Константин Попелюшко

Украина, Хмельницкий
2 подписчика
20 / 0
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 01.09.2009 г.

Дед с внуком за любимым занятием зятя

Дед с внуком за любимым занятием зятя Фото №1

Дед с внуком за любимым занятием зятя. Дед с внуком за любимым занятием зятя:)

Пасхальная рыбалочка.

Всего 14 картинок


После встречи с родственниками и пониманием что впереди ещё два дня выходных мы с женой решаем уехать от городской суеты на рыбалочку с ночёвкой. Место рыбалки была одна из приток реки Днестр. В улове в основном присуствовала неплохая плотва и окуньок. Кстати я разловил маньячку небольшим окуньком. Отдохнули, порыбачили и зарядились уймой хороших эмоций.

Просто фотки

Всего 23 картинки


р. Збруч 04.01.2011рік.

Всего 9 картинок


Сьогодні побували на одній з мальвничих річок Хмельниччини р.Збруч. В планах було впіймати якусь хаєчку. В прошлому році тут була впіймана щука на 5кг. В цей раз нам пощястило меньше. На 6 чоловік ( 183 жерлиці ) було зловлено 6 щук ( одна десь до3,5кг, одна 1,5кг, одна 1 кг дві до 1кг і одна десь грам 400 ), один судачок на 600 грам і мною два окуня на балансір по150-200 грам.

Відкриття Дністровских просторів

Всего 14 картинок


Давно чекав зимової поїздки на дністровскі простори. І ось нарешті з компанією заядлих рибаків виєзжаємо. На місці були десь біля 7,00. Провірили лід і понеслась. Правда місцями він досягав 2-4 см і тим паче з водою так що адріналін виділявся не подитячому, а так лід був 5-7см але краще ходити з пешнею. Окуньок брав не погано на балансір і блешню ( ловив на них бо нехтів заморачуватись з мотильом ) та й на них брав більший чим на мормишку. Взагалі віддихнули душевно і морально відвліклись від міської і робочої суєти.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!