Олег Лазебний

Украина, Киев
0 подписчиков
11 / 0
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 17.12.2009 г.

Куріння люльки і риболовля

Куріння люльки і риболовля Фото №1

Дню захисту дітей та Дню відмови від тютюну присвячую!!!

 

З форуму:

От думаю, чи не замутити блог про правильне куріння на риболовлі???
Але вагаюся -- чи буде це комусь цікаво???

keb: Да если можно то распешите пожалуста, мне очень интересно!!!

Один читач у мене вже є, тож: 

 

Кожен  з нас може легко відновити в уяві одну з ідилічних картин: вечір, захід сонечка, водойма... Прагнеться чогось прекрасного: зробити ковточок із фляжечки, покурити спокійненько ... Але! Перша вводна: мошки! Цього року їх страшенна кількість. Чи то „допомогли” дорбрі дяді, які скинули воду на Київському морі, чи то рік такий? І от тут у пригоді стає добра люлечка з тютюном  Попихуючи кожні 6-10 сек. ароматним зіллям ви захищаєтеся від комах, які намагаються залізти до рота, носа, вух, очей... А крім того, розповсюджуєте приємний і, яби сказав „тугий”, амбре справжнього тютюну в оточуючу природу. Перекур у мене ториває біля півторагодини. Дві люльки – 3 годинки

.

Це я під час Відкритого Кубку України -- 2010 (29-го травня ц.р.)

 

Коротко про здоров’я: куріння люльки (як і сигар) не передбачає затягування диму до легень і, як казав Ширвіндт, „ви помираєте від інфаркту, а легені у вас як у немовляти!” Якщо ж більш серйозно, то „дихалка”, не забивається, що важливо для спортсменів і, скажімо, велосипедистів (яким я теж є, бо доводиться добиратися з дачі до водойми на ровері). Та й про папір, який є складовою частиною сигарет не варто забувати.

 

Природа-екологія

 Народ наш, співучий і духовний, не надто зловживає фуршетними попільничками і через це на березі валяється купа недопалків, які краєвид не надто прикрашають. А от люлечка недопалків не має і її відходи (недокурений тютюн та плопіл) розчиняються у природі без проблем.

 

"Джентльменський набір" з Чеміонату України 2007 р. Власне, це все, що треба для куріння люльки (крім скляночок з Джек Деніельсом та ромом)

 

Прибамбаси-пасочки

 Якщо ви курите люльку то, повірте мені без чесного слова, у кожній вашій кишені будуть сірники. А також у кожній кишені наплічника (рюкзака – прим. для тих, хто не шарить), жилета і свюди-всюди. А значення сірників на природі переоцінити важко! Це і вогонь, і зубочистки і ще багато-багато чого (аби вистачило фантазії).

 

Тампер (або топталка -- він є на фото з чемпа-2007) необхідний для процесу куріння, але! Переглядаючи фільми Щербакових я  натрапив на вельми корисну пораду: у випадку зацепу не тягти за шнур або за волосінь, а намотати кілька витків на паличку. От тампер і є такою паличкою-виручалочкою! Не часто, але у пригоді стане!

 

Йоржики для чищення люльки

 Я їх теж використовував у десятки способів! Ними можна почистити все що завгодно: стики телескопічних вудилищ і двоскладних спінінгів, всілякі молодоступні місця у коробках, застібках ... навіть у вухо можна залізти і „навести порядок”  Крім того! Конструкція йоржика – звиті 2 металевих дротики, а металевий дріт штука корисна і теж може знадобитися. Нещодавно у мене порвалася гумка, якою я зв’язував вудки і, скручені йоржиком, вони прекрасно трималися купи.

 

Попіл

 Якщо ви, раптом, вийшли на берег без аптечки і порізаляся або, скажімо, натерли ногу, то ранку запросто можна посипати попелом. Курці сигарет зараз зрадіють і заволають,що сигаретний попіл теж для цього підходить ... Дійсно. Але це не так куртуазно! 

 

Власне куріння люльки

 Я навмисно не писав тут про „технологію” та про необхідні навички, бо такої інфи багато на спеціалізованих клубних сайтах (достатньо погуглити „Клуб курильщиков трубки” або „клуб Курінь Тараса Бульби”) і зазначу тільки такий аспект, як ціна питання: моя дружина курить сигарети і витрачає приблизно 7 грн. на день = 210 на місяць. Мені на місяць вистачає 2 банки по 100 грамів тютюну -- приблизно 200 грн. Також пару слів про свободу вибору – один тільки виробник тютюну МакБарен має лінійку з більш як 30 різних тютюнів – від ароматиків до натуральної вірджінії та легкої латакії.

 

Кидайте палити! (Або обирайте найкраще!!!)

развернуть

Валєрчик

Всего 3 картинки


Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!