юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
75 / 0.03
Предпочитаемые сообщества:
basesshops, faq, news,
Он с нами с 16.03.2014 г.

Garmin Surround View - перша морська інтелектуальна система

Garmin Surround View - перша морська інтелектуальна система Фото №1

Компанія Garmin представляє першу морську інтелектуальну систему Surround View, що складається з шести камер та забезпечує 360-градусний огляд навколо човна. Новинка стане важливим досягненням у сфері відеокерування для прогулянкових катерів і яхт.


Система Surround View складається з шести камер з технологією монтажа «крізь корпус». Компактні камери забезпечують загальний огляд області навколо човна на 360 градусів, наче декілька пар пильних очей. Це обладнання покликане дати можливість капітану спостерігати за периметром судна прямо з містка під час виконання низькошвидкісніх маневрів або причалювання.

«Наша інноваційна система Surround View забезпечує зручність та комфорт, на які можуть покластись наші користувачі. Капітани за штурвалом зможуть отримати максимальний огляд для легшого маневрування на воді», - говорить Ден Бартел, віцепрезидент компанії Garmin з міжнародних продажів. - «Дотепер жодна інша технологія морських камер не пропонувала реального загального огляду на 360 градусів. Це обладнання покликане зменшити напругу під час причалювання, плавання біля пристаней та по вузьких каналах з інтенсивним рухом, надаючи судноводієві актуальну картину того, що відбувається навколо човна».

 

Неперевершений огляд з кермової рубки


Камери, з яких складається система, мають роздільну здатність 1080p. Вони розташовуються навколо судна: одна камера встановлюється на носі судна і спрямована вперед, ще одна, розташовується на кормі та спрямована назад, дві камери бічного огляду монтуються по лівому та правому борту. У включеному стані система дозволяє переглядати повне відеозображення області навколо судна на 360 градусів в реальному часі на екранах сумісних ехолотів-картплоттерів або багатофункціональних дисплеїв Garmin. Користувачі можуть одночасно переглядати вид зверху з однієї або двох камер і навіть збільшувати / прокручувати зображення області, яка їх цікавить, з будь-якої камери. 

Окрім максимального огляду та усунення сліпих зон, система Garmin Surround View пропонує низку функцій доповненої реальності для запобігання можливим зіткненням:


- Візуальний бампер. Це візуальний індикатор, розташований на заданій користувачем відстані навколо судна. Капітан відразу ж помітить, якщо який-небудь об'єкт (наприклад, док або пірс) перетне кордон візуального бампера.

- Маркери відстані. Це візуальні позначки навколо судна, які допоможуть капітану у визначенні відстані під час переміщення у вузькому просторі (аналогічно системі камери заднього виду автомобіля).


Бездоганна інтеграція та модернізована естетика


Камери Surround View, призначені для використання на різних типах катерів, мають низькопрофільний дизайн для зручного монтажу «крізь корпус» та поєднують високу функціональність зі стильним обтічним дизайном. Система Garmin Surround View сумісна з картплоттерами або МФД Garmin GPSMAP® 8400/8600, GPSMAP 7×3/9×3/12×3, а також Volvo Penta Glass Cockpit System.

развернуть

Огляд сонара ActiveTarget від Юрія Орлова

youtube.com

Yuriy Orlov, експерт в області риболовлі, тестує інноваційний сонар реального часу Lowrance ActiveTarget. Установка, принципи роботи, тест на воді. 3 режими перегляду: Вперед перед човном, Вниз під човном або надширокий вид зверху попереду човна у режимі Scout (Скаут). 


Сонар ActiveTarget Live надає високодеталізовані зображення руху риби в надвисокому дозволі в реальному часі. Миттєвий зворотній зв'язок дозволяє рибалкам налаштовувати область відображення, щоб знайти відповідний час і локацію для приманки та побачити активність риби в даному місці. Сумісний з HDS LIVE, HDS Carbon і Elite FS.

развернуть

Garmin анонсувала компактні годинники для дайвінгу Descent Mk2S

Garmin анонсувала компактні годинники для дайвінгу Descent Mk2S Фото №1

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала Descent Mk2S – найкомпактніший годинник для дайвінгу, який ідеально підходить для тонких зап’ясть, комфортний у щоденному носінні та укомплектований максимальною функціональністю. Garmin Descent Mk2S має декілька інноваційних інструментів занурення та розширений комплекс популярних спортивних програм й інструментів стеження за здоров’ям. 


Garmin Descent Mk2S оснащений 1,2-дюймовим сапфіровим дисплеєм, читаним при сонячному світлі, корпусом діаметром 43 мм і змінними ремінцями QuickFit з силікону, шкіри, металу та нейлону.


Завжди готовий до занурення


Новинки підтримують безліч режимів занурення з однокомпонентною або багатокомпонентною газовою сумішшю (включно з нітроксом, триміксом та 100% O2). Серед профілів для дайвінгу можна обрати глибиномір (Gauge), фрідайвінг, дайвінг-полювання та режим регенеративного дихального апарата з замкнутою системою. Годинники оснащені підводним тривісним компасом і показують глибину, час занурення, температуру, NDL / TTS, швидкість підйому / спуску, газову суміш, PO2, N2, інформацію про декомпресію / зупинку, час доби тощо.


Відстеження стану здоров'я та інтелектуальні функції


Для тих, хто захоплюється не лише дайвінгом Descent Mk2S нададуть преміальний функціонал для мультиспорту з підтримкою декількох супутникових навігаційних систем та пульсометром на зап’ясті Elevate високої точності. Вбудований пульсоксиметр Pulse Ox цілодобово стежитиме за рівнем кисню у крові. Descent Mk2S представляє кращі в галузі функції Garmin для здоров'я жінок, включаючи відстеження менструального циклу і вагітності, а також моніторинг дихання та сну.


При синхронізації з сумісним смартфоном, користувач буде отримувати нотифікації про вхідні виклики, SMS, нагадування з календаря та інші повідомлення на екран свого розумного годинника. Garmin Pay™ дозволяє здійснювати безконтактні платежі з зап’ястя. У пам’яті Descent Mk2S можна зберігати музику та слухати її за допомогою безпровідних навушників.


Спортивні програми та розширені показники


Вбудовані спортивні заняття Garmin Descent Mk2S містять: біг, плавання, велоспорт, силові тренування, лижі, гольф з кольоровими картами для 41000 полів по всьому світу, профілі для серфінгу та скелелазіння у закритих приміщеннях та інші різноманітні види активності з відстеженням усієї необхідної інформації та отриманням рекомендацій для тренувань з урахуванням вашої поточної фізичної форми, тренувального навантаження і статусу тренування.


Вся інформація стосовно занурень автоматично записується у новий додаток Garmin Dive, який забезпечує детальний аналіз для кожної активності, включно з максимальною глибиною, часом занурення, картою поверхні та точками виходу. Використовуйте функцію пошуку (Explore) та досліджуйте більше ніж 2700 локацій для дайвінгу по всьому світу. Годинники містять сотні вже завантажених локацій для дайвінгу з даними про розташування уламків, рифів та інформацією про припливи.


При синхронізації з супутниковим комунікатором inReach можна швидко відправляти та отримувати інтерактивні SOS-повідомлення прямо з годинника.


Батарея тримає заряд до 7 днів в режимі смарт годинника та до 30 годин в режимі занурення.

развернуть

Як змінити дані накладання на екрани ехолотів Lowrance Elite, Hook2, Hook Reveal або HDS

Як змінити дані накладання на екрани ехолотів Lowrance Elite, Hook2, Hook Reveal або HDS Фото №1

Дані накладання - це дані, які накладаються на кожен екран. Наприклад - глибина, температура та швидкість відносно землі (SOG). Ви повністю контролюєте які дані відображаються і де вони відображаються, у налаштуваннях даних, що накладюються (Overlay data).


Увімкнення та вимкнення накладання даних


Ви можете ввімкнути або вимкнути накладання даних для будь-якої активної сторінки, вибравши піктограму Накладання даних (Data overlay) у діалоговому вікні Системні елементи керування (System Controls). Доступ до діалогового вікна System Controls здійснюється натисканням кнопки живлення 1 раз.


Коли ввімкнено накладання даних, над піктограмою з’являється помаранчева смужка.

Примітка. Щоб увімкнути або вимкнути його, виділіть Overlay Data і натисніть клавішу Enter.


Редагувати дані накладання


Використовуйте опцію Редагувати накладання (Edit Overlay Data) в діалоговому вікні Керування системою, щоб отримати доступ до параметрів меню редагування. Доступ до діалогового вікна System Controls здійснюється натисканням кнопки живлення 1 раз.


Це дозволить користувачеві:


• Додати нове накладання даних на активну панель.

• Видаліти вибране накладання даних.

• Змініти вибрані дані для відображення різних даних.

• Налаштувати вигляд даних (цифровий, аналоговий, розмір, тощо).

• Перемістити елемент. Для цього виберіть елемент, а потім виберіть пункт Перемістити (Move). За допомогою клавіш зі стрілками перемістіть вибраний елемент. 

развернуть

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 9

ТОП-10 міфів про ехолоти DEEPER: МІФ 9 Фото №1

МІФ 9 - Deeper «знімає підводний світ» або опускається на дно і сканує водойму


Ехолоти Deeper сканують, а не здійснюють відеозйомку - зображення, яке ви бачите в додатку, прокручуючи справа (від самих останніх даних) наліво (до найстаріших даних) - це дані, отримані від ехолота.


Ехолот Deeper тримається на плаву, він не тоне - якщо ви знайомі з маркувальними поплавками чи інший оснащенням для визначення рельєфу та глибини, то ви можете подумати, що Deeper працюють аналогічним чином. Але в дійсності пристрій плаває на поверхні води, відправляючи вниз сигнали, які вимірюють глибину і визначають місцезнаходження риб і інших об'єктів.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!