Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
b]Аматор[/b], Неплохо идет карпик до 2.5 кг, большой только показывается на поверхности и нагоняет азарта. Правда это на Баме в Соколовке, сорри спутал с Шаровкой
 
Всьоравно спасибо за инфу.
 
Всім доброго дня!!
Сьогодні зареєструвався на форумі, буду радий прийняти участь у ваших дискусіях
 
На вихідні був на платнику в Жилинцях 50грн
Карась на ладошку брав доволі часто, коропець мальок 200-400грн((
 
Цитата
На вихідні був на платнику в Жилинцях 50грн
Карась на ладошку брав доволі часто, коропець мальок 200-400грн((

В суботу зранку теж там був, але потім поїхав в Вербку.
 
на вихідні буду в Городку, там дві річушки протікають (Смотрич і Черноводка), хтось там ловив? Цікавить чи можна спином покидати на окуньця чи судачка.... На ставках на скільки я зрозумів там все глухо, сітками виловили навіть жаб))
 
Цитата
все глухо, сітками виловили навіть жаб
Я б не сказав.Принаймні,минулого року риба була.
 
ну по крайній мірі, останніх 5 років там іде тільки погіршення в цьому плані
 
Цитата
на вихідні буду в Городку, там дві річушки протікають (Смотрич і Черноводка), хтось там ловив? Цікавить чи можна спином покидати на окуньця чи судачка.... На ставках на скільки я зрозумів там все глухо, сітками виловили навіть жаб))
Знакомые гворили, что при въезде в городок справа озеро, проклёвует и щучка и судачок. Но не всегда.
 
Да часто вижу сидят там мужики, но всегда думал на коропа
 
Цитата
Да часто вижу сидят там мужики, но всегда думал на коропа
Если сидят, то скорей всего да, за щукой и судаком не сидят, а частенько даже места меняют
 
Значит пойду по речке, буду первым, никогда там никого не видел)) Если выловлю какогото водяного отпишусь
 
Цитата
Значит пойду по речке, буду первым, никогда там никого не видел)
есть на форуме человек с Городка, так писал что там рыбачил и даже рыбу ловил, так что нхнч
 
Цитата
на вихідні буду в Городку, там дві річушки протікають (Смотрич і Черноводка), хтось там ловив? Цікавить чи можна спином покидати на окуньця чи судачка.... На ставках на скільки я зрозумів там все глухо, сітками виловили навіть жаб))
В Городку по річці Смотрич - судак, окунь, щука, клень і біла риба.
По річці Чорнивідка - щучка, окунь та й то певно десь в районі с. Пісочна
Риба є, але кльов не завжди.
Так, що НХНЧ
 
Цитата
сидят там мужики, но всегда думал на коропа
Короп також почав прокльовувати, вже попадався 3 і 4 кг
 
Цитата
буду первым, никогда там никого не видел
Першопрохідцем там не вийде:mnogo_lodka:
 
Цитата
Не знаємо ми  що то за вино таке...:bk: :bj: У нас бутль є, а вина такого немає :ak: От десь би пересіктись і наповнити ту пляшечку обмінятися досвідом на відпочинку :dk:
Не вопрос,бутыль Ваш наполним.Пообщаемся.Сделаю вкусненькое армянское блюдо из барашка.Мы как раз после запрета собираемся на водохранилище.Присмотрели Кормань,но можем изменить место для лагеря.
 
Тобто краще йти вище по Смотричу, до с.Бедриковців? І Чорноводку перепутав з р.Тростянець, ту яку траса перетинає, як їхати з Хм
 
Цитата
Не вопрос,бутыль Ваш наполним.Пообщаемся.Сделаю вкусненькое армянское блюдо из барашка.Мы как раз после запрета собираемся на водохранилище.Присмотрели Кормань,но можем изменить место для лагеря.
Опа тут уже попахивает интернациональной сходой рыбаков))):ds::dk:
 
Цитата
Опа тут уже попахивает интернациональной сходой рыбаков))):ds::dk:

Так !!! СТОП ! Пацани  коли їдемо ? А може не чекати закінчення заборони ? По ходу , якщо повний "бутиль" і барашка - ми рибі ненашкодимо , спіни можна і не брати . П.С . Я в "команді" - я їду - єто даже нє обговаріваєтся !!!
 
Кормань - це навпроти Пижовки ? ПАЙДЬОТ ! Я там всі мєста знаю , як свої 5 пальців ! Ну тіпа - де дров набрати , де розпалити , де вода , навіть де самогон ( бо нада буде точно) . Кароче вам без меня - нікак !
 
Народ на Дністрі заборона закінчується 20 травня?
 
Цитата
А може не чекати закінчення заборони ? По ходу , якщо повний "бутиль" і барашка - ми рибі ненашкодимо
Главне Славіка vchumuchuk не брати, а то на прошлому зльоті тільки він був налаштований товкти окуня так як вживав в міру:bj:
 
Цитата
Опа тут уже попахивает интернациональной сходой рыбаков))):ds::dk:

Головне щоб ця сходка відбулась з 07.07.2012 по 22.07.2012 бо тоді в мене відпустка!!!!:du::dk::az::az::ay::ay::ay::выкиньна::kvok::mnogo_lodka::mnogo_lodka::mnogo_lodka::korablik::diver::udochka::rybak::motor::bj::bj::bj:
 
Цитата
Главне Славіка vchumuchuk не брати, а то на прошлому зльоті тільки він був налаштований товкти окуня так як вживав в міру:bj:
Самий тру був Костя, він випливав кожний ранок. А я тільки по вечорам :ak:
 
Це точно! А ще треба Костяну заборонити брати з собою його славетний будильник! ))))
 
Вчора, деякі жителі нашого форуму, :dk: знову запускали судачка в "засекречену":al: водойму.
PS. Судак, рости здоровий!!!
 
Цитата
Вчора, деякі жителі нашого форуму, знову запускали судачка в "засекречену" водойму.
PS. Судак, рости здоровий!!!
Відео як запускали давай!!!:dp:
 
де ви тих бутилів набрали:ag:
 
Цитата
Тобто краще йти вище по Смотричу, до с.Бедриковців? І
Да судачок простукував там, а Тростянка - вибита екранами, сітками та током, хіба тільки нижче Городка де Тростянка впадає в Смотрич
 
Дуже дякую. В понеділок відпишуся))
 
Цитата
Самий тру був Костя, він випливав кожний ранок. А я тільки по вечорам :ak:

Цитата
Це точно! А ще треба Костяну заборонити брати з собою його славетний будильник! ))))

Мене цей будільнік досі підіймає:bj: в якому я б стані:at: не був:be:
 
Цитата
Мене цей будільнік досі підіймає:bj: в якому я б стані:at: не був:be:

Кастян, відкрию тобі страшну таємницю:al: - він не тільки тебе, а й увесь наш табір піднімав!!!!!!! Я (напевно не тільки я) хотів його ще там побити :ap::am:
 
Я так поняв що я один його не чув :bk:
 
Цитата
Я так поняв що я один його не чув
+1, я також не чув
 
Цитата
Кастян, відкрию тобі страшну таємницю:al: - він не тільки тебе, а й увесь наш табір піднімав!!!!!!! Я (напевно не тільки я) хотів його ще там побити :ap::am:

Цитата
Я так поняв що я один його не чув :bk:

Цитата
+1, я також не чув

+2 Чоловіка обовьязково мають бути на сходці!!!! Тільки заради цього "ПАЛЮБОМУ":smile:
 
Цитата
Я так поняв що я один його не чув :bk:
Ааааааа..... Зараз лусну! Та тебе взагалі ледве машиною не переїхали вдень. Ти ж зі спальника аж під вечір вилазив! Я чесно кажучи навіть був спочатку подумав, що ти якийсь вурдалака! Правда безобідний такий вурдалака!
А чо, не похожий? :cw:
 
Цитата
Вчора, деякі жителі нашого форуму, :dk: знову запускали судачка в "засекречену":al: водойму.
PS. Судак, рости здоровий!!!

Саня, всё тайное (засекречене) когда-нибудь становиться явным.
 
Цитата
Так !!! СТОП ! Пацани  коли їдемо ? А може не чекати закінчення заборони ? По ходу , якщо повний "бутиль" і барашка - ми рибі ненашкодимо , спіни можна і не брати . П.С . Я в "команді" - я їду - єто даже нє обговаріваєтся !!!

Замётано.:bf:Мы собираемся на недельку,как только откроется водохранилище.Примерно с 30 июня.
 
Цитата
Кормань - це навпроти Пижовки ? ПАЙДЬОТ ! Я там всі мєста знаю , як свої 5 пальців ! Ну тіпа - де дров набрати , де розпалити , де вода , навіть де самогон ( бо нада буде точно) . Кароче вам без меня - нікак !

У нас и бензопила есть:bf:
 
Цитата
Головне щоб ця сходка відбулась з 07.07.2012 по 22.07.2012 бо тоді в мене відпустка!!!!:du::dk::az::az::ay::ay::ay::выкиньна::kvok::mnogo_lodka::mnogo_lodka::mnogo_lodka::korablik::diver::udochka::rybak::motor::bj::bj::bj:

Перенеси на недельку раньше
 
Я так понял, банда соберётся то, что надо - отдых получится отменный.
Думаю литров 20 вина хорошего молдавского не хватит :az: всё таки на неделю приезжаем не шутка дело.
:udochka: :drill2: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka:
 
Цитата
Я так понял, банда соберётся то, что надо - отдых получится отменный.
Думаю литров 20 вина хорошего молдавского не хватит :az: всё таки на неделю приезжаем не шутка дело.
:udochka: :drill2: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka: :mnogo_lodka:

Ну мы тоже не пустые приедем ... Но 20 :eek:литров ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ВИНА  на НЕДЕЛЮ:eek: - МАЛО АДНАЗНАЧНА:dr: ! Лучше меньше берите продуктов ( шо мы жрать туда едем) - мы возьмём больше продуктов , так как ВИНА у нас ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ну не очень скажем прямо. А у Вас , там по пути, есть ещё Криково , там ТАКОЙ коньячёк .... Ах ....
 
Цитата
Ну мы тоже не пустые приедем ... Но 20 :eek:литров ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ВИНА  на НЕДЕЛЮ:eek: - МАЛО АДНАЗНАЧНА:dr: ! Лучше меньше берите продуктов ( шо мы жрать туда едем) - мы возьмём больше продуктов , так как ВИНА у нас ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ну не очень скажем прямо. А у Вас , там по пути, есть ещё Криково , там ТАКОЙ коньячёк .... Ах ....

Так точно!!! А у нас есть своё, родное, Хмельпиво!!!!!!!!, мы в долгу не останемся!!!!! :dk:
Будет весело!!!!
 
Що за двіжняк,коли плануєте?:dk::al:
 
Цитата
Ааааааа..... Зараз лусну! Та тебе взагалі ледве машиною не переїхали вдень. Ти ж зі спальника аж під вечір вилазив! Я чесно кажучи навіть був спочатку подумав, що ти якийсь вурдалака! Правда безобідний такий вурдалака!
А чо, не похожий? :cw:
От гад нафотошопив! Люди ж подумають що це правда.
 
Цитата
От гад нафотошопив! Люди ж подумають що це правда.

Слава!!Не на фотошопил,а на радикалил
 
Радикально нафотожопив!
Але ж то коллаж, а не монтаж! ;)
 
Цитата
Ну мы тоже не пустые приедем ... Но 20 :eek:литров ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ВИНА  на НЕДЕЛЮ:eek: - МАЛО АДНАЗНАЧНА:dr: ! Лучше меньше берите продуктов ( шо мы жрать туда едем) - мы возьмём больше продуктов , так как ВИНА у нас ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ну не очень скажем прямо. А у Вас , там по пути, есть ещё Криково , там ТАКОЙ коньячёк .... Ах ....

Коняк не только в Криково есть.Там он дорогущий,а вот в Тирасполе есть завод "КВИНТ", с времён СССР,там коньячок получше будет и подешевле.Но энто ведь тяжелый напиток,после него отходняк,бррррр, три дня.Лучше водочка.Но тому кто любит привезём.А барашка можете забить кил так на 10-15?
Скиньте Ваш телефончик в личку.Я так поня Вы где-то не далеко живёте.
 
Цитата
Так точно!!! А у нас есть своё, родное, Хмельпиво!!!!!!!!, мы в долгу не останемся!!!!! :dk:
Будет весело!!!!

Пиво мы ну очень любим.А рибка к пиву...?
 
Цитата
Ну мы тоже не пустые приедем ... Но 20 литров ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ВИНА на НЕДЕЛЮ - МАЛО АДНАЗНАЧНА ! Лучше меньше берите продуктов ( шо мы жрать туда едем) - мы возьмём больше продуктов , так как ВИНА у нас ХОРОШЕГО МОЛДАВСКОГО ну не очень скажем прямо. А у Вас , там по пути, есть ещё Криково , там ТАКОЙ коньячёк .... Ах ....
Не забывайте, что между Украиной и Молдовой усть такая организация называется - "митниця", а там работаю очень "гарные украинские хлопцы" - они тоже ооооочень любят винцо искать, поэтому посмотрим по обстоятельствам.
 
Цитата
А рибка к пиву...?
А мы куда собираемся, там шо нема? За неделю и насолим и съедим.
 
Цитата
А мы куда собираемся, там шо нема? За неделю и насолим и съедим.

Главное с собой таранки не брать, а то все может быть......, три раза сплюнул. Меня с собой берите, имею виду Хмельничане, у меня походу как раз отпуск намечается!
 
Цитата
Вчора отримав новий квиток,заодно після обіду мальок порибалив.Коропець покльовує добре.За кілька годин ловлі було в районі 15 покльовок.Реалізував тільки 4.Одну "торпеду" навіть розвернути не зміг.Так що ставок дуже навіть нічого собі,мені сподобався.
Фотки есть?
 
Цитата
Фотки есть?
Фото того что не развернул???
 
Цитата
Меня с собой берите, имею виду Хмельничане
А с ребятами из Молдовы, что слабо?
 
Цитата
Главное с собой таранки не брать, а то все может быть
А мы Тарань не ловим.А чо с собой нельзя брать?
 
Таранька это не обязательно рыба тарань а любая сушеная рыба...Особенно люблю чушеного окуня...нигде в жизни такого вкусного не ел :ap:
 
Цитата
Фото того что не развернул???
Мужики чого накинулись на хлопця..... ну не вміє він в фотожопі розвертати фотки... вот і не розвернув.... фотку....:bk::biggrin:
 
Цитата
Фотки есть?
В мене є фотки тої "красотки-рибачки" біля якої ти карасів ловив в Бахматівцях, скинути?:bj:
 
Цитата
В мене є фотки тої "красотки-рибачки" біля якої ти карасів ловив в Бахматівцях, скинути?:bj:
А ну , а ну я там всех красоток знаю.
 
Цитата
Вчора, деякі жителі нашого форуму, :dk: знову запускали судачка в "засекречену":al: водойму.
PS. Судак, рости здоровий!!!

Цитата
Відео як запускали давай!!!:dp:
відео запуску нема, нажаль... деякі люди відітєлі забувають на кнопочку на фотоапараті нажати))) :cz: А відео ізимання зарибка з водойми імєєтся)))):dt::dk:
https://www.youtube.com/watch?v=9BpBBn2O7BE&feature=youtu.be
 
Цитата
відео запуску нема, нажаль... деякі люди відітєлі забувають на кнопочку на фотоапараті нажати))) А відео ізимання зарибка з водойми імєєтся))))
:bj:Шкода, що вчора ніхто не мав бажання займатися фотографуванням чи зніманням того, як ті самі люди, що в попередньому відео ловили знову  малька для зариблювання на тому місці і встигали ще при 1 проводці джигом знищувати, мабуть, від 10 до 30 комарів:be:
 
Шева , не згадуй мені про тих КОМАРІВ - в мене ще досі ноги опухлі ......
 
Цитата
В мене є фотки тої "красотки-рибачки" біля якої ти карасів ловив в Бахматівцях, скинути?:bj:

Мля , якщо то та "красотка" яка мого кума на... послала ... І він їй потім ще й всього опориша віддав - щоб тільки більше не піходила  - то фоток НЄНАДО !!!
 
В зеленій кофті ?
 
Цитата
В зеленій кофті ?
Торпеда,чи дєвка?
 
Цитата
Шева , не згадуй мені про тих КОМАРІВ - в мене ще досі ноги опухлі ......

Я в таких случаях беру з собою жінку. Коли вона рядом, вони мене не замічають.:bk:
 
Цитата
Я в таких случаях беру з собою жінку. Коли вона рядом, вони мене не замічають.
Так би мовити берете на "живця"?
 
Цитата
Я в таких случаях беру з собою жінку. Коли вона рядом, вони мене не замічають.:bk:

Вітя то що можна коли наступного разу  буду їхати взяти твою жінку ?:ap:
 
Цитата
Вітя то що можна коли наступного разу буду їхати взяти твою жінку ?
Дуже Вас благаю, візьміть мою тещу, від неї вони взагалі в паніці розлітаються!
 
Цитата
В мене є фотки тої "красотки-рибачки" біля якої ти карасів ловив в Бахматівцях, скинути?
давай хай подивляться на ту красотку
 
Цитата
відео запуску нема, нажаль... деякі люди відітєлі забувають на кнопочку на фотоапараті нажати))) :cz: А відео ізимання зарибка з водойми імєєтся)))):dt::dk:
https://www.youtube.com/watch?v=9BpBBn2O7BE&feature=youtu.be
Опять энтот бутыль.Да Вы шо,издеваетесь?:ap:
 
Цитата
Вітя то що можна коли наступного разу  буду їхати взяти твою жінку ?:ap:
Якщо свою в залог оставиш.:ap:
 
Цитата
Таранька это не обязательно рыба тарань а любая сушеная рыба...Особенно люблю чушеного окуня...нигде в жизни такого вкусного не ел :ap:

Ага. Тарань,самая подходящая рыба для вяления,и самая вкусная,на мой вкус.Поэтому всю вяленную-сушённую рыбу называют таранькой.
 
Цитата
давай хай подивляться на ту красотку
Нічо не буде:bl:, відкривши ту фотку на телефоні згоріла карта пам"яті:bj:
 
blackmars,  Возьми, возьми с собой какую нибудь рыбу и ты узнаешь, что стало с хлопцем который перепутал банку с паштетом и килькой и открыл на свою погибель утром к чаю перед выходом на воду в присутствии изголодавшихся по рыбалке рыбаков.       :aq: :aq: :aq: :aq: :am: :am: :am: :am: :bc: :bc: :diver:
 
blackmars,  Мы вместо рыбы которая будет занимать много полезного места - лучше возьмём побольше жидкости А-12 и А-40, а прохладно-холодное пивко нам и без тараночки оооой как пойдёт. :az: :az: :az: :az:
 
Так можно мини-коптилочку взять с собой.Чем не вариант?Плюс Blackmars не пострадает...
 
Bonus, А вот это уже по взрослому, тогда не пустим на корм сомам друга нашего Blackmars-а. :ds::ds::ds::ds::ds:
 
А вообще ничего более вкусного чем жареный на природе судачок, по семейному рецепту передающегося из поколения в поколение, а ещё и под 50 - нет ничего - праздник вкуса.
 
А с чего Вы взяли,что я собираюсь на рыбалку с рыбой ехать?:ap: Энтот не писанный закон с детства не нарушаю :)
 
Цитата
жареный на природе судачок, по семейному рецепту передающегося из поколения в поколение
Рецептик в личку пржалуйста.Если можно. конечно...
 
Цитата
А с чего Вы взяли,что я собираюсь на рыбалку с рыбой ехать? Энтот не писанный закон с детства не нарушаю :)
Испужался и сразу - я, не я и хата не моя :ap:
 
Как только запахло вкусненьким сразу же,
Цитата
Рецептик в личку пржалуйста.
мне конечно же не жалко, но я же написал
Цитата
по семейному рецепту передающегося из поколения в поколение,
я не хочу навлечь гнев предков за разглашение семейной тайны :aq: :dc:

Угостить приготовленным на берегу милости просим - всегда пожалста.
 
Угостить приготовленным на берегу милости просим - всегда пожалста.
 
Цитата
blackmars,  Возьми, возьми с собой какую нибудь рыбу и ты узнаешь, что стало с хлопцем который перепутал банку с паштетом и килькой и открыл на свою погибель утром к чаю перед выходом на воду в присутствии изголодавшихся по рыбалке рыбаков.       :aq: :aq: :aq: :aq: :am: :am: :am: :am: :bc: :bc: :diver:
Ви меня не поняли,я имив в виду взяты рибки с собой, до дому.:an:
А я то не понял,чо все так  всполошились.:ap:
 
16 червня 2012 року під патронатом Голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького міського голови та депутата Хмельницької обласної ради Нігірчука Ігора Станіславовича, на водоймищі «Дубово 2» відбудеться Чемпіонат Хмельницької області з лову риби серед любителів.

Запрошуємо Вас прийняти участь у Чемпіонаті!

До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі не залежно від віку і статі, а також технічної підготовки, які зареєструвалися встановленим порядком та внесли цільовий внесок.

Цільовий внесок за участь в Чемпіонаті 100 гривень.

Учасники змагань для лову риби можуть використовувати тільки дві снасті на вибір поплавкова вудка, фідер, пікер.

Дозволяється використовувати наживку, як рослинного так і тваринного походження, а також прикормку, кількість якої не обмежується.

Місця серед учасників змагань будуть розподілятися за результатами зважування уловленої риби.

Призовий фонд Чемпіонату
1- перше місце – 3000 гривень
2- друге місце – 2000 гривень
3- трете місце – 1000 гривень

Рибалка що уловить найбільшу рибу по вазі отримає сертифікат на десять безкоштовних ловів риби на водоймищі «Дубово».

Уловлена риба на змаганнях залишається учасникам змагань як трофей.

Регламент Чемпіонату
1- прибуття, розташування та уточнення списків учасників: 06.00 – 07.30
2- жеребкування: 07.30 – 08.00
3- урочисте відкриття: 08.10 – 08.40
4- розташування учасників по секторам, підготовка снастей: 08.40 – 09.20
5- початок змагань: 09.20 – 13.20
6- зважування уловів: 13.20 – 14.20
7- нагородження переможців Чемпіонату: 14.20 – 15.00

Заявки на участь приймаються до 20.00 15 червня 2012 року
по телефонам:
+38 (099) 03 25 201, +38 (098) 00 37 181
по електронній адресі: [email][email protected][/email]

Генеральний спонсор Чемпіонату готельно – ресторанний комплекс «Колізей»
 
Блин,скорей-бы 30 июня:az: :drill2: :motor:Порыбалить,пообщаться,попить водочки, покушать мяска.Красота.
 
Цитата
А мы Тарань не ловим.А чо с собой нельзя брать?

У нас брать с собой на рыбалку рыбу в любом виде, есть плохим знаком!
 
Цитата
У нас брать с собой на рыбалку рыбу в любом виде, есть плохим знаком!

Ігорьок, ти щось форум виборочно читаєш... :dl:

Цитата
А с чего Вы взяли,что я собираюсь на рыбалку с рыбой ехать? Энтот не писанный закон с детства не нарушаю :)

Це у всіх так!:dk:
 
Цитата
Блин,скорей-бы 30 июня
А ты чего так на стуле ёрзаешь? У нас вроде генеральная репетиция назначена на 13 июня :az: :drill2: :mnogo_lodka: :motor:
 
Доброго времени суток. Подскажите, пожалуйста, где можно накопать много червей, в пределах Хмельницкого.
 
Цитата
где можно накопать много червей
Я думаю в начале апреля каждый форумчанин пару соток земли с отличными червями предоставил, а сейчас там картофан растет! А если серьезно то едь в ближние сёла и пробуй искать там безхозные навозные кучи, кило червя нынче дорого стоит, а много я так понимаю для бизнеса, да???
 
Знаю що колись їх було легко нарити на тостойніках (ті що між Лєзнєво та Раково). Гадити місто менше не стало так що мають вони там і досі водитися.
 
Вчора після роботи помікрушив на ПБ. Результат з 20-к окунців і одна нереалізована покльовка зеркального карпа, який спочатку зробив свічку з пів метра, потім з хвилину пожужав фриціоном і нарешті "обновив" мені декілька метрів шнура, яким зачіпився за якір лодки пришвартованої поблизу берега.
ЗІ. Шнур 6lb ніразу не рулить в даній ситуації.
 
Цитата
Доброго времени суток. Подскажите, пожалуйста, где можно накопать много червей, в пределах Хмельницкого.

за Копустынским кругом вдоль Ю.Буга км. 15 не паханых полей, там должны быть - только внимательно ищи:bf:
 
Цитата
за Копустынским кругом вдоль Ю.Буга км. 15 не паханых полей, там должны быть - только внимательно ищи
Дай человеку более точные координаты.
От того камня с правой стороны 127 м. на Ю.З. до одиноко растущего плюща и 19 шагов на С.З. и затем :al: :de: :bb: :eek:
 
Нещодавно  відкрив  спінінговий  сезон.  саморобний  воблер   показав  себе  щонайкраще.
 
Цитата
Нещодавно  відкрив  спінінговий  сезон.  саморобний  воблер   показав  себе  щонайкраще.

Зачет))):bf::bf:
 
Цитата
Нещодавно  відкрив  спінінговий  сезон.  саморобний  воблер   показав  себе  щонайкраще.

аналогично, только на свои воблера.
 
Цитата
аналогично, только на свои воблера.

Може і на воблера але я Богдан бачу зовсім іньший спосіб лову позаду твого малого:bj::bj::bj:
Треба бул хотя б сховати!!!!:bk::bj::bj::bj::dl:
 
Аккум!?!   :al:
 
потроху  ловиться......
 
От  що  роблять  черновіцкі.  А  хмельницьким  слабо?????
https://www.youtube.com/watch?v=Irh3rlUji-k&feature=player_embedded
 
Молодці сусіди!
А я за!Навіть без СМІ,журналістів і тд скластись грошима  на що там потрібно і протягнути гака хоча б на будь-якій притоці дністра:am: ИМХО
 
копіпостінг

Цитата(sacha @ 30.5.2012, 11:32)
Все тільки в наших руках , ане у влади !!! Влада прийшла і пішла , а ми залишаємось нізчим .......

А може і правду людина каже - мобільні групи - трійки - четвірки спаяні роками сумісних вилазок на рибалку. В кожного є особиста зброя - рибальський ніж щоб різати сіти . І вперед - чистити водойми рідного краю від нашестя браків... Що робити , коли державні структури рибохорони не виконують свої функції апріорі???
Кам"янецькі рибаки знають хмельницьких. Хмельницькі - віницьких Ті та інші - чернівецьких. І т. д. Існує загальноукраїнська сітка мобільних груп однодумців , яка працює абсолютно автономно і на самофінансуванні. Що потрібно щоби ця структура запрацювала в унісон???? І чи це взагалі можливо????
Думаю , що можливо - адже тіко проскочить інфа про кльов - зразу - ж на другий день вже з десяток різношерстих екіпажів тут як тут І ніхто нікому нічого не казав - все в повній секретності...
З такою скоординованістю за водойми боротись - мож був би толк...
 
Цитата
Ігорьок, ти щось форум виборочно читаєш... :dl:



Це у всіх так!:dk:

Да Санек, бігом зайшов прочитав що встиг і вийшов! Часу все ніяк немаю, ремонт вдома роблю!!
 
Цитата
Може і на воблера але я Богдан бачу зовсім іньший спосіб лову позаду твого малого:bj::bj::bj:
Треба бул хотя б сховати!!!!:bk::bj::bj::bj::dl:

это для ночного освещения:dl:
 
Здравствуйте всем !  Собираюсь скоро на рыбалку в с.Глибівка на р.Калюс и незнаю подробно как проехать именно в селе , какой там спуск ? Может кто то знает
 
Цитата
Здравствуйте всем !  Собираюсь скоро на рыбалку в с.Глибівка на р.Калюс и незнаю подробно как проехать именно в селе , какой там спуск ? Может кто то знает

Машина какая ?
 
Мля - шо за погода !? Але в хаті тяжко всидіти  . Трохи помікрушив .
 
Цитата
Мля - шо за погода !? Але в хаті тяжко всидіти  . Трохи помікрушив .
Непогано. Це цьогодні? Я думав в такий мороз нереально щось зловити.
 
Цитата
Машина какая ?

Vw caddy     , а что туда только внедорожником  ?
 
Всем здрасте:)
Посовещавщись вчера за кружечкой пива решили ваезжать 02.07.2012.Потому,как 30.06.будет много народу на рыбалке,да и не все наши участники могут выехать 30.06.Нас будет 4 человека.Кто с нами, милости просим к нашему шалашу.Бодя.готовь барашка.С нас вино и коньяк.Ну и там по ходу пьесы.Бодя как на Кормани обстоят дела с водой?Есть родники?Надо найти тихое место для лагеря.
 
Цитата
Vw caddy     , а что туда только внедорожником  ?

Если водила маньяк то прорветесь)))а то то лутше 4х4 :bf:
 
Цитата
Если водила маньяк то прорветесь)))а то то лутше 4х4 :bf:

Ага прорвутся но только один раз.:dp:
 
Цитата
Ага прорвутся но только один раз.:dp:

Бодя, не обманюй людей! Якщо "кадіків" є декілька, то можна і декілька раз з'їхати :bk:

PS. А що там в с.Глибівка робити зараз???
 
В Глибівку кожен рік їздить мій сусід по дачі в кінці червня і в кінці літа , він розказував шо коли сухо то норм , а один раз пішов дощ то вони сиділи там 3 дні поки не висохло ) То він їздить постійно на 4-5 днів і привозить бочку Здорових Лещей і Рибців , ловить на 4 резінки з кормушками і на крючках пінопласт
 
А шо там якась глина ? чи кліренс високий треба ? , бо я був на Бакоті була хороша погода потім вечері якісь хмари почали затягувати , то ми боялися як виїхати , зранку проснулись а вже йде дощ , зібрались і поїхали , то на самому початку горбка на повороті болото трохи попхали і пішла , а дальше там камінці то норм вийшла , а коли були в Куражині то там вже глина така шо піде дощ і всьо .
 
Цитата
PS. А що там в с.Глибівка робити зараз???
А що там цієї весни було робити:bj: Це вже як повезе, раз на раз не приходиться
 
Цитата
Бодя, не обманюй людей! Якщо "кадіків" є декілька, то можна і декілька раз з'їхати :bk:

PS. А що там в с.Глибівка робити зараз???

Точно, наставимо їх там по барезі замість палаток.:dv:
А рибу я там ще в позапрошлому році виловив:kvok:
 
Якщо я все вірно пам"ятаю то в Глибівці є нормальний спуск якщо триматися південнішого краю села, а не північнішого. Він вроді не крутий і абсолютно без болота. Правда каменюки на ньому що якийсь седан певне всі пороги обіб"є... Я там навіть якогось аля-пассата на березі бачив.
 
Цитата
Якщо я все вірно пам"ятаю то в Глибівці є нормальний спуск якщо триматися південнішого краю села, а не північнішого. Він вроді не крутий і абсолютно без болота. Правда каменюки на ньому що якийсь седан певне всі пороги обіб"є... Я там навіть якогось аля-пассата на березі бачив.

Дякую буду знати
 
Шось кажуть шо на притоках Дністра клює краще чим на Дністрі
 
Цитата
Шось кажуть шо на притоках Дністра клює краще чим на Дністрі
Клює там де є ход риби і перспективне місце! Якщо ти станеш на притоці тупо на якійсь ямі метрів 25 чи на затяжному міляку то кльову не знаю чи ти там побачиш, а якщо найдеш перспективну бровку на Дністрі то і там можна відловитися і то не факт, так на 1 точці сьогодні може лупити як з кулемету, а завтра як будто все вимре! залежить це також від погоди, стрибків води, тиску і прочої біди, факторів які впливають на кьов безліч! Ось так ми були на останній рибалці, при переміні здавалось кльову не буде, а товкло як здуріло, а наступного дня при стабільній погоді риби ніби не стало, а потім взагалі як кинули водою ППЦ повнєйший! Дам тобі пораду, якщо сусід не здасть конкретне місце то пожалій кадіка і не сунься туда, краще вже де підїзд попроще, Глибівка це не конкретна точка на березі, а щоб найти підходяще місце то часу потрібно затратити
 
Цитата
Дякую буду знати

Моя думка - в таку погоду  навідь не варто пробувати ! Там дорога вроді і нічого , але є пару мість таких що пі--ц вполнє можєт бить . Тільки коли АБСОЛЮТНО сухо і дощу не передбачається ...
 
Ясно , дякую тобі
 
Вчера пробовали спустится в Глыбовке на серьезном бобике-не получилось.Браки верхнюю часть спуска слишком разбили,до старого колодца доползли, а дальше по обоюдному решению развернулись(центральный спуск).Было слишком мокро и джип очень несло,хотя и резина и машина и водила в порядке. Рыба в Калюсе есть и клюет супер.Заехать только по сухому.Спусков много.Интересует кого,спрашивайте расскажу.
 
Цитата
Интересует кого,спрашивайте расскажу
Что по судаку на калюсе, если можно в ЛС
 
Кто скажет по поводу обводного на ружичке?
 
Цитата
Кто скажет по поводу обводного на ружичке?
Всё просеяно сквозь мелкую сетку...может попадаться мелкий окунь и шнурочки.
 
Цитата
только вернулся с рыбалки на карпа, карп кое - где еще нерестится оказывается, за ночь ни единой клеваки, весь в любовных играх)))
но самое интересное началось в часов 7 утра, кто не спал тот поймет:be:

ага Димыч, тоже сегодня был на рыбалочке. Утро удалось на славу:be:
 
Цитата
кто не спал тот поймет
Я тоже наблюдал картину..... сначала сидя на лодке с спиннингом,а потом сидя под навесом со стаканчиком в руке.
 
Цитата
Я тоже наблюдал картину..... сначала сидя на лодке с спиннингом,а потом сидя под навесом со стаканчиком в руке.
А яроха по последней информации прям сейчас гоняет толстолобов с подсаком в Россохах. . Говорит пасуться в камышах как свиньи.
По щуке пролетели и в Рудне и в Россохах. Вода баламутная.
 
Катався на голавля. До 8-ми жодного тичка не було, зате за за 10 хв. до доща (в нас він почався в 8) кльов був що треба. :bf:
"Порадував" також Летичів, таких відбірних наноокунів та наносудаків я давно не бачив. На косі там зараз чудовий карась йде, якщо кому цікаво.
 
Раз пішов такий замєс і я напишу парочку слів про рибалку:al:
В вечір суботи вискочили поганяти голавліка в дєбрі тернопільської області, незважаючи на мутняк голавлік і доволі непоганий таки прокльовував, вдалось вициганити пару штук+влупив непоганий скажений підуст, борсався як трофейний клень! Під вечір ми поочкували шквалу який таки пройшов повз нас, але очкувати потрібно було ранішній шквал:bj: Добре що все вчасно вспіли зібрати, тіки закрив багажник і почалось, ну в Хм його через годинку всі бачили:bj: Об*їзна міста Х нагадувала джунглі амазонки - асфальт зелений, купа повалених дерев, 1 завал нереальний був і змусив їхати містом, але там така сама картина тільки дерево по проще впало, то екіпажі 4 машин його з горем по полам підняли! Вирішили що 100км для бешеной собаки не крюк, тіряти нам нема що, ми с Сєрьогою чухнули на Дністер! На Дністрі погодка тоже не радувала, але ближче до обіду випогодилось і звалили ловци бєлі з точки і можна було поджигувати судачка! Судачок сначало товк як скажений, а потім пропав! Побачивши картіну лящатніки і собі на малька шось циганили, якшо таким пох шо пакувати і судачок 200 грам для них ніштяковий улов і сразу йде в садок то удівило як деякі риболови ловлячи далеко не дешевими снастями пакують все підряд і судачки в пів кіло на кукані оказуються грам по 250! Доречі окуня майже не було видно, пару штук проклюноло на отводний і все...
 
Цитата
Раз пішов такий замєс і я напишу парочку слів про рибалку:al:
Да рибалочка вийшла екстремальна!))
Такої траси я ще не бачив:eek:, їхати потрібно було змійкою, бо валені дерева то з однієї то з іншої сторони! Дакар прямо!))
І щось с такою кожною рибалкою в нерест, в мені просипається якась нелюбов до любителів білої риби(раніше за мною такого не помічено, думаю мене)
 
Цитата
Да рибалочка вийшла екстремальна!))
Такої траси я ще не бачив:eek:, їхати потрібно було змійкою, бо валені дерева то з однієї то з іншої сторони! Дакар прямо!))
І щось с такою кожною рибалкою в нерест, в мені просипається якась нелюбов до любителів білої риби(раніше за мною такого не помічено, думаю мене)
А мы с чуваками этот ураган в лодках пересидели. Вот где экстрим. :ap:
 
Цитата
А мы с чуваками этот ураган в лодках пересидели. Вот где экстрим. :ap:
Да ну нА!)) Хоть не на великій воді?? Бо такий вітер як в нас може резінки на дністрі поперевертати нафіг!(
 
Цитата
Да ну нА!)) Хоть не на великій воді?? Бо такий вітер як в нас може резінки на дністрі поперевертати нафіг!(
По центру Россох.
 
Цитата
По центру Россох.

Это точно.Волна была почти в пол метра,а мы ещё и курсировали к берегу.
 
Цитата
По центру Россох.
Цитата
Это точно.Волна была почти в пол метра,а мы ещё и курсировали к берегу.
Либо вас не тот шквал догнал либо волна в пол метра ниразу не пол метра! Шквал шел Сатанов, Хмель, СТ. Синява. Розсохи вроди правее на пару 10 км! Если был бы такой ветер как у нас то курсировать на лодке вы бы могли только в камыш или к берегу в попутном направлении, а на гребках бы весла складывало, если в диаметре шквала в км 20-30 веток/деревьев вырваных под корень и сложеных дорожних знаков было немерено! Удивили властелины полосатых палок, теребили сволочи в непогодь всех подряд, мне повезло что я за скудиком тащился:bk:
 
Цитата
Либо вас не тот шквал догнал либо волна в пол метра ниразу не пол метра! Шквал шел Сатанов, Хмель, СТ. Синява. Розсохи вроди правее на пару 10 км! Если был бы такой ветер как у нас то курсировать на лодке вы бы могли только в камыш или к берегу в попутном направлении, а на гребках бы весла складывало, если в диаметре шквала в км 20-30 веток/деревьев вырваных под корень и сложеных дорожних знаков было немерено! Удивили властелины полосатых палок, теребили сволочи в непогодь всех подряд, мне повезло что я за скудиком тащился:bk:
Не тот конечно. Но рыбалку подпортило.
 
Цитата
Не тот конечно. Но рыбалку подпортило
Любой не запланированый ветер рыбалку портит, но когда км 50 едешь не болие 60 км/час это печалька, а в такой ветер и грозу я не закаких пару литров не рыбачил бы даже на берегу, пусть даже клевало бы все от 3 кг)))
 
Цитата
Всем здрасте:)
Посовещавщись вчера за кружечкой пива решили ваезжать 02.07.2012.Потому,как 30.06.будет много народу на рыбалке,да и не все наши участники могут выехать 30.06.Нас будет 4 человека.Кто с нами, милости просим к нашему шалашу.Бодя.готовь барашка.С нас вино и коньяк.Ну и там по ходу пьесы.Бодя как на Кормани обстоят дела с водой?Есть родники?Надо найти тихое место для лагеря.

следил за Вашими приготовлениями к рыбалке очень тчательно))) ,сильно барашка зхотелось отведать)
перенос даты не проблема, планирую быть дня три и встретиться с Вами и Хмельничанами!
[b] Черныймарс[b] у вас радиостанции может имеются ?, у меня есть и работает на частотах 400-470 МГц. по открытому до 10 км тянет,прекрасная штучка для связи,особенно за "бугром"))) и на Хмельницком базаре с женой))))
если есть радио- отпиши частоту
З.Ы- и вообще- если у кого есть рации -отпишитесь
 
Може хтось не бачив, фільм правда російський, але в нас напевно ще гірше !http://www.ex.ua/view/15162589?r=1987,23775
 
Цитата
Може хтось не бачив, фільм правда російський, але в нас напевно ще гірше !http://www.ex.ua/view/15162589?r=1987,23775
Даже смотреть стрёмно. Не буду.
И так мойву уже не ем, после обнаруженых Ярохой в мясе белых глистов , в два раза крупнее и жирнее  наших красных окунёвых.
А скоро вообще ничего хавать нельзя будет. Только поросятко , то что батя в селе растит )).
 
Цитата
Даже смотреть стрёмно. Не буду.
И так мойву уже не ем, после обнаруженых Ярохой в мясе белых глистов , в два раза крупнее и жирнее  наших красных окунёвых.
А скоро вообще ничего хавать нельзя будет. Только поросятко , то что батя в селе растит )).
Если всему тому, что показывают верить, то не далёк тот день, когда вы своего "Мейсона" (тот который хряк) на волю отпустите!!
 
Цитата
Если всему тому, что показывают верить, то не далёк тот день, когда вы своего "Мейсона" (тот который хряк) на волю отпустите!!
Верить это одно, а вот кушать копчёную скумбрию и представлять, что в ней может водиться( лучше этого не знать).
А вот Мэйсона настоящий Украинец никогда не отпустит, сало дороже чем принципы)).
 
Меньше смотрите всякую фигню-крепче спать будете!
В табаке там где его собирают и сушат тоже жменямы тараканы с палец,потом табак с "начинкой" идет измельчатся и в пачки
 
Цитата
Меньше смотрите всякую фигню-крепче спать будете!
В табаке там где его собирают и сушат тоже жменямы тараканы с палец,потом табак с "начинкой" идет измельчатся и в пачки

SalvaDoR це не фігня, а наше життя, таку фігню хоч би інколи треба дивитись, там багато чого повчального є, що, як і де купувати, ітд.! Перш ніж говорити, треба спершу хоть перелистати "побистрячку", мля і до чого тут табак, ти що різницю не вловлюєш між глистами, гнилим мясом  що люди споживають особливо малі діти і тараканом сушеним в сигагеті!
 
Цитата
SalvaDoR це не фігня, а наше життя, таку фігню хоч би інколи треба дивитись, там багато чого повчального є, що, як і де купувати, ітд.! Перш ніж говорити, треба спершу хоть перелистати "побистрячку", мля і до чого тут табак, ти що різницю не вловлюєш між глистами, гнилим мясом що люди споживають особливо малі діти і тараканом сушеним в сигагеті!

Ещё лишний раз убеждаюсь,лучше своей пойманой рыбы нет!!!:df:
 
Цитата
Ещё лишний раз убеждаюсь,лучше своей пойманой рыбы нет!!!:df:

100% !!!!!!!!
 
Цитата
100% !!!!!!!!
Ігорьок, давай блог про Дубовку!!!
 
Вот так мы начали лето.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/9165/
 
Цитата
Меньше смотрите всякую фигню-крепче спать будете!
В табаке там где его собирают и сушат тоже жменямы тараканы с палец,потом табак с "начинкой" идет измельчатся и в пачки

про який табак в сигаретах ти говориш???? його там давно немає - це просто папір вимочений в спец хімікатах http://youtu.be/PKFe1FY9QyQ
 
мужики посоветуйте карпово-карасёвый ставок можно даже платник но так шоб без приколов с уровнем воды и тд (Витю росохи не предлагать)
 
Цитата
мужики посоветуйте карпово-карасёвый ставок можно даже платник но так шоб без приколов с уровнем воды и тд (Витю росохи не предлагать)

Бокиевка
30грн карпы
 
Цитата
мужики посоветуйте карпово-карасёвый ставок можно даже платник но так шоб без приколов с уровнем воды и тд (Витю росохи не предлагать)

Дубовский!
 
Цитата
Ігорьок, давай блог про Дубовку!!!

Та я не по тим ділам Вадік, може хтось інший шарущий в цьому!
 
Цитата
мужики посоветуйте карпово-карасёвый ставок можно даже платник но так шоб без приколов с уровнем воды и тд (Витю росохи не предлагать)

Солобківці Ярм. р-н ставок з ліва від траси, багато малого коропчика (якого можна забирати) + гарний карась і трофейний білий амур

правда карп чистий, а карась з кліщем

білет - 50гр.
 
Мужики з 1-го числа їду на Юга, мож в кого є маска і ласти позичить на пару днів.... хочу пониряти.... з мене тойво :az:....
 
Цитата
Мужики з 1-го числа їду на Юга, мож в кого є маска і ласти позичить на пару днів.... хочу пониряти.... з мене тойво :az:....

Ласты есть
:diver::az:
 
Цитата
Мужики з 1-го числа їду на Юга, мож в кого є маска і ласти позичить на пару днів.... хочу пониряти.... з мене тойво :az:....

Маску і трубку завтра принесу на базар:dk::az::az::az:
 
Цитата
Маску і трубку завтра принесу на базар:dk::az::az::az:

Завтра можеш не нести :bf::drill2::rybak_2::rybak_1:
 
Вчера порибачили (помікрушили), щуку знайти не вдалось, тільки пару шнурків не зачетних, але знайшли окуня!
 
Цитата
Всем здрасте:)
Посовещавщись вчера за кружечкой пива решили ваезжать 02.07.2012.Потому,как 30.06.будет много народу на рыбалке,да и не все наши участники могут выехать 30.06.Нас будет 4 человека.Кто с нами, милости просим к нашему шалашу.Бодя.готовь барашка.С нас вино и коньяк.Ну и там по ходу пьесы.Бодя как на Кормани обстоят дела с водой?Есть родники?Надо найти тихое место для лагеря.

шось Вы затихарились!!
как там ваши планы- не поменялись ???
повторю вопрос - есть у вас радиостанции??
я планирую прибыть 29.07 ,буду тут-
машинка КИА-Черата с клубной налейкой и наклейкой КИА-клуба!
 
Сьогодні, приблизно десь  о 17,45 на перехресті вулиць Перемоги і Зарічанської був запеленгованний (червоний) вишньовий ЛАНОС з клубною наклейкою біля лівої задньої фари!!! Водія нажаль невпізнав:bl:
 
Це мій швагро - Валентин ! Він на форумі не зареєстрований , але душою з нами .
 
Цитата
шось Вы затихарились!!
как там ваши планы- не поменялись ???
повторю вопрос - есть у вас радиостанции??
я планирую прибыть 29.07 ,буду тут-
машинка КИА-Черата с клубной налейкой и наклейкой КИА-клуба!

Может 29.06.?
 
Цитата
шось Вы затихарились!!
как там ваши планы- не поменялись ???
Планы не поменялись, "УСЁ ИДЁТ ПО ПЛАНУ ШЕФ", выезжаем 02.07 с утра до места 300км.
 
я так понимаю ,что радиостанций у вас нет.
ткните на карте где планируете быть
я буду в домике с красной крышей, гляньте пост № 7311
 
я без мотора, так что жду вас у себя ))
 
Всем здрасте, подскажите где наклейку клуба взять?спс
 
Цитата
Всем здрасте, подскажите где наклейку клуба взять?спс

Можна ТУТ спробувати.
 
Цитата
Можна ТУТ спробувати.

Дякую, Вже замовив)
 
Цитата
я так понимаю ,что радиостанций у вас нет.
Ну почему у кого-то есть, просто если честно мы пользуемся, а базировоться думаем напротив в ройоне насосной станции.
 
Цитата
Не вопрос,бутыль Ваш наполним.Пообщаемся.Сделаю вкусненькое армянское блюдо из барашка.Мы как раз после запрета собираемся на водохранилище.Присмотрели Кормань,но можем изменить место для лагеря.

наскільки  я знаю водозабор напроти Комаріва, а це вже майже Бакота, до С.Ушиці пів лаптя по карті ))
 
Водозабор есть и  в Пыжовке,аккурат на против Корманской косы.
 
понятно! буду знать!
 
Рыбцюги, может кто то подскажет карповый платник, так что бы с женой и ребёнком комфортно было. Ну там что бы позагарать , уху сварить и с ночлегом можно было.
Можно в личку.
С меня причетается.
 
Цитата
Рыбцюги, может кто то подскажет карповый платник, так что бы с женой и ребёнком комфортно было. Ну там что бы позагарать , уху сварить и с ночлегом можно было.
Можно в личку.
С меня причетается.
Івашківці за Богданівцями платнік е достойний карп щука судак.Бісетки тіпа діда Василя е пірс для купаня рядом ліс.Ціна 100гр і 10гр з кажного відпочивающого якщо цікаво можу дати телефон.
 
Цитата
Івашківці за Богданівцями платнік е достойний карп щука судак.Бісетки тіпа діда Василя е пірс для купаня рядом ліс.Ціна 100гр і 10гр з кажного відпочивающого якщо цікаво можу дати телефон.
Спасибо за инфу. Этот став мы знаем).
 
Этот?
27° 9'27.41"В
49°21'45.66"С
 
Цитата
Этот?
27° 9'27.41"В
49°21'45.66"С
Знакомые были. В прошлые выходные на всех два карпика. В эти одного.
Рыба там есть . Но видать жара даёт своё.
 
Цитата
Знакомые были. В прошлые выходные на всех два карпика. В эти одного.
Рыба там есть . Но видать жара даёт своё.
Да, да...дождя бы.....
 
Ну вот и состоялась запланированная с зимы поездка на ДНЕСТРОВСКОЕ ВОДОХРАНИЛИЩЕ.Лагерь стоял почти напротив Ушицы.Места обалденные,красотищя неописуемая,глубины сумашедшие.По рыбалке,слабовато.Очень много малька. Попали на небольшой выход кокуня.На жарёнку наловили.Мы особо не упирались в рыбалку.Этот выезд был запланирован,как разведка и отдых.Отдельно хочется отметить помощь Владимира (Мурчика)Если бы не он,то отдых был-бы не таким комфортным.ходили на Бакоту.Словами передать невозможно.
Очень некрасиво поступил Богдан(Legrin),не отвечая на телефонные звонки.А при звонках с незнакомого номера рассказывать нам сказки про приезд ребят в среду04.07.Мы никого не напрягали,просто написали,что приедем.Бодя сам вызвался ехать и взять барашка.Мы всё понимаем,могут возникнуть непредвиденные обстоятельства,проблемы.Можно было сказать,что нет возможности выехать и мы бы спланировали  по другому,и барашка привезли бы.Ладно проехали.Бодя,без обид.Я написал правду.
 
Лодскажите пожалуйста. Где у нас в Хмельницком самый большой выбор воблеров Страйк про ?
 
Цитата
Лодскажите пожалуйста. Где у нас в Хмельницком самый большой выбор воблеров Страйк про ?

То что я видел:   На рынке (толкучка ) по моему у Андрея и новый магазин  возле арки рядом с магазином сыры)....
 
Цитата
Лодскажите пожалуйста. Где у нас в Хмельницком самый большой выбор воблеров Страйк про ?

Серебан...На Свободы, вполне нормальный выбор,:dm::dm::dk: был на  той неделе!!!
 
Цитата
То что я видел:   На рынке (толкучка ) по моему у Андрея и новый магазин  возле арки рядом с магазином сыры)....
Спасибо, завтра заеду.
Знаю пару убийц окуней, куплю - раскажу).
 
Цитата

Знаю пару убийц окуней, куплю - раскажу).
Рекомендую Swing Minnow полюбому взяти.
 
Цитата
Рекомендую Swing Minnow полюбому взяти.
А для Днестровской береговой ловли пойдёт, ну ты в курсе.)
 
Цитата
Лодскажите пожалуйста. Где у нас в Хмельницком самый большой выбор воблеров Страйк про ?

Юность, напротив дома быта, именно там много Страйк про
 
Цитата
Лодскажите пожалуйста. Где у нас в Хмельницком самый большой выбор воблеров Страйк про ?
Этой срани везде хватает, только вот цены местами очень разнятся)) Зайди к Валере в магаз на базаре, там выбор нормас и цена гуд+ещё много лотков со страйк по толкучке
 
Отдых в Крыму или "Морской блог" кого интересует можете почитать http://kiber.rybalka.com/blog/view/9333/
 
УЛ палки (нормальні) в таких довжинах походу не дешева річ, бо їх виготовлення потребує дорогих матеріалів та фурнітури.
Є в Graphiteleader Calzante схожа палка: GOCAXS 792UL-T  0,6-8 гр В Валєри палки з цієї серії є, ціна близько 1200 UAH. Є ще Солпари у Major Craft, ніби теж підходящі.
 
Рыбацюги , подскажите нормальный ультралайт( в разумных пределах), длинна 2.7 - 3 метра.
Для береговой Днестровской ловли окуня.
Осенью планирую все выходные проводить на Днестре, нужно основательно подготовиться.
Воблера страйк про нашёл под аркой , но одного нет нигде. Может кто найдёт , отпишитесь.  http://voblery.com.ua/shop/eg-073j.html.
 
Соглясєн ультралайтового бюджетніка в такій довжині сумніваюсь Серёга шо найдеш..... в дешевих так сказать "ультріках" до 10 грам комель товщиною, як в мене черенок від лопати, якою я на городі картошку рию..... якщо хочеш комфорту палку, то вихід в тебе один - або брати коротшу палку-2.10-2.40 м, або вилазити з бюджетніків і брати палку середнього класу в твоїй довжині)))))) ІМХО:ds:
 
У меня есть 2.10 лагуна , но она мелкие воблера кидает, шо твоя Саня лопата).
Прейдёться на неё ловить. Думаю этой осекнью окунь на Днестре повзрослеет и не будет бояться подходить близко к берегу).
Кстати этот год должен быть поперспективнее чем прошлый по окуню, я имею в виду не колличество а качество.
Говорил с местными , так по их словам такой окунь ловился где то в  конце 90 начало 2000 годов. Видать пару лет назад удачно отнерестился. Я помню мне было лет 20 и на Днестре зимой в улове была половина горбачей, а последние годы окунь за 500 это редкость.
 
Вот моё лето.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/9352/
 
Цитата

Кстати этот год должен быть поперспективнее чем прошлый по окуню, я имею в виду не колличество а качество.
Вже  робив  виїзд  на  окуня.  в  мене  -  нуль  ,  а  от  товариші  відірвались.  І  як  у  цитаті - не  кількістю  ,  а  якістю.  Окуньки  по  500-  700  гр.
 
Цитата
Вже  робив  виїзд  на  окуня.  в  мене  -  нуль  ,  а  от  товариші  відірвались.  І  як  у  цитаті - не  кількістю  ,  а  якістю.  Окуньки  по  500-  700  гр.
С берега или с лодки? По Визардовским местам)?
 
у-гу................
На чорних  камнях............Я  -  ж  береговой.................гггггггггг
 
Цитата
у-гу................
На чорних  камнях............Я  -  ж  береговой.................гггггггггг

Да...ты Володя откуда хочешь рыбу словишь....по крайней мере я так видел.
 
Цитата
Да...ты Володя откуда хочешь рыбу словишь....по крайней мере я так видел.
Серебан , может на чёрные камни? Нафига нам тот лещ костлявый.)
 
Времена  міняються  гггг
Друг  Тадеуш  ,  якому  я  прошлого  сезона  показав  як  окуня  смикати (він  раніше - тіко - на  Збруч)  мене  вже  декілька  рибалок  залишає  аутсайдером   глубако...  ггггггггггггг
Як  там  -  коптільня  работаєт???  
Ато  друг  Санька  той  ,  що  візард  -  вже  скоро  з  хуяльника  буде  повертатись .  Якраз  на  початок  сезону  охоти  на  окуня... ггггггг
 
Цитата
Серебан , может на чёрные камни? Нафига нам тот лещ костлявый.)
рано  ісчо  -  візарда  тра  дочекатись...  
Я  ляща  не  ловлю  принципово  ,  але  зараз  лящ  пішов..  
Поки  в  Соколі  джигували  -  мужики  -  так  не  погано зі  скали  на  кормушки  тягали....
 
Цитата
рано  ісчо  -  візарда  тра  дочекатись...  
Я  ляща  не  ловлю  принципово  ,  але  зараз  лящ  пішов..  
Поки  в  Соколі  джигували  -  мужики  -  так  не  погано зі  скали  на  кормушки  тягали....
Ничё, ничё - Визарду тоже хватит. Мы с Бонусом этим летом были в Субиче в заливчике, так окунь местами брал прям как осенью. Просто летом на него нужно попасть, а за неделю отдыха пару раз полюбому попадёш. Да и в коптильню много не влазит).
 
Цитата
Як там - коптільня работаєт???
Аппарат работает...на полную мощность,а через 11 дней так вообще каждый день будет задействован(я так надеюсь).Ну а осенью полюбе скоптим вместе на берегу чёрных камней после конкретной от вас информации что:"ОКУНЬ ПОШЕЛ"
 
В связи с реорганизацией магазин ПЛАНЕТА РИБАЛЬСТВА переезжает в магазин Рибалка.
Техническое открытие  с 1 августа, скидки на открытие - 20%.
 
Там обіцяли виставити всю лінійку Графітлідера :do:
 
Цитата
скидки на открытие - 20%.
На все товары скидка на открытие 20 % или на некоторые группы товаров скидка до 20 %?:al:
 
Кто подскажет а в рудни можно с ночовкой половить?
 
Цитата
Кто подскажет а в рудни можно с ночовкой половить?
 


Раньше  можно  было ........
 
а сейчас ??? может кто подскажет?

и что там по кльову?
 
Цитата
а сейчас ??? может кто подскажет?

и что там по кльову?
Можно. Я вечерем уезжал, то братва только приехала и распологалась.
По цене не скажу, но по ходу 30 за сутки с берега и 50 за сутки с лодки.
А вот по клёву по щуке слабо, разве что окуня посмыкать.
Я так смотрю, что щука сейчас везде молчит.
По карпу мужики целый день сидели и ноль, только карасики.
Но это было две недели назад, так что может сейчас и клюёт.
В Куравечке были, щука тоже молчит, правда лило как из ведра. А вот три окуня я завалил на съедобку. Идин можно даже сказать горбач - грамм 500.
 
Цитата
На все товары скидка на открытие 20 % или на некоторые группы товаров скидка до 20 %?:al:
-20 % на всё (кроме моторов и электроники)
 
А где находится маг. РЫБАЛКА ???
 
Цитата
А где находится маг. РЫБАЛКА ???
Старий ЗАГС, Соборная 16, как раз напротив маг. "ЧИП"
 
Понял,благодарю !!!
 
Цитата
В связи с реорганизацией магазин ПЛАНЕТА РИБАЛЬСТВА переезжает в магазин Рибалка
А можно узнать, в новом магазине будет действовать система скидок обладателям клубной карты "Рыбалка ком" которая действовала в "Планете рыбальства"?
 
Цитата
Я так смотрю, что щука сейчас везде молчит.
Сейчас да (отпуск закончился), а две неделки назад не молчала.:bf:
 
Супер щучки  :bo:
 
Цитата
Сейчас да (отпуск закончился), а две неделки назад не молчала.:bf:
Красава. Хорошие крокодильчики. . Но сейчас это не актуально, мы уже одной ногой на Днестре.
:dv::dv::dv:
 
Цитата
Но сейчас это не актуально
Ну это для кого как...:av:
 
Цитата
Красава. Хорошие крокодильчики. . Но сейчас это не актуально, мы уже одной ногой на Днестре.
:dv::dv::dv:

Я смотрю тебе уже в понедельник выезжать  надо,даже от рыбалки сегодня отказался....
 
Цитата
Я смотрю тебе уже в понедельник выезжать  надо,даже от рыбалки сегодня отказался....
Я, как ты говориш ,йиди набираюсь.:ap:
Поехали хоть завтра вечером. Я уже немогу:aq:.
Народ, а какой флюр на отводной поводок используете?
Я планирую так. Основной шнур, поводок до груза флюр - 0,3. Отводной - флюр 0,18. Это на кокуня.
 
Цитата
Основной шнур, поводок до груза флюр - 0,3. Отводной - флюр 0,18. Это на кокуня.
Ставь одинаковый 0.3
 
Я користуюсь старою лєскою, десь 0.22 (на обидва коліна), -- цілком задоволений.

Як на мене то 0.18 дуже мало, особливо для Дністра з його дикими береговими бровками і пербрежними зарослями.
 
Вчора годинку помікрушив на Дубово-2. Результат декілька наноокунів і судачок. Судачок взяв в метрі від берега.
 
порибачили з братом
 
Цитата
А можно узнать, в новом магазине будет действовать система скидок обладателям клубной карты "Рыбалка ком" которая действовала в "Планете рыбальства"?
по официальным данным да , но будет и своя дисконтная программа
 
Цитата
порибачили з братом

http://olleg.rybalka.com/blog/view/9380/
 
Цитата
Вчора годинку помікрушив на Дубово-2. Результат декілька наноокунів і судачок. Судачок взяв в метрі від берега.

За две рыбалки   таких судачков поймал и отпустил 7 штук,а вот окуня ни одного.....
 
Цитата
За две рыбалки   таких судачков поймал и отпустил 7 штук,а вот окуня ни одного.....

В начале июля один раз сходил и попал на стадо окуней, с 6:30 до 9:00 38-штук мелких окуней, на желтый твистер, вес груза 1,5г., попадались и судачки .. тут нужно поискать, если желаеш пойти то пиши, подскажу где ловил ..
 
Черговий виїзд на рибалку і знову не залишились без риби.... найшли точку з судачком, прокльовував доволі активно... і все б не погано, але хахляцка натура:biggrin:                                                   захотіла більшого і більше....... в ітозі проплавали ше чорт зна скільки, і потім все ж таки повернулись на ту саму точку і продовжили половлювати агапчика..... в ітозі по улову досить таки не погано + пару "бонусів" в придачу, один з яких доволі вЄсомий))) Після покльовки одним махом "стравив" більше 200 метрів шнура
в мене зі шпулі і ледве на моторі його догнали, 1 година боротьби і трохфей у лодочці...
Зи. Величезне дякую тим людям, що терпляче сиділи зі мною у лодці, поки рибина катала нас по водосховищу... і в кінці все ж таки допомогли її втягти у лодку.... самому це було б просто нереально - 28 кг)))
 
Цитата
Черговий виїзд на рибалку і знову не залишились без риби.... найшли точку з судачком, прокльовував доволі активно... і все б не погано, але хахляцка натура:biggrin:                                                   захотіла більшого і більше....... в ітозі проплавали ше чорт зна скільки, і потім все ж таки повернулись на ту саму точку і продовжили половлювати агапчика..... в ітозі по улову досить таки не погано + пару "бонусів" в придачу, один з яких доволі вЄсомий))) Після покльовки одним махом "стравив" більше 200 метрів шнура
в мене зі шпулі і ледве на моторі його догнали, 1 година боротьби і трохфей у лодочці...
Зи. Величезне дякую тим людям, що терпляче сиділи зі мною у лодці, поки рибина катала нас по водосховищу... і в кінці все ж таки допомогли її втягти у лодку.... самому це було б просто нереально - 28 кг)))
Так цеж спарвжній МОНСТР:dm:,ну ви мужики даєте, такого слона завалили:drill2:!
 
Класна рибалка, по доброму заздрю!!!!!
ПС. Уявив собі картину як цей звір вас катав по водосховищу :bj: Безкоштовний актраціон
 
Цитата
Безкоштовний актраціон
Ніфіга собі безплатний, бензу всю спалили поки каталися за ним, бак Саня вже під наклоном ставив щоб доплисти до берега
 
слов нет!!
 
Цитата
Черговий виїзд на рибалку і знову не залишились без риби.... найшли точку з судачком, прокльовував доволі активно... і все б не погано, але хахляцка натура:biggrin:                                                   захотіла більшого і більше....... в ітозі проплавали ше чорт зна скільки, і потім все ж таки повернулись на ту саму точку і продовжили половлювати агапчика..... в ітозі по улову досить таки не погано + пару "бонусів" в придачу, один з яких доволі вЄсомий))) Після покльовки одним махом "стравив" більше 200 метрів шнура
в мене зі шпулі і ледве на моторі його догнали, 1 година боротьби і трохфей у лодочці...
Зи. Величезне дякую тим людям, що терпляче сиділи зі мною у лодці, поки рибина катала нас по водосховищу... і в кінці все ж таки допомогли її втягти у лодку.... самому це було б просто нереально - 28 кг)))

Круто порибачили, вітаю!
 
Классссс!!!!!
 
Цитата
самому це було б просто нереально - 28 кг)))
Це неймовірно
 
bass__
Сім  коментарів  УВАЖУХИ!!!!!
І  йа добавлю!!!!
Повний  респект!!!!!
 
Цитата
слов нет!!

Цитата
Круто порибачили, вітаю!

Цитата
Классссс!!!!!

Цитата
Це неймовірно

Цитата
bass__
Сім  коментарів  УВАЖУХИ!!!!!
І  йа добавлю!!!!
Повний  респект!!!!!
Пасіб мужики! Чесно кажучи під час його першого ривка в мене склалось  враження, що мені на той кінець шнура привязали слона за хвіст і зі  всієї дурі дали йому молотком по я....цям:eek: Ну такий вже паровоз був шо піпец)))) І коли ти бачиш як на шпулі вже видно кінець шнура, якого ти туда намотав 275 метрів - тут любий, мені кажеться, дрейфанув би..... в лодці почалась реальна паніка шо риба просто вимотає всього шнура і піде далі..... ше й до того всього якор не хотів розмотувавтись - прийшлось ножем обрізати якорний трос, по швидкому завестись і вже на моторі доганяти того дільфіна...... Є відео, не зовсім харної якості (не до того було) і малоцензурне, але вже шо є..... але закінчення цієї історії нажаль не було зняте на відео, так як рибину брали вже по-темному......
https://www.youtube.com/watch?v=aquHHMlTunQ&feature=youtu.be
 
Нормальне відео, а сам спокійний як удав)) Паніки не бачу.:bd:
 
Цитата
Пасіб мужики!
Тут  вже  фсі простори рибальського інету вже отримують оргазм  від споглядання виважування товстолоба на 28 кг...
Ну , але - для повної сатісфакції можна - б було поділитись - якою приманкою взяли, проводкою, ще - мож - шо секретне - так - для послєдніго штріха....
 
По ходу на зелену жилку...
 
Цитата
Тут  вже  фсі простори рибальського інету вже отримують оргазм  від споглядання виважування товстолоба на 28 кг...
Ну , але - для повної сатісфакції можна - б було поділитись - якою приманкою взяли, проводкою, ще - мож - шо секретне - так - для послєдніго штріха....
А шо тут добавляти - така риба, як і більшість білої (окрім окремих періодів напівхижого їх способу життя) не клює на проводки... а випадково багриться при, в моєму випадку, джигуванні... приманка дійсно сикретна! ! !:ab: Твістер ЮМ посажений на двойнік і шарніром з'єднаний через застьожку з "глухою" чебурахою))) Користуюсь тільки глухими чебурахами, без усяких премудростей...
Цитата
По ходу на зелену жилку...
Як взнав???????:eek::eek::eek:
 
юм-це  назва виробника їстивної резіни.
Сам  маю трошки юмів- Але у моєму випадку - це - безхвості хроби. Ловив ними на дроп-шот, чіпляв кароліною, або офсетником на чебурашку.
А у вас твістер.
Можна було- б і фото  приманки .....  на біс....
 
Цитата
юм-це  назва виробника їстивної резіни.
Сам  маю трошки юмів- Але у моєму випадку - це - безхвості хроби. Ловив ними на дроп-шот, чіпляв кароліною, або офсетником на чебурашку.
А у вас твістер.
Можна було- б і фото  приманки .....  на біс....
Якщо це настільки важливо виставлю звичайно, візьму в гаражі.... тільки навіщо??? якщо риба забагрилась всерівно)))):bk: вона могла так само "сісти" на будь-яку іншу приманку, яка б оказалась в потрібний час в потрібному місці))):ds:
 
Цитата
Якщо це настільки важливо виставлю звичайно, візьму в гаражі.... тільки навіщо???
Як  то - кажуть серед нас чоловіків- для останнього  качка, ну тобто - для отриманного задоволення- я також отримую задоволення від прогляду на ютубі процесу виважування - так - ніби мені самому слон на джиг сів. Але - без фото приманки - картинка вже не повна - ущербна.
Банальна ідеомоторика- приманка , ривковий джиг, виважування, і слон на березі.   ХОЧУ  ОТРИМАТИ ПОВНИЙ  КАЙФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Навіть - коли слон сів на ваш спін.
З.І.
Мій малий звичайно - не товстолоба на 28 кг , але - ляща на 1.5 взяв на класичний джиг.
https://www.youtube.com/watch?v=EWAFCo8xa1Q&feature=autoplay&list=UU6WA2-BByyhdmli2ICLBKIQ&playnext=1
 
Цитата
Як взнав???????
А там тільки на неї і клює....
Цитата
візьму в гаражі....
Заодно і защиту для бура візьмеш... серпень місяць, а бур ще не зложений, з мене вже друзі сміються.:bj:
 
Цитата
а бур ще не зложений,
А чи варто? Скільки там до тієї зими :holod::holod::holod:
 
Цитата
А там тільки на неї і клює....

Заодно і защиту для бура візьмеш...
От - йа фсе понімаю, але нафіга бур на лодку брати ще із защитою???
Це - типу - вже дельфіна завалили. А тепер - на кита  з буром? Типу - засверлювати щоб до мозгів добратись , і паралізувати??
Ну - ладно - федь з ним. Але - шо - вже без защити нільзя буром на баркі користуватись? Бери- сверли де хочеш , і скіко хочеш- нє - вже йому защіту подавай... І  взагалі - бензинові двигуни з надійною защітою є не тільки для барків, а і для бурів. А - не порможе- тра зіл 130 з бурілкою визивати - ну - щоб отвєрстіє було відповідного розміру і конфігурації - ну - так - щоб навєрняка моск парпалізувало.
 
Цитата


Заодно і защиту для бура візьмеш... серпень місяць, а бур ще не зложений, з мене вже друзі сміються.:bj:

Цитата
От - йа фсе понімаю, але нафіга бур на лодку брати ще із защитою???
Це - типу - вже дельфіна завалили. А тепер - на кита  з буром? Типу - засверлювати щоб до мозгів добратись , і паралізувати??
Ну - ладно - федь з ним. Але - шо - вже без защити нільзя буром на баркі користуватись? Бери- сверли де хочеш , і скіко хочеш- нє - вже йому защіту подавай... І  взагалі - бензинові двигуни з надійною защітою є не тільки для барків, а і для бурів. А - не порможе- тра зіл 130 з бурілкою визивати - ну - щоб отвєрстіє було відповідного розміру і конфігурації - ну - так - щоб навєрняка моск парпалізувало.
Як у верхньому повідомлені можна було додуматись, що хлопці бур використовують літом у лодці, може я неадекватний!, але зразу зрозумів що Саня забув з якоїсь зимової риболовлі віддати захист на бур,от бур і стоїть не зложений.Блін а ваше повідомлення більш схоже на записки "сумашедшого".Ходь би смайлів би наставив.
 
Цитата
Блін а ваше повідомлення більш схоже на записки  "сумашедшого"
А мені більше здається що нормальний плантарь  цього року зійшов:by:
 
Цитата
От - йа фсе понімаю, але нафіга бур на лодку брати ще із защитою???
Це - типу - вже дельфіна завалили. А тепер - на кита з буром? Типу - засверлювати щоб до мозгів добратись , і паралізувати??
Ну - ладно - федь з ним. Але - шо - вже без защити нільзя буром на баркі користуватись? Бери- сверли де хочеш , і скіко хочеш- нє - вже йому защіту подавай... І взагалі - бензинові двигуни з надійною защітою є не тільки для барків, а і для бурів. А - не порможе- тра зіл 130 з бурілкою визивати - ну - щоб отвєрстіє було відповідного розміру і конфігурації - ну - так - щоб навєрняка моск парпалізувало.
Тупо бред!
 
Ладно -хлопці- як не вистачає почуття гумору- піду собі в підвал - бур буду готувати - мож торішній лід відпаде.
Неображайтесь- не беріть за особисте, ато самому прийдеться бур на спінінгову рибалку таскати- мож дорогою заморозить -  щоб вибурюватись...  
можна просто поржати
http://i.minus.com/iD4RbTHJeEC46.gif
 
А мені більше здається що нормальний плантарь цього року зійшов Ага і бур зверху впав коли він її у подвалі перебивав
 
andre777 Вибач що не виділив твою фразу як цитату
 
Цитата
От - йа фсе понімаю, але нафіга бур на лодку брати ще із защитою???
Це - типу - вже дельфіна завалили. А тепер - на кита  з буром? Типу - засверлювати щоб до мозгів добратись , і паралізувати??
Ну - ладно - федь з ним. Але - шо - вже без защити нільзя буром на баркі користуватись? Бери- сверли де хочеш , і скіко хочеш- нє - вже йому защіту подавай... І  взагалі - бензинові двигуни з надійною защітою є не тільки для барків, а і для бурів. А - не порможе- тра зіл 130 з бурілкою визивати - ну - щоб отвєрстіє було відповідного розміру і конфігурації - ну - так - щоб навєрняка моск парпалізувало.

ОГО, вот это держит! буду в Кам. - Подольском - отсипишь)))

ксат. шо ж Ты за рыбак когда не знаешь наа какой цвет лески толстолоб клюет:eek:
,
 
Мужики, ну що ви на людину накинулись, він просто хотів пожартувати, чи може він комусь якесь западло зробив, то і мені розкажіть, а то що не пост ПАРІЛЬЩІКА то завжди його за...ють! Помоєму він нормальна людина!
 
Цитата
Помоєму він нормальна людина!
Можливо, ніхто не спорить, але по передостанньому посту склалось не дуже добре враження.
 
Цитата
Мужики, ну що ви на людину накинулись, він просто хотів пожартувати, чи може він комусь якесь западло зробив, то і мені розкажіть, а то що не пост ПАРІЛЬЩІКА то завжди його за...ють! Помоєму він нормальна людина!

Так я ж писав про смайли:dn:,всім булоб зрозуміліше:bk: а так нічого поганого до шановного ПАРІЛЬЩІКА не маю.
 
Привет всем РЫБАЦЮГАМ.Кто нибудь рыбачил недавно в районе Ушицы.Кокунь пошёл,чи ни?
 
Да -  риб"яти..  
Задав  вам  задачку...  на  сообразітєльность...ггггггггггггг
Кста- Димыч. - йа  про  лєску не  писав -  йа  про  бур  писав..  
Так  от  -  про  бур  -  купив  його  років  тридцять  тому  в  Кам"янці  -  в  спорттоварах -  йак - зараз  пам"ятаю  за  12  рублів. Зараз  і  магазина  того  немає...  Тоді  вся  радянська  промисловість  випускала  тіко  два шнекових  бура -  лєнінградський  і  хмельницький- ну принаймі я  такі знав..  Лєнінградський  -  то  був бур  - екстракласа..  Але  в  умовах  тотального  дефіцита  товарів  їх  гостро  не  вистачало.  А  от  -  хмельницькі  бури  були неймовірно тупі -на заводі все ніяк не могли вгвдати кути заточки . Але їх деколи викидали в магазини. Отже - купив йа хмельницький бур ,і на першій рибалці розчаруванню моєму не було меж- двадцять хвилин одна лунка , йа вже і роздягався щоб пробурити...Відмучив рибалку , прийшов на роботу (трудову діяльність розпочав дуже рано) тай жаліюсь мужикам на бур - а вони мені - нафіга- хмельницький брав -  вони- ж неймовірно тупі. Лєнінградський траба  було - б. Але один мужик - мудрий каже - ти кути пропиляй нові - напильником , бо шайби підставляти - толку не буде. Слідуючого дня я залив декілька відер водою , і почав пропилювати кути. Пропиляв троха , потім  спробував, потім ще раз. В кінці кінців добився результату, що мене влаштовував. Потім доробв троха систему кріплення. І як результат отримав бур , що  вже майже 30 років працює без жодних нарікань і ремонтів. На водоймі  він завжди один з найкращих на рівні зі шведськими морами , барнаульськими і т.д. Але маю одне правило- ножі на бурі завжли бриють.
Деколи згадую - счкіко потратив сил , щобхмельницький  бур роздуплити....  Але - як кажуть - воно того варте гггггггггггггггггггг:bv::bv::bv::bv:
 
Цитата
От - йа фсе понімаю, але нафіга бур на лодку брати ще із защитою???
Це - типу - вже дельфіна завалили. А тепер - на кита з буром? Типу - засверлювати щоб до мозгів добратись , і паралізувати??
Ну - ладно - федь з ним. Але - шо - вже без защити нільзя буром на баркі користуватись? Бери- сверли де хочеш , і скіко хочеш- нє - вже йому защіту подавай... І взагалі - бензинові двигуни з надійною защітою є не тільки для барків, а і для бурів. А - не порможе- тра зіл 130 з бурілкою визивати - ну - щоб отвєрстіє було відповідного розміру і конфігурації - ну - так - щоб навєрняка моск парпалізувало.
:an:   Дійсно моСк паралізувало.:bj:
 
Цитата
Да -  риб"яти..  
Задав  вам  задачку...  на  сообразітєльность...ггггггггггггг
Кста- Димыч. - йа  про  лєску не  писав -  йа  про  бур  писав..  
Так  от  -  про  бур  -  купив  його  років  тридцять  тому  в  Кам"янці  -  в  спорттоварах -  йак - зараз  пам"ятаю  за  12  рублів. Зараз  і  магазина  того  немає...  Тоді  вся  радянська  промисловість  випускала  тіко  два шнекових  бура -  лєнінградський  і  хмельницький- ну принаймі я  такі знав..  Лєнінградський  -  то  був бур  - екстракласа..  Але  в  умовах  тотального  дефіцита  товарів  їх  гостро  не  вистачало.  А  от  -  хмельницькі  бури  були неймовірно тупі -на заводі все ніяк не могли вгвдати кути заточки . Але їх деколи викидали в магазини. Отже - купив йа хмельницький бур ,і на першій рибалці розчаруванню моєму не було меж- двадцять хвилин одна лунка , йа вже і роздягався щоб пробурити...Відмучив рибалку , прийшов на роботу (трудову діяльність розпочав дуже рано) тай жаліюсь мужикам на бур - а вони мені - нафіга- хмельницький брав -  вони- ж неймовірно тупі. Лєнінградський траба  було - б. Але один мужик - мудрий каже - ти кути пропиляй нові - напильником , бо шайби підставляти - толку не буде. Слідуючого дня я залив декілька відер водою , і почав пропилювати кути. Пропиляв троха , потім  спробував, потім ще раз. В кінці кінців добився результату, що мене влаштовував. Потім доробв троха систему кріплення. І як результат отримав бур , що  вже майже 30 років працює без жодних нарікань і ремонтів. На водоймі  він завжди один з найкращих на рівні зі шведськими морами , барнаульськими і т.д. Але маю одне правило- ножі на бурі завжли бриють.
Деколи згадую - счкіко потратив сил , щобхмельницький  бур роздуплити....  Але - як кажуть - воно того варте гггггггггггггггггггг:bv::bv::bv::bv:

Работаю сейчас  на предприятии Укрэлектроапарат(бывший ХЗТП)  там тоже выпускали буры....   У меня такой,  и у многих моих товарищей, но    подобных проблем с ними у нас никогда не было.... Может ещё какое то   предприятие  в Хмельницком  выпускало буры   ????
 
розмлва іде про радянські часи. А  точніше - 1984- 1985рік.
Бури , що випускались в ті роки в Хмельницькому ніколи толком не бурили. Завжди підкладали під ножі шайби та прокладки.
Доречі- зараз також у продажі є українські бури. Не  цікавився де їх випускають , але бурять вони значно гірше барнаульських та шведських. Сам пробував. Видно - кути на ножовій головці до сих пір толком не вирахували...  

Доречі - був сьогодні на рибалці. Хлопці питають - чи - окунь пішов, а  відповісти толком немає як - бо ніби - як - пішов - бо ловиться, і крепкий окунь - 300- 400 гр. , але - знайти важко.
З товаришем пробаландались сьогодні годин до 12 без жодної покльовки. Потім я знайшов бровку, і за кожним закидом  взяв з десяток окунів-кабанів , і ще п"яток судачків карандашів відпустив.Брав  жадно, взаглот,  а далі знов вмерло. А товариш так удара і не бачив.
Окуня цього року дуже мало, але - крупний.
 
Цитата
Хлопці питають - чи - окунь пішов, а відповісти толком немає як - бо ніби - як - пішов - бо ловиться, і крепкий окунь - 300- 400 гр. , але - знайти важко.
Думаю после похолодания на этой неделе и дождей.должен начаться жор...Какая температура воды была до похолодания и какая после?
 
Цитата
.Какая температура воды была до похолодания и какая после?

???????
40метрів глибини. величезна акваторія... ви вважаєте,що за день темпераиура води змінилась? Похолодало в суботу я був в неділю. Вода як парне молоко. Риба гаряча. Можна було залазити в воду грітись. 22градуса води - проти12 на повітрі.
Риба брала на самій дальній бровкі.Кажуть , що в таку жару риба іде на глибину-там прохолодніше.Хоча- прошлого року брало під самим берегом , і в ту саму жару....
 
Мужики, похолодало - щучка трохи рухнулась, пробуйте ловити...
Зи. Бьє злюче, але сіло на гак не більше 1,5 десятка..
 
Цитата
40метрів глибини. величезна акваторія... ви вважаєте,що за день темпераиура води змінилась? Похолодало в суботу я був в неділю. Вода як парне молоко. Риба гаряча. Можна було залазити в воду грітись. 22градуса води - проти12 на повітрі.
Риба брала на самій дальній бровкі.Кажуть , що в таку жару риба іде на глибину-там прохолодніше.Хоча- прошлого року брало під самим берегом , і в ту саму жару....
__________________


Не факт.Течение и ветер очень хорошо смешивают  воду.Мы,когда были, ветер менялся,вода была очень холодная,слоями.К стати,мы собираемся в конце августа туда-же,напротив Ушицы,чуть ваше три поляны.Милости просим всех,кто хотел попасть к нам в прошлый раз на огонёк)))
 
Цитата
Не факт.Течение и ветер очень хорошо смешивают  воду.Мы,когда были, ветер менялся,вода была очень холодная,слоями.К стати,мы собираемся в конце августа туда-же,напротив Ушицы,чуть ваше три поляны.Милости просим всех,кто хотел попасть к нам в прошлый раз на огонёк)))
І я буду неподалік(на дачі біля Гораївки).:az::lodka::rybak:
 
і я буду:ag:
з новим човником!
 
Цитата
Не факт.Течение и ветер очень хорошо смешивают  воду.
Сьогодні посмика трохи окунька.
Не зважаючи на недільне похолодання- вода ще доволі тепла-купався сьогодні не раз-не меньше 20. Хоча окунь вже змістився з самої дальньої бровки на дальню.
Окунь крупний - 300-400гр. Але мало. Судачок доволі активний. З берега в мене - мілкий, а мужик з лодки таки непоганих тягав.
 
парильщик,  де ти ловиш з берега -як що не секрет
 
Цитата
змістився з самої дальньої бровки на дальню.
А как это?
 
Цитата
А как это?

Це означає (я так думаю) трохи дальше від ближньої бровки .
 
Цитата
А как это?
Ти вже якщо цитуєш Леся Подеревянського, то хоть ссилку на істочнік вказуй :ab:
 
Цитата
Ти вже якщо цитуєш Леся Подеревянського, то хоть ссилку на істочнік вказуй :ab:
Точно, це ж Лесь! Я просто в оригіналі майже не чув, а тільки у виконанні товаришів. :)
 
Цитата
І я буду неподалік(на дачі біля Гораївки).
Пиши тел. созвонимся.
 
Цитата
А как это?
В цьому - то і весь секрет.
Потрібно провести точні заміри. Всі заміри потрібно проводити в локтях, тому , що метрична ,дюймова та інші системи виміру не діють- вони дають принципову похибку. Далі - заміри потрібно проводити на футбольному полі. Далі - береться - особистий робочий спін, далі- споряджена джигголовка для берегової ловлі. В моєму випадку - це - 10-12 гр. Забув сказати - різні ультралайти , коротиші для замірів принципово не підходять - вони дають серйозну похибку  
Отже- споряджаєм спін, мастим нитку сіліконовим мастилом, і зі всієї дурі жбурляєм на стадіоні. Якщо приманка не попала в відповідний сектор- потрібно повторити спробу.Але - щоб змотати нитку необхідний помічник-для очистки нитки від бруду. При удачному забросі вимірюється відстань в локтях,і запам"ятовується.
Ось це і є секрет-як комусь розповіш-скіко локтів-перестане ловитись риба.
Ця відстань самої дальньої бровки. Риба атакує зазвичай на падінні, або на перших метрах протяжки(ну це-звичайно - як правильна приманка)
Заміри дальньої бровки проводяться безпосередньо на водоймі, і так - само в локтях. Але тут - потрібен помічник з лодкою. Заміри проводять у два способи-або важким джигом мацаєш дно- доки не насчупаєш дальній ракушняк, або легшим джигом вистрелюєш безпосередньо на той самий ракушняк. Далі помічник з лодкою витягує вертикально приманку(це дуже важливо-щоб не обірвати),привозить на берег,розтягує,і далі замір.Знову в локтях. Знову інфа вкрай секретна- бо-як розповісти де бровка- зразу всі кинуться облавлювати. А потім стати ніде...При змотці знову-ж таки потрібно вважати ,щоб ненакрутити на шпулю сміття- потрібен помічник.
Про заміри ближньої бровки - інфа взагалі вкрай секретна,і не терпить загального розголосу- тіко в лічку. Сажу лишень-що для цього потрібен помічник - аквалангіст- подругому-ну-ніяк нізя.  
І на закінчення скажу- так - як зараз стадіонів  мало , і щоб не забирати у спортсменів їхню територію- дозволю собі поставити пару смайлів,щоб дивитись на життя з посмішкою   :ag::ag::ag::ag:
 
Дякую за інформацію, якось треба буде спробувати. :ay:
 
Цитата
Пиши тел. созвонимся.
Отправил в личку.
 
Цитата
Отправил в личку.

и мне пож:ag:
 
Хто підскаже по сіліконках YUM, в мене в Городку вони працюють. Але може хто бачив опт, чи яка ціна на них в Хмельницькому
 
Цитата
Хто підскаже по сіліконках YUM, в мене в Городку вони працюють. Але може хто бачив опт, чи яка ціна на них в Хмельницькому
Ціна близько 2 грн в розніцу.... а шо іще можна по ним підказати?
 
Цитата
и мне пож
Я в цей час вже був на дачі,тому посту не бачив.
 
Цитата
Ціна близько 2 грн в розніцу.... а шо іще можна по ним підказати?
ну наприклад, що ціна в нас 3,5
 
я звісно старий рибака але що таке  дроп шот
 
Цитата
що таке дроп шот
www.google.com
 
Цитата
www.google.com

:drill2:    :laie:   :rybka_2:   :rybka_1:   :ay:
 
сьогодні 18 30 на пляжу,  :spin:    :udochka:   :connie: :drill2:   :schuka:  :mesto_1:  :di: :az:
 
Сегодня пятница, и вновь после работы,
Сбиваясь в косяки, и обжигая рот,
Палёной водкой, по углам, пытаясь смыть заботы,
С неделей трудовой прощается народ.

А мне на это силы тратить жалко,
И пусть друзья с коллегами простят,
На завтра намечается рыбалка,
На отдых я иной имею взгляд!

Суббота. Утро в лёгкой суматохе.
Один как перст, вдвоём или втроём…
На речке, озере или большой протоке,
Природой опьянён, ступлю на водоём.

И тем светлее станет мысль моя,
Чем тише будет место и безлюдней,
Приоткрывая шире полог тайны бытия,
Пробив надеждой оболочку серых будней.

И пусть опять мой не велик улов,
Скажу - Да разве только в рыбе суть!
Поймёт меня лишь настоящий рыболов.
Ну всё, смеркается. Пора в обратный путь.
 
На рыбалке есть сюжет,
Клёва ждут, а рыбы нет,
Уже полдень на носу,
Доставайте колбасу!

Только сели пить чаёк,
Клюнул крупный окунёк,
Как удачно я подсёк,
Где мой новенький сачок?

Кто мне будет помогать,
Эту рыбку доставать?
Окунь в лодке, красота,
Значит рыбные места!
 
Обьявление:
"Продам дёшево рыболовные снасти и
рыбацкую одежду. Телефон:54-55-78.
Если трубку снимет мужчина, сказать, что ошиблись"
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!