може буде 2! Бажаючі приєднатися пишіть в лічку
Буква Щ настораживает :ap:, но не могу , работа.
 
Цитата
Слышал о судаке на 2кг.......................И о 15гр тоже слышал..
Я тоже чув, з достовірних джерел, що зловили там (рік тому вроді) судака 3-5-7 (точно не помню). Просто цікаво чи це одиничний випадок чи там реально щось зловити.
 
ловля судака і щуку не дуже великих розмірів.............1кг...1.5......2кг
 
Все ще є вільне місце, виїжаєм після 13-00! Бажаючі в лс або краще на телефон!
 
Цитата
Все ще є вільне місце
візміть мене, писав вам іще вчора в лс, але мабуть щось не пройшло 0979241266
 
Цитата
писав вам іще вчора в лс
Давай на ти давай! Я відправив телефон в лічку, якщо не дойшло то звони сюда О9197ОО777 домовимось
 
Цитата
ловля судака і щуку не дуже великих розмірів.............1кг...1.5......2кг

Насчот судака поподробней пожалуйста!!!! Реально ловили или ...?
 
Цитата
Насчот судака поподробней пожалуйста!!!! Реально ловили или ...?

ну да ріально...........сьогодні казали що мужик на 4 кг судака зловив............подробиць я не знаю
 
Цитата
Давай на ти давай! Я відправив телефон в лічку, якщо не дойшло то звони сюда О9197ОО777 домовимось

не звони йому на цей номер,  091 - реально дорогий оператор, він такими заманухами бонуси собі набиває:do:
 
Цитата
Насчот судака поподробней пожалуйста!!!! Реально ловили или ...?

Вчора пів дня проходив по дубовскому.... Результат?- забагрив одного рака за хвоста!))))))) Але риба там є! Біля мене мужики судака справно ловили (біля дамби як від гаї їхати)! Судак десь в районі 1 кг...
 
Цитата
Вчора пів дня проходив по дубовскому.... Результат?- забагрив одного рака за хвоста!))))))) Але риба там є! Біля мене мужики судака справно ловили (біля дамби як від гаї їхати)! Судак десь в районі 1 кг...

А з лодки там можна?
 
Цитата
А з лодки там можна?

Не знаю, не цікавився!)
 
Поздравляю всех с первым снегом))))
 
Спасибо! У нас в Киеве тоже вчера был снег.:dv:
 
Цитата
А з лодки там можна?
З лодки не дозволяють.
 
Цитата
А з лодки там можна?
Ні.............:aq:
 
Риболови, що думаєти з кльовом в таку погоду? Риба мабуть:dc:.
 
Цитата
Риболови, що думаєти з кльовом в таку погоду? Риба мабуть:dc:.
Як мінімум, вчора ввечері вона клювала.

P. S.
Я сьогодні з ночьовкою їхати зібрався :be:
 
Цитата
Риболови, що думаєти з кльовом в таку погоду? Риба мабуть:dc:.
шо думати я сьогодні промахав до обіда в халасту , ні одного удара , навіть окуневого,.. мабуть вона дійсно :ar::dc::dc:
 
Цитата
Я сьогодні з ночьовкою їхати зібрався
а це вже екстрім:ak::ak::ak:
 
Сегодня порыбачил:dn:( смотрите блоги "кружок")
 
Цитата
Сегодня порыбачил:dn:( смотрите блоги "кружок")

Гарна мамка!!!:fish::ay: а блог знаходиться ось тут
 
Цитата
а блог знаходиться ось тут
Саня, я не зміг це зробити......:bl:
 
Цитата
на новий прут потрібні
Ігорьок, а прут який  будеш купувати?:al:
 
Вот  сегодня тоже с товарищем покидал немножко вобы ))
 
Цитата
Вот  сегодня тоже с товарищем покидал немножко вобы ))

на сколько потянула???
 
Цитата
Ігорьок, а прут який  будеш купувати?:al:

Вот такий http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=13919 ,а потім буду ще й бус якийсь купувати щоб його возити!
 
temaxdatasvit з коришом Ваньком та Север молодці хлопці, відзначились у недільний день! 5+:bf::bf::bf:
 
Цитата
Вот такий
Хочу собі таку палочку........:bf:
 
Цитата
Хочу собі таку палочку........:bf:

То які питання, треба замовляти!
 
Цитата
на сколько потянула???
3,2 кг:ak:
 
Цитата
temaxdatasvit з коришом Ваньком та Север молодці хлопці, відзначились у недільний день! 5+:bf::bf::bf:
Спс, Игорь, Жаль что у тебя не получилось поехать с нами)) :bh:
 
Цитата
Вот такий http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=13919 ,а потім буду ще й бус якийсь купувати щоб його возити!

Таки одночаснік ....
 
Скажіть може  хто був на днях в Завалійках?  Як там  зараз по щуці
 
Сьогодні проїжав повз дубовську водойму і не зміг втриматися щоб не хапнути релаксу.Ось це чудо підняло настрій за що й було втоплене.
 
Цитата
Сьогодні проїжав повз дубовську водойму і не зміг втриматися щоб не хапнути релаксу.Ось це чудо підняло настрій за що й було втоплене.

"Тайфун"- рулит!!!!!
 
Цитата
Таки одночаснік ....

Да Богдан вирішив все ж таки одночасник, я як та цел.....ка, то-то, то єто.
Перелопатив всі форуми з інфою про одночасники, кажуть що "Не так страшен волк как его рисуют", подивимось!
 
А что можете сказать о Експерт EXS 732 ML 2.19m. 4-16 gr.???[/QUOTE]


В мене є Експерт 3-10 гр., ну що можна сказати, за такі гроші супер палка, я брав її на головля та окуня під маленькі кренки та вертухи, щоб по кущах на річках лазити.
Реально палку можна зігнути від кінця до рукоятки, ну я до самої рукоятки не згинав, а то шось трохи стрємно стало, але майже. Джигувати нею не будеш, а під воблерки та вертухи спокійно!
 
Цитата
В мене є Експерт 3-10 гр., ну що можна сказати, за такі гроші супер  палка, я брав її на головля та окуня під маленькі кренки та вертухи, щоб  по кущах на річках лазити.
Реально палку можна зігнути від кінця до рукоятки, ну я до самої  рукоятки не згинав, а то шось трохи стрємно стало, але майже. Джигувати  нею не будеш, а під воблерки та вертухи спокійно!
Что посоветуете для начинающего, Лагуну или Експерт? Я так понял, что в арсенале нужно иметь несколько "палочек"!!!
 
Цитата
Что посоветуете для начинающего, Лагуну или Експерт? Я так понял, что в арсенале нужно иметь несколько "палочек"!!!
я посоветую Рено Лагуну..:ap::ap: моя палка мікадо 5-25 , на всі случаї жизні....
 
Цитата
Что посоветуете для начинающего, Лагуну или Експерт? Я так понял, что в арсенале нужно иметь несколько "палочек"!!!

У меня лагуна 2.1м,3-14гр.По щуке работает хорошо ,а у меня хорошо определяется по таким параметрам:
1) Как держит рыбу?....Я бы сказал ,что по щуке очень хорошо ,по окуню хуже(жестковат) .
2) Как бросает ? Сказать по правде просто супер, на свой тестовый диапазон, веса приманок.
3) прочность? хороший бланк с хорошего материала,даже лодку к коряге подтягивает без проблем.
4)На сколько удобный? Для меня с моей длиной кисти просто идеально подходит как для твича,так и для равномерной проводки.Лёгкий,не напрягает сильно руку(при условии хорошо подобранной катушки по балансу).Приятная на руку рукоядка,и удобное крепление катушки.
   Недавно ездили на Днестр,ловля была  с берега и ловили в основном окуня, то по чувствительности когда стоят грузики 3-5гр не очень,хотя поклёвку слышно.Сильно рвёт окуню губы из-за жёсткости.Ну и не хватало длины(хотя сам прекрасно понимаю,что для береговой ловли нужно удилище по длиннее.Но из-за лёгкости и посылистости снасти выбрал для рыбалки его) Но прикупил себе палочку для береговой ловли  silver eagle 2.6м. c тестом  0-13гр. будем пробовать .
 
Цитата
У меня лагуна 2.1м,3-14гр.По щуке работает хорошо.
Как себя ведёт эта палка при ловле на "Карась 8 см. (13 гр.)", я так понял, что недавно этот воблер был розловлен именно на эту палку???
 
Цитата
Как себя ведёт эта палка при ловле на "Карась 8 см. (13 гр.)", я так понял, что недавно этот воблер был розловлен именно на эту палку???

Да!!! на неё родимую!!!
Слышно каждое движение карася.А это хорошо,потому что слышно играет он или с водорослями уже идёт.Но а про полётные характеристики карася я так скажу:Не дальнобойная и не снайперская приманка,но выручила меня конкретно.
 
Цитата
Да!!! на неё родимую!!!
Слышно каждое движение карася.А это хорошо,потому что слышно играет он или с водорослями уже идёт.Но а про полётные характеристики карася я так скажу:Не дальнобойная и не снайперская приманка,но выручила меня конкретно.
Информация для розмышления! У меня 2.7 м. 8-28 гр., "Карась 6см. (6 гр.)" летит чуть ближе чем 8 см (13гр.), это и не опытному понятно, но проводку 6-ти сантиметрового я слышу по спиннингу, а 8-ми сантиметровый не-ааа, либо воблер таков, либо спин!!! А на Днестре и на мой много порванной губы окунёвой было!!!
 
Цитата
"Карась 6см. (6 гр.)
У меня именно этот карась.
 
Трохан половили в пятницю, також познайомився з форумчанином Віталіком, рєспєкт за рибалку:dn:! результат тут :ds: А в неділю пробували ловити щуку, а Дімич карасів:bj:
 
Цитата
Сьогодні проїжав повз дубовську водойму і не зміг втриматися щоб не хапнути релаксу.Ось це чудо підняло настрій за що й було втоплене.
Гігант  :al:
 
Цитата
Трохан половили в пятницю, також познайомився з форумчанином Віталіком, рєспєкт за рибалку:dn:! результат тут :ds: А в неділю пробували ловити щуку, а Дімич карасів:bj:
Карасю видно блек фурі краще подобається ніж:ap: червяк
 
Цитата
також познайомився з форумчанином Віталіком, рєспєкт за рибалку
я також щиро радий знайомству, та приємно проведеному часу в гарній компанії))), Андрію, але це ж не весь результат!!!
 
Цитата
Андрію, але це ж не весь результат!!!
Да, нарубалися ми тоді нічо так, я ще за 1л пивка пішов:bj:
 
Сєрий(Клевый)!Покажи,будь-ласка,людям фотки,як в неділю Tofa виступив по карасю.В натурі великий майстер мікроджигу.:cz:
 
Цитата
Да, нарубалися ми тоді нічо так, я ще за 1л пивка пішов
мені і того вистачило, цілий вечір малу на спині катав, а зранку вона питає в дружини: - мама, а правда наш тато вчора був тигром?))))
 
Цитата
Сєрий(Клевый)!Покажи,будь-ласка,людям фотки,як в неділю Tofa виступив по карасю.В натурі великий майстер мікроджигу.:cz:

Доречі смачні такі собака,навіть нічим не віддають))):do:
 
Цитата
Сєрий(Клевый)!Покажи,будь-ласка,людям фотки,як в неділю Tofa виступив по карасю.В натурі великий майстер мікроджигу.:cz:

Покажу обязательно. Время даже на рыбалку нет.Вот жизнь настала..
 
Цитата
Да, нарубалися ми тоді нічо так, я ще за 1л пивка пішов:bj:

Цитата
мені і того вистачило, цілий вечір малу на спині катав, а зранку вона питає в дружини: - мама, а правда наш тато вчора був тигром?))))

Розвесилили...:biggrin: Ви його шо, того судака там зразу і солили?)))  Тоді да..... без пива нікак)))):wink:
 
Вот настоящие микроджигиты :ap:.
А щучек мы с Сашей (Бонус) поймали.Правда ещё одну Сашену щуку я упустил , с дуру начал её за хвост в лодку затаскивать и оп.:dr:
Димон и Саши - спасибо за рыбалку и весёлую компанию.
 
Це весь карась на мікруху? О_о
 
Де зараз добре щука ловиться.
 
Цитата
Де зараз добре щука ловиться.


На базарі отвічаю, бере просто амба ! :bj::bj::bj:
 
Цитата
Де зараз добре щука ловиться.

Ні здрасті ні досвіданя! Який прівет такий ответ! На базарі!
 
А з чого ви взяли що то було запитання? :)
 
Цитата
Це весь карась на мікруху? О_о
Діма!Розкривай секрети!Народ "трєбуєт"!!!
 
Є на сьодня 2 місця на хижака після обіду! Бажаючі в лічку чи на тєлєфон
 
Цитата
Де зараз добре щука ловиться.

На Дністрі попробуй!:bf::dm::ap:
 
Цитата
Вот настоящие микроджигиты :ap:.
А щучек мы с Сашей (Бонус) поймали.Правда ещё одну Сашену щуку я упустил , с дуру начал её за хвост в лодку затаскивать и оп.:dr:
Димон и Саши - спасибо за рыбалку и весёлую компанию.

Да...Димон...!!! Ну ты и хапуга....!!!Уже и карася на микруху истребляешь.:bj::bj::bj::bj:
Здай тактику и технику ловли.Ну и самое главное какой приманкой пользуешься :bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
Вот настоящие микроджигиты .
Я максимум ловив 2 карася десь такого ж розміру. А в основному то карп краще в мене йшов на мікруху, ніж карась.
 
Коллеги, крайнее время мне часто приходится чистить темы, переносить посты из темы в тему и т.д. Осенний депрессняк провоцирует флуд?:dc: Пишите по сути существующих тем, если просто "поговорить" - то в этой. Эта темаиз информативной дрейфует в  "общалку" и ещё ряд косяков в Хмельницком разделе форума нет-нет да и обнаруживается.:aq: Если есть нужда в обоснованном создании новых темок - пишите мне в ЛС, порешаем. Но прошу Вас всех пОстить в темах, близких по направлению и смыслу конкретики сообщения! С ув., модератор.

P.S. Не понуждайте...:dl:
 
:aq:shevchuki,Серёга,я не хапуга,ты шо здурел,шо меня не знаешь??? При встрече покажу свой ящичек,на шо ловил...на шо ловил...увидишь!!!!:do:
 
Цитата
Ні здрасті ні досвіданя! Який прівет такий ответ! На базарі!

Шановний, моє запитання абсолютно відповідає темі форуму. Точніше - відповідало, поки шановний модератор за повідомлення деяких учасників, змушений був "чистить темы". Якщо немає чого писати, то не потрібно корчити з себе розумника.
 
Если вы бы были адекватный человек то хотя бы поздоровались с учасниками форума:cx:
 
Цитата
:aq:shevchuki,Серёга,я не хапуга,ты шо здурел,шо меня не знаешь??? При встрече покажу свой ящичек,на шо ловил...на шо ловил...увидишь!!!!:do:

Я тоже на сэтку ловлю ... А шо ? Я не поняв , шо неможна , чи шо ? В мене мэжду прочим нармальна сэтка  60-ка ( значить мэлочь випускаю) - якы праблэми ?
 
Цитата
Шановний, моє запитання абсолютно відповідає темі форуму. Точніше - відповідало, поки шановний модератор за повідомлення деяких учасників, змушений був "чистить темы". Якщо немає чого писати, то не потрібно корчити з себе розумника.

Панчук , твоє запитання взагалі НЕ ВІДПОВІДАЄ НІ ЯКІЙ ТЕМІ , НІЯКОГО ФОРУМУ !!!! Шо за діла ? Я  ..... Я  тут вже ..ого-ого скільки , і мені ніхто (БЕЗ МОГОРИЧА) ніякі точки не здає - ТАКТІКА така - поняв !!!! А ти - з размаху - А НУ РОЗКАЖІТЬ !!! - НІФУЯ , ніхто тобі не розкаже , а прийдеш на "встрєчу" , "поздороваєшся" зі всіма - о , друге дєло _ пару (галімих) місьць здадуть - на перший раз НАРМАЛЬНО (я рахую)... А дадьше ЯК ПАЙДЬОТ !!! ОГО-ГО - коротше , вже максимум за пів року ти будеш знати ВСІ ГАЛІМІ точки , а потом - дєло тєхніки - раз - два - і ти з рибою - ЖІНКА ДАВОЛЬНА - ВСІ ЗАВІДУЮТЬ !!!
 
Цитата
:aq:shevchuki,Серёга,я не хапуга,ты шо здурел,шо меня не знаешь??? При встрече покажу свой ящичек,на шо ловил...на шо ловил...увидишь!!!!:do:

Димон я порошу прощения если обидел!!!Совсем не то имел в виду,что и хотел показать смайлами!!
 
Цитата
Шо за діла ? Я ..... Я тут вже ..ого-ого скільки , і мені ніхто (БЕЗ МОГОРИЧА) ніякі точки не здає - ТАКТІКА така - поняв !!!! А ти - з размаху - А НУ РОЗКАЖІТЬ !!! - НІФУЯ , ніхто тобі не розкаже , а прийдеш на "встрєчу" , "поздороваєшся" зі всіма - о , друге дєло _ пару (галімих) місьць здадуть - на перший раз НАРМАЛЬНО (я рахую)... А дадьше ЯК ПАЙДЬОТ !!! ОГО-ГО - коротше , вже максимум за пів року ти будеш знати ВСІ ГАЛІМІ точки , а потом - дєло тєхніки - раз - два - і ти з рибою
Всім мої вітання. Дякую Вам Богдане за потрачений час на написання повідомлення, Ви як "дєдушка" "молодому" ВСЕ популярно пояснили:cg:, що точки ніхто не здає, хіба що "галімі". Кого можливо образив - вибачаюсь.
 
Цитата
Я тоже на сэтку ловлю ... А шо ? Я не поняв , шо неможна , чи шо ? В мене мэжду прочим нармальна сэтка  60-ка ( значить мэлочь випускаю) - якы праблэми ?

О,вот те нате шось в томаті), яка сетка,я ніколи сетку в руках не тримав(тільки виймав обрубки колись на Дністрі:ap:)...Всьо,не буду більше карасів ловити:al::bk:
 
Цитата
Шановний, моє запитання абсолютно відповідає темі форуму. Точніше - відповідало, поки шановний модератор за повідомлення деяких учасників, змушений був "чистить темы". Якщо немає чого писати, то не потрібно корчити з себе розумника.

Хорошо начал,далеко пойдёшь...
 
Пора встречаться: там и пар выпустите, и пообщаемся.:dk: Новичков форума (Panchuk и не только) тоже жду.:df: Обновляю голосовалку.
 
Цитата
О,вот те нате шось в томаті), яка сетка,я ніколи сетку в руках не тримав(тільки виймав обрубки колись на Дністрі:ap:)...Всьо,не буду більше карасів ловити:al::bk:
Димон.Я знал ,что вылаживать фото с карасями нет смысла , всё равно не поверят.
Главное что мы в курсе. :al:
Съедобку некому не показуй.:al:
Сижу с больным горлом и перебираю приманки.
Первые выходные в этом сезоне пропустил :at:.
 
За вікном погода сказка, тільки треба сосательні канфєти на рибу брати, насосешся по дорозі канфєт - на водойомі може відловишся:ak:Вчора судак в "судачу" погоду кушать відказався, а сьогодні щука в радіусі 20 км мовчала, не рахуючи 2 ударів в мене і 2 шнурка у Дімона! Це просто пздц, я ще з кашльом і соплями до колін 2 дня на рибалці мерз, вот думаю я слабий на простуду чи на щось інше:bj:
 
Цитата
За вікном погода сказка, тільки треба сосательні канфєти на рибу брати, насосешся по дорозі канфєт - на водойомі може відловишся:ak:Вчора судак в "судачу" погоду кушать відказався, а сьогодні щука в радіусі 20 км мовчала, не рахуючи 2 ударів в мене і 2 шнурка у Дімона! Це просто пздц, я ще з кашльом і соплями до колін 2 дня на рибалці мерз, вот думаю я слабий на простуду чи на щось інше:bj:

Та сама історія зі щукою і в Летичеві. Лодок 15 плавало, хто кружки ставив, хто як я спіном махав. Обкатував свій новий фаворіт в тесті 5-21, секунди 4 щось тримав десь мабуть в районі 1-1,5 ачюченія просто супер. РЕЗУЛЬТАТ-ПОВНИЙ "0":be:
 
Аналогічно. Прибув на водойму близько 16:00. Всі присутні сиділи і їли канфєти. Я свою порцію теж отримав :bf:
Видрочив одного карандаша і окунька, і ше дві атаки таких самих карандашів.
 
Народ, а може знову на "зарядку" зберетеся? У нас "по прежнему клюет" ;)
А потім знову будете "заніматися самобічєванієм" ;)
 
Цитата
Народ, а може знову на "зарядку" зберетеся? У нас "по прежнему клюет" ;)
А потім знову будете "заніматися самобічєванієм" ;)

Завтра в ваші краї збираємось їхати.
 
Цитата
Народ, а може знову на "зарядку" зберетеся? У нас "по прежнему клюет" ;)
А потім знову будете "заніматися самобічєванієм" ;)

Да.... Саша у вас там хорошо...Жди на следующие выходные.
 
Цитата
Да.... Саша у вас там хорошо...Жди на следующие выходные.
Мда Саша...жди Сирожу,и ясчьйо одного Сирожу,и ясчо одного Сашу,а привезёт их Митька =)):dk::bj::bj::bj:
 
вас послушав - захотів на Дністер :drill2:
наша местна хайка об"явила повну голодовку, чи то воблерів замало :bk:
 
А я сьогодні зловив !!!! Во тіки що до хати зайшов , клювало , мля - ПІПЄЦ !!! Брало на ВСЬО !!!........ Рибачив в "СВ" !!! Чого і Вам бажаю !
 
Я б теж на Дністер катнув на вихідні. Давайте якось організовуватися.
 
Цитата
наша местна хайка об"явила повну голодовку
що правда, то правда:dj:
 
Цитата
Мда Саша...жди Сирожу,и ясчьйо одного Сирожу,и ясчо одного Сашу,а привезёт их Митька =)):dk::bj::bj::bj:
Саша и Сирожа готовы тоже :ap:.
 
Цитата
Саша и Сирожа готовы тоже :ap:.
Причем всегда))
 
Сьогодні у таваріщов в прилові два судачка і жерещок... Я постараюсь до наступних вихідних стати в строй ((
 
Цитата
Брало на ВСЬО !!!........ Рибачив в "СВ" !!!
:bk:
Бодя, по стилю написання твоїх попередніх постів (враховуючи час їхнього написання) :ap::bj: я здогадався що ти вже десь непогано :dv::az::dv::az::az::az::az::dv::dc:
А то шо брало, це вже гуд! :dk:
 
сьогодні не зміг встояти перед сонячною погодою , і виїхав помахати після обіду на пару годин ...
 
Цитата
сьогодні не зміг встояти перед сонячною погодою , і виїхав помахати після обіду на пару годин ...
Взяв по обводному???
 
Цитата
Взяв по обводному???
Трошки дальше
 
Цитата
Трошки дальше
я поняв, по обводному колись разок раді цікавості спробував, було відчуття що риби голяк, а вище то таки да))
 
Привет рибаку на Вишневому Ланосі №424* з клубною наклейкою на перехресті Рибалко Зарічанська в 8-00! Фафакнути не було як, одною рукою входив в поворот іншою тримав собаку:bk:
 
Цитата
Привет рибаку на Вишневому Ланосі №424* з клубною наклейкою на перехресті Рибалко Зарічанська в 8-00! Фафакнути не було як, одною рукою входив в поворот іншою тримав собаку:bk:

при чому це все відбувалось на велесипеді:bj:
 
Скільки раз я їхав з рибалки і казав що більше витрачатись на всякого роду силікони, баланси, воби,... НЕ буду...
Проходить трохи часу і ...:bk: Сьогодні знову відвідав магазини і трішки опустошив вітрини :be:
 
Цитата
Скільки раз я їхав з рибалки і казав що більше витрачатись на всякого роду силікони, баланси, воби,... НЕ буду...
Проходить трохи часу і ...:bk: Сьогодні знову відвідав магазини і трішки опустошив вітрини :be:
 На таку хворобу всі рибаки  боліють
 
Цитата
Скільки раз я їхав з рибалки і казав що більше витрачатись на всякого роду силікони, баланси, воби,... НЕ буду...
Проходить трохи часу і ...:bk: Сьогодні знову відвідав магазини і трішки опустошив вітрини :be:
Як мед, то тільки ложкою Куме. Менше пачки (упаковки) ніяк не виходить купувати:bk:
П.с. А сьєдобка он та на фото ох і хвайна:dn:. Мабуть прийдеться поділитися зі мною нею:dk:
 
Цитата
Скільки раз я їхав з рибалки і казав що більше витрачатись на всякого роду силікони, баланси, воби,... НЕ буду...
Проходить трохи часу і ... Сьогодні знову відвідав магазини і трішки опустошив вітрини
Сань, чи не на базар таку "смакоту" завезли??? Де взяв???
 
Цитата
Як мед, то тільки ложкою Куме. Менше пачки (упаковки) ніяк не виходить купувати:bk:
П.с. А сьєдобка он та на фото ох і хвайна:dn:. Мабуть прийдеться поділитися зі мною нею:dk:

Громадяни, попрошу не штовхатись і дотримуватись черги.....:av:. ладно, будеш за мною...:bk::biggrin:

Цитата
Сань, чи не на базар таку "смакоту" завезли??? Де взяв???
Ага, на базар.... тільки на Запорізський..... нормальна "працьовита" і досить (як не дивно) винослива сьєдобка.... Так сказать находка для шпійона-рибака)))):eek:
 
да покупочка корисна, така ризина завжди має бути підрукою у кожного  риболова в розквіті сил)) + прозапас кілька штук обов"язково в бардачку автомобіля:ag:

Сань, а  куди саме на море зібрався, на чорні камні?:ag:
 
Вопшем на восьме марта собі подарок Санька вже купив! ;)
 
Цитата
Вопшем на восьме марта собі подарок Санька вже купив! ;)

І не тільки собі !!! Він ж не ЖЛОБ !!! Він і мою жінку (від мене естесно) вирішив поздоровити ... За що йому окреме (наперед) ДЯКУЮ !!! Кромє шуток , пацани ...
 
Бодь, я звичайно розумію, що ви з Санькою закадичні друзі, але якось незвично виглядає ситуація, коли хтось дарує чужій дружині пачку резини :be:
:bj::bj::bj:
 
Ну ви тут і розійшлися,зі своїми жартами :bj:

Наткнувся сьогодні на одне відео, сижу вже цілий день на нього фаломітірую.
https://www.youtube.com/watch?v=FlpVVKvrnu0&feature=BF&list=PLEC8BCEC7CA9942A5&index=3
 
:ap:
Це що на мужика на мопеді з лодкою?
 
vchumuchuk,
Красивейшие места, а снято то как++++!!!
 
Цитата
:ap:
Це що на мужика на мопеді з лодкою?
От гад :aq: На басарибу звичайно.
 
Цитата
І не тільки собі !!! Він ж не ЖЛОБ !!! Він і мою жінку (від мене естесно) вирішив поздоровити ... За що йому окреме (наперед) ДЯКУЮ !!! Кромє шуток , пацани ...

Мужики, я як відчував ту резіну, дзвоню до  "пацана в заколдованих туфлях" і питаю де найбільший вибір Рейнса можна глянути, а він (Стецюк) і каже, в моїй машині в бардачку, ох і обоняніє у мене.Так що, я другий на черзі !:bk:
 
О і ще, хотів привселюдно подякувати Сані Басюку за придбаний мною патик від Баспрошопс, я довго не міг оприділитись, але все ж послухав цього хлопака, і не помилився приїхав він до мене і я зразу ж закохався в нього (в патика), замовляли з Саньком разом щоб дешевше було. Отож дякую тобі, я за це тобе навчу рибу ловити ! :ap::ap::ap:
 
Цитата
Наткнувся сьогодні на одне відео, сижу вже цілий день на нього фаломітірую.
Як і в житті - справжній батл між двома соперниками та друзями по житті - рибаком та його об'єктом полювання......

Цитата
О і ще, хотів привселюдно подякувати Сані Басюку за придбаний мною патик від Баспрошопс, я довго не міг оприділитись, але все ж послухав цього хлопака, і не помилився приїхав він до мене і я зразу ж закохався в нього (в патика), замовляли з Саньком разом щоб дешевше було. Отож дякую тобі, я за це тобе навчу рибу ловити ! :ap::ap::ap:

НєзаЧто:bt: Але навчиш мене ловити ось ту рибку, яка на відео в Слави... ок?:bm:
 
немного не в тему, но меня больше потрясло вот это видео
http://korrespondent.net/video/ukraine/1259164-gde-i-kak-ohotitsya-yanukovich

где будут охотится и рыбачить наши дети? в Гондурасе?
 
В догоночку матеріалу Дімона! Хоть ставки рибхозовскі, може і так люба водойма попасти! Дивитися з 45 хв....http://1plus1.pl.ua/news/groshi_vipusk_44_25_10_2011/2011-10-26-1759
 
також вчора дивився, аж за душу бере подібний беспредел!!!
 
https://www.youtube.com/watch?v=i5L-vRYTYmU&feature=related
Пора перебирать зимний ящик...
 
Може комусь буде цікаво, в павільйоні на овочному є віницькі миші. І дуже по не поганій ціні, -- 50 грн. Правда дві штуки зилишилося.
 
Цитата
Може комусь буде цікаво, в павільйоні на овочному є віницькі миші. І дуже по не поганій ціні, -- 50 грн. Правда дві штуки зилишилося
ЗА 50 врят вінницькі
 
Пора перебирать зимний ящик...[/QUOTE]
Сашко ,смени аватару - ты уже не такой.:ap:
 
Доборий день славним рибакам Хмельниччини! Дуже радий вступу в секту РИБАЛКА.КОНЬ . Давайте товаришувати, буду радий поділитись своїм досвідом, та повчитись у вас ремесла риболовлі.

                 Був в суботу(22.10.11) в Летичеві з другом(puma) на УООРі, ловили на кружки спіймали 3 шнурка.
 
Цитата
ЗА 50 врят вінницькі
ХЗ, мені теж ціна здається стрьомною, але продавець запевняв що це оригінал.
 
Приобрел себе вот такой апарат DRAGON Fishmaker 2,3м 4-21г X-Fast, может кто то пробовал эту палочку, подскажите как она (сам еще не попробовал)
 
Цитата
Дуже радий вступу в секту РИБАЛКА.КОНЬ
Раді вітати!!!
 
Сьогодні з товаришем скидали на двох корону з голови, яка встигла вирости після надрезультативних вилазок на Дністер - були на Збручі. На всі наші супер-пупер модні приманки та монтажі риба ложила з великої колокольні! Хоча погода, тиск, температура чаю в термосі всебічно сприяли активному клюванню. Отакої. Хоча, може якби в Саньки-СТ ще б виклянчити пачечку його нової мартовскої резини...
:tongue:
 
Цитата
Сьогодні з товаришем скидали на двох корону з голови, яка встигла вирости після надрезультативних вилазок на Дністер - були на Збручі. На всі наші супер-пупер модні приманки та монтажі риба ложила з великої колокольні! Хоча погода, тиск, температура чаю в термосі всебічно сприяли активному клюванню. Отакої. Хоча, може якби в Саньки-СТ ще б виклянчити пачечку його нової мартовскої резини...
:tongue:

Да-да в них виклянчиш, сьгодні сам ледь-ледь пару штук виклянчив!
 
Та ну. Не вірю! Саньки на таке не здатні. Хіба просто прохачів назбиралося чимало ))))) На всіх хочуть щоб хватило
 
Цитата
Хоча, може якби в Саньки-СТ ще б виклянчити пачечку його нової мартовскої резини...
Так закажи в інеті і не жебракуй, від 40 грн. пачка!
 
Тю, я ще свою із останньої  закупки не оприходував. Щоправда я з їстівної підсів на Кейтеч та Гарі Ямамото. Та й не "жебракував" я. Саша може підтвердити! :dn:
 
Цитата
Та й не "жебракував" я
А "клянчити" тоді про що було!
 
То був просто такий алегоричний вислів для надання моєму допису жартівливої форми!
 
Цитата
То був просто такий алегоричний вислів для надання моєму допису жартівливої форми!
Фуя сє як всьо складно))
 
Цитата
Приобрел себе вот такой апарат DRAGON Fishmaker 2,3м 4-21г X-Fast, может кто то пробовал эту палочку, подскажите как она (сам еще не попробовал)
у меня такойже только 2.13  3-18
как за свои деньги неплохая палка!!! Разловил на первой рыбалке.... пару судачков и сазан на 3.8 кг.... отаке:ar:
 
Цитата
у меня такойже только 2.13 3-18
как за свои деньги неплохая палка!!! Разловил на первой рыбалке
Вот буду пробовать на выходные, может тоже повезет разловить))
 
Цитата
Так закажи в інеті і не жебракуй, від 40 грн. пачка!

такіж асасіни є у Валери на базарі, кому потрібно заходьте...
 
Цитата
такіж асасіни є у Валери на базарі, кому потрібно заходьте...
Не всі такі є у нього. І взагалі асортимент асасинів у нього якось зараз не дуже...
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!