Іван Бодник

Украина, Львов
0 подписчиков
16 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
finvalboats, fanatik, crucian,
Он с нами с 25.04.2012 г.

Рибалка на вихідних....)

Всего 7 картинок


В суботу зранку рішив я з братом піти на рибалку.Хотів зловити більшого карпа на пружини але нічо так і невийшло зловили 2 маленьких карпіка 1 карася і трохи плотви....

Травнева рибалка

Травнева рибалка Фото №8

  Пишу свій перший блог такшо не судіть строго

На травневі свята був на рибалці. Рибачу я на старому глиняному карєрі біля цегельного заводу, який ми називаємо “кірпічка”. Знаходиться цей став у місті Дрогобич Львівської області. На свята було багато народу але нас з братом це не зупинило і в 5.00 ми були вже на озері.

 

на фото вже десь пів сьомої і зійшлося досить багато рибаків.На “Кірпічці” водиться в досить значній кількості карась, плотва та окунь. Недавно озеро викупили та зробили платним але для місцевих річний абонемент коштує 100 грн. Нові власники запустили багато карпа ти щуки.

 

Ось  мої на пару з братом снасті. Ловлю я і на спінінг,і на поплавок, але сьогодні вирішив взяти тільки фідерні снасті. Було також одне поплавочне удилище, але по причині відсупності кльову я його змотав.

Першим пішов цей невеликий карп на поплавок, якого я випустив по причині його не великого розміру. НЕХАЙ ПІДРОСТЕ! Наступного року я вернусь. На донку йшли карасі яких в сукупності було 7 штук по 400 – 500г. найбільший заважив 1.2кг.

 

Каша в кормушках вам напевно всім знайома: Горох+Манка і трошки нерафінованої олії для запаху.

Всім вдалої рибалки та великих трофеїв.

 

 

 

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!