Віктор Малафей

Украина, Ровно
1 подписчик
107 / 0.03
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 09.06.2010 г.

Фідерна карпова рибалка

Всего 3 картинки

Компаньйони: Ігор Падалко.
Погода: температура в день виїзду була +26, чисте небо, штиль. Просто спека. А коли виїхали, то насунули хмари, йшов місцями дощ. Вже на рибалці навколо нас гриміло й блискало, іноді покрапував маленький дощик, але зливи не було. Вітер з вечора здійнявся західного напрямку. Хмари вночі то були, то зникали. На наступний день було здебільшого хмарно, вітер змінних напрямків, але в основному західний. Тиск високий: 752 мм.рт.ст. Температура +18.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 20:30-10:00.
Місце: "Царський" пірс на ставку в селі Городище.
Вартість рибалки: 200 гривень.
Зловлено: мною 11 карпів, 1 білий амурчик, більше десятка карасів, Ігор впіймав 4 карпи і декілька карасів.
Наживка: полуничний пелетс, опариш. Пробували і кукурудзу(невпевненні клювання) і горох(відразу обриви в Ігора) і манку.
Прикормка: на тяжкому фідері в мене була просто Трофей полуниця методна. А от основа на фідері: Traper "karp-lin-karas"(з однойменним антрактантом), Traper Traper "Kapriowate wody stojace", Traper "Big Fish lake", варена ще з того року пшениця(з морозилки), варених горох і це все замішано на бустері Tandem Baits "краб-банан".
Снасті: тяжкий фідер, фідер, пікер.

Вночі я не ловив;
Фідерну прикормку використовував з великими твердими частками;
Потрібно вірити в себе і свої снасті з прикормками, не здаватись і працювати;
Найбільші карпи зловлені методом на дальній відстані;
Всі покльовки просто фантастичні: "віддай мені весь свій фідер";
Вся риба гарна й добротна. В середньому це було кілограмові карпики і більші;
Карасі клювало чомусь слабенько;
Комарів тут немає, але натомість безліч якоїсь дрібної мошки;
Погода була складна.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: http://rivnefish.com/blog/2015/05/23/horodysche/

развернуть

Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014 Фото №4

Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: зранку на небі було трішки хмар, які акуратно закривали сонце, через що було холодно. Потім світило вже сонце. Температура +18. Вітер спочатку відсутній, а потім західний чи північно-західний, дедалі сильніший і сильніший 6 м/с. Тиск 739 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 05:00-10:30.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено:  9 лящів, кілька плотвиць. Загальна вага майже 9 кілограмів.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.
Снасті: пікер, фідер.

Перед роботою знову з Славою вирішили наловити лящів і відвідати Басівкутське озеро з фідерами. 

Ставлю будильник по-раніше, на 03:09, бо переживаю не зайняти улюбленого місця. Поки поснідав, поки зібрався і спакував все на велосипед, то на водоймі був вже о 04:20. Дуже добре, що місце таки було вільне. А вже через хвилин 15 почали з'їжджатись рибалки.
Кльову сильного, як такого, і не було.
Все розпочалось класично: спочатку пару плотвиць, і потім зрідка покльовували лящики.Цього разу ловив двома фідерами приблизно з однієї відстані в 25 метрів. На одному поставив хробака, при чому спробував цього разу модерний спосіб насаджування: два прокола і ще додатковий шматочок хробака, який не дасть злізти з гачка основному  На другому фідері три опариша. Жодних додаткових спреїв не застосував. Сиджу собі, дивлюсь на кінчики і тут гарна, впевнена, сильна й хороша потяжка до води на фідері з опариком. Красава, справжній лящ. Справжнє задоволення від виважування і фото на пам'ять.Через 20 хвилин ще одна супер покльовка, але на цей раз на оті хробаки. Лящ ще більший, йо-ма-йо. Невже це я на Басівкуті? Невже це я тягаю таких лящів, про які раніше лише в фільмах про рибалку дивився? Красавчик. Ну в сенсі, не я а лящ 


Я опущу всі ті моменти, які ми пережили під час виважування і широкорозриті очі та роти й надмірні розпитування всіх сусідів. Ми просто самі не вірили у власне щастя.

Після сьомої ранку таких монстрів за 2 кілограми більше не клювало, але зрідка покльовували мірні підлящики по грам 500-600. Що дивно, чомусь не було жодного карася. Хм, невже прикормка така цілеспрямована?


Потім приїхав мій колега з роботи Діма, і він теж повірити не міг, що тут така риба і така рибалка. Добре, що він мені привіз замок до велосипеда, щоб прищебнути біля офісу. А то прийшлось би мені їхати ще й додому, бо свій я забув. 
Кльов по-троху почав затихати, але повністю не припинявся: час від часу підлящики дуже впевнено клювали. Я при черговому закиді якимось дивом скинулось кілька петель шнуру з фідеру і вони заплутались на другому кільці. Стався відстріл снасті, добре, що хоч саме вудилише ціле. Потім я іншим фідером цю ж годівничку з повідком випадоково виловив з води. Круто, вцілів мій гачок камасан! Тепер їх ніде тут в Рівному вже не купиш :(Час швидко спливав, і ми почали по-трохи збиратись на роботу. Складно я вам скажу потім виконувати свої рутинні обов'язки після такої казкової рибалки на міському озері в рідному Рівному.Відео рибалки: https://www.youtube.com/watch?v=NqW2WCnNQak

Дружина моя була дуже здивована, що ніякої риби додому я не приніс. Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг.
Басів Кут розкрився для мене в плані ляща повністю. Тепер хочу розкусити Шпанівського лина. Як знайти потрібний ключик, а?

 

 


Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

 

 

 

 

развернуть

Прилбичі, весна

Прилбичі, весна Фото №4

Компаньйони: Шевчук Віктор, Белощук Станіслав.
Погода: в суботу: дуже сильний 8 м/с північно-західний вітер, тиск стабільний 976 гПа, небо з маленькими білими хмаринками. Після обіду вітер трішки змінив напрям на західний. Температура не менше +22 градусів. На наступний день заспокоївся, але десь з восьмої ранку небо затягнуло високими сірими хмарами і почався дощ. Дощ то йшов, то вщухав. Температура не більше 13 градусів. Що є прикольним, Гісметео зареєстрував критичний мінімум тиску саме для суботи:http://www.gismeteo.ru/diary/13734/2013/4/
Рівень води: вищий норми на 80 сантиметрів.
Час ловлі: з 10:00 суботи до 09:00 неділі. Вночі я спав.
Місце: “п’яте поле”, це південна частина ставу, не далеко від малої дамби з західної сторони ставу.
Зловлено: мною 58 карасів, 5 краснопер і один йорж. Вітя і Стас на двох зловили теж близько 50-60 карасів.
Наживка: оскільки це місце для мене було абсолютно нове, то я взяв з собою всі весняні наживки на карасі: хробак, опариш, мотиль, кукурудза. Також мав з собою малі бойли, пелетс (гранули). Але працювало все. Карась добре клював на все, що йому підсунути. Оскільки найменше мороки було з хробаком, то найбільше я ловив саме на нього.
Прикормка: власного виробництва + MEGAMIX “Золотий Карп” з додавання вареної кукурудзи. Також в цю прикормку Стас мені налив ось такий сироп з запахом полуниці.
Снасті: пікер. Також пробував ловити на метод своїм фідером, де в якості наживки ставив брекетики (гранули), про них буде написано нижче.

 

Це була одна з найкращих рибалок в моєму житті. 
Спочатку опишу як я взагалі туди потрапив. В нашому місті існує організація Рівненський Карповий Клуб. Всі її члени мають право на пільгових умовах рибалити на водоймі біля села Прилбичі. Також воно зобов’язані декілька разів на рік чергувати на даній водоймі, на її дальній частині, слідкувати за тим, щоб там не совались браконьєри, алкоголіки та інші ненадійні елементи. Члени РКК мають право брати з собою на чергування також й інших людей. Про це я прочитав на нашому форумі, ось тут. Попросився і мене взяли.

Оскільки це була моя перша рибалка в цьому році з ночівлею, ще й така відповідальна, то збиратись на рибалка я почав ще з початку тижня. Було так важливо нічого не забути. Забігаючи вперед скажу, що все-таки забув одну фідерну котушку  Добре, що на водоймі були друзі, які і виручили. Їхати туди близько 270 кілометрів, це величезний шмат дороги. Але у веселій компанії час проходить швидко, і вже приблизно о восьмій ранку ми були на водоймі.

Приїхали до самої води, отримали інструктаж від охорони і пішли просто подивитись на берег. Там в траві терся карась, щоправда не великого розміру. Також було помічено, що рівень води вищий від нормального сантиметрів на 80. Проїхавши десь метрів з 500 вздовж берегової лінії ми знайшли президента РКК Діму Таргонського (Zerich), який саме тут святкував свої тридцятиріччя. Якраз коли ми підійшли він виважував зі своїм кумом карпушку. Діма, користуючись нагодую вітаю тебе ще раз з ДН! Нехай рве 

Зеріч сказав, що за вчорашній день взяв більше 20-ти коропів і сьогодні вже пару штук. А в перерві між коропами він з напарником сиділи на одному фідері, клював карась розмір як моя стопа. Показав садок, матір Божа, скільки карасів! Випили по 50 грам рому за день народження і тут у нього знову покльовка, і в його сусіда покльовка! Та що ж це таке робиться! В цей момент нам вкрутило голову дуже сильно (не від рому), потрібно було негайно закидати свої снасті. Бо дивитись на ті всі карпи й покльовки нормальний рибалки спокійно не може. Ось до речі фотографія сусіда з уловом. На жаль не запам’ятав ім’я цього чоловіка, але він вже об’їздив всю Європу в пошуках коропа і рибалить ось тут, на рідній своїй водоймі. Ми швиденько сіли в машину і на всіх парах погнали на своє місце. По дорозі бачили багато коропових рибаків з родподами, бачили покльовки. Навіть бачили власника водойми, який теж в цей момент сидів на коропа 

Коли ми нарешті приїхали на наше місце, то я почав розкладати снасті і замішувати прикормку просто тремтячими руками. Я ж так поспішав нарешті злапати карася в 2013 році. Поки Стас і Вітя займались палаткою, машиною та розвантажуванням речей, я вже розмітив собі ділянку для ловлі і закормлював. Після 5-ти кормушок начіпляю повідок SLR 0.14 з гачком Kamasan B983 №14 з наживкою хробаком і посилаю в точку закормки. Буквально 5 хвилин і почин є — дебелий карась. УРА!

Напишу детально про конкретні умови цієї рибалки і мій підхід. Оскільки рівень води після зими був вищий звичайного, то було в значні мірі затоплено берег. Твердого підходи до води не було. Потрібно було користуватись чоботами. Щоб почувати себе комфортно ми стягнули собі вільні піддони і розміщались на них. Ось пара фоток рибалок, щоб ви уявляли умови того місця (фото зроблені на наступний день): раздватри.
В нашому місця за 45 метрів від берегу над водою стирчали вершини кущів, то ж ловили ми перед кущами. Спочатку я пробував не докидати до кущів метра півтора, але хитра сильна риба відразу затягувала оснастку в ті корчі і там все путала, то ж довелось не докидати метрів 5. Можна було ловити і за кущами, використовуючи in-line кормушки, але навіщо так ризикувати, коли не погано клювало і перед ними?

Я почав тягати карасів раз за разом. Хлопці вже закінчили облаштовувати табір і приступили до приготування сніданку. Вони наперед мені сказали, що ніц з собою не беруть, і щоб я взяв їм по фідеру і все підготував. Тому в перервами між покльовками, я готував снасті і для них (саме тут випливла проблемка з відсутністю однієї котушечки). Збирав я їм снасті доволі довго, бо клювало часто  Але після сніданку вже все було зібрано і готово. Хоча вони використовували зовсім іншу прикормку, а наживляли суто земляних хробаків, клювало в них не гірше, ніж в мене.

 

Я пробував експериментувати з наживкою: ставив опариша, мотиля та хробака. Також використовував різноманітні комбінації цих наживок, так звані бутерброди. Клювало стабільні добре на будь-які. Тому я вирішив навіть не відкривати кукурудзу. Навіщо, коли такий хороший кльов? Натомість я вирішив спробувати спіймати щось крупніше використовуючи фідерну снасть типу “метод” і поставивши в якості насадки туди гранулу. Насадка “Риболовні гранули” від Carp Perfect представляють собою щось типу великого брекетику пелетсу, що опоясаний резинкою. За ту резинку насадка і кріпиться до гачка. Я пробував ловити на малинові або часникові гранули. Ось так:

Орієнтовно з одинадцятої ранку, коли вітер став просто нестерпним, а сонце почало вже добряче припікати не по-весняному, у мене почали рватись повідки. Рватись як ниточки. “Щось” на тій стороні снасті клювало так сильно і потужно, що я взагалі нічого не міг зробити. Я замінив повідок 0.14 на 0.16 і це нічого не дало, тоді поставив 0.18. Все-одно рвало. Потім на мій метод на ту гранулу відбулась гарна покльовка, я взяв до рук вудку відчув зо дві секунди щось на гачку і повідок 0.22 розірвано 0_о
Хлопці порадили мені саме в цей момент поставити плетений повідок зі шнура на метод та й не гратися. Поставив гачок №4 типу Iseama на плетеному повідку Suffix. Закинув. Сижу собі тягаю пікерком карасів. І поки я одного карася як раз знімав з гачка і кидав в садок, то почув, що щось стукнулось на моєму робочому місці. Розвертаюсь, а там фідер вирвало з підставку і він комлем зачепився поміж дошок в піддоні. Моя котушечка стірімко розмотується і фрикціон трищіть. Я як тільки міг _бігом_ помчав по багнюці до свого фідерочку. Взяв його до рук і відчув на тому кінці здоровенну силу. Мені дуже і дуже пощастило, що карпушка не завів відразу снасть в корчі і мало по мало мені вдалось його зупинити і по-трішки розвернути. Під чітким керівництвом Віті ми я завів його в садок. Ура! Моя найбільша риба взята!

А ось процес виважування мого першого коропа в Прилбичах:

http://www.youtube.com/watch?v=OagvmLNlutg

Після цього карпа в хлопців теж клювала велика риба, але абсолютно вся волочила снасть в кущі і там успішно все рвала. У мене ж покльовок крупняка більше цієї рибалки не було. Зате карасі так і продовжували справно клювати.
Далі був обід: свіжо зварена картопелька з весняним салатиком. Чесно кажучи я на жодній рибалці ще так повноцінно не харчувався як на цій  Триразове повноцінне харчування. Все готується на місці на вогню, просто казка. Зранку навіть супчик. Карпятники знають толк в харчуванні  
Вже добряче замучений тяганиною риби лінивий після обіду я пішов гуляти і просто пофоткати ту красу. Покажу як там нерестився карась. Від того плюхкання за цілий день могла голова йти ходом, плюс додайте до цього шуму ще й вітер, який постійно сильно дув так, що говорити можна було лише криком.

На вечір я знову всівся за снасті, і продовжував товкти того карася. Тягнути цих кабанчиків легесеньким пікерком буде дуже і дуже приємно. Мабуть приємних спогадів у мене залишиться на ціле літо. Яке ще навіть і не розпочалось!
Одне погано в такій рибалці: всі наступні я буду порівнювати з цією, і не дуже радіти скундим уловам, але нічого 

Як повністю стемніло кльов хтось взяв і просто вимкнув. Всі фідери стояли непорушними. Взагалі жодної покльовки! До дванадцятої ночі я дістав з води лише одного заїзджого йоржика.

Смачнюща вечеря з свіжо зварених макаронів і м’яса на грилі. Запивали це все глінтвейном. Рай  Можна йти спати.

Зранку вітер вщух, клювало трішки-трішки гірше, але карасі йшли все того ж калібру. А десь з сьомої тридцяти небо затягнуло сірими хмарами, сховавши сонечко. А потім почав валити дощ. Кльов став набагато гіршим. Ми почали десь о дев’ятій ранку вже збиратись додому. Карасів наловили на рік вперед, тому ловити вже нікому не хотілось 

Крім цього всього, я зустрів на водоймі людей з форуму active.lviv.ua з якими до цього спілкувався лише віртуально. Наприклад я нарешті сфоткався з Олександром SAS, з яким до цього переписувався два роки!

Звичайно, що стільки риби нам з собою брати не було жодної необхідності, тим більше ми не перевищуємо норму вилову. Відклали собі по карасів 8, а всіх інших випустили. Щоб і інші люди мали можливість отримати стільки ж задоволення, як і ми. Всім рекомендую поступати так само. Це запорука гарних уловів і в майбутньому.

Для тих, хто ще не втомився читати звіт, або хто просто хоче знати суть — ось висновки про цю рибалку:

  • Клював крупний карась від 200 до 400 грам;
  • на жаль я зміг дістати лише одну крупну рибу, вся інша рвала мою снасть;
  • карась нереститься, треться під берегом в траві;
  • наживка та прикормка не мали великого значення, клювало на все;
  • куди б не закинути снасть — риба клювала всюди;
  • вночі кльов був відсутній трішки більше ніж повністю;
  • ми приїхали і з атмосферним тиском сталась яма, він впав до 975 з 989 гПа, а коли виїзджали назад в Рівне він знову почав рости і повернувся в норму;
  • водойма дуже і дуже хороша, обіцяю собі повернутись сюди з методом. Полювати за крупним карасем і надіятись на те, що зможу перемогти карпа!

Спасибі, що прочитали мій звіт.

Всі свої звіти з рибалок фіксую у своєму рибальському щоденнику, як і написаний вище

развернуть

р. Стир

р. Стир Фото №4

в час своєї відпустки я декілька разів пробував щастя на цій річці. І нарешті я його знайшов. Спочатку я прицілювався, і виходило все як завжди: лише малесенська рибка.
А потім все-таки повезло: 
Детальний звіт рибалки на поплавок, річка Стир.

Компаньйони: відсутні.
Погода: температура вдень +33. Хмари відсутні зовсім, тиск був стабільним 994 мПа, вітер був або відсутнім, або південно-східного напрямку.
Рівень води: трішечки нижчий норми, або навіть в нормі. Нажаль рівнем трохи грали – це було дуже помітно по зіллю, яке весь час несла річка.
Час ловлі: кожного ранку і кожного вечору.
Місце: Пратва, і трохи нижче по течії.
Зловлено: плотвички, бички, піскарі, меленькі підлящики. Кожної рибалки я ловив до двох десятків таких рибок. Також спіймав одного малого головня, а ввечері в суботу трьох дуже нормальних карасів, одного лина і одного ляща.
Наживка: пшениця і опариш.
Прикормка: салапінка + FD лящ + пшениця. Також додав атрактнт Big Fish від Trapper. Іноді прикормлював FD карп XXL з гороховим стіком. Але ці всі прикормки не працювали абсолютно. Найкращою була проста варена пшениця.
Снасті: фідер, вудки.


Трішки картинок, щоб пост не був "сухим"

мій перший приз
 

фідером на бутерброд опариш+пшениця


вудкою на пшеничкузнову вудка й пшениця


карасів ловлять місцеві жителі ось таких


місцевий профі і його улов на 2.2 кг


краса, нє?


супер місце для вудіння


раптово, карась!


ще один звірюка і моє знараддя лову


линок, на пшеницю(!)


Лящ!


Може хто забув як я виглядаю, ось


Рай існує, в багатьох місцях навіть, щоб його побачити не обов'язково помирати ;)
 

Ще раз, детально про це все на моєму щоденнику: раздва

буду вдячний за коментарі й критику. Нехай щастить ;)

развернуть

Звіт з рибалки. Шпанів, 07.05.2011

Звіт з рибалки. Шпанів, 07.05.2011 Фото №4

Компаньйони: Тарас Кватерчук
Погода: +8°C, тиск 743мм рт.ст. вітер ПнЗ 6м/с,вдосвіта чисте небо пізніше затягнулось свинцевими хмарами
Час ловлі: з 06:15 до 09:30
Місце: під улюбленою вербою :)
Зловлено: мною один карп, мій компаньйон взяв десь 5 краснопірок, спортивного карасика(на канавах), два окуня
Наживка: мастирка
Прикормка: відсутня
Снасті: спутніки, літня мормишка

Вирішили на цих вихідних спробувати зловити якусь рибу в Шпанові. В першу чергу нас цікавили лини, але ми звісно не відповимось і від інших 
Вдосвіта ми осідлали залізних коней(горних велосипедів) і через Золотіїв поїхали на Шпанів.

 

 

Коли їхали, то на небі не було жодної хмаринки, а повітря було теплим. Ми навіть зраділи, бо прогноз передавав набагато гіршу ситуацію. Коли прибули на місце, то вже вставало сонечко і на ставочку було виявлено 4 рибалки. Один з них вже зумів спіймати на спінінг окуня грам на 200. Я зайняв свою улюблену позицію неподалік від зрізаної верби, а Тарас пішов шукати рибу зі своєю мормишкою.

 

 

Я швиденько зарядив аж чотири спутніка і теж завзято почав ловити вудкою з літньою мормишкою. Мабуть у мене поки що руки до цієї незвичайної снасті не вірно налаштовані, тому всі мої потуги хоч щось зловити не увінчались успіхом.
До мене підійшов один з рибалок і попросив мастирку, сказав, що не бачив ні однієї покльовки, перепробував вже всі наживки і хоче ще спробувати мастирку. Забігаючи вперед скажу, що він так і поїхав додому ні з чим. Хоча, як він сказав, два роки назад тут доволі не погано влітку покльовував карп.

Напишу ще два слова про свою мастирку. Як завжди я провтикав момент і горох трохи підгорів. Я не став вже нічого перероблювати оскільки це ж Шпанів, що там буде ловитися... Тільки на цей раз горох пригорів так, що вкінці мастирка вийшла коричнево-бурого кольору  Доречі після рибалки в мене ще ця мастирка залишилась, і я її ще використаю на якійсь рибалці.

Доволі натішившись літньою мормишкою я повернувся до своїх спінінгів, і від нічого-робити трішки приліг вздрімнути. Прокинувся хвилин через 10 від нестерпного холоду. Небо стало сірим, все в важких сірих хмарах. Температура відразу понизилась на кілька градусів. Я трішки попригав, порозминався і щоб зігрітися ще - взяв велосипеда і поїхав до інших рибалок, дізнатись як у них там кльов.

По дорозі я зузстрів одного з них - він вже їхав додому. Ні одної покльовки в нього. Потім я під'їхав до іншого - він теж вже збирався, теж не бачив жодного клювання. "Мда..." - подумав я собі, і вирішив просто об'їхати ставок, щоб зігритися і трішки поробити фоток. Коли я вже під'їхав до кінця ставка побачив дуже цікаву картину. Тільки тут потрібно написати, що цей ставок складається з двох частин: одна метрів 50 на 50 впадає через трубу під дорогою у велику частину(на якій ми ловили). Так ось, під'їхавши до тієї калюжі я побачив боротьбу людини з рибою. Швиденько дістав фотік і почав знімати.

http://www.youtube.com/watch?v=fCj9Kg_5DAU

Ось ще окремо фотографія цього красунчика. До речі зловлений він на горох.


В цей же самий час Тарас ловив рибу десь на Усті, а потім ще й на канавах. З його слів річка тут була як мертва, а на канаві вдалося спіймати мікрокарасика. Потім він повернувся на наш ставок і зловив ще окунчика і знайшов місце під якоюсь вербою де клювала красноперка.

Я ж був під глибоким враженняв від такого гігантського карпа з такої малої калюжі! Помаленьку поїхав до своїх снастей. Як побачив, що на одному спінінгу впав дзвіночок, прибавив газку, а серце почало битись сильніше. Швиденько схопив спінінга до рук і почав крутити катушку, через метрів 5 відчув приємні потяжки з того боку. Є! Помаленьку підвів до берега і взяв рибу рукою. То виявився карпик, але весь дуже сильно покритий слизом. Причому він вже був якимось ветераном рибалки, тому що верхня губа у нього повністю була відсутньою. Я крепко зрадів своєму першому трофею на даній водоймі!

 

 

 

 

 

Приблизно в цей момент до мене прийшов Тарас і сказав, що вже пора і честь знати. Мої переконання залишитись на нього ніяк не діяли, тому що в дома були незавершені справи. Я через нехочу зібрав всі снасті і ми поїхали додому. Тарась по своїм справам, а я на панщину - до тещі на город, де промахав лопатою до четвертої дня.
Але рибалка на Шпанівському "Любительському" ставку однозначно вдалась!

Джерело інформації: http://rivnefish.com/2011/05/07/shpaniv-07-05-2011/

 

 

 

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!