Игорь Тихолаз

Украина, Киев
35 подписчиков
2480 / 0.51
Предпочитаемые сообщества:
gelexglobal,
Он с нами с 10.04.2008 г.

Увага, оголошується конкурсний набір риболовних гідів для роботи в престижному заміському комплексі Selfish Club!

Увага, оголошується конкурсний набір риболовних гідів для роботи в престижному заміському комплексі Selfish Club! Фото №1

Для посилення команди Риболовного сервісу Selfish Club ми шукаємо комунікабельних молодих людей, досвідчених рибалок, які мають хорошу практику і знання - і готові поділитися своїм досвідом з гостями клубу. Ви повинні бути активними, позитивними і розуміти, що таке справжня орієнтованість на клієнта та якісний сервіс, бути дружелюбними і розвиватися разом з усією командою!

Кількість вакансій обмежена, відбір пройде в кілька етапів. Робота цікава, стабільна і перспективна – на неї зможуть претендувати тільки професіонали своєї справи.


Що потрібно знати і вміти риболовному гіду Selfish Club?

Ми шукаємо універсалів, які добре ловлять і мирну, і хижу рибу. Потрібна стабільна практика і успіхи в лові риби як з берега, так і з човна. Якщо ви чогось не вмієте, або раніше мало практикували, - не страшно, вам нададуть можливість підтягтися і навчитися. Головне хотіти і намагатися, тоді все у вас вийде. Ми розраховуємо, що наш риболовний гід повинен весь час навчатися і розвиватися, осягати нові знання і отримувати відмінні навички в ловлі будь-якої риби. Але перш за все він повинен любити свою роботу і не просто радувати клієнтів хорошими уловами, а дарувати йому незабутні емоції від якісного обслуговування!

У клубі є два закритих озера, з проточною водою, де живуть осетри, коропи, щука та інші види риб. Ловля проводиться цілий рік з обладнаних вимосток з альтанками в світлий час доби, є все необхідне і кращі снасті. Взимку тимчасово перекривається клубний судноплавний канал, і в цю водойму запускається форель - її теж, допомогою гідів, ловлять гості з листопада по квітень.

З човнів, виключаючи час льодоставу, проводиться ловля на Дніпрі: судак, щука, сом, окунь (все, що є в Канівському в-ще). Гіду потрібні права судноводія, якщо їх немає - потрібно мати хоча б елементарні навички водіння плавзасобів, а також готовність пройти навчання і здати іспит.

На сайті https://selfish.ua ви можете побачити все детальніше - з яких човнів, як і що ловлять гіди.


Що є у роботодавця та які умови праці?

Комплекс працює вже 5 років, він до цих пір активно розвивається і по праву вважається одним з кращих не тільки в Україні, але і в Європі. Місцезнаходження с. Кийлів Бориспільського району Київської області (60 км від столиці). Є розвозка від метро Харківська, маршрутний транспорт ходить регулярно. Основний контингент відвідувачів клубу – VIP клієнтура, досить вибаглива аудиторія.

Офіційне працевлаштування. Зарплата складається з базової оплати і бонусної частини (залежить від кількості і якості обслуговування гостей, участі в командній роботі та особистих досягнень/активності). Забезпечується комплексне харчування і можливість проживання в готелі для персоналу під час робочих змін (вахта по 2-3-4 дня, для іногородніх зміна може бути збільшена). В середньому в місяць виходить близько 20 робочих днів. Шукаємо жителів Києва і передмістя, але можемо розглянути кандидатури з інших міст.

Як потрапити у відбір?

Для участі в конкурсі пропонуємо спочатку надіслати своє РЕЗЮМЕ з фотографією (!) і заповнену АНКЕТУ (зразок надано нижче) до 17 березня включно на електронну адресу dozvil@gmail.com. Після аналізу анкет і резюме – ми проведемо попередню телефонну співбесіду з кращими кандидатами. Далі відбудеться етап відео конференції – поспілкуємося по Viber або Skype. Ну і всіх, хто пройшов відбір після цих етапів, ми запросимо на приватну фінальну співбесіду з головним керівником та засновником Selfish Club.


Анкета

(скопіюйте ці питання в табличку, відповіді розташуйте в протилежному стовпці,

або просто почергово дайте відповіді на усі питання)


• Розкажіть про Ваш особистий риболовний досвід, як давно захоплюєтеся рибалкою?

• Скільки разів протягом року ви буваєте на рибалці? Де ловите частіше?

• Ваші кращі види / методи / сезони риболовлі?

• Ваші особисті досягнення, трофеї? (Вид, вага / довжина, місце і рік ловлі)

• Чи маєте якесь відношення до риболовного спорту?

• Ваше ставлення до екології та природокористування?

• Слідкуєте за новинками в рибній ловлі, новими снастями, аксесуарами, водомоторною технікою та пошуковим обладнанням?

• Опишіть Ваше вміння / бажання надавати послуги якісного сервісу (що вмієте добре чи не дуже - допомагати, радити, ділитися власним досвідом, наскільки ви хороший співрозмовник?).

• Хто може Вас порекомендувати, як хорошого фахівця в рибній ловлі? Залиште контакт цієї людини.

• Чи є водійські права та особистий автомобіль?

• Чи вмієте керувати човнами, чи є права на керування маломірним судном, маєте приватний плавзасіб?

развернуть

GALAXY Pilot P8-DIVE - професійна техніка для дайвінгу та підводних робіт

youtube.com

Про що думають мешканці підводного світу? Нам це не відомо. Але ми здогадуємось, про що думають підводники: їм потрібен GALAXY Pilot P8-DIVE – найкращий помічник кожного, хто професійно займається підводним плаванням!

GALAXY Pilot P8-DIVE – висококласний професійний RHIB, який спеціально спроектовано для застосування у дайвінгу та роботі під водою. Він оснащений усім необхідним для зручного та безпечного занурення у воду та виходу з неї, для проведення пошуково-рятувальних операцій, збору доказів та інших об’єктів на дні моря чи океану.

Човен зручний для зберігання та безпечного перевезення кисневих балонів та іншого обладнання, має надзвичайну остійність та маневреність на морських хвилях. Виняткова продуктивність та швидкість, вражаюча потужність та європейська якість виготовлення – це GALAXY!

Компанія «HICA», офіційний дистриб'ютор GALAXY у Франції, люб’язно надала це відео GELEX GLOBAL GROUP.

Замовити човни бренда GALA:

Департамент продажу (Україна)

+38 068 545-545-7

sales-UA@gelexglobal.com

Департамент продажу (Світ):

sales-WW@gelexglobal.com

+38 097 545-545-3

развернуть

Популяризація в Україні водних прогулянок, риболовлі, туризму та каякінгу

http://skipper.kiev.ua/

GELEX GLOBAL GROUP докладає усіх зусиль для популяризації в Україні водних прогулянок, риболовлі, туризму, каякінгу. Але ми цим займаємось не лише тому, що в асортименті нашої продукції є каяки, SUP дошки та човни. Ми щиро віримо у те, що це найкращий варіант активного відпочинку, рекреації, фізичної культури та збереження здоров'я людини. Для нас це не просто модне захоплення чи хобі, це стиль життя, яким ми живемо щодня - і запрошуємо долучитись кожного!

Дякуємо редакції журналу "Шкіпер", та експертам, які допомогли створити цей матеріал - Max Kovalenko та Mykhailo Petelytskyy, сподіваємось він буде не тільки цікавим для прочитання, але й стане поштовхом до дії для усіх, хто раніше цікавився каякінгом та відпочинком на воді, але не знав з чого почати!

развернуть

GELEX – новий бренд алюмінієвих човнів для риболовлі та активного відпочинку на воді

Всего 6 картинокGELEX Fishing – спеціалізовані човни з румпельним та дистанційним управлінням у розмірі 4.8 метра. Це човни для усіх, хто захоплюється риболовлею та полюванням, або займається цим професійно. Ергономіка та комплектація внутрішнього простору розробляється з врахуванням установки аераторів, додаткових рундуків під спінінги та зброю, ходових тентів, установки додаткового електрообладнання: ехолотів, електромоторів, додаткових акумуляторів тощо.


Ще один модельний ряд – GELEX Crossover. Це універсальні човни преміального класу довжиною 4.3 та 5.8 метра. У цій лінійці також запланована розробка моделей довжиною 4.8, 5.3 та 6.5 метра. В розробці цих моделей застосовуються лише найсучасніші технології та матеріали, ці човни максимально ергономічні, безпечні та зручні в користуванні.


Початок серійного виробництва та продажу перших човнів GELEX, в Україні та закордоном, заплановано на весну 2021 року. Дещо згодом ми надамо інформацію щодо ТТХ усіх моделей, цін та комплектацій.

развернуть

GELEX – алюмінієві човни для риболовлі та активного відпочинку на воді

GELEX – алюмінієві човни для риболовлі та активного відпочинку на воді Фото №7

Один з перспективних напрямків розвитку Gelex Global Group – виробництво алюмінієвих човнів торгової марки GELEX. Це човни для усіх, хто любить активний відпочинок на воді, а також для любителів риболовлі та полювання. Конструкторами та експериментальним виробництвом Gelex Global Group збудовані перші тестові моделі, які проходять зараз ходові випробування.


Алюмінієві човни GELEX мають не тільки оригінальний дизайн, але й хороші швидкісні характеристики, остійність, швидкий вихід в режим глісування, маневреність та керованість. GELEX ергономічні, безпечні та зручні в користуванні, у виробництві човнів застосовуються лише найсучасніші технології та матеріали.

Початок серійного виробництва, та продажу перших моделей човнів GELEX в Україні та закордоном, заплановано на весну 2021 року.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!