Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано електровудочників, які завдали збитків на 14,7 тис.гр


В ході рибоохоронного рейду водоймами Ріпкинського району, державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського прикордонного загону, затримано мешканців  с.Вишневе та м.Чернігів, які здійснювали лов водних біоресурсів із застосуванням електроструму –  «електровудкою Samus – 725MP».

Інформація, про те, що на р.Сож біля с.Клубівка, двоє громадян займаються незаконним виловом риби, надійшла до Чернігівського рибоохоронного патруля 11.08.2018 від Чернігівського прикордонного загону, на виконання плану спільних заходів по охороні водних біоресурсів.

В ході відпрацювання даного інциденту, у браконьєрів було вилучено:   електровудку «Samus – 725MP» та  34 кг. риби: в’язь – 12 шт., білизна – 1 шт., сом – 9 шт., судак – 1 шт., щука – 16 шт., карась сріблястий – 1 шт., лящ – 2 шт., краснопірка – 3 шт., плітка – 25 шт., плоскирка – 4 шт., синець – 1 шт., окунь – 5 шт., уклія – 1 шт. Протизаконними діями порушники завдали збитків рибному господарству України на 14671 грн.

 На місце вчинення правопорушення викликана слідчо-оперативна група Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження.

Складені протоколи про адміністративне правопорушення будуть направлені до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

З початку року Чернігівським рибоохоронним патрулем у браконьєрів вилучено п’ять електровудок, за допомогою яких було виловлено 108,1 кг риби, чим завдано збитків рибному господарству України  на 64811 грн.

 Якщо Ви стали очевидцем порушення правил рибальства, не будьте байдужими, повідомляйте про дані факти на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557.

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!