Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Какие новости с Днестра, где ловим?
 
всі на майдан !!!!!
 
Сокол, окунь. Берет.
 
а детали можно?
 
хочу на хранилище. что и как можно сейчас половить - фидер, спининг, с лодки?
 
МСБ- окуней ловит с лодки
 
в субботу сильный ветер, какая уж там лодка
 
так то неделю назад было
 
эх... все сам, все сам...
 
Були сьогодня на річці Ушиця, плотва категорично мовчала а ось окунь і непоганий прокльовував і досить гарно!!!:dn:
 
не знаю как на Ушице, но в Вороновице полный ноль по всему берегу. Впрочем, с лодки дождаться поклевки тоже не вышло.
А вот на Збруче немного половили плотвы, пока сильный ветер не поднялся.
 
Подтверждаю! Ворновица. Удалось снять пару хороших экземпляров с дальней точки (65-70 метров) Бригада снимала сети по фарватеру - забиты плотвой и подлещиком (рыб значит есть но пока не время для нее) Окунь на скалах брал на каждой проводке.
 
Впечатляет! А где именно ты был?
 
в конце верб, в начале скал
 
я туда не поехал чтоб не попасть под ветер, был между паромом и старым мостом
 
Питання до форумчан: де саме шукати зараз плотву на р. Калюс притоці Дністра?
 
Додаю карту р. Калюс
 
Цитата
Додаю карту р. Калюс

Поки ніде. Ще рано.
По затой тиждень мої хлопці їздили - 0, цей тиждень теж - 0, але трохи половили з берега на скалках окуня.
 
Ну, так не цікаво, може хоч на ці вихідні буде йти, обіцяють +20 С
 
Пробували окуня вчора ловити по осіннім місцям.
Зранку тички на кожній проводці, але зловити - важко, якийсь в’ялий окушок.
І дрібний. Хоча колєга  взяв одного на 850 грам кабана. З самців тече молочко.
 
Закрився. Тепер рибачимо з берега на 1н гачок, в дозволених місцях!

Погодка айс, сонечко і тихо. Зранку моментами до -5, морозна свіжість!)))
Рибка не балувала, перший тик побачив вже після обіду, вже і надії не було просто насолоджувався природою,  загалом на мега пасивну резинку викурив 3х кликастих. Вони вже вділи нерестовий наряд, самці чорні-чорні, самки явно світліші. Сезон закрив хай не трофеями, але і так добре!))
 
Я так зрозумів причеп саморобний!? як реагують ДАІшники?
 
Цитата
Я так зрозумів причеп саморобний!? як реагують ДАІшники?

Ні, то Кияшко, реєстрований, так що  курять в стороні ДАІ)
 
Цитата
Мені цікаво - Чому так мало риби на Дністрі? Адже раніше на Дністрі було дуже багато риби, хоть її ловили люди масово сітками у великій кількості. Крім того, на Дністрі постійно були різні забруднення нафтою і хімією, і все одно після цього було багато риби. А що сталось зараз? Невже її виловили? Чи ще більш виловлюють? Можливо це внаслідок винищення електровудочками?


На це запитання є пряма відповідь коли йде нерест. Риба віднерестилася а Дністровська ГЕС взяла тай скинула воду. Ікра понад берег на бур"янах висить я грона винограду - больно дивитися. А друга причина це так звані "АРТІЛІ" з документами і без, які перегородили річку вздовж і впоперек. Ще промишляє місцеве населення яке проживає понад річку. І таких причин можна назвати ще багато!
 
Цитата
Закрився. Тепер рибачимо з берега на 1н гачок, в дозволених місцях!
..........
в мене питання!
чому лопатка весла в човні, а патики в уключинах ?
в чому фішка??
 
не розумієте ви особливостей національної рибалки...
 
Цитата
чому лопатка весла в човні, а патики в уключинах ?
це вони стаканчики на березі забули, а пляшка з дозатором))))))))))
 
Цитата
це вони стаканчики на березі забули, а пляшка з дозатором))))))))))

НУ майже)))) Феншуй такий, поки ложки в лодку не покладеш кльову не буде))))
 
Цитата
НУ майже)))) Феншуй такий, поки ложки в лодку не покладеш кльову не буде))))
Шото не поміг вам той фен....й :ap:
 
Цитата
Шото не поміг вам той фен....й :ap:

Так ми пізно його застосували)))) Ми чесні рибаки))))
Ато є люди, шо зразу в лодку ложки закидують, то ті з мішками на рибу їздять!)
 
Цитата
На це запитання є пряма відповідь коли йде нерест. Риба віднерестилася а Дністровська ГЕС взяла тай скинула воду. Ікра понад берег на бур"янах висить я грона винограду - больно дивитися. А друга причина це так звані "АРТІЛІ" з документами і без, які перегородили річку вздовж і впоперек. Ще промишляє місцеве населення яке проживає понад річку. І таких причин можна назвати ще багато!

І вонь по березі від тої ікри стоїть така, що дихати нема чим
 
Не подскажете какой сейчас уровень воды на водохранилище?  В прошлом году то в эти числа в районе Колодиевки верхушки столиков из под воды торчали)
 
119,70 мБс (метров балтийской системы) В прошлом году в это же время было 120,43 мБс. Температура воды на водохранилище 5.6 по Цельсию
 
А поймать что-то можно?
 
В вскр окунь неплохо клевал.  Взяли судака и жереха,  который устраивал бой малька под берегом.  На фидер у товарищей брала плотва.  Вода мутноватая и высокая
 
Цитата
119,70 мБс (метров балтийской системы) В прошлом году в это же время было 120,43 мБс. Температура воды на водохранилище 5.6 по Цельсию

А,если не секрет,откуда такие точные данные.И второе,что на столько поднялся уровень по сравнению с мартом месяцем?
 
Цитата
А,если не секрет,откуда такие точные данные
работа у меня такая:bu::
Цитата
И второе,что на столько поднялся уровень по сравнению с мартом месяцем?
Ну немножко поднялась, но не надолго, до конца месяца упадет где-то на метр
 
нересту не повредит?
 
пока нет! температура на сегодня 6 градусов а дальше если не будет воды с верховья то все может быть
 
источник с Макаровки,сегодня озвучил темп.воді +10, но активного клева пока нет.
 
з 1 по 4 буду на СУ,я буду жити біля пляжу (спортбаза) як що хтось буде , віходьте на пірс пляжу, три рази голосно-"Мурчик" і я  з стаконом буду митьтево))))
буду радий зустрітися!!!!
 
на водохранилище в нерест можно ловить на фидер?
 
Цитата
на водохранилище в нерест можно ловить на фидер?
можно. 1 рыбак - 1 фидер с 1 крючком. в строго отведённых местах. могу дать ссылку на оригинал приказа о нересте.
 
Цитата
з 1 по 4 буду на СУ,я буду жити біля пляжу (спортбаза) як що хтось буде , віходьте на пірс пляжу, три рази голосно-"Мурчик" і я  з стаконом буду митьтево))))
буду радий зустрітися!!!!
а что такое СУ?
 
напротив Кормани- 5 км ))
Старая Ушица
 
скинулу воду с  у к и. метра 1.5.
 
Рівень осінній. Такий малий рівень був дуже давно.Хто відповідає за скид води?Які важелі контролю ситкації. Яещо ми не можемо навести порядок на водосховищі-як ми зможемо навести лад в країні?Скид води на водосховищі в нерест- це реальний злочин. Хто і кого може за це притягнути до відповідальності. Це вже реально задрало. Невже немає шляхів до вирішення данної проблеми у правовому руслі. Невже потрібно організовувати майдан на Дністровській ГЕС.Невже потрібно брати штурмом міністерства енергетики та водних ресурсів, щоби вони реально між собою вияснили що воно є дністровське водосховище- технічна водойма ГЕС,чи унікальна природна екосистема.
 
Цитата
Рівень осінній. Такий малий рівень був дуже давно.Хто відповідає за скид води?Які важелі контролю ситкації. Яещо ми не можемо навести порядок на водосховищі-як ми зможемо навести лад в країні?Скид води на водосховищі в нерест- це реальний злочин. Хто і кого може за це притягнути до відповідальності. Це вже реально задрало. Невже немає шляхів до вирішення данної проблеми у правовому руслі. Невже потрібно організовувати майдан на Дністровській ГЕС.Невже потрібно брати штурмом міністерства енергетики та водних ресурсів, щоби вони реально між собою вияснили що воно є дністровське водосховище- технічна водойма ГЕС,чи унікальна природна екосистема.


   Действительно так. Говорят что уровень воды по*уй так как это тех.водоём. Вся икра осталась на берегу.
   Неделю назад были в Глыбовке - воду так кидали что рыба не знала что ей делать.
   Вопрос!!!
   Зачем тогда на тех.водоёме устраивать сроки запрета и заставлять рыбоохрану следить за браками и не честными рыболовами если реально на рыбу и дальнейшее её потомство им всем нас*рать с высоты птичьего полёта???
 
за сьогдні ше десь півметра пішло((((
всі в шоці
 
тиждень назад було так само. садки з рибою, залишені ввечері у воді, зранку були на березі
 
Млін-нова влада.. меняі як кересічному українцію-похер-якісь неурядиці , що мене не стосуються.Але те , що коїться на дністровському водосховищі стосується мене особисто. В Кам"янці самооборона закрила рибний ларьок.А на слідуючий день відкрили знову. Продають судакка та ляща з ікрою в нерест.Скигнули воду на водосховищі. Млін- реально-якби я був безпредельщіком взяв би штурмом оружейку,і з АКМ  зайшов в міністерство, поклав- би всіх на пол,і запитав- би-ЧОМУ?- чому скидають воду в нерест? А що я можу зробити як законгослухняний громадянин?? Е речі, механіку яких я просто не розумію....
 
Цитата
Млін-нова влада.. меняі як кересічному українцію-похер-якісь неурядиці , що мене не стосуються.Але те , що коїться на дністровському водосховищі стосується мене особисто. В Кам"янці самооборона закрила рибний ларьок.А на слідуючий день відкрили знову. Продають судакка та ляща з ікрою в нерест.Скигнули воду на водосховищі. Млін- реально-якби я був безпредельщіком взяв би штурмом оружейку,і з АКМ  зайшов в міністерство, поклав- би всіх на пол,і запитав- би-ЧОМУ?- чому скидають воду в нерест? А що я можу зробити як законгослухняний громадянин?? Е речі, механіку яких я просто не розумію....
"Если преступником становится государство, право быть судьёй принадлежит каждому гражданину"
Якраз законослухняний громадянин і має сприяти припиненню злочину, і має право на відновлення правопорядку.
А вихід завжди є :)
 
продовжує падати
 
Цитата
продовжує падати
та куда вже дальше!?
з черверга на п*ятницю два раза садок  в СУ перекидав...
 
кто знає пляж напроти спортбази-то метрів 100  вода пішла
 
Цитата
"Если преступником становится государство, право быть судьёй принадлежит каждому гражданину"
Ваші пропозиції. Завтра неділя.День рибалки.А на Дністер з таким скидом вже і їхати не хочеться. Як ми-
пекресічні рибаки можем вплинутина ситуацію?Має-ж бути якась межа...
 
Народ ось номер тел. ЕКОЛОГИИ В ХМЕЛЬНИЦКОМУ,  (0382) 794101 ДЗВОНІТЬ ВИМАГАЙТЕ ЗЄДНАТИ З НАЧАЛЬНИКОМ і ВИМАГАЙТЕ ВТРУТИТИСЬ або ПРИЙДЕМ, І ХАЙ ГОРИТЬ ВСЕ СИНІМ ВОНЕМ. а що ще остається робити.
 
пляж спортбази на СУ, фотка зроблена 2 травня
сьогодні помічений пенек- десь пів метра від води
 
з слів знайомого різке скидання води пов"язане із ремонтними роботами на Новодністровську, але якого... саме в цей час :aq:
 
Цитата
Рівень осінній. Такий малий рівень був дуже давно.Хто відповідає за скид води?Які важелі контролю ситкації. Яещо ми не можемо навести порядок на водосховищі-як ми зможемо навести лад в країні?Скид води на водосховищі в нерест- це реальний злочин. Хто і кого може за це притягнути до відповідальності. Це вже реально задрало. Невже немає шляхів до вирішення данної проблеми у правовому руслі. Невже потрібно організовувати майдан на Дністровській ГЕС.Невже потрібно брати штурмом міністерства енергетики та водних ресурсів, щоби вони реально між собою вияснили що воно є дністровське водосховище- технічна водойма ГЕС,чи унікальна природна екосистема.

Воду сбрасывают по приказу Киева, чтобы промыть Днестровские плавни... А заодно чтобы некоторые могли по полной грести сетями полупроходную рыбу... Вместо того, чтобы тут возмущаться на форуме, нужно как я уже и писал хмельницким рыболовам объединяться, и делать хотя бы то, что черновицкие делают! Собирайтесь с членами Областной Федерации Рыболовного Спорта, создавайте Громадську Раду при Рыбоохране, и начинайте делать что то! Выходите на местных депутатов, пишите письма и запросы во все соответствующие инстанции, плотнее общайтесь с Департаментом экологии и туризма. Как вы можете наводить порядок на вдхр, если вы ничего делать не хотите сами??? Мы не можем за вас всё сами делать, это ваша область, ваша парафия. 26 апреля было объявлено о встрече хмельниччан с черновчанами на пароме в Вороновице - сколько человек приехало - 3? Где остальные возмущённые???
 
Цитата
Народ ось номер тел. ЕКОЛОГИИ В ХМЕЛЬНИЦКОМУ,  (0382) 794101 ДЗВОНІТЬ ВИМАГАЙТЕ ЗЄДНАТИ З НАЧАЛЬНИКОМ і ВИМАГАЙТЕ ВТРУТИТИСЬ або ПРИЙДЕМ, І ХАЙ ГОРИТЬ ВСЕ СИНІМ ВОНЕМ. а що ще остається робити.

Никто уже ничего не изменит... Вода ещё по уровню упадёт до метра... 26 апреля членами Черновицкой Громадськой Рады при Рыбоохране было установлено до 300 нерестовых гнёзд, ставили с учётом падения воды... Но в некоторых местах какие-то уроды повытягивали их на берег... Ещё раз повторяю - чтобы что то менять нужно действовать организованно и коллективно! Со своей стороны мы готовы полностью помочь хмельниччанам с организацией, и поделиться правовой базой. Нужно не только возмущаться на форумах, а брать и делать что то реально!
 
Цитата
Ваші пропозиції. Завтра неділя.День рибалки.А на Дністер з таким скидом вже і їхати не хочеться. Як ми-
пекресічні рибаки можем вплинутина ситуацію?Має-ж бути якась межа...
Моя пропозиція ж ставати Мартінами Хімаєрами.
Якщо чесно, то мені на барків зараз майже пофіг. Поки цю рибу не буде для кого зберігати можна проти них і не боротися. А то просто таке враження що  любителі жаліються на браків бо через них їм не дають побраконьєрнічати. Аналогічно як юльки-hуюльки кричать що Яник накрав багато.
Как-то так, як кажуть москалі. :bk:
 
Цитата
Воду сбрасывают по приказу Киева, чтобы промыть Днестровские плавни... А заодно чтобы некоторые могли по полной грести сетями полупроходную рыбу... Вместо того, чтобы тут возмущаться на форуме, нужно как я уже и писал хмельницким рыболовам объединяться, и делать хотя бы то, что черновицкие делают! Собирайтесь с членами Областной Федерации Рыболовного Спорта, создавайте Громадську Раду при Рыбоохране, и начинайте делать что то! Выходите на местных депутатов, пишите письма и запросы во все соответствующие инстанции, плотнее общайтесь с Департаментом экологии и туризма. Как вы можете наводить порядок на вдхр, если вы ничего делать не хотите сами??? Мы не можем за вас всё сами делать, это ваша область, ваша парафия. 26 апреля было объявлено о встрече хмельниччан с черновчанами на пароме в Вороновице - сколько человек приехало - 3? Где остальные возмущённые???
timoxa
Вы меня на слабо не берите. Я на слабо ходил десять лет тому,и раньше ходил.Теперь мне это не интересно. Да и не хочу я ни в какую федерацию объединятся. У нас своя федерация.Да и не буду я создавать никакую  " Громадську Раду при Рыбоохране" и не буду я никогда громадським помичником риб-инспектора.Противно мне это и неприятно.И с рыб-инспектором я  за один стол не сяду.Рыбный бизнес есть мощным источником черной налички для власти. И поэтому власть создала взяточно-бюрократическую систему браконьерского вылова рыбы.И место для активистов в этой системе-помощник рыб-инспектора.
Для того чтобы изменить ход событий нужны кардинальные перемены.Реальным рыбакам должны дать реальные полномочия. Причём организация должна быть структурирована.Это должно прописаться на законодательном уровне...
А пока-буду максимально придерживаться буквы существующего закона,потому- как рыбацкий ножик у меня всегда бреет. И им боков напороть- что два пальца об асвальт...
 
Цитата
Никто уже ничего не изменит...  а брать и делать что то реально!
Что можна сделать реально для того, чтобы остановить сброс воды на Днестровском водохранилище? Токо не говорите, что надо куда-то вступать...
 
Цитата
Что можна сделать реально для того, чтобы остановить сброс воды на Днестровском водохранилище? Токо не говорите, что надо куда-то вступать...

Ещё раз повторяю - никто уже сейчас ничего не изменит! Не хотите с Федерацией, не хотите с Рыбоохраной, тогда создавайте свою Общественную организацию, и начинайте с того, что привлеките в неё хотя бы 20 человек! Затем берите и пишите письма в те инстанции, которые контролируют и регулируют разные процессы на законодательном уровне. Для начала надо ввести мораторий на  промысловый лов рыбы на Днестровском вдхр. Что с того, что мы со своей стороны добились не выдачи квот на этот год с нашей стороны, если хмельниччанам на это с высокой горки??? Своим бездействием и полной пассивностью вы только поддерживаете самых матёрых бракуш... Вот человек пишет:
Цитата
Народ ось номер тел. ЕКОЛОГИИ В ХМЕЛЬНИЦКОМУ,  (0382) 794101 ДЗВОНІТЬ ВИМАГАЙТЕ ЗЄДНАТИ З НАЧАЛЬНИКОМ і ВИМАГАЙТЕ ВТРУТИТИСЬ або ПРИЙДЕМ, І ХАЙ ГОРИТЬ ВСЕ СИНІМ ВОНЕМ. а що ще остається робити.
И что? Вижу только рассуждения что я с тем куда то не сяду, и с тем не пойду, а вот дайте мне все полномочия, и вот тогда мы горы свернём, и заживём мы тогда по другому. Рыбинспектора тоже разные бывают. Простой пример, на майские спарка рыбинспектор-член ГР - за сутки 2 протокола. И пусть это  были 3 китайки от 10 до 30 м, но ставились они на виду у всех, в ощущении полной безнаказанности. До этого членами ГР были инициированы 3 рейда по вдхр, были срезаны сотни метров действительно больших сетей промыслового назначения. А некоторые из наших рыбинспекторов, "не стесняются" брать за мягкое место матёрых, и выписывать протокол на сумму ущерба 140 тысяч гривен! Для того чтобы понимать происходящее надо встречаться лично, и это предлагали сделать, но кроме многа букафф на форуме дело дальше не идёт!
Ещё раз предлагаю - давайте огранизуем новую встречу, но только не так, чтобы как обычно это троим людям надо, а чтобы все неравнодушные собрались, и мы вам расскажем, научим и покажем как надо действовать!
 
Цитата
создавайте свою Общественную организацию, и начинайте с того, что привлеките в неё хотя бы 20 человек! Затем берите и пишите письма в те инстанции, которые контролируют и регулируют разные процессы на законодательном уровне. Для начала надо ввести мораторий на  промысловый лов рыбы на Днестровском вдхр.
Тимоха- я конечно дико извиняюся,
но вопрос- ті сам веришь в то что написал ??
после четірех дневного пребівания на СУ- порезал три китайки и спас свои воблера, как оказалось там еще 8 штук стояло вдоль пляжа.
сидя на берегу и глядя на уходящую воду, подумалось что те браки с китайками-детский лепет, по сравнению с тем ,что творит держава. неужели ті думаешь ,что ваш яцик и губошлеп будут думать о погибшей рібе. да нифига, и все єти игрі с ГРУ -стрельба  по воробьям.стрелять надо тех кто отдал приказ скинуть воду и крішует артельщиков,каоторіе кстати и в нерест ставят не китайки- а сети.
изв. ничего личного.
 
Цитата
Тимоха- я конечно дико извиняюся,
но вопрос- ті сам веришь в то что написал ??
после четірех дневного пребівания на СУ- порезал три китайки и спас свои воблера, как оказалось там еще 8 штук стояло вдоль пляжа.
сидя на берегу и глядя на уходящую воду, подумалось что те браки с китайками-детский лепет, по сравнению с тем ,что творит держава. неужели ті думаешь ,что ваш яцик и губошлеп будут думать о погибшей рібе. да нифига, и все єти игрі с ГРУ -стрельба  по воробьям.стрелять надо тех кто отдал приказ скинуть воду и крішует артельщиков,каоторіе кстати и в нерест ставят не китайки- а сети.
изв. ничего личного.

И опять слова!!! Вместо того чтобы тут писать, надо было месяц назад брать за одно место местных депутатов, писать письмо в Киев, упреждая эту ситуацию! Тем более Рыбоохрана шла на содействие в этом вопросе! Мы пытались что-то делать, писать в соответствующие инстанции, а Хмельницкий - полный пассив! Мало того что с хмельницкой стороны есть не меньше 6 лицензий на промлов, так в этом году ещё и безнаказанно квоты выделили! И кто из хмельниччан этому противодействовал??? У нас квот нет! Официально нет ни одной промсети! Всё остальное вне закона! Зато за половиной вдхр Черновицкой области полный беспредел! Мы должны ехать в Хмельницкий и думать как с этим бороться??? Ещё раз повторяюсь: ГР Черновицкой области, совместно с Рыбоохраной поставила до 300 нерестовых гнёзд, на глубине которая была просчитана с учётом сброса воды, там эти гнёзда в данный момент и есть! Что сделала Громада Рибалок Хмельниччины в этом плане??? Кроме возмущений на форуме - нуль!!! Надо не свистеть, а реально думать как выходить из ситуации с учётом складывающихся обстоятельств, и если бы реально все об этом думали, думаю последствия сброса воды можно было свести до какого то минимума! Нашей ГР сейчас ведётся плотнейшая работа по введению моратория на промлов, такой, какой уже был на протяжении 5 лет, и в этом в помощь нам идут весьма компетентные люди, но если Хмельниччина будет и далее бездействовать, то вибачайте!
 
Цитата
ГР Черновицкой области, совместно с Рыбоохраной поставила до 300 нерестовых гнёзд, на глубине которая была просчитана с учётом сброса воды
??????
ві знали о сбросе?
 
Цитата
И опять слова!!! Вместо того чтобы тут писать, надо было месяц назад брать за одно место местных депутатов
ну почему слова!
метсніе депутаті тут только с боку стоят, ими  манипулируею те кто повіше, а как ті до них доберешься?
ведь сам писал,что сброс воді-приказ с киева, сам нач.ГЕС такого бі не придумал
 
Дальше падает уровень, или может остановился?
 
Надо подключать телевидение и показывать по центральным каналам этот беспредел. Хотя сейчас стране не до этого и могут проигноррировать..
 
Ребята утихомиритесь!
Сброс воды это еже-годичное мероприятие и называется оно "екологическим попуском"! и производится оно для оздоровления Днестровских плавней (типа!) на самом деле я думаю что дело не совсем в плавнях а скорее в рыбе которая туда заходит ну и ....! Решение про попуски воды решается в Киеве на Межведомственной комиссии в состав которой входит и экологи, и рыбники и т. д....!  
Хотите что-то решать решайте! Тимоха вам предложил один из вариантов. А спасибо за совет я так и не услышал! Дело ваше! можете тут кричать а можете как когда-то в Черновцах провести демонстрацию возле облрады! Кстати результатом было смена тогдашнего коррумпированного руководства рыбоохраны и запрет на промысловый вылов рыбы! И кажется мне что и к Хмельницким и к Тернопольским рыбакам тогда было обращение провести такую же акцию!?
Вот так и выходит, что у нас с помощью общественности и активных рыболовов запрещается пром. вылов, ставятся искусственные нерестилища, проводятся совместные рейды с представителями не только рыбоохраны но и экологии, инспекторов национального парка "Хотинский" и СМИ, а  с Хмельницкой стороны как будто ни кому это нафиг не надо!?
 
Цитата
Дальше падает уровень, или может остановился?
думаю около 40 сантиметров еще уйдет
 
Цитата
??????
ві знали о сбросе?

Стиви ответил на вопрос думаю исчерпывающе...
 
я писал что браки и артельщики- это детский лепет в сравнении с тем что сечас в происходит.
как утюжат тернопольских браков, силами рыбохраны и общественности, написано на Тернопольском форуме, так что у нас работа тож ведется.
Цитата
Решение про попуски воды решается в Киеве на Межведомственной комиссии в состав которой входит и экологи, и рыбники и т. д....!
- вы хотите бороться с ними !!??

Цитата
Кстати результатом было смена тогдашнего коррумпированного руководства рыбоохраны и запрет на промысловый вылов рыбы!
ха-ха три раза!!!
я был много раз в Макаровке у МСБ, давай встретимся там и я тебе покажу сети артельщиков( так они сябя называют), которые стоят от Вреблевских дач до середины Макаровки,причем круглый год. думаю ты и сам это знаешь.

еще раз повторюсь- я влез в разговор только по поводу сброса воды !!!!
 
извиняюсь, сети макаровских артельщиков не до середины Макаровки
 
Ну слыхал я от МСБ про сети, которые стояли от моста, и ниже Белой дороги, но когда приехала рейдовая группа ГР совместно с РО никаких сетей там уже не было. Зато далее по рейду в Кормани и Непоротово их посрезали в немеренных количествах!
Немножко поправлю Стиви... Запрета как такового не было, но наша Обласна Рада тогда взяла под контроль этот вопрос, так как с нашей стороны вся береговая зона от Хотина и до Новоднестровска обозначена как Национальный Природный Парк, и здесь может быть ха-ха хоть 25 раз, это сути не меняет - на территории НПП никакого промлова не может быть в принципе! Если мне не изменяет память, все артели брали лицензии со стороны Хмельницкой области. На данный момент лицензия со стороны Черновицкой области вроде есть только у одной фирмы, и пока квот ещё на этот сезон не выдано. И пока длится нерестовый запрет, мы активно добиваемся того, чтобы этих квот и не выдали. Но даже если мы этого добьёмся, вопрос останется открытым со стороны хмельниччины, и всё останется в прежнем русле...
По поводу сброса воды - не надо всё настолько драматизировать! Вопрос решить можно! Но для этого надо писать не здесь на форуме, а туда куда нужно писать! И не только от имени Громадськой Рады Черновицкой области! Это касается всех областей прилегающих к Днестру. И ещё раз повторяю - если бы хмельницкие рыбаки сделали как черновицкие, и поставили хоть 500 нерестовых гнёзд, этот экопопуск не был бы таким губительным! Все остальные слова не больше чем пустая демагогия!
Я думаю так, если человек хочет что-то делать, он делает, а не хочет, то зачем засорять эфир никому не нужными разглагольствованиями...
 
Цитата
Ещё раз повторяю - никто уже сейчас ничего не изменит! Не хотите с Федерацией, не хотите с Рыбоохраной, тогда создавайте свою Общественную организацию, и начинайте с того, что привлеките в неё хотя бы 20 человек! Затем берите и пишите письма в те инстанции, которые контролируют и регулируют разные процессы на законодательном уровне. Для начала надо ввести мораторий на  промысловый лов рыбы на Днестровском вдхр. Что с того, что мы со своей стороны добились не выдачи квот на этот год с нашей стороны, если хмельниччанам на это с высокой горки??? Своим бездействием и полной пассивностью вы только поддерживаете самых матёрых бракуш... Вот человек пишет:

И что? Вижу только рассуждения что я с тем куда то не сяду, и с тем не пойду, а вот дайте мне все полномочия, и вот тогда мы горы свернём, и заживём мы тогда по другому. Рыбинспектора тоже разные бывают. Простой пример, на майские спарка рыбинспектор-член ГР - за сутки 2 протокола. И пусть это  были 3 китайки от 10 до 30 м, но ставились они на виду у всех, в ощущении полной безнаказанности. До этого членами ГР были инициированы 3 рейда по вдхр, были срезаны сотни метров действительно больших сетей промыслового назначения. А некоторые из наших рыбинспекторов, "не стесняются" брать за мягкое место матёрых, и выписывать протокол на сумму ущерба 140 тысяч гривен! Для того чтобы понимать происходящее надо встречаться лично, и это предлагали сделать, но кроме многа букафф на форуме дело дальше не идёт!
Ещё раз предлагаю - давайте огранизуем новую встречу, но только не так, чтобы как обычно это троим людям надо, а чтобы все неравнодушные собрались, и мы вам расскажем, научим и покажем как надо действовать!
У меня уже нет юношеского задора,чтобы трусцой по инстанциям бегать.Ещё нет старческого маразма, чтобы заявления писать да разносить по инстанциях.Если и принимать в чём- то участие-так в деле серьёзном работая слажено и организовано.Разве мало того,что на форуме написал? Вы думаете они не читают? Если так,то ошибаетесь.Им на нас с вами глубоко наплевать.Они своё кино крутят.Об общественных организациях- как- то у меня не срослось. Мне 2004 говорили самооборону регистрируй,а я ни в какую.В 2014 тожа не регистрировал. Да и сейчас не буду.А зачем регистрировать-чтоб пощитали?Мы и так каждую неделю на позиции выдвигаемся и без никакой регистрации.Об эффективности спайки-активист- рыб-инспектор не спорю,но если дать полномочия ну-примером комаде-Баса- думаю они сеток срезали бы не меньше. а если при наличии централизованого руководства?А о промысловом вылове у меня своё мнение есть-Река - она всегда была кормилицей.И промысел рыбный был в почёте. Так,что пускай промышляют, но одновременно должны зарыблять водоём,устраивать да охранять нерестилища,контролировать сброс воды. В этой схеме-рыб-инспектор осуществляет общий контроль,а активисты из рыбаков- любителей так-же могут иметь полномочия пресекать случаи браконьерства.И это должно быть прописано на законодательном уровне.    
timoxa-вы пишете "чтобы все неравнодушные собрались, и мы вам расскажем, научим и покажем как надо действовать!"
это-как типо-старший брат? Мы соберёмся,а вы просвящать будете? Как на семинарах Орифлейм?
Но тем-не менее я не циник, и в деле готов участвовать. Но никого не буду регистрировать, и помощником рыб-инспектора тоже быть не собираюсь. А форум считаю вполне пристойным ресурсом для общения.
 
Цитата
Ну слыхал я от МСБ про сети, которые стояли от моста, и ниже Белой дороги
там сети обічніх браков, и скорее всего єто Слободские сети.
я на скрине показал где километровіе стоят с флажками на банках. оставлен узкий проход по центру Днестра.странно что ті и твои друзья, которіе на лодках их не відели
все-я тему закріл
 
Ладно, в плавнях рыбу надо спасать а в верховьях, выше ГЕС, что все погубить? Не вижу смысла. У нас на предприятии где работаю, тоже есть водохранилище (техническое) для водозабора, так нас экологи постоянно держат в тонусе насчет резких сбросов во время нереста. Разговаривал с месными из Ушицы, говорят непомнят такого резкого падания уровня как в этом году.
 
Действительно такой сработки водохранилища при проведении екопопуска не было ни когда! Очень низкая водность в этом году, осадков вообще ни каких! Приток воды к водохранилищу в апреле составил 188,4 м3/с, а это около 37 % от нормы (норма 505 м3/с)
 
Цитата
Если и принимать в чём- то участие-так в деле серьёзном работая слажено и организовано.
Цитата
timoxa-вы пишете "чтобы все неравнодушные собрались, и мы вам расскажем, научим и покажем как надо действовать!"
это-как типо-старший брат? Мы соберёмся,а вы просвящать будете? Как на семинарах Орифлейм?
Но тем-не менее я не циник, и в деле готов участвовать. Но никого не буду регистрировать, и помощником рыб-инспектора тоже быть не собираюсь. А форум считаю вполне пристойным ресурсом для общения.
Вот всё правильно написано! Для того чтобы действовать слаженно и организованно, надо действовать последовательно! У нас опыт есть, причём в помощь идут люди которые уже решали вопрос моратория на вдхр! Кто с хмельницкой стороны может таким опытом поделиться???

Цитата
Разве мало того,что на форуме написал? Вы думаете они не читают? Если так,то ошибаетесь.Им на нас с вами глубоко наплевать.Они своё кино крутят.
Форум, это место для общения, но никак не средство решения вопросов. "Они" могут и читать, только от этого чтения никакого выхлопа не будет! Для того чтобы решались вопросы на серьёзном уровне, нужно иметь на руках письменные ответы всех соответствующих инстанций. С нашей стороны с этими документами работают и юристы, и ихтиологи, чтобы можно было на законодательном уровне говорить и решать реальные проблемы.
 
Цитата
! У нас опыт есть, причём в помощь идут люди которые уже решали вопрос моратория на вдхр!

Форум, это место для общения, но никак не средство решения вопросов. "Они" могут и читать, только от этого чтения никакого выхлопа не будет! Для того чтобы решались вопросы на серьёзном уровне, нужно иметь на руках письменные ответы всех соответствующих инстанций. С нашей стороны с этими документами работают и юристы, и ихтиологи, чтобы можно было на законодательном уровне говорить и решать реальные проблемы.
timoxa.    Кому выгоден мораторий на промысловый вылов рыбы? Ответьте самому себе..  
Огромные просторы Днестровского водохранилища. Почему их не использовать?Запустить малёк, отловить по осени мерные особи,по весне охранять водоём от браконьеров , ухаживать за нерестилищами, контролировать уровень воды в нерест.Что в этом плохого?
Мораторий на промысловый вылов рыбы выгоден тем, кому носят рыб-инспектора деньги собранные с браконьеров.  Ув.  timoxa.Лобируя мораторий на промысловый вылов вы тем самым льёте воду на мельницу власти поддерживая тем- самым взяточно- бюрократическую систему.
Промысловый вылов рыбы должен быть строго регламентирован. Нерегламентированные орудия лова должны изыматься,с провождением административной или уголовной ответственности.  Рыболовные артели должны зарыблять облавливаемый водоём.Должны следить за состоянием нерестилищ и уровнем воды в нерестовый сезон. Конторль  за соблюдением правил вылова должна производить гос-рыб-инспекция. А так-же рыбаки- любители,готовые взять на себя ответственность, и имеющие авторитет среди рыбаков. Причём вертикаль гражданских рыб-инспекторов должна быть чётко структурирована,с полномочиями прописанными на законодательном уровне.
timoxa. в чём я неправ?
 
Цитата

timoxa. в чём я неправ?
Взгляд в корне не верный! Я объясню... На самом деле всё очень просто, если мы стремимся жить как европейская страна, значит во всех случаях мы должны переходить на европейские стандарты. Чтобы наш водоём был похож на европейский, нужно ввести лицензирование рыбной ловли, и отловочные карточки. Заплатил годовую лицензию (типа бывших взносов в УООР), конкретно по месту оплачивается отловочная карточка, и лови себе на здоровье! Но пока на вдхр существует промлов, ни о каких лицензиях и отловочных карточках говорить не приходится - так любой здравомыслящий человек ответит: а чего я должен платить за зарыбление водоёма, если там орудуют артели??? После введедния моратория, любая сеть на вдхр будет вне закона. Помимо выделяемых средств на зарыбление, нужно прописать статью на выделение средств для контроля над водоёмом - ведь не секрет что в большинстве случаев причина плохой работы рыбинспекции заключается в отстутствии ГСМ, так получается, что сейчас рыбинспектор в рейды ездит на троллейбусе, автобусе, велосипеде. Над тем чтобы изменить формат действующий формат органов Рыбоохраны разговор идёт, компетентные люди продумывают эти изменения. И для того, чтобы это всё работало, нужно чтобы не только с нашей стороны люди этим занимались!
Подведу черту: в госмасштабе, мы в состоянии сделать экономические обоснования неэффективности промлова, и довести что лицензирование рыбной ловли принесёт гораздо больший доход в госказну, нежели существующий сейчас формат промлова!
 
Цитата
Взгляд в корне не верный!
Ну- коль вы так , и я отвечу в том-же духе.Считаю ваш взгляд в корне не верным.Объясню.На самом деле всё очень просто.Это моя земля. Мой прадед здесь ловил рыбу.Его прадед здесь ловил рыбу,и я здесь ловлю рыбу.И для этого не надо было никому никаких лицензий.Потому как МЫ были хозяевами земли. И незачем нам самим себе лицензии выписывать.А если лицензировать, так можно залицензироваться до того, что на  речку-по лицензии, в лес-по лицензии,на природу-по лицензии.Без лицензии только в квартире находится.
Об УОРе-готов сдавать добровольные взносы на зарыбление водоёма- так как я постоянно рыбу вылавливаю.  
О пром-лове-Река всегда была кормилицей.Люди издревля ловили рыбу.Это свойственно человеческой природе. Ввели мораторий на пром-вылов,и что?Взросла , укрепилась пустила глубокие корни рыбная мафия.Гос-рыб-инспектора собирали деньги с браков, и куда-то носили. КУда? Браки , соответственно, чтобы отбить деньги ставили больше сеток, брали рыбу в запрет, хищнечески истребляя маточное поголовье. И каков результат? Уничтожено нерестовое стадо.
Чего стоит контролировать артельщика.Да-не так-уж-много. Река просматривается. Местные всё о всех знают.Выдели место для сеток, обусловь количество,обознач их.Без разрешения сетка - штраф.Вместо того, чтобы левака рыб-инспектору отстёгивать-так на эти деньги малька закупить да зарыбить. А  рыб-инспектор в этой схеме должен не собирать взятки , а контролировать вылов и количество сеток.
Подведя черту- когда мне говорят об экономическом обосновании чего-то у меня невольно наклёвывается ассоциаия  с экономическим обоснованием тарифов на комунальные услуги от которого меня просто тошнит.
З.И.  timoxa.cv- с вами очень трудно дискутировать, поскольку вы совсем не воспринимаете мнения отличного от вашего. И диалога не получается..
 
Я всё понял... Всё всех устраивает, и ничего менять никому не надо... Если бы люди начали платить свои кровные денежки за лицензию - зарыбление водоёма и рыбалку, хотел бы я посмотреть какими глазами они бы смотрели на то, как "кормилица кормит своих детей" ловящих сетями! А вот то что описано, свойственно именно "нашей человеческой природе"! Во всём мире это работает, а у нас надо получается народ поменять чтобы это заработало...
 
Цитата
Ну- коль вы так , и я отвечу в том-же духе.Считаю ваш взгляд в корне не верным.Объясню.На самом деле всё очень просто.Это моя земля. Мой прадед здесь ловил рыбу.Его прадед здесь ловил рыбу,и я здесь ловлю рыбу.И для этого не надо было никому никаких лицензий.Потому как МЫ были хозяевами земли. И незачем нам самим себе лицензии выписывать.А если лицензировать, так можно залицензироваться до того, что на  речку-по лицензии, в лес-по лицензии,на природу-по лицензии.Без лицензии только в квартире находится.
Об УОРе-готов сдавать добровольные взносы на зарыбление водоёма- так как я постоянно рыбу вылавливаю.  
О пром-лове-Река всегда была кормилицей.Люди издревля ловили рыбу.Это свойственно человеческой природе. Ввели мораторий на пром-вылов,и что?Взросла , укрепилась пустила глубокие корни рыбная мафия.Гос-рыб-инспектора собирали деньги с браков, и куда-то носили. КУда? Браки , соответственно, чтобы отбить деньги ставили больше сеток, брали рыбу в запрет, хищнечески истребляя маточное поголовье. И каков результат? Уничтожено нерестовое стадо.
Чего стоит контролировать артельщика.Да-не так-уж-много. Река просматривается. Местные всё о всех знают.Выдели место для сеток, обусловь количество,обознач их.Без разрешения сетка - штраф.Вместо того, чтобы левака рыб-инспектору отстёгивать-так на эти деньги малька закупить да зарыбить. А  рыб-инспектор в этой схеме должен не собирать взятки , а контролировать вылов и количество сеток.
Подведя черту- когда мне говорят об экономическом обосновании чего-то у меня невольно наклёвывается ассоциаия  с экономическим обоснованием тарифов на комунальные услуги от которого меня просто тошнит.
З.И.  timoxa.cv- с вами очень трудно дискутировать, поскольку вы совсем не воспринимаете мнения отличного от вашего. И диалога не получается..
Если идти данной логикой то мы скоро получим, полностью стерильный водоём. И о поимке не только трофейной, но и вообще поимке рыбы речи не будет. И ваш внук и правнук уже не будет ловить рыбу.
Пример Польша: поимка судака в формате 85-95см и щуки 120-140см это норма... Рыбы в реках и водохранилищах в разы больше.
Но!!!!!
1. все платят взносы (лицензия)
2. отловочные билеты
3. Не торбят рыбу(сколько словил, столько в торбу 2кг - 50кг)а могут например забрать 2-3 судака и только разрешенного размера!!!
4. Жесткий контроль за браками с огромными штрафами, конфискацией средств передвижения и т.д.
5. про промысловый вылов рыбы во внутренних водах речи нет вообще. Это вообще кокой-то бред, открывай рыболовное хозяйство, создавай водоём, инфраструктуру и тогда вылавливай.
6. Гос. программы по зарыблению и охране редких видов.

как-то так
 
Та не ведіться ви на ті взноси, вони так допоможуть як СМСки нашій армії. Скоріше за все, достатньо просто виконувати існуюче законодавство.
 
Мені не шкода заплатити взнос, та й порядок був би. Маєш ліцензію - ловиш, не маєш - "давай досвидания". Ніякі артілі не оправдані. Ви подивіться як в геометричній прогрессії зникла крупна риба з водосховища. Тому що прадіди не гребли лопатою. І не треба порівнювати йух з пальцем. Лобіюючи артілі і протестуючи проти ліцензійних карток, як у Європі, ви себе заженете в глухий кут. Але я впевнений, що це тільки окрема думка. Не все так у вас туго, от і федерація нарешті є, і з цим якось упораєтесь, надіюсь. ) Слава Україні!
 
Цитата
Мені не шкода заплатити взнос, та й порядок був би. Маєш ліцензію - ловиш, не маєш - "давай досвидания". Ніякі артілі не оправдані. Ви подивіться як в геометричній прогрессії зникла крупна риба з водосховища. Тому що прадіди не гребли лопатою. І не треба порівнювати йух з пальцем. Лобіюючи артілі і протестуючи проти ліцензійних карток, як у Європі, ви себе заженете в глухий кут. Але я впевнений, що це тільки окрема думка. Не все так у вас туго, от і федерація нарешті є, і з цим якось упораєтесь, надіюсь. ) Слава Україні!
Я так зрозумів це ви на мій коментар написали? Якщо так то я не лобіюю артелі і не жалію грошей на ліцензію.
І в жодному разі не хотів критикувати чернівецьку ініціативу, напроти, -- вона варта поваги і бути взірцем.
 
http://vsim.ua/Novyny-Hmelnytskogo/Podii/na-hmelnickij-majdan-privezli-dohlu-ribu-vimagali-vidstavki-chinovnika-10328169.html


парильщик, і Ви ще говорите про контроль рибохорони промвилову, не смішіть......
 
Цитата
http://vsim.ua/Novyny-Hmelnytskogo/Podii/na-hmelnickij-majdan-privezli-dohlu-ribu-vimagali-vidstavki-chinovnika-10328169.html


парильщик, і Ви ще говорите про контроль рибохорони промвилову, не смішіть......


Оце вже серйозно, кожен день возили б так рибу з сітками на майдан, то може щось би й змінилося, молодці хлопці
 
Цитата
Оце вже серйозно
Чим саме? На майдані купа людей полягло і толку з того зараз? Поміняли шило на мило, яке і далі грає на тій самій дудці свою музику! Поки всіх хто стояв біля керма (або дуже близько до нього) держави/області/міста/села/структури не почистити то така ситуація і далі буде, корупцію викорчовувати потрібно в корні. А на фотках дійсно "нашальніка" дивиться на людей як на гівно
 
Я говорю про взноси на зариблення, а не про ліцензію.(різні речі за цільовим призначенням)Я говорю про суворий контролдь над виловом як рибалками аматорами так і промисловиками.Я говорю про норми вилову, які не повинні перевищуватись. Я говорю про стратегічну державну програму по відновленню та використанню рибних ресурсів Дністровського водосховища.Я говорю про відношення до водойми як до матінки природи,як до годувальниці.
Якщо просто заборонити промисловий вилов- це в жодному разі не вирішить питання. Промисловики ставлять сітки стаціонарно. Де ці сітки всі чудово знають. Чому не регламентувати промисловий лов,не змінити цільове призначення коштів , що промисловики дають хабарами на закупку малька.
Доречі-наразі рибаки-любителі забирають з водойми риби не меньше ніж промисловики. Якщо людина забрала рибу з водойми- вона повинна прикластись, щоби відновити рибні запаси. Необхідно в кінці кінців врегулювати скид води на водосховищі. Тому, що цього року нереста взагалі не буде.Процент виживання ікри , яку риба все-одно де-небудь таки скине-буде мізерний.  
Для відродження Дністровського водосховища повинен бути проведений цілий комплекс мір,і заборона на промисловий вилов в жодному разі не вирішить питання.Тим більше - ми вже маємо на це досвід- заборона на промисловий вилов була,сітки ставили, риби не збільшилось. Потрібне вирішення питання дністровського водосховища в іншому ключі.
 
Цитата
http://vsim.ua/Novyny-Hmelnytskogo/Podii/na-hmelnickij-majdan-privezli-dohlu-ribu-vimagali-vidstavki-chinovnika-10328169.html


парильщик, і Ви ще говорите про контроль рибохорони промвилову, не смішіть......
Знаю людей на відео. правильно роблять. В нерест взагалі не має бути жодної сітки на Дністрі. Система держрибнагляду прогнила повністю.Весь контроль ведеться тільки у зборі хабарів. Доречі зараз заборона. І що- сіток немає?Ну - як приймуть ще одну заборону на заборону- мораторій- думаєте ситуація зміниться? Потрібні системні зміни...
 
Цитата
Оце вже серйозно, кожен день возили б так рибу з сітками на майдан, то може щось би й змінилося, молодці хлопці
Змінилося би одне, з кожним днем знищили б всю популяцію риби на Дністрі. Чому Савіцький не подає у відставку, а написав заяву про надання йому відпустки на період проведення службового розслідування? Бо знає що так і залишиться на посаді. Пригрівся на тепленькому місці!!! Йому всеодно яка риба і в якій кількості буде лежати на майдані, а його очільники, інші посадові особи і надалі будуть один одного покривати.
 
Система держрибнагляду прогнила полвністю.Як наслідок хижацький вилов риби та знищення нерестового стада. Запущена ціла пропагандистська машина щоби залишити все на своїх місцях-те, що дністровське водосховище- гідротехнічна споруда,і не може використовуватись в господарських цілях, те, що риба з водосховища не придатна до вживання,бо забруднена токсичними відходами, те що рибохорона не може справитись з ситуацією по причині відсутності ГСМ.Це все лож, звіздьож і провокація. на гребній лодці за пів дня можна при бажанні назбирати кіломери сіток. Та і наш брат-любитель- чого гріха таїти-не проти в нерест завалити 30 кг ляща і хвалитись про це на форумі.Я Якось дискутував на форумі,і сказав, що часто вилов рибака любителя ніхто не може прооконтролювати А скільки рибак риби бере- а по потребах. А скільки треба риби для повного щастя- ну- 3 кг- вдосталь. Ну- як язичок забіжить-ну 5. Ну як зовсім дома скрута-ну-8 Але- ж більше НЕ ПОТРІБНО. Такі потреби називаються демографічно-обумовленними Ось і норми вилову.Але коли людина відловлює 18, 20, 30 кг любительськими снастями- то такі потреби називають деградаційно- паразитичними. Промисловий вилов апріорі призначений для того, щоб забирати велику кількість риби. І тому він повинен проводитись у чітко визначений час. І тільки при наявності в водоймі щільності риби, що значно перевищує критичну межу.При Радянському Союзі існували рибзаводи, що зариблювали водойму. При кожному УОРі була ділянка де розводили рибу, або закупляли мальок. На самому водосховищі передбачена достатня ткількість можливостей для влаштування маточників. Ніхто цим не займається. Питання висвітлюється однобоко. Величезні простори Дністровського водосховища просто пусті.Кому це вигідно. Тим, кому несуть хабарі від браконьєрських сіток. Ти йому в очі сси- а він каже, що дощ. Ти йому сіток в нерестовий нерест навали під ніс, а він каже-важко працювати фінансування не те, ГСМ немає.Ти йому кажеш- так нереста цього року не буде взагалі,бо воду скинули, а він- гідротехнічна споруда..нічого не поробимо..  
Потрібні системні зміни.
З.І. Вітаю всіх з ДНЕМ ПЕРЕМОРГИ!!!!
 
Цитата
Змінилося би одне, з кожним днем знищили б всю популяцію риби на Дністрі. Чому Савіцький не подає у відставку, а написав заяву про надання йому відпустки на період проведення службового розслідування? Бо знає що так і залишиться на посаді. Пригрівся на тепленькому місці!!! Йому всеодно яка риба і в якій кількості буде лежати на майдані, а його очільники, інші посадові особи і надалі будуть один одного покривати.

Що і робили успішно до цього часу (це я про популяцію). Про Савіцького це питання не до мене, а до його моральних якостей якщо такі є. А стосовно риби на майдані - то краще так, як писати різну х... на форумі, яка нікому нічого не дасть. А так дивись повозять тиждень день у день сітки з рибою на майдан, комусь та й замуляє очі і щось зрушиться, тетебачення підключиться. В будь-якому разі це вже краще, ніж нічого зовсім не робити.
 
І взагалі, моя пропозиція: тема називається "Рибалка на Дністрі", вже сторінок 10 ніхто нічого не пише про рибалку. Створіть окрему тему і спілкуйтесь собі на здоров'я про проблеми реформування системи держрибвинищення
 
Цитата
І взагалі, моя пропозиція: тема називається "Рибалка на Дністрі", вже сторінок 10 ніхто нічого не пише про рибалку. Створіть окрему тему і спілкуйтесь собі на здоров'я про проблеми реформування системи держрибвинищення

Не десять сторінок, а всього п"ять. І тема  "Рибалка на Дністрі" А яка на..ер рибалка в нерест?Та ще і коли скинули воду..  Я наприклад прошлої неділі на рибалкі не був. Доречі- вважаю, що на останніх п"яти сторінках висвітлювались тема браконьєрства під час заборони,що є досить актуальною на сьогоднішній день, і знаходиться в контексті данної основної теми. І на рахунок різної х... яку пишуть. Тут люди аргументовано висловлюють сою думку чітко по темі..
 
Цитата
Не десять сторінок, а всього п"ять. І тема  "Рибалка на Дністрі" А яка на..ер рибалка в нерест?Та ще і коли скинули воду..  Я наприклад прошлої неділі на рибалкі не був. Доречі- вважаю, що на останніх п"яти сторінках висвітлювались тема браконьєрства під час заборони,що є досить актуальною на сьогоднішній день, і знаходиться в контексті данної основної теми. І на рахунок різної х... яку пишуть. Тут люди аргументовано висловлюють сою думку чітко по темі..

Это верно, потому и не переносил посты отсюда куда-либо. И не удалял.
С ув., модератор.
 
Цитата
Это верно, потому и не переносил посты отсюда куда-либо. И не удалял.
С ув., модератор.

Підтримую Володимира Петровича і Парильщика (окремо уважуха- Візарду привіт).
На Дністрі і окремих його притоках у дозволених місцях (на одну снасть і один спін) почав активно брати підлящь, щука, окунь, жерех і білий амур теж проскакує - інформація з достовірних джерел. Деякі форумчани знаюь і Ігорь ВОЛИНЕЦЬ з дядьою Курочкою про що я говорю:mnogo_lodka::udochka::udochka::udochka:
 
Цитата
Підтримую Володимира Петровича і Парильщика (окремо уважуха- Візарду привіт).
На Дністрі і окремих його притоках у дозволених місцях (на одну снасть і один спін) почав активно брати підлящь, щука, окунь, жерех і білий амур теж проскакує - інформація з достовірних джерел. Деякі форумчани знаюь і Ігорь ВОЛИНЕЦЬ з дядьою Курочкою про що я говорю:mnogo_lodka::udochka::udochka::udochka:

А як на рахунок карася?
 
Карась ще не бере, вода для нього трохи захолодна.
 
Цитата
Карась ще не бере, вода для нього трохи захолодна.

100%, так воно і є.
 
прошу прощения может где написано, не нашел, когда запрет снимают, хочу новым Ровенским друзьям показать все красоты Днестра !!!
 
http://rybolov.km.ua/vesennii-nerestovyi-zapret-na-lovliu-ryby-2014/
 
В этом приказе я не понял, до 10 го или 30 го числа
 
Цитата
В этом приказе я не понял, до 10 го или 30 го числа

По 10-е число если конечно не занимаешься промыслом.
 
18.05 рибачив на Дністрі. Ловиться підлящик та карась. Місцеві аборигени кажуть, що в суботу ловили ну в дуже великій кількості карася і попадався короп.
 
Що за риб? (білий амур, чи веризуб, чи можливо щось інше)
 
Белый амур.
 
Цитата
Белый амур.
+ це амурчик.
 
Добра всім. Хто може щось сказати про район Старої Ушиці? Плануємо у червні туди виїхати порибалити. Були кілька разів біля Вороновиці. Які глибини, берега, що в приорітеті у рибалок? Де краще затаборитися?
 
Цитата
+ це амурчик.

Це добре, бо по березі таких 3 було піймано, аборигени лякали, що це червонокнижний вирезуб
 
Цитата
Добра всім. Хто може щось сказати про район Старої Ушиці? Плануємо у червні туди виїхати порибалити. Були кілька разів біля Вороновиці. Які глибини, берега, що в приорітеті у рибалок? Де краще затаборитися?
Якщо з палатками- вибираєте місце в глиняних залівчиках.
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48.562863&lon=27.090397&z=14&m=b
там дорога сходить до води.Під"їзд видно покарті. Але- грунтовка. Якщо потрібен сервіс-по бюруківкі і в низ там все є.
Якщо були в Ворновиці- то в Старій рибалка по великому рахунку не дуже різниться. Глибини на руслі дуже великі,але там ніхто не ловить. На початку літа лящ на глибині 8-12 метрів. Пізньою осінню скочується на 25...
 
Не знаю, що і де клює, але ми рибалили з 05 по 11 травня біля колодіївки в заповіднику то на 5 чоловік ми піймали 10-15 кг. риби, і то вся клювала вночі. Рівень дністра впав, вода від берега відійшла на 80-120 м. Вода відійшла лишилася намула, по якій ходити не дуже добре і не приємно, коли чоботи залишаються в намулі. Поруч теж стояли рибаки, в них теж приблизно такий улов. Потрібно чекати підйому води, стабілізації рівня і все таки кінця нерестового періоду, хоча до нас ніхто не підходив.:ap::dt:
 
Цитата
Якщо з палатками- вибираєте місце в глиняних залівчиках.
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48...90397&z=14&m=b
там дорога сходить до води.Під"їзд видно покарті. Але- грунтовка. Якщо потрібен сервіс-по бюруківкі і в низ там все є.
Якщо були в Ворновиці- то в Старій рибалка по великому рахунку не дуже різниться. Глибини на руслі дуже великі,але там ніхто не ловить. На початку літа лящ на глибині 8-12 метрів. Пізньою осінню скочується на 25...
__________________
"Сервіс" не потрібен. Ми ж на природу їдемо, а на дивані і вдома можна полежати. Дуже цікавить, чи ловлять там коропа бо серед нас є один заточений на цю рибку. Глибини, я так зрозумів, там більші ніж на Устті. Де ловити хижака, чи є там скелі, яке дно, який середній розмір окуня попадає? Вибачаюся, але хочеться отримати максимум інформації, бо ж трохи далеченько їхати.
І ще, на карті видно, що права сторона забудована. (бази, будинки, стоянки ПЗ), а ліва -скеляста? Де краще шукати"краснопёрого"?
 
Цитата
Добра всім. Хто може щось сказати про район Старої Ушиці?

той район -це +- 10км.
я вивчав йго 4 роки, та думаю ше не все вивчив, чув шо коропа ловлять на Чернівецькій стороні,напрти СУ. окуня треба шукати +-10км
 
По последней информации на водохранилище конкретно дают воду.
 
куда дают? кому дают? :)
информация на прошлое воскресенье  - уровень воды низкий и быстро поднимается (за день примерно на 40-50 см по вертикали)
 
Цитата
Дуже цікавить, чи ловлять там коропа бо серед нас є один заточений на цю рибку. Де ловити хижака, чи є там скелі, яке дно, який середній розмір окуня попадає? Вибачаюся, але хочеться отримати максимум інформації, бо ж трохи далеченько їхати.
Зазвичай рибаки не розповідають про свої секретні місця. Я пишу, бо я туди їду в зимку. А минулої зими взагалі там не був- не було льоду.
Про коропа нічого не скажу, бо його не ловлю, і не цікавлюсь.  
Хижака треба шукати, і де ловити- питання риторичне.
Скелі вверх по течії.Не далеко.
 
Цитата
куда дают? кому дают? :)
информация на прошлое воскресенье  - уровень воды низкий и быстро поднимается (за день примерно на 40-50 см по вертикали)
Сьогодні ввечір скочили на рибалку. Риби не зловили. Вода дуже сильно піднялась. не вистачає метра до найвищого рівня. Виходить- підняли метра на 1.5-2 по рівню.
Цього року нересту взагалі не буде-ікра , якою риба віднерестилась раніше- висохла. Та, що віднерестилась нещодавно накрита двухметровим слоєм води , і виживе мінімум. Риба , що має нереститись-зблудила від перепадів рівню.
Те , що роблять з водосховищем-банальне шкідництво, і тягне на кримінальну відповідальність за цілеспрямоване знищення природних ресурсів Дністровського Водосховища.
 
Повністю підтримую! У цивілізованих країнах вже хтось би сидів, а у нас відзвітують, що зловили 3-х рибалок з двома вудками які і винищили всю популяцію риби. І нехай говорять, що звичайні рибалки масово виловлюють рибу - не згідний. Ловля на вудку чи спін це спорт - хто кого. Кілька разів ми з товаришами були у Ваших чудових краях, а до дому їхали без риби. І не тому, що нічого не ловилося, а тому що не брали. Зловили, юшку зварили і відпочиваємо. Говорять, що причина скиду води гес була викликана погодними умовами т.я. дамба самої гес у аварійному стані. Можливо, але відмазку варварству і дуроломству можна знайти завжди. Інша сторона проблеми знищиння водних ресурсів - мовчання з боку засобів мс, екологів, екопрокуратури і всіх інших структур держави створених не тільки для захисту цих ресурсів, а й для примноження.
 
Цитата
Повністю підтримую! У цивілізованих країнах вже хтось би сидів

Що значить хтось??? Екопопуск проводиться за затвердженням найвищого керівництва в Київі. Офіційна версія - промивання Дністровських плавнів. А так думаю що з моря заходе в річку цінна риба, котру і ловлять по високій воді. А це прибуток, який дозволяє забути про якихось лящиків з плотвичкою на вдсх вище...
Не там коллеги ви своє незадоволення відписуєте...
 
Подскажите пожалуйста какой берег в районе Коновки, есть ли смысл толпой с палатками ехать))?
 
Де всі пропали? Що нового на водосховищі? Яка вода? Хто їздив рибалити?
 
Вода висока . Вся риба в березі.Товариш на східному фронті завалив більше десятка зубастих сепаратистів (це я про щук , а східний фронт- таємне місце...)
 
то що, є зміст зараз їхати на водосховище?
а то у мене великі сумніви щодо рибалки у неділю
 
А вже хіба можна ловити на водосховищі, на скільки памятаю заборона ловлі до 20 червня?
 
Цитата
А вже хіба можна ловити на водосховищі, на скільки памятаю заборона ловлі до 20 червня?

До 10го з плазасобів, неуважно читали приказ) Ловля в відведенних місцях з берегу на один гачок дозволена)

З такими дощиками спуск до води буде не простий)
 
Цитата
то що, є зміст зараз їхати на водосховище?
а то у мене великі сумніви щодо рибалки у неділю

То я теж думаю чи є завтра сенс їхати на білу такою погодою? Хоча завтра вроді без дощу, то шо хмарно і температура впала
 
З понеділка обіцяють погоду, йде потепління. Кажуть все літо буде жарке і мокре. У верхів'ях Дністра вода піднялася сильно. Думаю, що на водосховищі відрегулюють спуском, а от щодо прозорості є сумнів. Крім сепаратистів (щук) інші терористи (окунь, судак) бере?
 
19 березня 2014 року м. Хмельницький

«Про встановлення весняно-літньої
заборони на лов риби, інших водних
біоресурсів у рибогосподарських водних
об’єктах Хмельницької області в 2014 році»

НАКАЗУЮ:
1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2014 році:
1.1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:
• В усіх водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня (включно) 2014 року;
• У всіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно) 2014 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені )з 01 квітня по 30 червня (включно) 2014 року.

1.2 Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій облаеті у такі строки:
• У Дністровському водосховищі — з 01 квітня по ЗО червня (включно) 2014 р.
• У водоймі — охолоджувачі Хмельницької АЕС — з 01 квітня по 28 травня (включно) 2014 р.

1.3. У період виношування річковим раком ікринок, личинок, заборонити вилов — з 01 квітня по 20 червня 2014 р. (включно).
2.4. В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега, згідно додатку № 1.
 
Цитата
З понеділка обіцяють погоду, йде потепління. Кажуть все літо буде жарке і мокре. У верхів'ях Дністра вода піднялася сильно. Думаю, що на водосховищі відрегулюють спуском, а от щодо прозорості є сумнів. Крім сепаратистів (щук) інші терористи (окунь, судак) бере?
Про ситуацію на фронтах ще не доповідали. Про інших терористів також інформації обмаль. Але про прозорість води можу сказати чітко-в нижньому водосховищі (нижче Рогізни) вода рідко буває брудною. А в Старій Ушиці вкрай рідко.
 
Сьогодні був на дачі. У В. Слободі вода відносно чиста - десь до півметра прозорість.
 
Збираюсь їхати в Суботу в Рудківці, може хто там рибачить, підскажіть як, що , де і на що в цю пору можна там порибачити.... а то ще ніразу там не був.Цікавить як мирна так і хижак. Може вже лящ пішов?))))
 
прошла информация , что очень много гадюк в этом году на Днестре... подтвердите или опровергните , а то некоторые отказываются со мной ехать )))
 
На скалах завжди було багато змій, тільки в основному то водяний  вужик, :bf:я б навіть сказав 99% так як зі всіх кого я там бачив гадюки не було ні одної. А люди їх приписують до гадюк, тому що привикли, що в вужа мають бути жовті плями, а все інше ядовите зло:aq::aq::aq:))))
За ними весело спостерігати, колись такий з припаркованого до берега човна разом зі мною окуня мікрив:al:)))

Але може це мені так на гадюк не везе)))) Ща аксакали добавлять інфи)))
 
Цитата
прошла информация , что очень много гадюк в этом году на Днестре... подтвердите или опровергните , а то некоторые отказываются со мной ехать )))
Запитайте їх краще скільки людей в області минулого року від гадюк померло і скільки під машинами, по дорозі на роботу. Я б краще на роботу боявся ходити :bj:
 
Там не только ужики и гадюки , там ещё всякие полозы есть. И бджолы ядовитые всякие). Хай поменьше едут, ато летом стать негде.
Змей каждый год встречал на Днестре, если задаться целью, то по бережку можно пройтись насобирать. А если не обращать внимания и не искать их, то их как бы и нет).
В прошлом году в Слободе сел на картонку из под бытовой техники на фидеры половить, вечером она влажная стала, поднимаю, что бы выкинуть и офигел, кубло целое змей. Успел оставшихся сфотать. Прикидую как бы они ночью начали на охоту из под меня вылазить).
А вообще лучше их не трогать и они Вас не тронут. А в воде змеи вообще не кусаются помоему.

http://www.ukrkovcheg.org.ua/не-обижайте-водяных-ужей/
 
Клёвый,  а шо то зміюка, бачив таках.
раз бачив як така зміючка окунця грам на 20 зловила
 
скоро відкритя
 
Так вона там не одна, їх цілих чотири, доречі місяць на зад був в тих місцях на риболовлі, отож збиралися до дому, складали намет а під ним теж виявили гада. Неприємена ситуація.
 
Ладно, змії зміями, дивись куди наступаєш і все буде ОК! Як рівень Дністра в районі водосховища (Ушиця, Бакота, Вахнівці) піднявся, чи на тому ж рівні? Після тих паводків думаю рівень стабілізувався, чи очистився Дністер, хоч трохи. Доки там нерест, коли вже відкриття сезону? І ще одне, чи клює лящ? У нас на Івано-Франківщині повний штиль, кожен день міняється погода, майже кожен день дощі, коротше, завал.
 
Цитата
Там не только ужики и гадюки , там ещё всякие полозы есть. И бджолы ядовитые всякие). Хай поменьше едут, ато летом стать негде.
Змей каждый год встречал на Днестре, если задаться целью, то по бережку можно пройтись насобирать. А если не обращать внимания и не искать их, то их как бы и нет).
В прошлом году в Слободе сел на картонку из под бытовой техники на фидеры половить, вечером она влажная стала, поднимаю, что бы выкинуть и офигел, кубло целое змей. Успел оставшихся сфотать. Прикидую как бы они ночью начали на охоту из под меня вылазить).
А вообще лучше их не трогать и они Вас не тронут. А в воде змеи вообще не кусаются помоему.

http://www.ukrkovcheg.org.ua/не-обижайте-водяных-ужей/

Повністю підтримую. Я дуже боюся змій, коли на Дністрі, то просто не звертаю увагу, і не шукаю їх, і плюс так себе налаштовую, шо я їх не зустріну:) і шо ви думаєте я їх таке не зустрічаю, тьху-тьху-тьху)))
 
Вот статейка по змеям полезная кто есть кто http://extreme-survival.io.ua/s382761/kak_otlichit_gadyuku_ot_uja

А ужи не только окуньков едят))
https://www.youtube.com/watch?v=zXrPUpJO1NQ
 
Хтось може дати інформацію про рівень і стан води в районі бакоти ?
 
район кормани - вода высокая, теплая, чистая. клева нет. ветер сильный, солнечно
 
хлопци пидкажить чи е сенс ихати на ляща у кормань пид кинець цього мисяця?
 
я сейчас в кормани - лещ  не клюет вообще. местные говорят что этот год грустный по лещу совсем
 
А що чувати по окуню і судаку, також сумно?
 
Цитата
А що чувати по окуню і судаку, також сумно?
Ст.Ушица окунь на выходных понемного брал,по судаку не подскажу.
 
dima-k спасибо за инфу,если не секрет ловишь на черновицкой стороне или хмельницкой?
 
Цитата
я сейчас в кормани - лещ  не клюет вообще. местные говорят что этот год грустный по лещу совсем

Підтримую, лящ зараз не клює взагалі. Але не варто так панікувати, в кінці червня все почнеться. Торік теж так було. Хай вода трошки прогріється
 
Відкрився по великій воді, взяв 1го судачка, дивився як збоку ловлять майстри( або їх ше можна назвати тими що в дитинстві не вкурсі були що таке шоколад) За ляща плюсую, казали що взагалі тихо по ньому)
 
смотрите лунный календарь, щас клева нет ! потому еду во вторник, и сейчас такой период что в основном лещ берет ночью
 
А з вівторка, що буде жор? Почалося зниження температури яке продовжиться до кінця наступного тижня. Хижак має активуватися.
 
Жор вже кінчився, а може і не було його. Зараз випадок, попав на кльов, ра*** повезло. Як не погода, то тиск, то рівень води понизять або піднімуть. Їздити треба на риболовлю, авось попадеш, або чекати стабілізації по всіх параметрах.
 
Які результати по вихідних? Хто був на двс? Цікавить район Старої Ушиці бо плануємо на наступному тижні їхати туди на кілька днів. На яку рибу орієнтуватися? Цікавить хижак і лящ. На яких глибинах краще шукати окуня? Говорили, що на форватері бере гарний окунь. Підскажіть хто знає.
 
Вчора відкрив лодочний сезон.  Кльов був поганий, погода - некомфортна.
Але на воді побував, новий спінінг обловив, рибку піймав, чого ще хотіти?
 
Цитата
Вчора відкрив лодочний сезон.  Кльов був поганий, погода - некомфортна.
Але на воді побував, новий спінінг обловив, рибку піймав, чого ще хотіти?
С открытием. На крейзи фиш ловили или на что то другое окунь брал?
 
Та на все потроху. Перепробував всі дрібні приманки, що мав. Найкраще на Тіогу лакіджоновську клювало.
 
А як підхід до води? Розумію, що дно різне - де намул, а де камінь. Цікавить в районі Вороновиці. Ловити плануємо як з берега, так і з човна.
 
Як там лящ уже ловиться?
 
Цитата
Як там лящ уже ловиться?
Ребята были в Куражине на выходных, полный ноль, но они рыбаки так себе - что такое кук не знают).
Хотя спининги на червя сутки простояли, лещя нет. С утра на мелкий силикон словили немного окуней и всё( что такое съедобка тоже не знают).
Но повторюсь - они туристы.
 
Цікаво як на р.Ушиці, в р-ні с.Вахнівці, щось хтось ловить, чи теж голяк. Ці вихідні зрозуміло, повний місяць був, хижак активується, мирна риба не клює, нема чого хотіти.
 
всем доброго времени суток,есть инфа что в с.вишневе-днестр неплохо ловят ляща,лично не видел-по наслышке.
может ктонить был в р-не кормань,лещ интересует.
 
третий день сижу на ушице, село Чабановка...  2  поклевки...... єто просто жуть... что уже только не пробовали....
 
Цитата
третий день сижу на ушице, село Чабановка...  2  поклевки...... єто просто жуть... что уже только не пробовали....
А народу много, места для отдыха есть?
 
Цитата
А народу много, места для отдыха есть?

место есть, заезда и выезда нет... и клева нет... если что  -  звони 096 917 06 62
я уезжаю в субботу...
 
может кто подскажет возможно ли найти где-то карту глубин днестра?
 
Цитата
может кто подскажет возможно ли найти где-то карту глубин днестра?

Немає такої....
 
такої карти нема, сам шукав.
нарив ще польську карту СУ, дуже цікава для вивчення))
якщо уважно вдивлятися -там є глибини))
 
Цитата
такої карти нема, сам шукав.
нарив ще польську карту СУ, дуже цікава для вивчення))
якщо уважно вдивлятися -там є глибини))
Миниатюры
Будемо вивчати, дякую
 
То може хто з бувалих підкаже, хочу цього року спробувати половити СОМа, я трофеї не надіюсь, я ж тільки вчусь. Район риболовлі Гораївка або Пижівка, може хто щось дльне підскаже, можна в приват.
 
Цитата
То може хто з бувалих підкаже, хочу цього року спробувати половити СОМа, я трофеї не надіюсь, я ж тільки вчусь. Район риболовлі Гораївка або Пижівка, може хто щось дльне підскаже, можна в приват.

Добрый день, сома много по всему Днестру, был с четверга на пятницу в Большой Слободе, ловили карася, приехали парни со Львова с утра до вечера 3 сома где то по 15 кг, один сошел, 2 карпа точно за 10-ку, и очень много судака тоже хорошего, ловили на лодках, сомов и карпов взяли на пучек выползков. Так что лодка+эхолот+время=хорошая рыбалка. =)
 
Цитата
То може хто з бувалих підкаже, хочу цього року спробувати половити СОМа, я трофеї не надіюсь, я ж тільки вчусь. Район риболовлі Гораївка або Пижівка, може хто щось дльне підскаже, можна в приват.

Бывалые сомятники,мне говорили:что если хочешь научиться ловить сома едь в Слободу или Сокол.Там много маленького на нем и научишься.
 
Цитата
может кто подскажет возможно ли найти где-то карту глубин днестра?
http://only-maps.ru/karty-rek-i-vodoxranilishh/dnestrovskoe-vodoxranilishhe-uchastok-reki-ot-g-xotin-do-g-novodnestrovsk.html
http://worldtravel-maps.ru/dnestrovskoe-vodoxranilishhe/
 
З 21 на 22 був навпроти СУ. На трьох дві покльовки - одна плотвичка і кілошний лящик. Сусіди сиділи 3 дні - карпік на 800г. Це взагалі дурдом, коли той лящ буде клювати?. Торік цієї пори вже ловився. Не знаю може того, що холодно...
 
Собираюсь на выходные поехать на Днестр в район Бакоты на рыбалку (лодка есть , в приоритете судак) Буду рад любой информации о водоеме и особенностях рыбалки , так как еду туда в первый раз.
 
Не клює ніде, правда в неділю товариш протягом години з лодки на глибині 3-5м підняв 16 кг. ляща, а потім як відрізало. Знайомих питаю ніде нічого не клює. Попередні роки ловили по повній програмі, цього року вже два рази повертався з нічим.
 
Цитата
Собираюсь на выходные поехать на Днестр в район Бакоты на рыбалку (лодка есть , в приоритете судак) Буду рад любой информации о водоеме и особенностях рыбалки , так как еду туда в первый раз.

Напиши номер телефона в личку
 
Цитата
Напиши номер телефона в личку

Написал :spin:
 
:bj: З вечора четверга до сьогодні по білій повний 0, окунь пробиває. В загальному по відпочинку нормально, по рибалці повний .... Добре,  що хоча б на юшку наловили :bj:
Малечі сподобалось....
 
Інфа Бакота, в СБ проскочив лящ, у інформатора голяк, сусіди гарних і нормально половили, каже вони були добре підготовлені
 
На вихідних рибалив на Дністрі в р-ні сіл Долина, Сокирчин, наступний день біля Незвиська, сіток повно, одні зацепи, звечора покльвувало, вночі тишина. Пару рибчиків, лящиків, для ухи підняв. А взагалі повний ....
 
як що хтось, тоя на СУ до неділі,а може довше!
буду радий зустрітися с Хмелрибаками))
 
Товариш рибалив минулі вихідні на Ушиці в р-ні Чабанівки, наловив непогано, але постійно міняв місця, поки не попав на продуктивне. В інших хто сидів на одному місці, улови були не великі. За три доби пять разів переїжджав.
 
Подскажите кто как прорывает траву на Днестре и есть ли в этом смысл.
Знакомые были на выходные в Чабановке, говорят, что даже не половили из-за травы.
А места без травы все заняты.
 
Цитата
Подскажите кто как прорывает траву на Днестре и есть ли в этом смысл.
Косить:bj: Нырять и рвать ну и прочие нехитрые стратегии
 
Цитата
Косить:bj: Нырять и рвать ну и прочие нехитрые стратегии
А в натуре, коса под водой косит?
 
Цитата
Подскажите кто как прорывает траву на Днестре и есть ли в этом смысл.
Знакомые были на выходные в Чабановке, говорят, что даже не половили из-за травы.
А места без травы все заняты.
Я користуюся цим. Це якщо трава метрів 10-20 від берега, якщо трава як в Куражині на дачах: від берега і метрів 100 у воду - цей гак не допоможе. Якщо є лодка, то можна взяти два метри стальки, на її кінцях грузи, до цих грузів прив'язуємо два мотузки, запливаєм на лодці, кидаєм у воду грузи і два чоловіка тянуть їх до берега за мотузки. Сталька косить траву і по ідеї виходить двометрова доріжка до берега без трави. Я так не пробував, але від багатьох чув цей спосіб.
І ще я користувався пластмасовими кормушками з крильцями, вони швидко піднімаються з дна на поверхню.
А взагалі тема піднята цікава, може, ще хтось шось порадить?
 
До речі хто, що думає: чого лящ зараз не клює на водосховищі?
 
Цитата
До речі хто, що думає: чого лящ зараз не клює на водосховищі?
Нужно себе такой якорь сделать, спасибо.
Вчера говорил с соседом, он старый Днестровский лещатник, я его тоже спросил почему лещ сейчас не клюёт.
Он говорит, так так и должно быть, июнь на рыбу плюнь, тем более с такой погодой он позже отнерестился и болеет.
Говорит, что клевать начнёт в середине июля. В июне он на леща не ездит, бесполезно.
Редко попадал на слабый клёв, а в оновном пролёты. Отпуск он всегда берёт с 10 июля и на Днестр. вот тогда начинает лещ уже нормально клевать.
 
Цитата
Нужно себе такой якорь сделать, спасибо.
Вчера говорил с соседом, он старый Днестровский лещатник, я его тоже спросил почему лещ сейчас не клюёт.
Он говорит, так так и должно быть, июнь на рыбу плюнь, тем более с такой погодой он позже отнерестился и болеет.
Говорит, что клевать начнёт в середине июля. В июне он на леща не ездит, бесполезно.
Редко попадал на слабый клёв, а в оновном пролёты. Отпуск он всегда берёт с 10 июля и на Днестр. вот тогда начинает лещ уже нормально клевать.

Поняв,  але торік я почав ловити з двадцятих чисел червня, чи це просто виняток?
 
Цитата
Поняв,  але торік я почав ловити з двадцятих чисел червня, чи це просто виняток?
Я думаю, что позже вода прогрелась и всё сместилось, начало лета холодное было, да и сейчас не жарит.
 
Цитата
Подскажите кто как прорывает траву на Днестре и есть ли в этом смысл.
Знакомые были на выходные в Чабановке, говорят, что даже не половили из-за травы.
А места без травы все заняты.

Єще один варіант боротьби з травою.Береться металевий кутник 50-60мм довжиною 1,5м., на кінцях якого прив"язуються мотузки. На човні завозиться у воду і потім з берега це витягається. Бажано щоб тягнуло 2 чоловіки, оскільки трави витягається багато.Якщо попрацювати хоча би з півгодинки, виходить не поганий результат.Принаймні я колись в Чабанівці після цього рибалив.
 
Цитата
Єще один варіант боротьби з травою.Береться металевий кутник 50-60мм довжиною 1,5м., на кінцях якого прив"язуються мотузки. На човні завозиться у воду і потім з берега це витягається. Бажано щоб тягнуло 2 чоловіки, оскільки трави витягається багато.Якщо попрацювати хоча би з півгодинки, виходить не поганий результат.Принаймні я колись в Чабанівці після цього рибалив.
Спасибо. Только если бы уголок на Днестре найти, а то машина итак пузом чиркает, загружаю по самое немогу.
Кстати, а кто где воду питьевую в Чабановке берёт? Водку я знаю где там взять, а вот воду где, чтобы в село не ехать, может родник где то есть?
 
Цитата
Спасибо. Только если бы уголок на Днестре найти, а то машина итак пузом чиркает, загружаю по самое немогу.
Кстати, а кто где воду питьевую в Чабановке берёт? Водку я знаю где там взять, а вот воду где, чтобы в село не ехать, может родник где то есть?

Через реку там заводь есть,уже считаеться Губарев,вот туда всегда все приплывают набрать воды.Кстати с 10 числа буду в Губареве недельки две,если будеш в Чабановке приплыву в гости:bf:
 
Цитата
Через реку там заводь есть,уже считаеться Губарев,вот туда всегда все приплывают набрать воды.Кстати с 10 числа буду в Губареве недельки две,если будеш в Чабановке приплыву в гости:bf:

Є непідтверджене інформація, що на Ушиці (від Губарева до Косиковець) вже ловиться і лящик, і короп, і карась
 
Цитата
Є непідтверджене інформація, що на Ушиці (від Губарева до Косиковець) вже ловиться і лящик, і короп, і карась

Теж таке чув,також конкретно нічого не знаю)
 
[QUOTE=Клёвый;583964]Спасибо. Только если бы уголок на Днестре найти, а то машина итак пузом чиркает, загружаю по самое немогу.
Кстати, а кто где воду питьевую в Чабановке берёт? Водку я знаю где там взять, а вот воду где, чтобы в село не ехать, может родник где то есть?[/QU

Так, з місцем в машині завжди проблема. На рахунок води, це дивлячись де під"їжджати. Якщо навпроти вахнівецьких дач, то там є кринички.
 
Цитата
[QUOTE=Клёвый;583964]Спасибо. Только если бы уголок на Днестре найти, а то машина итак пузом чиркает, загружаю по самое немогу.
Кстати, а кто где воду питьевую в Чабановке берёт? Водку я знаю где там взять, а вот воду где, чтобы в село не ехать, может родник где то есть?[/QU

Так, з місцем в машині завжди проблема. На рахунок води, це дивлячись де під"їжджати. Якщо навпроти вахнівецьких дач, то там є кринички.
Спасибо. Еду на Днестр через неделю, а вот куда ещё не определился. Каждый год попадаю на новое место и оно лучше предыдущего).
 
Всім привіт вот сьогодні приїхав із Бакоти !!!!!! Лящ прокльовує тільки  ночю з 00,00 до 6,00 , ловив на кук+ підкормка !!!
 
Цитата
Всім привіт вот сьогодні приїхав із Бакоти !!!!!! Лящ прокльовує тільки  ночю з 00,00 до 6,00 , ловив на кук+ підкормка !!!
Ух ти, ну це вже щось! А то всі в прольоті ))), а на якій глибині приблизно ловили?
 
Сейчас лучше всего Врублевцы или Лука Врубливецкая
 
Цитата
Ух ти, ну це вже щось! А то всі в прольоті ))), а на якій глибині приблизно ловили?
5-6 метрів:al:
 
Хмельничани і не тільки, відбулися якісь зміни на Дністрі, щось з кльовом ляща стало краще? На Івано-Франківщині окрім приватних господарств, де тона риби на 2 кв.м., більше ніде нічого не ловиться. Цікаво з новим президентом у водоймах щось зміниться, чи як цідили воду сітками та різного роду бомбами та електровудками так і будуть? Може рибінспекція відновиться і не тільки вони. Минулих вихідних тільки закинув фідера, як прибігли з претензіями тут наші сітки стоять, і так всюди!
 
тиждень на СУ !!!
може я особливо итне впирався в ловлю , але блукаючи по просторам, всі казали що ляща нема, окунь -кошачий! порізано три сітки,одна метрів 200
зато зустрів двух Басов ,один просто а другий Про )))
випити з ними так и не вдалося(
 
Цитата
випити з ними так и не вдалося(
Нада було Вікінга чекати з води, той шо Docklfar, ще б прийшлось потім в магаз бігати:bj:
 
той бар, шо на пляжу, лишався без шампаньського, горілка лишилась тільки москалська.
порибалив  короче-гарно)
тільки басспро-справно в ранці виходив на окунчика.
 
А з собою більше брати не пробували, щоб до машини бігати і не дальше, ато можна заблукати?
 
Так відпишись як все було в Бакоті, як судак, наловив, довольний?
 
Цитата
той бар, шо на пляжу, лишався без шампаньського, горілка лишилась тільки москалська.
порибалив  короче-гарно)
тільки басспро-справно в ранці виходив на окунчика.

Всіх вітаю, теж був радий з вами познайомитись, шкода що по соткі не випили, але то таке, іншим разом випєм! Да 10 днів пробув в СУ, а вони як 1 день пройшли, окунець дійсно клює не крупний, але для наших місцевих водойм то я рахую що ще нормальний окунь, як в нас кажуть "тараночний", в останій день перед відїздом крупніший прокльовував навіть жерешок невеличкий попався, але окунець вранці і ввечері клює шо с пулімйота, але кльов короткочасний максимум 1,5 години, екземпляри були максимум грамм 300, бували вечори коли дрібний судачок просто надоїдав, загалом риба ловиться, сьогодні відзвонились хлопці з Пижівки вчора туди поїхали, кажуть лящ ловиться добре і крупний, менше кілограма немає!
 
Останній раз був на Бакоті в червні, рівень води був надто малий, чи сьогодні рівень води піднявся до стабільного, чи такий самий малий?
 
та нібито рівень в нормі
 
Подскажите по Днестровскому лещу.
Купил отдельно квадратные фидерные кормушки и противозакручиватели. Как вязать понимаю, а вот как лучше скользящую или глухую оснастку делать? И сколько поводков один или два крючка?
 
я бы рекомендовал использовать кормушки-пули на оснастке патерностер
в таком варианте считаю оптимальным 1 поводок.

а если упираться в квадратные кормушки-клетки - с противозакручивателем оно меньше путается, но чувствительность теряется, субьективно - больше отпугивает рыбу, обьективно - меньше летит и больше собирает травы. я б делал скользящий монтаж, ибо в фидере чувствительность снасти должна быть максимально возможной, исходя из условий ловли. можно и два поводка.

хотя народ небезуспешно ловит и на пружины с мамалыгой, а на коротенькие поводочки пенопласт.
 
Цитата
я бы рекомендовал использовать кормушки-пули на оснастке патерностер
в таком варианте считаю оптимальным 1 поводок.

а если упираться в квадратные кормушки-клетки - с противозакручивателем оно меньше путается, но чувствительность теряется, субьективно - больше отпугивает рыбу, обьективно - меньше летит и больше собирает травы. я б делал скользящий монтаж, ибо в фидере чувствительность снасти должна быть максимально возможной, исходя из условий ловли. можно и два поводка.

хотя народ небезуспешно ловит и на пружины с мамалыгой, а на коротенькие поводочки пенопласт.
Спасибо. Я всегда ловил и ловлю на пружины арбузы скользящие, а это решил попробовать как настоящий фидерист).
 
в пружину набивается каша, а в кормушку - рассыпная прикормка, дающая шлейф на который собирается рыба.
впрочем, кому я это расказываю :)
 
Цитата
Спасибо. Я всегда ловил и ловлю на пружины арбузы скользящие, а это решил попробовать как настоящий фидерист).

Як би банально це слово не звучало, але треба зараз я так зрозумів ловити на "Різінку", на фідер чи спінінг вся риба сходить в прибрежній траві, а чистих місць знайти чи зайняти ой як важко, хоч не так цікаво зате результативно! Я в цьому році ще навіть ні разу не ловив білої риби в минулому році максимум рази 3,  мої фідери і карповики вже міль напевно зїла, не люблю я вже руки в кашу бруднити)))))))
 
Цитата
Як би банально це слово не звучало, але треба зараз я так зрозумів ловити на "Різінку", на фідер чи спінінг вся риба сходить в прибрежній траві, а чистих місць знайти чи зайняти ой як важко, хоч не так цікаво зате результативно! Я в цьому році ще навіть ні разу не ловив білої риби в минулому році максимум рази 3,  мої фідери і карповики вже міль напевно зїла, не люблю я вже руки в кашу бруднити)))))))
Каша у меня шеколадом пахнет, аж пальцы облизать хочется)).
А для травы в воде я по совету форумчан кошку и уголок с верёвками сделал, да и сигнализаторы купил - опробовать очень хочется и фидера новенькие ещё воды не видели, ну как на резинку ловить). То всё мелочи, вот погода чувствую может перенести отдых(.
 
Цитата
Каша у меня шеколадом пахнет, аж пальцы облизать хочется)).
А для травы в воде я по совету форумчан кошку и уголок с верёвками сделал, да и сигнализаторы купил - опробовать очень хочется и фидера новенькие ещё воды не видели, ну как на резинку ловить). То всё мелочи, вот погода чувствую может перенести отдых(.

Мені вже перенесла, сьогодні збирався їхати на 2 дня до неділі, так таке влило, шо капец. Думаю може хоч завтра, дощик вроді став, на неділю по прогнозу ясно, але чи буде лящик клювати після такої зливи?
 
Цитата
Мені вже перенесла, сьогодні збирався їхати на 2 дня до неділі, так таке влило, шо капец. Думаю може хоч завтра, дощик вроді став, на неділю по прогнозу ясно, але чи буде лящик клювати після такої зливи?
Ну я на 10 - 14 дней собираюсь, думаю хоть раз на клёв попаду, а не ,то буду окуня теребить).
 
Какая сейчас обстановка в Рудковцах,есть ли клёв, если да то на что?
 
Фідер є фідер це просто клас, а на резинку на маленького живця люблю окунця 200-300 гр. потягати. Лящ і інша хороша біла риба потребує класики, донка фідер. На рахунок брудних рук, рекомендую кашу, чи інший корм смачним робити. колись один товариш говорив на га...но ловиш те і зловиш. Коли рибалка получається експромтом, часу на каші немає, виручає фіш дрім, до нього додаю гороховий стик, замішую і на пружину чи кормушку. Фіш дрім зі стиком тримається кормушки чи пружини впевнено, головне не переборщити, ато получиться як бетон і погано вимивається.
 
Вот рецепт прикормки на леща от Киевских рыбаков:
горох желтый лущеный 2 часа мочим, потом 15мин варим, даем стечь воде, пропускаем через мясорубку. По желанию можно добавлять 20% покупной прикормки.
 
Доброго дня,Хлопці їду з 16липня (середа) по 20липня (неділя) в с.Старая Ушица на відпочинок ,підкажіть куда йти де ставати на рибалку за плотвою за лящом,ловлю на фідер,минулого року був там,  стільки водорослей ужас, покльовка і обрив((прикормка яка ліпше там працює ,діпи ,наживка?
 
З суботи на неділю був на водосховищі. Рибка клювала в основному на бутери, і тільки в суботу - дощиком, в неділю на день рибака як обрізало.
 
Цитата
Вот рецепт прикормки на леща от Киевских рыбаков:
горох желтый лущеный 2 часа мочим, потом 15мин варим, даем стечь воде, пропускаем через мясорубку. По желанию можно добавлять 20% покупной прикормки.

Можна нічого покупного і не сувати, а наприклад добавити запареної перловки.
 
Бутер, маєш на увазі пінопласт + опариш, хробак + опариш. Чи щось мудріше?
 
Відповів особисто
 
Планую виїхати на відпочинок до СУ( Стара Ушиця, якщо вірно зрозумів). Планую поїхати дикуном, в часний сектор. Ловлю на фідер.
Хтось може дати пораду, чи взагалі просвітити, що там по рибі, яка течія, на що краще ловити. По карті бачу основне русло, і там де впадає річка Ушиця, є різниця де ставати? Хотілося б почути побільше інфи, щоб зрозуміти, де буду ловити. Можна відповіді в приват. Дякую за відповідь.
 
Цитата
Планую виїхати на відпочинок до СУ( Стара Ушиця, якщо вірно зрозумів). Планую поїхати дикуном, в часний сектор. Ловлю на фідер.
Хтось може дати пораду, чи взагалі просвітити, що там по рибі, яка течія, на що краще ловити. По карті бачу основне русло, і там де впадає річка Ушиця, є різниця де ставати? Хотілося б почути побільше інфи, щоб зрозуміти, де буду ловити. Можна відповіді в приват. Дякую за відповідь.
Мені подобається сидіти в заповіднику біля баржі. Кожного року там не погано ловився лящ і кропивки не так багато.( + там не мул на дні як зі сторони дач, - можна порізати ноги до гострих камінців)
Лящ брав там завжди на хробака. В кутку по лівій стороні, якийсь маленький струмок, ловиться карась.
https://www.google.ru/maps/place/48%C2%B034%2717.7%22N+27%C2%B007%2713.4%22E/@48.5715854,27.120388,6991m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
 
Цитата
Мені подобається сидіти в заповіднику біля баржі. Кожного року там не погано ловився лящ і кропивки не так багато.( + там не мул на дні як зі сторони дач, - можна порізати ноги до гострих камінців)
Лящ брав там завжди на хробака. В кутку по лівій стороні, якийсь маленький струмок, ловиться карась.
https://www.google.ru/maps/place/48%C2%B034%2717.7%22N+27%C2%B007%2713.4%22E/@48.5715854,27.120388,6991m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Дякую, а як там з течією? які кормаки треба брати?
 
Честно говоря на Вороновице с берега глухо, разве что на лодке или со стороны скал, тогда поймать можно. Недельки две назад были там,(я писал где то выше) кум даже кидал камеру го про вместе с кормушкой, потом смотрели только плотва, леща днем не было вообще.... весь на глубине, ночью взяли пару подлещиков, совсем маленьких. Хотите рыбы !? знаю что клюет в Врублевцах...
 
Привет, собираюсь в пятницу вопреки грядущей грозовой погоде  на Врублевцы, на "Чайку" (sapienty sat), раз уж лещ пошел, с двумя фидерами, с резиной, и с бабой, (чем черт не шутит). Она у меня мастерица резинки. О результатах доложу. Конец связи.
 
Не кожна жінка любить гумку...?! Але якщо мастерица, то напевне так.
 
Цитата
Не кожна жінка любить гумку...?!

ви тут про шо ????
 
Цитата
ви тут про шо ????
тут своя атмосфера)) кожен знає про шо він пише, а нам остається лиш догадуватися)))
 
Всім привіт, куда краще поїхати на Окуня на Дністер ? щоб підїзд був більш менш бо якщо дощ то не виїду на свому недоприводі)
 
рыбацюги как сейчас клев на бакоте, лещ окунь подскажите буду благодарен.
 
Цитата
ви тут про шо ????
про рибалку на Дністрі. Але кожен ловить як уміє..  А от звіт обіцяв надати як там жінка з резінкою справилась.  і нема....  пквно поринув увесь у процес..
 
Цитата
про рибалку на Дністрі. Але кожен ловить як уміє..  А от звіт обіцяв надати як там жінка з резінкою справилась.  і нема....  пквно поринув увесь у процес..

бачу Ви перестали курити усяке зілля і почали  спілкуватись нормальною мовою, це +

що стосується Дністра (інформація кількох джерел): Бакота, Куражин, Рудківці, Стара Ушиця - Крим їм заздрить)) народу стільки, що машини немає де поставити, про рибалку взагалі мовчу, ті ж хто намагається у цьому "Казантипі" ловити рибу говорять про відсутність кльову, декілька лящів за ніч - от і весь улов((

p.s. бажаючі дйсно порибалити шукайте меньш людні містя, хоча загальне враження в усіх - сезон по рибі хреновий поганенький(

на рахунок течії, вона там практично відсутня!
 
Цитата
бачу Ви перестали курити усяке зілля і почали  спілкуватись нормальною мовою, це +
Я взагалі не курю, і доволі давно. Питання в присутності почуття гумору і образного мислення..А за + - дякую.  
Доречі - завтра на рибалку збираюсь..  В секретне місце. А секретне- тому, що не впевнений , що щось спіймаю. Ет .. але нам татарам пофігу - шо чай пити, шо самовар пинати - лиш би пропотіти.. По розкладу маршбросок по перлинам подільського краєвиду..
 
Планую поїхати з сім'єю на пару днів на Дністер.... ну там може попробую рибки половити.... з судаком думаю більш менш розберусь, а вот на лящика посидіти вечерком виникає питання.... яка оптимальна снасть на дану рибу зараз? Знайомий лише з ловлею на різінку (мож і не заморачутись і ловити на неї?)... Чи фідер виграє в цьому питанні? Можна іще з лодки на поплавочні удочки на краю брови в закормленому місці.... Хто шо підскаже, можна в лічку.... Трохи відсталий я в цьому питанні:da:
Іще я раніше ловив на бутерброди з опариша-хробака і на бойли з мамалиги... але то знову ж таки на різінку, з спіннінгової снасті мої бойли позлітають. Кароч патєрялась я:be: Чи може взяти просто більше домашнього вина і нашо той лящ?:wink:
 
Тільки, що з Дністра (Губарів), людей повно, що на одному березі, що на іншому. З вечора прокльовувала плотвичка (тараньочна), лящик ловився з 2 ночі до 6 ранку, дуже трудовий і прошений. По березі до кого не підходив   - у всіх ОП. Дзвонили знайомі, що сьогодні рибачать в Глибівці, Пижівці та Вахнівцях - теж ноль. Підтримую на рахунок того, що цей рік по лящу не дуже. Думаю причина в постійній переміні погоди.
 
Цитата
Іще я раніше ловив на бутерброди з опариша-хробака
на мису Василя так і лови
 
Цитата
и може взяти просто більше домашнього вина і нашо той лящ?:wink:

Саня, бери до вина ше горілки дай нашо тобі той лящ))) Або не бери, мож тебе попре і буде в ряді фідеристів поповнення, і нам більше кликатого залишеться)))
Інфа по куражину 3 дні, ОтсосПетровіч) пару окунів на уху)  

За скіки зараз можна Раріка2500Фа від Шимано взяти?
 
Цитата
Тільки, що з Дністра (Губарів), людей повно, що на одному березі, що на іншому. З вечора прокльовувала плотвичка (тараньочна), лящик ловився з 2 ночі до 6 ранку, дуже трудовий і прошений. По березі до кого не підходив   - у всіх ОП. Дзвонили знайомі, що сьогодні рибачать в Глибівці, Пижівці та Вахнівцях - теж ноль. Підтримую на рахунок того, що цей рік по лящу не дуже. Думаю причина в постійній переміні погоди.
А красота- то яка...  От сьогодні зробив пішки кілометрів тридцять по "Перлинам Поділля" Гарно.. а риба.. єт...
 
Цитата
на мису Василя так і лови
Завтра виїжаю, снасті приготовити часу толком нема.... Фідерів, думаю не встигну по друзякам наклянчити. Скоріше всього буду шукати ехом нормальне місце (клин, косинець, ложбіна) в прибережній брові... кормити і ловити точечно на скользящі поплавчанки з катухами, з лодки (канєшно не той комфорт, шо з берега під світлом костра), або всьотаки різінка, хотя пару неділь назад був там на лодці, реально знаю шо нормально там її нема де з берега виставити))))

Цитата
Саня, бери до вина ше горілки дай нашо тобі той лящ))) Або не бери, мож тебе попре і буде в ряді фідеристів поповнення, і нам більше кликатого залишеться)))
Інфа по куражину 3 дні, ОтсосПетровіч) пару окунів на уху)  

За скіки зараз можна Раріка2500Фа від Шимано взяти?
Поїхали зі мною, і я тоді всім дам шанс і фідеристам і.... собі похожим:biggrin:
Катуху в пластіку СІ4 хош? Тіпа під УЛ.... майкни мені, глянем...
 
Погода дійсно жахлива, одні переміни, то дощ то сонце, не тільки риба не витримує а і люди теж. Але попри погоду лящ колись захоче їсти. Надіємося, що всетаки погода устаканиться і тоді ми відірвемося. Потроху і зараз ловлять, треба пристосуватися. Бажаю всім успіху!
 
Не знаю до чого саме прив'язана аномальна поведінка риби (кліматичні здвиги, надмірне втручання людей у самобитність і зарегульованість річки, чи то просто хандра риби), але риба, а її достатньо в річці Дністер, хто би шо не казав (ехо малює гарні картинки іноді) мало того, що відказується ловитись так іще і веде стайний (!) спосіб життя влітку.......тіпа збиваючись перед зимовкою..... Чим пояснити не знаю....  був на дністрі, спілкувався з різними людьми - лящатниками, любітєлями  ловлі хижої, з мєсними і навіть приїзжими браками (думка кожного мене  цікавила). Кажуть знаєм риба є ставим сітки - ноль..... просто тупо стоїть і не рухається.... Наблюдав цікаву картінку... Ранок на глиняному свалі довжиною близько 1 км встеляно судаком, при чому розмістився він собі між 9 і 12 метрами, нижче-вище не малює.. В перший день стоїть одна лодка, і ловить майже в заброс, дві інші її кругами обходять кидають з різних сторін в ту же точку - ОП... На другий день така ж ситуація, тільки лодки всі три інші))):be:
 
Цитата
В перший день стоїть одна лодка, і ловить майже в заброс, дві інші її кругами обходять кидають з різних сторін в ту же точку - ОП... На другий день така ж ситуація, тільки лодки всі три інші))):be:
Десь я таке вже бачив))) При тому не так давно!)  Чорна магія! :dm::dm::dm:
Балувана риба стала, накормили ми її вкусними різінками вот вона від них в п"яному угарі і не знає де їй стояти і на що ловитись))))
 
Господа, прошу простить за отсутствие рапорта, работа не позволила никуда высунуться. Ээх, жаль было разбирать спакованные рюкзаки. Всё равно гадский прогноз обещал вечернюю грозу. Наживку - в холодильник, запасы коньяку пришлось хмм... "уестествить" дома, что ж до леща, то ваши отзывы лишь укрепили меня в мыслях,  что потеряли мы, прямо скажем  не много. Ничего, мы дождемся. Скоро погода устаканится и ... теплыми августовскими ночами кое-кто широкий, губастый и сильно сопливый начнет набивать брюхо куками, червями и мамалыгой. До связи.
 
https://www.youtube.com/watch?v=_fK-BT0k-s8&list=UU0KBQApH2zlmdu9kerDFQMA
 
гарний ролік !!!
з того місця де ви відходили від берега -такого човника не бачав ні разу. або з собою притягнули ,або на спортбазі відрили.
в тому місці де ви ловили-глибини під 30м.
 
[QUOTE=Petry4o;587697]https://www.youtube.com/watch?v=_fK-BT0k-s8&list=UU0KBQApH2zlmdu9kerDFQMA[/

Це навпроти Старої Ушиці?
 
Човник стоїть під тою битоним пірсом,брали його в пані Валентини ,її син підводною охотою займається
 
Две недели просидел в Пыжовке в сосняке. Спасибо что проведали Шевчуки, Басс.
По рыбе действительно слабо. Практически каждый вечер ловил одного леща( меньше кило небыло) в раёне 11.00 и шёл ложиться спать( а нам больше и ненадо)). Каждый день селёдочка, копчуха.
Днём ловилась плотва, вечером и утром подлящики по грамм 500.
Окунь за две недели не клевал только пару дней. А так с 5 утра и до 9 утра лупил дуплетами, так же вечером. Ловил окуня только я с малым своим, остальные плавали за нами и просили съедобку)). Практически каждый отдыхающий ставил сети , но в них практически ничего не шло. Только рыб инспекция пару раз в недели под матюки с берега их кошкой собирала).
Маслят в сосняке море, жарили через день.
Погода - ну её нафиг. Загарали когда приехали и когда уезжали)).
Машин наталкались- ежедневная зарядка).
Раздуплюсь - выложу фотки.
 
Цитата
Две недели просидел в Пыжовке в сосняке. Спасибо что проведали Шевчуки, Басс.
По рыбе действительно слабо. Практически каждый вечер ловил одного леща( меньше кило небыло) в раёне 11.00 и шёл ложиться спать( а нам больше и ненадо)). Каждый день селёдочка, копчуха.
Днём ловилась плотва, вечером и утром подлящики по грамм 500.
Окунь за две недели не клевал только пару дней. А так с 5 утра и до 9 утра лупил дуплетами, так же вечером. Ловил окуня только я с малым своим, остальные плавали за нами и просили съедобку)). Практически каждый отдыхающий ставил сети , но в них практически ничего не шло. Только рыб инспекция пару раз в недели под матюки с берега их кошкой собирала).
Маслят в сосняке море, жарили через день.
Погода - ну её нафиг. Загарали когда приехали и когда уезжали)).
Машин наталкались- ежедневная зарядка).
Раздуплюсь - выложу фотки.
С приездом!!!Я думал ты уж забыл как кнопки на клаве нажимаются,а ты вон какую питицию настрочил.
 
http://bigigor.rybalka.com/photo/view/15710/ - чергова вилазка на Дністер
 
Думаю серпень, вересень ще відірвемося,буде менше людей. Частина рибаків відпаде, підуть в полювання на качку, закінчуться відпустки. От тоді і почнеться.
На минулому тижні відпочивав на Світязі, і погода була сонячна, а дома лило майже кожен день, правда з рибалкою там слабенько, риба прошена з глибини 5-7 метрів, плотвичка 50-100 гр. за пару годин сотню можна спіймати.
Не розстроюйтеся все буде ОК!
 
Всем привет, 3 год провожу свой 10 дневний отпуск на Бакоти у Толика, ловил с лодки в основном ляща,рыбца,плотву,в этом году тоже еду хочется попробовать с берега сазанчика половить, в прошлом году месные поговаривают что есть, если кому несложно поделится опытом (стартовый шнур от ледкора отличаю))
 
Ці вихідні, що минули, товариші були у Толіка, просиділи 4 дні, виловили по кілограму дрібязку, кльову не було, але може за 10 днів роздуплиться.
 
Цитата
Две недели просидел в Пыжовке в сосняке. Спасибо что проведали Шевчуки, Басс.
По рыбе действительно слабо. Практически каждый вечер ловил одного леща( меньше кило небыло) в раёне 11.00 и шёл ложиться спать( а нам больше и ненадо)). Каждый день селёдочка, копчуха.
Днём ловилась плотва, вечером и утром подлящики по грамм 500.
Окунь за две недели не клевал только пару дней. А так с 5 утра и до 9 утра лупил дуплетами, так же вечером. Ловил окуня только я с малым своим, остальные плавали за нами и просили съедобку)). Практически каждый отдыхающий ставил сети , но в них практически ничего не шло. Только рыб инспекция пару раз в недели под матюки с берега их кошкой собирала).
Маслят в сосняке море, жарили через день.
Погода - ну её нафиг. Загарали когда приехали и когда уезжали)).
Машин наталкались- ежедневная зарядка).
Раздуплюсь - выложу фотки.

Ждемс фото:)
 
Цитата
Ждемс фото:)
Прошу прощения, будут через неделю. Накрылся роутер, здал в ремонт.
Фотошоп на ноуте, да и привык на диване лежать).
 
Цитата
Прошу прощения, будут через неделю. Накрылся роутер, здал в ремонт.
Фотошоп на ноуте, да и привык на диване лежать).

О-о-о-о-о-о, це я з ще більшим нетерпінням буду чекати Ваші фотки, бо я фанат Ваших блогів і фото:)
 
Цитата
О-о-о-о-о-о, це я з ще більшим нетерпінням буду чекати Ваші фотки, бо я фанат Ваших блогів і фото:)
Я тоже жду блога.....:al:
Очень интересно почитать!:ds:
 
Ця гілка не дуже популярна. Читайте в Хмельницькій. Там правда теж не всі "палять" місця де ловлять. Але більшість відписується цілком відкрито.
 
Цитата
Ця гілка не дуже популярна. Читайте в Хмельницькій. Там правда теж не всі "палять" місця де ловлять. Але більшість відписується цілком відкрито.

дійсно, чому так, купа народу їздить в Макаровку , і мовчать ,не пишуть, а в Хмельницькій -тілки випитують)))
 
Так що затихли, риба повалила, чи повний відстой? Карасик покльовує, хижак правда маленький оживився.
Що на Ушиці, Дністрі, з лящом як, були успіхи цих вихідних?
 
Був в Гораївці чотири дні, відпочинок супер, а от по лящу повний 0.
 
Був з суботи на неділю на Ушиці. В суботу навіть на юшку не було рибки. В неділю все таки НАЙШЛИ аж  після 8ї ранку стоянку кликастих правда  95% з них не дотягували до норми. Но весело, клювак було дуже багато , і на юшку було і додому взяти без підсака)
З бонувсів припав полосатий за пів кіла і вусатий який заважив 5.6кг, мій перший сомік. Сильна зараза, більше 10хв пішло щоб його в лодку взяти)
На виході, маю соміка пару кликатих на кукані і 100+ втоплених дрищиків підростати, яких планую половити через пару років))) .
Залишився задоволений, тепер знов соміка половити хочу!)))
На жаль маю тільке одне фото, але й купу спогадів!)
 
Цитата
Був з суботи на неділю на Ушиці. В суботу навіть на юшку не було рибки. В неділю все таки НАЙШЛИ аж  після 8ї ранку стоянку кликастих правда  95% з них не дотягували до норми. Но весело, клювак було дуже багато , і на юшку було і додому взяти без підсака)
З бонувсів припав полосатий за пів кіла і вусатий який заважив 5.6кг, мій перший сомік. Сильна зараза, більше 10хв пішло щоб його в лодку взяти)
На виході, маю соміка пару кликатих на кукані і 100+ втоплених дрищиків підростати, яких планую половити через пару років))) .
Залишився задоволений, тепер знов соміка половити хочу!)))
На жаль маю тільке одне фото, але й купу спогадів!)
Класс. Поздравляю. Пришло время переходить на квок.
Когда в Пыжовке был каждый день дядька квокал. Шо бубен шаманский в тишине завораживает).
 
Розумію, що був на Ушиці на ріці, чи біля села Стара Ушиця? З якої глибини піднімав рибку, сам їжджу в район Вахнівець, там 15 метрів, ніколи там не пробував з лодки на джиг, мені здається заглибоко. Радий чути, що хоть у когось роздуплилося. Як з погодою було? Вода мабуть гаряча!
 
Цитата
Був з суботи на неділю на Ушиці. В суботу навіть на юшку не було рибки. В неділю все таки НАЙШЛИ аж  після 8ї ранку стоянку кликастих правда  95% з них не дотягували до норми. Но весело, клювак було дуже багато , і на юшку було і додому взяти без підсака)
З бонувсів припав полосатий за пів кіла і вусатий який заважив 5.6кг, мій перший сомік. Сильна зараза, більше 10хв пішло щоб його в лодку взяти)
На виході, маю соміка пару кликатих на кукані і 100+ втоплених дрищиків підростати, яких планую половити через пару років))) .
Залишився задоволений, тепер знов соміка половити хочу!)))
На жаль маю тільке одне фото, але й купу спогадів!)
Маладца Серега! Бонус рідкий в тих місцях, але мені кажеться шо то просто лодка в тебе фартова:wink::biggrin:
 
а моторчик в тої лодки-теж білий ??
 
Цитата
Класс. Поздравляю. Пришло время переходить на квок.
Пасіб!) Нє, рано мені ше в квок)) Мекні тре шоб судаки клювали, а вони на квок не дуже йдуть)))

Цитата
Розумію, що був на Ушиці на ріці, чи біля села Стара Ушиця? З якої глибини піднімав рибку, сам їжджу в район Вахнівець, там 15 метрів, ніколи там не пробував з лодки на джиг, мені здається заглибоко. Радий чути, що хоть у когось роздуплилося. Як з погодою було? Вода мабуть гаряча!

Рибу шукали від Гути і аж нижче Старушки кінцева точка була) Найшли на глибині 7-9м, вище нижче нічого не було) Жара була АтСкая! Но клювакам було пофіг, вони і в день ловились)))

Цитата
Маладца Серега! Бонус рідкий в тих місцях, але мені кажеться шо то просто лодка в тебе фартова:wink::biggrin:
Спс! Ну тут не поспориш))))

Цитата
а моторчик в тої лодки-теж білий ??
Ні, там чорненький мерк) Я на старушці пролітав по світанку і десь біла 7 ранку в неділю)
 
Были на выходных в Субиче - народу тьма, представляю что по бакотам твориться) Клевал мелкий окунь как с пулемёта с утра до вечера без перерывов.
 
Цитата
а моторчик в тої лодки-теж білий ??
То у баса білий мотор
 
Цитата
То у баса білий мотор

то я знаю !)))
тепр вот думаю,може свічовник  в білий помалювати ?
 
Цитата
то я знаю !)))
тепр вот думаю,може свічовник  в білий помалювати ?

субота - неділя теж був на "Старушці" і човник в мене білий)), а по рибі повний ОП!

p.s. правда відсутність клову можна пояснити конкретним запасом всяких напоїв, наявністю жінок, дітей  і зовсім нерибацкої компанії, пріорітет був зовсім інший:az::mnogo_lodka::bp:
 
Коли не клює, відпочити також треба, освіжити мізки. З квітня сиджу на форумі, читаю, цього року і не було відповідного кльову, тричі сам їздив в район Бакоти, Вахнівців, до Толіка, думав брешуть, та ні повний ЗЕРО. Ну думаю жара спаде і тоді вперед.
 
Цитата
Ну думаю жара спаде і тоді вперед.
минулий рік теж жара була, еле клевака була.
тут щось інше, може скидання води весною, може - што то в консерватории подправить надо (С)
 
Так ви праві, щороку влітку жара але покльовувало доречі непогано попередні роки, а цього року щось десь пересунулося, може і весняний рівень води, може щось з зірками на небі, може події на сході, але точно щось не так. Надіємося що все повернеться в кращу сторону. Цих вихідних відкриття полювання на пернату, перших пару виходів треба попрацювати, а потім можна на рибалку. Мисливців з святом! Ні пуху, ні пера!
 
Хлопці чи є в когось інфа щодо рибалки в Давидківцях?
 
Цитата
Хлопці чи є в когось інфа щодо рибалки в Давидківцях?

Восени ставок спускали і не зариблювали, ловити можна безкоштовно, але на нормальний результат розраховувати не варто.
 
Цитата
Хлопці чи є в когось інфа щодо рибалки в Давидківцях?
Чув, що окунець прокльовує.
 
Окунець зараз всюди покльовує, десь більший, десь менший. Попадеш на стайку замучишся крутити.
 
Только приехали с Куражина (Хребтиевский залив) вода очень высокая, почти везде до леса - берег кое-где остался. По рыбе полный ноль, шо по белой, шо по окуню :(
 
Температура води +29, в хаті +24-25, спимо з відкритими вікнами, а тут вода. Може спаде жара, впаде температура води, тоді... Кожен тішить себе як може.
 
Подскажите пожалуйста где в районе Коновки более-менее пологий берег (палатку поставить, окуня половить). Судя по гугл эрс, возле села скалы везде вроде как. Идти пешком буду. дороги не проблема)
 
За селом еще порядка километра есть места
 
Цитата
За селом еще порядка километра есть места
В сторону Вороновицы?
 
в разі чого, хто хоче випаити по 50, я с завтра ,на тиждень на СУ.
 
Приїдеш через тиждень відпишись, дай звіт. А що взагалі зараз на Дністрі на Хмельничині, хоть трошки покльовує? Сиджу сам не свій, хочу порибалити, але коли був цього року то ноль. Їхати 300 км по поганих дорогах, то жах. Дудьте добрі дописувачі інформуйте про стан справ.
 
Цитата
Приїдеш через тиждень відпишись, дай звіт. А що взагалі зараз на Дністрі на Хмельничині, хоть трошки покльовує? Сиджу сам не свій, хочу порибалити, але коли був цього року то ноль. Їхати 300 км по поганих дорогах, то жах. Дудьте добрі дописувачі інформуйте про стан справ.
Дописую: вчора Дністер (заміри нижче Нижніва, майже біля Вас, біля Станіслава) почав прибувати та каламутніти, з обіду став "кава з молоком". . До цього протягом тиждня - клює,і досить гарно, навіть взяв трофей. У мене: окунь та клень на воблер та блесну, у інших: карась на кулешу, біла вночі на опариша, короп на кукурудзу, клень на коника і т.д. і далеко їхати не треба.
 
Отпуск мой прошёл в Коновке.Были с 9 по 15 августа.Ловили на карьере.Закармливали интенсивно,хотя местный сидел недалеко и говорил что какие то мужики минут 45 назад только отьхали с этого места.До вторника попадался лодошочный подлещик,и 2 по 600 грамм где-то и один крупный лещ гдето на 2  кг.Закармливали кормушки кукурузной крупой отвареной и добавили ещё панировочных сухарей.Ловили исключительно на мастырку,потом перешли на мамалыгу.И на 3 день наконецто прикратились поклёвки мелочи и подошёл крупный лещ.Первый затянул на 2.3 кг,а так в основном меньше киля не попадался.Клёв был не активным.В день попадались по 4-5 штук и мелкий подлещик который был отпущен подрастать),но и на этом спасибо).Была такая поклёвка что немогли поднять со дна,когда начинали тянуть на "рапа" сорвался(,но рыбалка не рыбалка без этого.Потом ради експеремента перешёл на прикормку фирмы "Фиш Дрим" и она не подвела,поклёвки даже участились.Крупный лещ к сожалению  засыпал в садке по 1-2 штуке,хоть и садок не мелкий,так что пришлось на берегу засаливать. В последний день взял 1 леща на килю и после того крупный отошол и начал клевать подлещик лодошечный а то и меньше который был отпущен.Вообщем отпуск удался на славу.В итоге были выловлены 15 штук от 1  кг и до 2.3,пару штук грамм по 500-800.Рыбалкой и отдыхом удовлетворён полностью.Вода высокая,чистая и тёплая.Всем желаю таких экземпляров.Всем НХНЧ.
 пару фоток




Отпуск прошёл хорошо)
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!