Результати роботи Чернігівського рибоохоронного в період нерестової заборони. Відкриття сезону


П’ятого липня на Чернігівщині - відкриття рибацького сезону!

Закінчуються обмеження, пов’язані з весняно-літньою забороною на лов водних біоресурсів, 5 липня стартує сезон риболовлі на всіх водоймах Чернігівщини.

З початком нерестової заборони Чернігівським рибоохоронним патрулем проведено 151 рибоохоронний рейд. Викрито 384 порушення правил рибальства, з них більше половини – 211 порушень із застосуванням заборонених знарядь лову. Також, було зафіксовано 105 порушень любительського лову, 14  порушень пов’язаних з незаконним продажем риби та складено 54 акти вилучення безхазяйного майна. У правопорушників конфіскували 909,8 кг риби та 679 одиниць заборонених знарядь лову, в тому числі 3 електровудки. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 244,05 тис грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає рибалок не порушувати Правил любительського і спортивного рибальства, дбайливо ставитись до природи.

В літній сезон дозволено рибальство на водоймах загального користування - з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку, та спінінгом при добовій нормі вилову не більше 3 кг, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову.

Сувора заборона встановлена на вилов риби сітками, ятерями, павуками, екранами, драчами, остями та іншими новими знаряддями та способами лову, які не передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства. За вилов риби електровудкою, вибухівкою та шляхом потрави риби передбачена кримінальна відповідальність згідно із ст.249 Кримінального кодексу України з відшкодуванням всіх нанесених збитків.

Нагадуємо мінімальні розміри риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями: білий амур - 40 см, білизна - 30 см, вугор - 50 см, в'язь - 28 см, головень - 24 см, короп - 25 см, лин - 20 см, лящ – 32 см, підуст – 25, плітка – 18 см, синець - 22 см, сом - 70 см, судак - 42 см., товстолоб - 40 см, чехоня - 24 см, щука – 35 см, рак  - 10 см. Про всі випадки порушення рибоохоронного законодавства цілодобово повідомляйте на телефони «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557.   Ні хвоста, ні луски! Гарного кльову!    Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!