Павло Сухін

Украина, Чернигов
2 подписчика
165 / 0.05
Предпочитаемые сообщества:
finvalboats, fanatik, crucian,
Он с нами с 05.10.2011 г.

Дощило...

Дощило... Фото №1

Знову дощило, причому практично без перерви. Також вітер задував добряче, холодно. Судак змістився за білою, пізно зрозуміли куди і вже не шукали, змерзли і вирішили збиратись. Зранку трьох відпустили, неформат. Щука також не дуже рухалась, та все ж була на точках.Не зважаючи на розмір, щуки рвали приманки і лише V-hard стримував їх натиск.Але одна таки змогла вдарити вище 40 см повідка і відразу відрізала приманку...або малеча промазала...або мегалодон заковтнув...спротиву не було, вжик і відрізано по шнуру.

Знову активізувались "драчисти", причому як наші, так і білоруси. Одного вже бачимо третій рік.

Човнів на річці чимало.


В лісі знайшли лише зонтики...не брали.


развернуть

Роздуми...

Роздуми... Фото №1

Шкода, що не завжди ми помічаємо, як тихо та свіжо о 5.00 на річці...так, ще темно, але все живе вже прокидається, рухається, видає різні звуки, а яке чисте та свіже Дніпровське повітря - дихав би й дихав...

Приїхали під дощик, але то лише було тренування хмарки і за 15 хвилин все стихло.

Стих дощик, стихли сплески білої, стихли виходи хижаків на мілину, стих вітер...стихли так і не почавшись клювання...

Deeper чітко змалював білу на корчах, але судака навколо не виявилось, або він просто закрив рота і вирішив ігнорувати наші приманки.Спробували практично все, що було з собою: keitech, select, лаки джон, гамблер...більше 15 різних кольорів та розмірів...в мене окунь на select fetish машинне мастило, в товариша щука на keitech гламур пінк. Спінінг Х1 справився з виважуванням.Потім була ще щука, але менша...

Щука влупила добре і трішки заставила похвилюватись...голий шнур, лінь було після обривання в'язати флюр...обрізала вже в підсаку. Ще було пара-трійка клювань без реалізації.

За пів дня риболовлі результат досить скромний, але від нуля пішли...

Зате білоруси замість традиційних двох разів, пройшли аж чотири, патрулюють...наших прикордонників не бачили, та не дуже і хотілось...Дуже багато несе трави, ряски, гілок...вода здається трішки піднялась.

Грузи 20-30 грамів досить чітко стукали. Рівномірка, посмикування, підкидання - нічого, все на класику: два оберти - пауза.Вода майже 17 градусів на поверхні...дуже тепла для цього часу, повільно стигне...зате певно гриби ще будуть.


Час пролетів швидко.


До наступного разу, Дніпро!

развернуть

Старі-нові місця

Старі-нові місця Фото №1

Рел'єф та глибини на одній із улюблених точок змінились кардинально.

Не дивлячись на відсутність цьогорічного паводку зникли 97.3% корчів зі звичних точок. І десь 12.7% з'явилося нових.

Також вирізало цікаву канаву з подвійною, а місцями потрійною брівкою...це добре.

Судак - він як би й є, але настільки ситуативний та прошений, що без віски чи кон'яку не розібратись - але в нас було.

Стоїть на глибині 5-6 метрів в корчах. На брівці поки що лише мілкотня.

Клює хитро: різкий удар з прикусуванням і миттєво випльовує саме в момент підсічки - добре, що хвостів не рвав.

Або підбирає приманку з дна чи догнавши на підмотуванні - повисає. Було декілька притискань і засікався під галстук.

Але пару разів таки лупив навідліг, аж підстрибували в човні.По грузам: 18-30 грамів + приманка від 2 до 4.5 дюймів.

Колір приманок: шартрез, зелень двокольорова, віолет. Гламурного рожевого ніц не хтів, як і півтора десятки інших кольорів які спробували.

В мене працював select fetish, у колеги щось із лаки джона.

Впливу на клювання кольору грузил не помітив - клював на різні і на нефарбовані ще частіше, але око рибалки краще сприймає фарбовані - це красиво.

Проводка: що тільки не вигадували, але хітом сьогодні була - різкий підрив вершинкою спініга приманки після перевалювання корчика. Судак вилітав з під корча і жер приманку з особливою жорстокістю. Товариш так висмикнув підряд трьох судакевичів з одного корчика.

Загалом спіймали десяток судаків, випустили шість, чотирьох забрали.Судак короткий, але товстенький, осінній, вгодований.

Сьогодні підсікав та стримував судачий спротив за допомогою skyline та stradic 5000, шнур шестижилка #1 від sunline.

Як завжди день пролетів непомітно.

развернуть

Zander та pike

Zander та pike Фото №1

5 година ранку це зарано, чи запізно? Дивлячись для чого...


Отже о 5.00 виїхали, а вже о 6.25 віброхвіст від keitech в кольорі гламур пінк на 24 грамах пролетівши по дузі близько 45 метрів смачно хлюпнув по поверхні Дніпра і вібруючи опустився на дно.Вершинка creed хитнулась і вирівнявшись зупинилась. Два оберти - пауза, два оберти - пауза...проведення темпове, зависання приманки півтори секунди, чіткий відбій дна...стоп, корчик зупинив приманку в 20 метрах від човна, завис на гілці, покачування, плавно підіймаю приманку спінінгом вгору і в мить, коли відчуваю, що приманка перевалившись через гілку починає падати - плавно, але швидко опускаю спінінг на метр даючи приманці ковзнути на дно поміж гілок. Намагаюсь тримати падіння на контролі, на натягнутому шнурі. 


Судак досить хитрий хижак і не бажаючи виходити з під завалу, обов'язково атакує приманку, яка падає йому на голову в його схованці. Наприкінці падіння чіткий і різкий удар. Підсічка миттєво, з подальшою потяжкою спінінга максимально вверх і назад - щоб судак не встиг притиснути в дно і замотатися за корчі. Головне максимально затиснений фрикціон і сильна потяжка після підсікання. Судак вистромив писок поміж гілками і вже на другому підмотуванні вислизнув з корча. Далі справа техніки. Підняти на метр і можна не поспішати, нікуди не подінеться, якщо гарно просікся. Доводжу до човна, беру, красунчик. По 50 за збитий і далі працюємо. Товариш заряджає boozer від select і закидає під завал дерев де утворюється зворотня течія і часто буває присутньою щука. Глибина під 6 метрів, повільна течія, невеличкі гілочки на дні. Проведення класичне: два-три оберти, пауза. Зрідка підсмикування вершинкою спінінга. Але на жаль тиша. 


Третє закидання в точку і знову нічого...майже довівши приманку до човна отримує потужне клювання і Х1 загинає в бублик. Певно щука переслідувала ріпер і наважилась на атаку тоді, коли приманку почали швидко вимотувати.Спротив важкенької щуки яка влупила в парі метрах від човна досить потужний. Відібрала відразу метрів 5 шнура, намагалася вийти на свічку, побачивши підсак рвонула в глибину, але ні...з другого разу зайшла і затріпалась, обдавши всіх водою з Дніпра - освіжила. Приємна зубата, світлина і далі джигуємо. Рибалили до 13.30, далі стало спекотно і вирішили не смажитись на сонці. На двох близько 25 клювань. 


Спіймали щуку та 6 судаків, забрали три риби. Один зріз та два судачих сходи. Дніпро чудовий, вітер помірний, але після 12.00 клювання скінчились, летіло павутиння та обмотувало спінінги - "бабине літо" прийшло... Прикордонників не бачили, але місцями по маршруту нові знаки з'явились. Ось-ось стане холодніше і хижак активізується ще краще і тоді - ой... На цей раз прaцював комплектом: creed, okuma, шнур Х1, флюр v-plus 0.33, офсети 3/0-4/0 від select.


Поджигували в задоволення.

развернуть

Щучий день

Щучий день Фото №1

Туман злегка покрив водяну поверхню і швидко розійшовся. 

Лящ плавився і дельфінував по поверхні Дніпра в межах повздовжньої канави під берегом білорусів...прикордонники сьогодні не виходили на воду хоч раніше щодня були.

Перша точка під берегом сусідів - ямка, корчі, в межах розумного течія, 24 грами відстукує відмінно. 

Keitech: рожевий, натуралка, слива, болотний, шартрез в розмірі 3.6 дюйма на шарнірі - два судачки недомірки. Втопили і пішли під наш берег.

Канава з потужною течією, звалом, двома сходинками в березі і корчами де сидить не один десяток наших приманок. 

32-40 грамів стукають добре...додали в асортимент приманок Select: болотний, темну зелень, помаранчевий з білим, двокольорові - два клювання зі стягненням приманок - йдемо далі.

Коса під нашим берегом вийшла на поверхню сантиметріа на 20 банкою попід берегом і до середини русла майже - вода падає. 

Наступна точка: банка з нешироким проходом за якою тиха вода, легенька течія, глибини 3-5...дуже не судакове місце, хоч раніше клювали вони тут досить непогано, далі течія підсилюється, корчі частішають, обриви, груз від 16 до 32...перемінних маса. 

Додаєм яскраві двокольорові приманки до 14 см - на береговому звалі чітко стукає 20 грамів. Нерви як канати...повинен бути удар, повинен, переповзаю приманкою за допомогою Skyline один стовбур дерева, інший, приманка спокійно падає і...долітає до дна - тиша. Даю 3 секунди паузу і плавно роблю потяжку даючи приманці піднятися, проїхати юзом по гілці і ткнутися в грунт - в цю мить отримую чіткий удар, підсікаю, риба смикається і стрілою вилітає на поверхню - щука...блін. Беру рукою - кілушка, підсак не мажу...не хотів щуку. 

Товариш повторює закидання в точку, також робить пару підмоток і на черговому падінні удар...знову незрозумілі ривки, трусіння головою і відразу на поверхню - ще одна щука...не наша риба, але що вдіяти, судак кудись зник. По 50 за збитих, домашні смаколики і далі стукати приманками по дну.

Далі ще зріз флюра в мене і шнура в товариша. Зрізи при клюванні, відразу, в момент удару...різко і зухвало. 

Ставлю метал - півгодини тиша як у ванні, хитрі щупакабри не клюють. 

Знову зміщуємось проходячи старі та нові точки...знову джиг, рівномірка, посмикування, потяжки - тиша. 

Сонце припікає, помедитували і час додому. 

Із приємного - ніхто не заважав, навіть тральщиків не було і чудова природа - орлан білохвостий спостерігав з дерева за нами, качки свистіли крилами, бобер ледь не взяв човна на абордаж...відмінно поджигували.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!