Игорь Тихолаз

Украина, Киев
35 подписчиков
2440 / 0.54
Предпочитаемые сообщества:
zonachaes, tackletest, actions,
Он с нами с 10.04.2008 г.

Відкриття навігації в 2019 році

Друзі, інформую ще про один цікавий документ - Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2019 році (Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України).

Цей документ врегульовує відкриття проходу через шлюзи між водосховищами, і його закриття цього року (можуть бути змінені дати з огляду на метереологічну ситуацію).

Власне я не бачу тут заборони навігації на самих водних об'єктах, мова лише про "... дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах" - і далі йде перелік шлюзових споруд, самих пропускних шлюзів. Адже водосховище не може вважатися спорудою? Такого уточнення в наказі нема.

Однак, український чиновник людина хитра, безбоязна, а подекуди цинічна та корупційна, тому хто його зна як інспектора будуть трактувати цей документ. Хоча я особисто в цьому наказі бачу користь для нас рибалок лише одну - коли ми можемо за потреби користуватись шлюзами для переходів.

Тому по плесу Канівськогота та Київського водосховищ ми можемо вільно пересуватись і рибалити на своїх човнах до 29 березня. За виключенням зимувальних ям, не забуваємо про це.  


 

развернуть

Увага, наказ про нерестову заборону 2019! (Київ та область)

 

Наказ про весняну заборону в Київській обл. та м. Київ


29 березня - 6 червня 2019 року


Каяки, водні карти та SUP дошки!

 

Кому роботу? Цікаву, перспективну, позитивну і на свіжому повітрі? Мінус тільки один - сезонність. Однак хороших працівників будемо мотивувати і заохочувати роботою в штаті протягом всього року!

.......................
Шукаю для роботи в Selfish Club (з травня по жовтень) двох інструкторів для супроводу водно-розважальних послуг - прогулянки на каяках, водних картах та SUP дошках!

По суті працювати напружено доведеться у вихідні (пт-сб-нд) та святкові дні, у будень - чергування на базі. Оплата договірна, середньозважена.


Базові вимоги - вміння добре плавати, приємний зовнішній вигляд, вміння працювати в сфері послуг, комунікативність та вік до 35-40 років.

Рибацький досвід мати не обов'язково, але буде перевагою. Також перевагою будуть знання іноземних мов та аналогічний досвід на попередньому місці роботи. Решті - навчимо!


Пишіть у приват, надсилайте стандартне резюме на адресу dozvil@gmail.com (з фото обов'язково!).

развернуть

Конкурс: триває відбір риболовних гідів

Друзі, оголошується додатковий конкурсний відбір риболовних гідів для роботи у рекреаційному комплексі Selfish Club. В цьому році ми знову розширюємось, відкриваються нові локації та сервісні послуги, тому є нові вакансії.

Шанс отримати цікаву та перспективну роботу, яка для нас усіх є ще й улюбленим хобі, доволі високий!

Клуб розташовано неподалік Києва (с. Кийлів, Бориспільський район), в ньому надаються високоякісні послуги сфери відпочинку, насамперед – рибалка.

Маємо більше десяти одиниць сучасної водомоторної техніки, внутрішнє трофейне «Осетрове» озеро, водні карти, каяки, прогулянкове судно. А в цьому році додамо ще й прокат SUP дощок.

Також в цьому році буде введено в експлуатацію ще одне озеро з коропом та щукою – «Дзеркальне», з листопада по травень є трофейна форелева рибалка. 

Робота цікава, перспективна, добре оплачувана. На посаду риболовного гіда можуть претендувати тільки кращі з кращих. Графік роботи вахтовий (20-21 робочий день на місяць), клуб забезпечує комфортне проживання, спецодяг та харчування на час вахти.

Ми шукаємо комунікабельних молодих людей, які мають хороший риболовний досвід, знання і практичні навички, якими готові ділитися з гостями нашого клубу.

Перевагою буде:

- свій автомобіль (оскільки клуб знаходиться за містом),

- вміння керувати водомоторною технікою та наявність відповідних прав/посвідчень;

- знання іноземних мов і досвід роботи у сфері обслуговування.

Для участі в конкурсі прошу надсилати своє резюме стандартного зразку (обовязково з фотографією та контактними даними), а також заповнену анкету (зразок надано нижче) на електронну адресу dozvil@gmail.com. Після аналізу анкет і резюме ми запросимо відібрані кандидатури на співбесіду.

Конкурс триватиме у кілька етапів, протягом яких ми відберемо по декілька чоловік - які стануть до роботи у березні, квітні та травні. Поспішайте, кількість вільних вакансій обмежена.

Анкета

(скопіюйте питання в табличку, відповіді розташуйте у протилежному стовпчику, а документ відправляйте за вказаною вище електронною адресою).

 1. Розкажіть про Ваш особистий риболовний досвід, скільки часу ви займаєтеся риболовлею взагалі?
 2. Скільки разів протягом року ви буваєте на рибалці?
 3. Ваші улюблені види/методи/сезони риболовлі? У чому ви досягли майстерності?
 4. Ваші особисті досягнення, трофеї? (вид, вага/довжина, місце і рік вилову).
 5. Ви берете участь у спортивних змаганнях? Якщо так, то в професійних або аматорських? Де перемагали і що завойовували (коротко)?
 6. Ваше ставлення до екології та природокористування, браконьєрства та дотримання «Правил любительського рибальства».
 7. Чи знайомі Ви з новітніми технологіями в рибній ловлі, новими снастями, аксесуарами, водомоторною технікою, методами лову, чи стежите за новинками? Якщо так, то звідки берете цю інформацію і як використовуєте?
 8. Опишіть Ваше вміння/бажання надавати послуги високоякісного сервісу (допомагати, радити, консультувати, ділитися власним досвідом з гостями нашого клубу).
 9. Хто може Вас порекомендувати, як фахівця в рибній ловлі?
 10. Чи є водійські права і власне авто?
 11. Чи є права на керування маломірним судном, приватний плавзасіб?
 1. Вкажіть мінімальний рівень зарплати, з якого ви готові розпочати співпрацю з нашим клубом.
развернуть

Рибпатруль - у Viber, Telegram та WhatsApp!

Ще одна хороша новина!

Відтепер Рибоохоронний патруль Київщини буде приймати інформацію про порушення у сфері охорони водних біоресурсів, також за допомогою мессенджерів - Viber, Telegram та WhatsApp! 

Інформацію про виявлені порушення можна надсилати у вигляді координат на карті, а також фото-відео матеріали.

Це в рази пришвидшить ідентифікацію місця та обставин правопорушення, а також дасть змогу більш оперативно відреагувати на повідомлення!

Побачили, що сітки хтось ставить або знімає? Посилайте повідомлення з координатами прямо патрульним!

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!