Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Цитата
Братья рыбацюги  есть вопрос по водоёму в с.Россохи  как заезд?   если я правильно понял  можно с лодки за 60грн. И ещё  говорят хозяин с мухами  правда??  Буду в той стороне во вторник  и вот выбираю  или в Рудню или  в Россохи  ... Что посоветуете??
Советую Россохи. Были и там и там в течении недели.
В Рудне полный ноль. А в Россохах прокёвывает.
Разница в билетах покроется бензином.
 
Цитата
Советую Россохи. Были и там и там в течении недели.
В Рудне полный ноль. А в Россохах прокёвывает.
Разница в билетах покроется бензином.

а я советую поберечь силикон и деньги еще недельки две)))
 
Цитата
а я советую поберечь силикон и деньги еще недельки две)))
Воно то так,але на рибалочку хочеться.
 
Цитата
Воно то так,але на рибалочку хочеться.
Пацани  хожу вже два дні на Случ , мовчить хоть вбийся ,   шо в кого на шо кидаєте , я свій арсенал весь перебрав, і только мёртвые с косами стоят...:dc::dc:
 
Суббота, Россохи - заплыли, с первого заброса дядька берет щючку на 500гр, ну думаем щас попрет, но не тут то было - поднялся ветер, погода поменялась и больше ни одного удара.
 
Добрий вечір,всім!
Ніхто не знає,як справа з білою рибою на каналі біля того ставу що біля ресторану "Веселка"?
 
хто шо чув про редвеці?
 
Цитата
хто шо чув про редвеці?

Вчора знайомі гарно відловилися,правда ловили на мотиль.Карась кажуть непоганий.
 
Цитата
а где єтого мотыля взять ))

м-н "ЮНОСТЬ" у "Гурона".Спич.коробок мотыля - 15(пятнадцать)! грвн.
 
Був на вихідних в Маломоленцях і Редвенцях.Що скажеш залишилось двояке враження від рибалки,поперше гарний відпочинок і гарний кльов карася, а з другого боку надивився на наших людей у всій красі.В Маломоленцях людей як на нашій толкучці, рибу талують мішками, про нерестові заборони і обмеження в снастях ніхто навіть не згадує.В Редвенцях так само, тільки клює слабше тай людей менше,було навіть двоє му ...ків на лодці.А потім ще кажуть браки всю рибу вибили......Доречі карась добре бере на червяк так і на опариш.Дозволену норму наловив ще до 10.00,потім пили горілку і їли юшку.
 
Цитата
Був на вихідних в Маломоленцях і Редвенцях.Що скажеш залишилось двояке враження від рибалки,поперше гарний відпочинок і гарний кльов карася, а з другого боку надивився на наших людей у всій красі.В Маломоленцях людей як на нашій толкучці, рибу талують мішками, про нерестові заборони і обмеження в снастях ніхто навіть не згадує.В Редвенцях так само, тільки клює слабше тай людей менше,було навіть двоє му ...ків на лодці.А потім ще кажуть браки всю рибу вибили......Доречі карась добре бере на червяк так і на опариш.Дозволену норму наловив ще до 10.00,потім пили горілку і їли юшку.

Пацани - попускайтеся . Про яку дозволену норму йде мова ? Щось я не бачив цих водойм в переліці дозволених в період нересту . Так , я сам був , теж ловив , і зловив троха , але чого "поносити " когось- там , як-що сам такий ?
 
Цитата
Пацани - попускайтеся . Про яку дозволену норму йде мова ? Щось я не бачив цих водойм в переліці дозволених в період нересту . Так , я сам був , теж ловив , і зловив троха , але чого "поносити " когось- там , як-що сам такий ?

Перелік
Ділянок водойм Хмельницької області де спортивно - любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2012 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом

Дністровське водосховище:

Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу;
Від с. Панівці до с.Устя ;
Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км і проти течії 1км.
Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка;
Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
Від с. Пижівка до с. Лоївці;
Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна;
База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км;
Мислятинське водосховище

Від с. Мислятин до с. Дібровка

р. Бужок

500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.Може я щось не поняв, але  якраз 500 м від моста с Маломоленці дозволена ділянка.Одне діло зловити троха а друге пакувати відрами.
 
Сегодня был в с. Педосы  . Ловил с лодки билет 50гр. Итог 1 щучка 400гр.  и окунь 300гр.  Один сход  щуки  ......Батя ловил карася 12шт.. 300-400гр. С берега билет 30гр.
 
Цитата
Сегодня был в с. Педосы  . Ловил с лодки билет 50гр. Итог 1 щучка 400гр.  и окунь 300гр.  Один сход  щуки  ......Батя ловил карася 12шт.. 300-400гр. С берега билет 30гр.
А на что щука сейчас берёт?
А караси там до кило попадаються. Правда место не очень, сидишь на дороге. А с лодочки красота.
 
Цитата
А на что щука сейчас берёт?
А караси там до кило попадаються. Правда место не очень, сидишь на дороге. А с лодочки красота.

всё на колебалки........
 
Сегодня  был  в с.Педосы  итог 3 щучки  500гр-600гр и 1 окунь.. Пока я плавал Кум до 12 часов на засос словил  ведро карася  300-400гр........
 
Цитата
Сегодня  был  в с.Педосы  итог 3 щучки  500гр-600гр и 1 окунь.. Пока я плавал Кум до 12 часов на засос словил  ведро карася  300-400гр........

Цена билета???
 
Цитата
Цена билета???
30 берег. 50 лодка.
 
Посоветуйте куда можно поехать на выходные так что в районе 40 км от города?
 
Цитата
Посоветуйте куда можно поехать на выходные так что в районе 40 км от города?
В Томашівку
 
Цитата
В Томашівку
туда 49 км., и ставок который на право на перекрестке
 
кто шо про Жиленцы слышал?
 
Говорят в с.  Пироговцы разрешили ловить !!  Кто знает правда ли это?????
 
Цитата
Говорят в с.  Пироговцы разрешили ловить !!  Кто знает правда ли это?????
У Ленина ????
 
Цитата
У Ленина ????

Росшифруй....................
 
Цитата
Росшифруй....................

Владимир Ильич Ульянов (псевдоним Ленин; 10 (22) апреля 1870, Симбирск — 21 января 1924, усадьба Горки, Московская губерния) — российский и советский политический и государственный деятель мирового масштаба, революционер, создатель Российской социал-демократической рабочей партии (большевиков), один из организаторов и руководителей Октябрьской революции 1917 года в России, председатель Совета Народных Комиссаров (правительства) РСФСР, создатель первого в мировой истории социалистического государства.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии   :ap::ap::ap:
 
bassspro, полиглот однако
 
Цитата
Росшифруй....................

Хозяин ставка (Ленин) короче не важно)))):be:
 
Можливо хтось в курсі точніше? Ходять слухи  шо десь 26.05,27.05 ну тобто на вихідні мають бути змагання на Озері дубовка №2?
 
Абсолютно точно - змагання відбудуться 16,06,2012. З 17,06 - відкриття рибалки . Більш детальну інфу (по реєстрації учасників) кину пізніше .
 
Цитата
Абсолютно точно - змагання відбудуться 16,06,2012. З 17,06 - відкриття рибалки . Більш детальну інфу (по реєстрації учасників) кину пізніше .
Круто!Хотів би побачити регламент та інформацію по реєстрації!
 
24,05 змагання в котельово черновицка область тел+380505417168
 
Цитата
24,05 змагання в котельово черновицка область тел+380505417168
нажась 24 го ніяк не вийде :(
 
Наперед скажу - змагання - любительські ! Більш детальну інфу кину завтра .
 
Урааа... перші змагання дуже хочу попасти...щей Днюха 19 вот поперло так поперло))) Ждем інфу
 
Щоб не переписувати , детальна інформаціятут
 
Красота!!!
 
а плата на водоеме какая будет в этом году?
 
Вроде-бы  60грн.
 
Хто знає,яка зараз ситуація на ставі "Дубово 2" з плотвою,вона там є,її багато чи ловиться і який розмір ?
 
Цитата
Хто знає,яка зараз ситуація на ставі "Дубово 2" з плотвою,вона там є,її багато чи ловиться і який розмір ?

Нісого точно сказати неможу можливо якщо була то нікуди не ділась а  в загалі яка там риба водиться ..а то  ще ніразу там не був..
 
Ну так кто то пойдет на турнир?
 
Цитата
Ну так кто то пойдет на турнир?
Я планую піти!:rybak_1: :mesto_1:
 
Я в минулому році брав участь, і якщо вийде ще й в цьому спробую, але буду старатись змагатись всіх намахуючи, якщо буде получатись всіх постараюсь намахати і заняти 1-ше місце, я вже і рибу придумав як привезти з собою. Всім НХНЧ!
 
Цитата
Я в минулому році брав участь, і якщо вийде ще й в цьому спробую, але буду старатись змагатись всіх намахуючи, якщо буде получатись всіх постараюсь намахати і заняти 1-ше місце, я вже і рибу придумав як привезти з собою. Всім НХНЧ!

Як учасника минулих змагань хочу спитати, чув що змагання були зовсім нечесні, судійство було на 0, скрізь фальсифікації. Правда це чи ні? І якщо можна коротенький опис минулорічних змагань.
 
Цитата
Як учасника минулих змагань хочу спитати, чув що змагання були зовсім нечесні, судійство було на 0, скрізь фальсифікації. Правда це чи ні? І якщо можна коротенький опис минулорічних змагань.
Ось тут можна почитати і навіть подивитись про минулорічні змагання. http://western.rybalka.com/blog/view/7411/
 
Цитата
Ось тут можна почитати і навіть подивитись про минулорічні змагання. http://western.rybalka.com/blog/view/7411/

Дякую) Цікавенькі змагання! Цікаво цей рік так само буде?*))
 
Цитата
Дякую) Цікавенькі змагання! Цікаво цей рік так само буде?*))

так ты возьми участие и узнаешь )))
 
Просто лично от себя добавлю что 100 гривень взнос это есть не много, заради удовольствия можно и поучаствовать
 
А кто что знает по Карповцам?
 
Цитата
Просто лично от себя добавлю что 100 гривень взнос это есть не много, заради удовольствия можно и поучаствовать
100 гривень не багато,ми набагато більше витрачаємо на всяку дурню!Та якщо цього року змагання такі самі будуть "чесні" як того роки, то чи отримаєш від участі в таких задоволення...
 
Цитата
А кто что знает по Карповцам?
Цитата
А кто что знает по Карповцам?
Был 2 раза... 2 раз без карпа...(2 карася-грамм 500-80грн)больше на угад туда не поеду...Воопщем перестал брать там как щас незнаю...
 
Цитата
А кто что знает по Карповцам?
Таже ситуация
Цитата
Был 2 раза... 2 раз без карпа...(2 карася-грамм 500-80грн)больше на угад туда не поеду
С той разницей, что  был только 1 раз под лесом
 
Цитата
100 гривень не багато,ми набагато більше витрачаємо на всяку дурню!Та якщо цього року змагання такі самі будуть "чесні" як того роки, то чи отримаєш від участі в таких задоволення...

Щоб були чесні потрібно самим контроль робити ..Бачиш порушення Повідомляєш Судді ну це на мою думку..Але буде як завжди...
 
Був в Рудні бере щука.. в принципі не дуже сильно але хто зхоче той зловить...
 
Цитата
Щоб були чесні потрібно самим контроль робити ..Бачиш порушення Повідомляєш Судді ну це на мою думку..Але буде як завжди...
Якщо порушення ініційовані організаторами (і відповідно суддями) то це навряд допоможе. Все одно що рибінспекцію на Дністровських браків промисловиків викликати.
 
Пацани нэ надо нэрвничать . Я НЕ захищаю організаторів , але того року виграв змагання (точно) взагалі лєвий чудак .Який не прийшов спецом на змагання , а прийшов просто на рибалку , та ще й не хотів її оплачувати , а потім почув що починаються змаги - пішов - зареєструвався - і ПАБЄДІЛ ! Порушень там дійсно могло (напевне і було) бути нє мєряно так як змагання носили чисто рекламний характер і судді особо ні за ким не слідкували . Але ті змагання відбулися , і цього року знов відбудуться , а єто есть полюбому гуд ! Щоб зразу відкинути запитання , скажу що я особисто до тої водойми не маю нічого , там працює (не власник) мій брат , тому маю інфу з перших рук .                   До речі по оплаті риболовлі на цей рік: за день буде 80грн . Крита лавочка до ваших послуг . Будуть (вже ставляться ) ще будиночки - 200грн за добу , риболовля включно .
 
а без лавочки стоимость какая?
>> Будуть (вже ставляться ) ще будиночки - 200грн за добу
а сколько человек ловить там смогут?
 
Цитата
100 гривень не багато,ми набагато більше витрачаємо на всяку дурню!Та якщо цього року змагання такі самі будуть "чесні" як того роки, то чи отримаєш від участі в таких задоволення...

а я не иду туда за победой, а просто отдохнуть.
А выигрыш не главное, главное участие:ds:
 
Цитата
а я не иду туда за победой, а просто отдохнуть.
А выигрыш не главное, главное участие:ds:
Просто відпочити можна і на звичайній рибалці...якось не дуже приємно брати участь у змаганнях коли тебе розводять як лоха...Хоча кожен ставить перед собою різні цілі...
 
Сегодня вернулся с Карповец полный ноль за сутку )))):aq:
 
Цитата
якось не дуже приємно брати участь у змаганнях коли тебе розводять як лоха
З твоїх слів раніше цим займаються тільки на базарі:bj: Від себе можу сказати - розводять як в МММ:bj:
 
Цитата
З твоїх слів раніше цим займаються тільки на базарі:bj: Від себе можу сказати - розводять як в МММ:bj:

Андрюха а если-бы были спортивные соревнования по хищнику то как бы ты.....?(участвовал)
 
Хорошо ребята а куда можно на выходных рвануть на карпика ?
 
Цитата
З твоїх слів раніше цим займаються тільки на базарі:bj: Від себе можу сказати - розводять як в МММ:bj:
Та кругом, блін розводять, треба бути пильним щоб під роздачу не попасти! :bj:
 
Мужики... шото не могу понять нашо тут вся ця канітєль))):dp::biggrin: По першим сорєвам скажу вам так... змагання тими організаторами проводились взагалі вперше.... і за кожен крок дзвонили і запитували як правильно і краще зробити... перші змагання були чисто показовими... для реклами так сказать..:dt: тому за яке там судійство чи організацію можна казати, якщо люди це робили вперше.... тут "махльований" виграш більше заслуга кмітливих участників, а не недобросовістних суддів....  АЛЕ!!! Я вважаю, якщо змагання будуть проводитись постійно і візьмуться як традиція, повірте більше такого там не повториться.... І з часом таке дійство може взагалі перерости в своєрідний фестиваль (є життєві приклади такого).... Як завжди ИМХО
зи. Так що, хто іще не наважився позмагатись - ще не пізно зареєструватись, повірте, як мінімум там просто познайомитесь з багатьма цікавими людьми...
зи.зи. До даних змагань не маю взагалі ніякого відношення, всім НХНЧ!
 
Цитата
...скажу що я особисто до тої водойми не маю нічого...

Цитата
...До даних змагань не маю взагалі ніякого відношення...
Ага, всі нічого не мають, але коли приходжу то ви мене звідти виганяєте або обілечуєте :bj::cz:
 
Добрався насилу до ПК, особисто я, напевно візьму участь якщо по роботі вийде, хороше судійство чи не дуже, головне дійсно не виграш, а участь!
Може мене згадають тай, хоть почервоніють трохи! Давайте реєструватись, хто має бажання, а якщо навіть змагання не "вийдуть", то після них пивка в задоволення попити можна, та й поспілкуватись про приємне.
 
Цитата
Був в Рудні бере щука.. в принципі не дуже сильно але хто зхоче той зловить...
Сегодня с племяхой тоже погоняли там шнурков. Я словил 7 штук , Саня 3.
От 500 - до 900 грамм. Ловили с 16 .00 до 20. 00. Но в шесть можно было смело уезжать. Вечером ни удара. За то два часа куча ударов, сходов. Одна сошла у меня за полторашку, только спину в пару метрах от лодки показала и всё. Берёт нежно за краешек губы.
Кто хочет погонять шнурков , можно ехать.
Фотки почему то не грузятся.:aq:
 
Цитата
Владимир Ильич Ульянов (псевдоним Ленин; 10 (22) апреля 1870, Симбирск — 21 января 1924, усадьба Горки, Московская губерния) — российский и советский политический и государственный деятель мирового масштаба, революционер, создатель Российской социал-демократической рабочей партии (большевиков), один из организаторов и руководителей Октябрьской революции 1917 года в России, председатель Совета Народных Комиссаров (правительства) РСФСР, создатель первого в мировой истории социалистического государства.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии   :ap::ap::ap:

Редко на форуме бываю, ну можно же прикольнутся малехо!
 
Вот решили с сыном помикрушить выехать в воскресенье на часок!
 
Цитата
Вот решили с сыном помикрушить выехать в воскресенье на часок!
Шикарний окуньок. :bf: А то нам сьогодні одні консти попадались :ak:
 
Цитата
Мужики... шото не могу понять нашо тут вся ця канітєль))) По першим сорєвам скажу вам так... змагання тими організаторами проводились взагалі вперше.... і за кожен крок дзвонили і запитували як правильно і краще зробити... перші змагання були чисто показовими... для реклами так сказать.. тому за яке там судійство чи організацію можна казати, якщо люди це робили вперше.... тут "махльований" виграш більше заслуга кмітливих участників, а не недобросовістних суддів.... АЛЕ!!! Я вважаю, якщо змагання будуть проводитись постійно і візьмуться як традиція, повірте більше такого там не повториться.... І з часом таке дійство може взагалі перерости в своєрідний фестиваль (є життєві приклади такого).... Як завжди ИМХО
зи. Так що, хто іще не наважився позмагатись - ще не пізно зареєструватись, повірте, як мінімум там просто познайомитесь з багатьма цікавими людьми...
зи.зи. До даних змагань не маю взагалі ніякого відношення, всім НХНЧ!

Цитата
Добрався насилу до ПК, особисто я, напевно візьму участь якщо по роботі вийде, хороше судійство чи не дуже, головне дійсно не виграш, а участь!
Може мене згадають тай, хоть почервоніють трохи! Давайте реєструватись, хто має бажання, а якщо навіть змагання не "вийдуть", то після них пивка в задоволення попити можна, та й поспілкуватись про приємне.
Цілком і повністю погоджуюсь із вище сказаним, адже на мою думку, той факт, що подібне міроприємство відбувається у нашому славному місті, то вже є великий +, а приймати участь чи ні це вже особиста справа кожного. І перейматись тим, розводять тебе чи ні, мабуть швидше за все не варто. Варто спробувати і в першу чергу довести самому собі, що ти кращий (найкращий). У моєму житті є один яскравий приклад того, що варто пробувати, а не демагогію розводити. Приклад: по закінченні технікуму я та іще дві подруги поїхали до Києва поступати в універ, а у Вінниці є філіал того Київського універа і більшість поїхала поступати саме у Вінницю, так от, ті хто поїхав у Вінницю не поступили, а ми втрьох здали іспити і навчались у Києві, причому заочно і саме основне БЕЗКОШТОВНО! Хоча багато хто із нас сміявся і казали: "чого ви туди лізете, там знаєте скільки бабла потрібно?", а ви кажете розводять.....
 
Цитата
Андрюха а если-бы были спортивные соревнования по хищнику то как бы ты.....?(участвовал)
Если спортивные это ловля нано окуня, то нет, нету под это снастей нормальных, если любительские на водоёме с рыбой поболее такого окуня то возмозно, но не на Дубовке...
Цитата
Мужики... шото не могу понять нашо тут вся ця канітєль
Як це нашо, якщо вдруг прольот то отмазка є зараніє))) з.і. До даних сорєв ніякого відношення не маю, мирну рибу не ловлю:bj:
 
Цитата
Кто хочет погонять шнурков , можно ехать.
Вот именно, шнурков! Он(аренда) в нерест перекрыл ход щуке с русла на мель сетями, сейчас будут ловится шнурки что не нерестились и те что сети обошли! На соседнем форуме читал что он оттуда мешками зачетные хвосты носил на продажу
 
Цитата
До даних сорєв ніякого відношення не маю, мирну рибу не ловлю
А я б сходив, но знайомий водолаз захворів :ak:.:do:
 
Цитата
Як це нашо, якщо вдруг прольот то отмазка є зараніє)))
Відмазки тут ні до чого! Наприклад я говорив про розводи, розуміючи те що не прікольно так коли махлюють на змаганнях! Я не стверджував шо там намахують бо сам не був там, тобто не міг зарання робити собі відмазку,просто робив висновки з почутого і прочитаного...Про те що змагання були не чесні, розповідають риболови, які того року брали участь, то скоріще це відмазка для них а не для цьогорічних учасників!
 
Цитата
Про те що змагання були не чесні, розповідають риболови, які того року брали участь, то скоріще це відмазка для них а не для цьогорічних учасників!
Чого варто тільки те, як рибу в садок з відра виливали і це видно було на камеру...але звідки та риба і чого маючи садок тримати таку кількість риби не садку нікому вже не цікаво да і сенсу 0! Мені особисто всерівно, але моє ІМХО що в кожному змаганні, в кожному конкурсі і прочій азартній грі чи змаганні завжди знайдеться той який хоче всіх наябати або любою ціною виграти, вот так!
якби були змагання по хижаку то зрадістю прийняв участь з цікавості, но не на цій водоймі...
 
Та ладно вам . От я на одних змаганнях (не в нашому місті) , по ловлі якраз хижака , був - О  ТАМ БУВ АПЇПОС:be: !!! - куди там Дубовці ! Деякі наші тоже вкурсі ...:al:
 
Цитата
з.і. До даних сорєв ніякого відношення не маю....:bj:
No comments:bj::bj::bj:
 
Так  он так и прямо говорит ( мне в прошлом году , лично) что ему рыбаки нах ненадо , он занимается промышленным (типа) ловом .
 
То нехай з них плату не збирає :)
 
Цитата
О ТАМ БУВ АПЇПОС
:dp:Бодя, головне результат! А результат там в декого з наших був:bj: (якщо ти про ті змагання, про які я думаю):dv::dk:
 
Мля , я вчора в себе дома , в гаражі , знайшов пару патиків тіпа на коропа ! Сьоня зразу поїхав , вспоминати як його ловити . Ну не дуже , но всьотакі ...
 
Я йому так і говорив
 
Цитата
То нехай з них плату не збирає :)

Я так розумію , що йому рибаки нах , а вот грошики їхні - то єто другоє дєло ...
 
Цитата
:dp:Бодя, головне результат! А результат там в декого з наших був:bj: (якщо ти про ті змагання, про які я думаю):dv::dk:

О ! Правильно мля ! Накінець хоть хтось ! А то "главное участіє", і "получіть удовольствіє" . То змагання !:am: А не ГТО і не , ну єто с женщинами:dv: ..., не секс о !!!:bj:
 
Цитата
знайшов пару патиків тіпа на коропа ! Сьоня зразу поїхав , вспоминати як його ловити
Вот ето да... Це тебе мабуть після останніх судаків так погребло:ad:
 
Це в мене" таке" буває:dm: .. Но нічо воно проходить:al: ..:bf:
 
Цитата
Мля , я вчора в себе дома , в гаражі , знайшов пару патиків тіпа на коропа ! Сьоня зразу поїхав , вспоминати як його ловити . Ну не дуже , но всьотакі ...

А куда ездили??? если можно в личку??? :dl:
 
Цитата
он занимается промышленным (типа) ловом
Цікаво як він током не додумався ще рибу бити, бистро тоді б промисел накрився! Жаль шо він там олух, якби таким не страдав то там би зараз пятьорки частенько в прилові мали б бути
 
Цитата
якби були змагання по хижаку то зрадістю прийняв участь з цікавості, но не на цій водоймі...
Я тут дивлюся слідом за Московським вже Київський Окунь організували. Може і нам замутити якогось Хмельницького Окуня? Благо любителів даного дєла у нас вистачає.:ap:
 
Цитата
особисто я, напевно візьму участь якщо по роботі вийде, хороше судійство чи не дуже, головне дійсно не виграш, а участь!
bassspro, я також напевно піду на змагання. І всіх ПОБЕДЮ:mesto_2:. Ну може Legrina не победю.:bf:
 
Цитата
Мля , я вчора в себе дома , в гаражі , знайшов пару патиків тіпа на коропа ! Сьоня зразу поїхав , вспоминати як його ловити . Ну не дуже , но всьотакі ...


Я думаю Богдан що ти бігом згадав як його ловити, таке не забувається!
 
Хтось знає чи ловится зараз в Солобківцях Ярмоленецького р на ставку
 
Цитата
Добрався насилу до ПК, особисто я, напевно візьму участь якщо по роботі вийде, хороше судійство чи не дуже, головне дійсно не виграш, а участь!
Може мене згадають тай, хоть почервоніють трохи! Давайте реєструватись, хто має бажання, а якщо навіть змагання не "вийдуть", то після них пивка в задоволення попити можна, та й поспілкуватись про приємне.

Я с тобой согласен на 100%:az:
 
Цитата
Мля , я вчора в себе дома , в гаражі , знайшов пару патиків тіпа на коропа ! Сьоня зразу поїхав , вспоминати як його ловити . Ну не дуже , но всьотакі ...

Бодя а где побывал?
 
Я то тоже решил что иду
 
Хто підскаже що зараз в Малашівцях твориться? Чи варто туди їхати щук ганяти?
 
Цитата
Хто підскаже що зараз в Малашівцях твориться? Чи варто туди їхати щук ганяти?
Там отморозки рибаків ганяють на скільки я чув
 
Цитата
Там отморозки рибаків ганяють на скільки я чув

А куди взагалі можна рванути, але десь поряд, бо маю лиш кілька годин. Розмір риби значення немає. Мені-б на човні в камишах поплавати, та силікон помити. Майже рік нікуди не виповзал - вже ломка почалась. )))
 
Может кто то в курсе. Можно ли на Гидре в Красилове сейчас ловить с лодки.
 
Цитата
Может кто то в курсе. Можно ли на Гидре в Красилове сейчас ловить с лодки.

Так запрет вроде уже снят с ставков и озер, значит можно, сам думаю в воскресение лодку розчехлить, только где- пока не придумал!
 
Цитата
Я то тоже решил что иду

Ну все, все встречаемся на соревнованиях!
 
Треба буде прийти зі свіжою рибою по вболівати.
Прохання нагадайте хтось за день-два тут про змагання а то може хтось (типу мене) забуде про них.
 
Цитата
Так запрет вроде уже снят с ставков и озер, значит можно, сам думаю в воскресение лодку розчехлить, только где- пока не придумал!
Мы тоже в воскресенье с Бонусом лыжи наострили, только куда пока ещё думаем.
Места есть, только проблема с подъездом к водоёмам в дождь.
А на гидру можно заехать в любую погоду. Вот только был я там два года назад, а как сейчас обстановка неизвестно.
Ау , Красиловские рыбацюги отзовитесь !!!!
 
Цитата
Мы тоже в воскресенье с Бонусом лыжи наострили, только куда пока ещё думаем.
Места есть, только проблема с подъездом к водоёмам в дождь.
А на гидру можно заехать в любую погоду. Вот только был я там два года назад, а как сейчас обстановка неизвестно.
Ау , Красиловские рыбацюги отзовитесь !!!!

Там рыбы нет....там одни сети и на выходные низкий уровень воды.:ds::ds::ds:
 
Цитата
Там рыбы нет....там одни сети и на выходные низкий уровень воды.:ds::ds::ds:
Спасибо Серёга. Значит поедем шнурков гонять на ультрик.
 
Вирішив на Ревуху рвонути. Хто знає як там з заїздом?
 
Цитата
Вирішив на Ревуху рвонути. Хто знає як там з заїздом?
Як на мене то чудово :ap: Якщо до дамби става то чудовий під'їзд.
 
Цитата
Як на мене то чудово :ap: Якщо до дамби става то чудовий під'їзд.
Только до щучих мест гребсти пол дня, если ты о дамбе в Рудне. А в Ревуху если через поля и до звезды , то в сильный дождь могут быть проблемы, хотя я в дождь по травичке акуратненько выезжал нисаном.  К водопаду в Ревухе  в дождь могут быть проблемы, там есть пару стрёмных спусков . Но смысла ловить в речке не вижу, вся щучка уже стоит на разливе в зарослях. Мы проплавали по всей реке и ноль. А наразливе проклёвует. Если завтра будет дождь, то мы тоже туда рванём, если чё , здыбимся.
И ещё. У всей щуки с Рудни в желудках были чисто окуни. Так что делайте выводы.
 
Буду краток.
Балоболов тут развелось противно в закладки заходить.
 
смотрите какого зверя в моломолинцах поймал мой товарищ!!!
 
Цитата
смотрите какого зверя в моломолинцах поймал мой товарищ!!!

Какой диагноз....что за зверь???
 
Цитата
смотрите какого зверя в моломолинцах поймал мой товарищ!!!
Ого!!! Нічого собі улов!!!:ai: Якщо не помиляюсь то це крапії, такі рибки водяться в Америці!:ai: :be:
 
Ахтунг. Янки наступают.:am:
 
Цитата
смотрите какого зверя в моломолинцах поймал мой товарищ!!!
Это солнечный окунь :dn:
http://fish.kiev.ua/pages/ukrfish/ukrfish15.htm
 
Радіти появі цього виду риб не варто! Так як і ротан сприяє витісненню наших місцевих аборигенних видів риб. Отаке:am:
 
Цитата
Это солнечный окунь
Так,точно,трошки я сплутав,вони просто схожі :ap:
 
Дякую! Але плани змінились і поїхав я на Гідру. Гарненько вимив весь силікон з воблерами, попив кави на воді, втопив одного полосатого і все... Ех , а зате відпочив, аж плечі від весла болять! )))
 
А ще хтось там був? Щось зловили?
 
Цитата
А ще хтось там був? Щось зловили?
Трохи народу було. Всі по білій рибі. Особливо небачив у кого що. З одним розговорився - пара гарних карасів, линок і " тіко зійшов короп кіл на шість"... Сторож з сітки дістав ГАРНОГО ляща та пару карасів на юшку, і змотав(!) сітку. А в цілому тихо.
 
А ще таке питання, по чому квиток там зараз?
 
Цитата
А ще таке питання, по чому квиток там зараз?
50 з човна. А посуху неуточняв. через тиждень-два поїду, тоду взнаю. ))))
 
Дякую. Саме човен і цікавить, бо там з берега не особо і половиш.
 
Цитата
смотрите какого зверя в моломолинцах поймал мой товарищ!!!

Мне такая рыбка попадалась на Дунае, в районе г.Вилково, но  это где-то 800 км от нас.
 
Цитата
Ну все, все встречаемся на соревнованиях!

предварительно спишимся :ds:
 
Цитата
предварительно спишимся :ds:

Хорошо!!!!!!!
 
Хто в курсах?Чи можна ловити на "охолоджувачі" реактора на ХАЕС?Чув що ловлять,але чи по блату чи як?
 
Тільки по блату!!!  Кум, сват, брат!!!
 
Цитата
Балоболов тут развелось противно в закладки заходить.
Обоснуй!:dl:
 
Цитата
Там отморозки рибаків ганяють на скільки я чув

Орендатор взяв в оренду Осінью спустив, весною тільки зарибився, а на даний момент недозволяє ловити..Охоронці ганяють на лодці цілу ніч...
 
на выходные планирую ехать в мыслятин
http://wikimapia.org/#lat=50.08562&lon=26.7037101&z=16&l=1&m=b
потом раскажу как была рыбалочка
 
Цитата
Обоснуй!:dl:

Что тут обосновывать, кто хотел тот понял.
 
Цитата
Что тут обосновывать, кто хотел тот понял.
Мабуть багато хто не зрозумів, я в їх числі...
 
Цитата
Мабуть багато хто не зрозумів, я в їх числі...

Я теж хтів поняти але не поняв :aq:
 
Цитата
Я теж хтів поняти але не поняв
І я приєднуюсь, незрозуміло))))
 
Объясняю.
Вместо того чтоб тут судей и организаторов обсирать регистрируйтесь и тогда посмотрим.
Кто есть кто. Хотя более чем уверен что все равно после соревнований останется кучка недовольных и опять начнется, засудили, обманули.:aq:
 
Цитата
Объясняю.
Вместо того чтоб тут судей и организаторов обсирать регистрируйтесь и тогда посмотрим.
Кто есть кто. Хотя более чем уверен что все равно после соревнований останется кучка недовольных и опять начнется, засудили, обманули.
Хто є хто можна побачити на офіційних змагання які проводить федерація риболовного спорту а тут любительські змагання, скоріше навіть не змагання а депутатська піар акція, на якій що хоч може бути... Та зверніть увагу, не з пустого місця зявились розмови про фільсифікацію змагань минулого року... А про цьогорічні змагання ніхто нічого поганого не каже, прийде час, будуть змагання і все самі побачимо!
Доречі, на рахунок офіційних змагань! В нас вже є Хмельницька федерація риболовного спорту та нажаль через малу кількість людей які в неї вступили, федерація не може активно працювати. Народ, вступаємо в федерацію і будемо мати обласні офіційні змагання по фідеру, спінінгу та іншим видам ловлі. А найбільш достойні спортсмени будуть представляти Хмельниччину на кубках та чемпіонатах України!!!

Хмельницька обласна федерація ФРСУ :
Керівник            Німенко Вадим Денисович
Телефон (097) 438-87-52
Ел. пошта [email][email protected][/email]
 
Цитата
Хто є хто можна побачити на офіційних змагання які проводить федерація риболовного спорту а тут любительські змагання, скоріше навіть не змагання а депутатська піар акція, на якій що хоч може бути... Та зверніть увагу, не з пустого місця зявились розмови про фільсифікацію змагань минулого року... А про цьогорічні змагання ніхто нічого поганого не каже, прийде час, будуть змагання і все самі побачимо!
Доречі, на рахунок офіційних змагань! В нас вже є Хмельницька федерація риболовного спорту та нажаль через малу кількість людей які в неї вступили, федерація не може активно працювати. Народ, вступаємо в федерацію і будемо мати обласні офіційні змагання по фідеру, спінінгу та іншим видам ловлі. А найбільш достойні спортсмени будуть представляти Хмельниччину на кубках та чемпіонатах України!!!

Хмельницька обласна федерація ФРСУ :
Керівник            Німенко Вадим Денисович
Телефон (097) 438-87-52
Ел. пошта [email][email protected][/email]
Де контора? А Сайту нема?
 
Цитата
Де контора? А Сайту нема?
Контора в них в універмазі "Юність". Вхід з тої сторони як в рибальський магазин! Сайту немає. Наші спінінгісти в цьому році вже їздили на кубок україни по ловлі спінінгом з берега.
 
Цитата
Объясняю.
Вместо того чтоб тут судей и организаторов обсирать регистрируйтесь и тогда посмотрим.
Кто есть кто. Хотя более чем уверен что все равно после соревнований останется кучка недовольных и опять начнется, засудили, обманули.:aq:

Богдан если ты, имел виду меня, то извини старина, ты же полюбому знаеш правду, мы же даже по окончанию говорили с тобой об этом, и на судей я ничего плохого не говорил, это не ваша вина, что вы не знали как-что и куда, для вас же как и для меня это были первые соревнования, и из всех судей что судили в прошлом году, наверно только  ты имеешь прямое отношение к рыбалке, все остальные далекие от нее, согласись. И дать выбрать одной компании из 4 или 5 человек  (неповню), сектора подряд 23,24,25,26,27 и то перед тем как предварительно они посмотрели где какие сектора, это нормально? Без обид, но ты знаешь что я прав.
 
Цитата
Богдан если ты, имел виду меня, то извини старина, ты же полюбому знаеш правду, мы же даже по окончанию говорили с тобой об этом, и на судей я ничего плохого не говорил, это не ваша вина, что вы не знали как-что и куда, для вас же как и для меня это были первые соревнования, и из всех судей что судили в прошлом году, наверно только ты имеешь прямое отношение к рыбалке, все остальные далекие от нее, согласись. И дать выбрать одной компании из 4 или 5 человек (неповню), сектора подряд 23,24,25,26,27 и то перед тем как предварительно они посмотрели где какие сектора, это нормально? Без обид, но ты знаешь что я прав.
Ігорьок, що ти виправдовуєшся! А нафіга потрібен такий судя, який не знає "как-что и куда".:cx:
 
Как я понял в мою сторону полетели камни.
 
Цитата
Как я понял в мою сторону полетели камни.
А чего вы готели от необоснованных и голословных заявлений:dp:
 
На выходные немного порыбачил. Все пошло на фидер на пенопласт))

 
Цитата
На выходные немного порыбачил. Все пошло на фидер на пенопласт))


а где такая красота клюёт, если можно в личку?
 
в субботу принимаю участие в соревнованиях:rybak_1: -  приходите болеть и рыбу загонять ))):mnogo_lodka::dk::bp:
 
Цитата
в субботу принимаю участие в соревнованиях:rybak_1: -  приходите болеть и рыбу загонять ))):mnogo_lodka::dk::bp:

Ну тогда там и увидимся я тоже там буду принимать участие:dn::dn::dn:
 
у тебя какой номер?
 
Цитата
у тебя какой номер?

52, а у тебя?
 
Все, реєстрація на змагання закінчилась! Всіх, хто встиг проплатити вступні внески, вітаю! До зустрічі на змаганнях!
 
Цитата
Все, реєстрація на змагання закінчилась! Всіх, хто встиг проплатити вступні внески, вітаю! До зустрічі на змаганнях!

До зустрічі, може хто на автомобілях їхати буде, давайте скооперуємось щоб всім своїх конів не гнати, а то місця розвернутися не буде!
 
на эти выходные попробую сделать дубль №2:do:
 
я буду на машине 050 436 48 36 еше час точно можно звонить
 
Цитата
я буду на машине 050 436 48 36 еше час точно можно звонить

Спасибо, я уже в свою все погрузил, настроился на своей ехать, на водоеме увидимся! Я тоже думаю в 5.00 встать и пораньше приехать, шоб машину было где поставить!
 
Ну как там порыбачили??? Кто выиграл? Как с клевом?
Сам хотел поехать, но начал ремонт, и все обломалось(((((
 
Цитата
Ну как там порыбачили??? Кто выиграл? Как с клевом?
Сам хотел поехать, но начал ремонт, и все обломалось(((((
Наверное пацаны ещё пиво пьют).
 
Ну  как там?????      Колитесь!!!!    Не  терпится узнать.......:mesto_1::mesto_3::mesto_3::mesto_2::mesto_2:.....
 
Ой, наверное пивом там не обошлось)))))) Хочу завтра, туда на разведку поехать(выходной все таки)......посмотрим че там водится)))))
 
уехал недождавшись окончания, неклевало вообще, ну как там закончилось?
кто выиграл?
 
вся информация здесь http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=462&start=80

Чемпионат Хмельницкой области по ловле рыбы "Дубово-2" 2012 состоялся. Приз (право на бесплатную ловлю на весь сезон 2012) за самую крупную рыбу получил Максим Одинец. Вес трофея 7.5кг.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Mdn8ZhDq10

https://www.youtube.com/watch?v=aH3vg2GTK1Y&feature=player_embedded
 
А будуть показувати по Подилля центр?
 
кстати наверное там таких 7 киллограмовых немало
 
Цитата
А будуть показувати по Подилля центр?
Мають показувати! Ходили, знімали, бачив інтерв'ю брали в дідка в сусідньому секторі.
 
Сьогодні там аншлаг:mnogo_lodka:
 
смысл идти , людей куча, тоже самое будет ,
перехлестываешь друг друга, всеравно весь карп большой около дамбы
 
Цитата
смысл идти , людей куча, тоже самое будет ,
перехлестываешь друг друга, всеравно весь карп большой около дамбы
Ні, не те саме! Люди сидять зовсім не так щільно як були сектори на змаганнях, Так що перехльостів не буде.
 
Да змагання були супер..але місця якби були від дамби..Булоб бомба...бо з 1 по 30 не місця а каторга..в самого 7 було...
 
Цитата
Да змагання були супер..але місця якби були від дамби..Булоб бомба...бо з 1 по 30 не місця а каторга..в самого 7 було...
А які улови в перших секторах?Ти шо зловив?
 
Давайте спортсмены хвастайтесь призовыми местами.
Или как всегда через год будете нормальным людям на головы срать.:aq:
Пардон забыл, опять всех крутых рыбаков обманули и засудили.:bj:
 
Цитата
Пардон забыл, опять всех крутых рыбаков обманули и засудили.
100% а как же по другому.
 
Цитата
Да змагання були супер..але місця якби були від дамби..Булоб бомба...бо з 1 по 30 не місця а каторга..в самого 7 було...
Был у меня 20 сектор, не скажу что плохой. На 19 секторе мужик вытянул карпа за 3 кг. Мой улов на фидер 1 зеркальный карп 31 см за 600 г.
 
Лично моё мнение сектора после 40 были намного выгодней, так как глубина там немного больше плюс ямы, ветер сгонял рыбу в тот маленький заливчик. Хотя особенно не жалуюсь и на свой сектор.
 
сектор №  35, взял  2  крпика и карасика, общий вес 1520, прикормтл место, ни одной полклевки -  трава, скорее всего крючок с наживкой за нее цеплялся и весел, но в зоне прикормки карп плескался не по децки, потом в  12,00 перекинул метров  10-15 от берега -  прощелкал только  1 поклёвку, остальные результативные, кто сидел рядом  -  ситуация приблизительно такая же...

Первая шестёрка победителей:

1.   Кулеша Олег Вікторович       (сектор 60)  36шт/14800гр
2.   Гарник Василь Васильович     (сектор 58)  23шт/9500гр
3.   Романюк Валерій Юрійович     (сектор 31)  22шт/8300гр
4.  Одинец Максим                (сектор 57)  2шт /8500гр
5.   Піхурець Анатолій Петрович   (сектор 55)  15шт/7130гр
6.  Піріжок Андрій Олександрович (сектор 41)  16шт/6120 гр
 
Цитата
Первая шестёрка победителей:

1. Кулеша Олег Вікторович (сектор 60) 36шт/14800гр
2. Гарник Василь Васильович (сектор 58) 23шт/9500гр
3. Романюк Валерій Юрійович (сектор 31) 22шт/8300гр
4. Одинец Максим (сектор 57) 2шт /8500гр
5. Піхурець Анатолій Петрович (сектор 55) 15шт/7130гр
6. Піріжок Андрій Олександрович (сектор 41) 16шт/6120 гр
Це офіційна інформація?
 
Всем привет. Имел возможность понаблюдать за турниром  со стороны. Крупный карп только один, зато небольших изрядное количество.
Хотите подробней  о первой части турнира смотрите по ссылке
http://porybachim.com.ua/potogalery/category/6-2012-1.html

О самом турнире фоторепортаж:
http://porybachim.com.ua/potogalery/category/7-turnir.html

Взвешивание и награждение:
http://porybachim.com.ua/potogalery/category/8-final.html
 
Цитата
Лично моё мнение сектора после 40 были намного выгодней, так как глубина там немного больше плюс ямы, ветер сгонял рыбу в тот маленький заливчик. Хотя особенно не жалуюсь и на свой сектор.
Я б не сказав що сектори після 40 були хороші і в заливчику не дуже добре ловили. Від 40-го сектора і десь до 55-го багато уловів по 1-2 кілограма...

Цитата
Первая шестёрка победителей:

1.   Кулеша Олег Вікторович       (сектор 60)  36шт/14800гр
2.   Гарник Василь Васильович     (сектор 58)  23шт/9500гр
3.   Романюк Валерій Юрійович     (сектор 31)  22шт/8300гр
4.   Одинец Максим                (сектор 57)  2шт /8500гр
5.   Піхурець Анатолій Петрович   (сектор 55)  15шт/7130гр
6.   Піріжок Андрій Олександрович (сектор 41)  16шт/6120 гр

Оу, виявилось що я 6-й! А я думав що 7-й :bk:
 
Цитата
сектор №  35, взял  2  крпика и карасика, общий вес 1520, прикормтл место, ни одной полклевки -  трава, скорее всего крючок с наживкой за нее цеплялся и весел, но в зоне прикормки карп плескался не по децки, потом в  12,00 перекинул метров  10-15 от берега -  прощелкал только  1 поклёвку, остальные результативные, кто сидел рядом  -  ситуация приблизительно такая же...

Первая шестёрка победителей:

1.   Кулеша Олег Вікторович       (сектор 60)  36шт/14800гр
2.   Гарник Василь Васильович     (сектор 58)  23шт/9500гр
3.   Романюк Валерій Юрійович     (сектор 31)  22шт/8300гр
4.  Одинец Максим                (сектор 57)  2шт /8500гр
5.   Піхурець Анатолій Петрович   (сектор 55)  15шт/7130гр
6.  Піріжок Андрій Олександрович (сектор 41)  16шт/6120 гр

Шось ти Віталік напевно переплутав, і мене сюди не вписав, мій улов 7, 180 і якщо я не помиляюсь то моя вага після 3 місця з вагою 8, 300, а 8, 500 такого не було, хочя можливо я помиляюсь, хто більше компитентний той нам скаже реально?
 
Цитата
Шось ти Віталік напевно переплутав, і мене сюди не вписав, мій улов 7, 180 і якщо я не помиляюсь то моя вага після 3 місця з вагою 8, 300, а 8, 500 такого не було, хочя можливо я помиляюсь, хто більше компитентний той нам скаже реально?
І я про те ж думав!
46. Кукурудза Ігор Петрович 53 сектор 13 риб/7180
 
Цитата
Давайте спортсмены хвастайтесь призовыми местами.
Или как всегда через год будете нормальным людям на головы срать.:aq:
Пардон забыл, опять всех крутых рыбаков обманули и засудили.:bj:

Богдан я вижу ты хочеш сорится и пипец, и никак без этого!
От себя скажу что эти соревнования можно назвать, не побоюсь этого слова профисиональными, так как все было организовано на высшем уровне, мне очень понравилось и я благодарен тем людям которые их организовали, действительно все прошло очень здорово, я до сих пор под впечетлениями, как мне сказали суди что мой улов на 4 месте, я очень рад всетаки из 60 человек.
Бодя и еще раз обращаюсь к тебе, на этих соревнованиях были суди которые судили прошлогодние "честные" соревнования, и говорили мы с ними открыто, и все мною раньше сказано подтвердили!
Или ты со мной не согласен, что компашка выпивших мужиков скинулась в один садок рыбой, забрали лодку (приз) и уплыли, я готов с тобой привселюдно идти к тем людям которые там были и это еще раз выяснять, что б здесь все видели кто что пиз....т!
 
Первая семёрка победителей:

1. Кулеша Олег Вікторович (сектор 60) 36шт/14800гр
2. Гарник Василь Васильович (сектор 58) 23шт/9500гр
3. Романюк Валерій Юрійович (сектор 31) 22шт/8300гр
4. Одинец Максим (сектор 57) 3шт/84100гр
5. Кукурудза Ігор Петрович (сектор 53) 13шт/7180гр
6. Піхурець Анатолій Петрович (сектор 55) 15шт/7130гр
7. Піріжок Андрій Олександрович (сектор 41) 16шт/6120 гр
Страница с оф.статистикой http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=818#818
 
dnestrovich,  Давайте краще пиши десятку!!!:ap:

Я таки 7-й :ap:
 
Цитата
Богдан я вижу ты хочеш сорится и пипец, и никак без этого!
От себя скажу что эти соревнования можно назвать, не побоюсь этого слова профисиональными, так как все было организовано на высшем уровне, мне очень понравилось и я благодарен тем людям которые их организовали, действительно все прошло очень здорово, я до сих пор под впечетлениями, как мне сказали суди что мой улов на 4 месте, я очень рад всетаки из 60 человек.
Бодя и еще раз обращаюсь к тебе, на этих соревнованиях были суди которые судили прошлогодние "честные" соревнования, и говорили мы с ними открыто, и все мною раньше сказано подтвердили!
Или ты со мной не согласен, что компашка выпивших мужиков скинулась в один садок рыбой, забрали лодку (приз) и уплыли, я готов с тобой привселюдно идти к тем людям которые там были и это еще раз выяснять, что б здесь все видели кто что пиз....т!

Навіщо ти відчитуєшся, ти не повинен.  У пана Богдана все одне, ніяк минулорічних змагань забути не може! :ap:
 
Цитата
dnestrovich,  Давайте краще пиши десятку!!!:ap:

Я таки 7-й :ap:

Блін, а я думав що четвертий!
 
Цитата
Навіщо ти відчитуєшся, ти не повинен.  У пана Богдана все одне, ніяк минулорічних змагань забути не може! :ap:

Андрюха, я просто не можу коли як в тій старі пословиці "Ти їму пісяй на голову, а він всеодно каже що то дощ".
 
Цитата
Андрюха, я просто не можу коли як в тій старі пословиці "Ти їму пісяй на голову, а він всеодно каже що то дощ".

:bj::bj::bj::dn:
 
[QUOTE=bassspro;412421]Богдан я вижу ты хочеш сорится и пипец, и никак без этого!

Игорь про  какие ссоры идет речь. Просто не стоит себя считать :dm:(это не к тебе лично)
 
За прошлогодние не скажу, но эти на высоте. Мне ничего  не бросилось в глаза чтоб не по "чесноку" .
 
А по ходу обосрались.
Такие все модные рыбаки а даже в тройку никто не вошол.
Жаль в этом году Игорю продавать призы не предстоит.:dn:
 
Если бы Вам было лет 12 я бы промолчал,но взрослый ведь человек а плачетесь как дитё:eek:
Ниче личного
 
Цитата
Если бы Вам было лет 12 я бы промолчал,но взрослый ведь человек а плачетесь как дитё:eek:
Ниче личного

Это  я плачюсь? Да мне глубоко плевать просто гадить не надо.
 
Цитата
Игорь про какие ссоры идет речь. Просто не стоит себя считать
Старіна, ти тут влаштував ТВІН-ПІКС:be:
 
Цитата
Просто не стоит себя считать
Цитата
А по ходу обосрались.
Такие все модные рыбаки а даже в тройку никто не вошол.
Бодя, зачем этот тролинг? То что организаторы в прошлом году херово организовались то это всем видно, даже в блоге у Игоря на видео есть как мужик в садок ведро выливает, что это могло бы быть? Мне кажется что 2е учасников форума в 10 вошли и это не плохо, а то что модные рыбаки я не заметил ни от кого по написаному! Видел я модных рыбаков, от которых потом улыбался и заодно грустно ставало! Пиз..ят на берегу сказки, понты гнут, а ловят так же и не брезгуют мелочи припаковать, видел как рыб на куканах в 2 раза худеет...
 
Цитата
Бодя, зачем этот тролинг? То что организаторы в прошлом году херово организовались то это всем видно, даже в блоге у Игоря на видео есть как мужик в садок ведро выливает, что это могло бы быть? Мне кажется что 2е учасников форума в 10 вошли и это не плохо, а то что модные рыбаки я не заметил ни от кого по написаному! Видел я модных рыбаков, от которых потом улыбался и заодно грустно ставало! Пиз..ят на берегу сказки, понты гнут, а ловят так же и не брезгуют мелочи припаковать, видел как рыб на куканах в 2 раза худеет...

И действительно, кто говорил или подавал что то про моду, какие все модные, к чему это я не понял! Андрюха про модных правильно написал, а мы здесь все простые!
 
Цитата
За прошлогодние не скажу, но эти на высоте. Мне ничего  не бросилось в глаза чтоб не по "чесноку" .

Да действительно организовано было все на высоком уровне, и о махлевке никакой речи даже идти не может, темболее 2 место занял мой товарищ Василий, молодой парень но рыбак как видно серезный!
 
встретимся  8-го числа, вроде как опять соервы будут!!!
 
Цитата
Я б не сказав що сектори після 40 були хороші і в заливчику не дуже добре ловили. Від 40-го сектора і десь до 55-го багато уловів по 1-2 кілограма...



Оу, виявилось що я 6-й! А я думав що 7-й :bk:
А говоришь что не очень хорошо. Я за всю рыбалку 1 поклёвку видел.
 
А какие цены будут на рыбалку на озере?
и ловить можно будет только со скамеек или так тоже?
 
по слуха клевать на рыбалке там не будет -  будут играться водой, так что там чисто соревнования проводить )))
 
Цитата
по слуха клевать на рыбалке там не будет -  будут играться водой, так что там чисто соревнования проводить )))

ну не знаю, вчера клевало, у меня знакомые на двоих 9кг карпов "насмикали":drill2:
а позавчера тоже знаю что ловили, правда там плюнуть негде было, а такая рыбалка далеко не всем по душе:bl:

цены следующие:
скамейка - 80гр. (правда в воскресение, когда их свободных уже не было, то и просто за место на левом берегу столько же брали)

домик - 200гр

правый берег (без удобств:bk:) - 60гр.

членам УООР скидки, правда не уточнял какие

инфа получена от бригадира охраны "Дубовки":bf:
 
УООРовцам - 30грн рыбалка.
 
Цитата
вся информация здесь http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=462&start=80

Чемпионат Хмельницкой области по ловле рыбы "Дубово-2" 2012 состоялся. Приз (право на бесплатную ловлю на весь сезон 2012) за самую крупную рыбу получил Максим Одинец. Вес трофея 7.5кг.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Mdn8ZhDq10

https://www.youtube.com/watch?v=aH3vg2GTK1Y&feature=player_embedded

Откуда такая инфа
Если быть точнее то не навесь сезон  а на 10 рыбалок на протяжении сезона
И чё вес 7.5 если он составил около 7.5 (а если быть точнее то 7,410) вот
 
Цитата
Да змагання були супер..але місця якби були від дамби..Булоб бомба...бо з 1 по 30 не місця а каторга..в самого 7 було...

Виталя просто бутылочка не удачная попалась:ap: самопал )
 
Цитата
Богдан я вижу ты хочеш сорится и пипец, и никак без этого!
От себя скажу что эти соревнования можно назвать, не побоюсь этого слова профисиональными, так как все было организовано на высшем уровне, мне очень понравилось и я благодарен тем людям которые их организовали, действительно все прошло очень здорово, я до сих пор под впечетлениями, как мне сказали суди что мой улов на 4 месте, я очень рад всетаки из 60 человек.
Бодя и еще раз обращаюсь к тебе, на этих соревнованиях были суди которые судили прошлогодние "честные" соревнования, и говорили мы с ними открыто, и все мною раньше сказано подтвердили!
Или ты со мной не согласен, что компашка выпивших мужиков скинулась в один садок рыбой, забрали лодку (приз) и уплыли, я готов с тобой привселюдно идти к тем людям которые там были и это еще раз выяснять, что б здесь все видели кто что пиз....т!

Игорь ты видишь человек не адекват:be: чё ты такому докажешь

да  я тоже участвовал в этих соревнованиях и мы тоже с судьями говорили про прошлый год
 
Цитата
А говоришь что не очень хорошо. Я за всю рыбалку 1 поклёвку видел.
Так наприклад до 30-го сектора теж вистачає результатів по 1-2 кг. і навіть більше! Я вже мовчу про 31-й сектор!
 
Цитата
по слуха клевать на рыбалке там не будет -  будут играться водой, так что там чисто соревнования проводить )))

Пойди сам , и своди "слухов" на дамбу Дубовки , и пускай эти же "слухи" тебе , или ты им обьясни КАК? там можно поиграться водой . Не спустить полностью , а именно "поиграться " ? Только без обид .
 
Цитата
Пойди сам , и своди "слухов" на дамбу Дубовки , и пускай эти же "слухи" тебе , или ты им обьясни КАК? там можно поиграться водой . Не спустить полностью , а именно "поиграться " ? Только без обид .

Богдан они наверно мотопомпой будут!:bj::bj::bj:
 
Цитата
Игорь ты видишь человек не адекват:be: чё ты такому докажешь

да  я тоже участвовал в этих соревнованиях и мы тоже с судьями говорили про прошлый год

Да Андрюха ти прав, больше не буду!
 
Цитата
Пойди сам , и своди "слухов" на дамбу Дубовки , и пускай эти же "слухи" тебе , или ты им обьясни КАК? там можно поиграться водой . Не спустить полностью , а именно "поиграться " ? Только без обид .

ну подкололи, честно я не видел какая система слежением за уровнем воды, сказал то что сказали мне, за что купил за то продал, извините был не прав вспылил :ak:
 
режим суток рибалки який?і на що поклевки!
 
Цитата
ну подкололи, честно я не видел какая система слежением за уровнем воды, сказал то что сказали мне, за что купил за то продал, извините был не прав вспылил :ak:

Да ладно тебе!
 
Цитата
режим суток рибалки який?
Сформулюйте інакше, шось не дуже зрозумів питання.

Клювало на опариш і червяк.
 
Я был в понедельник места не было свободного....  На том берегу где 60грн.(Уоровцам 30)  ,а где 80 (Уоровцам 50)  . Сидел там где 50. Итог  1 карпик 500гр. и ведро карася  200- 800гр.  Ловил на бутерброд  опарыш + червяк. Сделали  мне замечание  что у меня 4 спиннинга ,а можно только 3  ......
 
Хочу спросить розришают только три палки? или больше можна
 
Цитата
Хочу спросить розришают только три палки? или больше можна
Треба посилати їх до Феміди. Якщо я все вірно розумію то згідно правил, якими вони мають керуватися, можна до 10-ти гачків. А я так розумію що це або одна палка з 10-ма гачками або 10 по одному гачку на кожну.
Цитата

4.1.  Любительський  лов  риби,  інших  водних живих ресурсів
здійснюється:
...
4.1.2. На водоймах, на яких впроваджене платне рибальство:      з берега   або  з  човна  вудками  усіх  видів  із  загальною
кількістю гачків не більше десяти на рибалку і спінінгом.
 
Я знаю водойми де дозволяють рибалити лише на одну поплавчанку! , то що по вашому вони порушують якісь правила ! Написано " до 10 гачків" як я розумію якщо більше то це порушення правил , чи не так ? І ще товариші , скажіть - А НАХЕРА вам по 10 спінів закидати ? Ви ж не рибозаготівлею займаєтесь . Отримувати задоволення можна і з одною снасттю, чи то НЕ те задоволення ?
 
Цитата
... Отримувати задоволення можна і з одною снасттю, чи то НЕ те задоволення ?
Именно так! Рыбаку с головой достаточно два фидера, или поплавчанки (как показала практика - работает). Не думаю, что увеличение крючков - принесет больше поклёвок. А при наличии травы ещё и дополнительные зацепы и сходы.
 
Цитата
Я знаю водойми де дозволяють рибалити лише на одну поплавчанку! , то що по вашому вони порушують якісь правила !
Я знаю де на базарі продавець з бодуна клієнтів на три літери посилає. Але це ж не значить що продавцям так можна робити бо то його торгова палатка?  Не розумію до чого Ви згадали про одну вудочку, але на скільки я знаю у орендара є не менше обов"язків ніж прав. Вірно що він має забеспечити обмежену кількість безкоштовних (пільгових?) місць для пенсіонерів? Про свої обов"язки ми не згадуємо ніколи, а лише про права, -- мій став що хочу те і роблю.
А обмежують людей до однієї вудки тільки тому що люди поводяться як повні лохи. І якщо розібратися то славнозвісний Вітьок має право на те щоб заглядати в садки і обмежувати вилов до 5 кг.
В нас це певне ще з червоних часів повелося, що кожний вахтер відчуває себе королем. І починаючи від кондуктора в тролейбусі і закінчуючи директором школи/підприємства кожне на тебе дивиться ніби ти до нього додому прийшов і щось йому винен.

Цитата
Написано " до 10 гачків" як я розумію якщо більше то це порушення правил , чи не так ?
Вірно.

Цитата

І ще товариші , скажіть - А НАХЕРА вам по 10 спінів закидати ?
Чи буду я використовувати 10 гачків/патиків це виключно моє діло,  головне що я маю на це повне право. А орендар має обов"язок пустити  пенсіонера безкоштовно. Так що у мене право, а у нього обов"язок. І якщо виражаючися сучасно то я маю на нього дивитися як на абрикос, а не навпаки.

Цитата

Ви ж не рибозаготівлею займаєтесь . Отримувати задоволення можна і з одною снасттю, чи то НЕ те задоволення ?
Про заготовку точно не до мене.

P. S.
Про пенсіонерів я точно не знаю, але це нічого не міняє. Головне тут суть, у обов"язках орендара переді мною. Коли я приїжджаю на те ж Дубово і бачу купу мусора то чи не зобов"язаний орендар його прибирати?! Звичайно ж ні, тільки я маю обов"язок віддати гроші.
 
Був соьгодні в три годині на дубово було близько 10 -ти рибаків кльов  казали паскудний карась погано брав карп ще гірше постійно вітер мінявся в різні сторони.  В неділю думаю вперше потрапити туда.
 
скільки було палок було порізному вкого 3 и 4 а в деяих 7 ,
 
Цитата
Я знаю де на базарі продавець з бодуна клієнтів на три літери посилає. Але це ж не значить що продавцям так можна робити бо то його торгова палатка?  Не розумію до чого Ви згадали про одну вудочку, але на скільки я знаю у орендара є не менше обов"язків ніж прав. Вірно що він має забеспечити обмежену кількість безкоштовних (пільгових?) місць для пенсіонерів? Про свої обов"язки ми не згадуємо ніколи, а лише про права, -- мій став що хочу те і роблю.
А обмежують людей до однієї вудки тільки тому що люди поводяться як повні лохи. І якщо розібратися то славнозвісний Вітьок має право на те щоб заглядати в садки і обмежувати вилов до 5 кг.
В нас це певне ще з червоних часів повелося, що кожний вахтер відчуває себе королем. І починаючи від кондуктора в тролейбусі і закінчуючи директором школи/підприємства кожне на тебе дивиться ніби ти до нього додому прийшов і щось йому винен.


Вірно.


Чи буду я використовувати 10 гачків/патиків це виключно моє діло,  головне що я маю на це повне право. А орендар має обов"язок пустити  пенсіонера безкоштовно. Так що у мене право, а у нього обов"язок. І якщо виражаючися сучасно то я маю на нього дивитися як на абрикос, а не навпаки.


Про заготовку точно не до мене.

P. S.
Про пенсіонерів я точно не знаю, але це нічого не міняє. Головне тут суть, у обов"язках орендара переді мною. Коли я приїжджаю на те ж Дубово і бачу купу мусора то чи не зобов"язаний орендар його прибирати?! Звичайно ж ні, тільки я маю обов"язок віддати гроші.

Я повністю підтримую твоі слова, але в нас ніколи так не буде, бо в нас знову як колись є пани і батраки, от ми і живемо так "добре", ніхто не знає своїх прав, а якщо і знає то вони всеодно нічого не варті. Що там говорити про високі матерії, ви подивіться як на пішохідному переході жіночки, бабусі чи дідусі перелітають через дорогу мов скажені, я одного разу жіночку спитав чого вона біжить, пояснив що тут пішохідний перехід, вона мені одразу відповіла:- Ви шо я краще перебіжу, який перехід, ще якиесь крутелик зібє, або так обматюкає що....... Вот вони пани їм їздити можна, а простому народу навіть ходити заборонено!То що там говорити вже про щось вище..
 
Сегодня с утра заезжали на ставок , то видили как у парней рыбу забирали и отпускали
Допустимая норма 5 кг а у них в 3 садках было уже 25 кг

Неужели наши люди такие голодные:be:
 
Серёга...Клёвый....Давай свой шедевр про рыбалку!!!!А ,то Саня(Бонус)шьётся,не перезванивает(наверное что то скрывает??и ты не пишешь.
 
Я також в неділю виїхав на риболовлю о треті годині ночі 90 відсотків було занято лавочок але я ще на одну сів. Кльов був поганий до п яти годин вечора зловив шість штук карасиків по гр 500 дві плотвички та один підлящик а годин шість була покльвка на яку зловив коропчика на 2 кг бачив як хлопці взяли карпа на 11 кг коли дивився на той беріг через подзорну трубку 40 крат думав десь на 9кг але пізніше підійшов контроль тай казав що 11 кг але вони там сварились коли зловили його а за ща була сварка тому що оснастки затягували катером вот вам і результат в них ще було пару двушек а коли фоткались довжинв була від пят до паху грубо кажучі 85-95 см
 
Був в Ярославці на ставку, в неділю, клює гарний карась і то не погано. А от білет коштує 30 грн., але трохи сторгувались. Я так думаю, що дядько який обілечує, частенько називає різні ціни за білет.
 
Цитата
Який поводок? Біля якого берега?:be:

Север - ты белую рыбу ловишь или хищника? Если ловишь белую то расскажи мне (ты оснастку делаешь сразу на основной леске и вьё? :an: ) или всё таки чем-то дополнительно пользуешься ? :ds:

Возле обыкновенного берега (точнее на плитах)
 
Цитата
Серёга...Клёвый....Давай свой шедевр про рыбалку!!!!А ,то Саня(Бонус)шьётся,не перезванивает(наверное что то скрывает??и ты не пишешь.
Скоро забацаю. Отдохнули действительно зачётно.
только я так згорел, что хожу не згибая ног :ap:.
Попустит забацаю.
 
Сьогодні спілкувався з єгерем на Дубово 2, за білет з вилову хижої риби на один спініг, за його словами поки (до осені) білет 15 грн.:al: Хоча в правилах з вилову хижої риби в Дубовському ставі такої поправки не знайшов:an:
 
Цитата
за його словами поки (до осені) білет 15 грн
Це політика більшості ставків, у них накрут що по осіні як щука так і судак будуть товкти, а літом мол риба не актівна то хотя би щось збити з рибака))) А минулого року скільки білет вартував?
 
Цитата
А минулого року скільки білет вартував?
Якщо не помиляюся, ціна білета була така ж
 
Может ето щупак...а соответственно клыкастый))
 
Может кто слышал, какая сейчас ситуация по Карповцам (то что под лесом), была цена 100грн. с берега, а сейчас слышал такое, что и с лодки разрешили. Правильная инфа у меня? Может есть у кого тел. арендатора...
 
Доброго дня усім)
Я тут новенький, тому, якщо пишу не у тій темі - перенаправте.
Для початку трохи про себе, а потім вже питання)
Звати мене Андрій, 21 рік, проживаю у Хмельницькому, і люблю у вільний час рибну ловлю)
Тижня 2 тому був у головчинцях, то наловили за вечір-ніч-рано, 3-є людей кілограм 6 карасів, і мені попалось 2 коропчика, один з берега на хліб(моя напевне найулюбленіша і найпростіша наживка), то цього сфотографував ( http://s15.postimage.org/ad6k4jn23/j_Ee_J83xzig_Y.jpg ), і один з лодки(попливли у траву) то трохи менший. Але вся риба більша ніж на долоню.
То там мені сподобалось, але треба бажано лодку мати, а сам її не маю, був з другом.
І ось на день рибака їздив з другом на царське озеро (того року там нормально ловив, відносно), і поїхали в суботу ввечері, закормили, я поливив ввечері, пару карасиків, і зранку на закормлене місце прийшли, то як не зачеп, так мілкий карась. Так за всю рибалку нічого окрім карася і одної плотви не взяли. Все мілке, тому випустив все відразу.

А хотів поцікавитись, куди можна недалеко від міста безкоштовно половити карася, коропчика(по можливості), на фідер (тобто бажано без трави під берегом), або на поплавок(невеличкий ставочок)?
Знайомі кажуть - краще йди на дубовку дай за білет і налови, але там казав знайомий, що кормлять лише по центру рибу, тому і треба ловити на дальній заброс, щоб щось нормальне взяло. А я люблю поплавок або фідер. Та й суть не в рибі, а в процесі ловлі, тому не хочу йти на дубовку, а хочеться в нове місце.
Якраз передають ці грозі (дай бо будуть, бо дістала спека) і хочу поїхати кудись на нове місце. Думав знову в головчинці, але як поплавав там на лодці, і всю ніч не спав, то стільки сєтєй ставили, що аж страшно, тому і не дивно що на дальній нічого не бере, а лише в траві, куди закинеш лише з лодки.

Припускав у Головчинці знову, знайти якесь місце для ловлі з берега. Бо був там по тій стороні де лісопосадка, там хоч тіньок вдень був. І припускав у Ярославку, там здається і не дорого і є де половити безкоштовно, але там ще не був.

Завчасно дякую за відповідь по водоймам, і за увагу)
 
Ще згадав, їздив тижня 2 тому на Дністер, завозив батьків туди відпочити і сам половив трохи на засос.
То зловив 2 сєті, які відразу порвав і закопав у пісок, 1-го бичка, біля 5 плотвичок десь на півтори долоні і десь з десяток підліщиків таких самих розмірів. І коли закінчився хробак, надівав на гачки чорний хліб, бо не було вже на що ловити, то зловив одну рибину якої ніколи не ловив і не бачив, то як виявилось вдома, це був Рибєц. Загалом впринципі хоч щось зловив на незнайомому водоймі, і 3 вида риб, які ніколи не ловив, то був задоволений. Сидів зранку до годин 10.
Десь на днях з'їжджу у розвідку за Автовокзал, подивлюсь як там з місцями, бо ловив там давно, і ловився карась, як мілкий, так і більше на долоню і коропчики грам по 600. І мужик при мені зловив на засос(тільки на нього і ловив і не один день), то коропа на 8.100 кг. Ловив він на плитах, в кутку біля якоїсь дамби чи що то. То якщо там будуть ще місця для нормального закидання(не на плитах), то хочу спробувати на фідер половити. Бо там вже не обійдеш навколо ставку попід річку, там вже зі сторони автовокзалу забори до самої річки.
 
Цитата
Ще згадав, їздив тижня 2 тому на Дністер, завозив батьків туди відпочити і сам половив трохи на засос.
То зловив 2 сєті, які відразу порвав і закопав у пісок, 1-го бичка, біля 5 плотвичок десь на півтори долоні і десь з десяток підліщиків таких самих розмірів. І коли закінчився хробак, надівав на гачки чорний хліб, бо не було вже на що ловити, то зловив одну рибину якої ніколи не ловив і не бачив, то як виявилось вдома, це був Рибєц. Загалом впринципі хоч щось зловив на незнайомому водоймі, і 3 вида риб, які ніколи не ловив, то був задоволений. Сидів зранку до годин 10.
Десь на днях з'їжджу у розвідку за Автовокзал, подивлюсь як там з місцями, бо ловив там давно, і ловився карась, як мілкий, так і більше на долоню і коропчики грам по 600. І мужик при мені зловив на засос(тільки на нього і ловив і не один день), то коропа на 8.100 кг. Ловив він на плитах, в кутку біля якоїсь дамби чи що то. То якщо там будуть ще місця для нормального закидання(не на плитах), то хочу спробувати на фідер половити. Бо там вже не обійдеш навколо ставку попід річку, там вже зі сторони автовокзалу забори до самої річки.
А разве за автовокзалом можно ловить? У моего шефа там дом, так орендатор ловить не разрешает.
 
Доброго времени суток! Скажите пожалуйста слышал что у Діда Василя можно рыбу ловить. Если есть информация о стоимости рыбалки и какая там есть рыба отпишитесь пожалуйста!
С уважением Сергей!
 
Цитата
Скажите пожалуйста слышал что у Діда Василя можно рыбу ловить
А каком именно идет речь? Если о том, что на выезде с города Хмельницкого в сторону к Староконстантинову, то там вообще вроде водоема нет, есть только Дед Васыль:ar:
 
Цитата
А разве за автовокзалом можно ловить? У моего шефа там дом, так орендатор ловить не разрешает.


Мой отец всегда ловит там....  На сколько я знаю у орендатора   документов  нет... И если ловить нормальными способами  (удочка, спиннинг....)  то он ничего не говорит ... А рыбу он туда запускал .....
 
Цитата
А каком именно идет речь? Если о том, что на выезде с города Хмельницкого в сторону к Староконстантинову, то там вообще вроде водоема нет, есть только Дед Васыль:ar:
Я имел в виду тот который по трассе когда едеш в сторону Староконстантинова с правой стороны я по спутниковой карте смотрел там водоем не плохой!
 
На рахунок автовокзалу: то я скільки там не ловив (перші рази туди ходив десь років 6 тому), то від тоді ще ні разу ніхто нічого не казав. Можливо тоді ще був малий, і нічого мені не казали, але коли там не буваю, то завжди є там мужики і сидять, ніхто нічого їм не каже)
 
Цитата
Я имел в виду тот который по трассе когда едеш в сторону Староконстантинова с правой стороны я по спутниковой карте смотрел там водоем не плохой!
Дед Васыль тут
и ловят там только "белку", а тот ставок полностью огражден забором и вроде как есть карп, за билет врать не буду, не в курсе, вроде Саня СТ там ловил если я не ошибаюсь!
 
Цитата
Я имел в виду тот который по трассе когда едеш в сторону Староконстантинова с правой стороны я по спутниковой карте смотрел там водоем не плохой!
Билет там 60 грн. Есть неплохой белый амур и толстолоб, карп до 1 кг и клюет карась в ладошку или чуть больше, но не всегда:dn:
 
Всем большое спасибо!!! Нада будет туда наведаться а то у нас и на рыбалку не куда поехать кругом аренда и ловить не разрешают.
 
Цитата
Нада будет туда наведаться а то у нас и на рыбалку не куда поехать кругом аренда и ловить не разрешают
Да ну, есть поближе интересные места, напримет те же Пашковцы на шарика и под носом! Да и чем Случь и Икопоть плохо?
 
Цитата
Да ну, есть поближе интересные места, напримет те же Пашковцы на шарика и под носом! Да и чем Случь и Икопоть плохо?
а тем плохо что сетка на сетке а что в сетку не попало то злектроудочкой добили и плюс ко всему речка то наша почти спущена воды практически нет:be:
 
Цитата
а тем плохо что сетка на сетке а что в сетку не попало то злектроудочкой добили и плюс ко всему речка то наша почти спущена воды практически нет
Так щас везде так, а в Кременчуках норм озеро+билет если возьмут то не много, раньше туда с Шепетовки электричками ездили часто и рыб зачетный есть
 
Цитата
Кременчуках норм озеро
Там на днях словили карпа на 25кг.
 
То хтось підкаже, де недалеко від міста можна половити на поплавок чи фідер карасиків або невеличких коропчиків?
Вдома немає що робити, час вільний є, а де ловити не знаю. А всі зайняті, тому і хочу десь сам рванути наніч.
 
Розглядав такий варіант як Головчинці, Буг, але там треба також знати місця, бо попередній раз я був на лодці, то місце знайшли швидко. І розглядав Ярославку. У мене там живе друг, то він каже, що білет 30 здається, і ловиться на дамбі, невеличкий карасик, але до того як пригріє сонце. Тобто до 9-10:00(крайній час). Але що я потрачу на бензин і 30 грн. на квиток, то краще дам 60 грн. і піду на дубово, там також думаю є шанси наловити. Але це все лише у фінансовому співвідношенні, а мені головне - процес)
Можливо хтось десь також сам планує кудись поїхати, то можна згрупуватись і разом організувати все. Сам не професійний рибалка, від мене користі немає) але і шкоди також)
 
Цитата
Там на днях словили карпа на 25кг.
Тадам, зловив один з орендаторів, а як саме хз...не думаю що по чесному! Фото спі*ене тому квадрат малевіча! Рост коропчика 125 см
 
ну и че с этим Дидуганом потом делать:ap:
 
Цитата
Тадам, зловив один з орендаторів, а як саме хз...не думаю що по чесному! Фото спі*ене тому квадрат малевіча! Рост коропчика 125 см
Реально гарний риб, його б відпустити назад в рідну стихію ....та напевно він пішов на котлети голодуючому народу....:ak:
 
Цитата
пішов на котлети голодуючому народу....
100%!  Жалко что попался.....
 
Рыба словлена с сетку орендаторами..:aq:
Цитата
ну и че с этим Дидуганом потом делать
На Ивана купала устраивали гулянку на берегу того же Кременчутского става и с него сварили уху,а потом продавали по 2грн. за пол-литровый стаканчик,а в стаканчике обязательно присутствовал кусочек мяса.
Для справки.    Став не спускался вообще потому как сделан под сах. завод,так что рыб там есть огого.
 
а я то думал его на бамбуковую палку на червя вытянули:bm:
 
Цитата
Для справки. Став не спускался вообще потому как сделан под сах. завод,так что рыб там есть огого
Но тот же орендатор кормит рыбу отрубями очень часто так как помимо става паями занимается, раньше говорили постоянно карпы 4-5 кг попадались, а сейчас рыба сытая и тусуется в районе дамбы, там где её кормят, даже некоторые рыбачки которые там когда то отлавливались пытались вернуть за билет бабло, а потом в истерике экраны ставили
 
Цитата
Но тот же орендатор кормит рыбу отрубями очень часто так как помимо става паями занимается, раньше говорили постоянно карпы 4-5 кг попадались, а сейчас рыба сытая и тусуется в районе дамбы, там где её кормят, даже некоторые рыбачки которые там когда то отлавливались пытались вернуть за билет бабло, а потом в истерике экраны ставили

Лично я сам не видел ни разу что бы кто то кормил там рыбу(может просто не видел),а ловлю на том ставке с 10 лет.Раньше к бабке в село ездил на каникулы,а теперь родители там живут.Орендатор-это ХПП(Хлібо приймальне  підприємство),комбикормом они не занимаются,просто принимают на сохранение зерно.Конечно может после окончания сезона когда идёт подготовка к следующему сезону у них уборка и всякий мусор и вывозят в став.Когда то  во время сбора урожая после чистки комбайнов много зерна высыпали,ну сейчас всё частное.....
 
Цитата
Орендатор-это ХПП(Хлібо приймальне підприємство),комбикормом они не занимаются,просто принимают на сохранение зерно.Конечно может после окончания сезона когда идёт подготовка к следующему сезону у них уборка и всякий мусор и вывозят в став.Когда то во время сбора урожая после чистки комбайнов много зерна высыпали,ну сейчас всё частное.....
Так он комбикорм и не сыпал, а камазами отходы от переработки зерна, да и местные часто говорят "хер шо буде, він позавчора 3 машині висипав"! Летом по крайней мере кормил оч. часто
 
Цитата
Рыба словлена с сетку орендаторами..:aq:


Для справки.    Став не спускался вообще потому как сделан под сах. завод,так что рыб там есть огого.
Так у арендатора в договоре прописано что став спускать нельзя потому что если его спустить то просядет железная дорога!
 
Цитата
Так у арендатора в договоре прописано что став спускать нельзя потому что если его спустить то просядет железная дорога!

парочку лет назад умы орендатора думали как его спустить,но помешало им ж.д.дорога и количество средств которое нужно было потратить на магистраль по которой перекачивали бы воду.Дамба там расположена выше чем глубины в ставке.
 
Цитата
Рыба словлена с сетку орендаторами..:aq:

На Ивана купала устраивали гулянку на берегу того же Кременчутского става и с него сварили уху,а потом продавали по 2грн. за пол-литровый стаканчик,а в стаканчике обязательно присутствовал кусочек мяса.
Для справки. Став не спускался вообще потому как сделан под сах. завод,так что рыб там есть огого.

Можно их наказать за это :aq: - кто их знает, скажите, что они реально съели около 5000 евро, пусть теперь локти кусают.
Живого карпа спортивные водоемы скупают 20кг за 1-2тыс евро, 30кг за 10тыс евро (знаю только про одного), их стоил где то посередине.
 
Цитата
Можно их наказать за это :aq: - кто их знает, скажите, что они реально съели около 5000 евро, пусть теперь локти кусают.
Живого карпа спортивные водоемы скупают 20кг за 1-2тыс евро, 30кг за 10тыс евро (знаю только про одного), их стоил где то посередине.

Я слышал,что когда карп просидел в сетке то он сильно поранился и после выпутывания долго не протянул.....так что хорошее  бабло им не светило:ds:
 
Цитата
что они реально съели около 5000 евро
Херня это все, колхозники на гривасов 300 юшки купили:bj: А вообще печалька, сколько карпиков с него бы было...
 
Мужики подскажите в Ярославке на колхозном (маленьком) с лодки хищника ловить можна ??? И сколько билет??  Заранее благодарен.....
 
Цитата
Мужики подскажите в Ярославке на колхозном (маленьком) с лодки хищника ловить можна ??? И сколько билет??  Заранее благодарен.....

Летом нет.Хозяин  говорит что сидеть на ставу не намерен,а люди сетки ставят с лодок.Осенью можно было 50грн.
 
Кто в курсе что сейчас на Царском озере делается? В воскресенье думаю поехать туда на пару часиков.
Недельку назад был в Малиничах, просидели примерно час (без поклевок), потом подошел какой-то мужик, сказал что ловить нельзя - запустили малька, хозяин не разрешает и т.д. Пошли на канавку рядом с озером (через дорогу) поймали полтора десятка карасиков не двоих.
 
Цитата
Кто в курсе что сейчас на Царском озере делается? В воскресенье думаю поехать туда на пару часиков.
Недельку назад был в Малиничах, просидели примерно час (без поклевок), потом подошел какой-то мужик, сказал что ловить нельзя - запустили малька, хозяин не разрешает и т.д. Пошли на канавку рядом с озером (через дорогу) поймали полтора десятка карасиков не двоих.
В Малиничах есть 3 става. На котором их них Вы были?
 
Сидели там где красный крестик.
 
Цитата
Сидели там где красный крестик.
Понял, спасибо!
 
Цитата
Сидели там где красный крестик.


года так 4 назад на первом ставку что в каскаде из трьох, я ловил неплохих карпов 1,5 - 3кг, что там сейчас хз....
 
Цитата
Кто в курсе что сейчас на Царском озере делается? В воскресенье думаю поехать туда на пару часиков.

Був там 8-го числа. З вечора типу закормили з лодки в камишах, і зранку попливли ловити. То можливо 4 шт. на двох як долоня, все інше - дрібниця. Куча зачепів (якщо з лодки і не знати водойму). Здається вода чиста, нічого не видно, а чіпляєш якісь гнилі дерева з дна. А потім як вже веслували до берега, то місцеві хлопці м. на 10 кидали фідер (пустий, він у ролі грузила був), з двома гачками на хліб. То наловили так само мілких карасиків. Тому і змісту не було сидіти там зранку, закормплювати і т.д. Ага, і ще наніч кидали на засос + на кукурудзу - пусто, без покльовок. Нікого не бачив у той день, щоб зловили щось варте.
Як минулого року був, то карась більший був і коропчик попадався.

А сьогодні їздив за Чорний Острів у Захарівці. То пригали великі карасі (від 500 грам) і деколи щось ще побільше.
Приїхав, нікого з рибаків, ніяких табличок - закинув на поплавок. Спочатку кинув кілька разів на фідер, але дно в траві, то наживки не видно, тому піднімав з дна на см 15-30 і ловив на поплавок. То просидів я до 8 ранку. Зловив одного карася грам на 600, потім щось побільше зійшло, разом з гачком, шкода, і 2 окунчика на хробака. Почав збиратись і підійшов якийсь мужик, спитав, хто дозволив ловити? - А я у зустріч: а хто забороняв, де таблички, де інформація про орендатора? То він каже, що немає тут табличок, а міські орендували, запустили зарибок, і ловити не можна. Хоча ні табличок, нічого немає.

Можливо підкажете куди ще можна проїхатись недалечко на поплавок чи фідер? Залишився хробак, і поки погода є.
Думав в сам ЧО, десь під Вовчу Гору, але там ніколи не ловив, тому не ризикував, та й часу вже не мав і бажання.
 
Цитата
Кто в курсе что сейчас на Царском озере делается? В воскресенье думаю поехать туда на пару часиков.
На царском немеренно народа, места реально на выходные не найти. Все ловят маленьких карасиков....
 
Цитата
Сидели там где красный крестик.

Он прошлой осенью был полностью спущен.
 
Рыбацюги, а щука то сейчас хоть ловиться?
А то карпы у меня уже пару выходных подряд молчат и смысла ехать и смотреть целый день на мёртвые сигнализаторы не вижу.
А вот буратин пополоскать - это другое. Даже если и не берёт, то хоть потренеруюсь .
Еду в Рудню попробую. Если чё подплывайте , я на зелёной лодке с красивой девушкой :ap:.
 
Цитата
Рыбацюги, а щука то сейчас хоть ловиться?
А то карпы у меня уже пару выходных подряд молчат и смысла ехать и смотреть целый день на мёртвые сигнализаторы не вижу.
А вот буратин пополоскать - это другое. Даже если и не берёт, то хоть потренеруюсь .
Еду в Рудню попробую. Если чё подплывайте , я на зелёной лодке с красивой девушкой :ap:.

Вчера проплавал  с 4  до 10 утра в Педосах (на хищника )  итог два окуня недомерка....  Батя сидел на карася с берега итог  три пиписечных карася . В 11  собрались и уехали...
 
Цитата
Вчера проплавал  с 4  до 10 утра в Педосах (на хищника )  итог два окуня недомерка....  Батя сидел на карася с берега итог  три пиписечных карася . В 11  собрались и уехали...
Для меня Педосы по хищнику воообще не водоём. Был там чисто на шуку раз пять и полный ноль. По щуке я туда не ездок.
Вот карася крупного с лодки половит - это да.
 
Цитата
Рыбацюги, а щука то сейчас хоть ловиться?
А то карпы у меня уже пару выходных подряд молчат и смысла ехать и смотреть целый день на мёртвые сигнализаторы не вижу.
А вот буратин пополоскать - это другое. Даже если и не берёт, то хоть потренеруюсь .
Еду в Рудню попробую. Если чё подплывайте , я на зелёной лодке с красивой девушкой :ap:.
Був на Ревусі в минулу неділю. З 6 до 9 ранку дві по 0,5, одна 0,7 і одна 2.5 ( 0,5, і 0,7 це вага а не щось інше) ))) плюс з пяток сходів. На бистрині компанія окуня смикала, особливо не роздивлявся якого.
 
А хто підкаже в районі Адамівки на Ушиці варто спінінг розчехляти чи анунах? Чув раніше там кленя посмикували. Буду проїздом от і думаю...
 
Цитата
То хтось підкаже, де недалеко від міста можна половити на поплавок чи фідер карасиків або невеличких коропчиків?
Вдома немає що робити, час вільний є, а де ловити не знаю. А всі зайняті, тому і хочу десь сам рванути наніч.
советую соколивку (так наз. БАМ) около месяца назад ездил с ночовкой. билет 50 грн. с вечера но "билетер" сразу сказал что карп не идет так как только отнерестился. сказал что идет карась, а на вопрос что с толстолобом - ответил что бесполезно, ходит но не берет... назад дороги нет, бо приехал с семейством при полной экипировке, забросил все - результат:
на дальний заброс на горох - 0
на 5-ти метровые на глухую оснастку с червяком с 5,00 до 8,00 утра 30 карасей больше ладони, когда червяк закончился - мука с водой и анисовое масло - стало клевать еще лучше (еще 50 шт.) причем в 30-ти градусную жару с 9,00 утра до 11,00 дня.
 
hjvrf25, о, дякую, бо я вже хочу на коропчика, чи на карасика, але нормального, нехай буде і платний став. Але поки треба, щоб погода була гарна кілька днів.

А на днях їздив у Захарівці, ніяких табличок, нічого там не було, і сів ловити (зранку). Риба пригає, є і велика і дуже велика. На хробака взяв 1 карася грам на 600, це десь 6 м. від берега. Потім ще одна покльовка, то десь в районі 1 кг. щось було, але побачив лише хвоста, і вийняв вже без гачка. Більше було глухо і почав збиратись додому, і тут підходить дядько, типу охоронець)) І каже: тобі хто дозволив ловити? А я: А хто мені заборонив? Де є якісь таблички, інформація про орендатора? - А він каже, що немає табличок, орендували міські і зарибили. Але враховуючи, що я вже їхав додому, то не роздували конфлікт. Ще лякав, що вудочки забере чи поламає. Нехай би тільки торкнувся чужої власності, не кажучи про псування майна.

І сьогодні їздив у Пирогівці, десь тижня 3 тому там був, то йшов коропець невеликий, грам по 300-400, і це було 80% улову, інше карась. Але сьогодні було глухо. Тому відразу поїхав в місто.. по дорозі заїхав на автовокзал.. то там все забудовано, і ловити вийде лише з плит.. або з іншої сторони озера, там я колись 2х карпиків взяв, але то що було колись і зараз - велика різниця.
А враховуючи, що я був з другом і у нас була лодка - ми поїхали на Буг до ДЮСШ (авто лишив біля рятувальників). підпливли до острову, якраз навпроти рятувальників, покидав я твістерка, жодного удару.. і поставив вудочку на лодку, і вийшло так, що твістер висів десь на 2-3 см над водою.. і через секунд 15 того твістерка хотів хапнути карп.. на скільки кг я не знаю, бо таких великих ще не ловив ніколи, але десь довжиною з руку був точно.. відразу туди поопускали вудочки. Він ще рази 2-3 показав свій хребет зверху і поплив у гіляки.. Більше його не бачили. Потім попливли навколо острову, жодного удару на твістер, і стали знову навпроти рятувальників, але вже у ліліях.. там друг обірвав (зачеп) твістер.. і сіли ми на поплавок.. Зловив я пару раків на хробака, але відпустив, друг зловив окунчика та ротана.
Потім друг зачепив ще поплавочну (у тому районі, де і твістер обірвав), і залишив там її, почали ми складатись, бо пішов вже дуже сильний дощ. Зібрали речі, і підпливали, щоб не обривати ще поплавочну вудочку.. і виявилось що то сєть була. У ній і був той твістер.. його ми забрали. Пройшлись по сєті.. можливо не правильно зробили, але було 2 великих карася (біля 800 і 1 кг), то їх ми забрали додому, а все інше що живе - відпустили, рвучи сєті. Там окунь великий, плотва здоровенна, карасі по грам 500, і куча раків. Сєть була якраз вдоль лілій. То та сєть вже не пригодна була і скручена. Потім пішли на берег, почали збирати речі.. і підходить до нас мужик в камуфляжі.. типу з тих рятувальників.. і питає що там, як діла.. чи не бачили нічого.. то ми зрозуміли, що то була його сєть, і він все бачив, але нічого не міг зробити, скотина.
Ще були на лодках люди, ставили тоже сєти (острів в бутилках був).

Цей же друг був у Рудні, наловив окунів 5 кг, десь по 300-600 грам. І походу щука відкусила твістер, бо він без повідка ловив, думав лише окунь буде.

Тому надалі планую десь на коропчика хоча б 1 кг., можливо на дальній, цікавіше вичікувати) Або на нормального карася на поплавок. І можливо пізніше на щуку.

Дякую, що хоч хтось відписав, і я як буду десь їздити - буду звітувати.
 
Цитата
Цей же друг був у Рудні, наловив окунів 5 кг, десь по 300-600 грам. І походу щука відкусила твістер
Що платив гроші арендатору і не питав яка риба водиться?)) Там щучки хватає, в основному докілушні шнурки ну і є толкова
 
Сегодня там был. Две щучки по грамм 800 и три окушка.
А мужик на съедобку полный кукан окуней наловил.
 
Це ось цей ставочок у Соколівці?
Як бачу туди і не так далеко.. до 40 км буде.
А які там умови? 50 грн. за скільки вудочок, чи там гачків.
Можливо хто недавно був, які там результати?
 
Цитата
Кто в курсе что сейчас на Царском озере делается? В воскресенье думаю поехать туда на пару часиков.
Недельку назад был в Малиничах, просидели примерно час (без поклевок), потом подошел какой-то мужик, сказал что ловить нельзя - запустили малька, хозяин не разрешает и т.д. Пошли на канавку рядом с озером (через дорогу) поймали полтора десятка карасиков не двоих.
там став спускли в прошлогоду, так что наврятли там есть чтото курпное
 
с. Иванковцы (территория бывшего колхоза), билет на карпа 120грн, лов с 06.00 до 21.00 Есть много карпа в среднем от 1 кг до 3-х (что словили). Но клев там какой то странный, т. к. словить реально с 16.00 и до "пока не попросят уйти", а в остальное время исключительно в некоторых местах и то, клев вялый. Норма 3 спина и 5 кг, но...вы сами понимаете.....:)
 
Цитата
Це ось цей ставочок у Соколівці?
Як бачу туди і не так далеко.. до 40 км буде.
А які там умови? 50 грн. за скільки вудочок, чи там гачків.
Можливо хто недавно був, які там результати?

Эм, походу нет это другой став, (зеленый круг), БАМ я обвел красным, всегда заезжали с Ярмолынецкой обьездной, тоже примерно показал)). А по поводу рыбы, планирую на эти выходные побывать, побываю отпишусь.
 
Цитата
Эм, походу нет это другой став, (зеленый круг), БАМ я обвел красным, всегда заезжали с Ярмолынецкой обьездной, тоже примерно показал)). А по поводу рыбы, планирую на эти выходные побывать, побываю отпишусь.

Побывал, сразу насторожило что сторож даже не показался на горизонте. В  итоге полный ноль на засос и на поплавок. У мужика напротив и соседа сбоку те же яйца. Рыба ходила таких размеров что хотелось хватать нож и кидаться в догонку)).  Кстати выбирая место ловли стал на холме покурить, изначально подумал что посреди става на солнышке водоросли плавают, но как-то они больно по рыбьи плавали, присмотрелся особей 10-15 чего то не маленького грелось.  
Хз, может накормили ее может уровень воды поменялся не хотела рыба даже нюхать черви, опарыша, горох и кукурузу. Попробуйте попытать рыбацкого счастья в другой день а не на выходные.

З.Ы Местные дядьки рассказывали что "там на днях якийсь мужик витягнув коропа на 9 кіло".
 
Черговий виїзд на рибалку і знову не залишились без риби.... найшли точку з судачком, прокльовував доволі активно... і все б не погано, але хахляцка натура :biggrin: захотіла більшого і більше....... в ітозі проплавали ше чорт зна скільки, і потім все ж таки повернулись на ту саму точку і продовжили половлювати агапчика..... в ітозі по улову досить таки не погна + пару "бонісів" в придачу, один з яких доволі вЄсомий))) Після покльовку одним махом "стравив" быльше 200 метрів шнура
в мене зі шпулі і ледве на моторі його догнали, 1 година боротьби і трохфей у лодочці...
Зи. Величезне дякую тим людям, що терпляче сиділи зі мною у лодці, поки рибина катала нас по водосховищу... і в кінці все  ж таки допомогли її втягти у лодку.... самому це було б просто нереально)))
 
Толстолоб поверху плавав.:ds:
 
baginskiy, дякую за інфу) якось опробую)

За с.Розсоші хто що чув, знає?
Був у Малиничах кілька разів, але не ловив, купався, то розмовляв із місцевими, сказали, що "нема тут нічого", тобто є каже і короп, і товстолоб, але ловити змісту немає. Не знаю на скільки правда, але рибаків взагалі не бачив.
Враховуючи, що не знаю куди поїхати, якщо не буде що робити і за Розсоші нічого не буде ясно, катнусь в Чорний Острів, гляну як там обставини з карасиками.
 
за Розсошу тут писано- переписано, не ленись поищи..
а водоем там вправду хороший, весь кайф портит орендатор(((
 
Цитата
за Розсошу тут писано- переписано, не ленись поищи..
а водоем там вправду хороший, весь кайф портит орендатор(((

+100000000000000000000
 
вчера вечером немного "поджигал" на Дубово - 2, проклевывал прозрачный судачек и влитела килограмовая  щучка на 2- дюммовый твистер))

ксат. парень днем взял 2 щуки, одна из них на 3 -ху, так что лед тронулся Господа..

также ходят слухи что на осень розрешат рыбачить с лодок, так как очень много судачка развелось, но сценой не могут определится.
может кто что слышал по этому поводу?
 
А кто что может сказать что то про водоем в Мацьковцах?
 
Кто знает как обстоят дела в Рудне:bh::zontik::schuka::mnogo_lodka:
 
Цитата
Кто знает как обстоят дела в Рудне
Дощ іде, дрібнота прокльовує інколи...
 
Цитата
baginskiy, дякую за інфу) якось опробую)

За с.Розсоші хто що чув, знає?
Був у Малиничах кілька разів, але не ловив, купався, то розмовляв із місцевими, сказали, що "нема тут нічого", тобто є каже і короп, і товстолоб, але ловити змісту немає. Не знаю на скільки правда, але рибаків взагалі не бачив.
Враховуючи, що не знаю куди поїхати, якщо не буде що робити і за Розсоші нічого не буде ясно, катнусь в Чорний Острів, гляну як там обставини з карасиками.

їдь в Головчинці сідай біля мосту метрів 15-20 між кущами, в сторону хмельницького, червяк, манка. карась минулої неділі попадався  до 400 гр., але і мілкого хватало. з 15-00 до 20-00 взяв рівно 20 карасів від 150 до 400 гр - були і меньші , але попливли доростати. на зелений твістерок взяв 3 окунька до 150 гр. приблизно.
Покльовок майже невидно, треба чувствітельний поплавок
 
На днях ездил спрашивал на став чуть дальше "Діда Василя". Развернулся и уехал назад - 1 человек 3 удочки 100 гривен, рыба водится "всякая, пробуйте". Рыбалка с 8:00 до - 20:00.
 
Сьогодні відкрив сезон р. Смотрич Городок - результат щучка, судачок і окунь...
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!