Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Был вчера на Днестре в районе Пыжовки. Кроме 3-х дорожок выловленых непосильным трудом, не попалось больше ничего.....
 
Цитата
Ось я виймав в прошлому році з дністровських окуняк,скажу так в притоках менш інфікований окунь,в самому Дністрі більш інфікований....Цей хроб гине при температурі 50градусів по Цельсію або у розчині(не памятаю відсоткової рамки) солі за три доби можеш вивішувати і нічого не боятись,...щёлкать неперещёлкать =))..Колись ще в щуці находив на сантиметрів 6 в районі хребта. В дністровських окунях найбільш частіше зустрічається біля плавників в брюшній полості,рідше в хребетній частині...Дивишся на них,вроді здорова риба,а вона трохи того))))

Я ещё заметил,что чем больше окунь то более вероятней присутствие  этих паразитов.По крайней мере у меня в этом году летом так было.Из 500-ста штук зараза была в четырёх самых больших,повылазили и здохли после засолки.
П.С.Значить надо коптить или на тараньку,ну или можно как Саша срезать филе и просматривать что бы пожарить.
 
Цитата
Из 500-ста штук зараза была в четырёх самых больших
ИМХО можно сделать вывод что в окуне который вылупился после паводков паразитов нету!
 
Так точно, Андре!
А ще діфілоботріозу не страшна термічна обробка --> 21 день у соляному розчині.
 
Вчора були в Соколі окунь добре брав, а Судак повний ноль.
 
Цитата
Вчора були в Соколі окунь добре брав, а Судак повний ноль.

А размер окуня радует или как?
 
Цитата
А размер окуня радует или как?
Размір радуе, але хтілося судачка :lodka::schuka:
 
Цитата
Ось я виймав в прошлому році з дністровських окуняк,скажу так в притоках менш інфікований окунь,в самому Дністрі більш інфікований....Цей хроб гине при температурі 50градусів по Цельсію або у розчині(не памятаю відсоткової рамки) солі за три доби можеш вивішувати і нічого не боятись,...щёлкать неперещёлкать =))..Колись ще в щуці находив на сантиметрів 6 в районі хребта. В дністровських окунях найбільш частіше зустрічається біля плавників в брюшній полості,рідше в хребетній частині...Дивишся на них,вроді здорова риба,а вона трохи того))))

       А поверхневий огляд нічого не дасть.
Ось:
1. http://www.infectology.ru/nosology/p...othriosis.aspx
2. http://www.eurolab.ua/encyclopedia/trip/1400/
Реальне фото, зроблене моїм напарником, модератором рибалемо.орг.уа: нэрвних просым удалыцца
Потрібно окуня ретельно проглядати. Я з окуня знімаю філе, тому тушку та шкіру проглядаю на світло (добре видно). Але цього року мені хробак попався один раз. Та й то не на спін, а з порізаного екрана. Він був вже який напівдохлий. От і купуйте потім на базарі рибу!
Ось тут трішки написано. Та й на нашому форумі десь зустрічав...
       
           
Дякую за інформацію, тепер блін буду всю рибу переглядати від хвоста до голови, щось я раніше над цим не замислювався, а зараз капець, чесно кажучи "жутковато" стало!
 
Цитата
Так точно, Андре!
А ще діфілоботріозу не страшна термічна обробка --> 21 день у соляному розчині.

Ще не зустрічалася така шняга(поки що) шоб її не було страшно по пузу автогеном,бредятіна...Алекс 21 один день це салямі...ніколи не бачив шоб діфілоботріозний хроб 2 дні протримався в окуню(під час засолки) хоча б 2 сутки і він на дні миски в состоянії цисти... і не грузи людей,це все фігня!
 
"Гермафродитный членик содержит множество округлых семенников,  семявыносящий проток открывается на брюшной поверхности, вблизи  переднего края, циррус заключен в мышечный мешок - бурсу. Яичник у  заднего края, двулопастной формы. Прямая трубка влагалища тянется по  средней линии членика и открывается рядом с мужским половым отверстием.  Желточники находятся в боковых полях члеников. Петли трубчатой матки  концентрируются в центре членика, матка открывается по его средней  линии. У лентеца наблюдается самооплодотворение каждого членика,  перекрестное оплодотворение двух члеников одной особи или разных. Матка у  D. latum незамкнутая, яйца по мере созревания в матке постоянно  выходят в просвет кишечника и с содержимым кишечника выделяются наружу.  При наличии одной особи в сутки выделяется свыше двух миллионов яиц."

Я в панике от этого дофига хитрого жидомасона,это сколько же надо было в мавзолее то просидеть,что бы такое выдавить!...Налейте...!!!
 
Яка ще в червяка матка? Яке влагаліще? :bj:
В набагато вищих тварин її немає.

Хтось чув реальні випадки зараження? Ну там заразився сусід/кум/кіт/etc... Чи ці черви в нас живуть а ми просто не помічаємо?
Бо якось дивно виходить, -- вся риба заражена, а ми тараньку їмо непонятно де куплену і зловлену, сиру рибу невідомого походження теж купуємо і всі здорові.

P. S.
Але апетит у мене завжди поганий. Піду шукати сірникову коробку...
 
Цитата
Яка ще в червяка матка? Яке влагаліще? :bj:
В набагато вищих тварин її немає.

Хтось чув реальні випадки зараження? Ну там заразився сусід/кум/кіт/etc... Чи ці черви в нас живуть а ми просто не помічаємо?
Бо якось дивно виходить, -- вся риба заражена, а ми тараньку їмо непонятно де куплену і зловлену, сиру рибу невідомого походження теж купуємо і всі здорові.

P. S.
Але апетит у мене завжди поганий. Піду шукати сірникову коробку...
Знаю где хорошо анализы делают , но дорого.:ap:
 
Цитата
P. S.
Але апетит у мене завжди поганий. Піду шукати сірникову коробку...
ДА ти і худий нівроку, мож глисти:bj:
 
Цитата
А поверхневий огляд нічого не дасть.
Ось:
1. http://www.infectology.ru/nosology/p...othriosis.aspx
2. http://www.eurolab.ua/encyclopedia/trip/1400/
Реальне фото, зроблене моїм напарником, модератором рибалемо.орг.уа: нэрвних просым удалыцца
Потрібно окуня ретельно проглядати. Я з окуня знімаю філе, тому тушку та шкіру проглядаю на світло (добре видно). Але цього року мені хробак попався один раз. Та й то не на спін, а з порізаного екрана. Він був вже який напівдохлий. От і купуйте потім на базарі рибу!
Ось тут трішки написано. Та й на нашому форумі десь зустрічав...


Дякую за інформацію, тепер блін буду всю рибу переглядати від хвоста до голови, щось я раніше над цим не замислювався, а зараз капець, чесно кажучи "жутковато" стало!

Ігорьок, я так розумію, це був перший ваш з Іваном виїзд на Дністер, і останній. Він теж налякався паразитів.
Р.S. Ловіть бичків!
 
Ще раз повторюю, ніхто ще не помер від цього, ну принаймні серед моїх знайомих )))))) Але неприємно. До речі я минулого року також солив окуня, то можу сказати що не всі хробаки вилазять на 2-3 день. Деякі залишаються в рибі. Але видовище звисаючого 5-сантиметрового хробака з тараньки апетиту не додає аж ніяк. Та й цього року зараження дуже рідкі хоча окуня в рази більше проти минулого року. Я як і Андре схиляюся до думки про вплив повеней на масову появу інвазивних особин.
 
Цитата
Ігорьок, я так розумію, це був перший ваш з Іваном виїзд на Дністер, і останній. Він теж налякався паразитів.
Р.S. Ловіть бичків!

Да виїзд перший, але думаю що не останій, мені сподобалось, рибу всю оглянув як неможна краще, нічого не знайшов. Приніс на роботу товаришу який з таким стикався і тому вже другий рік на Дністер за окунем не їзде, він переглянув рибу і сказав в заключення що дійсно в ній нічого нема, так що прислухалась напевно до нас матінка природа!
 
Доречі бички це теж хижа риба як всім відомо, і харчується теж різними видами рачків! Хтось перевіряв їх ?
 
Цитата
Доречі бички це теж хижа риба як всім відомо, і харчується теж різними видами рачків! Хтось перевіряв їх ?

Санітарно Єпідеміологічна Станція.вул СВОБОДИ 4А м.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ,.Після кулінарної обробки-мона споживати.Жареха-В"ялена-Юшка.ПриЇхали-перевірили.Постійно.з Дністер.
 
Паразити зустрічаються в судаку, окуню, щуці. В бичку не дивився, сома не ловив:ap: Замітив таку тенденцію- чим ближче до греблі тим більше в рибі паразитів.
 
Цитата
чим ближче до греблі тим більше в рибі паразитів.
Во! во! точно подмечено у нас тоже.
(по крайней мере ,я так заметил),что в Куражине ,Рудковцах и Устя Сокол,Слобода  намного больше паразитов чем по середине.
 
Цитата
Во! во! точно подмечено у нас тоже.
(по крайней мере ,я так заметил),что в Куражине ,Рудковцах и Устя Сокол,Слобода  намного больше паразитов чем по середине.

:be: Шось я не доганяю... Якщо в річці Дністер, біля перелічиних населених пунктів, зустрічаються в рибі паразити, а це біля 100 км. по воді... То ДЕ ж знаходиться та середина де меньше паразитів??? Нижче Рудковець чи вище Сокола?
 
Мене також зацікавило це питання. А то ж як кажуть не знаєш в які крайнощі впадати - вибирай золоту середину. Якщо прикинути по всій протяжності Дністра, то середина буде якраз в районі Новодністровської греблі, а можливо навіть і дещо нижче.
 
Цитата
:be: Шось я не доганяю... Якщо в річці Дністер, біля перелічиних населених пунктів, зустрічаються в рибі паразити, а це біля 100 км. по воді... То ДЕ ж знаходиться та середина де меньше паразитів??? Нижче Рудковець чи вище Сокола?

Колодиевка ,Старая Ушица,Пыжовка,Рогизна и.т.д
 
В Пижовці саме більше паразитів! (особисте дослідження)
 
Цитата
В Пижовці саме більше паразитів! (особисте дослідження)

В том и этом году там отлавливался по полной,и заметил,что даже в плотве меньше стало солитёра.:ao::bf::ds:
 
Що там чути про Дністер, куда можна поїхати потягати судачка и окуня?
 
Цитата
Що там чути про Дністер, куда можна поїхати потягати судачка и окуня?
Їдь на Бакоту. Окуня там зараз луплять непогано. Під монастирем на скалах судак прокльовує.
 
Чекаю на звіт про експедиційну вилазку в "окуньовий рай"
 
Цитата
Чекаю на звіт про експедиційну вилазку в "окуньовий рай"

У меня вот такой улов.Но не все отловились хорошо.
 
Цитата
У меня вот такой улов.Но не все отловились хорошо.

А де були????
 
Цитата
Чекаю на звіт про експедиційну вилазку в "окуньовий рай"
Окунь сьогодні був дуже прошений.В мене всього 32шт,але я ,як новачок у спінінгу,тим не переймаюсь.Зате Слава vchumuchuk показав справжній майстерклас.
 
Цитата
А де були????
Dnister river.Rogisna-city.:wink:
 
Цитата
Чекаю на звіт про експедиційну вилазку в "окуньовий рай"
Як на мене, то з"їздили круто. Чого варта тільки поїздка туди! Проблеми з орієнтацією у нас почалися з самого початку, -- майже три оберти на кругу в Дунаївцях. На під"їзді до цільового села половина екіпажу почала клястися що це не може бути та дорога, аргументуючи це тим що по ній не дійти до завітного магазину.
Повернушви назад ми прибули у якесь село і почали шукати під"їзд до річки. Поблукавши по полям і городам, все здалося "якимось не таким" і ми повернулися в село щоб все обдумати і оглядітися. Довго думати нам не прийшлося, -- одразу з"явився дядько на машині, якого ми зупинили і почали випитувати дорогу далі. Мужик зрозумів що тут щось не те і запитав куди нам треба, а потім і порадував нас, сказавши що ми зараз в Калачківцях :) Подякувавши Богам за те що цей дядя проснувся зранку і взагалі народився ми вже більше не блукали і без проблем приїхали в назначену точку.
Десь до часу в мене окунь клював доволі не погано. Ловив я на міношку від Strike Pro (нажаль модель не можу знайти). Окунь стояв вже не в траві (як минулого разу), а подалі і поглибше. Піднімався і починав цікавитися на доволі агресивному твічі, але брати наважувався  вже під берегом, на значних паузах і вялих ривках приманки. Мені тоді здавалося що я попав в окуневий рай, на таку цікаву ловлю окуня я попав вперше. Я ловив окуня коли з 100 проводок витягуєш 95 рибин, але то набридає через пів години. Тут ж окунь піднімався і починав цікавитися приманкою переважно на доволі агресивному твічі, але брати її не наважувався. І потім вже йшла серія пауз та вялих рухів приманки, після яких окунь не витримував і атакував. Шкода тільки одне, самих більших окунів я, як правило, не витягував: вони майже завжди заводили в траву. А гачки були дуже маленькі та з м"якої сталі.
Після обіду кльов дещо погіршав, хоча покльовував цілий день. Вечірнього всплеску активності риби ми так і не побачили. Нічого окрім окуня нікому не влітало.

Окрім рибалки теж сумно не було. Таких рибацьких байок я давно не чув :bj:

Приємно було познайомитися з новими форумчанами, дякую за компанію. Дякую також Візарду, за те що показав нам цікаві місця на Дністрі.

P. S.
З Кльового фото.
 
Слава ну ти даєш:ai:, я думав що після дибюту твоєї мінохи у Волочиському районі, на ній як мінімум уже стоять Овнери:do:

Цитата
Окунь стояв вже не в траві (як минулого разу), а подалі і поглибше.

а чому ніхто не здогадався зробити дроп - шот або відвідний, я впевнений окуні його б рвали як тузік....
 
Славчик, я дуже радий, що вам запало те місце і вже вдруге вас порадувало уловом. А ще шкодую, що вчора до вас не приєднався. Був там сьогодні зі своїми і відсм****в по повній. Кажуть з ночі почала падати вода і в результаті у мене аж 4 окуні. Товариші трішки більше зловили але це зовсім не те, на що розраховували. Щоправда одним з них був зловлений екземпляр грам на 600-700. Покльовка та виважування відбувалося у мене на очах.
Риби під берегом взагалі не спостерігалося. Навіть зальотні бидлоаквалангісти зі своїми пукалками це констатували.
Ще одне спотереження зробив - в усіх виловлених окунів вже є ікра... Скоро нерест ;)

Дімчик, сьогодні я ізгалявся вже як міг. Кількість змонтованих мною різноманітних оснасток приблизно дорівнювала кількості американських штатів (це я про аналогію із техасом та кароліною ;)
Не хотів він брати, ну хоч ти плач. Три окуні мною були виловлені на Кейтеч на дуже довгій паузі (бере гад ніби карась кукурузу), а ще один виловив на м'ясо "брата". Хотів половити бичка, а витягнув окуня. Тобто навіть бичок не хотів ласувати свіжиною.
 
Цитата
Слава ну ти даєш:ai:, я думав що після дибюту твоєї мінохи у Волочиському районі, на ній як мінімум уже стоять Овнери:do:



а чому ніхто не здогадався зробити дроп - шот або відвідний, я впевнений окуні його б рвали як тузік....
Всё было сделано и опробовано,а точнеё сказать снасточка с отводным  поводком у меня лежала в ящике.Но результат был такой же,а может быть и хуже.Окуня я лично ловил в активном поиске и с активным твичем с паузами в 1-3 секунды.С одного места с трудом брал 1-2 штук(в тот раз без проблем брал 8) ,редко где проскакивало 5.А на отводном поводке паузы окунь просто просил по больше и активного поика уже не получалось соответственно  и пришлось перейти на обычную снасть.
P.S
Я тоже жду поэмы Серёги.
И спасибо всем за компанию.
 
Цитата
Десь до часу в мене окунь клював доволі не погано. Ловив я на міношку від Strike Pro (нажаль модель не можу знайти).
Я помогу :).у меня просто тоже есть такой только он остался в щучей коробке.
http://fishtime.com.ua/shop/UID_483.html
 
Цитата
Я помогу :).у меня просто тоже есть такой только он остался в щучей коробке.
http://fishtime.com.ua/shop/UID_483.html

Та ну Сера, у Славика совсем не такой воб,даже серия не такая.
 
Цитата
Слава ну ти даєш:ai:, я думав що після дибюту твоєї мінохи у Волочиському районі, на ній як мінімум уже стоять Овнери:do:
Та я знаю, я деколи тормоз.

Цитата

а чому ніхто не здогадався зробити дроп - шот або відвідний, я впевнений окуні його б рвали як тузік....
Я пробував дропшот, заради інтереса. На дропшот я ніколи не ловив і поки в цю ловлю не в"їхав. На відео надивився і начитався, -- ніби просто. А на воді не все так легко виявилося. Подропшотив я хвилин 5-10, а оскільки спец. груза в мене не було то я прив'язав сквозну оливку. Її бігом обрізало на ракушках :(
За час експериментів я отримав одну покльовку і бачив як окунь гриз грузило при перестановці :an:

Цитата
Я помогу :).у меня просто тоже есть такой только он остался в щучей коробке.
http://fishtime.com.ua/shop/UID_483.html
Нажіль не він. Мідж в мене теж є.

Найбільше схожий ось цей: http://voblery.com.ua/catalog/sp-012.html
Здається це точно він.
Хоча цей теж підходить, якщо не враховувати глибину занурення.
http://voblery.com.ua/catalog/jl-132.html
В мене SP варіант, але з карабіном він в мене повільно тоне.
 
В суботу теж трохи половив окуня на Дністрі.
 
в субботу был на Днестре,с.Грушевцы(с вашей стороны с.Рогозна,только чуть выше по течению)!Ловился окунь неплохо утром ,ловилась как с лодки так и с берега,с лодки правда попадались чуть крупнее ,клёв был до 10-30,а потом как обрезало,попадались одиночные случаи поимки

 
Вчора були в Субичі брав окунь не дуже, треба було  виманювати його з водорослей.
 
Вот накатал.
Много писать не могу ,горло болит :ap:.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7786/
 
Тож на днях побували на Дністрі.... щодо погоди: деякі особистості (не буду називати хто:am:) відітєлі видивились в інтернеті що вітер має бути 2 м/с, тобто комфортний для рибалки..... але коли ми приїхали, іще по темному.... почуми падазрітЄльний накат волни на берегову лінію.... Кароче кажучи по дню волна оказалась в пояс і вже з барашками,:dr: плавати було досить ексрімально і весело.... один із членів екіпажу весь час кричав мені "не жени, я без спасжилєта"....:be::bj: на берег лодка причалювала з повним кілем води... Фотати було не реально, хоча декілька фоток, коли вітер стихав все ж таки вдалось зробити..... Тепер щодо риби..... Ну тут ситуація не краща ніж з погодою: окуня мало, хоча в нього і не впирались, так хвилин 15-20.... нормально лише почав прокльовувати ближче до сутінок... судак був капризний але не занадто, десяток поїхали додому, всі інші, прозрачні, топились...  з позитива - по совЄту знайомих, відкрили для себе два робочих кольори та моделі різіни. на фото з рибою хто ДУЖЕ хоче, може роздивитись... отаке.... Але не дивлячись на скуднєнький улов, гарна компанія завжди компенсує це з лихвою.....:az::dk:
Зи. Для себе давно помітив, якщо кататись з одними і тими ж веселими рибацюгами, то не тільки отримаєш гарний відпочинок, але і плавсрєдства і вся снаряга розкладається максимум за хвилин 20, так як кожен чітко знає своє діло і ні в кого не виникає лишніх питань, тіпа "А що мені робити?"....
 
Піпєц, Санька а ти кльовий "жаббер". Так Стецюка зафотошопити! ;)
 
Цитата
Піпєц, Санька а ти кльовий "жаббер". Так Стецюка зафотошопити! ;)
Ай , а я думал Саня поплавок тэстирует.:ap:
 
Там ніякої "фотожопи":bf: . То Стецюк з "толкача:du:" заводив нам лодку ....:ap:
 
Цитата
Піпєц, Санька а ти кльовий "жаббер". Так Стецюка зафотошопити! ;)

Да який з мене "джаббер"... сам хотів було Стецю спочатку крикнути "не мочи желЄта", але потім згдав, що цього разу він не в моєму вдягнутий)))))):ap:
Зи. Паскудно троха з уловами на Дністрі тепер (не з окунем).... яку неділю інфа від рибаків з різних кінців звивистого русла Дністра - і вся не найкраща... якщо вже матьорі дЯдьки не ловлять, то що казати нам, простим смЄртним))))):ar:
 
Зи. Паскудно троха з уловами на Дністрі тепер (не з окунем).... яку неділю інфа від рибаків з різних кінців звивистого русла Дністра - і вся не найкраща... якщо вже матьорі дЯдьки не ловлять, то що казати нам, простим смЄртним))))):ar:[/QUOTE]

Але ситуація така не у всіх. Недавно підпливав до промислових бракон"єрів, з уловом в них нормально, десь мішок судака, багато ляща і всякої мирної риби. Може в тому причина такого поганого кльову... Скоро взагалі небуде що ловити... Дуже багато бракон"єрів, ніхто їх не контролює...:aq:
 
Цитата
Зи. Паскудно троха з уловами на Дністрі тепер (не з окунем).... яку неділю інфа від рибаків з різних кінців звивистого русла Дністра - і вся не найкраща... якщо вже матьорі дЯдьки не ловлять, то що казати нам, простим смЄртним))))):ar:

Але ситуація така не у всіх. Недавно підпливав до промислових бракон"єрів, з уловом в них нормально, десь мішок судака, багато ляща і всякої мирної риби. Може в тому причина такого поганого кльову... Скоро взагалі небуде що ловити... Дуже багато бракон"єрів, ніхто їх не контролює...:aq:[/QUOTE]

Да нє, не кипятись ти так... діло зовсім не в мілких бракошах зі своїми тряпками...... риба є, ехо її малює... брати те, що ми їй даємо вона не хоче...... ось в чому проблема....... Я колись пробував описати цю проблему в своєму блозі..... суть в тому, що ми на справді не маємо проблеми в нехваті рибного поголів'я, в нас проблема в тому, що ми не можемо спровокувати хижака на атаку запропонованої нами приманки! Ось де дійсно проблема, справа в тому, що обьєкт нашої охоти, кожен день бачить таке багате розмаїття усяких приманок, що його важко зараз чимось здивувати, залишається лише проводка, адже лише вона є індивідуальною у кожного.... ось вам і результат покльовок))))):wink: і ключ до розгадки.....
Ну а поки перегляньте одинбложокі дайте оцінку...
 
Хочемо поїхати в Сокіл поганяти окуня и судака, хтось був там цими днями варто їхати туди ?
 
Цитата
Хочемо поїхати в Сокіл поганяти окуня и судака, хтось був там цими днями варто їхати туди ?
Тут недавно мужики были в Субиче, набомбили малость!!!
 
Цитата
Тут недавно мужики были в Субиче, набомбили малость!!!
В Субич можна але там дуже погана дорога ми минулого тижня туди їздили.
 
Цитата
В Субич можна але там дуже погана дорога ми минулого тижня туди їздили.

дорога там отвратительная.Только что приехали с Рогозной у меня 2 кг окуня(24шт),у Димы по больше .Жду результата.
 
Цитата
дорога там отвратительная.Только что приехали с Рогозной у меня 2 кг окуня(24шт),у Димы по больше .Жду результата.

То гарний окунець виходить))):bf:
 
Цитата
дорога там отвратительная.Только что приехали с Рогозной у меня 2 кг окуня(24шт),у Димы по больше .Жду результата.
Туди їхати тільки Нивою,ми краще поїдемо в Сокіл там і дорога лучше і немає стільки сеток як в Субичі .
 
Цитата
То гарний окунець виходить))):bf:

окуня хорошие, даже проскакивали очень даже не плохие.
 
Сереж, це вже після вихідних там були?
Артур, а як справа із проколами на Соколі? Минулого року місцеві балувалися шурупчиками всякими гвіздочками. Товариш двічі пробивався. Одного разу відразу 3 колеса. Та й ще декілька повідомлень про такі випадки були.
 
http://strikepro.ru/images/catalog/colors/MG-014F/A010.jpg Сьогодні цей дядя(приблизно такий самий) робив шорох по повній)))...при масі 2.9 грама)))
 
Цитата
Сереж, це вже після вихідних там були?
Артур, а як справа із проколами на Соколі? Минулого року місцеві балувалися шурупчиками всякими гвіздочками. Товариш двічі пробивався. Одного разу відразу 3 колеса. Та й ще декілька повідомлень про такі випадки були.
Не в нас такого ще небуло слава Богу, таким людям що таке роблять ці шурупи кудись закрутити. але знаеш минулого разу в ваз 2108 був поцарапаний весь бампер ми ще думали що то корови що там пасуться.
 
Там місцеві браки таким чином мстяться рибалкам за порізані екрани і сітки.
 
Цитата
Там місцеві браки таким чином мстяться рибалкам за порізані екрани і сітки.
Треба наверно брати свого четвероногого друга.
 
Це кого? Сусіда на костилях, того що колись в міліції робив? )))))))
 
У меня когда то в Рогизной  зимой, днём с машины сняли всё , что можно было, даже оплётку с руля + документы.
Оставил тип записку , мол положите 500 грн. под дерево и завтра забирайте свои докуметы. Заявили в милицию, что бы востановить можно было.
А мы ему под деревом, вместо денег, оставили свой номер телефона.Тип на следующий день перезвонил на телефон с определителем со своего домашнего :ap:.И переназначил место,время и цену.
На следующий день  в милиции нам всё вернули.
Правда в Каменец ехать пришлось.
А на парнишку ещё несколько заяв лежало от зимних рыбаков с того же места.
Приехали на рыбалку и заработали столько гимороя из за Рогизненского хулигана.
А вы говорите колёса :ap:.
 
Цитата
Сереж, це вже після вихідних там були?
Да Саша,вчера решили ещё съездить.Фанаты!!!!!!шо тут скажешь.
 
Цитата
Треба наверно брати свого четвероногого друга.
А перші 3 шо не при ділах??)))))))))))

Цитата
Оставил тип записку , мол положите 500 грн.
У нас такие тоже есть, ток по хитрее, с левых телефонов звонят
 
Сьогодні був в Субічі. В принципі все стандартно, в уловах по пару кг окуня на душу, в залежності від прикладених зусиль.
Попався судачок-недомірок, жерешок, голавлик і бичок. Таке собі спінінгове асорті :)
 
Цитата
Сьогодні був в Субічі. В принципі все стандартно, в уловах по пару кг окуня на душу, в залежності від прикладених зусиль.
Попався судачок-недомірок, жерешок, голавлик і бичок. Таке собі спінінгове асорті :)
Знову працював магічний воблерок?
 
Bonus,як тобі в пріват отписатись? З тобою звязку немає..отпиши плз!
 
Цитата
Bonus,як тобі в пріват отписатись? З тобою звязку немає..отпиши плз!
Дивись "лічку".
 
Цитата
Знову працював магічний воблерок?
Біла риба була зловлена на нього. А окуні брали на всяке. Розловив також Pantoon 21 Cheerful. Правда в мене він в "фольговому" кольорі, певне в таку сонячну погоду темніший був би краще. Хоча на воблери мені ловити сподобалося більше :)
 
результатом вчерашней рыбалки 58 шт окуней(3,950кг)сильный ветер мешал обычному джигованию ,потому всё словлено на отводной поводок
 
Цитата
результатом вчерашней рыбалки 58 шт окуней(3,950кг)сильный ветер мешал обычному джигованию ,потому всё словлено на отводной поводок


Так чуваки, пишу ( випивший ) Вам розкажіть а бо напищіть  в лічку на що зара кидаетиьься  окунь в рогізнвй або в субичу!???
 
Цитата
Так чуваки, пишу ( випивший ) Вам розкажіть а бо напищіть  в лічку на що зара кидаетиьься  окунь в рогізнвй або в субичу!???
Были в воскресенье! С утра брал на белые, прозрачные с блестками, ближе к обеду на медовые, черные, в принципе, брал на любой цвет, желательно найменшего размера!!! С утра брал нагло, выходы на поверхность, после рассвета ближе ко дну, в кропивке. Достоен будет внимания монтаж: грузик снизу, два-три отводных поводка сверху.
 
Цитата
Были в воскресенье! С утра брал на белые, прозрачные с блестками, ближе к обеду на медовые, черные, в принципе, брал на любой цвет, желательно найменшего размера!!! С утра брал нагло, выходы на поверхность, после рассвета ближе ко дну, в кропивке. Достоен будет внимания монтаж: грузик снизу, два-три отводных поводка сверху.
Да я тоже впевнився що з відвідними поводками окунь набагато краще бере.
 
Цитата
Так чуваки, пишу ( випивший ) Вам розкажіть а бо напищіть в лічку на що зара кидаетиьься окунь в рогізнвй або в субичу!???
Цитата
Были в воскресенье! С утра брал на белые, прозрачные с блестками, ближе к обеду на медовые, черные, в принципе, брал на любой цвет, желательно найменшего размера!!! С утра брал нагло, выходы на поверхность, после рассвета ближе ко дну, в кропивке. Достоен будет внимания монтаж: грузик снизу, два-три отводных поводка сверху.
Так точно всё и происходило,только ещё один цвет работал очень хорошо салатовый с блёсками
 
Цитата
Были в воскресенье! С утра брал на белые, прозрачные с блестками, ближе к обеду на медовые, черные, в принципе, брал на любой цвет, желательно найменшего размера!!! С утра брал нагло, выходы на поверхность, после рассвета ближе ко дну, в кропивке. Достоен будет внимания монтаж: грузик снизу, два-три отводных поводка сверху.

Цитата
Да я тоже впевнився що з відвідними поводками окунь набагато краще бере.

Цитата
Так точно всё и происходило,только ещё один цвет работал очень хорошо салатовый с блёсками

Усім дякую за відповідь!
 
Цитата
Были в воскресенье! С утра брал на белые, прозрачные с блестками, ближе к обеду на медовые, черные, в принципе, брал на любой цвет, желательно найменшего размера!!! С утра брал нагло, выходы на поверхность, после рассвета ближе ко дну, в кропивке. Достоен будет внимания монтаж: грузик снизу, два-три отводных поводка сверху.

В субботу брал на любой цвет и размер ..... не всегда засекался , но 1 проводка = 3-4 поклёвки :be:
 
А що чути про ловлю кокуня в Колодіївці
 
Цитата
А що чути про ловлю кокуня в Колодіївці

Shift + 7  якщо шо, то це питання) (сорі не втримався)
 
Завтра хочем поїхати поганяти окуня ще вагаємось куди їхати в Калачківці чи Колодіївку може хтось був там недавно ,куди краще поїхати?
 
В Анадоли. Були там?
 
Так точно!
В цю неділю кльов ще був таким, що "забудєш про всьо на свєтє" як каже мій товариш ;)
 
Цитата
Так точно!

Саша ,а что слышно...судака морозцы трохи разрухали??И как сейчас ведёт себя окунь?Тоже хотел бы на окунька матнуться.....очень понравилась рыбалочка.
 
Вопрос касается больше Каменецких форумчан, как обстоят дела с р. Днестр???
Хочется последний раз по открытой воде половить окунька, есть ли смысл ехать???
 
Цитата
Так точно!
В цю неділю кльов ще був таким, що "забудєш про всьо на свєтє" як каже мій товариш ;)
Ну что же, попытаем счастья завтра!!!
 
можило сьогодні був на днісрі відпишіться як обстановка

1 балл - Безграмотное написание сообщений (месяц на исправление).
 
Цитата
можило сьогодні був на днісрі відпишіться як обстановка

Писать не обучен?Или печатаеш ногой?
Сорри за оффтоп,не удержался:aq:
 
Цитата
можило сьогодні був на днісрі відпишіться як обстановка
Прочитай по трезвяни шо ты написал.
 
Ульянов-Ленін казав ділитися і я поділюся фотками, які мені вчора скинули на телефон.
Ось такі монстрики водяться в Дністрі:


Відразу упереджую назріваючі питання. Риба впольована не на аматорську снасть - промисловий лов. Вага - 39,5 кг. Виловлений минулого року.
 
Хлопці сьогодні були на Бакоті, якшо коротко, то відсоса.......:by: ну.... короче ОП...:be: Бліна шо ж то робити, збираємось на четвер рванути, мож в кого є яка інфа???:dk:
 
Цитата
Хлопці сьогодні були на Бакоті, якшо коротко, то відсоса.......:by: ну.... короче ОП...:be: Бліна шо ж то робити, збираємось на четвер рванути, мож в кого є яка інфа???:dk:
В субботу окунь на джиг брал крайне не охотно, в отвес немного лучше. В некоторых  случаях, при ловле в отвес, наблюдали стаи не менее 30 шт игнорирующие  приманку, просто стояли кругом, тупо возле приманки!!! В воскресенье знакомые были на Бакоте, ловили только на живца, по слухам возле водозабора Гораевки проскакивала щука и судачок, но это только слухи!!!
 
Цитата
В субботу окунь на джиг брал крайне не охотно, в отвес немного лучше. В некоторых  случаях, при ловле в отвес, наблюдали стаи не менее 30 шт игнорирующие  приманку, просто стояли кругом, тупо возле приманки!!! В воскресенье знакомые были на Бакоте, ловили только на живца, по слухам возле водозабора Гораевки проскакивала щука и судачок, но это только слухи!!!

А результат ловли в субботу можно озвучить?
 
Цитата
А результат ловли в субботу можно озвучить?
Около 15 шт за весь день.
 
Цитата
Около 15 шт за весь день.

15 штук полукилушных:eek::eek::eek::du::bj:
А я уже больше месяца небыл на рыбалке и руки уже както покручивает и глаз начял косится в сторону зимнего ящика но я ещо держусь!!!:du::du::du:
 
Цитата
15 штук полукилушных:eek::eek::eek::du::bj:
Твои б слова, да и господу в уши!!! Грам по сто, не более!!!
 
Цитата
Твои б слова, да и господу в уши!!! Грам по сто, не более!!!

Да...это мягко сказать пролёт.Тем более,что я так понял ловля велась с лодки.
 
Цитата
Хлопці сьогодні були на Бакоті, якшо коротко, то відсоса.......:by: ну.... короче ОП...:be: Бліна шо ж то робити, збираємось на четвер рванути, мож в кого є яка інфа???:dk:

Вчора були в Березівці. З останніх шести виїздів(три з них на Бакоту), це найрезультативніший. Окунь брав цілий день, притому, що ми зранку втратили багато часу із-за технічних проблем. Стояли на одному місці, так що мотор можна було і не брати.
 
Цитата
В субботу окунь на джиг брал крайне не охотно, в отвес немного лучше. В некоторых  случаях, при ловле в отвес, наблюдали стаи не менее 30 шт игнорирующие  приманку, просто стояли кругом, тупо возле приманки!!! В воскресенье знакомые были на Бакоте, ловили только на живца, по слухам возле водозабора Гораевки проскакивала щука и судачок, но это только слухи!!!

Цитата
Вчора були в Березівці. З останніх шести виїздів(три з них на Бакоту), це найрезультативніший. Окунь брав цілий день, притому, що ми зранку втратили багато часу із-за технічних проблем. Стояли на одному місці, так що мотор можна було і не брати.
Дякую, мужики..:dk:. Але не цікавить мене окунь,:be: хотілось би почути шо десь риба клює :schuka: :))):bk:
 
Цитата
15 штук полуЛитровых
Цитата

Твои б слова, да и господу в уши!!! Грам по сто, не более!!!
Цитата
Дякую, мужики... Але не цікавить мене окунь,
Саня 15 по 100 це уже пох де і шо ловити:bj:Змінив пів слова, а зміст то як змінився...
 
Андрюха не провокуй - МИ НЕ П"ЄМ !!!  Я після "Дачі" ше толком не оговтався ...
 
Цитата
Вчора були в Березівці. З останніх шести виїздів(три з них на Бакоту), це найрезультативніший. Окунь брав цілий день, притому, що ми зранку втратили багато часу із-за технічних проблем. Стояли на одному місці, так що мотор можна було і не брати.

A в Березiвцi можна пiдiхати до води чи треба йти
 
Можна і до води
 
Сьогодні був у с. Субич. Результат 20-25 окушків досить прийстойного розміру:fish:
Брав під скалами, проводка з глубини до скали. Покльовка відбувалась на глубині 15-20 метрів, з першого  разу сідав на гак, працювали мікроджигові твістерочки кровяного кольору!!!:bf:
 
Хочем поiхати в недiлю в Березiвку на окунька що чути бере чи нi, чи варто поiхати кудись в друге мiсце.
 
Цитата
Хочем поiхати в недiлю в Березiвку на окунька що чути бере чи нi, чи варто поiхати кудись в друге мiсце.

Так вам же далековато буде з Кам"янця, є ж і поближче місця не погані!
 
Анадоли, наприклад ;)
 
i де цi мiсця
 
Цитата
i де цi мiсця

Було би цікаво побачити те місце. Але, все ж таки, враховуючи брак час на пошуки нових місць, поїдемо завтра в Березівку. Одне, що стримує, -це посилення вітру.
 
Цитата
Було би цікаво побачити те місце. Але, все ж таки, враховуючи брак час на пошуки нових місць, поїдемо завтра в Березівку. Одне, що стримує, -це посилення вітру.
А ви проїжаєте Березівку чи їдете через село
 
Цитата
А ви проїжаєте Березівку чи їдете через село

0671329166
 
Цитата
А ви проїжаєте Березівку чи їдете через село

Повз Березівку.Село залишається з лівої сторони.Фактично це Лоївський(Пижівський залив)
 
Цитата
Повз Березівку.Село залишається з лівої сторони.Фактично це Лоївський(Пижівський залив)
Ну ми теж туди вперше,а як там дорога можна підїхати до самої води.
 
Ну,что!!!!!Хвастайтесь ,что там и где, и по сколько!!!!
 
Цитата
Ну,что!!!!!Хвастайтесь ,что там и где, и по сколько!!!!

Пижівський залив по окуню знову відпрацював сьогодні чудово.
 
Цитата
Пижівський залив по окуню знову відпрацював сьогодні чудово.

НЕвірю)) де фото!
 
Цитата
НЕвірю)) де фото!

Димыч подверждаю окунь клевал  отлично........  А фотографироваться толком и не было времени..
 
Цитата
Димыч подверждаю окунь клевал  отлично........  А фотографироваться толком и не было времени..

та я в шутку, просто фотки хотел увидеть))
знакомый был в воскресение на Бакоте, результат - 3 кокуня:ap:
 
Цитата
та я в шутку, просто фотки хотел увидеть))
знакомый был в воскресение на Бакоте, результат - 3 кокуня:ap:

Мне больше понравился бычок !!! А окунь так себе ,но я на Днестре редкий гость  .... Так что могу оценивать как любитель. Особенно порадовала погода   короче день удался.А фотки были бы очень кстати но увы.......... К тому же познакомился с новыми рыбацюгами и с утра когда Олег (рибачок7) сказал :о Сандро с форума  я был приятно удивлён . Мир тесен..........................
 
Цитата
Мне больше понравился бычок !!! А окунь так себе ,но я на Днестре редкий гость  .... Так что могу оценивать как любитель. Особенно порадовала погода   короче день удался.А фотки были бы очень кстати но увы..........
Да бичок ловився супер, а окунь був прошений.
 
Цитата
Да бичок ловився супер, а окунь був прошений.

Я би не погодився, що він був прошений. Улов не важив, але кг 7-8 в загальному вийшло.
 
Цитата
Я би не погодився, що він був прошений. Улов не важив, але кг 7-8 в загальному вийшло.
Ми наверно не попали на то місце, приїхали ще було темно спускалися через ліс по дуже крутому схилу.
 
Цитата
Ми наверно не попали на то місце, приїхали ще було темно спускалися через ліс по дуже крутому схилу.

На якому авто?
 
Червона ВАЗ 2108
 
Цитата
Червона ВАЗ 2108

Мабуть в те місце. Синю Хонду бачили?
 
Цитата
Мабуть в те місце. Синю Хонду бачили?
Ні небачили були тільки рибаки месні.
 
Наконец махнул на Днестр, последний раз раз был в апреле) Ездил с ночёвкой, попал на шторм вчера, чуть не сдуло, ловил в основном на микроджиг - клёв отменный! без трофейного правда, самый крупный полкило. Домой привёз 14 кг окуня, это без съеденного на месте и отпущенного. 1е фото улов за утро 28го, 2е за сегодняшнее. Еще попался аццки здоровенный бычок, раньше и не видел таких.

пысы  местный дядька со спином и поклёвки не видел по-ходу, всё на меня смотрел и диву дивовался, ловить уметь надо))
 
Зачет! 5+
А бычка я на резинку еще крупнее ловил:al:
 
Цитата
Домой привёз 14 кг окуня, это без съеденного на месте и отпущенного.
Да буде вам відомо, шановний містер Тюлькін, що на одну людину лімітом є 3 кг риби за добу.
Я розумію, що то сорний окунь і ліміт на нього може й не справедливий, але ж не 14 кг!!!
Майте Бога в животі, тим більше що це можуть читати діти.
 
Вітаю, але перепитаю
Цитата
...самый крупный полкило
він є на фото?
 
Цитата
Вітаю, але перепитаю  він є на фото?

нету, когда фоткал он уже солился)
 
Цитата
Наконец махнул на Днестр, последний раз раз был в апреле) Ездил с ночёвкой, попал на шторм вчера, чуть не сдуло, ловил в основном на микроджиг - клёв отменный! без трофейного правда, самый крупный полкило. Домой привёз 14 кг окуня, это без съеденного на месте и отпущенного. 1е фото улов за утро 28го, 2е за сегодняшнее. Еще попался аццки здоровенный бычок, раньше и не видел таких.

пысы  местный дядька со спином и поклёвки не видел по-ходу, всё на меня смотрел и диву дивовался, ловить уметь надо))

А где были??
 
В недiлю знову iдемо в Березiвку.
 
А мої зібралися в неділю на Анадоли! Кажуть там непогано бере ;)
 
Цитата
А мої зібралися в неділю на Анадоли! Кажуть там непогано бере ;)

А ты куда собрался???
 
Сегодня ради интереса промерял в картах протяжённость, нашего Днестровского водохранилища,так честно говоря прозрел 140 км.,это от Новоднестровска до Хотына. Это ж   сколько миллионов тон воды.А иногда за один день бывало сбрасывают и по 10-30см.....блин я в шоке с пропускной системой днестровской дамбы.
 
Цитата
А ты куда собрался???

Я на подушку і під одіяло :ar:
 
Цитата
Я на подушку і під одіяло :ar:

В воскресенье?
 
Цитата
А иногда за один день бывало сбрасывают и по 10-30см.....блин я в шоке с пропускной системой днестровской дамбы.
Скільки ж це халявної електроенергії, яку нам же продають (чи продавли) дорожче ніж полякам.

Цитата
Я на подушку і під одіяло :ar:
Хворієш?
 
Да - ОРЗ (Очєнь Рєзко Зав'язав) )))
 
Зав'язав з рибалкою? :ai:
То ти там виздоровлюй скоріше, а то пропустиш залишки рідкої води :ds:
 
Цитата
А мої зібралися в неділю на Анадоли! Кажуть там непогано бере ;)

і що там в Анадолах може б ми туди рвонули а то намили малька що до весни хвати.
 
vchumuchuk, дякую - вже три тижні як в зав'язці. Єдина розвага це слідкувати за сезоном розпродажу на Кабеласі (так гади і не викидають на знижки те, чого я хочу) і рубатися на компі в РР3

ARTYRIO12021985, кльов кажуть як на чорних камнях ;)
 
Сьогодні знайомі були в Калачківцях 15 кг окуня на трьох ,ловили на відвідний поводок на малька .
 
Щойно повернувся із Дністра. Зранку окунь клював дуже обережно, злегка тикаючи мордою приманку, а потім розійшовся як завжди. Порадувало те що він був реально крупніший ніж на попередніх виїздах, -- медіана десь 100 гр.
Три чоловіки ловили різними снастями: мікроджиг, мінохи та живець. Результати приблизно однакові.

Цитата
Сьогодні знайомі були в Калачківцях 15 кг окуня на трьох ,ловили на відвідний поводок на малька .
На притоці чи на Дністрі?
 
Цитата
Щойно повернувся із Дністра. Зранку окунь клював дуже обережно, злегка тикаючи мордою приманку, а потім розійшовся як завжди. Порадувало те що він був реально крупніший ніж на попередніх виїздах, -- медіана десь 100 гр.
Три чоловіки ловили різними снастями: мікроджиг, мінохи та живець. Результати приблизно однакові.


На притоці чи на Дністрі?
На притоці,а ви де були якщо не секрет.
 
Цитата
На притоці,а ви де були якщо не секрет.
Ми в Субічі.
 
"https://www.rybalka.com/forum/member.php?u=13093"
Цитата

Три чоловіки ловили різними снастями: мікроджиг, мінохи та живець. Результати приблизно однакові.

А на які глибині ловили, що можна було мінохи використовувати, чи мінохи якісь цікавенькі?
 
Цитата

А на які глибині ловили, що можна було мінохи використовувати, чи мінохи якісь цікавенькі?
Окунь і досі стояв під берегом, часом було навіть видно його косячки. В основному він звичайно стояв глибше (2-3м я думаю), але з радістю піднімався на воблер.
Я ловив на Swing Minnow (Strike Pro) та Cheerful (Pontoon 21). Хотів спробувати щось більш глибоководне але зажав 100грн.
 
На уокера кидався наче це не зима а літо!!!!
 
теж нещодавно був на Дністрі, шукали судачка, однак він нас продінамив.....
тому відривались по кокуню, зачетних не було, брав стандарт справно але не на все, баланс і седобка в почеті)))

сьогодні відвідали малі ріки Хмельничинни, рибалка "вдалась")))
 
Якщо гес воду не скидає то течії немає. Плюс ехолот.
 
Цитата
Біля гесу є набагато більші 50 м глибини. Може ехолот бреше, але мотузка якорна ні.
Мотузка чисто вертикально опущена? На неї ніякого впливу течія не має?)
 
Біля гесу є набагато більші 50 м глибини. Може ехолот бреше, але мотузка якорна ні.
 
на Бакоті було 56 ,при нормальному рівні, приблизно напроти монастиря і метрів 500 від берега.
 
А мы вот так на выходные съездили.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7947/
 
На водосховищі максимум глибини близько 55 м. і це близько плотини.
Скидання води проходить в періоди пікового навантаження, а ГЕС ці піки згладжує. Як правило пікові навантаження з ранку і ввечері, тому і скидають воду не за раз, бо не вигідно.
 
Товарищи есть какаято инфа по Исаковцах ,что ловится и как заезд??????
 
Сьогодні був на бакоті, район лаг. Чайковского. Взяв 30 хвостів. Погода супер. Зранку кільця замерзали але це тільки задавало запалу щоб виманити того окуня. Брав припаскудно, ніби нюхав того твістерочка а не полював на нього, але якщо вже сідав на гак то вже сідав - жодного сходу (ого- правда?).
Мабуть сезон по Дністру з лодки поки що закрив, лодку дуже тяжко було складати, мороз + лід на тій же лодці!!!
 
Я на берег знакомый приду босиком,
Поприветствую вербы и воду;
Милый Днестр – в тебя я с рожденья влюблён!
И в любимую сердцем природу…(с)

...Я уже не могу дождаться, когда ж это я в этом году выпрусь на тебя мой любимый Днестр(зимний), на тофомобиле с знакомоприятной компахой, выпью по 150 граммофф и понеслись поиски полосатых :dn: :ag:
 
Вот несколько дней на Днестре провёл, были в трёх местах, ловил только хищника, в первый день щука сошла на самом берегу неплохая - совсем не ожидал там) окунь вяло, но брал, очень много сходов, ну и пистолет попался один. Вот такого красавца взял окушка, рекорд у меня! позже блог попробую накатать.
 
в воскресенье еду на Днестр в  Березовку на хишника, есть 2-3 места звонить 050 436 48 36 Виталий!
 
Цитата
в воскресенье еду на Днестр в Березовку на хишника, есть 2-3 места звонить 050 436 48 36 Виталий!
По прогнозу в суботу і неділю мороз.
 
а шо ему сделается  - льда думаю не будет
 
Головне з собою вазиліну чи силіконового спрею набрати, щоб снасть не так льодом покривалася.
 
спасибо за совет, учту!
 
Слав, а вазЕліну для чого :eek:
 
Цитата
Слав, а вазЕліну для чого :eek:
Just For Fun, якщо не клюватиме :bj:
Якщо серйозно, то багато хто на формах пише що змащує шнур вазеліновим маслом. Як мінімум плюс у тому що його можна серед ночі купити в аптеці.
 
Уявляю ситуацію. Десь під ранок... Година третя... Чергова цілодобова аптека... Завалює п'ять матьорих мужиків в уніформі і купують ***надцять банок вазеліну! :do:

PS
На мостах через Збруч і Жванчик в районі Жванцю вже з тиждень валять окуня в отвєс... :al:
 
Уявляю ситуацію. Десь під ранок... Година третя... Чергова цілодобова  аптека... Завалює п'ять матьорих мужиків в уніформі і купують ***надцять  банок вазеліну! :do:

Шок був в продавця
 
Цитата
Уявляю ситуацію. Десь під ранок... Година третя... Чергова цілодобова аптека... Завалює п'ять матьорих мужиків в уніформі і купують ***надцять банок вазеліну!
:bj::bj::bj:
 
Цитата
нет ли в тех окресностях зимовальных ям?
Да, что - то тут не чисто.......:av:
 
Цитата
Боюсь что лодка вам уже не нужна, лед.
Ну вообще-то собираемся в середине или конце марта всё зависит от того как будет с погодой и лёд сойти должен, у меня катер не на воздушной подушке.
Цитата
Да, что - то тут не чисто.......
Поэтому и спрашивал по поводу ям,  потому как с этим у нас всё правильно.
 
Цитата
Уявляю ситуацію. Десь під ранок... Година третя... Чергова цілодобова аптека... Завалює п'ять матьорих мужиків в уніформі і купують ***надцять банок вазеліну! :do:

PS
На мостах через Збруч і Жванчик в районі Жванцю вже з тиждень валять окуня в отвєс... :al:

Ночь, улица, фонарь, аптека ... Я покупаю вазелин! Со мной стоят есчо  два чека, - Армянин и Грузин!!!
 
надо будет так и сделать -  потом расскажу реакцию )))
 
Цитата
утром и вечером проводится сброс воды с водохранилища потому и падает  
потому что разница в притоке и сбросе. на данный момент приток больше чем сброс.
Кому интересно http://dpbuvr.gov.ua/ Сайт Днестровско-Прутского БУВР (можно смотреть гидрологическую ситуацию по р. Прут, Сирет, Днестр и водохранилищу и нетолько)

Це я розумію, не зрозуміло чому не скидають одним об'ємом, за 1 раз. А протягом 2 годин разів зо 5.
 
утром и вечером проводится сброс воды с водохранилища потому и падает  
Цитата
рівеь води починає скакати
потому что разница в притоке и сбросе. на данный момент приток больше чем сброс.
Кому интересно http://dpbuvr.gov.ua/ Сайт Днестровско-Прутского БУВР (можно смотреть гидрологическую ситуацию по р. Прут, Сирет, Днестр и водохранилищу и нетолько)
 
Цитата
Максимальна глибина водосховища, згідно карт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, близько 130 метрів.
Интересно! В каком месте отмечена такая глубина? )))
 
Цитата
Интересно! В каком месте отмечена такая глубина? )))

Навпроти Рудковець, під Вашим берегом. І є багато місць де глибина в районі 90-100 метрів, точно не скажу, бо карту бачив років 2 тому в них на станції, але те, що 54 м - це не максимум, і є в 2 раза більші глибини - це факт
 
Цитата
Навпроти Рудковець, під Вашим берегом. І є багато місць де глибина в районі 90-100 метрів, точно не скажу, бо карту бачив років 2 тому в них на станції, але те, що 54 м - це не максимум, і є в 2 раза більші глибини - це факт
Я бы не брался так утверждать! В районе Рудковец  я неоднократно ходил с эхо! нет там таких глубин.
нормальный уровень водохранилища 120 мБс (метров балтийской системы)! то есть 120 м от среднего уровня Балтийского моря. 54 м глубины было именно от 120 отметки. Такой расчет был еще до полного заполнения водохранилища после постройки ГЕС. если взять в расчет постепенное заиливание водохранилища то глубина стала итого меньше.
Если смотреть на цифру в 130 м (как вы утверждаете) то это на 10 м меньше чем  уровень моря)))
И поскольку моя работа непосредственно связана с р. Днестр и Днестровским водохранилищем то могу предположить что  ГУ ДСНС Украини в Хмельницкой области обладают неправильными данными.
 
Цитата
Я бы не брался так утверждать! В районе Рудковец  я неоднократно ходил с эхо! нет там таких глубин.
нормальный уровень водохранилища 120 мБс (метров балтийской системы)! то есть 120 м от среднего уровня Балтийского моря. 54 м глубины было именно от 120 отметки. Такой расчет был еще до полного заполнения водохранилища после постройки ГЕС. если взять в расчет постепенное заиливание водохранилища то глубина стала итого меньше.
Если смотреть на цифру в 130 м (как вы утверждаете) то это на 10 м меньше чем  уровень моря)))
И поскольку моя работа непосредственно связана с р. Днестр и Днестровским водохранилищем то могу предположить что  ГУ ДСНС Украини в Хмельницкой области обладают неправильными данными.

Що по карті бачив на власні очі тей написав, стверджувати не берусь - сам не міряв. Раз маєте відношення до водосховище, то до Вас питання, чисто по рибалці, але залежне від ГЕС: рибачу я в затоці Дністра, ранком з 6:00 і десь до 8:00, саме в пік кльову, рівеь води починає скакати то вверх, то вниз, і так за 2 години разів 5 - то вверх, то знову назад. Риба в шоці. Рибалка зіпсована. Поясніть чому так?
 
Цитата
Відповідно до паспорту довжина Дністровського водосховища  сягає – 194 км.( це  приблизно адміністративні межі с. Рухотин Чернівецька обл.)
А ось  Вам шановні інші показники:
Дністровська ГЕС1 – руслового типу. На ГЕС встановлено шість гідроагрегатів потужністю по 117 тис.кВт. Сумарна потужність станції – 702 тис.км

нормальний підпірний рівень – 120,0 мБс;
форсований рівень – 125,0 мБс;
рівень мертвого об’єму -102,5 мБс;
повний об’єм – 3,0 млрд. м3;
корисний об’єм – 2,0 млрд. м3;
площа дзеркала – 142 км2;
максимальна глибина – 54 м.

Максимальна глибина водосховища, згідно карт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, близько 130 метрів.
 
Відповідно до паспорту довжина Дністровського водосховища  сягає – 194 км.( це  приблизно адміністративні межі с. Рухотин Чернівецька обл.)
А ось  Вам шановні інші показники:
Дністровська ГЕС1 – руслового типу. На ГЕС встановлено шість гідроагрегатів потужністю по 117 тис.кВт. Сумарна потужність станції – 702 тис.км

нормальний підпірний рівень – 120,0 мБс;
форсований рівень – 125,0 мБс;
рівень мертвого об’єму -102,5 мБс;
повний об’єм – 3,0 млрд. м3;
корисний об’єм – 2,0 млрд. м3;
площа дзеркала – 142 км2;
максимальна глибина – 54 м.
 
Продавщица :eek::eek::eek:
 
Сокол,Слобода,Калачковцы(Студеница),Глыбовка(Калюс) 100 проц лед,  Бакота-гуляет волна(сегодня в обед)
 
Граждане!!!!Помогите узнать ситуацию по наличию льда на Днестре.Если кто то что то знает то буду очень благодарен.
 
Цитата
Да мы с рыбинспекции,пробиваем как Вы соблюдаете закон.:ap:Шоб бензин не жечь зря:bj::bj::bj:
Проверяльщиков у нас и своих с  головой.:be:А на рыбалку вэл кам.Днестр в наших краях-красавец.
 
Цитата
Сокол,Слобода,Калачковцы(Студеница),Глыбовка(Калюс) 100 проц лед,  Бакота-гуляет волна(сегодня в обед)

В пыжовке наверное тоже волна
 
Цитата
Граждане!!!!Помогите узнать ситуацию по наличию льда на Днестре.Если кто то что то знает то буду очень благодарен.


Ушица 6-8 см
 
Не,мы весной,как токо лёд сойдёт.Самое время по судаку.Вообще не только Бакота интересует.Не знаем не хрена.Просто в гугле посмотрели,много народу там фоток по наснимало.Наверно не зря.А какие ещё места интересные есть на Днестровском водохранилище.Мы тоже на Днестре ловим,только намного ниже,Дубосарское водохранилище.Последнее время невозможно стало ловить,сетки задолбали.Свободно продаются на ранках за "три копейки"И инспекция в доле с браками.Мы боролись,делали рейды.Пока государство не сделает закон по запрету продаж сетей и уголовной ответственности,как у вас, толку не будет.
 
Цитата
Не,мы весной,как токо лёд сойдёт.Самое время по судаку.Вообще не только Бакота интересует.Не знаем не хрена.Просто в гугле посмотрели,много народу там фоток по наснимало.Наверно не зря.А какие ещё места интересные есть на Днестровском водохранилище.Мы тоже на Днестре ловим,только намного ниже,Дубосарское водохранилище.Последнее время невозможно стало ловить,сетки задолбали.Свободно продаются на ранках за "три копейки"И инспекция в доле с браками.Мы боролись,делали рейды.Пока государство не сделает закон по запрету продаж сетей и уголовной ответственности,как у вас, толку не будет.

Весной походу нельзя,а глубину самую большую нашли 53 метра:bf:
 
Цитата
Не,мы весной,как токо лёд сойдёт.Самое время по судаку.Вообще не только Бакота интересует.Не знаем не хрена.Просто в гугле посмотрели,много народу там фоток по наснимало.Наверно не зря.А какие ещё места интересные есть на Днестровском водохранилище.Мы тоже на Днестре ловим,только намного ниже,Дубосарское водохранилище.Последнее время невозможно стало ловить,сетки задолбали.Свободно продаются на ранках за "три копейки"И инспекция в доле с браками.Мы боролись,делали рейды.Пока государство не сделает закон по запрету продаж сетей и уголовной ответственности,как у вас, толку не будет.
На Бакоте зимовальная яма,до и в период нерестового периода  ловля запрещена!
 
Цитата
На Бакоте зимовальная яма,до и в период нерестового периода ловля запрещена!


А вообще там по закону вроде нельзя ловит,там  заповедник. Цитата из закона,- Любительский и спортивный лов рыбы и водных  беспозвоночных для личных нужд разрешается всем гражданам Украины,  иностранцам, а также лицам без гражданства во всех водоемах Украины, за  исключением вылова в водоемах природно-заповедного фонда.А когда там можно ловить?Где начинается и заканчивается заповедник?
 
Там не заповедник,а заказник,это разные вещи,рыбу ловить разрешается. Но кроме зимовальных ям,нерестового периода,есть такие деятельные организации как артели,которые занимаются пром выловом"браконьерством",вот на этих участках,где они орудуют,простому рыболову ловля тоже запрещена!Вот тутhttps://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=20448 есть указаные учаски где можно рыбачить простому рыболову,насколько я правильно понимаю до периода нереста.
 
Цитата
На Бакоте зимовальная яма,до и в период нерестового периода  ловля запрещена!
Я перепрошую, але звідки інформація що там зимувальна яма, в переліку ям Бакота наче ж не згадується?


blackmars, ловити ніби можна кругом окрім: зимувальних ям в, зимовий період, також великі обмеження в нерестовий період.
Але на Дністрі головна проблема не у тому. Головною проблемою є те що з майже 100% ймовірністю ви приїдете до річки влітку і просто не знайдете тихого місця де можна нормально відпочити. Кругом шумно і людей більше ніж у нас в центрі міста. Майте це на увазі.
 
Цитата
Я перепрошую, але звідки інформація що там зимувальна яма, в переліку ям Бакота наче ж не згадується?
" - Акватория от впадения р. Студеница в Днестровское водохранилище до водозабора с. Гораевка;"Река Студеница выше,с.Гораевка ниже!
 
Привет всем форумчанам.
Мы такие-же как и вы завернутые на рыбалке вот вместе с
blackmars,  собрались порыбачить в ваших водах, хочу спросить где лучше в районе с. Днестровка можно спустить лодку на прицепе, буду признателен за несколько вариантов. Заранее спасибо.
 
Думаем ещё остановиться у села Кормань, нет ли в тех окресностях зимовальных ям?
 
Цитата
Думаем ещё остановиться у села Кормань, нет ли в тех окресностях зимовальных ям?
Немного информации о запрете: https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=152&page=632
Правда на украинском языке!!!
 
Цитата
Да, что - то тут не чисто.......:av:
Да мы с рыбинспекции,пробиваем как Вы соблюдаете закон.:ap:Шоб бензин не жечь зря:bj::bj::bj:
 
По поводу зимовальных ям в Черновицкой обл. смотри http://chrubooxorona.ucoz.ru/publ/normativno_pravovi_akti/nakaz_pro_zimuvalni_jami/2-1-0-9
Боюсь что лодка вам уже не нужна, лед.
 
Цитата
Проверяльщиков у нас и своих с  головой.:be:А на рыбалку вэл кам.Днестр в наших краях-красавец.
Только жаль рыбы нет!
 
Цитата
Только жаль рыбы нет!

Как говорил генерал в "Особености национальной рыбалки":
Рыба есть,ловить нада уметь:al:
 
Цитата
Только жаль рыбы нет!
Так и у нас её нет - по этому и к вам собрались :du: :lodka:
 
blackmars,  Ничего нельзя доверить - взял и спалил облаву на браков  :de:  по весне :mnogo_lodka:
 
Цитата
Рыба есть,ловить нада уметь
Этот парень (Толян):ds:, точно умеет ловить....
 
Цитата
взял и спалил облаву на браков по весне
А что рыбинспекция зимует?:dj:
 
Зимует :az: сказал тоже, у неё по моему вечная спячка :dj: :cj: :dj: :cj: :dj: :cj:
 
Раскажите кто где был и что видел!
 
Только что приехали с Днестра,были в Куражине.Подъезд нормальный.Окунь клевал целый день и на всё,я упирался в балансир и блесну.Размер окуня не сильно радовал глаз,но тем не менее скучать не приходилось.Короче на копчение и тараньку словил не мало.
 
Цитата
Только что приехали с Днестра,были в Куражине.Подъезд нормальный.Окунь клевал целый день и на всё,я упирался в балансир и блесну.Размер окуня не сильно радовал глаз,но тем не менее скучать не приходилось.Короче на копчение и тараньку словил не мало.
Я так понял  больше в Куражин не едем.:al:
Целый день про Вас думал. Руки чесались :ap:.
На щуку нужно ехать , оттепель приближается.
Как там на Днестре ?
 
Цитата
Я так понял  больше в Куражин не едем.:al:
Целый день про Вас думал. Руки чесались :ap:.
На щуку нужно ехать , оттепель приближается.
Как там на Днестре ?

На Днестре мороз давил не детский.
Погодка действительно щучья,да и окуня мне в тараньке до пасхи хватит:bj::bj:
 
Всем добрый день. Кто подскажет ситуацию по Днестру? ( наличие льда и рыбалки )
 
Лучше бы энти проверяльщики браконьеров ловили,а не у законопослушных спиннингистов проверяли документы.
Места у Вас супер какие красивые,поэтому и хотим приехать. Ведь рыбалка,это не только лов рыбы,а отдых душой и телом.Свистните,когда лёд вскроется?:bf:


Цитата
Проверяльщиков у нас и своих с  головой.:be:А на рыбалку вэл кам.Днестр в наших краях-красавец.
 
Только что приехали с Днестра,были в Шебутинцах.Машину оставили в селе и пешком шагали до места ловли(где то 1.5-2 км)Но туда нормалёк а назад минут 30 тёпали под горбик не хилый.Ловилась не очень крупная  плотва, и нормальный окунь целый день.Кстати окунь по крупнее чем в Куражине. Набомбили все.У меня где то было около 30 плотвичек и из них 13 как правило самых больших были с солитёром(пришлось выкинуть).И тогда назрел вопрос зачем она мне вообще нужна была?что бы выбросить?Лучше упирался бы в окуня!!Вышли на лёд нормально хотя очень много воды и промоин,а вот выходить пришлось акуратно(один из местных нырнул по пояс)
 
Цитата
Вышли на лёд нормально хотя очень много воды и промоин,а вот выходить пришлось акуратно(один из местных нырнул по пояс)
Походу скоро Днестр вскроется, какая толщина льда??
 
Цитата
Походу скоро Днестр вскроется, какая толщина льда??

лёд в  разных местах разный от20до 30см,но возле берега в некоторых местах уже есть открытая вода.
 
Цитата
лёд в  разных местах разный от20до 30см,но возле берега в некоторых местах уже есть открытая вода.
Вчора місцевий рибак скупнувся в тому місці,де ми вранці заходили на лід.
 
L 200 з наклейкою рибалка ком. є тут такий? який трішки забуксував:bk: доречі вот такий кокунь попався на баланс.
 
Цитата
L 200 з наклейкою рибалка ком. є тут такий? який трішки забуксував:bk: доречі вот такий кокунь попався на баланс.

На какой глубине попался?
 
Цитата
Только что приехали с Днестра,были в Шебутинцах.Машину оставили в селе и пешком шагали до места ловли(где то 1.5-2 км)Но туда нормалёк а назад минут 30 тёпали под горбик не хилый.Ловилась не очень крупная  плотва, и нормальный окунь целый день.Кстати окунь по крупнее чем в Куражине. Набомбили все.У меня где то было около 30 плотвичек и из них 13 как правило самых больших были с солитёром(пришлось выкинуть).И тогда назрел вопрос зачем она мне вообще нужна была?что бы выбросить?Лучше упирался бы в окуня!!Вышли на лёд нормально хотя очень много воды и промоин,а вот выходить пришлось акуратно(один из местных нырнул по пояс)
А я селитёра скормил соседскому коту , который ссыт у меня на этаже.:ap:
А рыбалкой доволен по уши.И ветра такого как в Хмельницком не было и тепло.
Правда крепатура после подъёма болит, но это полезно.
 
Цитата
Сообщение от andre777


Походу скоро Днестр вскроется, какая толщина льда??
Андрюха , с такой погодой он ещё раз замёрзнет.
 
Цитата
А я селитёра скормил соседскому коту , который ссыт у меня на этаже.
Теперь сосисками мочиться будет :bj::bj::bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
На какой глубине попался?

приблизно на 7-9метрів.
 
Всем привет.Рыбалку люблю уважаю и обажаю,но ловлю пока у себя в окресностях ,а хотелось попробовать и понять Днестр.Подскажите места или куда и как добраться от Хмельницкого.Заранее спасибо.
 
PS.предпочитаю хищника но и от леща не откажусь
 
https://www.rybalka.com/news/view/378/
 
Цитата
Рудковці-Пижовка, 2 тижня як з пулімьота, як у матьорих так і у мєсних на шопопало! Може у вас там шось не так чи пороблено?)))

подтверждаю...

были там в субботу, душу на окуне отвели
 
Цитата
На какой глубине рыбачили, у нас сейчас окунь вседисущ, разве что на зимовальных ямах мелкий судак! Судак суперовый!!!

Судак весь брал на вершине свала, от 5 до 8 м, Четко прослеживалась его тяга к стаям бели, которая сейчас активно кормится на ракушке. А у нас наоборот, трофейный окунь редкая удача, матросиков в траве и камышах хватает, а горбатые редко влетают :(
 
Цитата
Ну раз тема про наш с вами любимый Днестр
На какой глубине рыбачили, у нас сейчас окунь вседисущ, разве что на зимовальных ямах мелкий судак! Судак суперовый!!!
 
Сьогодні був в с. Пижівка. Закрив сезон досить вдало. Окунь брав ладошечний десь до 11.00 а потім пішли на плотву. Закормили і як то кажуть "понеслась", в основном клювала на поплавчанку з повідком і грузіком дробінкою на дні (1-1,5метра). Також в улові присутній (досить несподіванно) окунець на 0.400кг, зважив вже дома. Доречі, це мій рекорд. Взяв на мормишку з мотилем на метровій глубині.
Будьте обережні!!! Лід крихкий і дуже швидко тане, без пешні на лід не зайдеш:dm::dl:
 
Плотва з хобаком чи без?
 
Цитата
Сьогодні був в с. Пижівка. Закрив сезон досить вдало. Окунь брав ладошечний десь до 11.00 а потім пішли на плотву. Закормили і як то кажуть "понеслась", в основном клювала на поплавчанку з повідком і грузіком дробінкою на дні (1-1,5метра). Також в улові присутній (досить несподіванно) окунець на 0.400кг, зважив вже дома. Доречі, це мій рекорд. Взяв на мормишку з мотилем на метровій глубині.
Будьте обережні!!! Лід крихкий і дуже швидко тане, без пешні на лід не зайдеш:dm::dl:

Костя спотрошиш плотву отпишись пожалуйста сколько с солитёром.
 
Цитата
Плотва з хобаком чи без?

Ще незнаю, а в принципі мені всеодно!!! Не від одніеї людини чув що він не шкідливій. Один знайомий лікар ловить, жарить, їсть і нічого, живе і здравствує вже почті 55 років і усім рекомендує бо дійсно дуже смачно!!!
 
Цитата
Один знайомий лікар ловить, жарить
Кастян, не пропускай слова! Знайомий ловить, жінка чистить, а він її жарить!!!:bj: А вже після цього усім рекомендує так само робити! :bk:
PS. Завтра збираємось на Дністер, про результати відпишемось :)
 
Тоже был на Днестре(Старая Ушица).Итог около 4 кг окуня и плотвы.Плотвы штук 20 то вся чистая.Пока не закормили то клевала плохо
Кстати,Костян у меня самые крупные окуня тоже брали на метровой глубине,даже в лунку смотрел и видел как плавают :al:
 
Сваял заметкув блог, навеянную воспоминаниями от рыбалки по открытой воде на Днестре. Скорей бы уже...:drill2:
 
Цитата
Костя спотрошиш плотву отпишись пожалуйста сколько с солитёром.

С 60шт 4-6 с солетьором!:bf:
 
Цитата
С 60шт 4-6 с солетьором!:bf:
Костян, это 46 или 4 - 6 . Два не опредилил что ли :ap:.
 
Цитата
Костян, это 46 или 4 - 6 . Два не опредилил что ли :ap:.

Від 4шт до 6шт, не зациклювався в підрахунках.
 
В п'ятницю був на врублевецкій затоці Дністра. Зловив 6 карасів десь по 600 грам. Ще попадалися невеликі підлящики і краснопірки.
 
Не подскажите, на Бакоте, Ушице есть уже вода открытая? Ну или еще где) Не имётся спином помахать, а погодка тёплая на выходные
 
Цитата
Не подскажите, на Бакоте, Ушице есть уже вода открытая? Ну или еще где) Не имётся спином помахать, а погодка тёплая на выходные

На Бакоті ще льод до 20 см., про Ушицю не знаю.
 
Вчера знакомые ловили на Днестре со льда, правда на лёд нужно выплывать лодкой.
Лёд ещё около 20 см. Брал хороший окунь и плотва. Сказали, что лучшая за всю зиму рыбалка .
 
Хтось знає чи є на дністрі десь вже відкрита вода?
 
В середені дня мріялось про сонечко і шашличок, а ввечері  мисля що пінгвіни ще не полетіли в теплі краї:ag:
 
Всех с пришедшей - наконец-то, весной.
Кто-то из присутствующих не владеет инфой на какой стадии таение льда в районе села Кормань?
 
Кто знает когда на Днестре в этом году вводят запрет?
 
Цитата
Кто знает когда на Днестре в этом году вводят запрет?

С     1.04 2012
 
Не факт. Здається з понеділка вводять як правило. А це або 2.04 або 9.04. Я думаю, що з 2.04 введуть
 
НАКАЗ № 27
19 березня 2012 року                                                                             м. Хмельницький
«Про встановлення весняно-літньої
заборони на лов риби, інших водних
живих ресурсів у рибогосподарських водних
об'єктах Хмельницької області в 2012 році»
Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове  рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.06.2011 року ,  постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192 «Про  затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і  здійснення рибальства», згідно п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового  рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України», затверджених  наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року № 33 і  зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за № 326/3619, п.п.  3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства»  затверджених наказом Держкомрибгоспу № 19 від 15.02.1999року,  зареєстрованих в Мінюсті України за № 269/3562 від 28.04.1999р,
Н а к а з у ю :

  1. У весняно – літній нерестовий період 2012 року заборонити:
    1.1 Любительський та спортивний вилов водних живих ресурсів на  рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному  управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та  регулювання рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
    В усіх водосховищах з 01 квітня по 10 червня (включно) 2012 року ;
    У всіх інших річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня  (включно) 2012 р, а в придаткових з 01 квітня по 30 червня (включно  )2012 року.
    1.2 Промисловий вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних  об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони,  використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання  рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
    У Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня (включно); 2012р.
    У водоймі – охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2012 р.
    У кореневих водах всіх інших річок - 01 квітня по 20 травня (включно)  2012 року, а в придаткових – з 01 квітня по 29 червня (включно ) 2012  року.
  2. Інспекторському складу даний наказ довести до відома  райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через  засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства,  установи, організації про встановлення строків весняно–літньої заборони  на лов риби та інших водних живих ресурсів і про проведення дво-  тримісячника з їх охорони.
    Інформацію про проведену роботу та копії опублікованих матеріалів надати до Хмельницькдержрибоохорони до 28 березня 2012 року.
    2.1.Старшим рибоохоронних дільниць Хмельницькдержрибоохорони та  інспекторському складу разом з райдержадміністраціями, рибодобувними  організаціями та громадськими об'єднаннями (УТМР) розробити спільні  плани заходів щодо проведення дво - тримісячника з охорони водних живих  ресурсів в період заборони їх вилову.
    2.2. Заборонити під час нерестового періоду проводити у  рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних  захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні  роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також  заборонити пересування будь–яких плавзасобів, за винятком проходу  фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів  у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п. ) крім  суден спеціально–уповноважених органів, які здійснюють охорону водних  живих ресурсів.
    2.3. В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити  на спеціально визначених Хмельницькдержрибоохороною ділянках водойм  однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з  берега, згідно додатку № 1.
    2.4. Інспекторському складу управління систематично вести спостереження  за ходом нересту і станом на 25 -е число кожного місяця подавати  інформацію до Хмельницькдержрибоохорони.
    2.5. Довести до відома суміжних областей, які межують з Хмельницкою  областю інформацію щодо встановлених термінів заборони на вилов водних  живих ресурсів на межуючих водних об'єктах .
    2.6 Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник Хмельницькдержрибоохорони                                                   С.О. Савіцький
 
Додаток наказу № 27 від 19.03.2011 р.
Перелік
Ділянок водойм Хмельницької області де спортивно - любительське  рибальство дозволено в нерестовий період 2012 року з берега однією  поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом
Дністровське водосховище:

  1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу;
  2. Від с. Панівці до с.Устя ;
  3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
  4. Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км і проти течії 1км.
  5. Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка;
  6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
  7. Від с. Пижівка до с. Лоївці;
  8. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна;
  9. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
  10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км;
Мислятинське водосховище
Від с. Мислятин до с. Дібровка
р. Бужок
500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.
 
Начальник Хмельницькдержрибоохорони                                      С.О. Савіцький
Провідний юрисконсульт                                                          В.В. Чернюх
Провідний іхтіолог                                                                  В.Л. Дутко
 
Цитата
НАКАЗ № 27
Амінь)))))
 
У четвер я, Кум і Басс відкривали сезон по відкритій воді на Дністрі. :ar:До обіду наше відкриття було більше схоже на закриття "пінгвінячого" сезону (Кум навіть встиг побігати по льодові), а от після обіду вже досхочу помокали різноманітні силіконові приманки. Лід на Дністрі танув на очах:dm: т.к. як до обіду майже весь був вкритий кригою, а вже під вечір було тяжко побачити десь взагалі лід. Відкриття вдалося на славу,:dp: отримали масу задоволення і позитивних емоцій та й без риби не залишилися.:dn: Також Кум з Басом випробували нового ехолота, тому цього разу загалом на дисплеях ми риби, корчів і сіток бракош на дні бачили майже вдвічі більше:bj:
П.с. На фото лише та частина дня, на яку вистачило заряду фотоапарату:bk:
 
Вітаю з відкриттям! :dn:
А хто ловився? Що ловилось? А то я не засну.
 
Нарешті відкрився:bp: разом із, в принципі як завжди,  andre777, а також до нас прееднався наш давній знайомий serkmua:dn:льду немає,  погодка просто ШШепче, Ляпота...

особливого кльову ми не побачили, однак тест буратінам придбаним за літо зробили + перші кліваки в сезон (ще й які, адріналін шкалив  -  катуха співала, Авід працював):drill2: +  незвичні трофеї, одним словом сезон 2012 розпочато :bo:НХНЧ......
 
Вот вчера-сегодня тоже открылся, Тернава еще подо льдом, на Днестре кое-где лёд в тех местах, ловил с берега - вчера вечером 0, а вот по утру сегодня окунёк пошёл троха! еще чуть пригреет и ваще ляля)
 
Цитата
П.с. На фото лише та частина дня, на яку вистачило заряду фотоапарату:bk:
Серёга, а якже ледокол????? Чи ти побоявся виставляти, щоб люди дивлячись на нас не почали пальцем біля віска крутити)))):bj:

https://www.youtube.com/watch?v=VQmFcRqd5rc&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=08-pEmHN0K8&feature=youtu.be
 
Цитата
Серёга, а якже ледокол????? Чи ти побоявся виставляти, щоб люди дивлячись на нас не почали пальцем біля віска крутити)))):bj:

https://www.youtube.com/watch?v=VQmFcRqd5rc&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=08-pEmHN0K8&feature=youtu.be

Ну вы блин и фанаты)))))))))))))))))))))))):bj:
 
Вітер в харю - а я шпарю! Ех дійсно би Челюскіну таких морачків в команду! Зачот рибалочка!
 
Цитата
Ну вы блин и фанаты)))))))))))))))))))))))):bj:
А риба хоть була???? чи тільки:du:
 
Йома-йо.... вот это ребята поплавали))))))))НУ хоть не зря??? Есть фото отчет улова??
 
Тут
 
Цитата
У четвер я, Кум і Басс відкривали сезон по відкритій воді
Напрасно Петрович "закрив" "Ледовое побоище". Війчайдушні хлопці, нічого не скажеш.
 
В неділю хочемо рвонути на Дністер на хіщника хтось підскаже куди лучше поїхати ?
 
Маю інфу, що хлопці (Sasha-St, Legrin) щойно приїхали з однієї з приток Дністра, закривали сезон.... з інформації лише одна фотка і знаючи те місце, звідки вони виїжали, скажу вам, що прОшла наша вилазка з льодоколом - дєтский лєпєт)))) Ну думаю трохи пізніше будемо мати іще декілька фоток і детальну інфу...
 
Цвєточки...ми колись на таку рибалку попали :do::bj:
 
Приехали  в воскресенье  с Днестра...Воду падлы кинули на метр,а то и больше.Так что рыбьей икры на нерестилищах подсушило серьёзно.Ловился очень зачётный карась 400-1000гр.проскакивал иногда лещ(но слабенько)наверное из-за воды.
 
Водохранилище в Атаках начинается...
 
Всем привет, скажите пожалуйста - где найти информацию о нересте 2012(Днестр, Збручь), интересует всё о штрафах????

На выходных колесили мотоциклами от Сокольца до ст.Ушицы - местные с экранчиками практически на каждом спуске встречаются...
 
завтра їду на Ушицю, якщо хтось з Хмельничан буде -буду рад знайомству!
 
приїхав,ледве на юшку окунців нашкрябав  :ac:
як законослухняний лодку не брав, а там на моторах літають шо дурні!!!
 
Цитата
приїхав,ледве на юшку окунців нашкрябав  :ac:
як законослухняний лодку не брав, а там на моторах літають шо дурні!!!
Теж рибалив на Дністрі цими днями. Навігація там видно так і не закрита. Водяні мотоцикли, рибальські човни, прогулочні катера спокійно бороздять дністровську гладь.
Із окунем у нас ситуація була дещо краще. У перший день окунь клював досить непогано, хоча покльовки невпевнені і багато сходів. Вода падала буквально на очах, і на островок на який я спочатку забирався йдучи майже по коліна у воді через 2 дні я вже проходив у капцях. Може тому кльов окуня був дуже не стабільний і то він вранці не клює, а потім вдень клює, і навпаки. До речі, на класичний джиг мені не вдалося виловити жодного окуня, клював тільки на невеличкі мінохи.
 
Цитата
Всем привет, скажите пожалуйста - где найти информацию о нересте 2012(Днестр, Збручь), интересует всё о штрафах????

На выходных колесили мотоциклами от Сокольца до ст.Ушицы - местные с экранчиками практически на каждом спуске встречаются...
Тут щось написано про штрафи http://www.klyuch.com.ua/articles/crime/nerest-rozpochavsya-shtrafi-shokuyut/
 
Цитата
Тут щось написано про штрафи http://www.klyuch.com.ua/articles/crime/nerest-rozpochavsya-shtrafi-shokuyut/
Не розумію,чому за товстолоба 255 грн.Він же не дає потомства в наших водоймах.
 
Цитата
Теж рибалив на Дністрі цими днями. ........ кльов окуня був дуже не стабільний і то він вранці не клює, а потім вдень клює, і навпаки. До речі, на класичний джиг мені не вдалося виловити жодного окуня, клював тільки на невеличкі мінохи.
окунь тільки на повільну проводку,сілікон,вертушка,головастик)
 
Були з ночівлею, судак кудись зник( за сутки 1 судак більше кіла, і купа 200-300грам які плавають і далі) За ніч 1 лящ до кіла, вот така рибалочка)) Зате погода гуд, покупались відпочили))))
 
Цитата
В п'ятницю був на врублевецкій затоці Дністра. Зловив 6 карасів десь по 600 грам. Ще попадалися невеликі підлящики і краснопірки.

червяк,опариш?
 
Цитата
Були з ночівлею, судак кудись зник( за сутки 1 судак більше кіла, і купа 200-300грам які плавають і далі) За ніч 1 лящ до кіла, вот така рибалочка)) Зате погода гуд, покупались відпочили))))

підтверджую!, ну як відпочинок на Дністрі може не сподобатись)
в догонку фото агапича...
 
Цитата
червяк,опариш?

Карась клював на черв'яка, підлящик на опариша. Детальніше описано тут http://luzhnyak.rybalka.com/blog/view/8929/
 
Цитата
Вот несколько дней на Днестре провёл, были в трёх местах, ловил только хищника, в первый день щука сошла на самом берегу неплохая - совсем не ожидал там) окунь вяло, но брал, очень много сходов, ну и пистолет попался один. Вот такого красавца взял окушка, рекорд у меня! позже блог попробую накатать.

Окунь суперовский, мне уже года 2 как крупняка не попадается, максимум грам 250-300!
 
Приїхав Дністра лящ ловився круглі сутки.Попадае карась карп до кілограма.
 
Кто любит погонять окунфя на Днестре, вперёд , он уже клюёт.
почему то не могу уже второй день добавить фото:aq:.
 
Ше не ті масштаби. Хіба як з лодки попасти як ми зі Славіком минулого року. Ото була незабутня рибалочка!!!
 
Масштабы конечно не те, как осенью. Но были моменты, что удары практически на каждом забросе.
 
Цитата
Масштабы конечно не те, как осенью. Но были моменты, что удары практически на каждом забросе.
ну а судачка-то зачем брать?
 
Цитата
ну а судачка-то зачем брать?

А де Ви там судачка побачили?)))
Напевно Ви ніколи не були на дністрі, ато я там бачив оунів майже всіх кольорів веселки!))
 
Цитата
ну а судачка-то зачем брать?
:eek: Гдзє там судачок???
 
Цитата
Гдзє там судачок
Той шо акцизкою помічений:ap:
 
Цитата
ну а судачка-то зачем брать?
Судачков там нет, Вы ошиблись.
Кстати одного словил окуня жёлто- жёлтого цвета , таких я ещё не видел.
В кадр не попал , акум сел.
 
Цитата
...акум сел...
і рибалка закінчилась, так як на спінінг взагалі не клювало... :bm:
 
На вихідні їздив в Стару Ушицю. Ловив лящя, підлящика, красноперку і карасів. Брав на бутер з кр.икр.:)
Основний улов в кадер не попав так як зїдався бригадою кумів і друзів (уха, барбеку, жарьоха), давно я стільки рибки не їв. Ловив на фідери. Місце кормив кормушкою вимивайкою (прямокутною пружиною - сітка).
Ось такі карасі клювали. Мілких не було.
 
Цитата
Кстати одного словил окуня жёлто- жёлтого цвета , таких я ещё не видел.
В кадр не попал , акум сел.

В смысле не видел, у тя что амнезия?)))
http://s7.rybalka.com/userfiles/upload/8374/1331166708.4529.jpg
 
Цитата
В смысле не видел, у тя что амнезия?)))
http://s7.rybalka.com/userfiles/upload/8374/1331166708.4529.jpg
:ap:Точно видел, но сдалека.:ap:

і рибалка закінчилась, так як на спінінг взагалі не клювало...

Не Саня, у нас как раз только на спининг и клевало. И в основном поклёвки в мути возле берега. Волна большая мул подняла и окушок видать там еду искал.
оснастка типа дроп шот, твистерочки медовые и огонь. Брал как на подёргиваниях , так и на равномерной проводке.
 
Вот блог попробовал накатать
http://tyulckin.rybalka.com/blog/view/8914/
 
Цитата
Вот блог попробовал накатать
http://tyulckin.rybalka.com/blog/view/8914/
Отличный блог, только его почему то в общих блогах не видно.
Возможно нужно где то галочку поставить или снять.
 
Цитата
Отличный блог, только его почему то в общих блогах не видно.
Возможно нужно где то галочку поставить или снять.

Серёжа, есть он там. 6 мая 2012 г. опубликован.
 
Цитата
Серёжа, есть он там. 6 мая 2012 г. опубликован.
Спасибо Петрович, не разглядел.
 
Вот ещё одна поездочка на Днестр.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8990/
 
Цитата
Вот ещё одна поездочка на Днестр.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8990/
Гарні фото. Той залівчик одне із самих моїх улюблених місць на Дністрі, і ловити у ньому завжди комфортно, навіть в сурові осінні вітри.
 
Українська стаття краща: http://uk.wikipedia.org/wiki/Браконьєрство
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!