юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
70 / 0.03
Предпочитаемые сообщества:
basesshops, faq, news,
Он с нами с 16.03.2014 г.

Як змінити дані накладання на екрани ехолотів Lowrance Elite, Hook2, Hook Reveal або HDS

Як змінити дані накладання на екрани ехолотів Lowrance Elite, Hook2, Hook Reveal або HDS Фото №1

Дані накладання - це дані, які накладаються на кожен екран. Наприклад - глибина, температура та швидкість відносно землі (SOG). Ви повністю контролюєте які дані відображаються і де вони відображаються, у налаштуваннях даних, що накладюються (Overlay data).


Увімкнення та вимкнення накладання даних


Ви можете ввімкнути або вимкнути накладання даних для будь-якої активної сторінки, вибравши піктограму Накладання даних (Data overlay) у діалоговому вікні Системні елементи керування (System Controls). Доступ до діалогового вікна System Controls здійснюється натисканням кнопки живлення 1 раз.


Коли ввімкнено накладання даних, над піктограмою з’являється помаранчева смужка.

Примітка. Щоб увімкнути або вимкнути його, виділіть Overlay Data і натисніть клавішу Enter.


Редагувати дані накладання


Використовуйте опцію Редагувати накладання (Edit Overlay Data) в діалоговому вікні Керування системою, щоб отримати доступ до параметрів меню редагування. Доступ до діалогового вікна System Controls здійснюється натисканням кнопки живлення 1 раз.


Це дозволить користувачеві:


• Додати нове накладання даних на активну панель.

• Видаліти вибране накладання даних.

• Змініти вибрані дані для відображення різних даних.

• Налаштувати вигляд даних (цифровий, аналоговий, розмір, тощо).

• Перемістити елемент. Для цього виберіть елемент, а потім виберіть пункт Перемістити (Move). За допомогою клавіш зі стрілками перемістіть вибраний елемент. 

развернуть

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 9

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 9 Фото №1

МІФ 9 - Deeper «знімає підводний світ» або опускається на дно і сканує водойму


Ехолоти Deeper сканують, а не здійснюють відеозйомку - зображення, яке ви бачите в додатку, прокручуючи справа (від самих останніх даних) наліво (до найстаріших даних) - це дані, отримані від ехолота.


Ехолот Deeper тримається на плаву, він не тоне - якщо ви знайомі з маркувальними поплавками чи інший оснащенням для визначення рельєфу та глибини, то ви можете подумати, що Deeper працюють аналогічним чином. Але в дійсності пристрій плаває на поверхні води, відправляючи вниз сигнали, які вимірюють глибину і визначають місцезнаходження риб і інших об'єктів.

развернуть

Чемпіонат Полтавської області з ловля хижої риби з човна "Полтавська Битва 2021"

Чемпіонат Полтавської області з ловля хижої риби з човна

Компанія «Навіоніка», офіційний дистриб'ютор Lowrance в Україні, стала генеральним партнером Відкритого Чемпіонату Полтавської області з ловлі хижої риби з човна «Полтавська Битва 2021». Турнір відбувся в останні вихідні березня на базі відпочинку «Берег». У змаганні взяли участь 10 команд.Перемогу здобули наступні команди:


  1 місце - база Берег «Мотолодка».

  2 місце - «Рибацюги».

  3 місце - «Бубновий окунь».Переможці отримали цінні призи ТМ Lowrance - GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK Reveal 7 і HOOK Reveal 5. 

развернуть

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 8

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 8 Фото №1

МІФ 8 - Ехолоти Deeper - це обман 


Рибалки вже понад півстоліття користуються ехолотом. І суперечки про те, чи правдиві дані видають ехолоти при морській та підлідної риболовлі, вщухли ще кілька років тому.


Але оскільки для риболовлі з берега ехолоти є новою технологією, ви можете іноді почути розмови про те, що «Deeper - це просто обман», або що «вони показують дані, які вже відомі рибалкам». 


Що є безумовною правдою, так це те, що ваш ехолот надаватиме вам дані, і вже від вас залежить, чи розумієте ви їх зміст і чи використовуєте його за призначенням, щоб зловити здобич на гачок. 


А такі розумні технології, як ехолоти Deeper, безумовно привертають все більше і більше рибалок до заняття рибним ловом. Зокрема, існує 2 групи:

Рибалки, які мають МАЛО ВІЛЬНОГО ЧАСУ через надмірну заклопотаність на роботі

Коли прихильники традицій говорять про риболовецьку майстерность, про багаторічний досвід, який знадобиться, щоб ознайомитися з водоймою і видами мешкають в ньому риб, вони втрачають одну важливу деталь. Час.


Ехолоти Deeper є відмінним способом вивчити водойму за лічені хвилини, а не години або дні.


МОЛОДЬ


Ми всі хочемо, щоб наші діти захоплювалися риболовлею так само як і ми. Але давайте подивимося правді в очі. У світі смартфонів і соціальних мереж дуже складно розрекламувати хобі, при якому потрібно довго сидіти, терпляче чекаючи свого улову. Ехолоти Deeper вводять технології безпосередньо в світ риболовлі, і молоді люди з легкістю їх підкорюють.

развернуть

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 7

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 7 Фото №1

МІФ 7 - Сигнали ехолота завдають шкоди або заважають рибі


Ми відповімо просто: НІ

Науково обгрунтована відповідь полягає в тому, що риба може розрізняти звуки, частоти яких лежать в діапазоні 0,1 - 1 кГц, що набагато менше частот, що використовуються ехолотом. Вони лежать в діапазоні 50-800 кГц - ехолоти #Deeper є двопроменеві; частота одного променя становить 90 кГц, а другого - 290 кГц. На мілководді сторонні звуки, наприклад, шум мотора, можуть перешкодити рибі, але це, знову ж таки, залежить від їх виду.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!