юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
41 / 0.02
Предпочитаемые сообщества:
basesshops, faq, news,
Он с нами с 16.03.2014 г.

Ехолоти Deeper - найлегші флешери для зимової риболовлі

Ехолоти Deeper - найлегші флешери для зимової риболовлі Фото №1

Завдяки мінімальній вазі й відсутності кабелів вони вміщуються у кишеню або коробку для риболовецького приладдя.


Кожна лунка позначається і зберігається на карті завдяки модулю GPS.

развернуть

Garmin представила доступний, тихий та потужний велотренажер Tacx

Garmin представила доступний, тихий та потужний велотренажер Tacx Фото №1

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила потужний велотренажер Tacх Boost з магнітним блоком, реалістичною імітацією їзди та ручним регулюванням рівня опору. Тренуйтесь у будь-яку погоду з максимальною ефективністю. Новий Tacх Boost підходить для велосипедистів будь-якого рівня.


Потужний магнітний блок, за допомогою спеціального важеля, розташованого біля керма, дозволяє регулювати рівень опору вручну – збільшувати або зменшувати його до 10 рівня або до 1050 ватт.

Тренуйтесь у будь-який час доби, не боячись потурбувати ваших рідних – маховик забезпечує реалістичний та плавний рух педалей, а закритий блок опору допомагає зменшити рівень шуму.


Велотренажер Boost буде доступний у двох комплектаціях: Boost Bundle з датчиком швидкості Garmin та без нього. Використання датчика швидкості дозволяє велосипедистам швидко та зручно відстежувати швидкість, дистанцію та віртуальну потужність, тобто оцінювати реальну потужність поїздки у додатках Tacx Training app, Zwift та TrainerRoad. Зовнішній датчик потужності не потрібен. 


Тренажер Boost дуже легко налаштовується двома натисканнями, після чого можна починати тренування. Багатофункціональна підставка під переднє колесо забезпечує природне положення велосипеда та служить ручкою для перенесення тренажера.Про компанію "Garmin"


Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".

развернуть

Где искать рыбу на новом месте??? Разбор водоема с эхолотом Lowrance HDS Live

youtube.com

В этом видео разбираем водоем с ноля.


Методология подхода к отрисовке рельефа водоема. Как отрисовать, на что смотреть, где ловить?


Эти и другие вопросы разбираем на примере карпятника.

Проект Закону "Про внутрішній водний транспорт"

Проект Закону

Нещодавно Верховна Рада України підтримала проект Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д), що визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту.


Згідно з новими постановами, для суден внутрішнього плавання надалі діятимуть обов’язкові технічні вимоги щодо їх обладнання системами для автоматичної ідентифікації АІС, а також зазначеним радіообладнанням та обладнанням для забезпечення перевезення маломобільних груп населення.


СТАТТЯ 29. ІДЕНТИФІКАЦІЯ СУДЕН ВНУТРІШНЬОГО ПЛАВАННЯ


1. Ідентифікація судна внутрішнього плавання здійснюється за назвою та унікальним європейським ідентифікаційним номером судна, які присвоюються і наносяться на судно у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері внутрішнього водного транспорту, відповідно до міжнародних договорів України та з урахуванням вимог законодавства ЄС.


2. Судну, обладнаному засобами зв’язку, присвоюється позивний сигнал та ідентифікаційний номер судової станції морської рухомої служби.


3. Вихід у рейс судна внутрішнього плавання, не зареєстрованого у встановленому порядку або з відключеним чи несправним обладнанням для автоматичної ідентифікації судна, або з внесеними до такого обладнання недостовірними даними, – у розмірі 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


РОЗДІЛ XII

ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ


1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2022 року, крім абзацу третього частини п’ятої 

статті 26, статті 55, частини третьої статті 59, пункту 6 частини першої та частини другої статті 74, які набирають чинності через три роки з дня опублікування цього Закону.


3. На українських суднах внутрішнього плавання, зареєстрованих у Державному судновому реєстрі України до набрання чинності цим Законом, до 31 грудня 2035 року допускається відсутність свідоцтва судна внутрішнього плавання, за умови наявності чинного класифікаційного свідоцтва.


До моменту вступу в силу частини першої статті 9 цього Закону фінансування від дня його опублікування, частин третьої - сьомої статті 26, які набирають чинності через 2 роки з дня його опублікування та статті 57, яка набирає чинності через 3 роки з дня його опублікування.


1.1 Тимчасово, з дня набрання чинності цим Законом по 01 січня 2025 року, каботажні перевезення вантажів між річковими портами (терміналами), можуть вільно здійснюватися іноземними суднами у разі поміщення їх у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами згідно митного законодавства України.


Детальніше про проект Закону №1182-1-д: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67954

развернуть

НОВИЙ СОНАР НАДВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ ACTIVE TARGET ВІД LOWRANCE

НОВИЙ СОНАР НАДВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ ACTIVE TARGET ВІД LOWRANCE Фото №1

Компанія Lowrance, лідер у сфері ехолокаційних технологій та морської навігації з 1957 року, нещодавно представила нову ехолокаційну систему надвисокої роздільної здатності Live Sonar ActiveTarget, яка дозволяє отримувати живі зображення риби, що рухається у товщі води та навколо структури, а також бачити її реакцію на приманку. Дана технологія забезпечує першокласні функціональні можливості ехолота для мультифункціональних дисплеїв HDS LIVE та HDS Carbon.


Сонар ActiveTarget Live надає високодеталізовані зображення руху риби з надвисокою роздільною здатністю в реальному часі. Миттєвий зворотний зв’язок дозволяє риболовам налаштувати ділянку відображення, щоб віднайти вдалий час і локацію для приманки та побачити активність риби в даному місці.


Користувачам пропонуються три варіанти перегляду, ActiveTarget може встановлюватись в режимах Вперед, Вниз або у новому режимі Scout (Скаут), що забезпечує надширокий огляд структури та активності риби перед трансдьюсером у положенні "зверху". Такий кут огляду ідеально підходить для пошуку зграї кормових риб та великих зграй хижаків.


ActiveTarget чудово доповнює сонар Active Imaging 3-в-1, що включає у себе режими SideScan та DownScan Imaging з надзвичайно високою роздільною здатністю для перегляду структури, а також відмінним розділенням цілей з Lowrance CHIRP.


"Цей сонар неймовірний. Неважливо, наскільки швидко я йду, з якою швидкістю рухаю троллінговий мотор, завдяки миттєвому зворотньому зв’язку зі справжнім відображенням того, що відбувається у товщі води, мені не доводиться здогадуватись, що показано на зображенні" - зазначив Скіт Різ, професійний рибалка, чемпіон Bassmaster Classic."Я просто радий його використовувати. Думаю, це допоможе мені зловити багато риби, яку я, скоріше за все, не спіймав би без нього" - Каже Джордан Лі, професійний рибалка на окуня, колишній дворазовий чемпіон Bassmaster Classic та діючий чемпіон Major League Fishing Points.


Live Sonar ActiveTarget буде поставлятись разом з модулем та датчиком у комплекті.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!