102 кг незаконно добутої риби та 54 одиниці заборонених знарядь лову – за тиждень


Чернігівський рибоохоронний патруль з 13 по 20 грудня викрив 35 порушень правил рибальства, з них 3 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 21 порушення любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 3 порушення порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 8 актів вилучення безхазяйного майна.

У порушників вилучено 102,4 кг риби та 54 одиниці заборонених знарядь лову. Загальна сума збитків завданих рибному господарству склала 2975 грн.

Так, 19 грудня 2018 року на р.Десна, біля автомобільного мосту, в районі м.Чернігів, затримано місцевого жителя, який порушив п.4.11 Правил любительського і спортивного рибальства, виловивши три особини білого амура розміром 10 см. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, в якому визначено штраф в розмірі 100 грн та відшкодування збитків нанесених рибному господарству у розмірі 765 грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що в цьому році до р.Десна випущено 10 тон молоді коропа, товстолоба та білого амура. Розмір рибок складає 10-15 см. Прохання до рибалок, якщо вам на гачок потрапила така рибка випустіть її, дайте підрости та дати потомство.

Для довідки: мінімальний розмір дозволеного до вилову рибалками-любителями білого амура та товстолоба становить 40 см, коропа – 25 см.

Більшість порушень по ч.3 ст.85 КУпАП, стосується порушень заборони вилову риби на зимувальних ямах та перевищення загальної кількості гачків дозволеного для вилову на одного рибалку.

Тому нагадуємо, що з 1 листопада до початку весняно-літньої заборони заборонено ловити рибу на зимувальних ямах. З переліком та інтерактивною картою розташування зимувальних ям можна ознайомитись за посиланням.

Любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання  криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку. Добова норма вилову риби на одного рибалку складає не більше 3 кг.

У Чернігівському рибоохоронному патрулі функціонує цілодобова телефонна «гаряча» лінія: 0991121344 та (0462) 937557. У разі виявлення фактів браконьєрства чи задухи риби прохання оперативно повідомляти за вищевказаними номерами.

  Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

                                          

 

Комментировать
"Прохання до рибалок, якщо вам на гачок потрапила така рибка випустіть її, дайте підрости та дати потомство."
А хіба в Десні товстолоб та амур нерестяться?
"Так, 19 грудня 2018 року на р.Десна, біля автомобільного мосту, в районі м.Чернігів, затримано місцевого жителя, який порушив п.4.11 Правил любительського і спортивного рибальства, виловивши три особини білого амура розміром 10 см. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, в якому визначено штраф в розмірі 100 грн та відшкодування збитків нанесених рибному господарству у розмірі 765 грн.". Вибачте, шаоновні інспектори, ви точно адекватні?)) Просто накипіло! Замість того, щою займатись ...уйнею, краще б причепили кішку і проїхались по Дніпру - зібрали б сітки, і вилучили їх за законом.
Шановні, не зрозуміла Ваша критика. Людина, порушила правила рибальства , за це передбачена відповідальність за законом.
Щодо зариблення. Роботи по відтворенню водних біоресурсів проводяться відповідно до біологічного обґрунтування , що розробляється Інститутом рибного господарства Національної академії аграрних наук України.
Хто заважає Вам, шановні любителі, згуртуватись, зібрати кошти та зарибити аборигенами !

В наших водоймах, із вселеної в цьому році молоді, нереститься короп, а щодо амура та товстолоба, то багато років роботи по дослідженню умов існування даних видів риб в наших водоймах не проводились. Хто зна?!
Щодо рибоохоронної роботи, то за 11 місяців патрулем виявлено 1195 порушень, вилучено 1747 одиниць заборонених знарядь лову і 2 тони 430 кг незаконно добутих водних біоресурсів.
Сначала поназарыбливают неаборигенами, потом "нарушителей" ловят. Герои экологи. Малек попал в условия дикой, быстрой реки, в зиму и бедный прокорм себе не может найти...
Герои, ё......мать. Дырки для ординов уже подготовили?!;)))
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!