Про порядок надання адміністративних послуг та видачу документів дозвільного характеру


Основними правовими підставами для надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру підрозділами Держрибагентства є Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.07.2011 № 3677, Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203, Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806, Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19.05.2011 № 3392 (далі - Закон № 3392) та інші.

Законом № 3392 визначено перелік документів дозвільного характеру, які видаються підрозділами Державного агентства рибного господарства України.

Управлінням Держрибагентства у Чернігівській області через Центр надання адміністративних послуг у м. Чернігів надаються наступні адміністративні послуги:

1. Видача Дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

3. Анулювання Дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

4. Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій).

Для проведення реєстрації звернення за документом дозвільного характеру подається заява встановленої форми на ім’я начальника Чернігівського рибоохоронного патруля, а також матеріали та документи відповідно до затверджених переліків зазначених у регламентах (інформаційних картках).

Інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг, затверджені наказом Управління від 03.03.2020 № 34-од, ознайомитись з якими можна за посиланням.

Надання адміністративних послуг та видача документів дозвільного характеру відбувається на безоплатній основі.

З метою отримання документів дозвільного характеру суб’єкту господарювання, необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів (ЦНАП), що розташований за адресою м. Чернігів, вул. Рокоссовського, 20 - а. (тел.: 67-33-41, 65-19-17, веб - портал https://admincher.gov.ua).

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!