Володимир Фурик

Украина
1 подписчик
34 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
finvalboats, fanatik, crucian,
Он с нами с 11.04.2013 г.

Окуня

Всего 3 картинки


В гостях у струмкової форелі

В гостях у струмкової форелі Фото №4

В неділю побували на одній гірській річці. Виїхали вночі так як далеченько тай, дороги наші не тішать! В 05:30 на місці. Погода похмура- небо затягнуто густими хмарами,дує слабкий вітер. Швидко переодягаємось,збираємо спіннінги і до води! Перші закиди, перші проводки. Помало рухаємось в гору обловлюючи всі перспективні місця де б могла стояти риба, але все марно форелька не радувала нас своєю присутністю. В голові почали проскакувати різні думки. Можливо неправильно підібрана приманка? А може пов"язано із зміною погоди, риба пасивна і відмовляється від будь-чого? АА може вже і тут попрацювали "Любителі природи" яких в теперішній час розвелося більше ніж порядних рибалок? І в цю хвилину ланцюг негативних міркувань перериває легеньке "ТЮК"! На душі відлягло. В голові тепер іші думки: " що їй запропонувати, щоб заробити ще один вихід?" вибір пав на провірену обертову блешню RV. Знову закид в ту саму точку, проводка і втім самім місці знову покльовка-СИДИТЬ! Та ненадовго, робить невелику свічку і сходить. Через декілька хвилин і в Юри покльовка- перша господарка ріки в заліку:

 

 

Швидка фотосесія і форель повернулась в ріку! І тут справи пішли на краще. То тут то там вдавалось піймати невеликих красивих рибок.

Рухаючись в верх по течії зустрічаєм гарну ямку. Я вирішую попробувати тяжчу коливалу, і на третьому закиді- сильний удар- фрикціон побіг. І тут ріка подарувала справжню королеву ріки:

Швидко знимкую і відпускаю назад в рідну стихію:

Хочу відмітити що при виважуванні така рибина завдала жару! Адреналін зашкалює!: Але як виявилось це ще не послідній сюрприз який подарувала нам ріка.

 Вертаємось до авто щоб трохи перекусити. Відпочивши та скушувавши чаю звареного з місцевого джерела вирішуєм йти в низ, і як згодом вияснилось недарма. Нижче зустрічались глибоченькі ямки. В одній з них у Романа (Шишкін) сильна покльовка, затріщав фрикціон. Після короткочасної боротьби на поверхню показався "ЦАР ріки"- дунайський лосоь (головатиця, головач) це була справжня несподіванка. Спокусився на коливалку Smith. Швидко фтографія на пам"ять і відпускаєм:

На слідуючому місці анологічна ситуація в мене:

знову фото та відпускання!

 Свого головача спіймав і Юра:

 І так на кожній ямці-плесці попадався головач правда були і зовсім малята:

На більш швидкій течії проскакувала і форелька :

В загальному було зловлено 16 головачів а також біля троьох десятків форелей на троьох!

 Рибалкою дуже задоволений! Відпочинок просто супер, а природа просто клас!

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!