Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014


Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: зранку на небі було трішки хмар, які акуратно закривали сонце, через що було холодно. Потім світило вже сонце. Температура +18. Вітер спочатку відсутній, а потім західний чи північно-західний, дедалі сильніший і сильніший 6 м/с. Тиск 739 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 05:00-10:30.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено:  9 лящів, кілька плотвиць. Загальна вага майже 9 кілограмів.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.
Снасті: пікер, фідер.

Перед роботою знову з Славою вирішили наловити лящів і відвідати Басівкутське озеро з фідерами. 

Ставлю будильник по-раніше, на 03:09, бо переживаю не зайняти улюбленого місця. Поки поснідав, поки зібрався і спакував все на велосипед, то на водоймі був вже о 04:20. Дуже добре, що місце таки було вільне. А вже через хвилин 15 почали з'їжджатись рибалки.
Кльову сильного, як такого, і не було.
Все розпочалось класично: спочатку пару плотвиць, і потім зрідка покльовували лящики.

Зображення

Цього разу ловив двома фідерами приблизно з однієї відстані в 25 метрів. На одному поставив хробака, при чому спробував цього разу модерний спосіб насаджування: два прокола і ще додатковий шматочок хробака, який не дасть злізти з гачка основному :) На другому фідері три опариша. Жодних додаткових спреїв не застосував. Сиджу собі, дивлюсь на кінчики і тут гарна, впевнена, сильна й хороша потяжка до води на фідері з опариком. Красава, справжній лящ. Справжнє задоволення від виважування і фото на пам'ять.

Зображення

Через 20 хвилин ще одна супер покльовка, але на цей раз на оті хробаки. Лящ ще більший, йо-ма-йо. Невже це я на Басівкуті? Невже це я тягаю таких лящів, про які раніше лише в фільмах про рибалку дивився? Красавчик. Ну в сенсі, не я а лящ :)
Зображення

Я опущу всі ті моменти, які ми пережили під час виважування і широкорозриті очі та роти й надмірні розпитування всіх сусідів. Ми просто самі не вірили у власне щастя.

Після сьомої ранку таких монстрів за 2 кілограми більше не клювало, але зрідка покльовували мірні підлящики по грам 500-600. Що дивно, чомусь не було жодного карася. Хм, невже прикормка така цілеспрямована?
Zoom in (real dimensions: 1024 x 683)Зображення

Потім приїхав мій колега з роботи Діма, і він теж повірити не міг, що тут така риба і така рибалка. Добре, що він мені привіз замок до велосипеда, щоб прищебнути біля офісу. А то прийшлось би мені їхати ще й додому, бо свій я забув. 
Кльов по-троху почав затихати, але повністю не припинявся: час від часу підлящики дуже впевнено клювали. Я при черговому закиді якимось дивом скинулось кілька петель шнуру з фідеру і вони заплутались на другому кільці. Стався відстріл снасті, добре, що хоч саме вудилише ціле. Потім я іншим фідером цю ж годівничку з повідком випадоково виловив з води. Круто, вцілів мій гачок камасан! Тепер їх ніде тут в Рівному вже не купиш :(

Зображення

Час швидко спливав, і ми почали по-трохи збиратись на роботу. Складно я вам скажу потім виконувати свої рутинні обов'язки після такої казкової рибалки на міському озері в рідному Рівному.

Зображення

Відео рибалки: https://www.youtube.com/watch?v=NqW2WCnNQak

Дружина моя була дуже здивована, що ніякої риби додому я не приніс. Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг.
Басів Кут розкрився для мене в плані ляща повністю. Тепер хочу розкусити Шпанівського лина. Як знайти потрібний ключик, а?

 

 


Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

 

 

 

 

Комментировать
Хороший вася. Поздравляю.
Супер! Хорошее озеро у вас, теперь желаю вам поймать заветного лина и написать такой же интересный блог.
5+
Гарненькі лящики, я тільки вчуся таких ловити.
могу помочь научиться)
Гарні лящі, 5+++++
"Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг" - супер треба своїй також так пояснити))
пс. Класна рибалка!
І від мене, 5*****
Мої вітання!
А на второй фотке, это типа "Правый Сектор" на рыбалке?
5+++
Крайній Південь Украіни-5*****!
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!