У Сосницькому районі затримано правопорушника, який завдав збитків майже на 25 тис.грн.


В ході рибоохоронного рейду водоймами Сосницького району 16.10.2018державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, на озері «Бридня» поблизу с. Мале Устя,  затримано чоловіка, який виловлював рибу за допомогою  зяберних та поріжевих сіток у кількості 19 шт.

У браконьєрський спосіб чоловік виловив 29 кг риби: лящ – 23 шт., судак - 3 шт., синець – 3 шт.,  окунь – 3 шт., щука – 10шт., плоскирка – 17 шт., білизна – 18 шт., плітка – 105 шт., карась сріблястий – 20 шт., карась золотий – 2 шт. Збитки по даному факту склали 24239 грн.

В ході з’ясування особистості правопорушника виявилось, що він є громадським інспектором Чернігівського рибоохоронного патруля, який мешкає в смт.Сосниця.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Сосницького ВП УНП у Чернігівській області, у правопорушника вилучено заборонені знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси та автомобіль ВАЗ 2101. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Громадянин був позбавлений повноважень громадського інспектора за порушення законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та у нього було вилучено посвідчення громадського інспектора рибоохорони.

Складений протокол про адміністративне правопорушення направлений до Сосницького районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігівський рибоохоронний патруль засуджує та в подальшому не допустить подібних фактів зловживання громадськими інспекторами наданими повноваженнями. Звертаємось до громадян про подібні факти повідомляти на телефони «гарячої лінії» 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
....В ході з’ясування особистості правопорушника виявилось, що він є громадським інспектором Чернігівського рибоохоронного патруля, який мешкає в смт.Сосниця....
Цікаво, це що не попередили його?! Свого хапонули:)
Вы что,впервые видите эти брехливые отчеты от рыбохорона?
Ни единого комента за много лет,одни отчеты,без фамилий и лиц....ПОКАЗУХА.

Но....,видать с администрацией договоренность,я б в бан этих брехунов...
Шановний,Тарасевич. Судячи з Ваших коментарів, у Вас, мабуть, якась особиста неприязнь до органів рибоохорони. На всі запитання наших читачів Чернігівський рибоохоронний патруль дає аргументовані відповіді. Даний блог ведеться з метою прозорого висвітлення роботи патруля.
Щодо "фамилий и лиц", то якщо Ви цікавитесь нормановно - правовими актами, до рішення суду ніхто не має права розголошувати відповідну інформацію. Щодо «брехливых отчетов» , то в даному випадку брешете Ви. На всі правопорушення складаються адміністративні матеріали, які передаються до суду. Всі порушення фіксуються за допомогою фото та відео зйомки.
Якщо Вас так дратують звіти Чернігівського рибоохоронного патруля, побережіть свої нерви та не читайте наш блог.
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!