Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Конкретные вопросы, и, соответственно, ответы на них
 
Цитата
Нужна помощь!!! Подскажите, есть ли какие особенности хранения ПВХ лодок - зимой???

Возможно здеськое-что для себя найдёте.
 
Цитата
Дякую всім, хто відгукнувся!!! Мабуть дома зберігати прийдеться. Що до мишей, взимку вони частенько заглядують до гаражиків, одного року погризли поплавочки, ручки на спінах, шлях їх би трахнув!!!

Є два основних момента, яких потрібно дотримуватись - це добре вимити лодку перед зимівлею (з миючими засобами), щоб не було слідів перебування риби в ній і по-друге НІ В ЯКОМУ РАЗІ не складати-розкладати її коли нижче ніж -10..... а в якому стані, надутому чи ні - байдуже.....  а все інше їй ні по чім, в мене ПВХ вже давненько - польот нормальний)))
 
Вот попалась очень интересная статья по хранению лодок из ПВХ и консервации моторов.

http://donbassfishing.com.ua/rybalka-raznoe/233-zimnee-hranenie-lodok-iz-pvh.html
 
Каменчане! Подскажите есть ли в природе автобус от Каменца до Субича и как он часто ходит ?
 
Схоже що на Субіч немає, зате є на Рогізну та Калачківці, що є по дорозі.
Кам'янець-Подільський — Рогізна 5.15, 7.25, 11.00, 15.20
Кам'янець-Подільський — Калачківці 12.20, 17.30
А від траси там 1.5км ходу.



Джерелa:

http://info.kp.km.ua/content/view/24/174/lang,uk/#6
http://maps.google.ru
 
Де можна Хмельницькому купити віброхвости shaker.
 
Добрий день! хто користувався поводковим матеріалом від фірми  PONTOON 21? чи десь в нас його можна купити? https://www.youtube.com/watch?v=btI_KvA_G00
 
Цитата
Де можна Хмельницькому купити віброхвости shaker.

здається в Андрія "У Сома" є:bf:
 
Дякую. Я найшов на львовскому в Валери.
 
Цитата
Добрий день! хто користувався поводковим матеріалом від фірми PONTOON 21? чи десь в нас його можна купити?
Пунтон Карп і Світ рибалки продають, в них можна запитати чи замовити, тільки яка різниця з будь яким іншим матеріалом?
 
Цитата
Пунтон Карп і Світ рибалки продають, в них можна запитати чи замовити, тільки яка різниця з будь яким іншим матеріалом?

Трохи не зрозумів в якому смислі "з будь яким іншим матеріалом" мене цікавить саме цей матеріал, що на відео, ранше користувався простими поводками(магазинними) але придбав пару твічових воблерів (тінік...) вот і шукаю матеріал з якого краще зробити надійні поводки. Так як сталька, струна дуже деформуються після покльовки зубатої, рішив пошукати цікаві варіанти і натрапив на це відео.
 
Зате струна легко рівняється руками і саме цінне що вона не гнеться і і зменшує кількість перехлестів, як із гнучкими повідками.
 
Цитата
Зате струна легко рівняється руками і саме цінне що вона не гнеться і і зменшує кількість перехлестів, як із гнучкими повідками.

Але поводок який на відео не треба рівняти)) але напевно ціна....все ж таки буду пробувати роти з струни №2.
 
Виглядає воно то цікаво, але мені здається що на практиці він мало чим буде вигравати у гнучких повідків. Через його властивості на ньому неможливо зробити скрутку і прийдеться монтувати карабін, до призведе до того що повідок буде складатися паралельно воблеру, а відповідно діставати до трійників.
Взагалі на риболовному ринку багато всякого барахла на яке клюють рибаки, а не риба. Так кумедна ситуація з Рапала виходить. Вони пропонують нам свій спеціальний вузол для більшої свободи приманки, але те що у нас в переважній більшості на їх воблери ловлять щуку і використовують спеціальні повідки вони до уваги не беруть.
 
Цитата
Виглядає воно то цікаво, але мені здається що на практиці він мало чим буде вигравати у гнучких повідків. Через його властивості на ньому неможливо зробити скрутку і прийдеться монтувати карабін, до призведе до того що повідок буде складатися паралельно воблеру, а відповідно діставати до трійників.
Взагалі на риболовному ринку багато всякого барахла на яке клюють рибаки, а не риба. Так кумедна ситуація з Рапала виходить. Вони пропонують нам свій спеціальний вузол для більшої свободи приманки, але те що у нас в переважній більшості на їх воблери ловлять щуку і використовують спеціальні повідки вони до уваги не беруть.

дякую за відповідь новачку буду робити виводи)
 
Цитата
але придбав пару твічових воблерів (тінік...)
В такому випадку я ловлю на струну! №2 затяжка, а №1 заслабка, в мене часто ломалась! Да і зрізи зубатої тут можна чекати, я в цьому році так 58 крекджека оставив щуці!
 
Цитата
В такому випадку я ловлю на струну! №2 затяжка, а №1 заслабка, в мене часто ломалась! Да і зрізи зубатої тут можна чекати, я в цьому році так 58 крекджека оставив щуці!

Тоже десь читав що №1 може підвести!
 
Цитата
В такому випадку я ловлю на струну! №2 затяжка, а №1 заслабка, в мене часто ломалась!
Я піднімав 6-кг, от тільки не пам"ятаю на першій чи на другій... Треба буде спробувати з першою, але боюся що на ній скрутка може розпеститися.
А про розміри, то як на мене, все нормально: козівки вішаємо на 1-шу струну, а все до крупніше 7-8 см на другу.
Думаю якщо просто вчасно викидати підржавівші повідки то вони не повинні підвести.

Цитата

Да і зрізи зубатої тут можна чекати, я в цьому році так 58 крекджека оставив щуці!
Струну обрізала? :dr:
 
Цитата
Струну обрізала?
Вдарила в голову вобу на паузі, в такому випадку струна просто провисає вниз, попала видно в шнур, легкий тичок і нема воба! 1ша струна просто часто переломувалась в місці малєйшого згіба 1 раз поюзана трохи на забросі просто напополам зламалась, 2 у коріша з кілушкою пішла, матнула головою і перелом, на забросі 30 десь було! Да і струна на струну не приходиться, я вот взяв 2ку дорожчу на 1 рубчик зате по якості вона набагато краща і майже ідеально рівна, не потрібно вигинати! Доречі з 2ю струною багато вобів які є плаваючі ставали суспендерами чи просто тонули, це варто враховувати в 1шу чергу після якості струни
 
Підскажіть, де можна купити хвости до балансирів???
 
[QUOTE=Den23;353246]Підскажіть, де можна купити хвости до балансирів???[/Элементарно просто изготовить самому из оргстекла соответствующей толщины(коробочки,пластиковые бутылки)и т.п. Приклеил на эпоксидку или суперклей.Неужели отдельно продаются хвостики? Не встречал...
 
Цитата
Підскажіть, де можна купити хвости до балансирів???

Самому запросто можно изготовить из коробочек,пластиковых бутылок и т.п. соответствующей толщины ,угла и размера.Они ж из оргстекла ! Приклеил на эпоксидку или суперклей. Неужели в продаже есть отдельно хвосты? Не встречал...
 
Цитата
Самому запросто можно изготовить из коробочек,пластиковых бутылок и т.п. соответствующей толщины ,угла и размера.Они ж из оргстекла ! Приклеил на эпоксидку или суперклей. Неужели в продаже есть отдельно хвосты? Не встречал...
Коробочки из под компакт дисков отлично подходят.
 
Хто підкаже в нас десь продаються шнури   VARIVAS ?
 
Магазин "Планета рыбальства".(ниже Ощад Банка)
У них сейчас акция к Новому году, скидки на весь ассортимент 10%.
 
Цитата
Магазин "Планета рыбальства".(ниже Ощад Банка)
У них сейчас акция к Новому году, скидки на весь ассортимент 10%.

Дякою! десь заскочу гляну.
 
Цитата
Підскажіть, де можна купити хвости до балансирів???
Краще вирізати з полікарбонатного профілю, він має мякий пластік і не ломається при морозах... продається в епіцентрі, 2 м коштують десь біля 20 гривень, вистачить на сезон 100% або якщо тобі потрібні декілька лише штук, моєемо пересіктись, я тобі кусок піджену, і розкажу як крааще вирізати....
 
Так я вже їх робив, і досить непогано виходить, хотілось би не гратись і так часу немає, а купити ідеального хвоста  "Н" количества:do:
 
Хто підкаже, де в нас можна глянути вот таку катушичку Shimano Exage 1000 FC ?
 
Цитата
Хто підкаже, де в нас можна глянути вот таку катушичку Shimano Exage 1000 FC ?

[Advice mode on]
На Толкучці, тільки продається вона там під маркою Ryobi Exia чи Ryobi Zauber
[Advice mode off]
 
Цитата
[Advice mode on]
На Толкучці, тільки продається вона там під маркою Ryobi Exia чи Ryobi Zauber
[Advice mode off]

трохан не поняв)) в смислі що між ними нема різниці?)хм
 
Я думаю що при однаковій ціні відсоток надбавки за бренд у Shimano набагато більший ніж в Ryobi, і відповідно друга буде набагато якісніша, а шимановська котушка буде класом нижче. Так певне зі всіма речами на ринку.
 
Цитата
Хто підкаже, де в нас можна глянути вот таку катушичку Shimano Exage 1000 FC ?

Лучше посмотри Daiwa exeler+ 1000.... или Ryobi Zauber ИМХО
У Шимано проблема с дугой лесоукладователя!
 
Цитата
Shimano Exage 1000 FC
Під який патик і чого тисячка? якшо надумаєш ексію брати то бери краще 2000, вага однакова з 1000
 
Цитата
Під який патик і чого тисячка? якшо надумаєш ексію брати то бери краще 2000, вага однакова з 1000

в мене вже э ексія тисячка , але вот не знаю дивився на Banax Mega і Favorite Professional 2.20m 2-15g, понімаю що банах провірена палочка але фаворіт якось ближче до душі)) палочку більше для воблерів вибираю(ну і для всього по трошки))
 
Цитата
в мене вже э ексія тисячка , але вот не знаю дивився на Banax Mega і Favorite Professional 2.20m 2-15g, понімаю що банах провірена палочка але фаворіт якось ближче до душі)) палочку більше для воблерів вибираю(ну і для всього по трошки))

Banax однозначно лучше. ИМХО (вобы и железо ) под джиг надо что-то другое
 
Цитата
Banax однозначно лучше. ИМХО (вобы и железо ) под джиг надо что-то другое

почему так категорично, сколько ты отловил Banax и  Favorite Professional ? по мне так этот фаворит поинтересней будет

+ добавлю, 1000 не стоит брать однозначно
 
Цитата
почему так категорично, сколько ты отловил Banax и  Favorite Professional ? по мне так этот фаворит поинтересней будет

+ добавлю, 1000 не стоит брать однозначно

а яку 2000?
 
Цитата
а яку 2000?

У меня была Риоби Стамина 1000,продержалась 3 года при том что темп выезда на рыбалку был бешеный  почти каждую неделю.Тянула всё подряд и камыши и крупную рыбу.Если б не влез смазать то может и до сих пор служила,а так купил Экусиму тоже 1000 пока проблем нет.Уж больно мне нравится катушка по меньше размером и весом.По вместимости шпули,так воб,силикон  и некоторое железо дальше чем на 135м не бросишь,да и иногда оно лишнее (я ловлю в основном с лодки спином 2.1м).После того как меня присадили на ловлю конкретно окуня то катушечка тут как ни когда самое  то.Всё  что написано  ИМХО.
 
Цитата
Уж больно мне нравится катушка по меньше размером и весом
что 1000 что 2000 вес одинаковый - 262 г, за то вместимость больше! Да и не всегда малый вес катушки гуд, хорошо когда она сбалансирована со спином! Может быть что на твоем спине катуха весом за 300 грамм будет идеальна в балансе и экусима уйдёт в топку - это ИМХО
 
Я б краще брав 3000, вага там не критично більша, а ось в дальності заброса (при правильному бекінгу) виграєш багато.... да і ресурс і надійність більшої катухи набагато кращий... я теж раніше гнався за вагою катухи і розміри в мене були максимум 2000.... але після того як пересів на 3000-чну, на менший розмір напевне більше не перелізу... таке моє ИМХО..... все вещисказане має зміст якщо користуєшся шнуром від 10-ти лібрів, для тонших ниток я б краще брав меншу катуху.....:bf:
 
2000 это универсал, лучше конечно иметь 2-3 катухи как минимум, но финансы диктуют свои условия...

недавно упоминалось о Daiwa exeler и  Ryobi Zauber, именно эти две сейчас юзаю...

по первой, отловив сезон, вроде как нареканий нет (у меня стоит на УЛ 1500 -шка), укладка в норме, люфтов нет, правда у меня китайская "амереканка" с тяговой ручкой, по просьбе товарищ притянул с штатов, возможно те что идут к нам будут отличатся по качеству

Zauber - ловлю два сезона, все было хорошо пока я ее не искупал, смазку поменял, но через некоторое время все равно появился неприятный скрежит, на роботе не сказывается, но все же.........
 
Цитата
да і ресурс і надійність більшої катухи набагато кращий...
Не факт, Саня. Там походу механізм однаковий, що в 1000, що в 2000 чи в 3000. І вага на це вказує. Особливо на дешевих моделях.
Так можна спроектувати і налагодити виробництво для однієї деталі замість трьох.
 
Цитата
.....Там походу механізм однаковий, що в 1000, що в 2000 чи в 3000. І вага на це вказує.......
В 1000 и 2000 однакові, а в 3000-ій помощнєє будєт)))):du: А то звідки б взятися різним тяговим зусиллям між 2000 (2,5 кг) і 3000 (5,0 кг).....:tongue::wink:
 
Цитата
В 1000 и 2000 однакові, а в 3000-ій помощнєє будєт)))):du: А то звідки б взятися різним тяговим зусиллям між 2000 (2,5 кг) і 3000 (5,0 кг).....:tongue::wink:
Поняв :dl:
 
Мужики питання! Можна шось купити приодитись за 1000(+-) купоноюаней? Мається на увазі комбінізон з курткою , чи може щось суцільне ,аля комбінізон+куртка,бо якщо й навіть доведеться вибратись на лід цього року,то немає в чому! Можливо щось порадите.
 
Цитата
Мужики питання! Можна шось купити приодитись за 1000(+-) купоноюаней? Мається на увазі комбінізон з курткою , чи може щось суцільне ,аля комбінізон+куртка,бо якщо й навіть доведеться вибратись на лід цього року,то немає в чому! Можливо щось порадите.
Діма!Дивись лічку або передзвони,є хороший варіант.
 
Цитата
Мужики питання! Можна шось купити приодитись за 1000(+-) купоноюаней? Мається на увазі комбінізон з курткою , чи може щось суцільне ,аля комбінізон+куртка,бо якщо й навіть доведеться вибратись на лід цього року,то немає в чому! Можливо щось порадите.

ОЗК комплектом дешевле:bj::bj::bj:(шутка)Я в Юности что то подобное видел и по моему до штуцера.Хотя у тебя размерчик не маленький.
 
Цитата
Мужики питання! Можна шось купити приодитись за 1000(+-) купоноюаней? Мається на увазі комбінізон з курткою , чи може щось суцільне ,аля комбінізон+куртка,бо якщо й навіть доведеться вибратись на лід цього року,то немає в чому! Можливо щось порадите.

у меня остался меховой материал можно из него комбинезон пошить ,я себе сделал спать можно в сугробе)))
 
Цитата
у меня остался меховой материал можно из него комбинезон пошить ,я себе сделал спать можно в сугробе)))

Подтверждаю  сам видел чудо комбинезон.:dn:
 
Подскажите можно ли где то скачать полное видео ""АЗБУКА РЫБАЛКИ С БРАТЬЯМИ ЩЕРБАКОВЫМИ" - Зимой за окунем с балансиром ???
 
Только я не про 20 выпуск Щербаковых про балансиры, а именно "АЗБУКА РЫБАЛКИ С БРАТЬЯМИ ЩЕРБАКОВЫМИ" интересует
 
У мене наприклад ;)
 
Цитата
Только я не про 20 выпуск Щербаковых про балансиры, а именно "АЗБУКА РЫБАЛКИ С БРАТЬЯМИ ЩЕРБАКОВЫМИ" интересует

набери в GOOGLE  ключевое слово "Азбука рыбалки с братьями Щербаковыми" И выбери наиболее полюбившиеся тебе выпуски..Есть разные предложения,типа зарегистрироваться,ном.тлф. и т.д.Никогда не ведись на подобные приглашения.См.в режиме on-line.это так просто-не ленись,погугли...
 
Цитата
набери в GOOGLE  ключевое слово "Азбука рыбалки с братьями Щербаковыми" И выбери наиболее полюбившиеся тебе выпуски..Есть разные предложения,типа зарегистрироваться,ном.тлф. и т.д.Никогда не ведись на подобные приглашения.См.в режиме on-line.это так просто-не ленись,погугли...

Спасибо конечно за такой дельный совет, но не все так просто как кажется) Нашол только демо версии, а хочется посмотреть или узнать хотя бы или оно вообще есть где то целиком.
 
На то он и РЫБАЦКИЙ ФОРУМ, что бы здесь делится инфой!! А тогда зачем он вообще? если все самому искать)
 
Цитата
Подскажите можно ли где то скачать полное видео ""АЗБУКА РЫБАЛКИ С БРАТЬЯМИ ЩЕРБАКОВЫМИ" - Зимой за окунем с балансиром ???
http://www.ex.ua/view/546770
 
http://www.ex.ua/view/625246
 
Парні, це не те, що Генаддічь шукає. Я йому також це пропонував. Він шукає нові передачі від "братюньчиків".
 
По ходу з того тільки анонс на Титрубі є. Видно ще його в мережу не виклали.
 
http://ohotatv.com/bratya-sherbakovy/
 
Цитата
По ходу з того тільки анонс на Титрубі є. Видно ще його в мережу не виклали.

Угу , я уже тоже это заметил)
 
Нема зашо.Всегда заказую ,покуда небыло проблем!
 
Не хочеться засмічувати хмельницьку гілку,тому пишу в цій темі.Потрібен двигун 2500 см.куб.з навісним обладнанням на nissan primastar.Машина 2004 року.
 
Цитата
Не хочеться засмічувати хмельницьку гілку,тому пишу в цій темі.Потрібен двигун 2500 см.куб.з навісним обладнанням на nissan primastar.Машина 2004 року.

Я так зрозумів, що потрібен дизельний двигун.... Треба VIN- код (номер кузова) кинь в лічку), і якщо є якесь маркування на двигуні, було б взагалі супер!!!, але можна і без нього....
 
Цитата
Мої вітання.
Оскільки тут багато досвідчених автомобілістів то вирішив звернутися сюди із наступним питанням.
Порадьте, будь-ласка, якусь автомайстерню. В принципі, головним критерієм є не ціна, а якість, але й неадекватних цін теж не бажано.
Необхідний фронт робіт:
* заміна мастила
* усунення протікання мастила з заднього диференціалу
* ремонт дверного замка (не критично, але бажано щоб теж могли зробити)
Все сказане стосується автомобіля Nive Chevrolet.

Як їхати по пілотській від обл лікарні до костьолу по праву сторону біля мусорних баків перший будинок. Хороший майстер вже третю машину в нього обслуговую. звати Володя. ціни вроді адекватні . наприклад заміна мастил і фільтрів + подивитись як почувається ходова приблизно 50-70 грн.
 
Вітаю усіх земляків.
Таке питання, може хтось їде на лютневу риболовну виставку до Києва? Якщо є в кого можливість та натхнення я б хотів попросити привезти звідти одну палочку. Гроші наперед та могорич з мене.
 
Цитата
Вітаю усіх земляків.
Таке питання, може хтось їде на лютневу риболовну виставку до Києва? Якщо є в кого можливість та натхнення я б хотів попросити привезти звідти одну палочку. Гроші наперед та могорич з мене.
Привета, я планірую попасти... не знаю як получиться)))
 
Чудово! То я якось подзвоню :)
 
Цитата
Чудово! То я якось подзвоню :)

Дністер. Джиг береговий. Шнур 6-10 лб. Excia чи Zauber? Розмір думаю таки 2000...

P.S.:
Слава, до тебе ще можна звертатися з делікатними питаннями? ~;)
 
Цитата
Дністер. Джиг береговий. Шнур 6-10 лб. Excia чи Zauber? Розмір думаю таки 2000...
Майже. :) Дністер. Джиг з лодки, 10 лб, Jaxon Machine 200

Цитата

Слава, до тебе ще можна звертатися з делікатними питаннями? ~;)
Звісно. Тільки не при людях :ah:
 
Хочеться універсальності по шпулях ((
 
Ой як я її вчора хотів... коли шукав блок живлення для модема... в результаті купив БЖ чи то для монітора чи то для ноута, і за допомогою куска ізоленти склав з двох блоків один.

Я думаю що 200 по Jaxon буде трохи більше ніж в Zauber... Хоча може це просто оманливе враження, але при однаковій вазі Machine виглядає побільше і могутніше.
 
Цитата
Excia чи Zauber? Розмір думаю таки 2000...
Сорі шо влажу в ваш "інтим" 3м, бери те шо тобі більше нравиться, в цьому ціновому діапазоні це самі кращі варіанти, при однаковій вазі у 2000 розмірі у ексії Max Drag більше ніж заубера того ексію у вас парять дорожче (у нас навпаки)
 
М.. То це Олександр питав що собі вибрати?
 
Ну да! А шо? ~:)
 
То я просто затупив і не так поняв )
Мене теж цікавить питання що "краще" Ексія чи Заубер, поки скільки не читав форумів так і не поняв. Ексією не ловив, так що сам зрівняти не можу. :(
 
Цитата
То я просто затупив і не так поняв )
Мене теж цікавить питання що "краще" Ексія чи Заубер, поки скільки не читав форумів так і не поняв. Ексією не ловив, так що сам зрівняти не можу. :(
Лайтовий та суровий джиг - ексія, при чому шнур від 10 лб по класифікаціїї янкі, або 14 лб японської.... Заубер - більш делікатна ловля, лайт та Ул, шнури будь-які мотає... Розмір залежить від власних пріоритетів, якшо потрібний більш дальній заброс і рука спінінгіста не боїться більшої нагрузки від махання важчою катухою цілий день, тоді 3000 розмір (як на мене саме то!), якшо ти любитель більш делікатної ловлі та більшого комфорту на рибалці - 2000 чи 1000 тут особливої різниці немає, намотує достатньо потрібного  шнура і та і та шпуля...... ИМХО
 
Ну ти прям ще більший раздор в думках привніс )))
Різниця у вазі не суттєва. Сань, а шпулі від 2000 до 3000 підходять?
У нас за Заубер 2000 просять 520 грн. (470***8372; за 1000). Подй***ка?
 
Цитата
Ну ти прям ще більший раздор в думках привніс )))
Різниця у вазі не суттєва. Сань, а шпулі від 2000 до 3000 підходять?
У нас за Заубер 2000 просять 520 грн. (470***8372; за 1000). Подй***ка?
Не, выд 2000 до 3000 не підходять... взаємозамінні 1000 і 2000, та 3000 і 4000 (розміри механізмів катух в них однакові, різниця тільки в розмірі шпуль). Ціна на катуху нормальна, як для магазину... Якщо ти до джиги лояльно відносишся:ap: (без різких ривків і підривів) заубер 2000 рішення для тебе, більш плавна катуха, так сказать для джентельменів)))) Якшо хош 35-грамові джиги підривати, то справжньою "роботягою" буде ексія, при чому тільки 3000! Меншу не бери, пожалієш))
 
У меня заубер 2000, 3-й год никаких проблем, использую на вес до 15г. Из недорогих не катуха а наслаждение. Кстати одна осталась безынерционная - остальные все мульты.
 
Цитата
У меня заубер 2000, 3-й год никаких проблем, использую на вес до 15г. Из недорогих не катуха а наслаждение. Кстати одна осталась безынерционная - остальные все мульты.
Ви її за ці три роки змащували в середині чи ролік?
 
Цитата
кто расскажет как ловить жереха, какие приманки он любит, собираюсь ехать на Горынь, там его не мало...

На Мепсовські вертушки 00-0-1 срібні непогано брав непогано, але то було минулого року.
 
Чем отличается Bark220c от ARGO-A220c??
 
Может подскажете как на навесной транец датчик монтировать
 
Цитата
Может подскажете как на навесной транец датчик монтировать
Краше через заводську (читай куплену) струбцину.... на навісному транцеві немає великих швидкостей, тому"глухе" кріплення датчика буде зайвим... продаються спеціально призначені для такого діла струбцини, попитайте в магазинах)))
 
Есть бу.струбцина с держателем для датчика 80гр.заводская.Продаю за ненадобностью так как зделал крепёж на транец.
т.0677938588.
 
Цитата
Есть бу.струбцина с держателем для датчика 80гр.заводская.Продаю за ненадобностью так как зделал крепёж на транец.
т.0677938588.
Я готовий забрати. А можна фото (можна з інета на таку ж)?
Міг би завтра зустрітися десь в другій половині дня ближче до кінця робочого дня.
 
Завтра планирую рыбалку.Вот такое устройство - http://www.ua.all.biz/g1158161/
 
Колеги!Може хтось знає номер тел.орендатора в Яськівцях.Буду вдячний.Можна в ЛС.
 
Цитата
Колеги!Може хтось знає номер тел.орендатора в Яськівцях.Буду вдячний.Можна в ЛС.

Вирішив перекупити? :dm::dn:
 
Цитата
Колеги!Може хтось знає номер тел.орендатора в Яськівцях.Буду вдячний.Можна в ЛС.

нет там уже рыбы
здохла вся
 
Цитата
Колеги!Може хтось знає номер тел.орендатора в Яськівцях.Буду вдячний.Можна в ЛС.

Записуй!!!    0987859134    Сергей
 
Цитата
нет там уже рыбы
здохла вся

Извините резко написал,был под впечатлением от общего мора на ставках!
Вообщем печальное зрелище были люди там.
 
У меня такой вопрос. Что за шершавости - наросты у карася  на голове в нерестовый период.
Если можно - подтверждающую информацию.
Есть два мнения. 1 - что это прилипшая икра. 2 - Что боевой наряд самца.
 
Цитата
У меня такой вопрос. Что за шершавости - наросты у карася  на голове в нерестовый период.
Если можно - подтверждающую информацию.
Есть два мнения. 1 - что это прилипшая икра. 2 - Что боевой наряд самца.

Серёга..это рога которые самка наставляет самцу в нерестовый период:bj::bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
Серёга..это рога которые самка наставляет самцу в нерестовый период:bj::bj::bj::bj::bj:
100 %:bj::bj::bj:.
А если серьёзно то нужен ответ, а то влетаю опять на спор.
 
Сера это отличительная черта самца карася...она появляется,только во время нереста,после окончания нереста она исчезает,это не икринки.

http://zoomet.ru/ixt/ixtiolog_24.html
 
Цитата
Сера это отличительная черта самца карася...она появляется,только во время нереста,после окончания нереста она исчезает,это не икринки.

http://zoomet.ru/ixt/ixtiolog_24.html
Абсолютно верно 100%
 
Спасибо за информацию. Разорю племяху:ap:.
 
Цитата
Спасибо за информацию. Разорю племяху:ap:.

Что уже хонду проспорил??:bj::bj::bj::bj:
 
Цитата
Спасибо за информацию. Разорю племяху
а что он выдвигал версию Шевчука??:bj: Смотрю с такими темпами он только в "Русской рыбалке" и будет рыбачить:bj:
 
Хонду ПОКА нет.:ap: Ну на пару хороших воблеров полинял.
Он утверждает , что это икра от трения прилипает к морде самцов. Караси -извращенцы. :ap:
 
Пофиг, всёравно с тебя еще 10 жерлиц :bf:
 
Цитата
Пофиг, всёравно с тебя еще 10 жерлиц :bf:
Санёк, так до зимы ещё столько рыбалок впереди, что ого го.
Копи опыт и готовся к спарингам. Тренеруйся вобщем.:ap:
 
Подскажите где в нашем городе можно купить подшипники для  лескоукладывателя Риоби Экусима  ...  Ну и вообще где продаются такие мелкие???
 
Бачив десь схожу дискусію на харківському форумі. Думаю у всяких МММщиків (не путати з мавродіями) можна замовити.
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/index.php
 
Подскажите пожалуйста, если кто знает номер телефона хозяина в Карповцах... Зарание благодарен.
 
Цитата
Подскажите где в нашем городе можно купить  подшипники для лескоукладывателя Риоби Экусима ... Ну и вообще где  продаются такие мелкие???
Попробуй на старконовском базаре или под каменецким мостом поискать, может похожий найдешь!
Цитата
Бачив десь схожу дискусію на харківському форумі. Думаю у всяких МММщиків (не путати з мавродіями) можна замовити.
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/index.php
Ти неотразім! Бачив по чому вони у них, так само є люди з Донецька на "Доміку", які катухами займаються, тіки ціни на подшипніки там в баксах, так шо якщо їм і даже відправити катуху за 30 баксів на ремонт то пацани від душі поржуть, вже проще купити нову екусіму
 
Цитата
Ти неотразім! Бачив по чому вони у них, так само є люди з Донецька на "Доміку", які катухами займаються, тіки ціни на подшипніки там в баксах, так шо якщо їм і даже відправити катуху за 30 баксів на ремонт то пацани від душі поржуть, вже проще купити нову екусіму
Прємного благодарєн за комплімент :ap:
Мені теж це здається нерентабельним. Підшипники в ній певне сама технологічна деталь, і якщо катушка стара то буде стояти як пів її ціни (не нової). Але ж запитали про підшипник, я й сказав де бачив. Не факт що ти їх знайдеш на базарі у нас.
 
Всем  большое спасибо!!  Нашел на старконовском (киоск №4) парень продаёт фрезы и подшипники к ним. В ролик лескоукладывателя в Экусиме  идёт  7 наружный,4 внутрений ,и толщина2,5.На ручку вместо втулки 11,  7  и толщина 3.  У него я их и купил по 12грн.....Катушка итак устала , так что от  такой замены ей хуже точно не будет....
 
Доброго вечора усім форумчанам, може хто в курсі, чув, що за Чабанами є непоганий ставочок із рибкою, може хтось був там, відгукніться. На скільки зрозумів, той що перед селом приспускали?
 
Став, что в центре села прошлой осенью спустили. А на втором я был прошлым летом. Делать там  нечего ИМХО. Попадаются очень мелкие карпы по 200-300 грн, в лучшем случае....
 
Вопрос не по теме рыбалки!!  Где можно заказать по нормальным ценам запчасти к Опель Виваро 2004г.в.1,9ТДИ. Интересуют запчасти к двигателю(Сальники клапанов,клапана,ремни.....)
 
Цитата
Вопрос не по теме рыбалки!!  Где можно заказать по нормальным ценам запчасти к Опель Виваро 2004г.в.1,9ТДИ. Интересуют запчасти к двигателю(Сальники клапанов,клапана,ремни.....)

Вот звони 80503760867 -Віталік.
Гуманні ціни,провірена якість.
 
Доброго вечора! Панове, допоможіть будь-ласка у виборі спінінга. Ловля  окуня і щуки на невеликі воблерки, вертушки, джиг до 10гр.
Цікавлять такі варіанти:
1) Flagman Leader 2,10,  1-8гр.
2) CATANA CX21UL 1-11гр.
3) б/у Bass Pro Shops Micro Lite Graphite Spinning Rods ML70MLS, 2-10гр.
4) Ваш варіант.
Звучали заяви що до 500 грн. це все г-но і можна брати будь-що, але все ж таки цікавить Ваша думка.
 
Цитата
Звучали заяви що до 500 грн. це все г-но і можна брати будь-що, але все ж таки цікавить Ваша думка.
Якщо катить БУ то можна і щось найти по барахолкам більш пристойне той самий банакс як варіант, з нового можна поглянути на фаворіти! За таке бабло "Ловля  окуня і щуки на невеликі воблерки, вертушки, джиг до 10гр." все в купі не реально, хіба джиг буде простим волочінням
 
Цитата
Якщо катить БУ то можна і щось найти по барахолкам більш пристойне той самий банакс як варіант, з нового можна поглянути на фаворіти! За таке бабло "Ловля  окуня і щуки на невеликі воблерки, вертушки, джиг до 10гр." все в купі не реально, хіба джиг буде простим волочінням
Лавлю на фавориты, есть лайт и ультралайт. Всё устраивает. И цена тоже.
 
Цитата
Звучали заяви що до 500 грн. це все г-но і можна брати будь-що, але все ж таки цікавить Ваша думка.
Мені ось ця палочка показалась доволі таки універсальною, що більш-менш підходить під твої запроси,  але треба ше почитати в неті шо люди за неї пишуть...:bk:
 
1-м джигувати зовсім не комфортно.
До катан у мене предвзяте відношення. Чомусь навіть не дивлюся у їхній бік.
Для окуня у мене є суперуніверсал - http://price-list.in.ua/product_4141433.htm щоправда у зрості 2,28 м. Все на рівні. Джиг до 14-15 гр. легко. Волкери/поппери - супер. Твіч малих міношок - гут. Кренки - супер! Щоправда мікроджиг для наноокунів не ахті. Але справляється також. Мормихи з вольфраму летять то шо надо! Бланк м'який але далеко не лапшистий. Ціна 150 - 160 грн. Поки що у мене других окунячих спінів не намічається.
Для щуки у мене Фаворіт Бофу 2,1м. - 450 грн.

PS: Я теж за фаворити!
PPS: Ще Мікадо Сенсей сподобався у зрості 2.10 але то був ультрік.
PPPS: Для ловлі щуки і окуня - два різних спіна!
 
Цитата

Для окуня у мене є суперуніверсал - http://price-list.in.ua/product_4141433.htm щоправда у зрості 2,28 м. Все на рівні. Джиг до 14-15 гр. легко. Волкери/поппери - супер. Твіч малих міношок - гут. Кренки - супер! Щоправда мікроджиг для наноокунів не ахті. Але справляється також. Мормихи з вольфраму летять то шо надо! Бланк м'який але далеко не лапшистий. Ціна 150 - 160 грн.

вот це то спін! йоптіль, і джиг 15 і твіч на рівні  та й ше мормишити можна, і це все всього за 150 рублів!
а я парюсь шо мені 3 патика мало, нада брать собі такого... тіки вот строй бланка мене смущає :bj:
 
Дім, а вот зря ти так. Ти його в руках не тримав просто.
 
Цитата
Дім, а вот зря ти так. Ти його в руках не тримав просто.
за таке бабло патик в тесті від 1 до 10 який буде "жосткий" універсал, який терпить перегрузи як крой і мормишити ним можна і вартую всього 150 грн це нєчто! Сам не вірю! Може ізза лапшистого строю мормиху і кине на тонкому шнурі чи лєсці, тіки вот питання буде чи нормальна проводка буде, так саме з цього випливає як таким спіном аля фінеза можна джигувати нормально 14 грамами, хіба просто волочіння! Я своїм шимановский макароном тоже і джигував і воби 2 грама кидав при тесті 5-20 і даже елькою твічив, а чуйка як для нього на висоті, тільки та шимка стоє не 200, а в районі штуки зараз, 7 років назад була 100 бакенів! Але половивши іншими патиками я поняв що вона у мене буде хіба на щуку і жереха під воби і кренки, вот так і минулий рік вона на шкафу пролежала! все пізнається в порівнянні і в особистих вподобаннях!
 
Цитата
який терпить перегрузи як крой
Кругом на форумах всі приводять це як плюс даним патикам. Але я от не можу поняти в чому тут бонус. Якщо мені треба крепкого дрина щоб видирати щук з трави то я візьму палку відповідного класу. Якось трохи дико звучить коли в палки заявлений тест пів унції а нею можна майже півтори кинути. :bk:
Слід пам"ятати що ця живучість нізвідки не береться а набувається за рахунок товстіших стінок (а отже і ваги палки), і я так розумію за рахунок використання багато смоли чи не сильно модульного графіта. :ds:
 
Мужики, в мене батя, коли їздить на рибалку зі мною, ловить на той патик, який йому дадуть... дуже часто це голден кетчовий 100 рубльовий мій перший патик.... і ловить всього хижака, на який ми полюємо... і щучку і окуня і кленя і......:du:
і не відчуває дискомфорта... ловить собі в кайф))))
Це я до чого... людина на форумі запитала оптимальний патик на ту суму, на яку він розраховує... а тут знову ця каша за те, що універсалів немає... треба мінімум пару... і т.д. і т.п.:be: Да харош вже пудрити мозги..... таку канітєль він може прочитати майже на всіх форумах...:cz: я думаю кожен з вас йому більше допоможе, якщо зі своєї сторони порекомендує шось оптимальне на свій погляд.... А пізніше, я думаю людина сама дойде в яку вузьку направленість йому лізти.... ІМХО..:by:
 
З назвами визначились, - далі буду вибирати що з цього "ляже в руку". Дякую всім хто відповів!
 
Цитата
Кругом на форумах всі приводять це як плюс даним патикам. Але я от не можу поняти в чому тут бонус. Якщо мені треба крепкого дрина щоб видирати щук з трави то я візьму палку відповідного класу. Якось трохи дико звучить коли в палки заявлений тест пів унції а нею можна майже півтори кинути. :bk:
Слід пам"ятати що ця живучість нізвідки не береться а набувається за рахунок товстіших стінок (а отже і ваги палки), і я так розумію за рахунок використання багато смоли чи не сильно модульного графіта. :ds:

Слава знову ти все з книжок береш, дам тобі своїм кроєм половити, а потом будеш судити про вагу, смолу, чуйку і т.д.

Цитата
Мужики, в мене батя, коли їздить на рибалку зі мною, ловить на той патик, який йому дадуть... дуже часто це голден кетчовий 100 рубльовий мій перший патик.... і ловить всього хижака, на який ми полюємо... і щучку і окуня і кленя і......:du:
і не відчуває дискомфорта... ловить собі в кайф))))
Це я до чого... людина на форумі запитала оптимальний патик на ту суму, на яку він розраховує... а тут знову ця каша за те, що універсалів немає... треба мінімум пару... і т.д. і т.п.:be: Да харош вже пудрити мозги..... таку канітєль він може прочитати майже на всіх форумах...:cz: я думаю кожен з вас йому більше допоможе, якщо зі своєї сторони порекомендує шось оптимальне на свій погляд.... А пізніше, я думаю людина сама дойде в яку вузьку направленість йому лізти.... ІМХО..:by:

Саня, от щоб людина не перебирала по 10 патиків починаючи з хз.. яких китайців і витрачала в сумі нормальні гроші, починати потрібно хоч з більш менш норм палки, в результаті дешевше вийде...

від себе можу порадити звирнути увагу на Shinigami AMASHI
http://ribalka-oxota.kiev.ua/Spinning-shinigami-amashi-11280240/p-943.html

відрибачи 2 сезони, звінкий і легкий патичок, мормишити звісно не будеш, но твіч і джиг на рівні, за ці гроші дуже пристойний спін
 
Цитата
Слава знову ти все з книжок береш, дам тобі своїм кроєм половити, а потом будеш судити про вагу, смолу, чуйку і т.д.
При чому тут книжки...
 
Шановні рибацюги!ДАйте марку і модель толкового фонаріка до 200 грн,ато чекав з америки замовлення фонарік за 180 грн а його вже пів року нема :am:
Можливо хтось юзає,буду купляти вже в нас а не в амерекосів :dl:
 
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=11078

Я собі в цього дяді теж хочу замовити.
 
Даже боюсь начать,но всё-таки.Друзья мои,посоветуйте Что и Где купить в пределах 100-200 американских денег???Нужен спиннинг:длина 2-40м,тест до 15-20 гр.,и чтобы не супер звонкий.Ориентир Южный Буг и местные ставки.Хотя 200 денег уже жалко.
 
Кажуть що за "слегка за $100" Spiker не поганий універсал. Якщо ж верхня границя то можна з Major Craft Restive щось подивитися, тим більше що в наших магазинах він є.
 
Цитата
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=11078

Я собі в цього дяді теж хочу замовити.

Дякую Слава.Досить гуманні ціни,треба буде замовляти :dk::dv:
 
Цитата
Дякую Слава.Досить гуманні ціни,треба буде замовляти :dk::dv:
Я вже замовыв, на следующей неделе проплачу.
Хотел спросить совета. Какой налобник лучше? С выносом батареек на затылок или с батарейками в передней части.
 
Мы с Саней St специально покупали разные , вроде сошлись на мнении что с выносными на затылок - хуже . Для меня лично однозначно лучше без выноса (компактнее , удобнее) .
 
Цитата
Мы с Саней St специально покупали разные , вроде сошлись на мнении что с выносными на затылок - хуже . Для меня лично однозначно лучше без выноса (компактнее , удобнее) .
Спасибо. Я тоже так подумал, прикинул, что кепке мешать будет.
 
Цитата
Доброго вечора! Панове, допоможіть будь-ласка у виборі спінінга. Ловля  окуня і щуки на невеликі воблерки, вертушки, джиг до 10гр.
Цікавлять такі варіанти:
1) Flagman Leader 2,10,  1-8гр.
2) CATANA CX21UL 1-11гр.
3) б/у Bass Pro Shops Micro Lite Graphite Spinning Rods ML70MLS, 2-10гр.
4) Ваш варіант.
Звучали заяви що до 500 грн. це все г-но і можна брати будь-що, але все ж таки цікавить Ваша думка.

Я порадив би, якщо є можливість підзбирати ще гривень 100 і придбати                   Major Craft " Basspara" з відповідним тестом, його можна віднести до універсалу, класно твічить невеликі воблерки і джигує непогано, точно не пошкодуєш, а якщо ні то дивися щось з "Фаворита".
 
Цитата
Дякую Слава.Досить гуманні ціни,треба буде замовляти :dk::dv:

В мене BL-8455 Плюс, класний ліхтарик, акума хватає на капець як довго, плюс його що щей батарейками можна користуватись!
 
Цитата
Я вже замовыв, на следующей неделе проплачу.
Хотел спросить совета. Какой налобник лучше? С выносом батареек на затылок или с батарейками в передней части.
Якщо вже замовив, то яка різниця???
Цитата
Мы с Саней St специально покупали разные , вроде сошлись на мнении что с выносными на затылок - хуже . Для меня лично однозначно лучше без выноса (компактнее , удобнее) .
Дам більш вичерпну відповідь - так, краще щоб усе було впереді, так як коли я ловлю коропа і лягаю спати - батарейки на потилиці заважають "кимарити", мішають, їхня вага ззаді не дає ніякої переваги. Ще один великий недолік мого фонаріка - те,що його корпус був зроблений з металу, так, на перший погляд це плюс, але коли розкладаєш жерлиці і на дворі -15, краще коли руки не примерзають!
Все сказане - ІМХО, але краще все разом і спереді!
 
Здравствуйте, рыболовы Хмельницкого. Хочу обратиться к вам за советом (помощью). 23 мая, в среду на речке Южный Буг недалеко от моста по Зах. Окружной у меня украли спиннинг ( удилище- favorite professional 2,20 м, с тестом 1-5 г, и катушка okuma espina EI-20). Я не знаю, возможно ли его как-то вернуть или нет, но если вдруг кто-то увидит или услышит, буду очень признателен за любую информацию. П.С. Никогда не оставляйте свои вещи без присмотра, даже казалось-бы в безлюдных местах и на несколько минут.
 
Цитата
23 мая, в среду на речке Южный Буг недалеко от моста по Зах. Окружной у меня украли спиннинг ( удилище- favorite professional 2,20 м, с тестом 1-5 г, и катушка okuma espina EI-20).
Так там ханыг всяких по кустам лазает туева хучя от ловителей бели до водолазов и сеточников так что места там далеко не безлюдные, а с ограниченной видимостью! Спин у нас популярен, врят ли по магазинам заметно будет что твой, хотя если есть характерные приметы то можешь походить посмотреть на БУ, поспрашивать у продавцов когда сдали,  таким способом можно найти того кто его потянул! 2й вариант это если тот кто спулил лох и будет в тех местах комплектом рыбачить, ведь не зря он там шастал! А 3й вариант забить и купить новый спин! Вот уже искали катушку которую у нас в городе хрен увидишь, результат печален
 
Может какой-то карпуша утащил?у меня и такое было..хорошо что пруд небольшой то словил потом...главное на червя клюнул.
Отошел по нужде,прихожу а спина нету
 
Цитата
Может какой-то карпуша утащил?
Ага, 3 грама пружина і 2 грама каші:bj:
Цитата
удилище- favorite professional 2,20 м, с тестом 1-5 г
 
А может і без каші?) на "дальній заброс" так сказать :ao:
 
Таке питання по забороні, може хто в курсі. 21-го відкрили навігацію на річках а на водосховищах ще ні, але цікаве питання у тому де закінчується Дністровське Водосховище і починається річка Дністер?
 
Ну незнаю як по Хмельницькій області а от по Івано-Франківській навігація по Дністру закрита до 10 червня:
...Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних  живих ресурсів у рибогосподарськиї водних об’єктах Івано-Франківської  області в 2012 році
Відповідно до постанови КМУ від 28.09.1996 №1192  "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і  здійснення рибальства", ст.ст. 3.14, 4.4, 4.14.3 та 5.3 "Правил  любительського і спортивного рибальства», -затверджених наказом  Головрибводу від 15.02.1999 за № 19, зареєстрованих Мінюстом 28.04.1999  за № 269/3562, п.п. 8.1, 8.3. 8.4 "Правил промислового рибальства у  рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом  Дсржкомрибгоспу України від 18.03.1999 №33, зареєстрованих у Мін’юсті  України 25.05.1999 за № 326/3619 та враховуючи гідрометеорологічні  умови, рекомендації науковців і спеціалістів та з метою забезпечення  охорони, відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів, -

НАКАЗУЮ:

1.  На території Івано-Франківської області заборонити любительське  рибпльство, добування водних живих ресурсів на період нересту риб і  розмноження інших водних живих ресурсів у водних об'єктах з природним  відтворенням в таких межах і у такі терміни:

в р.Дністер з усіма притоками та створеними водосховищам – з 1 квітня по 10 червня...
...Заборонити пересування в період нересту усіх плавучих засобів (крім  суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють- охорону водних  живих ресурсів) на ділянках водних об'єктів, що визначені як нерестовища...
 
Слав, там, де ти збираєшся бути, вже водосховище ;)
 
Товарищи рыбаки  скажите сколько годовой взнос В Уоре (для рыбаков), и сколько вступные, и что для этого надо???заранее благодарен...... Может кто недавно эти занимался.......
 
Цитата
Товарищи рыбаки  скажите сколько годовой взнос В Уоре (для рыбаков), и сколько вступные, и что для этого надо???заранее благодарен...... Может кто недавно эти занимался.......
в прошлом году был вступительный 150грн и еще годный 50 грн.
 
Ану знатаки підскажіть, шпуля від daiwa sol 2500 підійде до DAIWA FREAMS 2500 "11??
 
Хмельниччани, підскажіть магазин в Хмельницькому, щоб знаходився недалеко від площі і в ньому можна було б скупитись "по карпу".
Цікавить все для оснасток.
Якщо можна в приват. Буду Вам дуже вдячний.
 
Цитата
Хмельниччани, підскажіть магазин в Хмельницькому, щоб знаходився недалеко від площі і в ньому можна було б скупитись "по карпу".
Цікавить все для оснасток.
Якщо можна в приват. Буду Вам дуже вдячний.
Все ж написано. Особливо на стр. 25.
https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=2020

Як то кажуть, читаю форуми в слух, вартість години читання 5 USD. :ap:
 
Це я вже прочитав, от коли б ти мені ще точну адресу написав, щоб я міг по карті дорогу подивитись, то було б чудово.
5 баксів з мене.
А там точно по карповим оснасткам є з чого вибрати?
 
Цитата
Це я вже прочитав, от коли б ти мені ще точну адресу написав
https://maps.google.com.ua/maps?q=49.421233,26.976493&hl=ru&num=1&t=m&z=18  
По Кам"янецькій з верху в низ проїзд 300 грн. вартує у гаїшників)))
 
В мене проїздний завжди з собою ))).
Дуже дякую за адресу!
 
Цитата
Це я вже прочитав, от коли б ти мені ще точну адресу написав, щоб я міг по карті дорогу подивитись, то було б чудово.
5 баксів з мене.
А там точно по карповим оснасткам є з чого вибрати?
Ну так Ви б сказали що міста не знаєте. Думав що всі хто знає де площа знають де арка. :bk:По оснасткам я не в курсі що там є, але має бути не менше ніж в інших магазинах.
 
Можна на ти.
Я не так сильно орієнтуюся в Хмельницькому.
Хочу завтра дещо прикупити, бо карпи не ждуть, а за минулий сезон оснастки трохи розійшлися.
Дякую.
 
Цитата
Я не так сильно орієнтуюся в Хмельницькому.
https://maps.google.com.ua/maps?saddr=T2311&daddr=49.4328977,26.9448053+to:%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F­+%D1%83%D0%BB.&hl=ru&ie=UTF8&ll=49.429287,26.951866&spn=0.060066,0.107975&sll=49.435831,26.944935&sspn=0.007507,0.013497&geocode=Femh8gIdS1qaAQ%3BFUFJ8gIdJSWbASlB9Ve42gYyRzHf­E7_KFG3DHg%3BFV0a8gIdXqGbAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=16&via=1&t=m&z­=13 це якшо їхати зі сторони Чорного Острова, краще так щоб не блудити приватним сектором https://maps.google.com.ua/maps?saddr=T2311&daddr=49.4328969,26.9448057+to:49.4402697,26.9450171+to:%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F­+%D1%83%D0%BB.&hl=ru&ie=UTF8&ll=49.431519,26.962337&spn=0.030031,0.053988&sll=49.434869,26.952724&sspn=0.015015,0.026994&geocode=Femh8gIdS1qaAQ%3BFUBJ8gIdJSWbASlB9Ve42gYyRzHf­E7_KFG3DHg%3BFQ1m8gId-SWbASl1nG__1gYyRzFg714ZfUCVuw%3BFV0a8gIdXqGbAQ&mra=dpe&mrsp=­2&sz=15&via=1,2&t=m&z=14
А це якщо зі сторони Красилова/Старкона https://maps.google.com.ua/maps?saddr=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81­%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA­%D0%BE%D0%B5+%D1%88.&daddr=49.4454335,27.0053194+to:%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F­+%D1%83%D0%BB.,+72,+%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B­8%D0%B9,+%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B­0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+29000&hl=ru&ie=UTF8&ll=49.433529,26.995125&spn=0.120121,0.21595&sll=49.442013,27.021389&sspn=0.030025,0.053988&geocode=FbWA8gIdzkycAQ%3BFTl68gIdhxGcASmB9Lg5CgcyRzFD­BL_Sp-aHVQ%3BFd4a8gId4J-bASlT5zja9gYyRzFWdyk2Ftr4Jg&mra=dpe&mrsp=1&sz=14&via=1&t=m&z­=12
 
Цитата
Як то кажуть, читаю форуми в слух, вартість години читання 5 USD
А це ше що за фішечка, бо как говоітса я не в кугсе???
 
Цитата
А це ше що за фішечка, бо как говоітса я не в кугсе???

а ти шо читаєш форум не в слух?
ну ти даеш:bj::bj:

люди вже машини за ці гроші покупляли:du:
 
Цитата
А це ше що за фішечка, бо как говоітса я не в кугсе???
А це мем такий є (вроді десь з ЛОРа пішов), смисл в тому що якщо хтось питає щось типу, як поміняти порядок сортировки у виводі ls, то йому пропонуються послуги читання man ls за недешеву плату, зате вголос та з інторацією :bj:
Поняв смисл?
 
-a, --all      do not ignore entries starting with .         -A, --almost-all      do not list implied . and ..         --author      with -l, print the author of each file         -b, --escape      print octal escapes for nongraphic characters         --block-size=SIZE      use SIZE-byte blocks         -B, --ignore-backups      do not list implied entries ending with ~         -c     with -lt: sort by, and show, ctime (time of last modification of      file status information) with -l: show ctime and sort  by  name      otherwise: sort by ctime         -C     list entries by columns         --color[=WHEN] control whether color is used to distinguish file types. WHEN may be 'never', 'always', or 'auto' -d, --directory list directory entries instead of contents, and do not derefer- ence symbolic links -D, --dired generate output designed for Emacs' dired mode -f do not sort, enable -aU, disable -lst -F, --classify append indicator (one of */=>@|) to entries --file-type likewise, except do not append '*' --format=WORD across -x, commas -m, horizontal -x, long -l, single-column -1, verbose -l, vertical -C --full-time like -l --time-style=full-iso -g like -l, but do not list owner -G, --no-group like -l, but do not list group -h, --human-readable with -l, print sizes in human readable format (e.g., 1K 234M 2G) --si likewise, but use powers of 1000 not 1024 -H, --dereference-command-line follow symbolic links listed on the command line --dereference-command-line-symlink-to-dir follow each command line symbolic link that points to a direc- tory --hide=PATTERN do not list implied entries matching shell PATTERN (overridden by -a or -A) --indicator-style=WORD append indicator with style WORD to entry names: none (default), slash (-p), file-type (--file-type), classify (-F) -i, --inode with -l, print the index number of each file -I, --ignore=PATTERN do not list implied entries matching shell PATTERN -k like --block-size=1K -l use a long listing format -L, --dereference when showing file information for a symbolic link, show informa- tion for the file the link references rather than for the link itself -m fill width with a comma separated list of entries -n, --numeric-uid-gid like -l, but list numeric user and group IDs -N, --literal print raw entry names (don't treat e.g. control characters spe- cially) -o like -l, but do not list group information -p, --indicator-style=slash append / indicator to directories -q, --hide-control-chars print ? instead of non graphic characters --show-control-chars show non graphic characters as-is (default unless program is 'ls' and output is a terminal) -Q, --quote-name enclose entry names in double quotes --quoting-style=WORD use quoting style WORD for entry names: literal, locale, shell, shell-always, c, escape -r, --reverse reverse order while sorting -R, --recursive list subdirectories recursively -s, --size with -l, print size of each file, in blocks -S sort by file size --sort=WORD extension -X, none -U, size -S, time -t, version -v, status -c, time -t, atime -u, access -u, use -u --time=WORD with -l, show time as WORD instead of modification time: atime, access, use, ctime or status; use specified time as sort key if --sort=time --time-style=STYLE with -l, show times using style STYLE: full-iso, long-iso, iso, locale, +FORMAT. FORMAT is interpreted like 'date'; if FORMAT is FORMAT1<newline>FORMAT2, FORMAT1 applies to non-recent files and FORMAT2 to recent files; if STYLE is prefixed with 'posix-', STYLE takes effect only outside the POSIX locale -t sort by modification time -T, --tabsize=COLS assume tab stops at each COLS instead of 8 -u with -lt: sort by, and show, access time with -l: show access time and sort by name otherwise: sort by access time -U do not sort; list entries in directory order. In combination with one_per_line format '-1', it will show files immediately and it has no memory limitations. -v sort by version -w, --width=COLS assume screen width instead of current value -x list entries by lines instead of by columns -X sort alphabetically by entry extension -1 list one file per line SELinux options: --lcontext Display security context. Enable -l. Lines will probably be too wide for most displays. -Z, --context Display security context so it fits on most displays. Displays only mode, user, group, security context and file name. --scontext Display only security context and file name. --help display this help and exit --version output version information and exit SIZE may be (or may be an integer optionally followed by) one of fol- lowing: kB 1000, K 1024, MB 1000*1000, M 1024*1024, and so on for G, T, P, E, Z, Y. By default, color is not used to distinguish types of files. That is equivalent to using --color=none. Using the --color option without the optional WHEN argument is equivalent to using --color=always. With --color=auto, color codes are output only if standard output is con- nected to a terminal (tty). The environment variable LS_COLORS can influence the colors, and can be set easily by the dircolors command. Exit status is 0 if OK, 1 if minor problems, 2 if serious trouble.
Беріть безкоштовно :bj:
 
Є таке село Завалійки (Волочиський район), раніше там були суперові рибні ставки, і коли був малим часто там ловив. Мож хто знаю шо там зараз робиться?
 
Зимою непогано клює щука ...
 
кто расскажет как ловить жереха, какие приманки он любит, собираюсь ехать на Горынь, там его не мало...
 
Цитата
кто расскажет как ловить жереха, какие приманки он любит, собираюсь ехать на Горынь, там его не мало...
Какать там он хотел на всё, дурачки влетают но нам не попадались, местные говорили что раньше 44 зурика жрал, сейчас игнорит
 
Цитата
кто расскажет как ловить жереха, какие приманки он любит, собираюсь ехать на Горынь, там его не мало...

жереха на Горыне валом, но словить его целая наука, хз... чего он хочет:bk:
попадал на бой, но что не пробовал - полный игнор!

любит он минохи на быстрой проводке и каст - мастер, но хз...........
 
Товарищи рыбаки  подскажите где у нас в городе  нормальные цены на автомобильную резину ?? Интересует 13 размер... Заранее благодарен..
 
Саша,на Пилотской приблизительно  напротив ХЗТП  есть база ,в том году продавали  по оптовым ценам,в этом году не знаю.
 
Может кто в курсах.
Нужны опилки от фруктовых деревьев(на крайний случай граб).Где у нас в городе можно взять?
 
Цитата
Нужны опилки от фруктовых деревьев(на крайний случай граб).Где у нас в городе можно взять?
Смотря в каких объемах надо, видел в Фуршетах в небольших фасовках около 20 грн.
 
Цитата
Может кто в курсах.
Нужны опилки от фруктовых деревьев(на крайний случай граб).Где у нас в городе можно взять?

На скільки я чув береть в зоомагазинах, там опилки для хомяків та іншої живності, з фруктових продаж кілограмами і ціна копійки!
 
Цитата
Может кто в курсах.
Нужны опилки от фруктовых деревьев(на крайний случай граб).Где у нас в городе можно взять?
Пилорама на Лезнево. Там часто черешню ріжуть. Попитай.
 
Цитата
На скільки я чув береть в зоомагазинах, там опилки для хомяків та іншої живності, з фруктових продаж кілограмами і ціна копійки!

Сомніваюсь шо з фруктових,в мене були хомяки то опілки пахли ялиною постійно.
А де там на лезнево,поясніть!
 
Цитата
Сомніваюсь шо з фруктових,в мене були хомяки то опілки пахли ялиною постійно.
А де там на лезнево,поясніть!
Артемка!!!Ще раз напишеш Лезнево з малої букви,-поставлю шлангбаум біля автовокзалу.
 
Цитата
Сомніваюсь шо з фруктових,в мене були хомяки то опілки пахли ялиною постійно.
А де там на лезнево,поясніть!

Если тебе для копчения то и ольха(вільха) хорошо подойдёт,а её найти проще.
 
Цитата
Артемка!!!Ще раз напишеш Лезнево з малої букви,-поставлю шлангбаум біля автовокзалу.

Я пішки обійду :ap:



Цитата
Если тебе для копчения то и ольха(вільха) хорошо подойдёт,а её найти проще.
Ага,для копчення
 
Цитата
Сомніваюсь шо з фруктових,в мене були хомяки то опілки пахли ялиною постійно.
А де там на лезнево,поясніть!
Біля "Економа" наліво, метрів з триста. там не промахнешся. Можеш перехожих запитати де бобри живуть. )))
 
Дякую будемо щукати:dk:
 
Підскажіть будь-ласка який ехолот може бути для зимової рибалки, який через лед пробиває,  дайте ссилочку якщо є такий, ціна по.... :)
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який ехолот може бути для зимової рибалки, який через лед пробиває,  дайте ссилочку якщо є такий, ціна по.... :)

Ні уя собі - через лід :ai:
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка який ехолот може бути для зимової рибалки, який через лед пробиває,  дайте ссилочку якщо є такий, ціна по.... :)
Показувати буде майже любий, але тільки через монолітний (перший) лід іто з помєхами... коли ж лід стане пористий, пузирьки воздуху не дадуть можливості взагалі пробити датчику слой льоду, і тоді прийдеться всерівно набурювати луночки....:du:
По цьому питанню можеш глянути ТЕМУ
 
Цитата
Показувати буде майже любий, але тільки через монолітний (перший) лід іто з помєхами... коли ж лід стане пористий, пузирьки воздуху не дадуть можливості взагалі пробити датчику слой льоду, і тоді прийдеться всерівно набурювати луночки....:du:
По цьому питанню можеш глянути ТЕМУ

скоро зима ??:ag:
а хтось на море зібрався))
 
Цитата
скоро зима ??:ag:
а хтось на море зібрався))

Готовь сани летом.:ap:
 
Подскажите как на ПВХ надувахе заклеить маленькую дырочку (как от крючка) , за целый день чуть чуть спускает. Возможно можно без латки?
 
Выкрутить клапан и приклеить латку изнутри.
 
Цитата
Выкрутить клапан и приклеить латку изнутри.
Спасибо за совет, а каким клеем? Я до такого не додумался).
 
Цитата
Спасибо за совет, а каким клеем? Я до такого не додумался).

Клей Дисмокол.Очень классно клеет ПВХ.У меня есть если хочешь могу подогнать.Или возьму с собой на Днестр и там заклеим.А с лодкой рем. комплекта не было?
 
Цитата
Клей Дисмокол.Очень классно клеет ПВХ.У меня есть если хочешь могу подогнать.Или возьму с собой на Днестр и там заклеим.А с лодкой рем. комплекта не было?
Ремкомлекта не было. Бери на Днестр там разберёмся.
 
Братва,если по идиотски или наскору руку,можно просто супермоментом.Проверено годами.Главное латку из той же ткани.У каждого джигита должен быть.А вообще рекомендую-переходим на метал(ТО ЕСТЬ ЦВЕТ МЕТ)
 
Спробуй просто промазати поверхню клеєм, після повного висихання повторити, і так декілька разів. Мені це допомагало.
А зараз мій човник непробивний. http://veles.rybalka.com/blog/view/6442/
 
Всё паравильно, можно Десмоколом или Мастером, но лучше Iboat для ПВХ. Латка из ПВХ, ну и конечно предварительно место склейки обезжирить Антисиликоном или "Калошей"
 
Подскажите где у нас надувахи пвх ремонтируют ?
Лодка Тандер или как то так , стала пропускать по швам и насос к чертям разлетелся.
Днестр удался :dv::dv::dv:.
 
[QUOTE=Клёвый;424181]Подскажите где у нас надувахи пвх ремонтируют ?
Лодка Тандер или как то так , стала пропускать по швам и насос к чертям разлетелся.
Днестр удался :dv::dv::dv:.[/

Ремонт лодочных моторов всех марок тлф.067 478 86 24  АНДРЕЙ


Ремонт надувных лодок тлф.098 388 37 00     или  63 - 08 - 89  АНДРЕЙ м.Хмельницький
 
Цитата
[QUOTE=Клёвый;424181]Подскажите где у нас надувахи пвх ремонтируют ?
Лодка Тандер или как то так , стала пропускать по швам и насос к чертям разлетелся.
Днестр удался :dv::dv::dv:.[/

Ремонт лодочных моторов всех марок тлф.067 478 86 24  АНДРЕЙ


Ремонт надувных лодок тлф.098 388 37 00     или  63 - 08 - 89  АНДРЕЙ м.Хмельницький
Спасибо, в понедельник перезвоню.:az:
 
Підскажіть. Чи десь здається на прокат ехолот??
 
Посоветуйте УЛ спининг: модель, длина, оптимальный тест. Бюджет до 1000 грн.
Заранее благодарю.
Зы.: сам пока махаю китайской "шваброй" 2,7 м., тест 10-30 за  250 грн.
 
Цитата
Посоветуйте УЛ спининг: модель, длина, оптимальный тест. Бюджет до 1000 грн.
Заранее благодарю.
Зы.: сам пока махаю китайской "шваброй" 2,7 м., тест 10-30 за  250 грн.
Я пользуюсь сейчас таким - http://fishfishki.org.ua/427-spinning-major-craft-sps-t792m-solpara-0.5-7gr.html - в принципе доволен.
 
Цитата
Посоветуйте УЛ спининг
Под какие цели?
 
Цитата
Посоветуйте УЛ спининг: модель, длина, оптимальный тест. Бюджет до 1000 грн.
Заранее благодарю.
Зы.: сам пока махаю китайской "шваброй" 2,7 м., тест 10-30 за 250 грн.
вот хороший бюджетный спиннинг http://profishing.com.ua/udilischa/spinningovie-udilischa/spinningi-shimano/shimano-alivio-vh-spinning/shimano-alivio-bx-210ul.html?ml=1
а если выбирать более качественое то это   http://profishing.com.ua/udilischa/spinningovie-udilischa/spinningi-aiko/aiko-margarita/aiko-margarita-175ul.html
 
Цитата
Под какие цели?
Цель: не тупое волочение приманки по дну с полным непониманием происходящего там (как сейчас), а освоение техник микроджига, "игры" легкими приманками и т. п.  с целью поимки окуня и иного рыбства весом не более ......1 кг.
 
Цитата
Цель: не тупое волочение приманки по дну с полным непониманием происходящего там (как сейчас), а освоение техник микроджига, "игры" легкими приманками и т. п.  с целью поимки окуня и иного рыбства весом не более ......1 кг.

В мене фаворитовський Блу Бірд до 7 грам, за свої гроші дуже добра патика, я задоволений нею, якщо 1000-1100 гривасиків то можу рекомендувати того ж Фаворита Ексклюзива до 6 грам в наших форумчан вони є може щось хтось скаже, я пробував ним ловити мені сподобалось. Собі дуже хочю придбати Енкора Немесіс NMS-S732UL по словам власників дуже класна палка, але хотілось би потримати її в руках, а такої можливості немає.
 
Цитата
Собі дуже хочю придбати Енкора Немесіс NMS-S732UL
Губа не дура:bd:
 
Цитата
освоение техник микроджига
Как выше писал Игорь то за такие деньги эксклюзив или кальзанте от графитлидера, уж если осваивать то и можна за эти деньги взять толковую катушку+блуберд, а потом если понравится то и купить палочку получше
 
andre777, Фаворит Ексклюзив? А хар-ки палки?
 
Цитата
andre777, Фаворит Ексклюзив? А хар-ки палки?
как по мне под микруху EXS-792UL-T, оптимально для береговой ловли, мне понравилась у Валеры в магазине кальзанте EX солид, ттх не помню, но по сравнению на потрях с табуляром, ней микрушить будет веселее, цена 1200
 
andre777, спс, буду присматриваться....
 
Цитата
Губа не дура:bd:

З нашою хворобою, завжди "губа не дура", але тут дійсне правило "гроші не обманеш"!
 
Ребята а не кто не подскажет где можно прикупить «кончики» к прутам… В смысле вторую часть прута… Есть один «шимановский» второй «дайвовский»… Первые части (те что с ручкой) есть, вторые увы накрылись… Выбрасывать жалко… Если кто чего знает, может под заказ, маякните ПЛЗ в личку… Брат как то покупал в Черновцах на свой прут, но может где в Киеве есть «канторы» которые подобным торгуют..?! Буду премного благодарен…
 
Підскажіть будь-ласка, може хто знає чи русифіковані ехололти Lowrance, якщо їх купувати в США.

http://www.cabelas.com/product/Boating/Boating-Electronics/Sonar-and-SonarGPS-Combos|/pc/104794380/c/104707080/sc/104588280/Lowrance-Mark-5X-Pro-Sonar/1157726.uts?destination=%2Fcatalog%2Fbrowse%2Fboating-boating-electronics-sonar-and-sonar-gps-combos%2F_%2FN-1100517%2FNs-CATEGORY_SEQ_104588280%3FWTz_l%3DSBC%253BMMcat104794380%253B­cat104707080&WTz_l=SBC%3BMMcat104794380%3Bcat104707080%3Bcat­104588280
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка, може хто знає чи русифіковані ехололти Lowrance, якщо їх купувати в США.
Якщо саме той що по ссилці, то в меню  налаштувань є російська мова:ar:
 
Його хочу брати но вагаюсь, бо ще мене цікавить Lowrance Mark-5X DSI
 
Цитата
В мене фаворитовський Блу Бірд до 7 грам, за свої гроші дуже добра патика...
слыхал, что часто там заявленный  тест оказывается явно занижен, или нет?
 
Ну може трохи і занижений, але не кретично, я ловлю з грузами від 1,5 до 3 г. і все нормально, можна взяти "синю пташку" і до 5 г., але для ривкових проводок як на мене він дуже лапшистий!
 
Цитата
Ну може трохи і занижений, але не кретично, я ловлю з грузами від 1,5 до 3 г. і все нормально, можна взяти "синю пташку" і до 5 г., але для ривкових проводок як на мене він дуже лапшистий!
Наскільки мені відомо, що до 5, що 7  гр одинакові, а відрізняються лише вклейками:dp:
 
Реально взять какой-то ультра лайт за 300-400 грн?:al:
(слово какой-то) не повторять:ds:
 
Так..........
 
Цитата
Наскільки мені відомо, що до 5, що 7  гр одинакові, а відрізняються лише вклейками:dp:

Тримав той що до 5г., якщо я не помиляюсь то не тільки вклейками, там і комель в того що до 7 г. товстіший, рік пройшов як я його купляв можу щось і збрехати, але наврядчи!
 
Подскажите, пожалуйста, на черном море в Алуште с берега на твистер можно что нибуть поймать?
 
Цитата
Подскажите, пожалуйста, на черном море в Алуште с берега на твистер можно что нибуть поймать?
Не скажу за всю Алушту, але тут спочатку є сюжет про ловлю скорпени на Чорному Морі, може згодиться.
https://www.youtube.com/watch?v=AyWIybzHSKM&feature=related
Плюс по рокфишінгу на Чорному Морі гуглиться достаньо цікавої інформації. Так що я б не пропустив шанс там порибалити :ds:
 
Дякую за відео, але нажаль подивитись не можу, з телефона сижу, на твістер виходив, нічого не зловив, а на креветку прокльовуе...
 
Цитата
Дякую за відео, але нажаль подивитись не можу, з телефона сижу, на твістер виходив, нічого не зловив, а на креветку прокльовуе...
На твистер в Крыму пробовал много раз и поный ноль. А вот  на морского червя клюёт всё подрят.
 
Цитата
На твистер в Крыму пробовал много раз и поный ноль. А вот  на морского червя клюёт всё подрят.

если вы внимательно смотрели фильм.... ловить нужно вечером и после заката:bf:
 
Цитата
если вы внимательно смотрели фильм.... ловить нужно вечером и после заката:bf:
Да я по 10 дней дикарями на море живу и ловлю круглосуточно).
И на твистер не клюнуло ни разу. Возможно место не то.
 
Цитата
На твистер в Крыму пробовал много раз и поный ноль. А вот  на морского червя клюёт всё подрят.
Для ловли скорпены, лучше предпочтение отдать живой насадке (мелкие крабики), с искусственных  насадок испытал берклевского морского червя. Попадалась много видов рыбы - сарган, ласкирь, зеленуха, скорпена, . . . .  и какие то собаки. Просто живого морского червя трудно на море достать.
 
Цитата
Для ловли скорпены, лучше предпочтение отдать живой насадке (мелкие крабики), с искусственных  насадок испытал берклевского морского червя. Попадалась много видов рыбы - сарган, ласкирь, зеленуха, скорпена, . . . .  и какие то собаки. Просто живого морского червя трудно на море достать.
Там , где я отдыхаю червя валом. Копнул лужу в камыше и пару штук есть. Или улиток насобирал, тоже отличная приманка.
 
я отдыхаю на ЮБК. один рас пришлось специально ехать в Судак (Предварительно узнав в магазине когда привезут червей). Заказал и простоял 2 час в ожидание. Привезли всего 50 шаров (в одном шаре глины 50 шт. - цена была 50 грн.) хватило на человек двадцать, остальным не повезло.
 
Цитата
я отдыхаю на ЮБК. один рас пришлось специально ехать в Судак (Предварительно узнав в магазине когда привезут червей). Заказал и простоял 2 час в ожидание. Привезли всего 50 шаров (в одном шаре глины 50 шт. - цена была 50 грн.) хватило на человек двадцать, остальным не повезло.
Мне на берегу рыбаки такой мячик в мешковине за 30 продали, за пару часов  в шарике одни трупы, а думал на неделю хватит.). Я в Стерегущем отдыхаю.
 
Цитата
Мне на берегу рыбаки такой мячик в мешковине за 30 продали, за пару часов  в шарике одни трупы, а думал на неделю хватит.). Я в Стерегущем отдыхаю.
Специально для них мини термобокс скрутил с плотного пенопласта S=25мм (в эпицентре розовый или зеленый 20-25 грн.), а дома в холодильнике иначе им пипец.
 
Парни помогите катушку на спиннинг выбрать, бюджет до 1000грн, шнур, веса до 20 грам, 2000-2500 размера, желательно несколько шпуль. Много крутых магазинов у нас развелось, выбор бешеный, теряюсь я :)
 
Цитата
Парни помогите катушку на спиннинг выбрать, бюджет до 1000грн
Советую Shimano EXAGE 2500. Гривен 700 стоит.:dn:
 
Цитата
Парни помогите катушку на спиннинг выбрать, бюджет до 1000грн, шнур, веса до 20 грам, 2000-2500 размера, желательно несколько шпуль. Много крутых магазинов у нас развелось, выбор бешеный, теряюсь я :)

Daiwa Exceler 2500 E ИМХО оптимальный выбор по соотношению цена - качество
 
https://www.rybalka.com/tackle/катушки/spro-opera-настоящий-металл/#!/tackle/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8/spro-opera-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D1%89%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB/
 
Туповатий вопрос но все же...
Можно где то купить часть(верхняя) от спининга?))))
 
Дивлячись до якого.
 
Цитата
Туповатий вопрос но все же...
Можно где то купить часть(верхняя) от спининга?))))

Например к спиннингам  фирмы( Фаворит) можно.............
 
Цитата
Дивлячись до якого.
До твого:ds::bk:
 
Зайди в Карп запитай. А як ти його умудрився зломати? :)
 
Всех приветствую. Подскажите кто был на Збруче возле Сатанова и как обстоят дела там с хищником?
 
Підскажіть будь-ласка, чи можна де в Хмельницькому купити FUJI SiC тюльпаны
 
Всем доброго времени суток! Подскажите кто рыбачил или может слышал о Поповцах Староконстантиновского района. Там два става один недоезжая села  Поповцы под лесом а другой за селом. Буду благодарен за инфу.
 
Цитата
Мужики!Подкинте пару вариантов,куда можно заехать на Днестр на очень низкой пузотерке?
Буду благодарен.

Устя,Атаки,Велика Слобода:al:
 
Цитата
Чем отличается Bark220c от ARGO-A220c??
наверно в цене
 
Цитата
Чем отличается Bark220c от ARGO-A220c??
судя по всему 2 кг веса и грузоподъемностью! С того что вы продаете лисичанку не стоит заглядывать на одноместную лодку, лучше смотреть на те что вмещают 2 человека! если есть на чем возить то лучше брать лодку повместительней, а разница в весе 240 и 220 барка около 6 кг
 
ловлю переважно  на Південному бузі, так як відсутнє авто і придивляюсь на 1 місну бо можна носити за плечима в рюкзаку. Да двохмістна це добре але важка. Хоча в 1 містній також можна плавати в двох (я в лисичанці з товаришем плавав ) правда тісновато без комфорту.  Перефразую трішки питання яку з 1 місних лодок краще взяти .
 
Цитата
ловлю переважно  на Південному бузі, так як відсутнє авто і придивляюсь на 1 місну бо можна носити за плечима в рюкзаку. Да двохмістна це добре але важка. Хоча в 1 містній також можна плавати в двох (я в лисичанці з товаришем плавав ) правда тісновато без комфорту.  Перефразую трішки питання яку з 1 місних лодок краще взяти .
Брав свою двомісну на базарі у Валєри,фірма Барк,вже четвертий сезон політ на відмінно.
 
Цитата
Хоча в 1 містній також можна плавати в двох (я в лисичанці з товаришем плавав ) правда тісновато без комфорту
у 220 вдвох хрен поплаваєш, хіба на колінах у напарника))) є сенс купляти уже 2х місний барк або залишати лисичанку
 
Цитата
у 220 вдвох хрен поплаваєш, хіба на колінах у напарника))) є сенс купляти уже 2х місний барк або залишати лисичанку

У меня Барк 240(по моему).
З Дністра на гору ніс сам за ручки(як рюкзак),то можна носити...20 кг для бешеної собаки не вага:bf::dn:
 
Цитата
20 кг для бешеної собаки не вага
а если совсем плохо то есть старенькая "кравчучка" :bz:
 
Цитата
У меня Барк 240(по моему).
З Дністра на гору ніс сам за ручки(як рюкзак),то можна носити...20 кг для бешеної собаки не вага:bf::dn:
100% ! А в нормальном рюкзаке туристическом и 50 кг нести можно, поместиться и двушка должна и трёшка. Или по дешёвке станковый советский Ермак взять.
 
Цитата
Підскажіть будь-ласка, чи можна де в Хмельницькому купити FUJI SiC тюльпаны

Запитай в Карпі у Вовчика, в нього були!
 
Посоветуйте катуху 2000 -чку за 350-400 грн.
Руёби фокамо не предлагать.
Перелопатил весь форум - сколько народу столько и мнений.
Вон Фокаму все хвалят за свои деньги, а у меня она вызывает только растройство на рыбалке, как ни петли кидает, то сама на задний ход переключается или вообще ручка постоянно раскручивается.
 
Цитата
Посоветуйте катуху 2000 -чку за 350-400 грн.
Руёби фокамо не предлагать.
Перелопатил весь форум - сколько народу столько и мнений.
Вон Фокаму все хвалят за свои деньги, а у меня она вызывает только растройство на рыбалке, как ни петли кидает, то сама на задний ход переключается или вообще ручка постоянно раскручивается.

Серый   посмотри из фаворитов  что то .....  Но у них  люфты   ( по крайней мере те которые я пробовал(  регза, венза)....    ,,,,,  а   вообще   экусима  сила..............  ( за свои деньги) .....     ИМХО
 
Цитата
Серый   посмотри из фаворитов  что то .....  Но у них  люфты   ( по крайней мере те которые я пробовал(  регза, венза)....    ,,,,,  а   вообще   экусима  сила..............  ( за свои деньги) .....     ИМХО
Спасибо. У меня две руёби и обе бокопрят. Думаю дайву попробовать.А теперь и на фавориты гляну).
 
Хто користуеться катушкою шимано катана 2500fb які відгуки.
 
Цитата
Хто користуеться катушкою шимано катана 2500fb які відгуки.
:выкиньна: ИМХО
 
Цитата
Посоветуйте катуху 2000 -чку за 350-400 грн.
Руёби фокамо не предлагать.
Перелопатил весь форум - сколько народу столько и мнений.
Вон Фокаму все хвалят за свои деньги, а у меня она вызывает только растройство на рыбалке, как ни петли кидает, то сама на задний ход переключается или вообще ручка постоянно раскручивается.

Сергей можешь обратить внимание на катухи SPRO серии PASSION, у меня 3 года отмотала без нариканий, поменял лишь по причине гонки, сейчас лежит в запасе...
 
Цитата
Хто користуеться катушкою шимано катана 2500fb які відгуки.
Нікого не слухай, не викидай.  Думаю нормальна катушка за такі гроші. В мене FA відмотала не один рік. Про петлі та бороди знати не будеш.
 
Цитата
Сергей можешь обратить внимание на катухи SPRO серии PASSION, у меня 3 года отмотала без нариканий, поменял лишь по причине гонки, сейчас лежит в запасе...
Спасибо за советы. Сегодня взял уже http://rozetka.com.ua/favorite_venza_2000s_16935011/p218125/ .
Покрутил,повертел - понравилась.
Андрюхе Сому спасибо за совет и скидку.
В воскресенье на Днестре испытаю.
Пришёл домой подставил шайбу под шпулю в руёби фокамо, начала рвномерно шнур мотать- возможно и петли слетать не будут.
Будет теперь три хищных катухи)).
 
Запрет на ловлю рыбы 2012 с надувных лодок.
http://www.argo-lodki.com/informuss/vse-pro-naduvnue-lodki-argo/179-zapret-lodki.html
Вот на таку інформацію наткнувся. Тобто злодки вже ловити заборонено чи я щось нетак зрозумів??
 
Цитата
Запрет на ловлю рыбы 2012 с надувных лодок.
На Хмельницкий и обл. не распространяется. ИМХО. Но инфо заслуживает уважения :mnogo_lodka:
 
Цитата
Запрет на ловлю рыбы 2012 с надувных лодок.
http://www.argo-lodki.com/informuss/vse-pro-naduvnue-lodki-argo/179-zapret-lodki.html
Вот на таку інформацію наткнувся. Тобто злодки вже ловити заборонено чи я щось нетак зрозумів??

Ну не опираючись ні на яку документацію, я знаю що з  1  листопада йде закриття навігації!
Цитата
На Хмельницкий и обл. не распространяется. ИМХО. Но инфо заслуживает уважения :mnogo_lodka:

Як це розуміти? Ми поза  законом?
 
Цитата
Як це розуміти?
Я вважаю , що якщо ми вийдем на воду на Бугу, то ніхто і слова не скаже. Думка моя тому можно критикувати.
 
95 %  що дана інфо  поширюється на судноплавні рікі (власна думка)
 
Давайте ми не будемо гадати, а глянемо ТУТ
 
А ну хлопці просвітліть мене: щодо зимувальних ям я вже зрозумів - ловити там не можна, а щодо інших місць на Дністрі, використовуючи судноплавні засоби?
 
Цитата
А ну хлопці просвітліть мене: щодо зимувальних ям я вже зрозумів - ловити там не можна, а щодо інших місць на Дністрі, використовуючи судноплавні засоби?

Те що не заборонено - можна!!! :bk:
 
Цитата
Те що не заборонено - можна!!! :bk:

Саня, ты мне по телефону засеял зёрнышко сомнения, а тут я вообще потерялся  :ak:

надо завтра что б ты на карте мне пальцем ткул "де мона , а де нэ"....  а то я чувствую мы нарыбачим ))))
 
Цитата
знати не будеш.
дякую за пораду.
 
Народ просветите :

какая разница между 2-х тактным мотором и 4-х  при одной и той же мощности???
подсознательно понимаю что экономия + тиходность ... что ещё???
 
Цитата
Народ просветите :

какая разница между 2-х тактным мотором и 4-х  при одной и той же мощности???
подсознательно понимаю что экономия + тиходность ... что ещё???
4-тактний важчий, економніший, дорожчий, тихіший і не треба гратись в розбавлялки масло/бенз. масло заливається окремо....
Зи. Маю теж питання до знаючих. Хочу поставити динаміки в машину на передні дверки розмір 16,5 см. Думаю шо краще коаксикальні, чи компонентні (розєми під високочастотніки єсть), яку краще фірму виходячи бюджетних моделей... Мафон пионер, звучання вроді нормальне дає...
 
Цитата
4-тактний важчий, економніший, дорожчий, тихіший і не треба гратись в розбавлялки масло/бенз. масло заливається окремо....

Добавлю: У 2-х тактного немає клапананів (в 4-х -є), що може спричинити вивертання кілець (якщо лопнуть), царапання дзеркала циліндра, ...:be:
Не поглиблюйся так далеко :bf: бо то все впливає на ціну. Так, 4-х кращий, але і дорожчий.
Цитата
Зи. Маю теж питання до "знаючих". Хочу поставити динаміки в машину на передні дверки розмір 16,5 см. Думаю шо краще коаксикальні, чи компонентні (розєми під високочастотніки єсть), яку краще фірму виходячи бюджетних моделей... Мафон пионер, звучання вроді нормальне дає...
Саня, що за "розєми під високочастотніки"? Може посадочні місця (повині розташовуватись на рівні вух) під них? Бо роз'єми на ВЧ-динаміки йдуть або на мідбасах, або на спеціальних блочках. Якщо ти хочеш якісний звук, то потрібні не тільки якісні динаміки, а й підсилювач, так як любий мафон видає реальних 12-17 ватт на канал (не читай що на панелі написано 4*50Вт) яких не вистачить щоб розкачати дифузор... Ого, щось я заганяюсь :bk:. Купляй обичні коаксикальніі не вийо... :dk:
PS. Хочеш щось нормальне, то придивись до фірм Focal, Morel, AD, Eaton... :ar::ar::ar:
 
Цитата
Добавлю: У 2-х тактного немає клапананів (в 4-х -є), що може спричинити вивертання кілець (якщо лопнуть), царапання дзеркала циліндра, ...:be:
Не поглиблюйся так далеко :bf: бо то все впливає на ціну. Так, 4-х кращий, але і дорожчий.

Саня, що за "розєми під високочастотніки"? Може посадочні місця (повині розташовуватись на рівні вух) під них? Бо роз'єми на ВЧ-динаміки йдуть або на мідбасах, або на спеціальних блочках. Якщо ти хочеш якісний звук, то потрібні не тільки якісні динаміки, а й підсилювач, так як любий мафон видає реальних 12-17 ватт на канал (не читай що на панелі написано 4*50Вт) яких не вистачить щоб розкачати дифузор... Ого, щось я заганяюсь :bk:. Купляй обичні коаксикальніі не вийо... :dk:
PS. Хочеш щось нормальне, то придивись до фірм Focal, Morel, AD, Eaton... :ar::ar::ar:
Я ж просив дєльного совєта, а то такої єрунди я в неті тож вже купу начитався))) Зи в мафоні в мене вже якби є усілок....
 
Саня,
тот усилок что есть в мафоне позволит выдавать максимум по 50 Вт на канал (про больше я не слышал),
про ВЧ на уровне ушей - это для меня новость... во всех иномарках они стоят в районе боковых зеркал, а то что наши кулибины их на уши цепляют, точнее в район ушей... тут уж как говорится, кто как хочет....

поставь в штатные места норм колонки, можно не особо дорогие, а ВЧ можно поставить практически любые... свою функцию они будут выполнять. (к примеру: я себе к штатным динамикам прилепил SONY ВЧ и радуюсь).

самое главное обозначь для себя бюджет, а то так и до фанатизма недалеко. (сам когда то болел автозвуком, когда сумма того что было внутри начала угрожающе расти продал авто, купил то на чём до сих пор езжу)
 
А оце дядько задав правмильне питання?Шанеовни чо вы звыняй те яйци чухаете-дайте совет кенту!
 
Цитата
А оце дядько задав правмильне питання?Шанеовни чо вы звыняй те яйци чухаете-дайте совет кенту!

:be::be::be: взорвала моЦК  :be::be::be:  
ты о чём???
 
:am::am::am:
Цитата
А оце дядько задав правмильне питання?Шанеовни чо вы звыняй те яйци чухаете-дайте совет кенту!
 
Цитата
:be::be::be: взорвала моЦК  :be::be::be:  
ты о чём???

Потроллила "мадам" на 3 балла.
 
я не хороший!
 
Цитата
Добавлю: У 2-х тактного немає клапананів (в 4-х -є), що може спричинити вивертання кілець (якщо лопнуть), царапання дзеркала циліндра, ...
Добавлю: якщо мова йде про поломку, то і в тому і іншому випадку приємного мало, але в 2-х тактніку все-таки перевага є - він більш потужніший при однаковому об"ємі двигуна.
 
Цитата
А оце дядько задав правмильне питання?Шанеовни чо вы звыняй те яйци чухаете-дайте совет кенту!
Вибачте за нескромне питання, Ви з Парільщиком випадково не з одної школи?..
 
Але є і суттєвий недолік, -- він спускає значну частину палива у воду, що рибі ніяк на користь не йде. Саме тому в більшості "цивілізованих" країн вони заборонені.
 
Цитата
Народ просветите :

какая разница между 2-х тактным мотором и 4-х  при одной и той же мощности???
подсознательно понимаю что экономия + тиходность ... что ещё???

Добавлю. Разница в транспортировке: 4-х можно перевозить только в вертикальном положении или на одном боку так как в картере мотора залито масло; 2-х вози как хочеш. И моторесурс у 4-х тактного выше( актуально если плаваешь каждый день).
 
Подскажите какие ножи для бура лучше купить? Бур самый обыкновенный (красный такой с черными ручками, рыбаки думаю знают:udochka:)
 
Цитата
Подскажите какие ножи для бура лучше купить? Бур самый обыкновенный (красный такой с черными ручками, рыбаки думаю знают:udochka:)
Если Барнаульские подходят то их. И недорогие и хорошие.
 
Цитата
Подскажите какие ножи для бура лучше купить? Бур самый обыкновенный (красный такой с черными ручками, рыбаки думаю знают:udochka:)
Це походу Житомирський,в мене таке ж добро,з своїми ножами повна фігня,а коли поставив барнаульські (фірма Тонар),то бурить без претензій.Ножі встають як рідні.Ножі брав в Андрюхи на овочному.
 
Спасибо ребята, сегодня купил уже Барнаульские, все стало на свои места, как будто так и надо :ay:
 
Прийшов час апгрейду, шукаю ящичок зимовий, і шось тіпа наколінників шоб з коліна норм ловити не морозити сустави. Хто що пораде??
 
Цитата
Прийшов час апгрейду, шукаю ящичок зимовий, і шось тіпа наколінників шоб з коліна норм ловити не морозити сустави. Хто що пораде??

Я теж не проти якісь наколінники придбати, якщо щось взнаєш дай будьласка знати!
 
Цитата
Я теж не проти якісь наколінники придбати, якщо щось взнаєш дай будьласка знати!

Не питання!) Щас може хто щось цікаве підскаже нам)))
 
Цитата
Я теж не проти якісь наколінники придбати, якщо щось взнаєш дай будьласка знати!

+1          :do:
 
Я брал себе на роботе вот такие http://intertool.ua/?page=ware&id=118018 вроде нормально))
 
Цитата
Я брал себе на роботе вот такие http://intertool.ua/?page=ware&id=118018 вроде нормально))

+1 Також такі використовую,питайте в будівельних магазинах,якщо цікаво в понеділок можу з орієнтувати на рахунок ціни і чи ще можна замовити.
 
Якщо будеш мати можливість,спитай "шопачьом":bf:
 
Я использую такие http://norfin.info/?pname=cat&mid=52&lang=2&id=138
В строительных не удобно ходить - слетают, когда стал на колени передавят застежкою ногу и запах от них просто супер даже насморк не поможет.
 
Цитата
Я использую такие http://norfin.info/?pname=cat&mid=52&lang=2&id=138
В строительных не удобно ходить - слетают, когда стал на колени передавят застежкою ногу и запах от них просто супер даже насморк не поможет.

Цікаві наколінники, замовляв чи в нас десь є в магазинах і яка ціна?
 
Цитата
Цікаві наколінники
Також прикупив би собі такі.
 
Цитата
Прийшов час апгрейду, шукаю ящичок зимовий, і шось тіпа наколінників шоб з коліна норм ловити не морозити сустави. Хто що пораде??
Каремат возьми и можно хоть лёжа ловить, недавно видео смотрел, в норвегии так  ловят) ну или кусок какой теплоизоляции толстой в епицентре, изолон или другую пенку. Сам я раз в лунку на окуней засморелся - до синяков  колени отморозил)
 
Цитата
как правильно долгое время сохранять мотыля.
Я вже давнекько на мотиля не  ловлю .   В основному - сохраняю - доки не спортиться , або на прикормку не скормлю (ловлю на безмотилки і балансири)
Самий надійний спосіб зберегти мотиль- тримати його у мохі. Мох - Сфагнум - його багато росте на скалах з північної сторони , або біля джерел , що стікають по скалах.
ось
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%84%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D1%83%D0%BC
Цей мох має антисептичні властивості. В війну при дифіциті перев"язочних матеріалів ним користувались як ватою.
Кладеш мох в коробочку , а потім засипаєш мотиля. Мотиль зразу розповзається по моху. Шутка в тому , що мотиль в основному портиться не від старості , а від того , що починається процес гниття. ,  і здоровий мотиль в цьому середовищі також здихає. В мохові процес гниття не розповсюджується , і мотиль залишається придатним до рибалки і на слідуючий тиждень , і через тиждень (з особистого досвіду)
 
Цитата
Я вже давнекько на мотиля не  ловлю .   В основному - сохраняю - доки не спортиться , або на прикормку не скормлю (ловлю на безмотилки і балансири)
Самий надійний спосіб зберегти мотиль- тримати його у мохі. Мох - Сфагнум - його багато росте на скалах з північної сторони , або біля джерел , що стікають по скалах.
ось
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%84%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D1%83%D0%BC
Цей мох має антисептичні властивості. В війну при дифіциті перев"язочних матеріалів ним користувались як ватою.
Кладеш мох в коробочку , а потім засипаєш мотиля. Мотиль зразу розповзається по моху. Шутка в тому , що мотиль в основному портиться не від старості , а від того , що починається процес гниття. ,  і здоровий мотиль в цьому середовищі також здихає. В мохові процес гниття не розповсюджується , і мотиль залишається придатним до рибалки і на слідуючий тиждень , і через тиждень (з особистого досвіду)

Згоден з ПАРИЛЬЩИКОМ, самий класний на мій погляд спосіб зберегти мотиля, сам коли ловив ще на мотиля так само робив!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!