Rybalka V3

Украина, Сорокошичи
33 подписчика
2898 / 0.6
Предпочитаемые сообщества:
pogoda, hitechnews, faq,
Он с нами с 23.07.2008 г.

Олександр Усик - Чемпіон Світу в надважкій вазі!

Олександр Усик - Чемпіон Світу в надважкій вазі! Фото №1

Ми з нетерпінням чекали цього дня і він настав!

Сьогоднішній бій назвали Головним поєдинком року. І не даремно!


Олександр Усик став Чемпіоном Світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO в супер тяжкій вазі.


Вітаємо, Козаче, з абсолютною перемогою! Знай наших!


.....

Україна повертає своє!

Чемпіонські титули WBA, IBF, IBO, а також WBO – знову, як це і має бути, належать українцю!

Саня, дякую!

Всі ми не спали, всі ми не сумнівались, всі ми не стримували емоцій!

Важка, але тому ще цінніша перемога.

Браво, Чемпіоне!

Міць! Сила! Усик!

УКРАЇНА!!!


Зеленський Володимир | Facebook


.....

Друзі! Вітаю Олександра Усика, який здобув чотири чемпіонських пояси в суперважкій вазі!

Це був найскладніший поєдинок в кар’єрі Олександра. І він вирвав перемогу в останніх раундах, повернувши пояси в Україну. 

Слава Україні!


Віталій Кличко | Facebook

развернуть

Уже через неделю вступит в силу важно правило, которое действует на украинских дорогах ежегодно с 1 октября по 1 мая

Уже через неделю вступит в силу важно правило, которое действует на украинских дорогах ежегодно с 1 октября по 1 мая Фото №1

Это правило предусматривает пункт 9.8 ПДД, которые утверждены постановлением правительства от 10.10.2001 № 1306. 


Пункт гласит о том, что каждое транспортное средство вне города или населенного пункта должно ехать с включенными дневными ходовыми огнями. 

Если же они чисто физически отсутствуют в силу того, что разработчик не предусмотрел их наличие, то водителям нужно включать ближний свет фар. 


Это правило действует в любое время суток, включая светлое.


За невыполнение этой нормы вас могут остановить полицейские. На первый раз вы отделаетесь предупреждением.


В соответствии с п. 1.10 ПДД дневные ходовые огни - внешние световые приборы белого цвета, предусмотренные конструкцией автомобиля. 

Они установленные спереди транспортного средства и предназначенные для улучшения видимости транспортного средства во время его движения в светлое время суток. 


Объясняют это необходимостью четко обозначать движущееся транспортное средство. В холодный сезон погода часто усложняет это. За счет включенных дневных ходовых в условиях плохой погоды, происходит меньше аварийных ситуаций.


Помните о безопасности, как своей собственной, так и тех, кто вам доверился и сел к вам в машину. Не забывайте включать фары в сложных погодных условиях. 

развернуть

Численні причали, дамби та цілий острів безкоштовно перейшли у приватні руки через дії поліції Києва - "Схеми"

Численні причали, дамби та цілий острів безкоштовно перейшли у приватні руки через дії поліції Києва -

Численні гідротехнічні споруди (причали та дамби) вздовж Дніпра у Києві та області, що займають сотні тисяч квадратних метрів, безкоштовно привласнив бізнесмен з орбіти екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка. З-поміж іншого, це причал вздовж всієї Оболонської набережної та майнові права на цілий Оболонський острів. Механізм привласнення дамб і причалів на Дніпрі став можливим завдяки участі столичної поліції за часів керівництва Крищенка та приватних і державних реєстраторів. Сам Андрій Крищенко, якого у день виходу журналістського розслідування призначили заступником керівника КМДА, не відповів на запитання редакції.


Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу UA:Перший).У червні 2018 року столичний юрист Костянтин Бойко заявив у поліцію Києва, що знайшов «загублені майнові права» на 16 гідротехнічних споруд, надавши їхні координати, і запропонував себе у ролі зберігача «знахідки». За пів року він отримав лист у відповідь за підписом слідчої поліції Києва Ольги Момот, у якому вона передала йому на зберігання майнові права на ці 16 об’єктів. На підставі цього листа бізнесмен зміг зареєструвати за собою 11 об’єктів «на праві зберігання» у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно через приватних реєстраторів. Три з них він уже переоформив на себе на праві власності – і перепродав своїй фірмі ТОВ «Українське бюро річкових портів».

Зокрема, у власності компанії Бойка, згідно з офіційним реєстром нерухомості, наразі опинилися такі об’єкти:


Причал вздовж всієї Оболонської набережної біля парку «Наталка» (площею 4013 квадратних метри).

Причал Рибальського острова, де розташована база рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій (площею 3411 квадратних метрів).

Майнові права на об’єкт за координатами Оболонського острова, вказана площа - 142 980 квадратних метрів. Це – уся площа цього острова посеред Дніпра у столиці відповідно до Державної кадастрової карти.

Інші 8 об’єктів, згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, залишаються у Костянтина Бойка на правах зберігання. Це причали біля бази відпочинку «Динамо» на Київському морі під Вишгородом, у селах Витачів та Трипілля в Обухівському районі, а також в одному з садових товариств на Осокорках, на Рибальському острові в районі вулиці Набережно-Хрещатицькій і біля яхт-клубу «Оболонь» у Києві. А також дві столичні дамби: на півострові на Оболоні і на території озера Алмазне на Троєщині.

У період, коли бізнесмен Костянтин Бойко звернувся до поліції Києва та отримав від неї майнові права на об’єкти, її очолював Андрій Крищенко.


Журналісти знайшли низку зв’язків цього бізнесмена із самим Крищенком.


Так, Бойко заснував юридичну компанію «Кронос» разом з вихідцем із Горлівки, колишнім міліціонером Юрієм Шальнєвим. Ще працюючи у поліції, Крищенко (теж виходець із Горлівки) декларував, що протягом багатьох років їздить на позашляховику Hyundai Santa Fe, оформленого на Юрія Шальнєва. За інформацією джерел «Схем», це довірена особа та водій Крищенка.


До водія Крищенка ведуть і інші компанії, де Бойко є співвласником. Партнери Бойка у компаніях «Хард Берн», «Атлантіс 1978», а також у «Українському бюро річкових портів» і «Українському бюро судноплавства» мають стосунки до Шальнєва через сімейні зв’язки, Горлівку та особисті знайомства.

Зв’язок Крищенка можна відстежити й через один об’єкт зі списку, який рішенням поліції перейшов до Бойка. Йдеться про причал поліцейської бази відпочинку «Динамо» на Київському морі у Вишгородському районі. Ще на посаді голови поліції Києва Андрій Крищенко вказував у декларації, що очолює Київську міську організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо Україна», яка розпоряджається цією територією.


«Усі одинадцять гідротехнічних споруд розташовані на землях Водного фонду, які, згідно з законодавством, можуть бути передані приватним особам чи компаніям тільки на правах оренди чи тимчасового користування. Самі причали та дамби з різних причин ніколи не належали ні до приватної, ні до державної чи комунальної власності, хоча державні й місцеві органи влади мали можливість узяти їх на баланс. Ситуацією скористався киянин Костянтин Бойко, який здійснив низку юридичних кроків, задіявши Нацполіцію та реєстраторів. Такі дії, зі слів юристів, містять ознаки кримінального злочину», – йдеться у розслідуванні «Схем».


Юрист Богдан Боровик пояснює, що «лист від поліції» не є правовстановлюючим документом, та попри це реєстратори «прирівняли його до судового рішення, договору купівлі-продажу чи заповіту».


«Схеми» неодноразово зверталися по коментар до колишнього голови ГУНП у місті Києві Андрія Крищенка. Перед ефіром Крищенко попросив переслати йому перелік запитань. Але до публікації розслідування так і не вийшов на зв’язок із редакцією.


Журналісти «Схем» зв’язалися з Костянтином Бойком, щоб дізнатись, чи допомагали йому отримати цілу низку споруд на березі Дніпра зв’язки у керівництві поліції Києва. Він попросив надіслати запитання письмово, але до ефіру так і не відповів.


Слідча Ольга Момот, яка підписала листа від поліції Києва, що дав старт масштабній схемі, відмовилась від коментарів, пояснивши це тим, що вже не працює у поліції.


Юрій Шальнєв також не відповів на прохання про коментар.


«Схеми» звернулися за коментарем до директора Департаменту комунальної власності міста Києва Андрія Гудзя. Він зазначив, що знає лише про одну гідротехнічну споруду, право власності на яку отримав Костянтин Бойко, – це причали під Оболонською набережною. Столичний чиновник зазначив, що Департамент комунальної власності звернувся до поліції Києва і отримав відмову у реагуванні. У відповіді на запит Андрій Гудзь підкреслив, що «зазначені в запиті споруди не належали та не належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а тому повернення цих споруд у комунальну власність міста Києва не вбачається за можливе».


Не знали про схему з привласненням і в ДП «Адміністрація річкових портів». Але після запиту журналістів «Схем» тут пообіцяли розпочати процедуру повернення цих об’єктів у державну власність шляхом звернення до правоохоронців та у суди.


23 вересня Київрада призначила екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.


11 серпня Андрій Крищенко повідомив, що подав у відставку з посади очільника поліції Києва. Крищенко керував столичною поліцією з кінця 2015 року.

развернуть

Наталка Діденко: синоптична п'ятниця буде в Україні й цікавою, і складною одночасно

Наталка Діденко: синоптична п'ятниця буде в Україні й цікавою, і складною одночасно Фото №1

По-перше, нарешті почне теплішати.


Температура повітря завтра вдень у більшості областей України становитиме +10+16 градусів, на Півдні до +15+18 градусів.

Лише затримаються ще нижчі градуси на Полтавщині, Сумщині, Чернігівщині, частково Київщині, Черкащині, Кропивницькому з районами: +8+13 градусів. Карта 1.


Проте цю обнадійливу репутацію вересня підмочать дощі та спробує поламати сильний північно-західний вітер.

Атмосферний фронт північного циклону принесе дощі, часом помірні, навіть і до сильних. 


Карта 2.


Дощі йтимуть разом із фронтом - спочатку Північ, Захід, Центр.

Потім, у другій половині дня та ввечері - Центр, Південь, Схід.

Як я вже сказала, у п'ятницю посилиться вітер північно-західного напрямку, можливі штормові пориви, уважно! 


У Києві 24-го вересня очікується дощова вітряна погода. Особливо некомфортною може бути негода завтра вранці - поєднання інтенсивного дощу та сильного, до штормового, вітру. 

Трохи почне підвищуватися температура повітря - після, як зачарованих, +7+9 градусів нарешті стовпчики термометрів зрушать до +11+13 градусів.


Проте на фоні зміни погоди - із дощем та сильним вітром - ця приємна метаморфоза буде малопомітною.

Тому завтра - особлива увага до свого гардеробу, здоров'я та місць паркування автомобілів!

развернуть

Наталка Діденко: завтра приходить до нас астрономічна осінь

Наталка Діденко: завтра приходить до нас астрономічна осінь Фото №1

22-го вересня - день осіннього рівнодення.

Остаточно зрозуміло, що літо поїхало далеко на південь.


Завтрашня синоптична ситуація із усіх сил старатиметься це показати - бо навіть у денні години очікуються скромні низенькі +6+12 градусів, лише на Півдні, Донеччині та Луганщині трохи вище, +10+14 градусів.

Вночі ще холодніше, +1+6 градусів.


При проясненнях можливі заморозки на грунті (окрім Півдня, Сходу та Закарпаття). Але при проясненнях. Якщо буде щільна хмарність, то ймовірність заморозків суттєво зменшується.


У Карпатах вже було нижче нуля і буде.

І саме через таку низьку температуру повітря в Карпатах очікується мокрий сніг!


У середу помірні дощі пройдуть в західних областях (в Карпатах з мокрим снігом), на решті території України також буде підвищена вологість повітря, або невеликий періодичний дощ, або тумани.


У Києві 22-го вересня буде знову хмарно, вогко, невеликий дощ,. Холодна погода триватиме, вдень +7+9 градусів.


Киянам - для кращого планування справ.24-го вересня, у п'ятницю, погода буде вкрай некомфортною.

Дощисько, особливо вранці )(карта), вітрисько із штормовими поривами.

І хоча вже почне поступово підвищуватися температура повітря, все ж на ранок п'ятниці не плануйте нічого без нагальної потреби. Особливо будівельники.

А поки що дружно мерзнемо та лаємо на всі боки безпросвітну хмарність)


Потепліє в Україні ближче до вихідних і наступний тиждень ще порадує і сонечком, і високими градусами)

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!