Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
А я відкрив сезон в проводку на Збручі.
Десяток голавликів, десяток уклейок, такий улов. Уклейка ще не йде, треба чекати.


Я то кажуть, я за бан.
 
Голавлики в дозволеному Правилами розмірі. Але якщо тут інші правила, баньте.
При ловлі на спінінг таких не беру, при ловлі в проводку беру поки-що. Ще не доріс до рівня відпускання усієї риби.
 
Цитата
Голавлики в дозволеному Правилами розмірі.
В такому разі прошу вибачення. :ah:
 
Цитата
Я то кажуть, я за бан.
Славентій, вступай в партію Зєльоних! ти шось гляжу на цю тєму круто повернувся, допустимий розмір кленя до вилову 24 см, розмір коробки сірників 5 см, можеш переміряти! Да і кидай пиво в садіку на районі пити, бо це тоже нехарашо і заборонено законом, ви там набухаєтеся, нагадите, а дітки потом в ригаліях граються))) Хватить холівар розводити, форум то рибацький, а не іхтіологіческий, глазомер не всігда правду каже, да і лінєйку не всі носять з собою!
 
Уклейка норм! А от кленчуків шкода таких брати то є факт! В неділю таких тоже відпускав. Хіба на фото кленчуків не видно, а от інші в раковині всі десь в районі 15-20 см.
 
Цитата
Славентій, вступай в партію Зєльоних!  ти шось гляжу на цю тєму круто повернувся,
Можна подумати вони щось "зелене" роблять :ap:

Цитата

допустимий розмір кленя до вилову 24 см, розмір коробки сірників 5 см, можеш переміряти! Да і кидай пиво в садіку на районі пити, бо це тоже нехарашо і заборонено законом, ви там набухаєтеся, нагадите, а дітки потом в ригаліях граються)))
Коли я в садіку пиво пив (лічені рази) то бутилки і бички забирав. І вроді навіть завжди... А так то я вже майже місяць алкоголя і не нюхав, так що ненада на мене цейво-тойво.

Цитата

Хватить холівар розводити, форум то рибацький, а не іхтіологіческий, глазомер не всігда правду каже, да і лінєйку не всі носять з собою!
На рахунок лінійки то це діло порушника і в суді аргументом навряд зарахують.
 
Цитата
Маладчаги!!!!Костя а с окунем как?Неужели никто не пробовал?Вода на Днестре какой мутности?

Серёга, были в затоке, вода прозрачная, окунь молчал!!!
 
Цитата
Да сомик был пойман на Юж.Буге возле Немирова.
Как там сейчас с голавлем и жерехом, есть желание туда съездить! Были раз в тех супер местах, жаль попали на скачек воды и с рыбалкой пролетели
 
Встретился интересный фильм, думаю многим понравится https://www.youtube.com/watch?v=3leUuO6nCug
 
Шановні рибацюги, завтра планую присвятити весь день рибалці, но не знаю на що краще поїхати: на білу рибу чи на хижака. Хочу побачити ваші рекомендації.
(душа хоче щуки, але не впевнений, що її пора)
 
Цитата
Серёга, были в затоке, вода прозрачная, окунь молчал!!!
Ща поболеет чуток,а потом будет рвать всех и вся:laie:
А  мы его половим
 
На тому тижні напарник тестував новий спінінг на Смотричі ввечері після роботи. Мав два удара і зловив голавлика. Впевнений, ми просто не вміємо ловити кленя ранньою весною на спінінг, тупо чекаємо травня-червня.

Цитата
інші в раковині всі десь в районі 15-20 см.
Один 22, всі інші - 24 і більше. А 15-то окунь;)

На ці вихідні кленчук не траплявся, і добре:
 
Цитата
Впевнений, ми просто не вміємо ловити кленя ранньою весною на спінінг, тупо чекаємо травня-червня.
НУ ви за всіх не розписуйтесь! Ловиться з дна і в пів води зараз, просто поки приорітети інші! В червні травні кормиться з поверхності, тому і легше ловити! Вот наприклад мені пізньою осінню на джиг попадався, а "збоченець" Славік на перекаті джигує літом і вже не 1 клень влетів!
 
Цитата
НУ ви за всіх не розписуйтесь!
А я за всіх і не розписуюсь, говорив за свою команду.)
Сам ловив на джиг кленя і навіть карася при ловлі окуня та судачка пізньою осінню та ранньою весною, але мова йде про цілеспрямовану ловлю саме кленя в холодну пору року. Є тема на форумі, де люди пишуть про ловлю кленя з заглибленням приманок на 2-3 м. Тема для роздумів.
Але зараз і справді пріоритети інші, уклейка йде!
 
Цитата
але мова йде про цілеспрямовану ловлю саме кленя в холодну пору року
Якщо він був би такий смачний то його  і зараз товкли іншими снастями, а літом кайф від дурі і клевак
Цитата
Є тема на форумі, де люди пишуть про ловлю кленя з  заглибленням приманок на 2-3 м. Тема для роздумів
Я не думаю, що в когось є бажання шморгати по Збручу діпами, я очкую ганяти воби які біля метра йдуть, там корчів мєряно немєряно, а в теплу пору на такі воби можна шось крупніше влупити! На поверхносники в основному все до півкіло не рахуючи час вильоту жука
 
На рахунок діплвих воблерів Андрій вірно підмітив. Джиг гарна альтернатива, але в холодну пору активність голавля на стільки нестабільна і непередбачувана що навряд хто захоче їздити за сто кілометрів пів десятка разів щоб один раз зловити пару голавликів. Мені здається що це вагома причина.
Судячи по звітам то так, люди його половлюють навіть при снігові.
 
клень ловиться  круглий  рік.  
В холодну  пору  року  на  мальок,  чи курячу печінку.  В  теплу  на  воб.  
Але  останнім  часом  кленя  вкрай  мало,  навіть  ловити  не  хочеться.  Навіть  коли  -  відпустиш  -  не  факт  ,  що  оклигає  і  віднереститься  нормально.  
Зараз -  тема  -  верхушка.  не  так  жалко  і  ловля  цікава.  
Прошлого  року  ловив  на  маньячку (бльосенку).  Цього  ще не  хоче -  чи  вода  не  прогрілась  ,  чи  -  то  бруднувата.  Зате  на  опариш  іде  за  мілу душу....
 
Всем Здрасте.
Ребятки,а кто попадал на посленерестовый жор окуня в районе Днестравского водохранилища (Кормань) и его притоков?По теории это время не продолжительное,но имеет место быть.
 
Цитата

Гарна уклійка. Я й не думав що вона така росте )
А що трапляється/траплялася форель?

Мій рекорд поки-що 22 см. Парильщик, здається, там і більших ловив.
Форель сам не ловив, траплялася знайомим декілька років тому при ловлі уклейки. Рвала вудки о-о.
Доречі, дуже багато риби покоцаної. Свіжі рани або шрами поперек тіла. Щука чи ондатра?
 
Цитата
Здрасте! Та у него там круглый год жор) я вот такого и не ожидал например, а в декабре  шикарно ловился на спин, в то время как на всех других водоёмах тишина практически

Это радует.А то у нас его нету,ваще.
А шо в декабре лёд не встал?
 
Цитата
Это радует.А то у нас его нету,ваще.
А шо в декабре лёд не встал?
Обычно в январе встаёт,с первых чисел и далее...
 
Цитата
А восени він тоді звідки береться? :ap:

)
гггггггг
А  ви  часто  ловили  окуня  торішнього  ,  чи  поза -  поза  торішнього  приміром  півкіло  ,  або  вісімсот  гр  ,  чи  кіло??????
Колись  ,  як  піднімали  водосховище  така  рибалка  мала  місце.  А  зараз- кінчилась,  тай    взимку підмітають  чисто.  
Окуня  тра  ловити  в  другій  декаді  літа  ,  краще  восени  -  коли  підросте  молодняк...
 
Цитата
гггггггг
А  ви  часто  ловили  окуня  торішнього  ,  чи  поза -  поза  торішнього  приміром  півкіло  ,  або  вісімсот  гр  ,  чи  кіло??????
Колись  ,  як  піднімали  водосховище  така  рибалка  мала  місце.  А  зараз- кінчилась,  тай    взимку підмітають  чисто.  
Окуня  тра  ловити  в  другій  декаді  літа  ,  краще  восени  -  коли  підросте  молодняк...
Тобто Ви хочете сказати що стандартний осінній Дністровський окунь то є "сєголєтка"? Я звичайно розумію що Дністер прекрасна річка і всяке таке, але дослідження совєтів кажуть що окунь так швидко не росте навіть у рибному раю, -- на нижній Волзі.
Якщо апроксимувати данні з Вікіпедії то окуньку в 100 гр. є 4-5 років. Ну нехай 3...
04/11/2011 на Дністрі на мотиля клював от такий окунь. Оце видно "сєголєтка".
 
Цитата
А ви часто ловили окуня торішнього , чи поза - поза торішнього приміром півкіло , або вісімсот гр , чи кіло??????
Колись , як піднімали водосховище така рибалка мала місце. А зараз- кінчилась, тай взимку підмітають чисто.
Окуня тра ловити в другій декаді літа , краще восени - коли підросте молодняк...

)))))))
Окунь в пятилетнем возрасте имеет 15 см длины, а к 8 годам дорастает до 22 см.
 
В  книжках  написано  -  все  залежить  від  конкретної  водойми.  І  не  потрібно  плутати  сибірські  ріки  з  льодяною  водою,  жабурятники  ,  де  окунь  взагалі  не  росте  ,  з  дністровським  водосховищем.  Тут  навіть  карась  легко  кіло  набирає.  
Також  залежить  -  відколи  рахувати  .  Зазвичай  рахують  від  малька  сьоголітка  -  5-7  см  ,  а  не  від  ікри..  Зазвичай  до  осені  набирає  свого  промислового  розміру  - 100  гр  і  13  см.  Буває  ,  що  доростає  до  крупнішого.  Але  -  при  сприятливих  умовах  в чітко визначених  місцях.  Також  залежить  від  порліття.  Пишу  так  ,  бо  окунь  інший  по  вазі  і  розміру  ловиться  вкрай  рідко.  Рибацка  класифікація-  матрос  -  5- 10  см.  окунь  -  від 13 - 15  см.  Середніх  розмірів  зустрічається  вкрай  рідко....
 
Цитата
В  книжках  написано  -  все  залежить  від  конкретної  водойми.  І  не  потрібно  плутати  сибірські  ріки  з  льодяною  водою,  жабурятники  ,  де  окунь  взагалі  не  росте  ,  з  дністровським  водосховищем.  Тут  навіть  карась  легко  кіло  набирає.  
Також  залежить  -  відколи  рахувати  .  Зазвичай  рахують  від  малька  сьоголітка  -  5-7  см  ,  а  не  від  ікри..  Зазвичай  до  осені  набирає  свого  промислового  розміру  - 100  гр  і  13  см.  Буває  ,  що  доростає  до  крупнішого.  Але  -  при  сприятливих  умовах  в чітко визначених  місцях.  Також  залежить  від  порліття.  Пишу  так  ,  бо  окунь  інший  по  вазі  і  розміру  ловиться  вкрай  рідко.  Рибацка  класифікація-  матрос  -  5- 10  см.  окунь  -  від 13 - 15  см.  Середніх  розмірів  зустрічається  вкрай  рідко....

Вірно, від водойми залежить. А ще в книжках кажуть що якщо немає даних про конкретну водойму то можна їх взяти із даних по аналогічній водоймі. На тому принципі уся наука побудована. Куйбишівське водосховище піде? Там літо довше ніж у нас.
Вибачте, але я дуже сумніваюся що наш Дністер настільки унікальний що там окуні в декілька разів швидше ростуть ніж на інших водоймах. :bl:Я просто не розумію вашого підходу. Всі наукові факти Ви відкидаєте а взамін даєте тільки те що "меншого я не ловив значить він великим родиться". Що з голавлем, що з окунем.

P. S.
В Сибірі такі окуні та щуки яких на Дністрі з часів появи людства і не було. А карасі в кіло ще недавно водилися у половині навколишніх (навколо Хмельницького) ставах-копанках, поки їх не почали спускати кожні два роки.
 
Цитата
дослідження совєтів кажуть що окунь так швидко не росте навіть у рибному раю, -- на нижній Волзі.

Цитата
І не потрібно плутати сибірські ріки з льодяною водою, жабурятники , де окунь взагалі не росте , з дністровським водосховищем.
"Жабурятник" дельта Волги і сибірські ріки з льодяною водою знаходяться в різних місцях.
 
Цитата
Окуня тра ловити в другій декаді літа
Виходить, що окуня ТРА ловити з 10 по 20 червня.:bk:
 
Может кто уже карасика ловил?
 
Цитата
Может кто уже карасика ловил?
Зустрів знакомого говорив ловив в Кремінна білет 40гривень.
 
Я слышал что в Маломоленцах начался клев, но сам не проверял......приеду с Киева,попробую......)
 
В середу були за Ярославкою на річці йорш на палець де коли плотва карася ні одного.
 
значит надо ждать тепла((( А никто не был в Головчинцах??? как там сейчас дела??
 
Уже дождаться немогу....побыстрее бы))
 
смотрел по погоде, тепло обестчают где то после 20 апреля......+20 и выше.......если ализировать с прошлым годом( первая хорошаярыбалка 16 мая) при температуре +20-21.....то думаю сезон будет открыт относительно рано)))) что радует))
 
Сезон открыли по хищнику сегодня с Саней Бонусом.
 
Две щуки и окунь оторвались с кукана, лопнул вертлюжок, китайцы - бракоделы.
Или возможно каждый год нужно менять вертлюжки.
 
Цитата
Сезон открыли по хищнику сегодня с Саней Бонусом.

щука с икрой ?
 
Цитата
щука с икрой ?
Большая да , а те что поменьше уже нет. Окунь весь с икрой.
 
:spin:Хороший окунь.А где ловили?На Днестре?
 
Є бажання сьогодні скочити на судачка, якшо є бажаючі в ЛС
 
Цитата
:spin:Хороший окунь.А где ловили?На Днестре?
Нет.Это платный водоём.
 
І що саме цікаве що приблизно в тому самому місці в той самий час (що й Кльовий) я полоскав міноу і не побачив жодного тичка. Бачив пару виходів щуки і кидав їй під ніс, -- теж безрезультатно.
А кажуть що вертушки не для холодної води... Чи може діло не в приманках а в руках що тримають палку. :bk:
 
Цитата
І що саме цікаве що приблизно в тому самому місці в той самий час (що й Кльовий) я полоскав міноу і не побачив жодного тичка. Бачив пару виходів щуки і кидав їй під ніс, -- теж безрезультатно.
А кажуть що вертушки не для холодної води... Чи може діло не в приманках а в руках що тримають палку. :bk:
Славик , ты уехал и я отровал Икс Ди и всё больше ни удара.Закрытый карабин сам открылся(мистика) или возможно щук за карабин прикусила и он открылся.Потому что удар подсечка и блесны нет.. А вот Саня бомбил и на колебалки и на Белый силикон.
У неё просто было пару 10 минутных выходов за день в определённом месте. И ты на них не попал.
 
Я там як ходив по кладках, та бачив як якась тварюка малька пару раз погнала, я думаю от і все, -- моя. Покидав і фіг там. Пробував і кренки. А те що твоя щука з ікрою взагалі ставить в тупік.
А окуня шикарні!
 
Цитата
.....А те що твоя щука з ікрою взагалі ставить в тупік.
...
Слав, всьо дуже просто - щука нерестовопригодна уже вся віднереслилась. Ікра ж в цій щуці не дозріне іще зо три роки, виною тому "ліпіздрічество")):cm: Здається поняв на якій водоймі ви були, там сам орендатор любить побавитись "законними" мєтодами ловлі))):cx:
 
Цитата
Слав, всьо дуже просто - щука нерестовопригодна уже вся віднереслилась. Ікра ж в цій щуці не дозріне іще зо три роки, виною тому "ліпіздрічество")):cm: Здається поняв на якій водоймі ви були, там сам орендатор любить побавитись "законними" мєтодами ловлі))):cx:
Та не думаю що він сам током строчить, хіба що місцеві. Він собі сітки ставить і йому має хватати. Про місцевих він таке ха-ха розповідав. Що вони заходять по пояс у болото і ставлять самолови на карпа. А він бабив скла і накидав туди. Каже що навіть до фельдшера зверталися люди з порізами в самих цікавих місцях :bj:
 
Цитата
Та не думаю що він сам током строчить, хіба що місцеві. Він собі сітки ставить і йому має хватати. Про місцевих він таке ха-ха розповідав. Що вони заходять по пояс у болото і ставлять самолови на карпа. А він бабив скла і накидав туди. Каже що навіть до фельдшера зверталися люди з порізами в самих цікавих місцях :bj:
Кажу те що знаю: и про все поголів'я головеня лічно ним вибитим перед зимою на ямі током (він сам хвалився, що особини майже всі в 2-3 кіла), і про сітки в нерестовий період в місцях ходу риби....
Скажу простіше раніше риби там була тьма, і по весні я сам особисто наблюдав стаю кленя, як мені тоді здалося не менше як в 300 голів, ідучого на нерест (особини не менше кіла кожна), який як дельфіни показувався з води и заходив в русло, в той час як я ловив щучку з лодки ... але це було років 7-8 назад.... з тих пір бачу з рибою там троха помінялось все.....
 
Поспешили с закрытием жерличного сезона!!!:holod:
Пошел перебирать жерлицы!:dp:
 
Цитата
і по весні я сам особисто наблюдав стаю кленя
А звідки він там взявся?:ai:
 
На вихідних помікрушив... Окунь ще не віднерестився. За декілька годин спіймав штук 80-100 і одного карася. Враховуючи нерестовий період вся риба була відпущена.
PS. На мою думку цей нерестовий "запрет" - бонус для браків, бо практично нікого з нормальних риболовів на водоймах немає і ніхно не заважає ставити сітки (сам зацепив дві десь по 40 метрів).
 
Цитата
Пошел перебирать жерлицы!

І пінопласту наріж...
 
Цитата
А звідки він там взявся?:ai:

ви говорите про різні водойми, хоча і розташовані на одній річці не так вже й далеко один від одного:dn:
 
100 % . Саня думает про Рудню, а мы были в Россохах. Вот только знакомый был в воскресенье и за пол дня ни одного удара.
Там как карта ляжет или с утра плотно г..... покушать тогда попрёт :ap:.
 
Цитата
100 % . Саня думает про Рудню, а мы были в Россохах. Вот только знакомый был в воскресенье и за пол дня ни одного удара.
Там как карта ляжет или с утра плотно г..... покушать тогда попрёт :ap:.

Ні Серьога, це треба було їсти в дитинстві!!!:bj::bj::bj:
 
Цитата
Ні Серьога, це треба було їсти в дитинстві!!!:bj::bj::bj:
Костян, я хотел народ развести, а ты.:ap:
Кстати ,вкурсе что опарыша можно шприцом надувать и использовать как пенпласт, только уловистость в два разу лучше.
 
Сколько нынче билет на щуку в Россохах? (с лодки)
 
Цитата
...Кстати ,вкурсе что опарыша можно шприцом надувать и использовать как пенпласт, только уловистость в два разу лучше.

А если в опарыша шприцом закачать Nemiroff Delikat и использовать его, как выпивка+закуска (два в одном), уловистость  улучшится в три  или более раз?:ag:
 
Шприц  тра  запихати  опаришу  межи  очі.  Там  в  нього ніпель...
 
Цитата
Сколько нынче билет на щуку в Россохах? (с лодки)
60 грн. С берега помоему 30.
 
Цитата
Вот только знакомый был в воскресенье и за пол дня ни одного удара.
Просто він впирався в воблера.В неділю не його день був,а в хорошій кваліфікації Славіка в мене сумнівів нЕту.Я всіх щук взяв на залізяки.
 
Цитата
Просто він впирався в воблера.В неділю не його день був,а в хорошій кваліфікації Славіка в мене сумнівів нЕту.Я всіх щук взяв на залізяки.
Я за Славика молчу, он шарит, просто не попал в то время и в то место.:al:
А был мой сосед вчера , кидал и на железяки, и на силикон, по воблерам он правда не выступает и полный ноль. Правда погода резко изминилась в зимнюю сторну, может в этом вся причина.
Мы в субботу были Саня)))).
 
Цитата
Мы в субботу были Саня)))).
Пардон,діко ізвіняюсь...заплутався в календарі.
 
Мужики кому не тяжко підтримайте знайому в конкурсі тут , головувати лайк ВК
 
Цитата
Мужики кому не тяжко підтримайте знайому в конкурсі тут , головувати лайк ВК

Нічогенькі в тебе знакомі Андрюха , на "встрєчу" приведеш ?:dv:
 
Цитата
Нічогенькі в тебе знакомі Андрюха , на "встрєчу" приведеш ?
В 19 років заміж вийшла, зараз 21:da:
Кстаті встреч давно небуло, да і Петрович ігнорить пости форумчан в темі про зустрічі, голосовалку не обновляє
:dm:
 
Цитата
В 19 років заміж вийшла, зараз 21
:an:
О , вже мабуть надоїло її там ..:be: А тут - :dv::as::bf:
 
Цитата
Нічогенькі в тебе знакомі Андрюха , на "встрєчу" приведеш ?
Напевно Андрюха став продюсером і тепер "продюсірує" модельний бізнес
 
Цитата
Напевно Андрюха став продюсером і тепер "продюсірує" модельний бізнес
У него в кабинете столько красивых девчёнок, что ему не до моделей:ap:.
 
Цитата
заміж вийшла
Так ми ж її заміж не звемо!:an: Ми так... полялякати :as::dv::aw:
PS. Приводь!
 
уважаемые форумчане! так сложилось что в начале июня конце мая меня будут с семьей оздоравливать в  пгт. Сатонив! Единственным что меня радует это наличие речки сбруч! нужен совет что как кода ловить если не сложно популярно о хищнике . заранее благодарен )
 
merser, рос. Сатанов, укр Сатанів , сбруч (с маленькой буквы) реки такой нет, есть Збруч (я бы подсказал,но я не по Збручу)
 
Цитата
...Кстаті встреч давно небуло, да і Петрович ігнорить пости форумчан в темі про зустрічі, голосовалку не обновляє:dm:

Почему ты решил, что я "игнорю"?.. Из опыта прошлого года:  после Благовещения смогли собраться аж в мае. Огороды - страшная сила!:ag: Хотя, если сразу после Пасхи возникнет желание встретиться хотя бы у трёх - четырёх рыбацюг, выраженное в соответствующих сообщениях, запущу опрос.
 
Цитата
***1091;***1074;***1072;***1078;***1072;***1077;***1084;***1099;***1077; ***1092;***1086;***1088;***1091;***1084;***1095;***1072;***1085;***1077;! ***1090;***1072;***1082; ***1089;***1083;***1086;***1078;***1080;***1083;***1086;***1089;***1100; ***1095;***1090;***1086; ***1074; ***1085;***1072;***1095;***1072;***1083;***1077; ***1080;***1102;***1085;***1103; ***1082;***1086;***1085;***1094;***1077; ***1084;***1072;***1103; ***1084;***1077;***1085;***1103; ***1073;***1091;***1076;***1091;***1090; ***1089; ***1089;***1077;***1084;***1100;***1077;***1081; ***1086;***1079;***1076;***1086;***1088;***1072;***1074;***1083;***1080;***1074;***1072;***1090;***1100; ***1074;  ***1087;***1075;***1090;. ***1057;***1072;***1090;***1086;***1085;***1080;***1074;! ***1045;***1076;***1080;***1085;***1089;***1090;***1074;***1077;***1085;***1085;***1099;***1084; ***1095;***1090;***1086; ***1084;***1077;***1085;***1103; ***1088;***1072;***1076;***1091;***1077;***1090; ***1101;***1090;***1086; ***1085;***1072;***1083;***1080;***1095;***1080;***1077; ***1088;***1077;***1095;***1082;***1080; ***1089;***1073;***1088;***1091;***1095;! ***1085;***1091;***1078;***1077;***1085; ***1089;***1086;***1074;***1077;***1090; ***1095;***1090;***1086; ***1082;***1072;***1082; ***1082;***1086;***1076;***1072; ***1083;***1086;***1074;***1080;***1090;***1100; ***1077;***1089;***1083;***1080; ***1085;***1077; ***1089;***1083;***1086;***1078;***1085;***1086; ***1087;***1086;***1087;***1091;***1083;***1103;***1088;***1085;***1086; ***1086; ***1093;***1080;***1097;***1085;***1080;***1082;***1077; . ***1079;***1072;***1088;***1072;***1085;***1077;***1077; ***1073;***1083;***1072;***1075;***1086;***1076;***1072;***1088;***1077;***1085; )
***1057;***1091;***1076;***1072;***1082;, ***1097;***1091;***1082;***1072; , ***1075;***1086;***1083;***1072;***1074;***1083;***1100;, ***1086;***1082;***1091;***1085;***1100;, ***1089;***1072;***1079;***1072;***1085;... ***1059;***1089;***1083;***1086;***1074;***1080;***1103; ***1086;***1095;***1077;***1085;***1100; ***1090;***1103;***1078;***1077;***1083;***1099;***1077;, ***1090;***1077;***1095;***1077;***1085;***1080;***1077; ***1087;***1083;***1102;***1089; ***1083;***1102;***1090;***1099;***1081; ***1082;***1086;***1088;***1103;***1078;***1085;***1080;***1082;.
 
Цитата
уважаемые форумчане! так сложилось что в начале июня конце мая меня будут с семьей оздоравливать в  пгт. Сатонив! Единственным что меня радует это наличие речки сбруч! нужен совет что как кода ловить если не сложно популярно о хищнике . заранее благодарен )

Судак, голавль, окунь, щука, сазан.....но условия очень тяжелые, течение + лютый коряжник делают своё дело... Груз 15 гр (минимум) НХНЧ
 
Допоможіть ніяк не можу вибрати між цими двома катухами Ryobi ZAUBER 1000 чи Ryobi EXCIA 1000.
Спінінг Major Craft BassPara 662L, тест 1-7гр., довжина 1,99 м.
 
Цитата
У него в кабинете столько красивых девчёнок, что ему не до моделей
Я уже с того курятника сбежал на новую работу в свою отдельную каптёрочку, наслаждаюсь тишиной:dn:
Цитата
Напевно Андрюха став продюсером і тепер "продюсірує" модельний бізнес
Все набагато простіше, мені в разі перемоги могорич світить:bj:! Кстаті вона стрімко доганяє 1 місце, за день біля 3 тис. голосів набрала:du:
 
Мужики подскажите кто у нас занимается ремонтом лодох из ПВХ?
 
Цитата
Мужики подскажите кто у нас занимается ремонтом лодох из ПВХ?
Где-то здесь видел https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=230088&postcount=1
 
Цитата
merser, рос. Сатанов, укр Сатанів , сбруч (с маленькой буквы) реки такой нет, есть Збруч (я бы подсказал,но я не по Збручу)
спс большое описка
:eek:
 
Сегодня размочил новый сезон по "открытой "воде
 
Цитата
Сегодня размочил новый сезон по "открытой "воде

Зачет!!А с икрой?
 
Цитата
Сегодня размочил новый сезон по "открытой "воде
C открытием летнего сезона.Поехали с нами в субботу,зачем тебе та работа в святые дни)).
 
Пробували вчора підкорити Дністер.... Погодка супер, вогнище на березі та незабутня компанія роблять свою справу - відпочинок вдався на славу.... по рибі трохи плачевніша ситуація, щука і окунь - 0, судак - парочку всеж таки вдалось вициганити.....
Зи. Сьєдобка знову спасла рибалку))))):bf:
 
Цитата
Зачет!!А с икрой?

Нет вся пустая.И брала очень жадно,блесна аж в жабрах.
 
Цитата
C открытием летнего сезона.Поехали с нами в субботу,зачем тебе та работа в святые дни)).

Не могу Серебан еду в село к родителям.
 
Цитата
Пробували вчора підкорити Дністер.... Погодка супер, вогнище на березі та незабутня компанія роблять свою справу - відпочинок вдався на славу.... по рибі трохи плачевніша ситуація, щука і окунь - 0, судак - парочку всеж таки вдалось вициганити.....
Зи. Сьєдобка знову спасла рибалку))))):bf:
Класс Саня,молодцы. У меня вопрос по съедобке. По щуке например, проводка такая же как и на обычном силиконе или паузы нужны подлинее, дабы она почувтвовала запах?. И как расход, как и обычный силикон?
 
Цитата
Класс Саня,молодцы. У меня вопрос по съедобке. По щуке например, проводка такая же как и на обычном силиконе или паузы нужны подлинее, дабы она почувтвовала запах?. И как расход, как и обычный силикон?
Паузи однакові... Як запах, так і смакові якості приманки для щуки немають ніякого значення, на відміну від судака і окуня... Витрата - в залежності від фірми.... Є доволі міцна с'єдобна різіна... але всеж таки вона всерівно гірше тримається ніж простий сілікон))))
І ще одне - якщо суто на щуку, я б не брав с'єдобний сілікон - на результативності врятлі скажеться, вважаю за потрібним більше приділити уваги проводці, паузам і грамажу головок аніж кольорам і типу приманок)))
 
Цитата
Пробували вчора підкорити Дністер.... Погодка супер, вогнище на березі та незабутня компанія роблять свою справу - відпочинок вдався на славу.... по рибі трохи плачевніша ситуація, щука і окунь - 0, судак - парочку всеж таки вдалось вициганити.....
Зи. Сьєдобка знову спасла рибалку))))):bf:
Клыкастый зачётный. Красивейшие места.А какой это район?Какое село поблизости?Мы собираемся летом  в Кормань.На съедобку не пробовал.Судя по отчётам,рулит.:spin:
 
Цитата
Паузи однакові... Як запах, так і смакові якості приманки для щуки немають ніякого значення, на відміну від судака і окуня... Витрата - в залежності від фірми.... Є доволі міцна с'єдобна різіна... але всеж таки вона всерівно гірше тримається ніж простий сілікон))))
І ще одне - якщо суто на щуку, я б не брав с'єдобний сілікон - на результативності врятлі скажеться, вважаю за потрібним більше приділити уваги проводці, паузам і грамажу головок аніж кольорам і типу приманок)))
Cпасибо, только я уже купил)).Прейдётся пробовать и по щуке.
 
Цитата
Клыкастый зачётный. Красивейшие места.А какой это район?Какое село поблизости?Мы собираемся летом  в Кормань.На съедобку не пробовал.Судя по отчётам,рулит.:spin:
Новоушицкий район, рядом с.Рудковцы и с.Куражин.... Да, в принципе, летом можно в любой части Днестровского водохранилища ловить судака... он есть везде... Сьедобка действительно в последнее время имеет не плохую популярность...
 
Цитата
Сегодня размочил новый сезон по "открытой "воде
Значіт балшая ішо балєєт,єслі даже тарбахвати бєз трафєєв.:dp:
 
Цитата
Значіт балшая ішо балєєт,єслі даже тарбахвати бєз трафєєв.:dp:
По последним сведениям от Туда, крупная выздоровеет в субботу с утра:ap:.
 
Цитата
судак - парочку всеж таки вдалось вициганити.....
Кому судачків парочку, а кому тільки з песиком пощастило погратися...:bk:
 
Цитата
Паузи однакові... Як запах, так і смакові якості приманки для щуки немають ніякого значення, на відміну від судака і окуня... Витрата - в залежності від фірми.... Є доволі міцна с'єдобна різіна... але всеж таки вона всерівно гірше тримається ніж простий сілікон))))
І ще одне - якщо суто на щуку, я б не брав с'єдобний сілікон - на результативності врятлі скажеться, вважаю за потрібним більше приділити уваги проводці, паузам і грамажу головок аніж кольорам і типу приманок)))

Съедобный силикон более уловистый и для щуки . В частности я брал
Gary Yamamoto Swimbait 3,5"; 9.5 см.,

по сравнению с обычным  и проверял на троллинге.Пишут люди что есть поинтересней съедобный силикон ,но не встречал а вообщем надо пробовать!:bk:
 
Цитата
Пишут люди что есть поинтересней съедобный силикон ,но не встречал а вообщем надо пробовать!:bk:

а зустріти "купу" класного їстівного сілікону ти можеш в маг. Валери, та й продавці там хлопці ше ті, г......на не підсунуть:dn:
 
Цитата
Пишут люди что есть поинтересней съедобный силикон ,но не встречал а вообщем надо пробовать!:bk:
зустріти "купу" класного їстівного сілікону ти можеш в маг. Валери, та й продавці там хлопці ше ті, г......на не підсунуть:dn:

все адбой, завтра по "взрослому" відкриваємось по хІшніку)))
 
Цитата
все адбой, завтра по "взрослому" відкриваємось по хІшніку)))
Старий, ти явно в магаз не за Дитячим харчуванням для малої ходив)))))))) В мене на завтра 2 по 100 є, більше уви, вечором рулити)))
 
Цитата
Да, в принципе, летом можно в любой части Днестровского водохранилища ловить судака... он есть везде...
-
судачки канешно  класні.  Але...  Певно  з ікрою?????
І  на  рахунок  в  любому  місці  ловити  судака-  всю  осінь  відрибачив  на  водосховищі.  А  судачка  -  лиш  поодинокі  випадки.  На  пальцях  перерахувати  і  не  тільки в  мене  ,  а  в  усіх...  Всю  зиму  відрибалив  на  водосховищі.  Окремі  рибалки  присвячував  судаку  ,  але  -  повний  нуль... І  не  тільки  в  мене.  Про  ловлю  судака з  льоду  чув  поодинокі випадки  і  то  в  районі  Ворновиці.  
Щоби  взяти  судака  зараз  тра  бути  спецом  серйозним...  Але  якщо  мати  таку  високу  кваліфікацію  -  можна  було  -  б  і  троха  почекати  ,  щоб  судак  скинув  ікру...
 
Цитата
зустріти "купу" класного їстівного сілікону ти можеш в маг. Валери, та й продавці там хлопці ше ті, г......на не підсунуть:dn:

все адбой, завтра по "взрослому" відкриваємось по хІшніку)))
Сегодня тоже пол часа перед тем силиконом облизывался в этом магазине.
Объездил пол города и нужной мне Мепсовской блесны не мог найти . А там по пол коробки ещё и разных цветов и размеров. Цена тоже шаровая. Икс Дюха - 15 грн. В магазинах на выставке и на базаре овощном по 18 - 20 грн и то нет:ds:.
А я возле этого магазина по работе ну очень часто паркаюсь.
Нельзя такие магазины открывать, майте совесть,мнеж семью кормить:ap:.
Завтра тоже по хищнику продолжаем сезон:al:.
Всем НХНЧ.
 
Не спится.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8763/
 
Шо за сьедобна резіна,обясніть:am:
Можна ссилку на грамотний сайт,але краще своїми словами.Ну і ціни звчичайно:al:
 
Цитата
-
судачки канешно  класні.  Але...  Певно  з ікрою?????
І  на  рахунок  в  любому  місці  ловити  судака-  всю  осінь  відрибачив  на  водосховищі.  А  судачка  -  лиш  поодинокі  випадки.  На  пальцях  перерахувати  і  не  тільки в  мене  ,  а  в  усіх...  Всю  зиму  відрибалив  на  водосховищі.  Окремі  рибалки  присвячував  судаку  ,  але  -  повний  нуль... І  не  тільки  в  мене.  Про  ловлю  судака з  льоду  чув  поодинокі випадки  і  то  в  районі  Ворновиці.  
Щоби  взяти  судака  зараз  тра  бути  спецом  серйозним...  Але  якщо  мати  таку  високу  кваліфікацію  -  можна  було  -  б  і  троха  почекати  ,  щоб  судак  скинув  ікру...
Парильщик да не парся ти по цьому поводу....:cy:Так як в тебе з судаком не заладилось, то ти видно дійсно не в курсі, що в цю пору самці обирають темно-сірий (майже чорний колір), а самки носять світліший наряд))) Ось і пора*** скільки і чи є самки на фото....
 
Цитата
Але якщо мати таку високу кваліфікацію - можна було - б і троха почекати , щоб судак скинув ікру...


О, пішла жара:am:, а то сумно було, про бітум вели розмови....
 
Цитата

Нельзя такие магазины открывать, майте совесть,мнеж семью кормить:ap:.
Так ти рибою корми, все якраз по феншую: зарплату на резину, резину на рибу, а рибу на стіл :ap:

Цитата

Завтра тоже по хищнику продолжаем сезон:al:.
Всем НХНЧ.
Я вже рибалок п"ять його відкриваю :ak:

P. S.
Ще на минулій рибалці обіцяв підпис змінити.
 
Цитата
Шо за сьедобна резіна,обясніть:am:
Можна ссилку на грамотний сайт,але краще своїми словами.Ну і ціни звчичайно:al:
Или никто сам не знает?:bk::cx:
 
Цитата
Или никто сам не знает?:bk::cx:
Смисл в тому що це приманки не просто з силікону а з суміші замішаній на силіконі (чи чомусь іншому для надання резиноподібності), атрактантах та з добавками всяких амінокислот і прочої реально істівної гидоти. Часто в неї додають крупинки солі. Придумали її спеціально для басса, оскільки це певне сама популярна риба у японо та америко рибаків. А риба та дуже чудернацька і може жувати приманку у роті  навіть по 10 сек. А їстівні приманки він жує довше. І оскільки воно всяке солоне, пахне, ще й на вкус як жир то він добре ведеться на нього і сприймає як живий об"єкт. Наскільки воно ефективне для нашої риби... Левова доля тут реклами, і першими на приманку клюють, як завжди, риболови. Першим кандидатом з наших риб на дану обманку є окунь, оскільки він любить принюхуватися до приманки і пробувати її обережно на смак.
Є купа історій про те як наш окунь ковтає нерухомо лежачий їстівний твістер. Проте, слід зазначити що є й басні як він ковтає і нерухомо лежачий на дні звичайний силікон.
Слід також зазначити що їстівний силікон має у декілька разів вищу ціну та набагато меншу живучість (правда живучість кожної марки/моделі відрізняється).

Можеш погуглити, в інтернетах є купа статів на цю тему. Також практично на кожному форумі є теми присвяченії данній вундервафлі, де орди риболовів співають хвалебних пісень на честь Reins, Keitech, Gary Yamamoto, etc.
 
Не мог не поделиться.

https://www.youtube.com/watch?v=0bVPXKi8Lic&feature=player_embedded#!
 
Сьогодні накінець вдалося відкрити сезон, ато 2 минулі рибалки в 0(( Поїхали за судачком! приїхали, перше враження : стіки сміття я ще біля води небачив, просто жах!Але всетаки за годинку я перестав замічати сміття  бо почались перші клеваки, правда то був не судак, а малесенькі судачата по 100-300 грам(( Майже всі  йшли плавати назад, а самі голодні глотали той сілікон так , що з цілими жабрами вийняти крючки було нереально( і прийшлось пару шнурків взяти, так як воне вже б не вижили( І так за день на компанію разом з журавлем, який весь час ходив між нами і чекав може хтось рибки підкине, не дивлячись на зміну погоди всетаки розловились!
Ну нарешті відкрився! НХНЧ!
 
Цитата
......Ну нарешті відкрився! НХНЧ!
Молодчага! Значить агапич починає по трохи розрухуватись)))
 
Цитата
Так ти рибою корми, все якраз по феншую: зарплату на резину, резину на рибу, а рибу на стіл :ap:


Я вже рибалок п"ять його відкриваю :ak:

P. S.
Ще на минулій рибалці обіцяв підпис змінити.
С такими рыбалками как сегодня, не то что семью кормить, завтра утром под церкву с кепкой а не с паской пойду.
За целый день ни тычка, ещё и ветер лодку с якоря срывает и башню тоже.
Пора и себе подпись делать.:ap:
 
Цитата
Сообщение от парильщик


-
судачки канешно  класні.  Але...  Певно  з ікрою?????
І  на  рахунок  в  любому  місці  ловити  судака-  всю  осінь  відрибачив  на  водосховищі.  А  судачка  -  лиш  поодинокі  випадки.  На  пальцях  перерахувати  і  не  тільки в  мене  ,  а  в  усіх...  Всю  зиму  відрибалив  на  водосховищі.  Окремі  рибалки  присвячував  судаку  ,  але  -  повний  нуль... І  не  тільки  в  мене.  Про  ловлю  судака з  льоду  чув  поодинокі випадки  і  то  в  районі  Ворновиці.  
Щоби  взяти  судака  зараз  тра  бути  спецом  серйозним...  Але  якщо  мати  таку  високу  кваліфікацію  -  можна  було  -  б  і  троха  почекати  ,  щоб  судак  скинув  ікру...




Парильщик да не парся ти по цьому поводу....Так як в тебе з судаком не заладилось, то ти видно дійсно не в курсі, що в цю пору самці обирають темно-сірий (майже чорний колір), а самки носять світліший наряд))) Ось і пора*** скільки і чи є самки на фото....

Суть в тому що самець(судак) охороняє ікру самки, і він в цей період кидається на все що приблежається до ікри,  да би продовжити своє покоління, а тут та оп і все:bk: чи може я не прав?:ds:
 
Цитата
Суть в тому що самець(судак) охороняє ікру самки, і він в цей період кидається на все що приблежається до ікри,  да би продовжити своє покоління, а тут та оп і все:bk: чи може я не прав?:ds:
Може і кидається.... коли на гніздах... але щоб йому сісти на гніздо, потрібно щоб самка віднерестилась спочатку... чи може він ілюзію, а не ікру охороняє і так готовиться до справжнього післянерестового періоду?:bj: А нересту судака іще не було... :wink:
 
Цитата
Може і кидається.... коли на гніздах... але щоб йому сісти на гніздо, потрібно щоб самка віднерестилась спочатку... чи може він ілюзію, а не ікру охороняє і так готовиться до справжнього післянерестового періоду?:bj: А нересту судака іще не було... :wink:

:dn: "Судак нерестится вторым после нереста щуки, обычно нерест судака берет свое начало после того как сойдет лед и вода прогреется до температуры 10 градусов. Как правило, такой температуры вода достигает в апреле, а в северных областях в мае месяце."

може ще не начав нереститись, не спорю, просто судачка жалко,:ak:
 
Цитата
вода прогреется до температуры 10 градусов
Ви за температурою хоча б повітря слідкуєте? :ap:Цікаво, насьогодні хоч одна водойма з судаком на території Хмельниччини є з такою температурою води?:tongue:
 
Цитата
Ви за температурою хоча б повітря слідкуєте? :ap:Цікаво, насьогодні хоч одна водойма з судаком на території Хмельниччини є з такою температурою води?:tongue:

Уважніше читайте;
Цитата
може ще не начав нереститись, не спорю,

Рік на рік не приходиться з температурою, затянулась зима:holod::bk:
 
Цитата
Може і кидається.... коли на гніздах... але щоб йому сісти на гніздо, потрібно щоб самка віднерестилась спочатку... чи може він ілюзію, а не ікру охороняє і так готовиться до справжнього післянерестового періоду?:bj: А нересту судака іще не було... :wink:

Почитав тут що в нерест судак щей різного кольору, раніше не знав такого) потім подивився своїх, всі білі знач самки... а ікри небуло... як я розумію, обо відметав або недоріс) 1.5кг це вже зрілий судак?  ато щось я заплутався, має бути з ікрою а її нема, че це судак фокуси показує?)))
З наступаючим!
 
Цитата
-
судачки канешно  класні.  Але...  Певно  з ікрою?????
І  на  рахунок  в  любому  місці  ловити  судака-  всю  осінь  відрибачив  на  водосховищі.  А  судачка  -  лиш  поодинокі  випадки.  На  пальцях  перерахувати  і  не  тільки в  мене  ,  а  в  усіх...  Всю  зиму  відрибалив  на  водосховищі.  Окремі  рибалки  присвячував  судаку  ,  але  -  повний  нуль... І  не  тільки  в  мене.  Про  ловлю  судака з  льоду  чув  поодинокі випадки  і  то  в  районі  Ворновиці.  
Щоби  взяти  судака  зараз  тра  бути  спецом  серйозним...  Але  якщо  мати  таку  високу  кваліфікацію  -  можна  було  -  б  і  троха  почекати  ,  щоб  судак  скинув  ікру...

Не хотілося б з Вами спілкуватись по ліку Парильщик, Ви заслуговуєте на більше. Імпонує Ваше ставлення до риболовлі. Навіщо порушувати закони для задоволення своїх амбіцій??? З цим я з Вами згідний. Та на цьому сайті домінують люди, я не заперечую що вони майстри в риболовлі,та яким моральна сторона не має ніякого значення. Можливо це упередженне судження, але про Хельницьких в мене склалась своя не найкраща думка.
Зима 2012 року. Бакота. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Теремці. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні..
.Зима 2012 року................ Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Продовження для всіх рибалок однокове. І що саме цікаве, рожі ті й самі в кількості 5-6 штук. Буравлення лунок в метрі від моїх, у кількості не меньше десяти, і якщо клювання  у них не було то процес свердління продовжувався. Помножте шість чоловік на десять лунок. Уявте, яка риба могла залишитись в районі риболовлі.
Де їхня, так званна риболовна етика, людяність ...?
З ВЕЛИКОДНЕМ ВАС усіх!!!
 
Цитата
Не хотілося б з Вами спілкуватись по ліку Парильщик, Ви заслуговуєте на більше. Імпонує Ваше ставлення до риболовлі. Навіщо порушувати закони для задоволення своїх амбіцій??? З цим я з Вами згідний. Та на цьому сайті домінують люди, я не заперечую що вони майстри в риболовлі,та яким моральна сторона не має ніякого значення. Можливо це упередженне судження, але про Хельницьких в мене склалась своя не найкраща думка.
Зима 2012 року. Бакота. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Теремці. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні..
.Зима 2012 року................ Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Продовження для всіх рибалок однокове. І що саме цікаве, рожі ті й самі в кількості 5-6 штук. Буравлення лунок в метрі від моїх, у кількості не меньше десяти, і якщо клювання  у них не було то процес свердління продовжувався. Помножте шість чоловік на десять лунок. Уявте, яка риба могла залишитись в районі риболовлі.
Де їхня, так званна риболовна етика, людяність ...?
З ВЕЛИКОДНЕМ ВАС усіх!!!
Христос Воскрес.
Вы зря всех под одну гребёнку.
Тот же базар , что и о подводной охоте, все браконьеры.Так и Хмельницкие.
Я вообще рядом с рыбаками  не сожусь рыбу ловить, что бы не кумарить и меня не кумарили. И с моеёй компании каждый такой. У своих и то разрешение спрашиваем или можно рядом пробуриться.
А на Днестре , когда начинаю тягать окуней одного за другим, начинают оббуривать все и Каменчан там поболее будет. У меня такоеже мнение и о Ваших земляках.
Праздник, еште паску , пейте сотку а не провыакации тут разводите.
Оно Вам надо, щас братва подтянется и Вы обидетесь и больше тут писать не будете.
Ищите на сайте полезную для себя информацию, а не провоцируйте конфликты.
 
Цитата
Не мог не поделиться.
Прикольне кіно....:bf:
 
Цитата
Ищите на сайте полезную для себя информацию
Христо Воскрес. Сергійко, сайт не тільки для пошуку корисної інформаціїї.:dk:
 
Цитата
Христо Воскрес. Сергійко, сайт не тільки для пошуку корисної інформаціїї.:dk:
Ну отрицательную энергию тоже гдето нужно скидывать, согласен.:dl:
 
Христо Воскрес!
Христо Воскрес!
Христо Воскрес!
Всіх благ, і гарних трофеїв рибаки...

http://www.gismeteo.ua/city/daily/4952/  нарив температуру води в нихньому лівому углу...
 
Цитата
Та на цьому сайті домінують люди, я не заперечую що вони майстри в риболовлі,та яким моральна сторона не має ніякого значення. Можливо це упередженне судження, але про Хельницьких в мене склалась своя не найкраща думка.
Ви знаєте багато рибалок з цього сайту?Сумніваюсь!То Звідки беруться висновки,що морально етична сторона,для більшості користувачів сайту з Хмельницького,не має значення?!Не гарно заходити на форум і розказувати шо майже всі тут такі погані,тим більше не маючи на це вагомих підстав.Рибалки що в Хмельницькому що в Кимянець-Подільську що в Тернополі є різні,одні порядні,інші не дуже.А розказувати що в Хм. бидло а в нас всі толкові,не розумно і "пахне" зневагою до нас!!!А самі ще розказуєте про якісь морально етичні принципи...
Клёвый, Підтримую!
 
Интересный фильмец
 
О, намічається Холівар...
 
Цитата
Христо Воскрес!
Христо Воскрес!
Христо Воскрес!
Всіх благ, і гарних трофеїв рибаки...

http://www.gismeteo.ua/city/daily/4952/  нарив температуру води в нихньому лівому углу...
Воїстину воскрес! Цікава інфа. Дякую.
 
Цитата
І що саме цікаве, рожі ті й самі в кількості 5-6 штук.
З ВЕЛИКОДНЕМ ВАС усіх!!!

Христос Воскрес!Мужики, так шановний Eddi написав,що є всього навсьго 5-6 рож:bg: з Хмельницького, які його переслідують по всіх водоймах:mnogo_lodka:.Закралася мисля що ці рожі  висліжують Eddi щоб перейняти досвід і рибальську майстерність:rybak_1:.Тож як вихід потрібно з рожами встановити контакт і розпочати дружбу:az:.
П.С. Нікого не хтів образити, просто завжди( або майже завжди) можна знайти спільну мову:dk:.
 
Петрович, ахтунг! Пацанів понесло не "в тєму".
Христос воскрес, ромали
 
Цитата
Не хотілося б з Вами спілкуватись по ліку Парильщик, Ви заслуговуєте на більше. Імпонує Ваше ставлення до риболовлі. Навіщо порушувати закони для задоволення своїх амбіцій??? З цим я з Вами згідний. Та на цьому сайті домінують люди, я не заперечую що вони майстри в риболовлі,та яким моральна сторона не має ніякого значення. Можливо це упередженне судження, але про Хельницьких в мене склалась своя не найкраща думка.
Зима 2012 року. Бакота. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Теремці. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Зима 2012 року. Кремінна. Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні..
.Зима 2012 року................ Приваджені лунки. Чекаємо підходу риби. Перше підняття кивка. Підсічка, і перша риба противиться при  виважуванні...
Продовження для всіх рибалок однокове. І що саме цікаве, рожі ті й самі в кількості 5-6 штук. Буравлення лунок в метрі від моїх, у кількості не меньше десяти, і якщо клювання  у них не було то процес свердління продовжувався. Помножте шість чоловік на десять лунок. Уявте, яка риба могла залишитись в районі риболовлі.
Де їхня, так званна риболовна етика, людяність ...?
З ВЕЛИКОДНЕМ ВАС усіх!!!

Вы  не правы!!  Если вам  не понравились  эти рожи так надо было  сразу на месте и по факту высказать  им всё....   А здесь    их 99%%%   нет.. Все  кого я знаю с  форума   правильные рыбаки  !!!   И для большинства из них количество рыбы не самое главное!!!!!!  Христос   Воскрес......  Хорошего Вам настроения и праздника.....
 
Цитата

Продовження для всіх рибалок однокове. І що саме цікаве, рожі ті й самі в кількості 5-6 штук. Буравлення лунок в метрі від моїх, у кількості не меньше десяти, і якщо клювання  у них не було то процес свердління продовжувався. Помножте шість чоловік на десять лунок. Уявте, яка риба могла залишитись в районі риболовлі.

НУ нарешті розкрита загадка катастрофічного зменшення  поголівя риби на р. Дністер - це 5-6 рож з Хмельницького які безбожно сверлять по десять лунок за рибалку, а усі так люто наїжали на браків з їх кілометровими сітками, тепер треба у них колективно пробачення просити)))

P.s.

Eddi, кажуть що мудрість приходить з віком, однак бачу інколи вік приходить сам....
 
Христос Воскрес.Всех с праздником.
Перед праздником получилось наловить клыкастых.Озеро,отводной поводок,офсетный крючок,виброхвосты Berkley Giant Ripple 5см,Первый раз наблюдал,как крупный судак выпрыгивает,во весь рост, из воды за приманкой,или сопровождает приманку до берега.
 
Ну скільки вже можна, мужики! Розслабтесь і насолоджуйтесь рибалкою, не нехтуючи правилами спортивної риболовлі звісно..... і чим частіше ви це будете робити, тим більше досвіду, багатші улови і більше однодумців в реалі, а згодом і справжніх друзів:dk:.... такий в мене досвід.....:bf: А хто буде провокувати на суперечки, кажу наперед буду різко (зі своєї сторони) присторонювати!:dl::du:
Христос Воскрес!!! Всіх зі святами і всіх благ!!!!:af:
 
blackmars вот умеете Вы испортить праздник, ну зачем такие фото выкладывать когда все застолом седят, срузу нехорошие мысли в голову начинают лезть...

вон уже жена скоса смотрит подозревая неладное)))
 
Цитата
blackmars вот умеете Вы испортить праздник, ну зачем такие фото выкладывать когда все застолом седят, срузу нехорошие мысли в голову начинают лезть...

вон уже жена скоса смотрит подозревая неладное)))

Больше не буду:al::ap:
 
http://www.pf-fishing.ru/product/ripple-giant-16-1210458-/
 
Цитата
http://www.pf-fishing.ru/product/ripple-giant-16-1210458-/

я правельно понял 16см? какой монтаж применяете к ним?
 
Христос  Воскрес!!!
bass
Якщо судак  вже  віднерестився  має  залишатись  ікорний  мішок.  він  червонуватого  кольору  з  залишками  ікри  .  його  ні  з  чим  не  сплутаєш. В  іншому  випадку  -  яловий.   якщо  1.5  кг  ,  і  яловий  -  на  лице  приклад  дуже  швидкого  росту.  Зазвичай  нереститься  від  кіло  ,  а  в  верхів"ях  і  того  меньше.  
Якщо  судак  так  швидко  росте  ,  то  чому  його  так  мало  на  дністровському  водосховищі??????
Доречі  -  нерест  -  так  -  нерест.   я  зараз  рибачу  на  уклейку.  Іншу  рибу  просто  недозволяю  собі  ловити.

З.І.  А  виконання  нерестової  заборони  входить  у  "правила  рибальської  етики"?????
 
Да,16см и 8см.Они очень нежные,быстро рвутся в местах прокалывания.Да,они ещё пропитаны атрактантом.Монтаж,трудно объяснить,вот здесь всё подробно http://fion.ru/obzor/353/  можно всё упростить,без карабинов,всё напрямую из лески: поводок 50см-1м,грузик-чебураха 20см,на концах петли.Короче конструкция такая же, только вместо карабинов петли и поводок из лески.Мы ловили на старой,со времён СССР, бетонной дамбе,состоящей из прямоугольных коробочек,наполовину разрушенных,где очень много зацепов, даже с такой конструкцией.И применение дорогой оснастки очень больно по кошельку.
 
Цитата
blackmars вот умеете Вы испортить праздник, ну зачем такие фото выкладывать когда все застолом седят, срузу нехорошие мысли в голову начинают лезть...

вон уже жена скоса смотрит подозревая неладное)))

Як для мене то в нерест це передоз полний....
 
Кто был на щуке ,поделитесь в какое время были поклевки?
 
Цитата
Кто был на щуке ,поделитесь в какое время были поклевки?
1 клевака и то после 15
 
Цитата
Кто был на щуке ,поделитесь в какое время были поклевки?
У нас с 10 и до 14 примерно. С утра и вечером глухарь.
 
Цитата
Як для мене то в нерест це передоз полний....
Водоём частный,из всего улова не было ни одной самки,а самцы почти все пустые,без молок.У нас,на озёрах,клыкастый почти от нерестился.Отношусь к нересту очень ответственно.Участвую в рейдах по очищению реки Днестр от браконьерских сетей.Браков ненавижу.У нас браки,бод крышей рыб инспекции, по вытаскивали почти всю рыбу.
 
Всі так про самців говорять ніби вони для нересту не потрібні :ap:
 
Цитата
Всі так про самців говорять ніби вони для нересту не потрібні :ap:
И то что самец охраняет место кладки икры, тоже все забыли!!!
 
Цитата
Рибак-неудачник.
зис из +100500:bj:
 
по  логіці  речей  зараз  можна  тіко  щуку  ловити  і........  плотву  СОЛІТЬРНУ  ,  при  чому  ту  що  з  ікрою  -  молоками  відпускати  ,  а  ту  що  з  глистом  - в  торбу.гггггггггггггггггггггггггггггггг
 
Цитата
по  логіці  речей  зараз  можна  тіко  щуку  ловити  і........  плотву  СОЛІТЬРНУ  ,  при  чому  ту  що  з  ікрою  -  молоками  відпускати  ,  а  ту  що  з  глистом  - в  торбу.гггггггггггггггггггггггггггггггг
Так а селітьор ж наче як небезпечний?
Можна ще по ставам ловити будь-яку, там її і розводять щоб її їсти та ловити ще й плату за це збирають.
 
Цитата
Можна ще по ставам ловити будь-яку
Ето же безконєчно дорого)))
 
Цитата
по  логіці  речей  зараз  можна  тіко  щуку  ловити  і........  плотву  СОЛІТЬРНУ  ,  при  чому  ту  що  з  ікрою  -  молоками  відпускати  ,  а  ту  що  з  глистом  - в  торбу.гггггггггггггггггггггггггггггггг

Що ми і робимо)))
Сьогодні ледве втікли від нуля. Студениця - суцільна глина.
Після обіду вже знайшли в заливі чистішу воду і трохи підловили солитера). Ну і уклейки, звісно.
 
Цитата
Ето же безконєчно дорого)))
Ну... як подивитися. Якщо це не далеко то воно нівелюється грошима потраченими на бензин при далеких поїздках.
А зараз ще ці прекрасні люди ціни на бензин ще підняти обіцяють так що...
 
Цитата
А зараз ще ці прекрасні люди ціни на бензин ще підняти обіцяють так що...
всі в Іванківці))))
 
Цитата
всі в Іванківці))))
Тоді вже на Дубово:bj:
 
Cправа  не  в  тому,  що  ставки  платні  -  кожен  розраховує  на  свою  рибалку.  Але  я  терпіти  не  можу  рибалку  на  ставках.  Зовсім  не  в  кайф.  Ловлю  або  на  водосховищі  ,  або  на  Збручі- на  швидкій  воді.  
Human-  здається  здогадався  -  хто  ви  -  Преведддддд!!!!
А  про  петроль  -  дійсно  -  хрень  собача.  Я  так  уваги  не  звертаю  -  лляю  і  все,  але  датчик  почав  щось  не  те  показувати  ,  дивлюсь,  а  бензин  на  гривенник  піднявся  ,  а  йа  на  мотор  грішив.....  
Але  -  таке  -  заким  живу  -  знач  -  в  баню  хожу  ,  і  на  рибалку  їду.  Як  вже  зовсім  допечуть -покращення  життя  вже  сьогодні -  ТВАЮ МАТЬ -   так  що  бабосів  ні  на  баню  не  буде  ,  ні  на  рибалку  -  знач  піду  глотки  різати.  А  ніж  в  мене  гострий  -  йа  його  з  опаскою  точу - одним  махом  ,  якою  щодня  бриюсь.  
З.І. Сьогодні  на  рибалку  не  хотів  їхати  -  свято  врочисте.   Але  ввечері  пішов  на  годину  на  Смотрич.  Повний  нуль.....    пару  штук  білюшок  ,  та-й  таких  -  на  мізінец.
vchumuchuk-  солітер  -  по  народному  .  По  науковому  -  лігульоз  ось  цитата
Для здоров’я людини при звичайній термічній обробці риби небезпеки не становлять (в світі є гурмани, що знаходять насолоду в поїданні цих цестод у присоленому, підв’яленому чи ледь присмаженому вигляді).
http://goldfishnet.km.ua/deshho-pro-xvorobi-rib-%D1%97x-ne-treba-boyatis/
набагато  небезпечніший  -  діфілоботіоз  -  той  ,  що  в  окуні.
 
Ясно що рибалка на ставах це не те (хоча тут діло смаку), але я про те що "на безриб'ї і рак риба".
 
Цитата
набагато небезпечніший - діфілоботіоз - той , що в окуні.

..Діфілоботріоз..виражаючись....
Мля ,чи я п"яний,чи парильщик перепарився,шо за тексти...))))
 
Цитата
Кто был на щуке ,поделитесь в какое время были поклевки?
У нас сьогодні з 7 до 10 ,на двох 3 хвости.Але,дивлячись на те,що на водоймі було ще 4 лодки і в них ні тичка,то і це можна зарахувати як результат.Все ж таки Дімич був правий-треба ще тиждень-два почекати.
 
Цитата

Human-  здається  здогадався  -  хто  ви  -  Преведддддд!!!!

Превед! Мойку мою впізнали?;)
Але ж я зразу як сюди прийшов, сказав - фанат рибалки.
 
Як  вам  важко  погуглити  -  дам  зноску.  
http://medkarta.com/?cat=article&id=20197
Діфілоботріоз, або  широкий  лєнтєц.  
Дуже  часто  зустрічається  в  окуні .  В  мене  були  випадки  ,  коли  50%  риби  було  інвазованю  По  -  хлопському  -  хробак  ,  що  знаходиться  в  м"язових  тканинах  дуже  часто  в  міжребер"ї  Скручений  в  спіраль.  довжиною  біля  4  см  товщиною  0.2  мм  тіло  темнокоричневе.  голова  і  хвіст  -  рожеві.  .  Це  лічинка  -"процеркоиды"  в організмі  остаточного  хазяїна  виростають  в  половозрілу  особину  довжиною  до  25  метрів.  Паразитує  в  людині.  
Всі  мої  знайомі  рибаки  знають  про  цю  хрень,  і  з  відповідною  ретельністю  відносяться  до  обробки  риби.  
Якщо  ви  вважаєте  ,  що  в  покупній  рибі  цих  хробів  немає  -  ви  глибоко  помиляєтесь.  В  морській  рибі  паразитів  також  вистачає  ,  але  вона  проходить  глибоку  заморозку  де  факто...
 
Часик покайвофал:ap:.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8776/
Только не думайте , что карась попёр, он попёр там где нельзя.
 
Цитата
Превед! Мойку мою впізнали?;)
Але ж я зразу як сюди прийшов, сказав - фанат рибалки.
угу))))))))))
 
Цитата
про Хельницьких в мене склалась своя не найкраща думка
Вітання всім, провокація не пройшла, ми тут до чого, ми ж не в хЕльницьку живемо?
 
Цитата
Часик покайвофал:ap:.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8776/
Только не думайте , что карась попёр, он попёр там где нельзя.
Жесть - копати червяки ще й вилами, да щей перед самою - вот де кайф. Пасіб за блог!
 
Цитата
И то что самец охраняет место кладки икры, тоже все забыли!!!
Ага.И за приманкой выпрыгивают из воды,отгоняя врагов. И желудки у них с мальками.Видать уже не охраняют гнёзда.Или в озёрах самки  на охране.
 
Цитата
Кто был на щуке ,поделитесь в какое время были поклевки?

я был сегодня в с. Россохи  ... Итог 1 щучка 800-900гр. и один сход  .. Обе поклёвки в районе 10-11ч.
 
Цитата
я был сегодня в с. Россохи  ... Итог 1 щучка 800-900гр. и один сход  .. Обе поклёвки в районе 10-11ч.

А хоч на що взяла?
 
Цитата
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування  http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/ :dn:

Галаснув))
 
Цитата
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування  http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/ :dn:

Проголосовал и скинул знакомым!!!
 
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування  http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/ :dn:
 
Цитата
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування  http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/ :dn:
.........
+1
 
С самого утра нечего и ехать получается сейчас.А с 6 утра никто не ловил?
Я вчера часок половил в Педосах на лодке ,ни одного удара,был правда с 5-7 вечера.
  Самое интересное звонил знакомому,он вчера был на рыбалке,поймал 6 щук небольших и говорит половина с икрой .Сам не видел но ему доверяю ,пускай не половина но все же с икрой :ai: .
  В прошлом году 24апреля уже ловили.
 
Цитата
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/
Андрюха, ти закінчуй із розповсюдженням подібної "порнографії", адже тут в основному МУЖИКИ і не ручаюсь, що у кожного залізні нерви, стабільна психіка і неймовірна сила волі. Весна ж на дворі в кінці кінців! (вибачте за словосполучення). Дівки незабаром і так порозчехляються, як ваші спінінги після зимової сплячки!!!
 
Цитата
Мужики, всі хто голосував може проголосувати ще раз, змінилися умови голосування http://topmodel.loverepublic.ru/contest/185/
Андрюха, звиняй не можу допомогти - підключив на роботі реал-ір для впн і більше одного разу проголосувати не можу.
 
Хтось в курсі, що клює в Головченцях?
 
Цитата
А хоч на що взяла?

Вертушка  №2  страйк про   ...  Взяла жадно..
 
Цитата

поймал 6 щук небольших и говорит половина с икрой .Сам не видел но ему доверяю ,пускай не половина но все же с икрой :ai: .
Йа вже десь  раніше писав  -  риба  змінюється  внутрішньовидово.  А  саме:  щоби  щука  нормально  ввійшла  в  нерест  треба  щоб   її  вага  була  мінімум  2  кг,  краще  -  5  ,  7.......   З  такою  вагою в щуки ікра  має  більшу  життєздатність,   нерест  проходить  в  правильні  терміни...  
Зараз  такої  щуки  обмаль.  В  основному  шнурки  200-  600  гр.   Ось  вони  і  нерестяться  .  Змінюються  терміни  нересту  ,  ікра  не  доходить  ,  мальок  нормально  не  росте  ,  виростають  уроди.  .  Уроди  породжують  уродів.  
Ось  ми  і  маємо  щуку  трав"янку  ,  яка  нормально  не  росе  ,  і  нереститься  невчасно.
 
Согласен,у меня такое было с акариумными рыбками,так что уверен что в дикой природе также :ak:
 
Цитата
Хтось в курсі, що клює в Головченцях?
Карась і платва
 
Цитата
Андрюха, звиняй не можу допомогти
Прокся форевер:bj:
 
Цитата
Шановні рибацюги, завтра планую присвятити весь день рибалці, но не знаю на що краще поїхати: на білу рибу чи на хижака. Хочу побачити ваші рекомендації.
(душа хоче щуки, але не впевнений, що її пора)

сам нахожусь в подобной ситуации, но если смотреть трезвым взглядом то конечно сейчас бель рулит по полной:ar:

если интересно стукни в ЛС, здам одно "карасевое местечко":al:
 
Дякую, значить будемо пробувати там, де є і карась і щучка)
 
Був в середу в Моломолинцях, то карась клював весело, але у всіх мілкий.
 
Ну кароче невитримав я лихої долі і вот вискочив помахати ,.. намахав на 1,35 кг.... більше не бачив жодної покльовки..... скоро думаю їхати на білу рибу.... перед цим ходив ще пару раз все були халасті , а сьогодні мало.... но кайфанув...
 
Цитата
Перший зубатий 2012
На що взяла, буду в тих краях в НД думаю може сам спіном помахаю
 
Цитата
На що взяла, буду в тих краях в НД думаю може сам спіном помахаю
Зелений селекон , 3 гр головка
 
І якщо будиш в тих краях не забудь взяти конкретного мотузка  і тройніка.., а то сеточок там сьогодні мачив штуки 4 і під---си  вже орудують на лодках.... обідно....
 
Цитата
сам нахожусь в подобной ситуации, но если смотреть трезвым взглядом то конечно сейчас бель рулит по полной:ar:

если интересно стукни в ЛС, здам одно "карасевое местечко":al:
З твоєї подачі тож їв жареного карасика.....:dk:
 
Цитата
Був в середу в Моломолинцях, то карась клював весело, але у всіх мілкий.

Вниз по течії там трошки більший проскакує....
 
Цитата
а то сеточок там сьогодні мачив штуки 4 і під---си вже орудують на лодках.... обідно....
Там ці підорги орудують постійно, один возбухав до Дімона, а потім плакав шо це їм на вечерю, потім вспомнив шо током і збросом нечистот всю рибу вибили...Да і по каналу врят сєті, а якшо є то мінімум, це на розліві може бути!
 
Цитата
Вчора знайомі гарно відловилися,правда ловили на мотиль.Карась кажуть непоганий.

а где єтого мотыля взять ))
 
Цитата
а где єтого мотыля взять ))

У Гурона , м-н "ЮНОСТЬ"."корабль"мотыля - 15(пятнадцать)! грвн.
 
Цитата
Там ці підорги орудують постійно, один возбухав до Дімона, а потім плакав шо це їм на вечерю, потім вспомнив шо током і збросом нечистот всю рибу вибили...Да і по каналу врят сєті, а якшо є то мінімум, це на розліві може бути!
да було діло , яких вася вилив з машини в річку хімікати , риби пливало немеряно дохлої , його подали на суд заставили зарибити те плесо ....
 
ана, и там тожк пітался купить, на проспекте даже исскуственній закончился
 
Цитата
Не мог не поделиться.

https://www.youtube.com/watch?v=0bVPXKi8Lic&feature=player_embedded#!

оскоми нагнав:udochka::rybak::mnogo_lodka:
 
Цитата
З твоєї подачі тож їв жареного карасика.....
:bj: мабуть дійсно хижак по всій області на суворій дієті, якшо bass___ перейшов на мирну рибу...
 
Йа  завтра  на  щуку  збираюсь.  подивлюсь  -  мож  віднерестилась...
 
Вторая серия
 
Цитата
Йа  завтра  на  щуку  збираюсь.  подивлюсь  -  мож  віднерестилась...
А як жеж це
Цитата
Доречі - нерест - так - нерест. я зараз рибачу на уклейку. Іншу рибу просто недозволяю собі ловити.

З.І. А виконання нерестової заборони входить у "правила рибальської етики"?????
Сьогодні злий шнурок проклюнув, да і 2 тижні тому 2х кілушна стрелка пустісінька влетіла - пусті, до речі всі змазали і багранулися на ударі!!!
Цитата
Вторая серия
Круто вам, а у нас даже намека на судака нету там где он 100% есть и был в прошлом году
 
Цитата
Йа завтра на щуку збираюсь. подивлюсь - мож віднерестилась

Цитата
Сообщение от парильщик
Доречі - нерест - так - нерест. я зараз рибачу на уклейку. Іншу рибу просто недозволяю собі ловити.
З.І. А виконання нерестової заборони входить у "правила рибальської етики"?????


:al:Так ніхто ж не казав шо щуку ловити будуть.... На неї тільки будуть дивитись якимось чином:ap:
 
гггггггг
в  мене чай  кінчився для  бані .  Подивлюсь  мож  якоїсь  трави  поназбирую  .......
А  там  -  мож  щучка  віднерестилась..  
Кленя  і  шереха чесно   обіцяю  відпускати.  Навіть  кілограмового!!!!!!
Та  і  -  то  -  це  разовий  виїзд  Зараз  сидимо  всі  на  уклейкі.  
Крім  того  їдем  з  обіду.  
Хлопці  не  судіть  так  строго  ,  ато  спін  розкладати  не  буду...ггггггггг
 
Цитата
Круто вам, а у нас даже намека на судака нету там где он 100% есть и был в прошлом году
Зато у Вас есть Днестровское водохранилище,с большим количеством впадающих водоёмов.А наше водохранилище опустошено браконьерами,которые пользуются тупым законодательством.На озере не та рыбалка,что на реке.Я рыбачу на озёрах только когда запрет.У нас запрет 3 месяца.Ещё одна тупость законотворчества.И с берега ловить на одну удочку или спин,как у Вас, нельзя.Судак бомбил первый раз на отводной,на второй рыбалке начал экспериментировать.Работала цикада и лучше всего вот энтот воблерок  http://fishpit.ru/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_shim_udil&product_id=8361&ca­tegory_id=305&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid­=29. заглатывал аж в жабры,без экстрактора не обойтись.Кайф получил,не передать словами.
 
Цитата
Зато у Вас есть Днестровское  водохранилище
Оно то так, но рыбу помимо местных браков те же  законные сетями выгребают! У нас кстати такого
Цитата
И с берега ловить на одну удочку или спин,как у Вас
нету, можно только в нескольких перечисленных водоемах
 
Дайте ссилку де описано як можна зробити толкову коптільню,без бочок і траншей :am::al:
Десь бачив на форумі(вроді у шевчуки)
 
Цитата
Дайте ссилку де описано як можна зробити толкову коптільню,без бочок і траншей :am::al:
Десь бачив на форумі(вроді у шевчуки)
Тобі що коптити і як? Якщо ти бачив "каструлю", як у Шевчука то це для гарячого копчення. А бочки і траншеї для холодного.
 
Цитата
Дайте ссилку де описано як можна зробити толкову коптільню,без бочок і траншей
Десь бачив на форумі(вроді у шевчуки)
То дві бальшиє разніци, траншея це холодне копчення, а така як у Шевчука чи як в барахолці продають то гарячого! Гугли краще, все найдеш, а ескізи були чи то в курілці чи сдєлай сам
 
Цитата
Тобі що коптити і як? Якщо ти бачив "каструлю", як у Шевчука то це для гарячого копчення. А бочки і траншеї для холодного.
Прям сінхрофазатрон)))) Сальвадор, тут поглянь https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=22731
 
Цитата
нету, можно только в нескольких перечисленных водоемах
Я думал везде можно.Жаль.Но всё таки.
 
Цитата
Дайте ссилку де описано як можна зробити толкову коптільню,без бочок і траншей :am::al:
Десь бачив на форумі(вроді у шевчуки)

Если есть доступ к медицинским биксам(штука для стерилизации) и хочется рыбки горячего копчения,то тут http://shevchuki.rybalka.com/blog/view/5975/.Я думаю понять как устроена коптилка  можно.За дополнительной информацией можно обращаться по тел.0972485884-Серёга
 
Якось  -  би  спробувати  рибки  копченої.....")")")")")")
Сьогодні  їздили  дивитись ,  чи  щука  віднерестилась.  Щуки  не  виділи.  На  фсю  команду  один  шерешок,  який  був  по  - чесному  відпущений.  Зате  -  сморжів  назбирали  -  вдосталь.  Дісталось  всім.  І  я  ще нарвав  цвіту  тернового  -  на  чай  на  баньку.  Товариш каже  -  не  час  для  збору  -  новолуніє,  а  йа  думаю  -  коли  ще  попаду  щоб  терня  так  рясно  цвіло...  Місяця  фсе  -  одно  -  не  видно....... нарвав.  Вже  поставив  сушити  ,  і  супчик  зі  сморжів  вже  готовий.......
 
Цитата
Якось  -  би  спробувати  рибки  копченої.....")")")")")")
Сьогодні  їздили  дивитись ,  чи  щука  віднерестилась.  Щуки  не  виділи.  На  фсю  команду  один  шерешок,  який  був  по  - чесному  відпущений.  Зате  -  сморжів  назбирали  -  вдосталь.  Дісталось  всім.  І  я  ще нарвав  цвіту  тернового  -  на  чай  на  баньку.  Товариш каже  -  не  час  для  збору  -  новолуніє,  а  йа  думаю  -  коли  ще  попаду  щоб  терня  так  рясно  цвіло...  Місяця  фсе  -  одно  -  не  видно....... нарвав.  Вже  поставив  сушити  ,  і  супчик  зі  сморжів  вже  готовий.......
Час для збору ,це осінь и полнолуние, щоб було видно куди тікати :ap:.
А насправді гарно весною на Дністрі , пора їхати.
 
Цитата
Якось  -  би  спробувати  рибки  копченої.....")")")")")")
Сьогодні  їздили  дивитись ,  чи  щука  віднерестилась.  Щуки  не  виділи.  На  фсю  команду  один  шерешок,  який  був  по  - чесному  відпущений.  Зате  -  сморжів  назбирали  -  вдосталь.  Дісталось  всім.  І  я  ще нарвав  цвіту  тернового  -  на  чай  на  баньку.  Товариш каже  -  не  час  для  збору  -  новолуніє,  а  йа  думаю  -  коли  ще  попаду  щоб  терня  так  рясно  цвіло...  Місяця  фсе  -  одно  -  не  видно....... нарвав.  Вже  поставив  сушити  ,  і  супчик  зі  сморжів  вже  готовий.......

Володя,а как дела с окунем на Днестре??
 
Цитата
На фсю команду один шерешок
я так розумію низов"я Збруча, а то жереха вище Збрижа не відать ніразу
 
Цитата
Володя,а как дела с окунем на Днестре??

Слабовато,вчера приехал.Окунь уже икру выкинул,вода спадает,уже видел даже сухую на берегу.
Зато плотва на червя токо успевай подсекать :al:
 
В суботою відправились на Дністер з ночівлею) Перший раз довелось ночувати на рибалці в чистій білій постілі)) Ночували в отелі, умови супер ЕВРО прямо! Вечером спокійно пустили нас на кухню де ми приготували смачнючого свіжого судачка!
І вернемось до рибалки! Приїхали якраз на вихід судака, десь пів години на кожному забросі тички, кожен 3 приносив щось на беріг, але розміри бажали кращого, судачок від 300 до 800гр але за ті пів години було виловлено на гарну вечерю, і навіть дещо забрали додому!
В 19:00 відрізало, до десятої години ні 1 тичка!
Відправились до готелю(але в принципі щоб знали що буде така погода ночували би в палатках) гарно посиділи, і попадали спати)
В 3:00 підйом! снідаємо і в 3:30 вже купаються твістера! ЗНОВУ ГЛУХО! перший тичок десь о восьмій годані, зразу за ним вихід в 10хв, і знову глухо, за ці 10 хвлин ловили всі) потім знову глухо... де-не-де зтось щось зловить і то на 15 рибаків 1 рибка десь в 1 годину(( Можна сказати взагалі не клювало( Вечірнього кльову не дочекались(( змінились плани треба було до міста!
Майже весь улов на с"єдобку кейтеча, в мене за рибалку пішла пачка цих МегА твістерків, як був відкушений останій хвіст так і закінчилась моя риба(( Кидаєш що завгодно 0( тіки цей маленький червячок 1-2 заброси і бачиш результат, правда ціна теж результативна))
І так на виході наловились) Знову без трофеїв, знову багато маленьких не пригодні до життя(
На цій рибалці зловив самого маленького судачка, який жадібно взяв 3" кейтеча в морду, при вазі десь в 50грам))
Знову чекаю виїзду в ті краї ! Тащусь я від Дністра!А поки немаю такої можливость відправляюсь на 2 доби в пошуках трофейної щуки!))
Ну і добавлю фото нічного і денного улову))
НХНЧ!
 
супер!
якщо не секрет- де той готель?
 
Цитата
Пацани - попускайтеся . Про яку дозволену норму йде мова ? Щось я не бачив цих водойм в переліці дозволених в період нересту . Так , я сам був , теж ловив , і зловив троха , але чого "поносити " когось- там , як-що сам такий ?
А оце вже тисячу років  усіх так і виховують: "не судіть і не судимі будете". Б"ють когось в підворотні всім пофіг, -- я ж не кращий. Браконьєрнічає хтось рядом -- ну шо поробиш, я теж колись правила порушив, тепер його черга.
Всі пруться від тої Європи але тільки від їхнього блядства та потреблядства а краще би перлися від того як вони один одного ментам здають. Хорошого в них чогось ніхто не хоче вчитися.

Ну а норма та що в усім відомих правилах, інші у нас не діють.
 
Цитата
Час для збору ,це осінь и полнолуние, щоб було видно куди тікати :ap:.
А насправді гарно весною на Дністрі , пора їхати.

shevchuki
Цитата:

Володя,а как дела с окунем на Днестре??


Я  так  поняв  -  тусняк  намічається?????
Гарно  на  Дністрі  -  то  гарно  ,  але  що  ловити7???
Окуня  в  кінці  липня  бажано  починати  ,  щоб  троха  підріс.. Чув  ,  що  судачок    прокльовується  ,  але  ловити  його  зараз  -  жалко.  Жерех  тож  -  пузатий..  Чув  ,  що  ловиться  мирна  риба,  але  та  рибалка  не  для  мене.  
Разве  -  шо  -  брати  ставріду  в  магазині і чікушку  ,  і  на  ростущу  луну  збирати  цвіт  від  глоїни  -  він  кров  розжижує  і  давлєніє  понижає  якраз  ф  баньку  буде  гут.  
А -  нє-  можна  зразу  на  місці  настойку  сварганіть  , і  під копчену  ставрідку  навернуть... Ну  -  якщо  потрібна  невідкладна  медична  допомога . лєчебний  еффект  гарантірован.  Ну  а  дальше  , щоб  не  розслаблятись  -  турпоход  по  місцям  дрєвніх  святилищ  ,  цілющих  джерел,  аж  до  самої  стодиці  пониззя  або   "Русі  дольной"- старовинної Бакоти............   гггггггггггггггггг

andre777
Цитата:

я так розумію низов"я Збруча, а то жереха вище Збрижа не відать ніразу
-------------------
Були  на  секретному  місці.  Ішли  по  стежці  ,  яку  знав  -  Бандера  , Шухевич  і  друг  -  Вітя    Були  в  криївці  ,  ховались  від  дощу  в  схроні  ,  відвідали  місця  боїв.  
Зроблю  копіпостінг  ,  бо  вже  писав  про  це  місце. А  санька  обіцяв  зробити  детальний  звіт  по  рибалці.
Село  "Зелене"


Якось  був  на  рибалці  в  Мілівцях.  На  Збручі.  
Якраз навпроти  Мілівців  - ось  тут
http://wikimapia.org/#lat=48.6376661&lon=26.2905622&z=17&l=0&m=b
межи  трьома  ярками  було  село  Зелене
Місцеві розповідають  ,  що  то  був  оплот  бандерівців.  В  П"ЯТДЕСЯТИХ  роках  там  велись  останні  бої.  Вбили  6  чоловік  та  одну  жінку.  Після чого  людей ,  що  залишлись  виселили  в  навколішні  села,  Загнали  важку техніку,  і зрівняли  село  із  землею. Свідки  подій  живі  до  нині  -  зокрема  в  селі  Кудренці...  
А було  це  зовсім  -  таки  недавно-  якихось  50  з  хвостиком  років  тому...  Люди  запекло  боролись  , воювали  ,  віддавали  соє  життя  за  ЯКУСЬ   ідею  в здавалось  ззовні  благополучній  радянській  державі.  
Але  -  пам"ять  існує.  Незнаю  хто,  але  там  поставили  флагшток  з  жовто-блакитним   стягом,  збудували  з  мішків  бруствер,  розчистили  криницю,  поставили  хрест,  відновили криївку..  


Зображення0333.jpg (254.11 Кб, 1200x1600 - просмотрено 27 раз.)
 
Цитата
Час для збору ,це осінь и полнолуние, щоб було видно куди тікати :ap:.
А насправді гарно весною на Дністрі , пора їхати.

shevchuki
Цитата:

Володя,а как дела с окунем на Днестре??


Я  так  поняв  -  тусняк  намічається?????
Гарно  на  Дністрі  -  то  гарно  ,  але  що  ловити7???
Окуня  в  кінці  липня  бажано  починати  ,  щоб  троха  підріс.. Чув  ,  що  судачок    прокльовується  ,  але  ловити  його  зараз  -  жалко.  Жерех  тож  -  пузатий..  Чув  ,  що  ловиться  мирна  риба,  але  та  рибалка  не  для  мене.  
Разве  -  шо  -  брати  ставріду  в  магазині і чікушку  ,  і  на  ростущу  луну  збирати  цвіт  від  глоїни  -  він  кров  розжижує  і  давлєніє  понижає  якраз  ф  баньку  буде  гут.  
А -  нє-  можна  зразу  на  місці  настойку  сварганіть  , і  під копчену  ставрідку  навернуть... Ну  -  якщо  потрібна  невідкладна  медична  допомога . лєчебний  еффект  гарантірован.  Ну  а  дальше  , щоб  не  розслаблятись  -  турпоход  по  місцям  дрєвніх  святилищ  ,  цілющих  джерел,  аж  до  самої  стодиці  пониззя  або   "Русі  дольной"- старовинної Бакоти............   гггггггггггггггггг

andre777
Цитата:

я так розумію низов"я Збруча, а то жереха вище Збрижа не відать ніразу
-------------------
Були  на  секретному  місці.  Ішли  по  стежці  ,  яку  знав  -  Бандера  , Шухевич  і  друг  -  Вітя    Були  в  криївці  ,  ховались  від  дощу  в  схроні  ,  відвідали  місця  боїв.  
Зроблю  копіпостінг  ,  бо  вже  писав  про  це  місце. А  санька  обіцяв  зробити  детальний  звіт  по  рибалці.
Село  "Зелене"


Якось  був  на  рибалці  в  Мілівцях.  На  Збручі.  
Якраз навпроти  Мілівців  - ось  тут
http://wikimapia.org/#lat=48.6376661&lon=26.2905622&z=17&l=0&m=b
межи  трьома  ярками  було  село  Зелене
Місцеві розповідають  ,  що  то  був  оплот  бандерівців.  В  П"ЯТДЕСЯТИХ  роках  там  велись  останні  бої.  Вбили  6  чоловік  та  одну  жінку.  Після чого  людей ,  що  залишлись  виселили  в  навколішні  села,  Загнали  важку техніку,  і зрівняли  село  із  землею. Свідки  подій  живі  до  нині  -  зокрема  в  селі  Кудренці...  
А було  це  зовсім  -  таки  недавно-  якихось  50  з  хвостиком  років  тому...  Люди  запекло  боролись  , воювали  ,  віддавали  соє  життя  за  ЯКУСЬ   ідею  в здавалось  ззовні  благополучній  радянській  державі.  
Але  -  пам"ять  існує.  Незнаю  хто,  але  там  поставили  флагшток  з  жовто-блакитним   стягом,  збудували  з  мішків  бруствер,  розчистили  криницю,  поставили  хрест,  відновили криївку..
 
Цитата
Якось був на рибалці в Мілівцях. На Збручі.
Я так зрозумів від Дністра 1ша ГЕС в Ніверці? Вище жерех фіг підніметься, а шкода...
 
від  Дністра  перша  ГЕС  в  Заваллі.  Потім  -  Кудренці  ,  потім  -  Ніверка.  
Всі  ці  місця  пройдені  пішки...  
А  шерех  там  -  свій  -  не  дністровський...
 
Цитата
Я так зрозумів від Дністра 1ша ГЕС в Ніверці? Вище жерех фіг підніметься, а шкода...
Неправда. Жерех попадається навіть аж після третьої греблі. Причому досить непоганий. Того року я з товаришем Вітьою взяли на 1,2 і 2 кг. А декількома роками раніше чоловік зловив на 5 з хвостиком жерешатко (на очах у того ж Віті).
 
Цитата
Неправда. Жерех попадається навіть аж після третьої греблі
Йопта, а яким юхом він тули добрався, невже Слава зарибляв??:bj: А якшо серйозно то мав по логіці речей в верху по течії попадатися, а хрен, даж і близько виходів нема
 
шерех  внутрішня  риба  на  завалецькій  водоймі  і  річці аж  до  кудринецької  ГЕС  рівно  як  на  кудринецькій  водорймі  і  річці  аж  до  Ніверки.  Він  полюбляє  повільну  течію  ,  і  тому  високо  вверх  не  іде.  Рідко  проходить  брід  перед  Щустівцями.
 
Цитата
Йопта, а яким юхом він тули добрався, невже Слава зарибляв??:bj: А якшо серйозно то мав по логіці речей в верху по течії попадатися, а хрен, даж і близько виходів нема
Я тобі казав що жерех на Збручі є, Фома невіруючий. :dl:
 
Цитата
Я тобі казав що жерех на Збручі є, Фома невіруючий
Фома, я не вірив шо ти зарибив))))))) Так само і на Бугу є, а ти зариблять хоч:bj:Вірив шо є в Ісаківцях, так воно є))
 
Цитата
500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.Може я щось не поняв, але  якраз 500 м від моста с Маломоленці дозволена ділянка.Одне діло зловити троха а друге пакувати відрами.
Про це не знав - не дочитав значить . Діма - ПРАСТІ ! Дійсно не ображайся . Просто надоїло вже це "тупо" клацання по клаві про браків і т.п.  надіюсь мене зрозуміли ...
 
Сьогодні вирішив після обіду трошки покидати і вот ..... похід за зубатими оказався ненульовим.., а окунь падло мовчить....
 
Цитата
краще би перлися від того як вони один одного ментам здають. Хорошого в них чогось ніхто не хоче вчитися.
Так ми вже від цього перлися (не ми - батьки , діди) - при Сталіні - теж всі один одного здавали классно , кажуть було . В них це до речі теж від Гітлера пішло .... А взагалі я не зрозумів ПРО ЩО ТИ ? Ти щось робиш за для бородьби з браками , так ? А я відказався тебе в цьому підтримати ? Чи ти просто любитель понажимати буковки ? Ні ? Пропонуй . Показуй приклад . Розказуй про це . А клацання - то не для мене . В перепалку вступати не буду - не інтересно .....
 
Цитата
Так ми вже від цього перлися (не ми - батьки , діди) - при Сталіні - теж всі один одного здавали классно , кажуть було .
Я чув що був порядок і приріст населення, а зараз все навпаки.

Цитата

В них це до речі теж від Гітлера пішло ....
Сумніваюся що Гітлер в США був і тим більше впливав на їхній суспільний устрій.

Цитата

А взагалі я не зрозумів ПРО ЩО ТИ ?
Я про те що не бачу нічого поганого у тому що хтось матюкає браків. В любому випадку це краще ніж просто мовчати.

Цитата

Ти щось робиш за для бородьби з браками , так ? А я відказався тебе в цьому підтримати ? Чи ти просто любитель понажимати буковки ? Ні ? Пропонуй . Показуй приклад . Розказуй про це . А клацання - то не для мене . В перепалку вступати не буду - не інтересно .....
Так. Я активіст фронту виступаючого за бережне відношення до природи. Веду активну пропаганду бережного ставлення до природи в Інтернеті та на вулицях нашого міста.
Я й пропоную говорити про це. Багато рибаків самі по собі люди хороші, але просто не читали правила, не задумуються що будуть їсти їхні онуки. Тому пропоную про це як мінімум говорити. Популяризувати дану позицію різними методами.
А на рахунок клацання то да. Я ще той клацальник і інтернет-боєц. Робота у мене така. :bk:

Якось у магазині жінка питала чи є у них сітки. Ви б бачили її круглі очі коли я їй сказав що це підсудне діло. Їй і в голову не могло прийти що сітка це щось погане. А Ви кажете браки...
 
Цитата
Я чув що був порядок і приріст населення, а зараз все навпаки.


Сумніваюся що Гітлер в США був і тим більше впливав на їхній суспільний устрій.


Я про те що не бачу нічого поганого у тому що хтось матюкає браків. В любому випадку це краще ніж просто мовчати.


Так. Я активіст фронту виступаючого за бережне відношення до природи. Веду активну пропаганду бережного ставлення до природи в Інтернеті та на вулицях нашого міста.
Я й пропоную говорити про це. Багато рибаків самі по собі люди хороші, але просто не читали правила, не задумуються що будуть їсти їхні онуки. Тому пропоную про це як мінімум говорити. Популяризувати дану позицію різними методами.
А на рахунок клацання то да. Я ще той клацальник і інтернет-боєц. Робота у мене така. :bk:

Якось у магазині жінка питала чи є у них сітки. Ви б бачили її круглі очі коли я їй сказав що це підсудне діло. Їй і в голову не могло прийти що сітка це щось погане. А Ви кажете браки...
Кстати тип возле автовокзала на овочном базаре (железный киоск) из под полы продаёт сети свободно.Так, что если органы рыб охраны читают этот форум, можете смело обыскивать киоск.
 
Цитата
Сьогодні вирішив після обіду трошки покидати і вот ..... похід за зубатими оказався ненульовим.., а окунь падло мовчить....
Хорошие щупачки.Вова , а как там Гидра поживает?
 
На туче каждий второй :dl:
 
Цитата
Хорошие щупачки.Вова , а как там Гидра поживает?
а фіг його знає , пацани кажуть зубата там теж брала недавно нормально , але я сам не ходив нічого не скажу.....
 
[QUOTE=парильщик;397741] , і супчик зі сморжів вже готовий.......[/QU


А що таке сморжі???
 
Цитата
[QUOTE=парильщик;397741] , і супчик зі сморжів вже готовий.......[/QU


А що таке сморжі???
грибочки такие)
 
Цитата
Я чув що був порядок і приріст населення, а зараз все навпаки.
Надіваю шльом !!! А про Гулаг чув ? А про мільйони безневинно ростріляних ? Ну але тут не про те . З останнім напевне більш згіден , ніж ні . Може й так краще , чим ніяк . ..Напевне краще .
 
Цитата
Надіваю шльом !!! А про Гулаг чув ? А про мільйони безневинно ростріляних ? Ну але тут не про те . З останнім напевне більш згіден , ніж ні . Може й так краще , чим ніяк . ..Напевне краще .
Звісно чув. І про голодомори теж. Повірте, я до того окупантського режиму ставлюся не краще ніж Ви. Я просто хотів сказати що нічого поганого у тому що закласти злочинця немає. Зрештою якщо хтось "краде" рибу з річки то він краде рибу яка належить мені, Вам і всім так ж само як йому. Чому ж тоді я не можу здати його за крадіжку моєї риби?
 
Цитата
Зрештою якщо хтось "краде" рибу з річки то він краде рибу яка належить мені, Вам і всім так ж само як йому. Чому ж тоді я не можу здати його за крадіжку моєї риби?
В нашій країні просто "здати" мало, в кращому випадку тобі просто скажуть - "Дякуємо за інформацію, "обов"язково превіримо" ". А от, якщо ти приведеш брака за руку в правоохоронні органи і зможеш довести його вину (або сам зізнається в злочині), аж тоді можливо він понесе за це якусь адміністративну відповідальність згідно ст.85 КУПАП, цитата - "Порушення правил рибальства -
тягне за собою попередження або  накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на  посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян."  Тобто, попередження, або в гіршому випадку штраф від 34 до 170 гривень. А тепер, Славік, проаналізуй і подумай наскільки реально в нас покарати "чесного" браконьєра і чи взагалі хтось цим стане займатись... сумно, що все в нас так :ak:.
 
Вітя, згоден що водити за руку їх толку не багато. Я говорив в загальному а не призивав їх водити за ручку :)
А от на рахунок штрафів. Хіба за сітки зараз більше не дають? Може це стаття за дрібне порушення? Плюс йому ж мають ще дати по пару десятків за кожну плотву в екрані.
 
Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням  вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших  заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не  мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що  перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і  спортивного рибальства добову норму вилову) -

тягне за собою накладення штрафу  на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів  громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є  приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих  ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і  засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та  незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.  

Не хотів всю статтю цитувати, але питання не в тому, що там трохи більший штраф, а саме в тому, що важко доказати вину правопорушника і притягнути до відповідальності.
 
Цитата
Не хотів всю статтю цитувати, але питання не в тому, що там трохи більший штраф, а саме в тому, що важко доказати вину правопорушника і притягнути до відповідальності.
Да, нажаль тут важко з тобою не погодитися.
 
Шото ми загналися вже тут... Треба щоб Петровіч перемістив пару останніх постів сюди.

Не треба
, здесь тоже стоит об этом говорить.
 
Повернувся з 3-х дневного відпочинку) Щука залишає бажати кращого, за 3 дні виловлено 4 хвостика, від 600 до 2кг слабо слабо(( зато карась сутками клює!
Трофеїв так і не дочекався)) Зато окуня давно я так не мікрив, з 4 забросів 3 окуня, весело, але в основному маленький кокунець)
Відпочив супер) Будем чикати поки зубата вже переболіє! І знову я найду ту саму велику)
Скоро буде літо і знов буду шукати таких як на останній фотці!)
 
Docklfar,  підскажи де той отель,шо ви начували та ловили на Дністрі
 
Цитата
Будем чикати поки зубата вже переболіє!
Та  -  вроді  -  би  як  дуб  вже  листя  почав  пускати...  знач  має  ловитись  зубаста...  Здається  мені  ,  що  щука  не  ловиться  не  тому  ,  що  боліє  ,  а  тому  що  її  критично  мало....  Ну - принаймі на Збручі..
 
Цитата
Docklfar,  підскажи де той отель,шо ви начували та ловили на Дністрі

так в лічку вже відповів)))
 
Дякую    !!!
 
Знову попав на Дністер) І знову кликастий з ранку кормився) правда після 12 десь втік)) і більше я його не бачив)) Погодка супер для відпочинку , але рибі щось не дуже сподобалась, Жерех бив малька цілий день, но повністю ігнорив кастмастери і вертушки!
Поки кльову не було , пришли абаригени і почали прибирати на березі, чому ми дуже здивувались, і не втримались щоб не допомогти)) Тепер там 20метрів чистого берегу, а до того був просто жах))
Сонце вже зле, згорів повністю, зате відкрив сезон купання))) Зараз сижу мащусь сметаною і думаю куди далі податись в пошуках трофеїв!)))
 
Привет. Хто що може сказати про царське озеро, чи можна вийти туди на пару годинок на карасика?
 
Цитата
Привет. Хто що може сказати про царське озеро, чи можна вийти туди на пару годинок на карасика?
Та ще вроді можна, але місцеві подейкують, що єврейчик із Катіона знов ніби-то відсудив озеро.
 
Цитата
Привет. Хто що може сказати про царське озеро, чи можна вийти туди на пару годинок на карасика?
Минулого тижня їхав то бачив з пару машин на березі...
 
Цитата
Зараз сижу мащусь сметаною
Найкраще температуру знімає добра горілка, тільки не внутрішньо, а теж змастити попечені місця.
 
Цитата
Найкраще температуру знімає добра горілка, тільки не внутрішньо, а теж змастити попечені місця.
А щоб взнати чи вона добра, її треба продегустувати внутрішньо (грамів 300 має вистачити, щоб зрозуміти купаж доброї горілки).:bj:
 
Цитата
А щоб взнати чи вона добра, її треба продегустувати внутрішньо
Люба горілка після гарної дегустації на наступний ранок буде тобі як джерельна вода:dc:
 
Цитата
Привет. Хто що може сказати про царське озеро, чи можна вийти туди на пару годинок на карасика?
Майже щодня там проїжджаю....ловлять с берега піпісЄчних карасів, з лодок сітками гребуть аж "вуха завертаються", як кажуть шара меж не має.... Культурна рибалка у всій її красі....
 
Сьогодні після афігенного святкування, зачатого іще комсомольцями СССР свята, повертався на таксі додому:be:, як оказалось за рульом був один із нас, форумчан.... Звати Женя, на форумі нік Furs. Респект чуваку, який терпів увесь той двіжняк з нашої сторони у себе в салоні.... І хочу подякувати йому за цілі кості привезені "по адресам".....  
Зи. Жень, Земля кругла... сочтёмся!:az:
 
Кто слышал что- то про Ярословский став? Ходят слухи что разрешили ловить там:by:
 
Цитата
Кто слышал что- то про Ярословский став? Ходят слухи что разрешили ловить там:by:

Не знаю чи розрішили, але в неділю ніхто не підходиві не напрягав, карась правда мілковатий там покльовує.
 
А где именно сидели и на что ловили?
 
Цитата
Не знаю чи розрішили, але в неділю ніхто не підходиві не напрягав, карась правда мілковатий там покльовує.
А где именно вы сидели на что ловили?
 
Цитата
А где именно вы сидели на что ловили?

Ловили на камнях недалеко від річки,яка витікає з ставка,карась ловився на червяк і опариш.Доречі багато народу ловили на колгоспному ставку білет вроді 20гр ловиться всьо тойже карась.
 
Був сьогодні в Моломоленцях.Я віддаю перевагу фідеру,звісно і там я вирішив його прилаштувати,:ap: та дуже швидко зрозумів шо діла таки не буде,розстроївся та взяв у тата поплавочну вудочку. Ну а далі бузпонтова ловля в болоті карася,якому майже всеодно якої товщини в тебе жилка,якого розміру гачки і чи взагалі ти хоч трошки прикормив...ну хоча якщо прикормка трохи робила свою справу то жилка і гачки можуть бути які тобі заманеться.Десь після одинадцятої години,карась почав рідко клювати і дрібний,зате йорж давав жізні !
Рибалки казали що вже не так добре клює,тому сьогодні було не дуже багато рибалок,місця можна було вибрати де заманеться а от в Редвенцях,вільного місця небуло,в принципі як і кльову.Казали що ніби то як рівень води впав,хоча сам не бачив скільки було води до цього,не знаю.
 
Куда сейчас можно поехать потаскать хотя бы ладошечного карсика?
 
Цитата
Куда сейчас можно поехать потаскать хотя бы ладошечного карсика?

Едь в Баламутовку на речку....оторвешься на славу....Кум полтора ведра натаскал.
 
Цитата
Кто слышал что- то про Ярословский став? Ходят слухи что разрешили ловить там:by:

Я ловил сегодня. карась лодошка и меньше... редко чуть больше..   Никто  денег не собирал и ловить не запрещал......
 
А кто что слышал о с.Кремена, Городоцкого района, как там сейчас дела с рыбалкой и что ловится?
 
Цитата
Едь в Баламутовку на речку....оторвешься на славу....Кум полтора ведра натаскал.

Спасибо.А что может слышал о каръере в Ярмолинцах,или речушке в Бахматовцах?
 
Цитата
речушке в Бахматовцах?
30 рубасов и 3 кг, уже)))))
 
Цитата
Спасибо.А что может слышал о каръере в Ярмолинцах,или речушке в Бахматовцах?

знаю еще что карась бомбил в маломоленцах.....но как там сейчас - не в курсе
 
Приветик всем рыбацюгам :) Приймете обратно в семью? :)
 
Цитата
30 рубасов и 3 кг, уже)))))
Там на речушке места столько нету, чтоб всю область разместить. Притом еще местные по ночам фатками и сетками бомбят...
 
Цитата
Приветик всем рыбацюгам :) Приймете обратно в семью? :)
Напомнил НИК??))
Цитата
Там на речушке места столько нету, чтоб всю область разместить. Притом еще местные по ночам фатками и сетками бомбят...
Та да, народу хватает, а совести нет ни у местных ни у того гуся, табличку заколотили, липой светят, желания выяснять что и где по чем за час до заката небыло, так что пусть лимонит за 30)))
 
Цитата
Там на речушке места столько нету, чтоб всю область разместить. Притом еще местные по ночам фатками и сетками бомбят...
Санёк, поменяй аву, а то в натуре дети в яйцах пищат, а на фото прям октябрёнок:ap:.
 
Цитата
а на фото прям октябрёнок
Когда был Ленин в юности с кудрявой головй.....
 
Напомнил НИК??))


Ага ) Как у вас тут дела?
 
Цитата
Ага ) Как у вас тут дела?
Рыбачим по тихому, бросай работу, айда на рыбалку!!!
 
Ловим и по тихоньку отпускаем ..:)))  https://www.youtube.com/watch?v=dPDlRbalFSA
 
Круто!
Сома, я так розумію, зловили не в місті?
 
Цитата
Ловим и по тихоньку отпускаем ..:))) "https://www.youtube.com/watch?v=dPDlRbalFSA"
Оце жесть...:bi: тепер буду боятись вудочку на Бугу закинути, аби не поломало)))).....:biggrin:
 
Цитата
Оце жесть...:bi: тепер буду боятись вудочку на Бугу закинути, аби не поломало)))).....:biggrin:
Жалко, что подлещика привести с Днестра нельзя, можно было бы запустить, быстро дохнет. Тем более, что сейчас он там клюёт.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/8911/
А сома молодцы что в Буг отпустили. Но походу он там не первый насколько я знаю.
 
Цитата
Жалко, что подлещика привести с Днестра нельзя, можно было бы запустить, быстро дохнет.

Бочка и компрессор:ds:
 
Цитата
Бочка и компрессор:ds:
Таки да :dm: главное мелких брать для запуска,в июне ловятся(ладошечные) в перемешку с плотвой на опариша
 
Цитата
Ловим и по тихоньку отпускаем ..:)))  https://www.youtube.com/watch?v=dPDlRbalFSA
Просто, молодца! Без лишней рекламы и суеты, спланировал и сделал!
 
Цитата
Круто!
Сома, я так розумію, зловили не в місті?
Да сомик был пойман на Юж.Буге возле Немирова.
 
Вчора відкрився по Кленю)) Причому не просто в цему році, а в загалі зловив свого ПЕРШОГО)) Сподобалось дуже, ця течія, ці перекати- красотіщааа!))))
Але кльов був не ахті( На  мій воблерок папали тільки 2 голавлика , і то маленьких))
Що ще здивувало, з самої бурлини на течії вискочив окунь, не привик я в таких місцях кокуня бачити)))))
Це тільки початок, буду вчитися і надуюсь скоро зловлю свого трофейного лобатого)))
 
Цитата
Как там сейчас с голавлем и жерехом, есть желание туда съездить! Были раз в тех супер местах, жаль попали на скачек воды и с рыбалкой пролетели
Именно сей час есть смысл уделить внимание голавлю ,так как жук в самом лёте,основные приманки головастики и вертушки(чёрные) и конечно жук и иммитация.
 
Цитата
Именно сей час есть смысл уделить внимание голавлю ,так как жук в самом лёте,основные приманки головастики и вертушки(чёрные) и конечно жук и иммитация.
Теоретично да. Але практика показала що він практично не ловиться цими днями.
Я так розумію що у Ви його ловили справно?
 
Цитата
Вчора відкрився по Кленю)) Причому не просто в цему році, а в загалі зловив свого ПЕРШОГО)) Сподобалось дуже, ця течія, ці перекати- красотіщааа!))))
Але кльов був не ахті( На  мій воблерок папали тільки 2 голавлика , і то маленьких))
Що ще здивувало, з самої бурлини на течії вискочив окунь, не привик я в таких місцях кокуня бачити)))))
Це тільки початок, буду вчитися і надуюсь скоро зловлю свого трофейного лобатого)))


да головлина охота - це окрема тема:do: а місця там просто казкові....
 
Клень  зараз  ловиться  ,  причому  тепер  чи  ненайінтенсивніший  кльов  в  році.  Але  наша  команда  зараз  на  кленя  не  їздить  -  даєм  віднереститись....
 
Рыбацюги, где щука берёт, хочу на выходные рвануть. Карась надоел. Можно в личку. В долгу не останусь.
Кто хочет потягать нормального карасика., в Михайловке билет 40 грн, но можно добазариться и дешевле, мы договорились по 25 грн.
Ловили на спининги, только червь, пенопласт и опарыш слабо. Клюёт с 6 утра и до полного садка). Возможна поимка и карпа. Но мы не упирались.
 
Всех с праздником ВЕЛИКОЙ ПОБЕДЫ НАД ФАШИЗМОМ.
Вы лучше знаете,когда на водохранилище(Кормани)открывается рыбалочка?Я читал закон,но там не понятно.Вроде 29 июня?

 
Сьогодні трішки відпочили і наловили судаків :ar: . До 50 шт. я рахував, далі нє, но було більше 60 шт. Фоток практично не робили, але відео є! Дівіться і заздріт :dk:
https://www.youtube.com/watch?v=ueg1Ngg0pEk&feature=youtu.be
 
Молодці хлопці, ми в минулому році практикували зі щукую, надіюсь в швидкому майбутньому всі так будуть робити!+5
 


а вот цікаво- ви з тим бутлем на рибалку ездили ??? чи в кущах знайшли ?
а шо там було? :al:
 
Цитата


а вот цікаво- ви з тим бутлем на рибалку ездили ??? чи в кущах знайшли ?
а шо там було? :al:

Мабуть там була "огненная вода",вот чого один із судачків ігнорив вас,і не хотів плисти на глибину :dl::bk:
 
Цитата
А як там з рівнем води? Цікавить можливість половити там на вудочку з опуста (біля дамби на дорозі).
Славик , я возле дамбы небыл. Но думаю, что ловить можна, воды полный став.
 
Всем привет. Есть ли у кого информацыя по поводу Шаровки? Хочется половить карпа. Зарание спасибо.
 
Цитата
Бутиль брали з собою ціленаправлено під мальок, в дорозі воду періодично аерували компресором від машини...:bf: Вижили всі, крім одного (був випадково, не знаю як так сталось вдарений в голову). Цей мабуть не виживе....:bk:
Таких бы рыбаков,да побольше.Респект.А в бутыль можно и жидкости хорошей залить.У нас в таких вино хранят ординарное.:ap:
 
Цитата
...У нас в таких вино хранят ординарное
Не знаємо ми  що то за вино таке...:bk: :bj: У нас бутль є, а вина такого немає :ak: От десь би пересіктись і наповнити ту пляшечку обмінятися досвідом на відпочинку :dk:
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!