Страницы: Пред. 1 2
[ Закрыто ] Ледовое побоище 2012 - 2013
 
Цитата
с. Михайлівка Хм. р-н. білет 25 гр. (здається), карась 200 - 500гр. -  не клює!:bk:
НХНЧ...
А не Ярмолинецький то район? :bl:
 
Может кто был в этом зимнем сезоне в с.Шмирки , поскажите что да как там ???:laie: :rybka_2:
 
Цитата
Є інфа що в Колибані клює короп та білий амур.
P.S. Чув з уст риболова, який минулого року,  з його ж слів, зловив щуку на 8 кг., а насправді вона заважила  3кг.

Сама свіжа інфа по Колибані ( тільки-що звонив швагру , він зараз там) : з восьмої години ранку до тепер зловив два карпіка грам по триста і одного карася . На льоду чоловік 50 . Кльову особо ні в кого нема ... Отаке ! Всім НХНЧ !
 
Сьогодні був в Михайлівці-прольот
 
Вот такая плотвичка ловилась сегодня на речке возле Эппицентра
 
Цитата
Вот такая плотвичка ловилась сегодня на речке возле Эппицентра
Я проездом видел там ее еще с пятницы ловили.
 
Цитата
Вот такая плотвичка ловилась сегодня на речке возле Эппицентра
Мої вітання, а говорив , що зимня рибалочка-це не твоє:bf:
 
Зимняя рыбалка для ленивых или рыбный гейзер
https://www.youtube.com/watch?v=fk62QnAauow&feature=youtu.be
 
Яка там обстановочка на водоймах? Ато я закрив вже сесію і завтра тікаю з теплих країв( тут весна була в день до +15, але сьогодні снігу навалило) і в ніч на неділю планую бути дома , дай зразу до справи!!))
Доречі якщо на Нд в когось є в екіпажі місце стукніть в ЛС)))
 
Был в Берегелях, карась молчит, мелкий окунь не дает мормышке опуститься, было пару "выстрелов" но без результатно, небольшое  "утешение", что только до обеда ловили.
 
Хто був в Летичіві, може в кого є інфо?
 
Цитата
Яка там обстановочка на водоймах? Ато я закрив вже сесію і завтра тікаю з теплих країв( тут весна була в день до +15, але сьогодні снігу навалило) і в ніч на неділю планую бути дома , дай зразу до справи!!))
Доречі якщо на Нд в когось є в екіпажі місце стукніть в ЛС)))

були сьогодні на жерлички - відпочили норм:dn:
а вот улов....


 
Цитата
були сьогодні на жерлички - відпочили норм
а вот улов....
А я на завтра собрался, как бы мне такую деталь домой не привезти :bk:
 
Я вам скажу,что такая деталь дома пригодится.....так,что просто нужно ездить.....
 
Цитата
как бы мне такую деталь домой не привезти
Ожидания не обманули, полный оп! Но погодка конечно песня)))
 
Вже два дні поїзджаю по Рибалка бачу багото рибаків на бугу біля мосту може хто був напишіть що ловиться
 
Цитата
Вже два дні поїзджаю по Рибалка бачу багото рибаків на бугу біля мосту може хто був напишіть що ловиться
Знакомый был вчера, говорит улов как на картинке у Димыча.
 
Походу болт это местный вид рыбы,активно розпространяется по водоемам:dm:
 
А ми з Вадіком (Север) вчора без "детальки" повернулися додому, по дві жабки взяли!
 
Цитата
Вже два дні поїзджаю по Рибалка бачу багото рибаків на бугу біля мосту може хто був напишіть що ловиться
Зі слів одного рибалки. Мінлива погода, різки перепади t дають своє, але  біля дамби є яма , проточна водичка збирає рибку, покльовує плотвичка, "ёршик", на вихідних один вдалий рибалка підсік карпика близько 4 кг на блешню. Активність рибалок також спостерігалась на  Гречанах(земснаряд).
 
Тількищо прошла інфа, що на пляжі йшов судак, причому нормальних розмірів... в районі пожарки.... Ану признавайтесь хто що чув?))
Але по моєму, якщо судак вже йшов, то рік можна його на пліжі вже не шукати!))))
 
Цитата
Тількищо прошла інфа, що на пляжі йшов судак, причому нормальних розмірів... в районі пожарки.... Ану признавайтесь хто що чув?))
Але по моєму, якщо судак вже йшов, то рік можна його на пліжі вже не шукати!))))

Батько мій якраз рибачив там в той час, казав мені що мужики 7 штук взяли!
 
Цитата
...казав мені що мужики 7 штук взяли!
Не трєвож душу!:ai:
 
Завтра там наверно будет "трошки" людей уже, ну и я в том числе:ds: , может и мне повезет :bx:
 
Цитата
Батько мій якраз рибачив там в той час, казав мені що мужики 7 штук взяли!
А розмір який?
 
вообще инфа была такая что за 1,5 кг. попадались
 
Цитата
вообще инфа была такая что за 1,5 кг. попадались
Часто чую приблизно таку інфу... по останній поїхав (говорили, що ловиться судачок 300-400 грам), після обіду на двох взяли біля 8 штучок 37-140 грамм)))):bj: І головне що досвід уже навчив, якщо слухи - цифру можна сміливо ділити на 3....  Останнім часом довіряю тільки фоткам, а ще краще відео))):bf:
 
Цитата
Часто чую приблизно таку інфу... по останній поїхав (говорили, що ловиться судачок 300-400 грам), після обіду на двох взяли біля 8 штучок 37-140 грамм)))):bj: І головне що досвід уже навчив, якщо слухи - цифру можна сміливо ділити на 3....  Останнім часом довіряю тільки фоткам, а ще краще відео))):bf:

Не спорю, инфа это такое дело, не особо нужно надеятся... Но есть возможность выбратся, так почему бы и нет, не мне вам расказывать, что для НАС рыбаков, главное процес)) Да и темболее вероятность все же есть!!
 
А еще очень уж хочется искупать парочку новых балансов:ab:
 
Вымучил я его сегодня всетаки) Мой где то до 1 кг. Еще было 2 схода, один вообще очень солидный екземпляр был.. Наблюдал как парниша вытащил судака за 2 кг. точно!! Еще парочку видел 1,5 килограмовых екземпляров.. Вообщем рыбалка удалась)
 
Цитата
Вымучил я его сегодня всетаки) Мой где то до 1 кг. Еще было 2 схода, один вообще очень солидный екземпляр был.. Наблюдал как парниша вытащил судака за 2 кг. точно!! Еще парочку видел 1,5 килограмовых екземпляров.. Вообщем рыбалка удалась)

Молодчик!:dn:
 
Цитата
Вымучил я его сегодня всетаки) Мой где то до 1 кг. Еще было 2 схода, один вообще очень солидный екземпляр был.. Наблюдал как парниша вытащил судака за 2 кг. точно!! Еще парочку видел 1,5 килограмовых екземпляров.. Вообщем рыбалка удалась)

Вітаю!!! да сьгодні ну дуже багато людей там судака ловили, проїжав на машині, аж вийшов подивитись, мій знайомий зловив 2 по 1-1,5кг а одного десь під 2кг, но це вони ловили не біля пожарки, а я в тому році вот таких виманив якраз там....
 
І ще парочку фото, а це вже цього року, судачки були відпущені....:rybka_1:
 

Сегодня на р.Ю-Буг  попался мне вот такой экземплярчик
 
А меня сегодня на Южном Буге со всей этой композиции только куриння вбывало.
Но судак там есть.
:dv::dv::dv:
 
Сегодня возле дамбы мужичок при мне на балансир вытащил щупачка,ну и плотва само собой,видел ловили многие
 
Сегодня наш форумчанин Серёга там же вытащил монстра. Реального монстра. Буду держать интригу. Он наверно ещё там судака валит).
Прийдёт и выложит фото.
 
Не Серий, судака мы так и не взяли)) Но рыбалка удалась)))  Ну а самое главное пусть роскажет сам виновец торжества)))))
 
Ну шо...))) Легенди ходили далеко і швидко)))) Взяли поросятко!))))
Короч думав я що зловлю щас судачка троФФейного!, а тут оп , бачу жабри думаю сом, лісочка 0.18 вспіваєм хапнути багоріком, потім другим.... потім третім)))
Що ми маємо після 30хв довбання льоду в всіх ступенях, достаємо телятко товстолобика , нереально велике, всі в паніці, фоткатись... я в ейфорії відійшов 50ку пахнув)))
Довжина мого друга 106 см, і талія не модельна 81см!!!!
Дякую всім хто допомагав!!!! Один, та навідь двоє, його б невзяли! Що вбило більшість "глядачів" прийшли не допомогти , а скоріше навпаки! лізуть під руки, коли щось просиш 0 реакції! Ну це таке!
А взяла рибка в РОТ БАЛАНС 5рочку!

Весь пляж спорив скільки в ньому ваги, чув я і 12кг, і за 20КУ ТОЧНО!
А по факту 2 канторики показали в сумі 19КГ! я сам неочікував( но тяжка тварюка жах, єлі-єлі до машини доніс!) Сфоткати ваги нема кому, батіки в від"їзді, а коли я спробував сам тримати ваги і фотаграфувати, 1н канторик розвалився, не хтів дружок фоткатись і трухнувся!
Не очікував я такого телятка в нас ! В НАС на ПЛЯЖІ!
Йдіть шукати судака щось дай найдети!( практика моя))))
Жень кинь фото які в тебе! Темпаче що там не тільки це телятко виловили!!
Сорь за фото в ванні , хтів щоб розмірами бачили)))
 
Вот еще такие фоточки есть...
А еще через 15 мин. попался вот такой дружок )))
 
Шось РІП на фото не такий як в реалі))) В мене дома його бояться, думаю колоти його чи як?))
 
Цитата
Шось РІП на фото не такий як в реалі))) В мене дома його бояться, думаю колоти його чи як?))
Привози ко мне, застрелим)).
 
Так цей, Сезон полювання то закрили))))
 
Цитата
Так цей, Сезон полювання то закрили
Во ви звєрі, вітаю)) що всі взяли чесно в рот?
 
Цитата
Так цей, Сезон полювання то закрили))))
Ну ви звірі, я б боявся такого навіть на воздух діставати.... може ненароком трухнутись і руку зламати...:bk: А взагалі супер, така риба запамятовується н довго)))
Зи. Серьога шото мені здається, всі твої зимові рибалки тепер пройдуть в нас на пляжу))):bj:
 
Цитата
Сорь за фото в ванні , хтів щоб розмірами бачили)))
Мови нема, я в шоке! Мої вітання!!!:dn:
 
Серёжка однозначно красава!:dk: Теперь МЧСникам на пляже нужно держать ухо востро. Страшно подумать, сколько народу теперь на пляж ломанётся за трохвеями...:mnogo_lodka:  Выдержал бы лёд всех страждущих. Про слухи с завтрашнего дня вообще умолчу.:bj:
 
Цитата
Серёжка однозначно красава!:dk: Теперь МЧСникам на пляже нужно держать ухо востро. Страшно подумать, сколько народу теперь на пляж ломанётся за трохвеями...:mnogo_lodka:  Выдержал бы лёд всех страждущих. Про слухи с завтрашнего дня вообще умолчу.:bj:

Да мужики це реально круто, вітаю з трофеями, а я як МЧСнік вже біжу всіх з річки гнати, буду кричати що лід тонкий, а риби нема!
 
Поздравляю с трофеями! Скорей всего "свинки" приплыли на муть от массового "блёсно-балансирования",так что не исключено что чем больше народу тем результативней.:bf::ap:
 
Цитата
Во ви звєрі, вітаю)) що всі взяли чесно в рот?
З"їв баланса циліком)) А тримався на овнеровському тройнічку)
А карп взагалі мотиля норм з"їв на стоячка))
Такщо все за правилами)))

Дякую за вітяння!)))
 
Цитата
З"їв баланса циліком)) А тримався на овнеровському тройнічку)
А карп взагалі мотиля норм з"їв на стоячка))
Да мужики, це був Ваш день.:bf:Вітаю.
 
Люди добрые,можэт кто подскажэт по поводу карасика,где берёт и берёт ли вообще?Хотелось бы завтра прокатитса,а куда пока незнаю,и стоит ли вообще на караса вырыватса? Зарание благодарин.
 
Цитата
Люди добрые,можэт кто подскажэт по поводу карасика,где берёт и берёт ли вообще?Хотелось бы завтра прокатитса,а куда пока незнаю,и стоит ли вообще на караса вырыватса? Зарание благодарин.

Я бы тоже хотел узнать такую инфу.в личку...
 
Цитата
З"їв баланса циліком)) А тримався на овнеровському тройнічку)
А карп взагалі мотиля норм з"їв на стоячка))
Такщо все за правилами)))

Дякую за вітяння!)))

Я нічого сказати не хочу, але сьогодні чув розмову рибалок які допомагали тобі в багрінні, то вони говорили що баланс був не в роті, а знизу "тіпа за кадик", але то таке, може щось наплутали, ти ж краще знаєш!
 
Стогній показував!!! В наркевичах цукро завод скинув якусь хімію у річку  п. буг, ось уся рибка і почала тікати а приградою стала дамба м. Хмельницького де її і почали деребанити (рибу). Тому і є пояснення толстолобам, судакам і гігантам карпам (сазанам).:dl:
 
Цитата
Стогній показував!!! В наркевичах цукро завод скинув якусь хімію у річку  п. буг, ось уся рибка і почала тікати а приградою стала дамба м. Хмельницького де її і почали деребанити (рибу). Тому і є пояснення толстолобам, судакам і гігантам карпам (сазанам).:dl:

Да, это уже пару дней как известно.. Сегодня был там возле дамбы, так вода воняет странным запахом. Не к добру это все..
 
Цитата
Я нічого сказати не хочу, але сьогодні чув розмову рибалок які допомагали тобі в багрінні, то вони говорили що баланс був не в роті, а знизу "тіпа за кадик", але то таке, може щось наплутали, ти ж краще знаєш!

Балансир был зацеплен за нижнюю губу с внутреней стороны!!!
 
Цитата
Да, это уже пару дней как известно.. Сегодня был там возле дамбы, так вода воняет странным запахом. Не к добру это все..

Не страшно рибку їсти? Чи зловив, сфоткав, відпустив?
 
Цитата
Чи зловив, сфоткав, відпустив?
Костя,:al: ця тема досить актуальна тут:bz: "а зачем?" :dk: А рибалки просто молодці. НХНЧ.:az:
 
Цитата
Не страшно рибку їсти? Чи зловив, сфоткав, відпустив?

Если честно, то я рыбу просто не ем...не люблю и все.. А вот отпускать этих красавчиков эт неее...))
 
Цитата
Я нічого сказати не хочу, але сьогодні чув розмову рибалок які допомагали тобі в багрінні, то вони говорили що баланс був не в роті, а знизу "тіпа за кадик", але то таке, може щось наплутали, ти ж краще знаєш!

Я вже багато чого цікавого чув!))) Тай ще під час виважування, з тучі звонили хлопці казали що вже взяли,навіть вагу називали))) інформація не стоїть на місці,с але під час передачі з"являються шуми))) Це нормально завжди так було й буде!)))
Тай з кожнем днем людей які допомагали все більше і більше, там було 100+ чоловік які з дебільшого не допомагали, а тупо дивились , і на питання тіпа "ще багор", "дайте бур" взагалі морозились))  
Але даю 100%інфу, баланс був в роті! і до лунки він прийшов з відкритою пащею, що й ладо змогу нормально його пробити багром з першого разу, з середини! коли вставляли 2-3 багор, баланс вже був на льду, він просто порвав м"які тканини і випав!
 
Цитата
Я вже багато чого цікавого чув
П...лів хватає, я наприклад вчора їхав на пижику, то бачив мужики сидять і шарпають баланси, і двоє між собою перемовляються, мол там взагалі 2 лобатих зразу клюнуло на твій баланс, а так як багоріків ніхто не хтів дати то 1 зійшов))) А взагалі ми живем в такому собі великому базарному селі, в раково сусід в квартирі гучно перднув, а на катіоні кажуть шо газовий балон рванув! Такого кабана зимою підняти це круто, ще раз вітаннячка!!
 
Цитата
Пі.....в хватає, я наприклад
Це точно! Сьогодні був на "тучі" і в двух риболовних магазинах. Мова лише про толстолоба і коропа. "Всі на Буг"
 
Привет народ.Я тож был представлен к чести в 2009 потягать монстра-лобатого на КВХ в Казаровичах-28кг, балансирчиком под нижнюю челюху вцепил.Буду у родителей ,скину фото,у матери должно остаться.
 
Docklfar
Вітаю з трофеєм!!!!!
 
Зря смеётесь.:bf:
 
Вітаю хлопці! Зачьотно порибачили. Ось відео про вас дійшло :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=anCf4jgouS8
 
Цитата
Вітаю хлопці! Зачьотно порибачили. Ось відео про вас дійшло :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=anCf4jgouS8
Давно не бачив таких....... білих амурів)))))
 
Цитата
Давно не бачив таких....... білих амурів)))))
в газеті даже написали вже, тіки тоже про амура))))
 
Цитата
... Про слухи с завтрашнего дня вообще умолчу.:bj:

Цитата
в газеті даже написали вже, тіки тоже про амура))))

В трёх местных газетёнках уже перепечатали информацию какого-то "аленя" про улов.:cz: Скоро количество т.н. серёгиных помощников превысит участников переноски ленинского бревна на субботнике.:bj:
 
Цитата
Щось судачок починає відходити зі "злачних місць", чи з сьогоднішнього дня тільки я в прольоті? Головне всі попередні дні без кликастого додому не приходив. А неділя взагалі порадувала-4 зловив+3 сходи. Вчора 1 в районі кіло, а сьогодні тільки один сход і все.

Нє, по моєму він в тих самих, злачних місцях і харчується теж нормально. Я щось не замітив що кльов судака погіршився.
 
Щось судачок починає відходити зі "злачних місць", чи з сьогоднішнього дня тільки я в прольоті? Головне всі попередні дні без кликастого додому не приходив. А неділя взагалі порадувала-4 зловив+3 сходи. Вчора 1 в районі кіло, а сьогодні тільки один сход і все.
 
Напроти Спартака і біля моста? Можливо, я щось не так сьогодні робив?(((((((((
 
Нет, просто всегда не может рыбак с рыбой уходить)) у меня было за 2 дня 15 сходов, но ни одного так и не достал..вот так
А судак думаю никуда далеко не отошол
 
Ну тоді сьогодні після обіду піду знову за Ним
 
А судаки все манят и манят))))) Ощутив хоть раз ту упругую тяжесть на том конце лески, сложно отказатся от этого
 
Ага, так це заманливо))))), тим паче коли ти не тільки відчуваєш, а ще й бачиш на льоду результат, а коли ти знаєш, що є перспектива спіймати щось набагато солідніше, бо ти це тягнув, але не витягнув.
 
Хто може підказати інформацію по Христосову і може хтось скаже по карасику? Можна в лічку
 
Сьогодні порибачив, втопив першого "Н"кг, і зловив другого на 300 грам, і теж втопив, і після того ніхто так і не з,явився з дорослих родичів...:diver:
 
Цитата
Я вже багато чого цікавого чув!))) Тай ще під час виважування, з тучі звонили хлопці казали що вже взяли,навіть вагу називали))) інформація не стоїть на місці,с але під час передачі з"являються шуми))) Це нормально завжди так було й буде!)))
Тай з кожнем днем людей які допомагали все більше і більше, там було 100+ чоловік які з дебільшого не допомагали, а тупо дивились , і на питання тіпа "ще багор", "дайте бур" взагалі морозились))  
Але даю 100%інфу, баланс був в роті! і до лунки він прийшов з відкритою пащею, що й ладо змогу нормально його пробити багром з першого разу, з середини! коли вставляли 2-3 багор, баланс вже був на льду, він просто порвав м"які тканини і випав!

Мені взагалі пофігу, приємніше звісно коли по чесному, зловити такого монстра це круто, ще раз вітаю!
 
Звонив співробітник, його швагро сидить зараз на Бугу, говорить що знову витягли якогось крокоДайла!!! Може хтось щось знає? Дайте інфу!!!
 
Кажуть толстого на 10ку, и судака взрослого, ну самі розумієте інфа не 100%))
 
Цитата
Звонив співробітник, його швагро сидить зараз на Бугу, говорить що знову витягли якогось крокоДайла!!! Може хтось щось знає? Дайте інфу!!!

Є Свіжа інформація!!!! Тільки вслухайтесь у цю циферку "Судак 18,800"!!!!

Інформація з достовірних джерел "О-Б-С":ap:
 
Цитата
"Судак 18,800"!!!!

Інформація з достовірних джерел "О-Б-С":ap:

Да ну на! хоть бери й напляж йди))))
 
Интересно бы проверить рекордного хищника на дозиметре,говорят чем крупнее тем радиоактивнее.:)
 
А  зараз так і буде. Всі ломануться за рекордними судаками)))))
 
Цитата
Є Свіжа інформація!!!! Тільки вслухайтесь у цю циферку "Судак 18,800"!!!!

Інформація з достовірних джерел "О-Б-С":ap:

якщо це правда, то у цього "дядька" є всі шанси стати не лише найбільшим судаком Хм. області, а нашої неньки...
 
Цитата
Тільки вслухайтесь у цю циферку "Судак 18,800"
Може то знов амур на 32 кіло?)
 
Сегодня был там, толстолоб 18.800 сказал поймавший, на вид минимум 32)) еще карпа при мне взвешивали 3.800. Оба забагренные, а чтоб клюнуло, хоть что-нибудь, ни у кого и на мотыля не видел....Только зачем прикидываться что на балансир ловля, леску 0,5 и тройников связку уже сразу...
 
Скоро уже жерлицы ставить на толстолобика станут)) хотя видел пару, сразу и не догадался...
 
Цитата
А вес чем меряли, мне кажется там район 10ки+-2 кг? Кстати, а что за снасть, блесна или драч, на видео так и не понял?

Там видно крабік зняли , не на дитячого, "шарпак" як його абарігени називають))
Вони ж бльоснами не так як ми ловим, а кидають на дно риба її давить і смик!)))
 
Цитата
Причому тут це маскування?? Якщо людина прийшла ловити судака? В основному люди шукають кликатого, і повірте находять! А все остально в випадковому прилові, і все!
Ви коли відчуваєте на другому кінці значного супротивника напевно з криком " там не хижак" ріжете нитку??
Чи аспект був зроблений на тому що карп и лоб це мирна риба і не клюють на баланс?? Так це всі і без вас знають!
Чи всі хто ловлять на баланс браки??
За гаки, думаєте мало людей які просто ходять з драчами?? Повірте їх хватає на нашому бузі.
Та нет конечно, не в вашу сторону тем более коммент.  просто сегодня сложилось впечатление, что основная часть толпы именно за карпом/толстолобом и пришла. По пол дня дёргали без пауз каких удочкой  на кивок не глядя,  на одном месте, где толстолоб тот попался.Судака ни у кого не было, но с места почти никто не сдвинулся, не похоже на поиск.
 
Цитата
Є Свіжа інформація!!!! Тільки вслухайтесь у цю циферку "Судак 18,800"!!!!

Інформація з достовірних джерел "О-Б-С":ap:

Цитата
Да ну на! хоть бери й напляж йди))))

Цитата
А вес чем меряли, мне кажется там район 10ки+-2 кг? Кстати, а что за снасть, блесна или драч, на видео так и не понял?
Сомніваюсь шо навіть 15-кілограмову рибу він би одною рукою підняв.... хіба з спортзала не вилазить)):du:
 
Хоть тут уже отписался, но напомню ещё раз:

Лёд в силу мутной погоды стал коварным. Не только на реках. Будьте бдительны и осторожны на нём!
 
Цитата
мирна риба і не клюють на баланс
Можу заперечити. Карп навіть дуже добре бере залізяку. Правда технологія трошки відрізняється від баланса
 
Цитата
Можу заперечити. Карп навіть дуже добре бере залізяку. Правда технологія трошки відрізняється від баланса

Є таке діло! Я навіть знаю деяких майстрів які довго і нудно вичисляють  жор, і тупо ловлять його на силікон!)) Ну це тре фанатом якимось бути)))
Але в загаліному... ну не їсть він рибку)))
 
лобаті мені якось побоку, а от те що судака на ті живодєри багрять (а ще більше травмують) - це уже бля...во!, а не рибалка...
і куди рибохрана дивиться?, хоча вони зараз напевно всі на Дністрі, сєті ставлять.....
 
Ніхто не підкаже інформацію по Розсохам?
 
Цитата
Але в загаліному... ну не їсть він рибку)))
Как раз карп и ест. Он никогда не пропустит возможности закусить зазевавшимся мальком, но это происходит только в холодное время года.
 
Цитата
Ніхто не підкаже інформацію по Розсохам?
На Вашому місці, я би обрав Пилипи, на честь бойкоту орендатору!
 
А чого так? І що в Пилипах ? Просто дійшла інформація, що там гарний окунь проскакує
 
Цитата
Просто дійшла інформація, що там гарний окунь проскакує
Це часом не з передачки про рибалку на місцевому ТВ? Там такі оди хазяїну Розсох співали, про то яка тут риба є (окунці гарні дійсно були) і то як він за ставом доглядає, якби не чув від інших хто він то напевно сльозу ронив)))
 
Цитата
передачки про рибалку на місцевому ТВ?

Цитата
окунці гарні дійсно були
Ти маєш на увазі передачку від 10.02?  Чи попередню від 3.02?
 
Не по ТВ, так розказували
 
Цитата
А чого так? І що в Пилипах ?
Скажу так, з приводу бойкоту-це моя позиція по-відношенню до "родича-орендатора". А чого в Пилипи? Та тому-що це поруч, практично село в селі, та й орендатор хороша людина і щука у нього є і окунь, і зовсім не дорого, і в руки не заглядає із чорною заздрістю і доплати не вимагає та й по-чарці із ним приємно випити і по-душам поговорити. Вирішувати звісно Вам.
 
Дякую, а скільки білет коштує?
 
Цитата
10.02? Чи попередню від 3.02?
ХЗ, я так мільком бачив, чув що в Россохах! я думав що то старі передачі, походу далі знімають
 
Цитата
Дякую, а скільки білет коштує?
Я був із жерлицями, 2грн. за шт., тому на вудку безкоштовно.
 
І є там гарний окунь?
 
Цитата
І є там гарний окунь?

Нє, гарного нема. Тільки вот такий!:bk:
 
Цитата
ХЗ, я так мільком бачив, чув що в Россохах! я думав що то старі передачі, походу далі знімають
А я так чув шо Росоша, на Россохи став не схожий.
 
Цитата
ХЗ, я так мільком бачив, чув що в Россохах! я думав що то старі передачі, походу далі знімають
З.02 показували дійсно Россохи, а 10.02 я вкючив телек коли в того Павла вже було відро 400 грамового кокуня.
 
Да, такий собі))))))))))
 
Цитата
І є там гарний окунь?
по-першому льоду лупив дуже гарний, але я не потрапив, був мій брат, то залишився задоволений. А Сашко дійсно гарне фото виклав, водойма унікальна, адже ніколи не спускалась, бо немає такої можливості.
 
Пилипи є 4 села в Хм.області!Про яке село йде мова?Район скажіть плз.
 
Цитата
Пилипи є 4 села в Хм.області!Про яке село йде мова?Район скажіть плз.
Цитата
А чого в Пилипи? Та тому-що це поруч
Що всі 4 поруч?
 
Цитата
Пилипи є 4 села в Хм.області!Про яке село йде мова?Район скажіть плз.
Уважніше читай форум і все зрозумієш.
 
13.02.13 в 7 часов вечера был поймал отцом моего хорошего знакомого монстр весом 28.5 и длиной 130 см.
 
Даже не представляю як таку махіну витягнути. Мало віриться що зловили його на мормишку чи на блесенку
 
Цитата
13.02.13 в 7 часов
А что с заходом солнца клев улутшается? В 7 часов темно как у негра в Ж, на льду наверно не мормышат и не балансирят ночью
 
Цитата
А что с заходом солнца клев улутшается?

Цитата
не мормышат и не балансирят ночью
Андрюха, то браки.
 
Цитата
Даже не представляю як таку махіну витягнути. Мало віриться що зловили його на мормишку чи на блесенку
Після перших виловлених толстолобів мормишки і блесенки вже не модні,жилка по товстіше і гачків побільше,і активний махач руками.В цьому році добре Буг почистять від лобатого.:be:
 
Цитата
13.02.13 в 7 часов вечера был поймал отцом моего хорошего знакомого монстр весом 28.5 и длиной 130 см.

Лучше   напиши как они его словили    .........................................................................................
 
На вот таку фигню тільки розміром з горіх

http://amur-turist.ru/shop/group_625/group_630/item_981/
 
Петрович, давайте перед выходными  напутствующий пост вроде этого. А то не клюёт.
Цитата
Всем нам, собирающимся на лёд в крайние два дня

Цитата
фарта, НХНЧ и отакенных щупаков !
 
Цитата
Петрович, давайте перед выходными  напутствующий пост вроде этого. А то не клюёт.

Сугубо для тех, кто пригласит.:cz:
 
Люди добрые,завтра намерен на днестр переехать.Может кто подскажет где ещё более менее крепкий лёд стоит?Буду очень благодарин.
 
Завтра компанией едем в Вахновцы.Сегодня ребята там на льду.Лед нормальный.Так что вперед !!!!!!!!!!!
 
Цитата
На вот таку фигню тільки розміром з горіх

http://amur-turist.ru/shop/group_625..._630/item_981/
І це "тіпа" нормальна снасть??????????????
 
Цитата
Завтра компанией едем в Вахновцы.Сегодня ребята там на льду.Лед нормальный.Так что вперед !!!!!!!!!!!
Лёд нормальный, а заход?
 
Сьгоднi з товаришим вполювали три щупаки. Найбiльша 4.700, решта 2.5 та 1.2.
 
Цитата
Сьгоднi з товаришим вполювали три щупаки. Найбiльша 4.700, решта 2.5 та 1.2.

классный улов! я завтра тоже еду,попытаю удачу на щучку).Брала на глубине или на мелководье?
 
Цитата
Брала на глубине или на мелководье?
На мелководье!!! И карасик Nicht der Groвe.
 
[QUOTE=Север;473572]На мелководье!!! И карасик Nicht der Groвe.[/QUOT Nіcht der Grobe - почему-то не переводится...:bl:
 
Цитата
Nіcht der Grobe - почему-то не переводится..
Не великий (нім).:bk:
 
Цитата
три щупаки.
Гарні хайки, вітаю
 
Цитата
Сьгоднi з товаришим вполювали три щупаки. Найбiльша 4.700, решта 2.5 та 1.2.

"Камуфляж" у найбільшої гарний. Навіть не згадаю, щоб мені з таким попадала. Явно не травянка.
 
Колір як у глибинної карелянки,напевно ставочок супер орендний.:)
 
Цитата
Колір як у глибинної карелянки
Можливо,

Цитата
напевно ставочок супер орендний.:)
Та ні,  звичайний ставок. Від Карелії біля 2000 км.
 
Цитата

Та ні,  звичайний ставок. Від Карелії біля 2000 км.

навіщо координати ставка здав, його ж тепер дуже просто вирахувати:ap:
 
Цитата
навіщо координати ставка здав
Так, дуже просто, але ще треба вказати Пвн, Пвд, Сх, Зх:al:Вадім респект:bt:,запиши на мій рахунок 0,5:bi:
 
Цитата
Лёд нормальный, а заход?

Бросили два бревнышка и все в порядке.
 
Всім привіт.
Розкажіть, може хтось чув де карась прокльовує. Хочеться закрити сезон, а інформації немає.
Буду дуже вдячний за любу інформацію.
 
Седня ехал на автобазар то видел что на Буге собралось в кучу человек 50,и было видно что усиленно довбали лёд,походу опять крокодила словили,кто то в курсах???:al:
 
Цитата
Седня ехал на автобазар то видел что на Буге собралось в кучу человек 50,и было видно что усиленно довбали лёд,походу опять крокодила словили,кто то в курсах???:al:

слышал,что вроде карпа на 6кг.,но это слухи..
 
Цитата
слышал,что вроде карпа на 6кг.,но это слухи..
вот сцылка
 
Цитата
вот сцылка
Цитата

Коропи тут є, товстолобик, судак, амур білий…
Саме риба для зимовою риболовлі. Коли вже цей дибілізм, під назвою рибалка, заборонять і видадуть дозволи тільки психічно здоровим людям...
 
Цитата
вот сцылка
Буг  в этом году не перестаёт удивлять !!!
 
Пора с Буга платник делать).
 
Цитата
Саме риба для зимовою риболовлі. Коли вже цей дибілізм, під назвою рибалка, заборонять і видадуть дозволи тільки психічно здоровим людям...

Ну дивлячись на нас, наше хоб,і викликає в людей думки про не зовсім здоровий стан психіки!))) І в цій ситиації нам щей прийдеться дати ХАБАРА щоб отримати той дозвіл!)))
 
Цитата
Ну дивлячись на нас, наше хоб,і викликає в людей думки про не зовсім здоровий стан психіки!))) І в цій ситиації нам щей прийдеться дати ХАБАРА щоб отримати той дозвіл!)))

я думаю Слава мав наувазі не зимових рибалок в цілому, а тих "горе рибаків" які ловлять на шарпака:aq:
 
Цитата
я думаю Слава мав наувазі не зимових рибалок в цілому, а тих "горе рибаків" які ловлять на шарпака:aq:
Саме так.

_____________
 
Цитата
я думаю Слава мав наувазі не зимових рибалок в цілому, а тих "горе рибаків" які ловлять на шарпака:aq:

Я  не про види ловлі! Я про наше законодавство!!!

Браки знищуть рибу в наших водоймах дуже швидко!Я звісно проти них! А зараз на пляжі видно як в білий день спокійно собі ходят з драчами, внизу на річці з екранами!!! Хай хоть раз ІНСПЕКЦІЯ(яка на дністрі СЄТІ ставить)  пройде шугНе!     Я не кажу вже про штрафи і покарання, просто шугне їх, люди й досі думають що екран це нормально, і так можна ловити!
Браки  ж не думають своїм дітям таку роботу як в них, натомість у нас проскакують мислі про те як наші діти все ж таки зможуть рибачити, і не погано, в наших краях!
Але в той же час я не можу "здати" рядом стоячого "рибачка з драчом" в глубині души в мені ше є закалка того "постСовєтского"  де не можна так просто взяти і "стук-стук" на людину! Ну з дитинства казали "не можна ябіднячити"!

А скільки з нас коли бачуть браків можуть кудись позвонити?? ( Тай в принципі куда звонити?((
 
Моя думка, що шарпак на Бугу у едениц. Сколько я видел за этих пару месяцев, то судаки и толстолобы были словлены в заглот. Базаров нет , что скопление рыбы и рыбаков - это уже другая история. А там где рыба , там  и шарпают. Но реально скажу, был три раза там, и среди нас были люди ,которых интересовало коллебание кивка и расцветка балансира, а не размер и колличество крючков.
А я на Днестр, если , что звоните.

:dv::dv::dv:
 
Цитата
Моя думка, що шарпак на Бугу у едениц. Сколько я видел за этих пару месяцев, то судаки и толстолобы были словлены в заглот.

Сергій, як думаєш, отой другий велечезний толстолоб, що зловили знайомі SalvaDoRа, чим оцю хрень заглатував??? :eek:
 
Цитата
Моя думка, що шарпак на Бугу у едениц. Сколько я видел за этих пару месяцев, то судаки и толстолобы были словлены в заглот.

Сергій, як думаєш, отой другий велечезний толстолоб, що зловили знайомі SalvaDoRа, чим оцю хрень заглатував??? :eek:
 
Цитата
Сергій, як думаєш, отой другий велечезний толстолоб, що зловили знайомі SalvaDoRа, чим оцю хрень заглатував??? :eek:
Вот это браконьеры.
А я там на балансиры ловил.
 
Цитата
і видадуть дозволи тільки психічно здоровим людям...
Мля... мені походу треба буде рішати...
 
Цитата
Сергій, як думаєш, отой другий велечезний толстолоб, що зловили знайомі SalvaDoRа, чим оцю хрень заглатував???
Ціавий кубік-рубік, а що на нього ще й риба клює? І де такі продаються? Взяв би на голавля замість хрущів :bj:
 
В суботу біля Епіцентру на річці трішки "відвів" душу, 30 пліток "ладошечні".
 
Перший раз в житті вчора в мене була покльовка щуки в ночі, вага 5 кг.
 
Цитата
Перший раз в житті
Все буває вперше. головне щоб було :) вітаю, є ще риба.
 
Буквально час назад в Ю.Бугу была поймана вот такая рыбка ...
 
Цитата
вот такая рыбка
Можно відразу сюдазакинути
 
Цитата
Можно відразу сюдазакинути
Поправочка, сюда.
 
Цитата
Поправочка
Напевно щось помилився , дякую за поправку, мисля вірна.
 
Цитата
Всім привіт.
Розкажіть, може хтось чув де карась прокльовує. Хочеться закрити сезон, а інформації немає.
Буду дуже вдячний за любу інформацію.

В Москалівці зловив сьогодні 6 карасиків)
 
А ми сьогодні непогано відловилися в Качанівці.
Карася дехто )) зловив майже по відру. Був в прилові і карпик.
Білет 15 грн.
 
Вчера половили карася в Корыстовой,карась 250-500гр.,взяли в среднем по10шт.,билет15гр.Из за перемены погоды 2-я половина дня в пустую.:)
 
А де знаходяться Качанівці ?
 
Цитата
А де знаходяться Качанівці ?

Тенопільська обл.,Підволочиський р-н.
 
Цитата
А де знаходяться Качанівці ?
Качанівка.
 
Цитата
Качанівка.
Если кто любит ловить как на толкучке или стадионе, то Вам туда).
 
Ух сьогодні в Користовій і втрощили карпа. В мене на очах лише штук 20. Найменший "на око" 1.5, найбільшого не бачив, бо ховали швидко)) але казали до 8.
Були звичайно і з драчами, але дуже багато виловили саме мормишкою на мотиля.
 
В Понеділок кажуть там була бійка, власника з рибаками, які драчами карпів товкли.
 
Подскажите, а что там сейчас? Я б тоже по физиономии дал за драча.
Может есть информация по карасю, карпу в нашей области, хочу на нем закрыть сезон.
 
Цитата
Я б тоже по физиономии дал за драча
У нас на Южке этой зимой бей-нихочу
 
Цитата
У нас на Южке этой зимой бей-нихочу
100 %, і причому кожному третьому.
 
Для меня их уловы это позор и низость человеческой натуры и жажда "торбохватство", если б узнал что кто-то из форума так ловит и вылаживает фото как пойманой рыбы, то б позорил и позорил. Вообще считаю что и экраны ничуть не лучше, и рыбаками этих людей назвать нельзя.
 
Тільки повернувся з Користової.
НЕ ЇДЬТЕ ТУДИ!
Там тупо збирають гроші за свіже повітря.
Власники граються з рівнем води. Вчора відкрили заставки в дамбі, а сьогодні закрили, відповідно вода йде через лунки. Про який кльов може бути мова?
А от грошики за рибалку збирають справно. Ще і підняли ціну за білет.
Все вище описане моя власна думка. Кожен може вирішити по-своєму, але раджу прислухатись.
 
AndreiK, Вот бляха..,Вчера были там само на 4-х ,14-ть карасиков.Погода супер ,а рыбалка просто никакая-оказывается и там "хазяи".:)
 
Та немає слів. Я проїхав 100 км. за одного карасика і таких зранку було чоловік 150. І коли б справа була в погоді, то слова не сказав би, а так ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ІГНОРУВАТИ ДАНИЙ СТАВОК!
За такі фокуси з боку власників можуть і морду набити.
 
Цитата
Власники граються з рівнем води. Вчора відкрили заставки в дамбі, а сьогодні закрили, відповідно вода йде через лунки.
Звідки інформація про гру рівнем води? Тільки через те що вода йде через лунки, чи є ще якісь фактори? (окрім відсутності кльову)
 
Місцеві хлопці розказали, що вчора дві доски не було в дамбі а сьогодні вони вже назад стояли.
 
Цитата
Місцеві хлопці розказали, що вчора дві доски не було в дамбі а сьогодні вони вже назад стояли.
Скоріше за все це пов"язано з "риболовами" з драчами. Від безвиході з ситуації "власники" стараються скоріше розтопити лід...
 
AndreiK,  Люди мыслят одним днем, в нашей области выбора где ловить хватает. Я думаю, что на организации рыбной ловли можно заработать больше, чем на выращивании рыбы.
 
Да и рыбаки в основном тоже одним днём мыслят . Вы попробуйте заставить" рыбака" выпустить рыбу на платнике ... Ответом будет : "Я заплатил!". И будут грести и зарыбок и всё что угодно , про переловы я вообще молчу . Я у себя возле дома (не платник) по собственной воле два года рыбу запускал ... Больше НЕ буду ! Амура , карпика  ладошечных размеров гребут торбами ... Тут отговоркой служит - "А ты какое право мне имеешь указывать ?" . И если , как в ситуации описанной выше , на платнике , карпа , драчами ....:be:. Что на месте собственников Вы бы сделали ?
 
Так хай би сказали, що карпа ловити не можна зовсім, чи того ж завстава поставити на ставку на цілий день і дивитись за тим, щоб все було по-чесному. Там карп брав на мормишку прекрасно, згоден, що цілком не праві ті голодні, які драчували. Але не вихід дурити людей, які ні про що і не здогадуються. Жаба велика сила. ІМХО.
 
Учитывая дату и погоду, из соображений безопасности и здравого смысла закрываю эту тему! Сезон выдался длительным, как никогда. Жаль, что аномальные снегопады перекрыли подъезды ко многим водоёмам. Но в целом зимняя рыбалка 2012/2013 в Подолье удалась. А на городской "южке" у пляжа даже стала легендарной по части уловов и неслыханного наличия разношёрстной публики на льду.  Жаль, что появление такого количества рыбы обусловил лишь фактор сброса в воду выше по течению отходов в виде отравы плюс непреодолимая для рыбы городская дамба. И очень жаль, что воспользовавшись наличием большого количества спасающейся от напасти рыбы, на льду длительное время "трудились" толпы ублюдков: драчистов и шарпальщиков.:aq: Быдло в очередной раз подтвердило своё реноме мародёров... Выступившие на Днестре по окуню коллеги порадовали, в очередной раз подтвердившие свой рыбацкий уровень!:bo:  Всем форумчанам отпостившимся в этой теме - спасибо.:bt: Начинаем очередной сезон ловли по открытой воде, друзья, всем НХНЧ!:bs:
Страницы: Пред. 1 2

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!