Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
Доборий день славним рибакам Хмельниччини!
Завжди раді новим людям. :dk:
P/S/ Гарно щучка карасика приласкала.:bk:
 
Цитата
у меня такойже только 2.13  3-18
как за свои деньги неплохая палка!!! Разловил на первой рыбалке.... пару судачков и сазан на 3.8 кг.... отаке:ar:
У мене  Dragon Millenium HD Drop Shot 2.40m (5-25g.) - був розловлений на першій же рибалці 5- ма щучками. Перший раз ловив на шнур, тому був в захвати від ударів. Від першого чуть серце не вискочило. За доставлене задоволення всі вони були ціловані в лоба і попливли рости далі.  Ще ловив ним окунів гарних і судака. А от щоб коропа.:eek:
Треба було на горох спробувати.:ds:
 
http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10658/
 
Цитата
У мене  Dragon Millenium HD Drop Shot 2.40m (5-25g.) - був розловлений на першій же рибалці 5- ма щучками. Перший раз ловив на шнур, тому був в захвати від ударів. Від першого чуть серце не вискочило. За доставлене задоволення всі вони були ціловані в лоба і попливли рости далі.  Ще ловив ним окунів гарних і судака. А от щоб коропа.:eek:
Треба було на горох спробувати.:ds:

https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=593
 
Вижу эта апетитная резина приходится нашым рыбакам по вкусу, рыбе она чтоли тоже больше нравится чем обычная резина??) Сам ещё на такую не ловил про100, действительно ли она лучше обычной???
 
Однозначно казати, що вона краща, не можна. Вона просто інша. Але можна стверджувати, що на неї можна дійсно вловити "нестандартні" екземпляри, а також спокусити рибу на покльовку, коли все інше мовчить. А саме скоріше, мені так здається, просто грає свою роль ефект новизни приманки.
 
Мені от що цікаво. Чому той же manns не відливає якісь цікаві приманки, а не тільки стандартні твістера та ріпери. Чи в природі вони є, але просто до нас їх не возять?
От жвачок новомодних вистачає любих форм і розмірів.
 
Цитата
Однозначно казати, що вона краща, не можна. Вона просто інша. Але можна стверджувати, що на неї можна дійсно вловити "нестандартні" екземпляри, а також спокусити рибу на покльовку, коли все інше мовчить. А саме скоріше, мені так здається, просто грає свою роль ефект новизни приманки.

давно ловиш седобкою, що такі висновки зробив??
 
Ні, лише з цього сезону. Тому і додав фразу "мені так здається". А от те, що на їстівну резину у мене дійсно ловляться більші екземпляри, в порівнянні із звичайною на одній і тій же рибалці, це точно. І позавчорашній виїзд на Збруч також видав результат - на їстівну було два, щоправда нерезультативних, ударчика, а на все інше нуль.

Слав, мансівці просто зажралися ;)
 
Цитата
Ніхто не знає, що з водоймою в Педосах?

все как обычно,щука есть  :dn:
 
Цитата
все как обычно,щука есть  :dn:

Может и есть, но ловиться на отрез отказывается. Не только у нас но и у людей которые там тоже ловят, все говорят что глухо как в танке.(((
 
Сьогодні після обіду вийшов помахати , і за півтори години 8 шт. в садку і  3 схода , вирішив що з мене хватить зігнавши охоту на щучих покльовках поїхав додому..
 
Цитата
Сьогодні після обіду вийшов помахати , і за півтори години 8 шт. в садку і 3 схода , вирішив що з мене хватить зігнавши охоту на щучих покльовках поїхав додому..
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения Название: DSC00764.jpg Просмотров: 6 Размер: 189.2 Кб ID: 47201
Очень даже неплохо! 5+
 
Цитата
Сьогодні після обіду вийшов помахати , і за півтори години 8 шт. в садку і  3 схода , вирішив що з мене хватить зігнавши охоту на щучих покльовках поїхав додому..
V, а ЩО за тіло пітбуля рядом біля щук??? Не в обіду!!!
 
Гляньте може когось зацікавить!!!http://www.gutka.com.ua/
 
Цитата
Гляньте може когось зацікавить!!!http://www.gutka.com.ua/


Интересно, только клуб как-то странненько в центральной надписи определили:eek:. Две ошибки в слове из шести букв - результат:dc:?
 
Цитата
Интересно, только клуб как-то странненько в центральной надписи определили:eek:. Две ошибки в слове из шести букв - результат:dc:?

Щось я не зрозумів де помилка. Тицьніть мене!!!
 
Цитата
V, а ЩО за тіло пітбуля рядом біля щук??? Не в обіду!!!
Не знаю , щось там на березы валялось , не звернув уваги...
 
Цитата
Щось я не зрозумів де помилка. Тицьніть мене!!!

Прогулки по лесу верхом на конях.Кинний клуб. Отсутствие пробела перед "кинний" - третья, пунктуационная ошибка. Итого, три в одном...:bl:
 
Прогулки по лесу верхом на конях.Кинний клуб.
Вместо конях должно вроде быть лошадях,а кинний -конный.
Сам не знаю или правильно,так как русского у нас в школе не было:al:
 
вчера с Андрюхой тоже немного порыбачили...
 
Только что с Педос вернулись. Результат на четырех - один карандаш. Рыбаков было, но щука клевать котегорически отказывалась!!!
 
http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10678/
 
Тоже сегодня половил щучку:bf:
 
Цитата
Тоже сегодня половил щучку:bf:

норм відловився, а що з ручкою спіна, чи мені шось привиділось?
 
Цитата
норм відловився, а що з ручкою спіна, чи мені шось привиділось?

Обрезал так удобней с лодки ловить, и есть ищи нормальная их просто 2 у меня.:al:
 
Цитата
Тоже сегодня половил щучку:bf:

Отличный отдых
 
Сьогодні теж виходив поганяти зубату на случ , зацепив рівно 10 шнурків сама найменьша 900 гр , найбільша 1,2 кг , на великих шось мені не везе , фото немає , не фоткав....
 
Цитата
Сьогодні теж виходив поганяти зубату на случ , зацепив рівно 10 шнурків сама найменьша 900 гр , найбільша 1,2 кг , на великих шось мені не везе , фото немає , не фоткав....

Вовка в тебе совЕсть є?? шо за провокаційні звіти з самого понеділка, про яку роботу тут вже будеш думати......:rybak::udochka::drill2:
 
Сьогодні теж трішки порибачив:drill2::bf:
 
Цитата
Сьогодні теж трішки порибачив:drill2::bf:

Красава)))))
 
Цитата
Сьогодні теж трішки порибачив

Den23, на що ловив таких риб?
 
Цитата
Den23, на що ловив таких риб?
Там-же воб на карпі показано:bk:
 
Цитата
воб
На воб шось схоже ніразу, більше на звичайний твістер!
 
Цитата
Вовка в тебе совЕсть є?? шо за провокаційні звіти з самого понеділка, про яку роботу тут вже будеш думати......:rybak::udochka::drill2:
НЕ знаю шо це таке , може місце знайшов , чи як , але я сам в захваті...
 
Сьєдобка 2-х дюймова.
 
Цитата
Сьєдобка 2-х дюймова.
і таке буває... :bf:
 
Цитата
Сьєдобка 2-х дюймова.

Цитата
і таке буває... :bf:

Ага, а буває іще баланс....:wink: рАпала... 5-ий розмір)))))) Меншим не докинеш до брови, а більший не зробить необхідної ступені))):dp:
 
ксат. на щет балансів, нада переговорити:al:
 
Цитата
В мене на BASS ASSASIN , було поперло .....:dp::bf:

Да тобі шо не дай в руки, то вже не треба нести в церкву святити.....:biggrin: А АссАсин - це вещ....... атвєчаю....
Мужики, мож в кого є такий віброхвіст в кольорі морква-оранж.... куплю задорого.. в мене закінчились, а в магах немає... а мені дуже тра... на пару днів.... тік на сорєви... потім віддам, або відшкодую за них.....:dk:
 
Цитата
ксат. на щет балансів, нада переговорити:al:

Кстат насчёт пеерговорити...:ap: сьоня шнуріки забрав... хто там заказував - кашляніть, не помню на кого і сік заказував....:be: половину вже роздав, не знаю чи тим шо заказували))):dk:
 
Цитата
Ага, а буває іще баланс....:wink: рАпала... 5-ий розмір)))))) Меншим не докинеш до брови, а більший не зробить необхідної ступені))):dp:

В мене на BASS ASSASIN , було поперло .....:dp::bf:
 
Цитата
Кстат насчёт пеерговорити...:ap: сьоня шнуріки забрав... хто там заказував - кашляніть, не помню на кого і сік заказував....:be: половину вже роздав, не знаю чи тим шо заказували))):dk:

Тим , тим  не переживай  ....
 
Цитата
Ага, а буває іще баланс....:wink: рАпала... 5-ий розмір)))))) Меншим не докинеш до брови, а більший не зробить необхідної ступені))):dp:

Так і на колебалку можна взяти, головне вірний підхід):cw:
 
Цитата
Так і на колебалку можна взяти, головне вірний підхід):cw:

Согласен:wink:
 
Санька, у мене є предатор 3 в такому кольорі але навряд чи ти через К-П будеш їхати на змагання. У наших краях він щось не дуже
 
Цитата
Санька, у мене є предатор 3 в такому кольорі але навряд чи ти через К-П будеш їхати на змагання. У наших краях він щось не дуже

Хочу асасіна... предатєлі в мене тож є..:bf: треба саме модель для струї... з робочих знаю тік цю і ше ланкер сіті... але в ланкері кольору того що мені потрібно немає... :be:
 
http://www.x-zone.com.ua/fishing/reels/okuma_vsystem_20.html

підскажіть брати чи за такі гроші є щось оптимальніше
 
Цитата
http://www.x-zone.com.ua/fishing/reels/okuma_vsystem_20.html

підскажіть брати чи за такі гроші є щось оптимальніше
ЗА ТАКЕ БАБЛО МОЖНА КУПИТИ І ПАЛКУ І КАТУХУ З ШНУРОМ В ПРИДАЧУ..... Я Б НЕ ДАВ БИ....
 
Цитата
підскажіть брати чи за такі гроші є щось оптимальніше
Має бути, напиши на що хоч катуху ставити і для яких цілей, думаю підскажуть
 
Цитата
ЗА ТАКЕ БАБЛО МОЖНА КУПИТИ І ПАЛКУ І КАТУХУ З ШНУРОМ В ПРИДАЧУ..... Я Б НЕ ДАВ БИ....
Ой незнаю, ой незнаю чи на таку палку хватить :) http://scorpi.rybalka.com/blog/view/7803/
Якщо серйозно, то тримав я в руках Екусіму і Заубер. І ход їх дуже відрізняється. І ще, в мене в Заубері після одного сезону з"явився страшний люфт в ручці, періодичні скрипи і постукування "десь там під шпульою". Хоча я б сказав що поводжуся я з нею обережно (правда раз втопив). Так що не факт ще що буде дешевше в результаті.
Так само з патиками, варто тільки трохи половити на нормальну снасть...
 
Сьогодні мав вільну хвилинку і заїхав на "толкучку"... Такого вибору зимових фірмових бльосєн я вже давненько не бачив...:be: Мало я з собою грошей взяв, але трохи прикупився :dk:. Хлопці як завжди привітні і ціни суперові!
PS. Після того як вода охолола до 6 градусів, :al:варто попробувати з лодки ловити "в отвєс". ІМХО :bk:
PS.PS. Павільйон знаходиться на ринку "ТІСА", кіоск 7-8.:dk:
 
Цитата
Має бути, напиши на що хоч катуху ставити і для яких цілей, думаю підскажуть

маю деякі заощадження так рішив обновитись
спинінг буде ось цейhttp://www.x-zone.com.ua/fishing/rods/spinnings/alivio_cx_spinning_240_l.html
 
Цитата
маю деякі заощадження так рішив обновитись
якщо просто так обновлятися то люба піде! я так поняв катуху і патик вибираєш в сліпу)
 
Цитата
якщо просто так обновлятися то люба піде! я так поняв катуху і патик вибираєш в сліпу)
є щось оптимальнише підскажи
 
Я б краще взяв Ріобі за 440 грн а здачу доклав до палки. Який смисл коли котушка в 4 рази дорожча за палку?
 
Цитата
є щось оптимальнише підскажи

Давай щоб тобі нічого лишнього не підсказували, напиши скільки коштів ти маєш можливість потратити на обновки і що саме хочеш обновити (палка, катуха, шнур,...).
Напиши для чого потрібен наборчик (універсал, твіч, вжигінг:ap:, жИлізо тягати чи воблерки...), з лодки чи берега, приблизна вага приманок котрі будеш використовувати, ...
Щоб тобі потім не сказали викинь нах, то давай побільше інформації. :dk:
 
Цитата
Давай щоб тобі нічого лишнього не підсказували, напиши скільки коштів ти маєш можливість потратити на обновки і що саме хочеш обновити (палка, катуха, шнур,...).
Напиши для чого потрібен наборчик (універсал, твіч, вжигінг:ap:, жИлізо тягати чи воблерки...), з лодки чи берега, приблизна вага приманок котрі будеш використовувати, ...
Щоб тобі потім не сказали викинь нах, то давай побільше інформації. :dk:

обновити палку  і  катуху, розраховую на штуцер трошки більше, палку лутче універсал (щука, окунь, судак), а ловлю і з берега і з лодки
 
Цитата
обновити палку і катуху, розраховую на штуцер трошки більше
Купи катушку Bass Pro, подейкують, що хороша. Випробуєш, нам розкажеш....:dn:
 
Цитата
обновити палку  і  катуху, розраховую на штуцер трошки більше, палку лутче універсал (щука, окунь, судак), а ловлю і з берега і з лодки

ну почнем с того що уневерсала не вийде, але приблизно тобі потрібен швидкий (fast) патик з "живим" кінчиком, ростом так від 2.1 до 2.4м, тест обирай в залежості від того, де будеш ловити (глибина, течія, розмір приманок, очікуваних трофеїв і т.д.)

по друге, та палочка що ти показав, Shimano навіть не дальня родичка))) вона тобі не потрібна, це 100%

краще подивись у бік Фаворитів і Драгонів, в ціновому диапазоні 400-700гр у них є досить непогані прути

і на рахунок запропонованої тобою катушки, характеристики вражають, але як відомо чим більше реклами тим більше г..о насправді ІМХО

як на мене, таж перевірина часом Ryobi Ecusima (дешево і сердито), чи подорожче - Zauber, куди кращий вибір, а також катушки SPRO - досить надійні мясорубки)

і на мою думку, краще більше вложити в патик ніж в катушку

Р.s. купуй ті речі які тримав особисто в руках, а то через інет можна такого накупляти, ну нах...

вдалого аппергейду))))



"http://sezon-rybalki.com.ua/product/bezinercionnaja-katushka-ryobi-ecusima-4000/"
 
Цитата
... палку лутче універсал (щука, окунь, судак), а ловлю і з берега і з лодки.....
Цим постом ти назвав щонайменше чотири різних (якщо брати вузькопровфілні) патика...:be: Поясню:
- Для окуня - м'яка палочка-лайтовик (або швидка з м'якою вклейкою) з оптимальним тестом до 10-12 грам. Ріст - за бажанням, тобто яка ляже у руку......
- хайка строй параболік, або полупараболік - але жорстка при підсічні, що важливо не перегружена кольцами. Тест залежить від приманок. Але зазвичай іде від 5-7 грам і до 17-21....
- судак.... ну тут варіанти я можу розписувати тиждень.... майже під кожен вид приманки або способу лову (лодка/берег) потрібен окремий спінінг.....  одними з найважливіших критеріїв - швидкий або надшвидкий строй, ну і відповідно чутливість до клєвак та грунту....
- лодка/берег - носить прямопропорційне відношення до довжини.... але тут знову ж все індивідуально...
Зи. Якщо ти іще більше не заплутався у виборі патика після цього поста, тоді бери той прут який краще ляже у магазині в руку...:bf::biggrin: Той прут буде самий правильний!
Зи. зи. А ще краще бери голден кетчову тіку фаствоого строю в рості 2.40 і не прогадаєш)))))):wink:
 
Цитата
... палку лутче універсал (щука, окунь, судак), а ловлю і з берега і з лодки.....
Цим постом ти назвав щонайменше чотири різних (якщо брати вузькопровфілні) патика...:be: Поясню:
- Для окуня - м'яка палочка-лайтовик (або швидка з м'якою вклейкою) з оптимальним тестом до 10-12 грам. Ріст - за бажанням, тобто яка ляже у руку......
- хайка строй параболік, або полупараболік - але жорстка при підсічні, що важливо не перегружена кольцами. Тест залежить від приманок. Але зазвичай іде від 5-7 грам і до 17-21....
- судак.... ну тут варіанти я можу розписувати тиждень.... майже під кожен вид приманки або способу лову (лодка/берег) потрібен окремий спінінг.....  одними з найважливіших критеріїв - швидкий або надшвидкий строй, ну і відповідно чутливість до клєвак та грунту....
- лодка/берег - носить прямопропорційне відношення до довжини.... але тут знову ж все індивідуально...
Зи. Якщо ти іще більше не заплутався у виборі патика після цього поста, тоді бери той прут який краще ляже у магазині в руку...:bf::biggrin: Той прут буде самий правильний!
Зи. зи. А ще краще бери голден кетчову тіку фаствоого строю в рості 2.40 і не прогадаєш)))))):wink:
Зи.зи.зи. Як завжди все вищесказане ІМХО, Дімич тож всьо правильно сказав))))
 
Цитата
маю деякі заощадження так рішив обновитись
спинінг буде ось цейhttp://www.x-zone.com.ua/fishing/rods/spinnings/alivio_cx_spinning_240_l.html
Класна палка , в мене теж шимано , але тест трішки інший , ну вот катуху за рубчиків 350 і шнур 140, і всё вуаля.....
 
всім сп буду щось підбирати
 
Від сьогодні, з 10 листопада 2011 року до початку весняного нерестового періоду 2012 року у місцях зимівлі на водоймах Хмельниччини заборонено ловити рибу.

Відповідний наказ із переліком місць зимівлі риби видало Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області.

Нагадаємо, зимувальні ями - це місця масового скупчення риби в зимовий період в поглибленнях в руслової частини річки. У цих зимових «готелях» завдяки гарній циркуляції кисню і відсутності течії скупчується багато риби, яка буде нереститися навесні.


Де не можна ловити рибу:

Щедрівське водосховище:

- в пригирловій ділянці р. Вовк, площа 5 га

- акваторія в районі Летичевської птахофабрики, площа 5 га


Мартинківське водосховище:

- акваторія в районі р. Ушука в с. Курівка, площа 3 га



Дністровське водосховище:

- від місця впадання р. Жванчик в Дністровське водосховище 150 м донизу і вгору, площа 112 га

- акваторія від впадання р. Боговичка 1 км донизу по течії

- акваторія від впадання р. Студениця в Дністровське водосховище до водозабору с. Гораївка

- акваторія від с. Стара Ушиця 3 км вгору до впадіння р. Ушиця, площа 120 га

- акваторія від с. Калюс (впадіння р. Калюс в водосховище) 2 км вгору, площа 122 га

- від с. Березівка 500 м донизу до гирла р. Данилівка

-від с. Рудківці 1 км донизу

р. Горинь:

- Полянський піщаний кар’єр від залізничного мосту по витоку р. Горинь 50 м

р. Збруч:
- від с. П’ятничани донизу по течії до с. Мала Бережанка Чемеровецького району

Басейн р. Збруч

- «Збручанська водойма» - вверх по течії від дамби біля с. Вочківці Волочиського району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки
ДЛЯ ВСЕХ ПРАВИЛЬНЫХ РЫБАКОВ
 
Виходить що моє село(Губарів) входить в заборону ловлі...
Тоді чого в зимовий період там народу немає де стати на льодові?
Чи може я шось не так поняв?:dp:
 
Так, Артемка,Ти сам відповів на своє запитання.Глянь по карті,скільки км до Губарева від Ст.Ушиці.
 
5 км виходе...
Але того року до було вказано до с.Губарів,цього відать поміняли...
 
сьогодні з Андрюхою прокатали декілька водойм - повний ОП!!
 
Держим кулаки за наших Кременчужских рыбаков (Бодрячком):dk:
 
Цитата
Держим кулаки за наших Кременчужских рыбаков (Бодрячком):dk:

да думаю НАШІ дадуть дрозда, деякі "увлекательні" моменти я вже знаю:be:
 
Чекаємо офіційного прес-реліза, чи продовжуємо розкаляти до красна телефони "бодрячків"?
 
Цитата
Держим кулаки за наших Кременчужских рыбаков (Бодрячком):dk:

Цитата
да думаю НАШІ дадуть дрозда, деякі "увлекательні" моменти я вже знаю:be:

Цитата
Чекаємо офіційного прес-реліза, чи продовжуємо розкаляти до красна телефони "бодрячків"?
Дякуємо всім, хто тримав за нас кулаки... тільки но приїхали. Скажу відразу, Хмельницький ми не посрамили..... повна ж версія отчёта буде згодом....
 
Сань, ми у вас ні на секунду не сумнівалися! Стецюк на першій фотці красава!!!
 
https://www.youtube.com/watch?v=Tb-n8fEc0HQ Вот оно вот оно,"место рыбацкое"...Вот оно))))))))))))
 
Цитата
Дякуємо всім, хто тримав за нас кулаки... тільки но приїхали. Скажу відразу, Хмельницький ми не посрамили..... повна ж версія отчёта буде згодом....

5+++++++++++++++ Круто однозначно :du:
 
Вдруг кому нада відправити/забрати посилочку Новою почтою, склад №1 з Кобилянської 35 переїхав на Озерну 16/1! Вчора поцілував на старому клямку да і на сайті вони ніх не поміняли!:am:
 
Цитата
Вдруг кому нада відправити/забрати посилочку Новою почтою, склад №1 з Кобилянської 35 переїхав на Озерну 16/1! Вчора поцілував на старому клямку да і на сайті вони ніх не поміняли!:am:

я теж вчора клямочку цілував)))))
 
http://xboct.rybalka.com/photo/view/10741/:du::du::du::du::dk:
 
Цитата
http://xboct.rybalka.com/photo/view/10741/:du::du::du::du::dk:
Ты смотри,что Хмельничане творят? И молчат :ap:
Уважуха.
 
Цитата
Ты смотри,что Хмельничане творят? И молчат :ap:
Уважуха.

Да Серёга  Хмельницкие рыбацюги скромный народ!!!! А щука  на 10 кг мечта каждого...........
 
Цитата
Да Серёга  Хмельницкие рыбацюги скромный народ!!!! А щука  на 10 кг мечта каждого...........

Сашок это значит- что "надо продолжать жить":dk::bj:
 
Цитата
Сашок это значит- что "надо продолжать жить":dk::bj:

+1000000000000000000000%%%%%% И почаще  выезжать на рыбалку...............
 
Цитата
http://xboct.rybalka.com/photo/view/10741/:du::du::du::du::dk:

Таку хаю можна все життя чекати, і так і не дочекатись)))):eek::be::ay:
 
Цитата
Вдруг кому нада відправити/забрати посилочку Новою почтою, склад №1 з Кобилянської 35 переїхав на Озерну 16/1! Вчора поцілував на старому клямку да і на сайті вони ніх не поміняли!:am:
Корисна інформація.
 
Цитата
Таку хаю можна все життя чекати, і так і не дочекатись)))):eek::be::ay:


bass, це вже не хая, а хайло (як писав товарищ Old):bf:.
 
Цитата
что "надо продолжать жить
Я теж підтримую, тим більше, що сьогодні вода стягнулась кригою, чи не пора точити ножі до бура і готувати призабуту темку "пінгвінів"? І дуже вже хочеться випробувати мормишки по 9 грн. з павільйону, розхвалені продавцями.:bf:
 
Борисович, темка:holod: не "призабута"...:ag: Она специфически сезонная, потому и дожидалась своего времени. Сегодня утром увидев на градуснике -7С я решил открыть очередную ледово-сезонную эпопею. Теперь дело за шаманами:bg:,  отряхивайте от пыли бубны и вперёд - намораживать лёд на водоёмах!:bj:
 
Хотел спросить у наших Хмельницких рыбацюг,может кто-то из них или знакомые здают гараж на озёрной,а то мне как то не везёт найти гараж на долгое время,а переезды очень выматывают.тел 097-248-58-84 Сергей.
 
Цитата
Таку хаю можна все життя чекати, і так і не дочекатись)))):eek::be::ay:
Так починати треба з малого, а потом і до 10 кг добратись :dn: і до...:be:
 
Цитата
Так починати треба з малого
У них обох такого малого уже знаєш скільки було?:dk:
 
Я сьогодні теж виходив на щуку , але зловив не щуку а крижня підсаком  в очереті...:ap: його поранив в крило хтось з рушниці , обріжу крила тай кину до своїх домашніх....

Цитата
обріжу крила тай кину до своїх домашніх....
Думаєш буде топтати? :bj:

Цитата
Думаєш буде топтати? :bj:
Конечно будет,он же только крылья подрежет,я надеюсь :ap:.

Цитата
Думаєш буде топтати? :bj:
У мене в селі кролік такий чахлінький був раніше. А тепер як виріс , то навіть собака його баїться.  Маньяк якись.:do:

Цитата
У мене в селі кролік такий чахлінький був раніше. А тепер як виріс , то навіть собака його баїться.  Маньяк якись.:do:

:eek::eek::eek:Невже ховається в буду і скавчить??? Але чого тут дивного, кроліки вони такі, вони можуть кого угодно  :biggrin::biggrin:https://www.youtube.com/watch?v=jq2zLYRkPUw

Так точно! Кроліки ето нє только ценний вєс! А особо вот таких ще в дєцтві треба на тушонку пускати. Бо виростають маньяки і потім спочатку ґаздині проходу не дають,  а потім і на ґазду кидають косі взгляди )))))))))))))))))))

Сидит в клетке четыри крольчихи а в углу старый кроль учит сына как быстро воспроизводить потомство.
Показывает старый кроль.
- Заскакиваешь в толпу и раз ,два ,три ,четыре и всё готово.Понял.
Молодой кроль заскакивает в толпу крольчих и медленно так рааааз, дваааа,трииии,четырееее.
Кроль старый показывает ещё раз .
- Заскакиваешь в толпу и быстро раз ,два ,три .четыре .Понял бестолочь.
Да понял,говорит молодой кроль.
Заскакивает в толпу самок.
- И быстро так - раз,два,три,четыре,пять - ой папа извени.:ap:

Цитата
Сидит в клетке четыри крольчихи а в углу старый кроль учит сына как быстро воспроизводить потомство.
Показывает старый кроль.
- Заскакиваешь в толпу и раз ,два ,три ,четыре и всё готово.Понял.
Молодой кроль заскакивает в толпу крольчих и медленно так рааааз, дваааа,трииии,четырееее.
Кроль старый показывает ещё раз .
- Заскакиваешь в толпу и быстро раз ,два ,три .четыре .Понял бестолочь.
Да понял,говорит молодой кроль.
Заскакивает в толпу самок.
- И быстро так - раз,два,три,четыре,пять - ой папа извени.
 Я так гадаю пора видкривати нову тему із анекдотами і жартами на мисливсько-рибальську тему, і не тільки, а що з цього приводу думає Адмін?
 
Поки пінгвіни пляшуть з бубнами і точать бури ми ще махаєм спінами по рідкій воді! Хоть і сьогодні мороз підпортив празнічний настрій імєнінніку Дімону ну і мені з Славою скувавши бажане озеро льдом, ми таки рішили махнути на 2 часіка туда де вода пошвидше і не прогадали! Клєваки побачили, мені влетів даже кленик на сєдобку! Думаю на зиму спін не зачехляти і буду шукати рідку воду:be:
 
Цитата
У них обох такого малого уже знаєш скільки було?:dk:

Да згоден, в хлопаків було безліч трофеїв, але якщо я не помиляюсь на спінінг таку щуку навіть і їм не доводилось ловити!
 
Цитата
Поки пінгвіни пляшуть з бубнами і точать бури ми ще махаєм спінами по рідкій воді! Хоть і сьогодні мороз підпортив празнічний настрій імєнінніку Дімону ну і мені з Славою скувавши бажане озеро льдом, ми таки рішили махнути на 2 часіка туда де вода пошвидше і не прогадали! Клєваки побачили, мені влетів даже кленик на сєдобку! Думаю на зиму спін не зачехляти і буду шукати рідку воду:be:

Підтримую , однозначно... Будемо освоювати зимивий шпининг:spin:
 
Я сьогодні теж виходив на щуку , але зловив не щуку а крижня підсаком  в очереті...:ap: його поранив в крило хтось з рушниці , обріжу крила тай кину до своїх домашніх....


Думаєш буде топтати? :bj:


Конечно будет,он же только крылья подрежет,я надеюсь :ap:.


У мене в селі кролік такий чахлінький був раніше. А тепер як виріс , то навіть собака його баїться.  Маньяк якись.:do:



:eek::eek::eek:Невже ховається в буду і скавчить??? Але чого тут дивного, кроліки вони такі, вони можуть кого угодно  :biggrin::biggrin:https://www.youtube.com/watch?v=jq2zLYRkPUw

Так точно! Кроліки ето нє только ценний вєс! А особо вот таких ще в дєцтві треба на тушонку пускати. Бо виростають маньяки і потім спочатку ґаздині проходу не дають,  а потім і на ґазду кидають косі взгляди )))))))))))))))))))

Сидит в клетке четыри крольчихи а в углу старый кроль учит сына как быстро воспроизводить потомство.
Показывает старый кроль.
- Заскакиваешь в толпу и раз ,два ,три ,четыре и всё готово.Понял.
Молодой кроль заскакивает в толпу крольчих и медленно так рааааз, дваааа,трииии,четырееее.
Кроль старый показывает ещё раз .
- Заскакиваешь в толпу и быстро раз ,два ,три .четыре .Понял бестолочь.
Да понял,говорит молодой кроль.
Заскакивает в толпу самок.
- И быстро так - раз,два,три,четыре,пять - ой папа извени.:ap:


 
Что за детский сад, в чемпионы ресурса по флуду лезем?..:dl:
Официальное устное предупреждение
для:

Sasha-St
Клёвый
Fantom_7
bass___
AlexWizard

Лучшие кадры, а тему заср...ли как озабоченные сперматоксикозом подростки!:aq:
 
Цитата
Просьба закрыть обсуждение каких либо действий модератора. Уже разобрались.

Региональный модератор должен разбираться и принимать меры если увидит нарушения. Если люди сами решили замусорить свою же тему, тут мы ни чем не поможем, чтобы не предприняли.

Агромное спасибо, и отдельная благодарность лично Вам за понимание простого украинского народа!!!
 
Мужики, може Фантому скинемося на компас? Щоб не блукав так далеко від рідної Кіровоградщини.
 
Цитата
Уже разобрались.
Большое спасибо!!!
 
Цитата
Мужики, може Фантому скинемося на компас? Щоб не блукав так далеко від рідної Кіровоградщини.

Просьба закрыть обсуждение каких либо действий модератора. Уже разобрались.

Региональный модератор должен разбираться и принимать меры если увидит нарушения. Если люди сами решили замусорить свою же тему, тут мы ни чем не поможем, чтобы не предприняли.
 
Цитата
.....Думаю на зиму спін не зачехляти і буду шукати рідку воду:be:
Ага і плюсову температуру... хоча суфікс і непогана нитка, проте я не думаю що її тобі вистачить навіть на сезон зимою))):wink:

Цитата
Да згоден, в хлопаків було безліч трофеїв, але якщо я не помиляюсь на спінінг таку щуку навіть і їм не доводилось ловити!
Не помиляєшся:bk: Відкрию тобі сЄкрЄт,таку щуку взагалі мало кому вдавалось взяти саме на спіннінг)))):tongue::dp:
 
Цитата
Ага і плюсову температуру... хоча суфікс і непогана нитка, проте я не думаю що її тобі вистачить навіть на сезон зимою)
само собою, в -5 не конмфорт, неговоря про нижче! НУ я поки пешку шморгаю, суфікс нема поки на що намотати!
 
Цитата
Ага і плюсову температуру... хоча суфікс і непогана нитка, проте я не думаю що її тобі вистачить навіть на сезон зимою))):wink:

Цитата
само собою, в -5 не конмфорт, неговоря про нижче! НУ я поки пешку шморгаю, суфікс нема поки на що намотати!
Теж думав над цим питанням. А якщо монолєску заюзати?
Я як подивлюся як москвичі в -25 ловлять то аж страшно робиться.
 
Цитата
Что за детский сад, в чемпионы ресурса по флуду лезем?
Петрович, мы же так общаемся (если не там - нужно перенести туду куда надо, там продолжать будем)... или сдесь все такие взрослые что шуток не понимают... или мальчишка пожаловался? - так я переписку сброшу вам на почту, сами поразвлекаетесь.
Сделали из форума концлагерь - то неписать, об этом не говорить, туда не смотреть...
PS. Если все такие умные, так почему же строем в столовою не ходим?
PS.PS. Предупреждения нам не страшны!
PS.PS.PS. Наболело... сссууууукккккк.....
 
Згадав кумедну писанину по темі.
http://jigging.narod.ru/Beginner/Kk_04_04.htm
 
Цитата
Теж думав над цим питанням. А якщо монолєску заюзати?
Я як подивлюся як москвичі в -25 ловлять то аж страшно робиться.

Вихід тільки лєска, але після шнура дуже важко до неї повернутись..... вихід просто перечекати зиму з зачихленим спіном, і ловити на доступні снасті....:bf: Або ж виходити зрідка в часи відлиги....:dt:
 
Цитата
Петрович, мы же так общаемся (если не там - нужно перенести туду куда надо, там продолжать будем)... или сдесь все такие взрослые что шуток не понимают... или мальчишка пожаловался? - так я переписку сброшу вам на почту, сами поразвлекаетесь.
Сделали из форума концлагерь - то неписать, об этом не говорить, туда не смотреть...
PS. Если все такие умные, так почему же строем в столовою не ходим?
PS.PS. Предупреждения нам не страшны!
PS.PS.PS. Наболело... сссууууукккккк.....

Сашко, я в этой теме с апреля прошлого года неоднократно просил: кончайте флудить! Бодин постна этот счёт глянь... С шутками обозначаемся здесь, в этой теме, кто-то разве против? А там - информация, желательно отвечающая духу темы про водоёмы, а не про гиперсексуальных зверюшек и прочую хрень!:aq:

P.S. Насчёт предупреждений - ты прав. Реальный бан:co: понадёжней будет.
 
Вся эта история с флудомётством вытащила из памяти стишок про школу:

К нам сегодня приходил
Некрозоопедофил.
Мёртвых маленьких зверюшек
Он с собою приносил...

Борони Боже.:bj:
 
Цитата
Вихід тільки лєска, але після шнура дуже важко до неї повернутись.....
Згоден, вернутися важко. Але видно прийдеться терпіти. :(

Цитата

вихід просто перечекати зиму з зачихленим спіном, і ловити на доступні снасті....:bf:
Знаєте шо, з такими порадами.

Цитата

Або ж виходити зрідка в часи відлиги....:dt:
Благо сучасні зими багаті на відлиги.
Минулого року мав пару нагод порибачити зимою. При плюсовій тепрературі (+3-5 певне було) проблем взагалі не було. А от при -1 чи -2 мене вистачило хвилин на 15 :ap: Далі пішли бороди і забиті льодом кільця. Ловив я тоді на лєску, але без антифризу.
Мені просто цікаво, чи можна з якимось антифризом більш-менш комфорто ловити при -5.
 
Sasha-St
Клёвый
Fantom_7
bass___
AlexWizard

Лучшие кадры, а тему заср...ли как озабоченные сперматоксикозом подростки!:aq:[/QUOTE]


Володимир Петрович!!! Мабуть до цієї когорти гарніх хлопаків треба додати і мене, бо -
1 - почяв обговорювати дії модератора Фантома.
2 - виложив це у письмовій формі (видалили) (але на роботі є копія повідомлення).
3 - ну Ви хоть покрасьте мене але так як він намагаеться вплинути на наше бажання спілкуватися так робити негарно!
 
Не пингвинам пингвинов не понять.
А ловить спинингом зимой извращение. Всему своё время.
Спининг это:
- красивые расветы
- тёплое восходящее солнце
- лодочки в тумане
А зимняя рыбалка это:
- лёд
- пар из зо рта
- обмёрзший воротник
- горячий чаёк
- сторожок или флажок
Жду не дождусь 6 - 10 см. льда.
Зимняя рыбалка это ВСЁ. С летней вооообще не ровня.
ИМХО.
Кто куда на жерлицы открытие наметил ?
Предлагаю любителям зимней рыбалки сообща провести этот ПРАЗДНИК.
Можно и соревнование устроить.
4 учасников уже гарантирую.
 
Цитата
А ловить спинингом зимой извращение
НУ и }{ер з ним, хай я зі слов Петровича збочинець т.є. Некрозоопедофил але я зимою думаю маньячити спіном!!!
 
Цитата
НУ и }{ер з ним, хай я зі слов Петровича збочинець т.є. Некрозоопедофил але я зимою думаю маньячити спіном!!!

Андрюха, никогда тебя збочинцем не считал.:ag: Хотя предпочёл бы видеть в нашей дружной компании на льду с жерлицами.:dk: Но тут "каждый баран за свою ногу висит" (правило немецкой мясной лавки):bj:... Маньячь на здоровье, если мороз позволит.:holod:
 
Цитата
Андрюха, никогда тебя збочинцем не считал.:ag: Хотя предпочёл бы видеть в нашей дружной компании на льду с жерлицами.:dk: Но тут "каждый баран за свою ногу висит" (правило немецкой мясной лавки):bj:... Маньячь на здоровье, если мороз позволит.:holod:
Так можно вместе ездить и смотреть как Андрюха будет маньячить.
Мы ловим на ставу , а Андрюха напротив на обводной канаве.
Есть куча таких мест.
Через пол час к нам прибежит.Спорим?:ap:
 
Цитата
НУ и }{ер з ним, хай я зі слов Петровича збочинець т.є. Некрозоопедофил але я зимою думаю маньячити спіном!!!
Кстати зимой и с лодок ловят , плавают по промоинам и ловят.
Но я себя комфортнее чувствую на льду.
РАЗДОЛЬЕ и УМИРОТВОРЁННОСТЬ.
 
Цитата
Так можно вместе ездить и смотреть как Андрюха будет маньячить.
Мы ловим на ставу , а Андрюха напротив на обводной канаве.
Есть куча таких мест.
Через пол час к нам прибежит.Спорим?:ap:

Через двадцать минут.:motor:
 
Цитата
Через двадцать минут.

не прийде, andre777 впертий спінінгіст...
 
Цитата


Кто куда на жерлицы открытие наметил ?
Предлагаю любителям зимней рыбалки сообща провести этот ПРАЗДНИК.
Можно и соревнование устроить.
4 учасников уже гарантирую.

Я теж не можу вже дочекатись відкриття зимової рибалки на жерлиці..........2 учасника теж гарантую:bf:  
щеб заодно познайомився з Хмельницькими рибацюгами:dk::az:
 
У учительницы первого класса возникли трудности с одним из учеников.
Она спросила: "Что с тобой, мальчик?"
Мальчик
ответил: "Я слишком умный для первого класса. Моя сестра в третьем, а я
умнее ее! Думаю, я тоже должен учиться в третьем!"
Для учительницы
это было уже слишком. Она повела мальчика к директору и объяснила всю
ситуацию. Директор подумал и сказал мальчику: "Я проведу тест, и если ты
не сможешь ответить на какой-нибудь из вопросов, то вернешься обратно в
первый класс, и будешь вести себя хорошо".
Мальчик согласился.
- Сколько будет 3 x 3?"
- 9
- Сколько будет 6 x 6?
- 36
И так было с каждым вопросом, на который, по мнению директора,
третьеклассник должен знать ответ. Тогда директор повернулся к
учительнице и сказал: "Думаю, мальчик может пойти в третий класс".
Тогда преподавательница ответила, "У меня тоже есть свои вопросы:
- Что есть у коровы в количестве 4, а у меня только 2?
Мальчик, после паузы ответил:
- Ноги
- А что есть такого в твоих брюках, чего нет в моих?
- Карманы
- Что твердое и розовое - когда входит, и мягкое и липкое - когда
выходит?
Директор остолбенел с раскрытыми глазами, и не успел опередить ответ.
- Жвачка!
- Что делает мужчина - стоя, женщина - сидя, а пес - на трех лапах?
Теперь глаза директора на самом деле выпучились широко, но прежде чем он успел, что-то сказать, мальчик ответил:
- Подает руку
- Теперь я задам 7 вопросов из разряда КТО Я?: Ты вставляешь в меня свой кол. И я становлюсь мокрой раньше тебя?
- Палатка
- В меня входит палец. Лучший мужчина получает меня первым?
- Обручальное кольцо
- У меня тугой стержень. Мой конец вонзается. В движении я дрожу?
- Стрела
- Какое слово в английском языке начинается с F и заканчивается на K и означает много жара и волнений?
- Firetruck" (Пожарка)
- Какое слово начинается с F и заканчивается на K? Если этого нет,
тебе приходится работать руками?
Fork (Вилка)
"Это есть у всех мужчин, у кого-то это длиннее, у кого-то короче.
Мужчина дает это своей жене, после свадьбы?
- Фамилия
- У какого органа нет костей, есть мышцы и много вен. Он пульсирует и отвечает за занятия любовью?
- Сердце
Директор с облегчением выдохнул и сказал учительнице:
Отправьте на*** его прямо в университет!!! На последние 7 вопросов я сам ответил неправильно!:bj::bj::bj:
 
Цитата
сообща провести этот ПРАЗДНИК.
Підтримую, якщо на вихідний.
 
Цитата
Підтримую, якщо на вихідний.
Ждём подходящего льда, скидуемся на призовой фонд, покупаем призы и в бой.:dv::dv::dv:
Мне бы зимний ящик выграть=).
Могу тоже только на выходные. Работа.
 
Цитата
Отправьте на*** его прямо в университет!!! На последние 7 вопросов я сам ответил неправильно!
Супер,:bj::bj::bj::bj::bj:
 
Увидел знакомые лица, http://old.rybalka.com/blog/view/7846/  , а сами молчат.
 
чому мовчать??

Цитата
Дякуємо всім, хто тримав за нас кулаки... тільки но приїхали. Скажу відразу, Хмельницький ми не посрамили..... повна ж версія отчёта буде згодом....

Цитата


Зимняя рыбалка это ВСЁ. С летней вооообще не ровня.

100%, только наоборот))))
 
жду не дождусь льда
 
Цитата
Зимняя рыбалка это ВСЁ. С летней вооообще не ровня.
У каждой поры своя особая прелесть........... Лето и зима по-своему уникальны.....
 
Зимова рибалка - чудовий спосіб оздоровитись. Та і щуку витягти за лесочку - з лунки це задоволення, а тим паче, якщо вона в той отвір не пролазить)))  Хочу з першим льодом в Брунівці спробувати!!!
 
Цитата
Зимова рибалка - чудовий спосіб оздоровитись.
Подвійними стограмами етилового антифризу? :ap:
 
Цитата
Подвійними стограмами етилового антифризу
Жирануть антіфріза як казав Алєксандр Радіонович))) Це ніразу не оздоровлення, а спосіб обігріму і підтримування тонусу та настрою)))
 
Цитата
У каждой поры своя особая прелесть........... Лето и зима по-своему уникальны.....
Совершенно верно!!! Летом скучаем о долгожданной поклевке на жерлицу, а зимой, как уже было сказано выше о теплых ночах, прекрасных рассветах и звонах колокольчиков на спиннингах!!!
 
Літом, а  тим паче восени нудьгувати не доводиться. А тепер я дечим похвалюся...
О як я все красіво пристроїв у себе
 
Цитата
Літом, а  тим паче восени нудьгувати не доводиться. А тепер я дечим похвалюся...
О як я все красіво пристроїв у себе

Щаслива ти людина - всё влізло в один, невеличкий шкафчичок.....:bf: А в мене..... хто був на гаражі знає :be: :ak:
Зи. дружину стараюсь навіть близько тудою не водити)))):biggrin:
 
http://bass-22.rybalka.com/blog/view/7874/#!/blog/view/7874/part2/

:dk::dk::dk::bf:
 
Цитата
http://bass-22.rybalka.com/blog/view/7874/#!/blog/view/7874/part2/

:dk::dk::dk::bf:

Да блог действительно класный + 10000000000000000  А 1 место будет............  Так держать мужики.............:mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1:
 
Собственно вопрос...
Кто нибуть из Хмельницких рыбацюх рыбачил в Припяти?Ато много в инете видео есть,да и знакомый ловил пару лет назад,как говорил "о такой рыбалке мечтает каждый".....
 
Цитата
Кто нибуть из Хмельницких рыбацюх рыбачил в Припяти?
Ого, как тебя торкнуло!!!
Что с людми сезон безклёвья делает!!!
 
Цитата
Собственно вопрос...
Кто нибуть из Хмельницких рыбацюх рыбачил в Припяти?Ато много в инете видео есть,да и знакомый ловил пару лет назад,как говорил "о такой рыбалке мечтает каждый".....

Да да можно поехать, потом фонарик не надо на ночную рыбалку брать!! :dm:
 
Цитата
Собственно вопрос...
Кто нибуть из Хмельницких рыбацюх рыбачил в Припяти?Ато много в инете видео есть,да и знакомый ловил пару лет назад,как говорил "о такой рыбалке мечтает каждый".....

Я уже пару лет ищу выходы туда....но пока что .....увы.
Очень хочу туда съездить за трофейными экземплярами.
Спроси у знакомого есть ли выход туда.Если да ,то на следующий годик можно организовать экспедицию.Заодно я и на родине побываю.
 
Батя тоже оттуда
ул.Дружбы народов 9
А попасть туда можно свободно токо две недели в году...(пробивал лично)
А нащет радиации...В киеве на балконе она может быть выше чем в Зоне:al:
Даже по телеку показывали,главное  на мох не ставать и возле свалок и в подвалах не лазить,а так то норм...Сестра даже с детьми на родину туда ездила.
 
Цитата
Батя тоже оттуда
ул.Дружбы народов 9
А попасть туда можно свободно токо две недели в году...(пробивал лично)
А нащет радиации...В киеве на балконе она может быть выше чем в Зоне:al:
Даже по телеку показывали,главное  на мох не ставать и возле свалок и в подвалах не лазить,а так то норм...Сестра даже с детьми на родину туда ездила.

Как попасть в Припять на экскурсию я знаю(Я жил на ул.Ленина 9 в доме у меня в низу был суд),а вот на рыбалку надо знакомых хороших,а то патруль спросит кто ты и чё тут делаешь.В 30-ти километровой зоне рыбалка запрещена.
 
Спрошу во возможности...А почему запрет,я же не вывожу ее например,тем болие там уровень радиации в самой рыбе не набагато выше нормы:dm:
 
Да, я б туди теж поїхав порибачити. На скільки я чув то на екскурсію попасти без проблем, а от рибалка навряд :(
Скоро і там трофеїв не буде, звідти рибу навіть в Летичеві продають, я не кажу вже про Київ.
 
Подскажите как создать новую тему,а то что-то никак не выходит.Заранее благодарен!
 
Нажати кнопку "Новая тема". :bk:
 
Цитата
Да, я б туди теж поїхав порибачити. На скільки я чув то на екскурсію попасти без проблем, а от рибалка навряд :(
Скоро і там трофеїв не буде, звідти рибу навіть в Летичеві продають, я не кажу вже про Київ.

Ездят, Славик туда,ой как ездят...А Киев  и не прекращал есть ту рыбу.Рыбалка до аварии там была просто бомба,а сейчас ещё лучше.
 
Сегодня на Чкалова(после остановки "Олімпійська") в дворе была запелингована темная Шнива с правельной грязевой резной и наклейкой на заднем стекле Рыбалка.ком.
Чей апарат,признавайтесь:bf:
 
А мені наклейку так і не прислали...
 
Цитата
Сегодня на Чкалова(после остановки "Олімпійська") в дворе была запелингована темная Шнива с правельной грязевой резной и наклейкой на заднем стекле Рыбалка.ком.
Чей апарат,признавайтесь:bf:

она там постоянно стоит... и наклейка там не "рыбалка.ком", а просто рыбка - присмотрись...

по поводу Припяти: не так давно был сюжет по телеку, что прокуратура накрыла группу людей которые организовывали рыбалки в той местности. Многие из них были охранниками "зоны", поэтому охрану поменяли и усилили. Сейчас плануруют ввести админ и уголовную ответственность не только для "организаторов", но и для "туристо-рыбаков".
как по мне - стоит не один раз подумать перед поездкой....
 
Цитата
Ездят, Славик туда,ой как ездят...А Киев  и не прекращал есть ту рыбу.Рыбалка до аварии там была просто бомба,а сейчас ещё лучше.

Цитата

по поводу Припяти: не так давно был сюжет по телеку, что прокуратура накрыла группу людей которые организовывали рыбалки в той местности. Многие из них были охранниками "зоны", поэтому охрану поменяли и усилили. Сейчас плануруют ввести админ и уголовную ответственность не только для "организаторов", но и для "туристо-рыбаков".
как по мне - стоит не один раз подумать перед поездкой....
Я мав на увазі що легально навряд чи можна. А те що їздять то це не дивно. В нас плати і куди хочеш пустять.
 
Цитата
она там постоянно стоит... и наклейка там не "рыбалка.ком", а просто рыбка - присмотрись...

по поводу Припяти: не так давно был сюжет по телеку, что прокуратура накрыла группу людей которые организовывали рыбалки в той местности. Многие из них были охранниками "зоны", поэтому охрану поменяли и усилили. Сейчас плануруют ввести админ и уголовную ответственность не только для "организаторов", но и для "туристо-рыбаков".
как по мне - стоит не один раз подумать перед поездкой....

Значить спрашивать у людей чтобы съездить чем по ближе к зоне,где всё таки не такой прессинг рыбацюг.Я конечно очень хотел бы туда рвануть,но за граты не охота:al::ds:
 
Вот немного информации про зону отчуждения: http://chornobyl.in.ua/brakonery.html
 
На мою думку за ловлю на спінінг ніхто не спитає. Головне рибу тримати в невеликій кількості, щоб не звинуватили в розповсюдженні (нібито)  радіоактивної риби, якої там дуже багато.
 
В  натуры  риби  так  мало  залишилось  - хоч  на  прип"ять  ъдь...  гггггггггггггггг
Але  не  факт  ,  що  окуньки  в  ганделиках - до  пива  не  ывонниэ:))))))
 
Цитата
На мою думку за ловлю на спінінг ніхто не спитає
якщо це про ловлю в "зоні" то 100п не спитають, просто покрутять, можуть ще зломати спіни і дати по туловєщу чи фізіономії, кинуть в бобік і потом штраф випишуть...
 
Автомобилистам на заметку.

Управління Державтоінспекції УМВС України в Хмельницькій області проводит тендер
Предмет закупки: 30.02.1 - устаткування для автоматичного оброблення інформації: система комплексу Відеоконтроль-Рубіж або еквівалент - 3 компл.
Место и срок поставки: Хмельницька область за місцем встановлення, а саме: Пост ДПС а/д Городище - Рівне - Старокостянтинів 272 км, с.Ленківці; Пост ДПС: а/д (М-12) Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка 319 км + 600 м, с.Бохни, Пост ДПС ДАІ МВС України: а/д Н-03 (Житомир - Чернівці) км 288+715 (ліва сторона) за межами населених пунктів на території Колибаївської сільради Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької обл. грудень 2011р.

Это значит, что после декабря 2011 там должны стоять реальные камеры, а не просто знаки "видеонагляд"
 
Цитата
В  натуры  риби  так  мало  залишилось  - хоч  на  прип"ять  ъдь...  гггггггггггггггг
Але  не  факт  ,  що  окуньки  в  ганделиках - до  пива  не  ывонниэ:))))))

Опа-опа-опа. Тихенько і скромненько у нас на форумі появився мій наставник, товариш, чєловєк-скромняга, ось уже два роки незмінний компаньйон і просто ГУРУ... особливо у ловлі збручанського кленя та дністровського кокуня. Причому дехто його знає просто під псевдонімом "Мастєр".
Вітаю, друже Парильщику, на нашому форумі! :dk:
 
Здарофффффффффффффффф;);)
Доречі - прошлої  неділі  був  на  білих  камнях.  Жодного  удару.  Аж  самооцінка  впала.... Ну  -  тра  хоч  разок  пролетіти....:))) А колеги  були  на  чорних  камнях  і  налупили...  Доречі  -  ти  як  на  неділю????
 
Цитата
Здарофффффффффффффффф;);)
Доречі - прошлої  неділі  був  на  білих  камнях.  Жодного  удару.  Аж  самооцінка  впала.... Ну  -  тра  хоч  разок  пролетіти....:))) А колеги  були  на  чорних  камнях  і  налупили...  Доречі  -  ти  як  на  неділю????

Здарофффффф в нас НЕ проходить ! Тра спочатку ВСІМ здрасті сказати . Візард - ну міг би і підказати , як вєсті сєбя в культупном общєствє ...
 
Цитата
Здарофффффффффффффффф;);)
Доречі - прошлої  неділі  був  на  білих  камнях.  Жодного  удару.  Аж  самооцінка  впала.... Ну  -  тра  хоч  разок  пролетіти....:))) А колеги  були  на  чорних  камнях  і  налупили...  Доречі  -  ти  як  на  неділю????

Приветствуем!!!!Исполнитель Мастер Класса по окуню!!!
Володя рад лицезреть твоё фото
 
Цитата
і просто ГУРУ... особливо у ловлі збручанського кленя
НУ після такого представлення я зберу в кулак всю свою скромність і поцікавлюсь методикою ловлі трофейного кленя (від 1 кг) і на що переважно він ловить на Збручі, а також практика ловлі кленя на мікроджиг і інші силіконові приманки!
 
Ну  здарова  фсеммммммммммммм!!!!!!!!!!!!!!!;);))))))))))))))
Поки  що  зі  смайлами  не  розібрався  -  мож  включать  як  буде  більше  повідомлень;)))))))))
А  шо  тут  такого-  окунька  ловіть  -  умеєм,  і кленя  тожжжж
на  радікалі  клень
http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i117/1006/ea/2bb6d733d64c.jpg.html
http://radikal.ru/F/s002.radikal.ru/i200/1006/f9/c1d61f4fc0cc.jpg.html
http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i137/1106/98/45cdf6f41556.jpg.html
Окунь  на  ютубі....
https://www.youtube.com/user/vova19701000?feature=mhee#p/a/u/1/oeYjDgig87k
Далі  тіко  через  флєшку  ,  через  -  Сашка  ,    Або  зноску  можу  скинути  ,  де  це  все  описувалось  ,  якщо  адмін  не  забанить  -  за несанкціоновані  зноски:):):):):):):)))))))))))))))
А  мікроджиг  тіко  зараз  прийшов  -  літом  був  нормальний  джиг.  А  зараз  -  похолодало,  важкого  не  хоче.  Спасає  мормишка  з  маленьким  твістерком (на  окуня)  Клень  зараз  не  ловиться ,  тобто  ловиться,  але  на  курячу  печінку-  я  так  не  люблю...Потім  спін  через  рік  тима  тельбухами  смердить........Товариш  -  звонив  -  кликав  на  Збруч  -  я  відмовився..  Та  і  кленя  загалом  мало  сталол  -  виловили,  і  наш  брат  -  спінігіст  -  також  приложився...  Одна  моя  команда  скіко  кленя  та  щуки  вивозила  зі  Збруча..  Тому  і  на  Збруч  цього  року  не  дуже  катав.  Але  трофеї  були.........
В  основному  -  Дністер........
 
ммммда, ловити кленя і окуня такими спінами, сурово...:du:
а в чому кайф ребята?
 
Цитата
сурово...:du:
сурово  бошку  опаскою  брити,  чи  в  прорубі  купатись.  Хоча  це  теж  комусь  подобається;);););))))))
А  так  -  спіни  -  як  спіни,  рибалка  як  рибалка.  нічого  особливого.........  
Доречі  -  завтра  на  чорні  камні.  Окунь  ходить  стаями:):):):):)
shevchuki  -  на  чорних  камнях  кльов  абеспечкен   гггггггггггг
 
Цитата
сурово  бошку  опаскою  брити,  чи  в  прорубі  купатись.  Хоча  це  теж  комусь  подобається;);););))))))
А  так  -  спіни  -  як  спіни,  рибалка  як  рибалка.  нічого  особливого.........  
Доречі  -  завтра  на  чорні  камні.  Окунь  ходить  стаями:):):):):)
shevchuki  -  на  чорних  камнях  кльов  абеспечкен   гггггггггггг
Шото я нэмогу понять "чорні камені", " білі камені" ви шо їх там красите ?:biggrin: В чому прікол))) Мож і я кісточку візьму, покрашу і в мене почне клювать)))):cb::ca:
 
Цитата
парильщик
З усього написаного я щось не розкурив що по чому! Саня написав про ГУРУ, вот і я хотів би отримати якусь би відповідь на попередні мої питання! Джиг і мікруха цікавить саме по кленю і саме по Збручанському! Ловля цікавить тільки спінінгова, самі цього року по кількості кленя "робили" як фаточників так і ловителів на хруща! Хотя все було докілушне, пару тільки зверх!
 
Чорні  камні  -  секретне  місце  де  кльов  не  мінявся  з  тог  часу  як  запостив  відео  на  ютубі:):):):):):):):)
Завтра  тоже  буде  клювати   гггггггг   Там  окунь  ходить  стаями:):):):):):)Завтра  сфотаю  улов..
Білі  камні  - місце  не  секретне,  і  ближнє,  де  кльов  не  ахті...  
а  на  рахунок  щоб  перекрасити  -  ідея  неслаба!!!:)):):):):):)
Тіко  тра  не  камні  красити  ,  а  вгадайте  що?  з  трьох  раз):):):):)
Добре  -  іду  спати  -  папа...
 
Андре, Володя я бачу сьогодні в дусі (це мабуть так штирить перед рибалкою) але він жук ще той. Їдемо разом, ловимо ніби в тих самих місцях але закілушних валить тільки він... ну і хіба ще один його товариш, у якого в арсеналі два воблера і один твістер ))))
А ось цьогорічна Вовина "півторачка"
Перед ним пройшло троє чоловік те місце, а влупив саме він!
 
Цитата
Саня написав про ГУРУ
Саня  пошуткував.  не  тра  все  сприймати  буквально.  Це  він  відео  про  кота  і  кролика  запостив:):):):)
На  рахунок  кленя- в  цьому  році  в  мене  ловилось  на  саморобні  воби.  вони  є  на  фото  на  радікалі...  А  крупного  кленя  мало,  і  він  стоїть  на  глибині.  Тра  бути  в  потрібному  місці  і  в  потрібний  час.  На  мікроджиг  ловлю тіко  на  Дністрі  і  окуня.  Мікроджиг  на  кленя  видумали  западенці  в  них  своя  специфіка  ловлі  -  шнур  4 ліба  ,  поводок  флюрокарбон. Мормишка  вольфрам.Спін  до  5  - невагомий.  Тіпа  як  в  нас  на  окуня  -  на  водосховищі,  тіко  у  нас  окунь  крупніщий ніж  їх  клень.
Іду  спати  Завтра  на  рибалку..  Окунь  ходить  стаями...
 
Цитата
А ось цьогорічна Вовина "півторачка"
Впав і лобом об пол)))))))) Я в 3й раз залишаю відкриті свої питання...Я так само їду з товаришами і показую шо вмію і відповідно переймаю у товаришів! Можна і рибачити на 1 воб, в мому випадку на каміон на Збручі можна кленя мішками носити, але цікавить за КІЛО і на інші спінові приманки! Є шакаловский фаворит який снімає від 300 і вище, менших не було, саме совєт ГУРУ цікавить ізза розміру, хробак, мотиль і печінка відпадає!
 
Цитата
Чорні  камні  -  секретне  місце  де  кльов  не  мінявся  з  тог  часу  як  запостив  відео  на  ютубі:):):):):):):):)
Завтра  тоже  буде  клювати   гггггггг   Там  окунь  ходить  стаями:):):):):):)Завтра  сфотаю  улов..
Білі  камні  - місце  не  секретне,  і  ближнє,  де  кльов  не  ахті...  
а  на  рахунок  щоб  перекрасити  -  ідея  неслаба!!!:)):):):):):)
Тіко  тра  не  камні  красити  ,  а  вгадайте  що?  з  трьох  раз):):):):)
Добре  -  іду  спати  -  папа...
Да всьо в нормі, камені красить не буду:dt: ( і нічого іншого також:cy:).... так думаю запитаю, для підтримки розмови... окунь, як здобич мене цікавить менше з тим, я його не ловлю - хіба в дужі холода, коли голодуха на покльовки..... а вот на Дністер поїхати, так мене вже розриває - дуже хочу, але всьо якось не виходить.......
Цитата
...Я так само їду з товаришами і показую шо вмію і  відповідно переймаю у товаришів! ...... хробак, мотиль і печінка відпадає!.......
ООООООООоооооооооооооо, чуваки, ше зима не почалась, а я бачу шо декого вже рве))):be::am:
 
Цитата
Впав і лобом об пол)))))))) Я в 3й раз залишаю відкриті свої питання...Я так само їду з товаришами і показую шо вмію і відповідно переймаю у товаришів! Можна і рибачити на 1 воб, в мому випадку на каміон на Збручі можна кленя мішками носити, але цікавить за КІЛО і на інші спінові приманки! Є шакаловский фаворит який снімає від 300 і вище, менших не було, саме совєт ГУРУ цікавить ізза розміру, хробак, мотиль і печінка відпадає!

Андрюха, ну ти ж сам знаєш що всі свої сикрети не видасть ніхто, вот товариш відповів дуже просто але в той же час обширно, великий голавль клює на глибоких місцях!
 
Цитата
Да всьо в нормі, камені красить не буду:dt: ( і нічого іншого також:cy:).... так думаю запитаю, для підтримки розмови... окунь, як здобич мене цікавить менше з тим, я його не ловлю - хіба в дужі холода, коли голодуха на покльовки..... а вот на Дністер поїхати, так мене вже розриває - дуже хочу, але всьо якось не виходить.......

ООООООООоооооооооооооо, чуваки, ше зима не почалась, а я бачу шо декого вже рве))):be::am:

Санек не обманюй, джиг-головки ти вже красив, так що може і дойти не тільки до каменів !ХА-Ха-Ха:ap::ap::ap:
 
Цитата
Андрюха, ну ти ж сам знаєш що всі свої сикрети не видасть ніхто, вот товариш відповів дуже просто але в той же час обширно, великий голавль клює на глибоких місцях!
Не все то так, але і не виключаю такого! Я малим думав шо на середині річки чи ставка риби туєва хуча і вся як колоди, але фіг то так є! В мене наприклад з поверхні на козявки дуже гарно товче клень але до півкіла, крупніше зазвичай бере більшу приманку да і всі обриви з удару і удари "віддай спін" були на струї в перекаті, так що я на глибині кленя не шукаю, як варіант там його донкою ловити, а цим не стардаю!
Да і про секрети, я буває показую під який кущ кидати, 80% що там буде удар і яку проводку робити! Мені в принципі не шкода, через пів години з тої з точки можна ще 1 часового зняти!
 
Цитата
Не все то так, але і не виключаю такого! Я малим думав шо на середині річки чи ставка риби туєва хуча і вся як колоди, але фіг то так є! В мене наприклад з поверхні на козявки дуже гарно товче клень але до півкіла, крупніше зазвичай бере більшу приманку да і всі обриви з удару і удари "віддай спін" були на струї в перекаті, так що я на глибині кленя не шукаю, як варіант там його донкою ловити, а цим не стардаю!
Да і про секрети, я буває показую під який кущ кидати, 80% що там буде удар і яку проводку робити! Мені в принципі не шкода, через пів години з тої з точки можна ще 1 часового зняти!

Да я більше жартівливо мав на увазі, але визнай що якийсь бодай малесенький секретик є в кожного, в кожного специфіка ловлі різна. Хтось любить глибину, хтось мілину, а хтось щось інше.......!
 
Цитата
Я в 3й раз залишаю відкриті свої питання...!

Ось  півторашка - клень  на  ютубі -  виважування.
https://www.youtube.com/watch?v=zauNcu4Ueyg  
Вже  на  березі
https://www.youtube.com/watch?v=nF1NfTKO5kc&feature=related
Більше  ніж  сказано,  та  показано  на  відео-  сказати  не  можу..  
Та  і  перестаньте  ви  -  закриті  питання  ,  відкриті  питання..  Що  -  знаю  -  рокажу,  буду радий  ,  коли  мені  щось  підкажуть..  
І  на  рахунок  кленя  -  нема  вже  того  кленя  .  Річки  підмели..  І  якщо  ви  розраховуєте  з  -  під  одного  куща  завжди  кленів  ловити  -  ви  глибоко  помиляєтесь.  таке  може  бути  раз,  два  ну  -  три  ,  але  коли  ви  прийдете  в  четверте риби   вже  там  небуде.  Тому  ,  що  виловили..  І  це  незалежно  яку  приманку  ви  будете  туди  пхати  Хоч  саму  дорогу  -  за  сто  мульйонів..................Та  і  некленьовий  зараз  сезон...  
Хоча  -  товариш  взяв  сьогодні  на  чорних  камнях (водосховище) кленя  на  твістер.  
А чорні  камні  похерились.............  Рибаки  протоптали  по  при  берег  стежки  ніби  пройшло  стадо  кразів.....  і риба  ушла  на  дальній  кордон.........  
Зловив  з  півтора  десятка  .  Ловив  на  мікроджиг.  Окунь  непоганий  Хоча  товариш  взяв  -  зачотного-  до  кіло.  зараз  фоти  скину  -  телефон  сів..
 
Цитата
Санек не обманюй, джиг-головки ти вже красив, так що може і дойти не тільки до каменів !ХА-Ха-Ха:ap::ap::ap:

Цитата
Не все то так, але і не виключаю такого! Я малим думав шо на середині річки чи ставка риби туєва хуча і вся як колоди, але фіг то так є! В мене наприклад з поверхні на козявки дуже гарно товче клень але до півкіла, крупніше зазвичай бере більшу приманку да і всі обриви з удару і удари "віддай спін" були на струї в перекаті, так що я на глибині кленя не шукаю, як варіант там його донкою ловити, а цим не стардаю!
Да і про секрети, я буває показую під який кущ кидати, 80% що там буде удар і яку проводку робити! Мені в принципі не шкода, через пів години з тої з точки можна ще 1 часового зняти!
От, блін, взяв і розсєкрєтів всьо))):aq: На хіба так мона?:an::dp::biggrin:
 
Те що голавля немає і він все мілкішає винні не тільки браки, добру лепту вносимо і ми з вами, -- рядові риболови. Хоч голавль і є однією з самих плодючих риб наших водойм, але він дуже тугий до росту. Щоб голавль виріс до 1 кг. треба 10 років. :be: А сучасні снасті та кількість рибаків не залишають йому майже ніякого шансу дорости до таких розмірів. І раxyйте те що річки, на яких ми ловимо дуже маленькі, і вибити там рибу легальними методами взагалі не проблема. Так що за Catch And Release голавля наші діти будуть дуже нам вдячні ;)
 
Цитата
І якщо ви розраховуєте з - під одного куща завжди кленів ловити - ви глибоко помиляєтесь. таке може бути раз, два ну - три , але коли ви прийдете в четверте риби вже там небуде
Та ну, я цього сезоену тільки по точках і ходив, були місця з яких по пару штук влітало...Переважно мілкий товче весть день, крупняк тільки до сходу і під час заходу сонця проскакує, да і так як на Збручі екрани розставлені по периметру сіл і з волоком серед білого дня ходять то стабільний кьов крупняка це уже на грані фантазій!
 
от і я про те, що риби все менше і вагою полегше, тому під кожну рибку намагаюсь підбирати окрему снасть
я особисто за рибою, як продуктом харчування, уже давно не катаюсь, головне отримати ту порцію адреналіну про яку мрієш весь тиждень,:be:
парильщик спробуй УЛом половити смугастих і кленя, нові враження гарантую)))
 
Цитата
Щоб голавль виріс до 1 кг. треба 10 років.
Де  ви  взяли  такі  данні????



И к следующему году молодь вырастает до 18-20см, при весе 100-150гр. Взрослыми, способными к размножению, эти рыбы становятся к третьему году жизни. В это время они весят уже не менее 400 грамм.
http://www.34fish.ru/golavl.php

Тобто  я  не  знімаю  вину  з  рибаків  аматорів  в  зменьшенні  поголыв"я  кленя  але  -  клень  росте  значно  скоріше.    Особливо  в  теплих  водах  Збруча.  Клень не  ловиться  тому,  що  знищене  нерестове  стадо.. нереститись  нема  кому.. нерестяться  недомірки,  Зміщуються  сроки  нкересту.  Молодь  нормально  не  виходить. уроди  породжують  уродів.. І  виявляється  ,  що  під  тим  кущем  де  має  бути  клень  ніц  нема...............
 
Цитата

парильщик спробуй УЛом половити смугастих і кленя, нові враження гарантую)))
А  ви  тримали  на  ультралайті  кілограмового  кленя  ,  а  півторашку?  як  ви  його  виважували  ,  скіко  часу  потратили  , і  хто  вам  допомагав?
Взагалі  вважаю  ,  що  на  кленя  , доречі  як  і  щуку особливо  на  течії   треба  відверто  жорстку  палку.  Нею  добре  тягати  воби.  
І  на  рахунок  ультралайта  - мікроджига - якраз  сьогодні  і  ловив.  грамова  джигголовка  і  мікротвістер.  
А  на  відео  ,  що  запощене  на  ютубі  жорсткіша  -  дністровська  палка  .  А  жорсткіша  тому  ,  що  з  ранку  тягав  десятиграмовий  попер.  Не  впевнений  що  ультралайт  повторить  цей  фокус............
 
Цитата
А ви тримали на ультралайті кілограмового кленя , а півторашку? як ви його виважували , скіко часу потратили , і хто вам допомагав?
Вставлю 5 коп замість Дімона! Він на ультрік з вклейкою брав кілушного, я взагалі весь рік відтарабанив лайтом до 12 грам і брав також кілушного кленя і не тільки кленя, щук різнокаліберних частенько з корчаків висмикував! Кленя виважував до хвилини і брав руками, мєлкі будуть бойкіші ніж крупніший, да і в корчі малі також заводять на ура! ДА і ульрік ультріку різнь, це не обов"язково параболік, мені наприклад колики більше по душі
 
Цитата
не обов"язково параболік, мені наприклад колики більше по душі
Скажу  -  банальну  річ  -  чудес  не  буває. і  якщо  спін  легкий  -  стінки  карбонові  тонкі  ,  кінчик  тонкий  - знач  в  нього  і  сили  мало. навіть  якщо  це  лінукс  ,  або  ще  хтось  важний   Коли  тягаєш  середню  рибу  -  не  заважає.  Коли  чіпляється  мірна  -  кіль,  або  зачотна  -  більше  -  моментально  відчуваєш  різницю.Скажу  -  секрет  -  для  успішного  виважування  риби  потрібно  її  підняти  жабрамит  над  водою.  В  іншому  варіанті  -  купа  часу  ,  трясущієся  рукі,  подсаки,  і  т.д...     Спін  для  того  ,  щоб  ним  щось  тягнути  і  любим  спіном  можна  витягнути  достойну  рибу.  Питтання  в  часі  та  зручності...  
Доречі кленя  що  на  відео  виважував  секунд  з  десять,  поки  не  підняв  жабрами  над  водою.  Зазвичай  рибу  в  цьому  положенні  зразу  паралізує.  Потім  знімав  відео.  Спробуйте  це повторити  так  з  півкілограмовим  і  ультралайтом  0-5  ,  і  якщо  вийде  я  зніму  перед  вами  шляпу:):):):):):):):):):)
 
Сьогоднішня  рибалка
мікроджиг  для  ультралайта  ну  і  слово  придумалигггггггггг


мій улов
 
А  ви  тримали  на  ультралайті  кілограмового  кленя  ,  а  півторашку?  як  ви  його  виважували  ,  скіко  часу  потратили  , і  хто  вам  допомагав?

І  на  рахунок  ультралайта  - мікроджига - якраз  сьогодні  і  ловив.  грамова  джигголовка  і  мікротвістер.  
А  на  відео  ,  що  запощене  на  ютубі  жорсткіша  -  дністровська  палка  .  А  жорсткіша  тому  ,  що  з  ранку  тягав  десятиграмовий  попер.  Не  впевнений  що  ультралайт  повторить  цей  фокус............[/QUOTE]

шось шановний ви трохи путаете строй і кастинг прута, Ул це не знасить лапша, є і відмінні колики, а от кидати козявок і тіж 1,5гр голови Вашим дністровським патиком куди важче та не конфортніше

Цитата
Взагалі  вважаю  ,  що  на  кленя  , доречі  як  і  щуку особливо  на   течії   треба  відверто  жорстку  палку.  Нею  добре  тягати  воби

що значить тягати воби? навіщо Вам жорстка палка?? Ви ловите головля смикінгом??
якраз для кленя та щуки краще пароболік або "сложний" строй, щоб гасити головлиний удар та різкі ривки щук ИМХО

доповню andre777, серед згаданих ним "різнокаліберних щук" були і 5 і 7кг, і це все на лайт до 10гр!!! а Ви про попер)))

на рахунок тримав...., і допомагав мені лише хороший настрій)))
 
Ось  такі  бабуїни  ловились  сьогодні.  
http://www.radikal.ru/action.aspx
А  ось  зачотний окунь  у  товариша.
в  районі  кіло..
http://www.radikal.ru/action.aspx
 
Цитата
Спробуйте  це повторити  так  з  півкілограмовим  і  ультралайтом  0-5  ,  і  якщо  вийде  я  зніму  перед  вами  шляпу:):):):):):):):):):)

надіюсь в майбутньому бачити твій аватар без голового убора))
своїм Bosco 0.8 - 7.1 продимонструю тобі виважування кілушного без проблем! (практично підтвердженно)
от тільки не люблю я так, я люблю з піснею фракціона, всплесками, ривками і т.д., тому і стараюсь снасть поделікатніше обирати:drill2:
 
Цитата
Ось  такі  бабуїни  ловились  сьогодні.  
http://www.radikal.ru/action.aspx
А  ось  зачотний окунь  у  товариша.
в  районі  кіло..
http://www.radikal.ru/action.aspx

силки не відкриваються...
 
Цитата
А  ви  тримали  на  ультралайті  кілограмового  кленя  ,  а  півторашку?
Тоді в мене є зустрічне питання: А ти тримав НОРМАЛЬНИЙ ультралайт в своїх руках???
Цитата
......якщо  спін  легкий  -  стінки  карбонові  тонкі  ,  кінчик  тонкий  - знач  в  нього  і  сили  мало. навіть  якщо  це  лінукс  ,  або  ще  хтось  важний   Коли  тягаєш  середню  рибу  -  не  заважає.....
Я ловлю на надлегкі палки (по вазі), надшвидкого строю (більш ніж впевнений, що два моїх прута, будуть важити приблизно як твій один на кленя), і стінки там тонкі і..... рибу вони ловлять...... і повір не кілушну-півтора-два кг......
  Якщо ти так радикально противишся м’яких палок, то скажи будь-ласка, що роблять тоді нахлистовіки на річках? Чи ти думаєш, що вони не ловлять «грубої »  риби, зокрема голавля??? Чи може кижич, мальма, кумжа чи нєрка слабше дають відпір рибаку аніж головень?  Чувак, тебе люди попросили розказати методу та засоби ловлі саме КРУПНОГО кленя, а не понти тут клеїти…. Мол голавль там-то і там-то ловиться, його мало зараз в наших річках, у всьому винні браконьєри…. І т. д. і т.п. -  таке розкаже і дитина…..(Плакатись всі вміють, що риби мало... - суть питання не в тому)… Одне відео (да хай воно буде хоть з годинним виважуванням 5-ти кілограмового кленя) не зробить з тебе ГУРУ, завжди є поняття «день турЫста»…… Якщо маєш що розказати, поділись з риболовною братією, хочеш в лічку, хочеш в загальну вєтку….  А якщо немає що сказати конкретніше, не варто виступати…  Тоді в тебе лише один вихід, або приходити на зустріч, щоб особисто зі всіма познайомитись, і щоб тебе сприйняли як лічность, абож співіснувати в вєтці «без своїх понтів»….  
 Зи. Ти звичайно вибачай, якщо вдруг грубова-то, але такі в нас неписані закони співіснування і як завжди допишу все вищесказане  І М Х О… це для того, щоб не виникало зайвих питань)))  
 
Цитата
надіюсь в майбутньому бачити твій аватар без голового убора))
виважування кілушного без проблем! (практично підтвердженно)
Добре.  Але  зробіть  спочатку  тест-  дома  -  на  суху  -  спробуйте  спочатку  підняти   літрову   флєшку  з водою   спочатку  спочатку  важким  спіном,  потім  середнім  ,  потім  надлегким.  Думаю  -  післ я  таких  тестів  відпаде  предмет  розмови;);););)
 
Цитата
Добре.  Але  зробіть  спочатку  тест-  дома  -  на  суху  -  спробуйте  спочатку  підняти   літрову   флєшку  з водою   спочатку  спочатку  важким  спіном,  потім  середнім  ,  потім  надлегким.  Думаю  -  післ я  таких  тестів  відпаде  предмет  розмови;);););)

та про яку "суху" йде мова? я ж сказав перевірено практично (є моменти коли рибу посто висмикуєш, інкаше абма - корч!), а є боротьба з трофеем!
P.s.
давай "на суху" повішаєм на  Bosco andre777, його 7кг щуку, а Сані (bass___) 10кг коропа на його Favorite Exclusive, та вони скоріш за все просто "громко" хруснуть, і що? а такі рипи були доставлені на борт без шуму і пилі)
ЗЫ. більше практикуй з різними спінами, багато чого зрозумієш...
Зы.зы. я за сезон тік поміняв 5 патиків, і то, в деяких моментах, ще в пошуку..
 
Цитата
Добре. Але зробіть спочатку тест- дома - на суху - спробуйте спочатку підняти літрову флєшку з водою спочатку спочатку важким спіном, потім середнім , потім надлегким. Думаю - післ я таких тестів відпаде предмет розмови;);););)
А нах таким страдати? Якщо це еталон самого крутого спіна то думаю в цьому рівних не буде Крокоділу, а ще краще олдскул - Лєнєнградский прут! Спін не коромисло і не кран, ним рибу ловити, а не воду носити і груза від землі відривати
 
Цитата
Де  ви  взяли  такі  данні????
Чесно кажучи, вже й не пам"ятаю де я це зустрів вперше. Проте постійно натикаюся саме на такі данні в різних публікаціях та на форумах з вуст авторитетних людей.
З останнього згадав статю Андрія Дока http://orenfishing.ru/fish/golavl_food.htm
Цитата

        Напоследок три интересных факта из жизни речного голавля.          
        1) Растет голавль сравнительно медленно: в трехлетнем возрасте он весит          около 150 г, в 6—7 лет достигает 0,5 кг и в 9—10 лет—1 кг.          
        2) Самки одного возраста всегда крупнее самцов          
        3) Живет голавль 20-25 лет.          
Ось нагуглив працю Молдавської филії АН СССР 1951р. Саме про Дністер, я не думаю що його води набагато холодніше ніж води Збруча.
http://hydrobiologist.wordpress.com/2010/02/02/fish-dnestr/
Цитата

Максимальные размеры голавля установлены в промысловых уловах 26-33 см.  Вес их достигает 300-650 гр. Такие особи встречаются единичными  экземплярами в возрасте 9-11 лет; подавляющее же большинство особей  голавля не превышает 6-летнего возраста с максимальной длиной 23 см и  весом 357 гр.
Там є ще цікава табличка.

Нажаль, в Сабанєєва (я вважаю його достовірним джерелом, а не "великим русским сказочником") я ніяких цікавих даних не знайшов.

Цитата

И к следующему году молодь вырастает до 18-20см, при весе 100-150гр. Взрослыми, способными к размножению, эти рыбы становятся к третьему году жизни. В это время они весят уже не менее 400 грамм.
http://www.34fish.ru/golavl.php
Якщо врахувати що швидкість росту риби (та й певне усіх живих організмів) зменшується з часом то з цих даних випливе приблизно така ж цифра.

Цитата

Тобто  я  не  знімаю  вину  з  рибаків  аматорів  в  зменьшенні  поголыв"я  кленя  але  -  клень  росте  значно  скоріше.
Можна тоді і я Вас запитаю, де Ви взяли такі данні? :)
 
Слава, тут я теж не згоден, 10р - 1кг, фігня повна!
 
Цитата
Тоді в мене є зустрічне питання: А ти тримав НОРМАЛЬНИЙ ультралайт в своїх руках???

[SIZE=3 Чувак, тебе люди попросили ......................... не зробить з тебе ГУРУ, .......................... Ти звичайно вибачай, якщо вдруг грубова-то, але такі в нас неписані закони співіснування і як завжди допишу все вищесказане І М Х О… це для того, щоб не виникало зайвих питань))) [/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR]

Шановний  bass
Давайте  розставимо  приорітети  в  розмові...  
-Я на  "чувак"-  не  переходив...  Якщо  ви  хочете  позмагатись  хто  кого  краще  лайном  краще  обільє  -  це  - не  до  мене.  Тому  що  бризкати  слиною  через  весь  інтернет  -  заняття  негідне  для  чоловіка.  
-Я  гурою  не  називався. В  мене  нік  інший..  
-Я  можу  лише  сказати  те,  що  знаю.  А  ви  можете  зрозуміти (прийняти) , або  ні - те  ,  що  хочете  зрозуміти.  
- Якщо  ви  хочете  почути  МОЮ точку  зору  на  те  ,  чи  інше питання  зумійте  ПОЧУТИ її  і  ПРИЙНЯТИ.  навіть  якщо  вона  вам здається НЕВІРНОЮ.

Отьже-  щодо  крупного кленя -  на  крупного  кленя  тра  крепкий  спін-  в  крупної  риби  тверде  ньобо,  і  якщо  немає  жорсткої  підсічки  пешого  контакту  -  клень  сходить. Котушка  має  бути  силова-  адже  при  підсічкі  клень  отримує  больовий  шок,  і  не  супротивиться .  В  цей  момент  його  потрібно  підтягнути  якнайближче  до  берега.  Далі  -  підняти  голову  до  рівня  жабер  над  водою після  чого  його  паралізує.  В такому  випадку(ідеал)  виважування  практично  немає. Так -  потримати  голову над  водою  для  гарантії.  Клень  починає  оговтуватись  аж  на  березі.  Крупний  клень стоїть  на  стрежені  на  глибині  не  меньше  1.5  метра  ,  а  то-  2  і 2.5метра  в  валунах  на  течії.  Зазвичай  в  цих  місцях  ріка  звужується  ,  глибшає  і  має  серйозну  течію.  Ловиться  в  основному  на  воблер -мені  подобається -  літл  від  джексона  ,  чи  еліти  в  народі  бомбльор,  чи  бегемот ,  жаба  від  страйк -  про  Одного  кленя  взяв  на  саморобний  -  сам  робив.  
А так  -  загалом  -  нгема  крупного  кленя  ,  або  вкрай  мало...
 
Цитата
Слава, тут я теж не згоден, 10р - 1кг, фігня повна!
Какие ваши аргументы? (с)
Я й сам не проти щоб це була фігня...
 
Цитата
Ось нагуглив працю Молдавської
Тут конєшно жесть, від молдаван я такого не очікував...Слава кидай ті папіроси курити бо це до добра не доведе:bj:
 
Цитата



Можна тоді і я Вас запитаю, де Ви взяли такі данні? :)
Дійсно  смішно   Моя  зноска  вірна  ,  і  ваша.  А  різниця  більше  ніж   у  три  рази...  
В  таких  випадках  тра  робити  хлопським  умом-  Хто  якого  кленя  ловив  пізньою  осінню?
Я  -  100-  200 --------    400- 600 --------800-1000
Ну  меньше  100  гр  в  осени  не  попадається!!!!А  мож  я  не  правий...  Зараз  нерест  кленя  змінив  строки....
 
Цитата
Тут конєшно жесть, від молдаван я такого не  очікував...Слава кидай ті папіроси курити бо це до добра не доведе:bj:
Тю, а що з модованами не те?
 
кажуть,  що  дністер  ївонний>:(((
 
Цитата
Дійсно  смішно   Моя  зноска  вірна  ,  і  ваша.  А  різниця  більше  ніж   у  три  рази...  
В  таких  випадках  тра  робити  хлопським  умом-  Хто  якого  кленя  ловив  пізньою  осінню?
Я  -  100-  200 --------    400- 600 --------800-1000
Ну  меньше  100  гр  в  осени  не  попадається!!!!А  мож  я  не  правий...  Зараз  нерест  кленя  змінив  строки....
Я не думаю що він виросте до 100гр до осені, це за якихось 4-5 місяців. Якщо припустити що це минулорічний, то виходить що він виріс до 100гр за 1.5 роки.
І тут ще слід не забувати що ми ловимо спінінгом на доволі крупні приманки. Якщо менший не клює це не значить що його немає.
Що можу згадати зі своєї практики. На початку Червня я бачив косяки колавликів розміром із палець, а їм виходить рівно рік (чи два?). Стверджувати на 100% що то були голавлі я не буду, але мені здається що так.
 
Цитата
кажуть,  що  дністер  ївонний>:(((
Який, який?
 
Цитата

Отьже-  щодо  крупного кленя -  на  крупного  кленя  тра  крепкий  спін-  в  крупної  риби  тверде  ньобо,  і  якщо  немає  жорсткої  підсічки  пешого  контакту  -  клень  сходить. Котушка  має  бути  силова-  адже  при  підсічкі  клень  отримує  больовий  шок,  і  не  супротивиться .  В  цей  момент  його  потрібно  підтягнути  якнайближче  до  берега.  Далі  -  підняти  голову  до  рівня  жабер  над  водою після  чого  його  паралізує.  В такому  випадку(ідеал)  виважування  практично  немає. Так -  потримати  голову над  водою  для  гарантії.  Клень  починає  оговтуватись  аж  на  березі.  Крупний  клень стоїть  на  стрежені  на  глибині  не  меньше  1.5  метра  ,  а  то-  2  і 2.5метра  в  валунах  на  течії.  Зазвичай  в  цих  місцях  ріка  звужується  ,  глибшає  і  має  серйозну  течію.  Ловиться  в  основному  на  воблер -мені  подобається -  літл  від  джексона  ,  чи  еліти  в  народі  бомбльор,  чи  бегемот ,  жаба  від  страйк -  про  Одного  кленя  взяв  на  саморобний  -  сам  робив.  

крепкий спін + силова катушка + воблер  - вичерпна відповідь, дякую! якщо буде бажаня взнати багато нового про ловлю головля, звертайся:bf:
 
Цитата
якраз для кленя та щуки краще пароболік або "сложний" строй, щоб гасити головлиний удар та різкі ривки щук
Катигорически не согласен с паробалическим строем, для щуки, просто необходима палка с быстрым или средним строем.И тут что бы не раздували ,у меня есть две палки параболиков ШИМАНО И ГОЛДЕН КЕТЧ,но пришлось именно для щуки купить палочку Фаворит лагуну,после этого такое понятие как сход рыбы стало косвенное.
 
Я думав що строй палки диктується переважно особистими вподобаннями риболова. Тим більше при ловлі на всякі idiot bait'и (вертушки, кренки, колебло).
 
Цитата
Катигорически не согласен с паробалическим строем, для щуки, просто необходима палка с быстрым или средним строем.И тут что бы не раздували ,у меня есть две палки параболиков ШИМАНО И ГОЛДЕН КЕТЧ,но пришлось именно для щуки купить палочку Фаворит лагуну,после этого такое понятие как сход рыбы стало косвенное.

я вказав палки Medium та  moderate строя, а навіщо Вам швидкий або надшвидкий патик (звичайно якшо не твіч)??
як довго Ви ловили "бистрими" прутами і якими саме?

P.s. ГОЛДЕН КЕТЧ і Лагуну залишем школярам, називайте дорослі снасті....
 
Цитата
Лагуну залишем школярам, називайте дорослі снасті
Я на этом сайте не хочу соревноваться по достаткам каждого рыболова и по этому палку ЛАГУНа я детской не считаю.
На эту палку было словленно  не мало приличных щук без сходов, что  не могу сказать про кетч и шиманку.Кстати и по другим рыбам она хорошо себя показывала.
П.С. Я конечно тоже мечтаю половить рыбку палочкой которая стоит 700-2000 грн. но по моему нынешнему финансовому положению это мягко сказать перебор.И по этому случаю я полностью на стороне ПАРИЛЬЩИКА(Володи).Для того что бы ловить крепкую рыбу нужны крепкие снасти.
Володя что бы не говорили в твой адрес на счёт "гуру" не обращай внимания,я видел тебя в деле и большое спасибо за мастер класс.
 
народ был 2 дня назад в мартынковцах .судачок порадовал от и до.:drill2:
 
Цитата
народ был 2 дня назад в мартынковцах .судачок порадовал от и до
С лодки? Как порадовал?
 
Цитата

я вказав палки Medium та moderate строя, а навіщо Вам швидкий або надшвидкий патик (звичайно якшо не твіч)??
як довго Ви ловили "бистрими" прутами і якими саме?

P.s. ГОЛДЕН КЕТЧ і Лагуну залишем школярам, називайте дорослі снасті....
Питання до Димича.Тобто якщо в мене спін за 100 грн,то я не маю права ловити,чи не вважаюся рибаком,бо в ВАС це асоціюєтся як "панти для прієзжих"?
Те саме що змагатись в крутизні свого залізного коня.Хто має можливість той на Жигулях їздити не буде.Так само і спінінги.Все впираєтся в гроші,а тим більше в сьогоднішньому становищі країни.
 
Позволю вставить свои 5 коп.
Специальные палки нужны для джига , дроп шота и твича и это помоему понятно... и тут дорогие палки типа Авида или Тиро рулят и конечно явно влияют на количество улова и удобство ловли.  
Для приманок типа "idiot bait" качество спина только определяет комфорт ловли ИМХО.
Для ловли в крепких местах , с течением и где есть вероятность поклёвки большой рыбы , нужна крепкая палка , просто иногда есть потребность в форсированом вываживании рыбы , не дать уйти в коряжник поднять со струи и т.д. Ультриком это тоже можно сделать но ..... можно потерять или трофей или спин :ag: Хотя адреналина и кайфа при ловли у-лайном  конечно же больше .
Я лично ловлю лайтом 2.13 3-18 extra fast для джига и 1.98 3-16 fast для твича
Всё приведеное выше лично моё мнение и я его не пытаюсь ни кому навязывать.
 
Цитата
народ был 2 дня назад в мартынковцах .судачок порадовал от и до.:drill2:

фото в студию ПЛИЗ.....
 
Цитата
Я на этом сайте не хочу соревноваться по достаткам каждого рыболова и по этому палку ЛАГУНа я детской не считаю.
На эту палку было словленно  не мало приличных щук без сходов, что  не могу сказать про кетч и шиманку.Кстати и по другим рыбам она хорошо себя показывала.
П.С. Я конечно тоже мечтаю половить рыбку палочкой которая стоит 700-2000 грн. но по моему нынешнему финансовому положению это мягко сказать перебор.И по этому случаю я полностью на стороне ПАРИЛЬЩИКА(Володи).Для того что бы ловить крепкую рыбу нужны крепкие снасти.
Володя что бы не говорили в твой адрес на счёт "гуру" не обращай внимания,я видел тебя в деле и большое спасибо за мастер класс.

я теж декілька років ловив шимановською катаною і вона мене цілком влаштовувала, купувати купу недишевих патиків вважав пантами, поки не спробував один, другий і понеслось......
що до достатків, то в мене ситуація не краща за більшість тут, кожна покупка це обмеження себе в чомусь, однак головне бажання
на рахунок сходів, можливо я Вас засмучу, але вони є і будуть не тільки на Лагуні а і на Кроях, Лумісах і т.д...
Зы. питання: скільки Ви зловили головлів щоб назвати їх "крепкою" рибою?
і хотілось би побачити як Ви шмальнете 1,5гр воб "крепким" спіном і 20lb шнуром?
 
Цитата
Питання до Димича.Тобто якщо в мене спін за 100 грн,то я не маю права ловити,чи не вважаюся рибаком,бо в ВАС це асоціюєтся як "панти для прієзжих"?

не будь таким гарячим, ловиш і лови на здоров"я, однак якшо будеш "хворіти" рибалкою далі все одно прийдеш до недешевих патиків і катух і .....
а потім мені розкажеш за свою 100 рубльову)
 
Цитата
народ был 2 дня назад в мартынковцах .судачок порадовал от и до.:drill2:

Оооооо, шо-шо там Мартинківці??? яким розміром зубач:laie:?
 
Цитата
Оооооо, шо-шо там Мартинківці??? яким розміром зубач
Пост goshau2 був ніби для розтопки і так не спокійної ситуації на форумі да і з відповіддю тяне кота заааааааааааа :du:
 
Цитата
Оооооо, шо-шо там Мартинківці??? яким розміром зубач:laie:?

Здається шо то якась корислива рекламка. Але перевірити тра)))
 
Цитата
Здається шо то якась корислива рекламка. Але перевірити тра)))
І завтра приїжаєш, а там 25 лодок на Мартишках:bj::bj::bj:. Хоча мені дуже цікаво як там клювало, якшо Мартишки відносяться до ЗИМУВАЛЬНОЇ ЯМИ. І теоретично ловити там зараз ЗАБОРОНЕНО......:be:
 
Так вроді ж як не все?
Цитата

Мартинівське водосховище:
- акваторія в районі р. Ушука в с.Курівка.
Правда я так і не поняв де там річка впадає...
 
Цитата
А  ось  зачотний окунь  у  товариша.
в  районі  кіло..
:ap: Я би сказав в районі 400 грам (максимум):bk:
 
Цитата
хотілось би побачити як Ви шмальнете 1,5гр воб "крепким" спіном і 20lb шнуром?
Весною приїзжай в гості. Правда у мене 15 ліб і патик 6-24 Bofu. А це ще той дрин по жорсткості. І я покажу як можна такою снастю кидати маньячку-1 і СтрайкПро Мідж. Кайф звичайно і дальність не ті але для збручанських нешироких перекатів саме воно! До речі цей вибір також був запозичений від Володі Парильщика. Щоправда у нього снасть ще більш суровіша. У нього Джексон ІксТі-Про 10-30, 2,70 м. Але це вихідні магазинні дані. Зараз у нього насправді вийшов кастомний спін. Кінчик йому рідний надоїло постійно ремонтувати й замінювати на новий і тому там стоїть нонейм китай, який підійшов по діаметру стику та довжині. Кільця він поставив всі нові, - легші і дорожчі ніж стояли, - збільшив їх кількість у півтора рази і виставив по так званій "новій" концепції з ранингами, точкою чока і т.д. Крім того перед установкою кілець він підліфував самий кінчик і він став тонший. В результаті жорсткість спіна залишилася та ж сама, а нижній тест реально опустився до 3 гр. Верхній не скажу точно але великі блешні, воблери (> 10гр.) кидає без жАдних проблем. А стосовно довжини - він не виправний. У нього всі спіни 2,70 :du:

PS
Сань-СТ, може кіла й нема але явно більше 400 гр. Я тримав цього року окуня на 700 гр. - можу по свіжій пам'яті прикинути. Ну і на моїй авці в руках окунь на 450 гр.
 
Цитата
:ap: Я би сказав в районі 400 грам (максимум):bk:

Цитата
PS
Сань-СТ, може кіла й нема але явно більше 400 гр. Я тримав цього року окуня на 700 гр. - можу по свіжій пам'яті прикинути. Ну і на моїй авці в руках окунь на 450 гр.
Моя версія - 600-650 грам.....:bf:
Зи. В мене в руці 600-грамовий (точно зважений) кокунець))
 
Возможно и до кило не дотягивает.
Вот мой на 850 , так то крокодилище.Двумя руками держал.:ap:
 
Тоді і я своїм похвалюся. :du:
Нажаль я його так і не зважив.
 
Тоді і я виложу ще раз фотку першого окуня зловленого минулого побоїща на баланс.
Як гадаєте скільки він приблизно важить при такому розмірі? Бо було чим зміряти, але небуло кантора...
ЗЫ. До речі,  він зловлений був 18 грудня при мінус 12-ти С, а вже перше, і судя по прогнозам на лід ще не скоро...
 
Привіт! Давно за вами всіма наблюдаю, але постити небуло чим, так як я студент і зараз дуже рідко попадаю до води. Навчаюсь в Одессі і знайомих рибацюг тут немаю. подивився на ваших окунів аж душа заболіла:be: вирішив і своїх добавити)))
 
Цитата
і судя по прогнозам на лід ще не скоро...
5 грудня +11 по Целсию!!! http://rp5.ua/787/ru
 
ось мій кокунець - 600гр, перевірено електронікою)))
 
Цитата
ось мій кокунець - 600гр, перевірено електронікою)))
Это всё зависит от размера рыбака, у меня   килушка на двушку тянет, а куго то наоборот.:ap:
Целый день на Бугу лёд простоял. Может синоптики врут?:ao:
В других регионах люди уже первый лёд открыли.
 
Всем привет! Мужики подскажите, надыбал эхолот, стоит или не стоит брать. Спасибо за любую информацию! Вот его параметры: и ссылка на фото http://aukro.ua/eholot-besprovodnoj-universalnyj-pod-zakaz-i1907801168.html

Fish Finder Универсальный беспроводной портативный Эхолот Сонар
Этот портативный эхолот отлично зарекомендовал себя на наших водоемах. Зимой он без проблем работает при температуре — 20, и легко умещается во внутренний карман куртки…. Там теплее и батарейки дольше живут.  На небольших речках его можно использовать при поиске рыбы не только по глубине, но и по ширине речки…
С его помощью можно узнать местонахождение рыбы, глубину и рельеф дна. Прибор используется для обнаружения рыбы в водоемах и изучения глубин и рельефа дна.
Эхолот состоит из приемника и беспроводного передатчика

Данное устройство удобно использовать для лови с берега, привязывая беспроводной датчик к леске (как обычную кормушку или приманку для хищной рыбы) и забрасывая посредством удилища и катушки. Хорошо видны бровки - частые места скопления рыбы. Если прикрепить беспроводной датчик к лодке - он будет также эффективен для замера глубин, рельефа и поиска рыбы с плавсредства.

Отображает температуру воды в ° С или ° F
Отображение скопления рыбы
Регулируется чувствительность сонара
Настраивается подача звукового сигнала при обнаружении рыбы
Имеется индикатор заряда батареи
Беспроводной датчик сам отключается, когда вынимается из воды
Угол беспроводного датчика 90 градусов
Полностью защищенный водонепроницаемый корпус в беспроводном датчике эхолота
Индикация мощности сигнала беспроводного датчика
Срок службы батарей для беспроводного датчика (до 550 часов ). Батарея заменяется.
Размер дисплея: 40 (Ш) х 39 (Г) мм
Беспроводная частота: 433 МГц
Датчик Рабочая частота: 125 кГц
Глубина : 0,6 ~ 35 м
Датчик температуры воды
Единицы температуры: ° C или ° F
Единицы измерения: метры ( M ) или футы ( Ft )
Рабочая температура: -20 ~ 70 ° C
Питание (беспроводной датчик): 1 х 3V CR2032 батарейки в комплекте
Размер: 120 х 67 х 28 мм (Д х Ш х Г)
Вес: 120 г

Комплектация эхолота

1. Беспроводной датчик
2. Прибор с ЛСД дисплеем
3. Инструкция по эксплуатации на английском языке
4. Ремешок для ношения
5. Батарея CR-2032
6. Дополнительное уплотнительное кольцо
 
Цитата
Всем привет! Мужики подскажите, надыбал эхолот, стоит или не стоит брать. Спасибо за любую информацию! Вот его параметры: и ссылка на фото http://aukro.ua/eholot-besprovodnoj-universalnyj-pod-zakaz-i1907801168.html

Чисто моё мнение - тетрис за 530 грн. Сам собираюсь купить, но пока не сложилось!!!
Статья для информации http://uoor.dp.ua/recomend_8.phtml?menu=l
http://umka-095.narod.ru/eholoty.htm
 
Цитата
Мужики подскажите, надыбал эхолот, стоит или не стоит брать
Прийдет Слава и всё роскажет! лучше доложить ещё столько же и взять простое ЭХО, а не этот "тетрис" как написано выше!
 
В мене 1.5 роки у використанні схожий (мене проводний і без датчика температури) пристрій. Батарейки не міняв ні разу, хоча індикатор майже з самого початку показує що вони сіли. Правда я майже не користувався "дорослими" эхолотами, одного разу плавав то різниця вразила, -- як велосипед і машина :) Але все ж:
* Цей девайс набагато дешевший. За 500 грн його звісно немає сенсу купляти (якщо за 1000 з копійками можна більш-менш людське щось придбати). Мені він дістався з Ebay, по ціні $29 (230 грн). Доставили за 7 днів десь з далекої Азії. Як на мене то такі гроші він вартий. Так що якщо будете купляти то тільки з-за кордону. Який смисл переплачувати у двічі?
* Чим він може допомогти. Знаходити всякі бровки і ями ним можна без проблем (і не думаю що набагато гірше ніж "дорослими" моделями). А от поодинокі горбики, коряги, камені чи перепади у 10-20 см навряд. Ну і на ідентифікацію риби там можна не дивитися.

sirop, Ви для берега його хочете чи для лодки?

Раджу ще подивитися наступні теми:
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=10541
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=17330
 
Больше с беоега.
 
Мужики спасибо всем огромное за инфу.!!!!
 
Информация про Мартынковцы. Неделю назад , знакомые поднялись от дамбы в район зимовальной ямы (Куривка - Зайчики) всё заставлено сетями , рыбнадзор успешно патрулирует зону зимовальной ямы и контролирует сохранность сетей ..... Отаке. И как после всего этого можно ожидать, что наши дети смогут ловить рыбу. Просто пипец.... Нет слов... Одни вырыжения .....

Только массовые расстрелы спасут родину :am:
 
Цитата
ыбнадзор успешно патрулирует зону зимовальной ямы и контролирует сохранность сетей .
наверное и знакомым штраф выписали??
 
Цитата
Только массовые расстрелы спасут родину
:bc::cl::cl::cl::bb::bc: і саме цікаво, що без цього ми напевне не виживемо!
 
Цитата
Информация про Мартынковцы. Неделю назад , знакомые поднялись от дамбы в район зимовальной ямы (Куривка - Зайчики) всё заставлено сетями , рыбнадзор успешно патрулирует зону зимовальной ямы и контролирует сохранность сетей ..... Отаке. И как после всего этого можно ожидать, что наши дети смогут ловить рыбу. Просто пипец.... Нет слов... Одни вырыжения .....

Только массовые расстрелы спасут родину :am:
Нажаль, безнаказанно стріляти у нас навряд вийде, єдинний варіант це сценарій Химейера

А якщо діяти по заповіді "стукайте і вам відкриють" (Від Матвія 7:7)?
А саме, зареєструвати якусь рибацьку організацію/громаду/секту, і від її імені спамити листами прокуратуру/журналістів/ще_когось про подібні випадки? Як вважаєте, це вплине на ситуацію?
 
Цитата
Нажаль, безнаказанно стріляти у нас навряд вийде, єдинний варіант це сценарій Химейера

А якщо діяти по заповіді "стукайте і вам відкриють" (Від Матвія 7:7)?
А саме, зареєструвати якусь рибацьку організацію/громаду/секту, і від її імені спамити листами прокуратуру/журналістів/ще_когось про подібні випадки? Як вважаєте, це вплине на ситуацію?

Славик, ты пока её зареєструєшь, стрелять ещё больше захочешь.:ag: С июня рыболовный клуб регистрирую, в понедельник надеюсь закончить, но не факт...:aq: А что до спама, ты же по роду деятельности знаешь о антиспамерных программах. Державу перезагружать после предварительной люстрации надо. Всё остальное "глас вопиющего в пустыне"...
 
Здарова  риб"яти...  ;)))
На  рахунок  -  прокуратури ,  журалістів  та  писем  -  незнаю  -  який  толк.  Посодють  рівно  того,  кого  скажуть.  Сценарії  проводили  вже...
Доречі-  Недавна рибна  справа  про  губернатора  Ядуху  в  програмі  "гроші"
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gNgpXmWrB4s
на  45 хвилині  
здається  мені  затівалась  щоб  замінити  губернатора  на  іншого.  А  до  риби  це  має  опосередковане  відношення...  
Але  прикол  в  іншому  -  рибка  плавала  в  річці  і  100  років  тому  ,  і  50, і  10000  Але  аж  зараз  рибні  запаси  знищені  майже  повністю.  ЗНИЩЕНЕ  НЕРЕСТОВЕ  СТАДО........
І  якщо  так  буде  продовжуватись  -  в  водоймах  не  залишеться  взагалі  нічого...
 
Цитата
здається мені затівалась щоб замінити губернатора на іншого
Так де давно знають всі і хто в губернатори мітить... "Я" молодщий!
 
Завтра плануєм помахати спіном на відкритій воді! Бажаючим приєднатися велкам, є ще 1-2 місця
 
Цитата
Завтра плануєм помахати спіном на відкритій воді! Бажаючим приєднатися велкам, є ще 1-2 місця
Виїжаєм на вечерній кльов через часок-півтьора, 1 місце все ще є
 
Цитата
рибалка "вдалась")))
Дімон, наступного разу коли будеш фотати "улов" став з ним предмет усім відомого розміру...:dk: А то я не знаю якого розміру цей БОЛТ :bj:
 
Цитата
Дімон, наступного разу коли будеш фотати "улов" став з ним предмет усім відомого розміру...:dk: А то я не знаю якого розміру цей БОЛТ :bj:

Сань БОЛТ стандартный на 32, ти ж недавно такого бачив))))
 
Цитата
в зв"язку із непередбаченною покупкою Джоні Моріса, буду відсутній))) http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=17362
Буржуй! Я і то дешевшу вибрав :bj:
 
Цитата
А проголосував за "Буду  обязательно"
Хтось казав шо на рибалці вчора буде обізатєльно, а його не було!!  ХТО ЦЕ??? Да і я відписався про зміну ситуації, а не окуня врубив і просто не прийду!
Цитата
Буржуй! Я і то дешевшу вибрав
НУ так в нього палка покруче і вийшла не дорожче чим твоя))))))))
 
Цитата
в зв"язку із непередбаченною покупкою Джоні Моріса, буду відсутній))) http://www.rybalka.ua/catalogue/detail.php?id=17362

навыщо такий дорогий ПАТИК !!! купив:du:
 
Цитата
навыщо такий дорогий ПАТИК !!! купив
По пьяни)))))
 
Привіт друзі, сьогодні після обіду поїхали з другом на УООР, хтіли на кружки половити але сильний вітер завадив... Довелось з берега бліснити, результат непоганий 3 щуки за годину і 2 схода! Щука зголодніла після кількох днів льоду і кидається на все, на завтра обіцяють синоптики чудову погоду (не вітряну), отож хто має час та бажання будь-ласка ганяйте зубату!!!
 
Вот такой у меня окунёк ручной дома, 3 месяца уже живёт, страх потерял - за пальцы даже кусает)
https://www.youtube.com/watch?v=oeu2lrmU1Zg
 
У меня 2 карася когда-то жило пару лет,и вьюны.Тоже с рук хавали:ap:
 
Цитата
сьогодні після обіду поїхали з другом на УООР
який саме УООР? Дубовка?
 
Цитата
який саме УООР? Дубовка?

Та ні Андрюха, скоріш за все Летичів, там кружочники балдєют!
 
Цитата
По пьяни)))))

Сразу видно ! наш человек !!! я как то по пьяни.... наутбук купил... напарили сцук...ки... на след день понес в магазин деньги забирать !:dk:
 
Летичівський УООР.
 
Мабудь почялося міжсезоння!!!?:dc:
 
Цитата
Мабудь почялося міжсезоння!!!?:dc:
В Суботу +3 і 2м/с вітер :bf: Правда дощ...
Може на Дністер є бажаючі матросів матросити? :do:
 
Цитата
В Суботу +3 і 2м/с вітер :bf: Правда дощ...
Може на Дністер є бажаючі матросів матросити? :do:
Дабы не было пролёта, советую взять с собой малька!!!
 
Цитата
Дабы не было пролёта, советую взять с собой малька!!!
Незнаю що буде на вихідні, але з фронтових рядів донесли що сьогодні на Дністрі "окунь клюет, снежок идет -- красота"  :)

Та й мальок не наш метод... Минулий раз як їздили, то один дядя на малька ловив, під вечір він жалівся що пальці не відчуває, бо цілий день руки мокрі. А спінінгістам хоч би що.
 
Цитата
взять с собой малька!!!
А где его взять? Или нужно специально где-то самому ловить?
 
Цитата
А где его взять? Или нужно специально где-то самому ловить?
Самому, малявницей, желательно верховодку!!!
 
Якщо на щуку, то да. А якщо на окуня, то треба на бабку ловити! Її можна "намити" із прибережного жабуриння.
 
берете малявочницю і  на Бугу напроти Єпицентра  ловите верховодку, також попадаеться синька окунь тоже добре на неі бере.
 
Знаючи Славу він на малька ЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙААААА(зь)бав ловити риб так і я і багато інших заядлиз спінінгістів! Да і та тюльочка на Бугу товче на сілікон добре, хай плодиться :dm:
 
Цитата
Так де давно знають всі і хто в губернатори мітить... "Я" молодщий!
"""Ян""" молодший не може бути , закон не дозволяє, губернатор підпорядковується безпосередньо президенту , а родинні звязки по безпосередній лінії підпорядкування у гілках влади заборонені...
 
Цитата
Якщо на щуку, то да. А якщо на окуня, то треба на бабку ловити! Її можна "намити" із прибережного жабуриння.

Зараз нереально бабку намити....провірено,вода впала дуже...
 
Шановні панове риболови-початківці. Сприйміть даний пост як застереження та намагайтеся не повторювати чужих помилок! :dl:
Минулого року я вже діагностував у себе приступи хронічного захворювання під назвою "Ти знову намилився на свою дурну рибалку з такими ж самими ... як сам?"
Тоді ознакою цього захворювання послужила картинка, яку ви вже мали змогу бачити

Цього року хвороба лише прогресувала і її зупинити не вдалося! :co:

І на останок стосовно фрази від Саші-СТ про "на зимову рибалку треба один балансір і дві мормишки" - не вірю!!! :ag::ag::ag:
http://i076.radikal.ru/1112/4e/da2701d17861.jpg
:do:
 
Цитата
Цього року хвороба лише прогресувала і її зупинити не вдалося!
AlexWizard, не турбуйся у тебе ще рання стадія:ap:
 
Цитата
Шановні панове риболови-початківці. Сприйміть даний пост як застереження та намагайтеся не повторювати чужих помилок! :dl:
Минулого року я вже діагностував у себе приступи хронічного захворювання під назвою "Ти знову намилився на свою дурну рибалку з такими ж самими ... як сам?"
:do:
Мене от щось приманки не дуже збуджують. Але помітив прогресуюче палкодрочерство.
Треба з цим боротися! Наші діди обходилися одним спінінгом і одним Атомом! Берімо ж з них приклад :bj:
 
Цитата
помітив прогресуюче палкодрочерство
заведи краще бабу собі, ізлєчіт:bj:
 
Поки половина форумчан уже позачихляли свої патики, а друга половина підсовує своїм корєшам баб:biggrin:, рибка поки ще продовжує покльовувати на спінінг.... і надихнувшись подвигами мого кума  (доречі, хто іще не встиг проголосувати має можливість зараз підтримати нашого земляка в ммс-конкурсі) - пробую не відставати від нього:cw:
Зи. Сорі за якість фоток - на воді не було нормальних засобів для фотофіксації (виїзд як завжди на годинку і стихійний),  виручив лише телефон на воді і вдома вже фотік...:bk:
 
Саня респект!Саме більше люблю "обрубків" і товстих хайок:dk: 5+
 
http://western.rybalka.com/photo/view/10980/   Да Саньок, я теж думаю що рано ще зачихляти спіни!
 
Цитата
Саня респект!Саме більше люблю "обрубків" і товстих хайок:dk: 5+
Груба, довга - яка різниця аби кайфу від виважування гарного вона тобі подарувала))))
Цитата
http://western.rybalka.com/photo/view/10980/   Да Саньок, я теж думаю що рано ще зачихляти спіни!
Бліна і як ви на ті "буратінки" ловите???:eek: Як представлю скільки кожен із них коштує - прямо в воду страшно було б його кинути)))):da::biggrin:
 
Цитата
заведи краще бабу собі, ізлєчіт:bj:
Ще чого! :aq:
Краще рибки акваріумні, вони нерви заспокоюють, на відміну від :ao:
 
Цитата
Ще чого!
НУ тоді фежульдерме, ананімана))))))))
 
Цитата
пробую не відставати
Гарненька. І знов "В свободное от работы время, без отрыва от производства"(Л.Брежнев)
 
Бліна і як ви на ті "буратінки" ловите???:eek: Як представлю скільки кожен із них коштує - прямо в воду страшно було б його кинути)))):da::biggrin:[/QUOTE]

Сам незнаю Саньок, дійсно дорогі ці буратіни, щей весь час продовжують дорощати, що не новий завоз то все дороще. Мабудь треба на резину переходити.
Тих буратін в мене вже дуже дохера назбиралось, знов переполовинити треба та виставити на продаж.
 
Цитата
Поки половина форумчан уже позачихляли свої патики
О-хо-хо...
Тезка знову порадував! ЗачОООООООт!!!
Але Сань, ти або реальний качок (такі тяжесті тримати двома пальцами) або вона з папье-машше! Озвуч цифру громадськості, пліз.
 
Цитата
О-хо-хо...
Тезка знову порадував! ЗачОООООООт!!!
Але Сань, ти або реальний качок (такі тяжесті тримати двома пальцами) або вона з папье-машше! Озвуч цифру громадськості, пліз.
Та не, Сань справа в тому, що кум мій недавно повернувся із славного міста Лос Анжелеса.....:bd:. так вот там проходила нещодавно виставка пластмасових фігур, і на одному з стендів він зустрів ось цього маскінонга (це в піндосії так зовуть нашу щуку:an:), ну і вирішив так сказать прЄобрЄсті її.. ну... для домашньої колекції...:schuka: а потім сфотався з нею біля річки, ну щоб мати гарну фотку.... а я так..... перепросив у кума її для домашнього фото... а в одній руці тримаю тому, що вона ж з пластамаси, не важка))):bk:
 
Так мужики, хто завтра хоче їхати на Дністер, є ще два вільних місця, дзвоніть, пишіть, тільки бажано найшвидше!
 
щасливі ви люди посередтижня на Дністер кататись........
 
Вот так вот закінчив сьогоднішню рибалка по відкритій воді в цьому році,а далі Новий рік і льод...:bf:
 
Цитата
Вот так вот закінчив сьогоднішню рибалка по відкритій воді в цьому році,а далі Новий рік і льод...:bf:

Мої вітання!!!
Тільки що теж приїхали з риболовлі, закрили сезон. Давно ми так не "відривались"... руки болять... Пізніше викладу фото... забігаючи наперед скажу що результат - 42:do:
 
Цитата
що результат - 42
не дай Бог окуня))))))
 
Цитата
Вот так вот закінчив сьогоднішню рибалка по відкритій воді в цьому році,а далі Новий рік і льод...:bf:

Круто 100% где? на русле ? балансир?
 
Ніхто не в курсі шо там за аварія з пів час назад на + Камянецька-Прибузька, по слухам жуть...
 
Цитата
Ніхто не в курсі шо там за аварія з пів час назад на + Камянецька-Прибузька, по слухам жуть...
Только .что проезжал.
Копейка влетела в трафик. Пожарные , куча гаи. И куча покарёженного метала.
Возле первой аптеки тоже две машинки треснулись. Не сильно.
И напротив Тритона на Олимпийской девушку сбили на пешеходном , то же не сильно.
И всё это пока я  проехал с гречан на выставку. 40 минут добирался.
Пятница , все расслабились.
 
Цитата
Мої вітання!!!
Тільки що теж приїхали з риболовлі, закрили сезон. Давно ми так не "відривались"... руки болять... Пізніше викладу фото... забігаючи наперед скажу що результат - 42:do:

Якщо судак 42, то в мене сезон ще не закриється:ay::al:

Цитата
Круто 100% где? на русле ? балансир?

Твистер, груз-головка з двойнічком, в ямах, :dm: і все:be::drill2:
 
Всем привет, вот вчера тоже закрыл сезон, ждемс льда!!!:ak:
 
Всё пробую, пробую з Саньою закрити сезон - ну ніяк!:bk: Сьоня знову пів години  джигу, і...... трофей, який бьє всі мої попередні рекорди (хоча "сів" на джигу трохи "нечесно".....:eek:), кайф іще той, Саня, як завжди не підкачав і засняв виважування і поміг з прийманням екземпляра....
Зи... трохи побавився фотожопою, хотів зробити гарний фон, але відать навики у фотомонтажі троха втрачаю:be:...... то дивіться як є))):biggrin:
 
Цитата
трофей, який бьє всі мої попередні рекорди
Що дійсно 42?

Цитата
хоча "сів" на джигу трохи "нечесно".
За хвоста?
 
Цитата
хотів зробити гарний фон
:ay::biggrin:
 
http://roman26.rybalka.com/microblog/view/2657/

Хлопці, нашому земляку потрібна Ваша:mnogo_lodka: підтримка!!!:dk:
Прошу Вас хто ще не поставив 5перчиків, не зволікайте і зробіть хлопцю приемне(прошу не трактувати ці слова як "гамасятіна"):ap:
 
Цитата
Всё пробую, пробую з Саньою закрити сезон - ну ніяк!:bk: Сьоня знову пів години  джигу, і...... трофей, який бьє всі мої попередні рекорди (хоча "сів" на джигу трохи "нечесно".....:eek:), кайф іще той, Саня, як завжди не підкачав і засняв виважування і поміг з прийманням екземпляра....
Зи... трохи побавився фотожопою, хотів зробити гарний фон, але відать навики у фотомонтажі троха втрачаю:be:...... то дивіться як є))):biggrin:
Синий туман....:dp:
 
Цитата
Всё пробую, пробую з Саньою закрити сезон - ну ніяк!:bk: Сьоня знову пів години  джигу, і...... трофей, який бьє всі мої попередні рекорди (хоча "сів" на джигу трохи "нечесно".....:eek:), кайф іще той, Саня, як завжди не підкачав і засняв виважування і поміг з прийманням екземпляра....
Зи... трохи побавився фотожопою, хотів зробити гарний фон, але відать навики у фотомонтажі троха втрачаю:be:...... то дивіться як є))):biggrin:

Саньок вітаю з трофеєм, але давай будемо чесними, не навики фотожопу ти втрачаєш, а місце риболовлі шифруєш! Ну як я, в точку?:ap::ap::ap:
 
Цитата
Всё пробую, пробую з Саньою закрити сезон - ну ніяк!:bk: Сьоня знову пів години  джигу, і...... трофей, який бьє всі мої попередні рекорди (хоча "сів" на джигу трохи "нечесно".....:eek:), кайф іще той, Саня, як завжди не підкачав і засняв виважування і поміг з прийманням екземпляра....
Зи... трохи побавився фотожопою, хотів зробити гарний фон, але відать навики у фотомонтажі троха втрачаю:be:...... то дивіться як є))):biggrin:

Звичайно я новачок і наказати мене легко! але читаю повідомлення від 22.10.2008, 19:03 bass___ і посміхаюсь які люди відкриті коли ще  мало знають! Однак зараз такі часи чо все ховають і форум існує в основному для того щоб показати свою перевагу над іншим!!! вод зсилочка https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=12 якщо комусь цікаво! не судіт суворо, судити мене  просто! с ув.
 
Цитата
Звичайно я новачок і наказати мене легко! але  читаю повідомлення від 22.10.2008, 19:03 bass___ і посміхаюсь які люди  відкриті коли ще мало знають! Однак зараз такі часи чо все ховають
Від того часу Сашка місць здав достатньо і не тільки він,  перекопай 650 сторінок я думаю щось знайдеш! З твоїх 13 повідомлень ні в  одному не бачу інфи про те як і де ти відловився! Я особисто буває за  рибалку декілька водойм пробиваю, да і за ті роки поки є "колеса" бєнза  викатав достатньо по рибалкам в пошуках тих самих рибних місць! Про те чо ховають написано десь на тих самих 650 сторінках навіть не декількох постах, якщо цікаво можеш пошукати, да і якщо цікавить інфа про місце спитай в лічку, може і отримаєш відповідь
Цитата
і форум існує в основному для того щоб показати свою перевагу над іншим
Щось я такого не бачив, вроді ніхто не викидує фотки з текстом подібно "лузери вчітся", якщо є що показати то чому б і ні?
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!